Zilveren onderscheiding voor gouden Klijnsma Triathlonbond wijzigt evenementenstructuur Hollens Nieuwsblad IHSIm?' HOLTENS NIEUWSBLAD medische diensten Profoto publieksprijs voor Ellen Marsman Workshop pottenbakken HULP BIJ iVOETKLACHTEN VEER VERVANGT STEUNZOOL HANS SHOES kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 13 FEBRUARI 1997 Scheidend secretaris krijgt zilveren bondsspeld Dp 3 februari werd er aan gifte gedaan van diefstal van een portemonnee. De por temonnee zat in een jaszak en de jas hing in de gardero be van de scholengemeen schap. De inhoud van de portemonnee was enig geld en enige pasjes. Op dinsdag 4 februari werd een snelheidscontrole ge houden op de Provinciale- weg Holten - Hectcn. Er werden 170 auto's gecon troleerd. Daarvan reden er negen te snel. De hoogst genieten snelheid bedroeg 103 kilometer per uur. Op 7 februari werd een man van zijn bed gelicht en aan gehouden. De man had even te voren op de Marke- loseweg problemen gehad met enkele jeugdigen en was vervolgens handtastelijk ge worden. De man bleek on der invloed te verkeren van alcoholische drank. Daar hij in het verleden reeds vaker was betrapt voor het rijden onder invloed van alcoholi sche dranken, werd zijn rij bewijs onmiddellijk inge vorderd. In het carnavalsweekend werden er enkele vernielin gen gepleegd. Er werd twee keer aangifte gedaan van vernieling van een fiets. Men pikte de fietsen om ze vervolgens in elkaar te trap pen. Ook werd een ruit van het sportlokaaltje aan de Vrijheidslaan vernield. Enkele palen langs de Dorpsstraat (overblijfselen van de zomcrvcrsicring) werden uit de grond gerukt. Tevens werden enkele win kelwagentjes in het dorp aangetroffen, waarvan er ook een was vernield. „Een gouden kracht die met recht de zilveren speld heeft verdiend." Aldus voorzitter Hans Tutert van de Tennis club Holten, die maandag avond in ledenvergadering bijeen kwam in het clubhuis aan de Valkenweg. Tutert doelde op scheidend secreta ris Renée Klijnsma, die tot haar grote verrassing onder scheiden werd met de zilver en bondsspeld. „Een bijna unieke gebeurtenis, want dit gebeurt zelden", verze kerde vicc-voorzitter R. Wien- tjes van de KNLTB district Overijssel. Speciaal voor deze 'supervrijwilligster met een enorme staat van dienst' was hij naar Holten gekomen. „Uniek ook omdat het, zeker in ons district, nauwelijks dames be treft." Renée Klijnsma is opge volgd door Jan Peter Stegeman. Jarenlang zette ze zich op bij zondere wijze in voor de tennis sport, in het bijzonder voor de Holtensc club. In 1976 meldde Klijnsma zich aan als lid van de TC Holten. Sinds 1980 vervult zij kaderfunctics. Ruim twee jaar was ze lid van de clubhuiscommissie, daarna van de jeugdcommissie en van 1985 tot 1991 zwaaide ze de voor zittershamer in de jeugdcommissie en maakte in die hoedanigheid tevens deel uit van het bestuur van de TC Holten. Sinds 1991 was Renée secretaris van het bestuur, tevens lid van het dagelijks bestuur. Ze onder hield geregeld contact met het districts- en bondsbureau en zag erop toe dat wijzigingen of aan merkingen altijd ten goede kwa men aan de tennissport. Daar- In de maand januari waren er foto's van de Holtense foto club Profoto te bewonderen in dorpshuis De Boschkamp. De 9-jarige Ellen Marsman won de daarbijbehorende pu blieksprijs. Zoals de laatste jaren gebruike lijk hield Profoto gedurende de maand januari een expositie in I de gang en ontmoetingsruimte I van het dorpshuis. De foto's die hier hingen zijn vooraf beoor deeld door een deskundige jury, die ook prijzen toekende en de foto's besprak op een cluba vond. I ;Om de bezoekers te stimuleren gerichter naar de foto's te kijken, 1 konden zij op een formulier aan- I geven welke foto het Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur W.H. