4# Postzegelbeurs slaat aan Informatie over studie Schrijf een nieuw lied Handbalinstuif succes Gemeente I- HOLTENS W EUWSBLAD Lawaai DONDERDAG 6 MAART 1997 Puzzelrit ||§i MAC De Holterberg I houdt zondag 9 maart een ongeveer veertig kilo- meter lange puzzelrit voor auto's en motoren j rondom Holten. Er wordt om 14.00 uur ge- start bij het MAC-Stuurhuus aan dc Beusebcrgerweg. De l inschrijving opent een half tevoren. Aan de rit zijn i aantrekkelijke prijzen ver bonden. Voor meer infor matie kan men terecht bi jj an I Vincent, telefoon 36 42 00. CPB Holten De dames van de CPB zijn afgelopen donderdag 27 februari weer bijeen gekomen. Deze avond was mevrouw Heupink- van Buren aanwezig om te vertellen over Johanna van Buren. Bij het vertonen van dia's vertelde zij in het dialect over dc leefwijze van Johan na. Ook vertelde zij hoe Johanna de inspiratie op deed om gedichten te maken. Na de diaserie bracht Heupink een aantal mooie gedichten ten gehore van Johanna van Buren. De volgende bijeenkomst is op donderdag 27 maart. Majoretten De Holtense Muziekver eniging H.M.V. heeft en kele plaatsen vrij voor majoretten en meisjes (vanaf 6 jaar) die daar voor opgeleid willen wor den. Belangstellenden en hun ouders kunnen kennis maken met deze vorm van vrijetijdsbesteding in het verenigingsgebouw Dorps straat 24d. Op zaterdag 15 maart wor den door de majoretten van H.M.V. en van Wilhclmina gegeven van dc diverse mo gelijke optredens. Zo zal ook het H.M.V.-kwartet op treden dat op 8 maart gaat deelnemen aan landelijke wedstrijden in Westcrbork. Dc middag begint om 14.00 uur en eindigt tegen 16.30 uur. In dc pauze wordt een verfrissing aangeboden. Voor nadere inlichtingen kan men contact opnemen met mevrouw Pinkert, tele foon 36 35 50. VW Dc VW Holten houdt op donderdag 20 maart om 20.00 uur een algemene ledenvergadering in Zaal Vosman. Op de agenda staat onder meer een overzicht die wet houder E. van Schooten geeft over dc nota over het kampecrbeleid in dc ge meente Holten naar aanlei ding van de wet Openlucht Recreatie. De gastspreker deze avond is de heer R. Heringa, dis- tricshoofd van Staatsbosbe heer. Hij zal de aanwezigen informeren over de ervarin gen met het nieuwe bezoe kerscentrum Sallandse Heu velrug en dc toekomst visie van Staatsbosbeheer in dit gebied. De Bosckamp Het Drentse duo Harm en Roelof treedt zondag morgen 9 maart op in Dc Boschkamp. Het duo was reeds eerder te gast in het dorpshuis. Het op treden was een geweldig succes en de reacties van bet publiek waren uiterst lovend. Op 9 maart zullen Roelof Klinkhamer en Harm Dijk stra opnieuw met cabaretes ke liedjes en conferences het publick vermaken. Zij maken bij hun teksten ge bruik van herkenbare za ken, waarin bet publiek zich menigmaal zelf zal tegenko men. Heel ontspannen en ter plekke improviserend, veelal tot groot plezier van het publiek en henzelf. Het optreden duurt lot on geveer 13.00 uur en de toe gang bedraagt tien gulden. Telefonisch reserveren is tijdens kantooruren moge lijk bij het dorpshuis aan de Tuinstraat in Holten, tele foon 36 27 55. <£35^ Voor de postzegelbeurs van de Holtense Postzegel Club (HPC) was afgelopen weekend veel belangstelling. De beurs werd gehouden in de aula van scholengemeenschap De Waerdcn- borch. Foto: Peter Koehorst Ouders, maar ook andere geïntresseerden zijn van har te welkom tijdens deze voor lichtingsavond van het Stu diecentrum Holten op maan dag 10 maart om 20.00 uur in gebouw Irene. Belangstellen den kunnen zich telefonisch aanmelden bij telefoonnum mer 36 17 27. „Studiebegeleiding is meer dan alleen het huiswerk overhoren", aldus het