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513 GA .Enschede, tel. 053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548-36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01. Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 82. Advertentie-adviseurs: H. Schottert. tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen. Larense- weg 3. tel 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen- H. Voogsgeerd, De- venterweg34,tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis, Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548-361849. altijd vaststellen dat trokken bi) de voorbereiding en ze gelijk had." Hoewel Renée begeleiding van de diverse com- afgetreden is, blijft de ledenad- petities. Als zodanig hoopt de (pccoma) onder haar TC Holten nog vele jaren van Vice-voorzitter R. Wientjes speldt Renée de zilveren bondsspeld op. TC-voorzitter Hans Tutert kijkt toe. naast was ze tijdelijk verbonden vereniging en ons tennispark aan de jeugdcommissie van het betreft. Waarbij andere kaderle- district Overijssel. den wel eens vaststelden: 'Daar „Renée heeft een soort alziend heb je Renée weer met haar oog. Ze signaleert alles wat onze opmerkingen.' Maar achteraf beheer. Bovendien blijft ze be- haar diensten gebruik te maken. sprak. De foto die zo de punten vergaarde kreeg de publieksprijs en deze foto werd verloot onder de deelne mers die deze foto de eerste plaats hadden toegekend. Van alle bezoekers aan de expositie hebben er 28 de moeite geno men mee te dingen naar de pu blieksprijs en zo een prachtige foto in hun bezit te krijgen. Een flink deel van deze deelne mers is afkomstig van buiten Holten. Zo kwamen er formu lieren met namen uit Hengelo, Deventer, Rijssen en Olst bin nen. De verste deelnemer was afkomstig uit Doorwcrth. Vijf deelnemers verkozen een foto met herfstblad op een schaal gemaakt door Margot Houtman uit Rijssen als mooiste foto. Op de tweede plaats kwam een foto van Jannus Schuppert en derde een foto van Gcrnt te Winkel. Na loting werd Ellen Marsman, 9 jaar woonachtig aan het Kol lingserf, als winnaar aangewe zen. De foto is inmiddels aan Ellen overhandigd. Zij was erg blij met het winnen van deze prijs. Ze vulde het formulier in terwijl ze het dorpshuis bezocht voor haar wekelijkse blokfluit- les. Fotoclub Profoto toonde zich tevreden over de expositie. Het dorpshuis heeft één van de mooiste expositieruimten bin nen Holten, Er zijn veel bezoe kers geweest en de reacties wa ren positief. In |anuan 1998 zal er waarschi|nli)k weer een ten toonstelling van Profoto zijn. CPB vergadering De leden van de CPB kwa men onlangs bijeen in De Kandelaar voor de jaarverga dering. Hier werd afscheid genomen van de bestuursle den Jannie Heemskerk en Dinie Oonk. Zij worden opgevolgd door Geertje van Zeijts als tweede presidente en Sien Lodewcgcs als tweede secretaresse. Na de pauze verzorgden de leden van de leeskring de avond. Er werd een verhaal voorgelezen van Marga Minco, 'het adres'. Groepsgewijs werden de opge roepen vragen over het verhaal besproken. De bijeenkomst werd besloten met het zingen van het CPB bondslied. De volgende bijeenkomst is donderdag 27 februari. Om verwarring te voorko-men, wil de Stichting Triathlon Hol ten duidelijkheid scheppen over de opzet van haar eigen evenement en de landelijke eve nementenstructuur. De der tiende Triathlon Holten (STH) wordt zaterdag 9 augustus in en rond Holten gehouden. De inschrijving