centrum. „Studiecen trum Holten stelt zich ten doel om de houding ten aanzien van het (huis)werk van leerlingen te verbeteren, brengen, te onderzoeken wat mogelijkheden en capaciteiten van leerlingen zijn, maar ook te onderzoeken of er niet iets an ders dan een 'huiswerkpro- bleem' ten grondslag ligt aan tegenvallende prestaties." „Regelmaat, motivatie en het geven van zelfvertrouwen zijn sleutelwoorden in de aanpak. Elke leerling moet zich veilig en beschermd voelen, zodat hij/zij fouten durft te maken en vragen durft te stellen. Hij./zij kan dan pogingen ondernemen tot bete re studieprestaties te komen, zonder verwijten te krijgen wan neer dat mislukt?" „Elke leerling verdient indivi duele aandacht. De vertrou wensrelatie tussen leerlingen en hun begcleidcr(ster) is van cruci aal belang. Als begeleider weet je vaak dingen die leerlingen aan de school niet willen toegeven. Als dc relatie tussen dc begelei- der(stcr) en de school te sterk wordt zal de leerling zich nooit geven en stommiteiten opbiech ten. Fouten maken is op zich niet zo erg, fouten verzwijgen daarentegen wel. Wc beoorde len de leerlingen, maar wij ver oordelen ze niet. Een treffend kenmerk van begeleiding buiten school." Ook dit jaar heeft de Stich ting Viering Nationale Feest dagen weer een prijsvraag uitgeschreven voor een nieuw liedje voor de aubade op Smidsbelt op Koninginne dag. Het in te leveren liedje moet echter wel aan een aantal eisen voldoen: het mag niet langer zijn dan drie coupletten en moet te zingen zijn op het refrein van Marco Borsato's hit 'De i dromen zijn bedrog'. Dc tekst van het bedoelde refrein is als volgt: 'De meeste dromen zijn bedrog, maar als ik wakker word naast jou dan droom ik nog. Ik voel je adem en zie je gezicht, Jc bent een droom die naast mc ligt. Jc kijkt me aan en rekt jc uit, Een keer in de zoveel tijd komen dromen uit'. Wie een poging wil wagen kan zijn of haar tekst inleveren tot uiterlijk 30 maart bij Margriet Hanewinkel, Ab Jansenstraat 1. Ook dit liedje zal net als dat van de winnaar van vorig jaar, Dick Mondeel 'Eens per jaar begint het vroeg', tijdens dc aubade op Koninginnedag worden gezon gen. Natuurlijk is er ook dit jaar weer een CD-bon te winnen. De uitslag van de wedstrijd wordt in het Holtens Nieuwsblad van 10 april bekend gemaakt. Uit het aantal aanmelding voor het nieuwe onderdeel kabouterhandbal bleek afge lopen donderdag een ruime belangstelling te bestaan. Om 8.30 uur waren bijna der tig kleuters in de leeftijd van 4 en 5 jaar in de sporthal aan wezig. Het aangeboden programma, geleid door Harric Nijbocr sporttechnisch kadcradviscur van het Nederlands Handbal Verbond, bood een scala aan loop-/werp- en bewegingson- derdelcn. Met vele ouders op de tribune waren de kinderen drie kwartier intensief bezig, waarna de ochtend werd afgesloten met het drinken van een glas ranja in de kantine. Voor belangstellenden die met kabouterhandbal willen door gaan, heeft de afdeling handbal de komende weken een t:rai- ningstijd gepland. In de gymzaal aan de Vrijhcidslaan is iedereen van 15.30 tot 16.30 uur welkom. Ook kleuters die niet op de instuif zijn geweest, zijn van harte welkom. Voor informatie kan men bellen met mevrouw R. Kappert, telefoon 36 32 07. Ook voor de andere leeftijds groepen was er die dag een in- stuifprogramma. Bijna honderd leerlingen van de basisscholen in Holten namen aan het pro gramma deel. Kinderen die de komende weken verder kennis willen maken met het handbal spel kunnen terecht op de trai ningstijden op de donderdag middag. Vele kinderen kwamen af op de handbalinstuif. INGEZONDEN Wat een lawaai- ge zaterdag! De motorclub MACdeHolter- berghadhctweerprimavoorel- kaar. Vergunning van de ge meente voor uw voorjaarsrit, 165 of meer deelnemers, een ex tra groep jongere rijders in de Bromscooterklassc, een goede organisatie en prachtig, zonnig weer. Jammer alleen voor dc wandelaars, fietsers en thuis blijvers, want het lawaai van al die motorrijders overspoelt de hele route die de MAC heeft uit- gezet.Hct gekke is, dat de ge meente ervan alles aan doet om t oeristen te trekken op basis van uw rustige, mooie natuur, het gemotoriseerde verkeer over de Toeristenweg wil terugdrin gen, maar toch maar vergunni- ningen geeft voor motorevene- i, die dit beleid door kruisen. Wordt het niet tijd om vóór 1998 in be- te gaan deze mo- drie over een afbouw torevenementenPHet uur in de middag: ik heb een stekende koppijn van al die jak kerende motoren, doe het licht uit, sluit de gordijnen en ga op bed liggen totdat de laatste mo torrijder binnen is en er weer een weldadige stilte over Hol ten neen-alt. Dan schrijf ik deze brief. M.A. Wille Enkweg it gedeputeerae staten van Overijssel bij hun besluit van 19 februari 1997, kenmerk RGP OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingplichtige bouwwerken: - bouwen berging Eekelscharen 5: - vergroten recreatiewoning Winkelbergweg 31; 2. Kapvergunning is verleend voor: - 1 Amerikaanse eik Heideweg 21; - 2 eiken Schreursweg 8; - 6 dennen. 1 spar, 1 berk en 1 lijsterbes Korhoenderweg 21 - 1 acacia Molenbelterweg, 2 kastanjes Koninginnelaan en Aalpolsweg, 1 linde Lageweg, 1 wilg en 1 populier Larenseweg en 2 dennen Markollenweg, - 6 esdoorns, 1 eik en 1 den Molenbelterweg 28; - 2 berken Markeloseweg; - 5 berken en 7 dennen Vianenweg 247; - 2 eiken Koeweideweg 2; 3. Voorts is vergunning, ontheffing, toestemming e.d. verleend voor: - loterij Z.V.V. Blauw Wit '66 (voor 15 mei 1997). - feestavond Waterloo bv (31 mei 1997); - openluchtfestival J.C, De Schure (16 augustus 1997) Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor. - verbouwen/vergroten woonhuis Burg. Van der Borchstraat 28 (24-02-1997); - bouwen bijkeuken en wijzigen gevel Canadastraat 74 (26-02-1997). Bouwaanvragen liggen gedurende de openingstijden van het gemeentehuis ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. INSPRAAK VOORONTWERP-BESTEMMINGSPLAN „BUITENGEBIED, HERZIENING 1996" Burgemeester en wethouders van Holten maken ter voldoening aan het bepaalde in de „Inspraakverordening 1995" bekend, dat, in verband met een herziening als bedoeld in artikel 30 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening van het bestemmingsplan „Buitengebied", met ingang van 10 maart 1997 gedurende vier weken voor inspraak ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) ter inzage ligt het voorontwerp-bestemmingsplan „Buitengebied herziening 1996". Op verzoek kan daarbij ambtelijke bijstand worden verleend. Het voorontwerp-bestemmingsplan betreft een herziening van die delen van het bestemmingsplan „Buitengebied", waaraan door Gedeputeerde Staten en/of de Kroon goedkeuring is onthouden, en heeft o.a. betrekking op; a. een redactionele aanpassing van enkele artikelen; b. artikel 26 bestemming Waterwindoeleinden (dubbelbestemming); c. kaartfragment en bebouwingsmogelijkheden/gebruik perceel Espelodijk 17; d. kaartfragment perceel Helhuizerweg 7. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke of rechtspersoon naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze over de beleidsvoornemens zoals verwoord in het voorontwerp-plan naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen, gericht aan burgemeester en wethouders, Postbus 13, 7450 AA Holten, moeten uiterlijk 7 april 1997 om 24.00 uur zijn ingediend. Deze schriftelijke zienswijzen worden bij het voorontwerp-plan ter inzage gelegd. De persoonlijke gegevens van insprekers worden - indien daarom uitdrukkelijk wordt gevraagd - niet bekend gemaakt Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen kan een afspraak worden gemaakt met de heer J IJmker. medewerker ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken (tel. 37 83 41). Op deze inspraak is verder van toepassing de door burgemeester en wethouders vastgestelde inspraakprocedure, die bij het voorontwerp-plan ter inzage ligt. Uitdrukkelijk wordt hierbij opgemerkt dat deze inspraakmogelijkheid niet bedoeld is als en dient ter vervanging van de officiële bestemmingsplanprocedure ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daarvoor wordt op een later tijdstip nog gelegenheid gegeven. Holten, 6 maart 1997 Burgemeester-en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J.P. Stegeman. E.M. van Schooten, l-b. GOEDKEURING 5e en 6e WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN „BUITENGEBIED" (VIJFHUIZENWEG 3 RESP. HELHUIZERWEG 6) Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat gedeputeerae j 97/54 resp. kenmerk RGP 97/53, hebben goedgekeurd; a. het bestemmingsplan „Buitengebied, 5e wijziging" (Vijfhuizenweg 3), vastgesteld bij besluit van burgemeester en wethouders van 7 januari 1997. nr. 4/IJm; b. het bestemmingsplan „Buitengebied. 6e wijziging (Helhuizerweg 6), vastgesteld bij besluit van burgemeester en wethouders van 7 januari 1997, nr. 5?/IJm. De besluiten van gedeputeerde staten en de goedgekeurde plannen liggen ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage. Tegen het besluit van gedeputeerde staten inzake goedkeuring kan een belanghebbende binnen 6 weken, aanvangende met ingang van de dac na die waarop dit besluit is bekendgemaakt, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van gedeputeerde staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Holten, 6 maart 1997 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J.P. Stegeman. DJ. Verhoeven. GOEDKEURING 19e WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN „DIJKERHOEK" Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat gedeputeerde staten van Overijssel bij hun besluit van 19 februari 1997, kenmerk RGP 97/36. hebben goedgekeurd de 19e wijziging van het bestemmingsplan „Dijkerhoek". vastgesteld bij besluit van burgemeester en wethouders van 19 februari 1997. nr. 13/IJm. Het wijzigingsplan is vastgesteld met het oog op de bouw van een woning aan de Hakkertsweg 1 te Holten. Het besluit van gedeputeerde staten en het goedgekeurde plan liggen ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage. Tegen het besluit van gedeputeerde staten inzake goedkeuring kan een belanghebbende binnen 6 weken, met ingang van de dag na die waarop dit besluit is bekendgemaakt, beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019. 2500 EA 's-Gravenhage Het besluit van gedeputeerde staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij d( voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Holten. 6 maart 1997. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, J.P. Stegeman. E.M. van Schooten. l-b. WET MILIEUBEHEER BEKENDMAKING ONTWERP-VERGUNNING Burgemeester en wethouders van Holten zijn voornemens revisie-vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen aan: de heer B.J. Markvoort, Espelodijk 1 te Holten voor het in werking hebben van een rundvee- en fokvarkenshouderij op het perceel Espelodijk 1 te Holten. Het betreft een aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, vergunning ingevolge artikel 8.4 van de Wet milieubeheer. Aanleiding van de aanvraag om vergunning is een wijziging van de veestapel alsmede legalisering van een gedeelte van de veestapel. Aan de te verlenen vergunning zullen nieuwe voorschriften worden verbonden, die de voorschriften van de reeds voor de inrichting verleende vergunning zullen vervangen. Bij naleving van deze voorschriften is geen onaanvaardbare schade aan het milieu te verwachten. De aanvraag, de ontwerp-vergunning en de hierop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 7 maart 1997 tot 4 april 1997 op werkdagen van 8.30 uur tot 12.30 uur ter inzage op de Afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie Holten. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-vergunning kunnen zowel schriftelijk als mondeling door een ieder worden ingebracht tot 4 april 1997. Als u bedenkingen indient, dan dient u deze voor 4 april 1997 te zenden aan Burgemeester en wethouders van Holten. Postbus 13, 7450 AA Holten. Ook kunnen tot 4 april 1997 mondeling bedenkingen worden ingebracht; hiertoe kan een bijeenkomst worden vastgesteld na teietonische afspraak, telefoon 37 38 42. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning, kunnen later beroep bij de Raad van State instellen tegen de vergunning Wet milieubeheer. Holten. 6 maart 1997. WET WAARDERING ONROERENDE ZAKEN (WET WOZ) De Wet WOZ en de gevolgen voor de belastingbetaler Onroerende-zaakbelastingen (OZB) Als gebruiker (huurder) en/o( eigenaar van een woning o( een ander pand betaalt u jaarlijks gemeentelijke onroerend-zaakbelastingen. Bent u eigenaar en gebruiker, dan betaalt u zowel de eigenarenbelasting als de gebruikersbelasting. Bent u alleen gebruiker (huurder) dan ontvangt u een aanslag van de gebruikersbelasting. Economische waarde De hoogte van de aanslag (OZB) is afhankelijk van de economische waarde van het betreffende pand. Tot 1 januari 1995 taxeerde de gemeente Flolten de economische waarde alleen voor de gemeentelijke belastingen De Belastingdienst (rijksbelastingen) en de waterschappen gebruikten hun eigen waarde voor de vaststelling van hun belastingaanslagen. Wet WOZ Met ingang van 1 januari 1995 is de Wet WOZ (Wet Waardering Onroerende Zaken) in werking getreden. Hierin staat dat de gemeente de economische waarde vaststelt voor haar eigen, gemeentelijke belastingen, maar ook voor die van de Belastingdienst en van de waterschappen. Met ingang van het belastingjaar 1997 worden de economische waarden die de gemeenten vaststellen, daadwerkelijk voor njksbelastingen en waterschapsheffingen gebruikt De economische waarde, die de gemeente vaststelt, is dus van groot belang, want daar hangt ook van af wat u moet betalen aan de Belastingdienst (inkomsten- en vermogensbelasting) en aan de waterschappen. Waardebeschikking Dit jaar ontvangen eigenaren en gebruikers van onroerende zaken voor het eerst de zogenaamde waardebeschikking. De beschikking is geen belastingaanslag. Het is de (laatste) mededeling van de vastgestelde economische waarde. Die economische waarde staat vast voor de periode van vier jaar. dus tot en met het jaar 2000* In die periode wordt voor alle belastingen in Nederland die gebaseerd zijn op de economische waarde, de waarde gebruikt die door de gemeente is vastgesteld Tenzij er in die periode grote veranderingen zijn, bijv. door verbouw, waardoor het gebouw een waardevermeerdering krijgt die groter is dan f 25 000- De verschillen met vroeger Voor de invoering van de Wet WOZ werden de onroerende zaken door de gemeenten eens in de vijf jaar getaxeerd. Deze periode is nu teruggebracht naar vier jaar. om de waarde-gegevens beter up-to-date te houden Een andere verandering is dat alle gemeenten, voor wat de peildatum betreft, met elkaar in de pas gaan lopen. Sommige gemeenten hebben nog niet zo lang geleden getaxeerd, met als waardepeildatum 01-01-1992. 01-01-1993 of 01-01-1934. Omdat het nu opnieuw taxeren, kapitaalvernietiging zou betekenen, konden deze gemeenten verzoeken (nog) niet de nieuwe waardepeildatum 01-01-1995 te hanteren. De gemeente Holten heeft zo'n verzoek gedaan en toestemming gekregen (na een uitgebreide controle van de taxaties/administratie door de Waarderingskamer) om tot 2001 de waardepeildatum 01-01-1992 te hanteren. De gemeente Hoiten is hiermee aangemerkt als een z.g.n „wetsfictiegemeente". In de wetsfictiegemeenten wordt voor de inkomstenbelasting de waarde van de eigen woning met een (per gemeente) bepaald percentage opgehoogd (geïndexeerd) teneinde (fictief) het waardeniveau van 1 januari 1995 te bereiken. Voor het nieuwe tijdvak (2001 tot en met 2004) gaat de voor alle gemeenten gelijke waardepeildatum van 01-01-1999 gelden. Taxatieverslag ledereen die voor een bepaald pand een WOZ-waardebeschikking heeft ontvangen, kan de gemeente schriftelijk verzoeken om een taxatieverslag van dat pand. Het is niet mogelijk een taxatieverslag aan de balie mee te krijgen of in te zien. Het taxatieverslag van een onroerende zaak bevat, naast de aanduiding van de onroerende zaak. de kadastrale gegevens, de aard van de onroerende zaak. het bouwjaar, de grootte van het object en de getaxeerde waarde Gegevens geheim of openbaar? Belastinggegevens zijn doorgaans geheim. Dat betekent, dat degene die over de gegevens beschikt ze niet verder bekend mag maken dan voor de belastingheffing noodzakelijk is. Waardegegevens van onroerende zaken zijn op grond van de Wet WOZ beperkt openbaar. U kunt van uw eigen pand altijd een taxatieverslag schriftelijk opvragen. Om te beoordelen of de waarde van uw pand klopt, kunt u ook waardegegevens van andere panden bij de gemeente schriftelijk opvragen. U moet dan bij de gemeente opgeven van welke panden u de waarde wilt weten. De gemeente beoordeelt aan de hand van uw verzoek of u voor de belastingheffing belang hebt bij het krijgen van de gevraagde waardegegevens Als de gemeente van mening is dat u bij die gegevens een .gerechtvaardigd belang" hebt (bijvoorbeeld om een bezwaarschnft te motiveren) dan krijgt u alleen de waardegegevens van die panden. Bezwaren Indien u bezwaar hebt tegen de waarde die is vastgesteld voor uw onroerende zaak of tegen de waarden die zijn vastgesteld voor uw onroerende zaken, dan kunt u binnen zes weken na de dagtekening van de beschikking een bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Holten. In het bezwaarschrift dient u naast uw naam, adres en handtekening tevens gemotiveerd aan te geven waartegen u bezwaar maakt Let wel, u kunt alleen bezwaar maken tegen de waardegegevens in deze beschikking, niet meer tegen de waardegegevens in de aanslag die u over enkele weken wordt toegezonden OPENINGSTIJDEN GEMEENTEHUIS EN GEMEENTEWERF Het gemeentehuis is van maandag tot en met vrijdag geopend van 8.30 tot 12.30 uur. 's Middags van 13.30 tot 18.00 uur is bezoek op afspraak mogelijk. Op de vrijdagmiddagen van de even weken is het gemeentehuis gesloten. Voor de komende maand houdt dat in, dat het gemeentehuis op de vrijdagmiddagen 7 en 21 maart gesloten is. De gemeentewerf is van maandag tot en met vrijdag geopend van 13.00 tot 15.30 uur en op zaterdag van 13.00 tot 15.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5