is inmiddels open - Holtenarcn die vorig deelnamen krijgen automatisch bericht thuis, evenals een inschrijvingsformu lier. In navolging van voorgaande jaren staat de avond voor de triath lon in het teken van de Triathlon Ballooning. Om te kunnen inspelen op mon diale en landelijke ontwikkelingen, heeft de Nederlandse Triathlon Bond (NTB) het afgelopen jaar de evencmcntcnstructuur volledig gewijzigd. De voor velen ver trouwde benamingen als Super Prestige Circuit (SPC), een kwart triathlon en een achtste triathlon recreatief zijn verleden tijd gewor den. Anno 1997 zijn ze terugonder de namen nationale wedstrijden en bondswedstrijden. Naast deze naamsverandering zijn aan de landelijke evenementen- structuur twee evenementsoorten toegevoegd. De promotriathlon voor zuiver recreatieve deelne mers heeft als uitgangspunt 'het kennis laten maken met de triath- lonsport'. Als tweede wordt het Elite circuit ofwel topwedstrijden geïntroduceerd, bedoeld voor de absolute topadeten. Bij de promotriathlon, waar geko zen is voor een lage drempel wat betreft financiële deelname, is geen enkel wedstrijdelement aanwezig (dus geen onderlinge competitc, uitslagenlijst of klassement). Bo vendien is bij deze triathlons het organisatieniveau laag. Gezien de prestatiedrang en het hoge niveau van de recreanten in Holten, als mede het hoge organisatieniveau van het Holtensc evenement, heeft de STH besloten deze serie in 1997 niet in het programma op te ne men. Het Elite circuit is een topcompe- titic die de vier beste Nederlandse wedstrijden op de Olympische af stand omvat (voorheen de kwart triathlon). De Triathlon Holten is door de NTB opgenomen in het circuit, waarin naast Holten ook Nuenen, Zundcrt en Roermond participeren. Het circuit is uitslui tend toegankelijk voor de honderd beste atleten en atletes in Neder land. In Holten komen zaterdag 9 augustus derhalve de onderstaande startseries voor: Elite circuit - na tionale wedstrijd (voorheen SPC- scries) - bondswedstrijd (voorheen recreatieve series met een competi tiekarakter). Het zwemonderdeel voor het Elite ,'ordtnietmcerin zwembad Twenhaarsveld gehouden, daar open water hierbij voorwaarde is. Bij de nationale wedstrijd en bondswedstrijd wordt wél ge zwommen in het zwembad en zijn parkoers en regelgeving ten op zichte van vergelijkbare series in het afgelopen jaar ongewijzigd. De overige wijzigigen als gevolg van de nieuwe evenementenstructuur lig- Bejaardensoos De bejaardensocieteit houdt op dinsdag 18 februari weer een bijeenkomst in Irene. Deze keer is het een spelmiddag. De aan vang in Irene is 14.30 uur. Pottenbakken is tegenwoor dig weer helemaal in; wel of niet geglazuurde* schalen voor binnen of buiten, vazen, vijverbeeldjes of tuinorna- menten zijn in vele uitvoerin gen en prijsklasses te koop. Nog leuker is het natuurlijk om dergelijke voorwerpen zelf te maken. In een workshop van vijf bijeen komsten onder leiding van Anna Maandag in dorpshuis De Boschkamp kunnen de deelne mers aan het werk gaan met objecten naar eigen keuze of kan er aan de hand van opdrachten worden gewerkt. Het is wel wenselijk dat de cursisten al enigszins bekend zijn met het materiaal en de techniek. Anna Maandag, die de lessen zoveel mogelijk afstemt op de wensen van de cursisten, heeft in de technische begeleiding een zeer individuele, persoonlijke benadering. De vijf lessen vin den om de twee weken plaats, zodat tussendoor eventueel thuis verder kan worden ge werkt. Het bakken en het glazu ren gebeurt in De Boschkamp. De workshop begint op dins dagavond 4 maart om 19.00 uur, de kosten voor de vijf lcsccn bedragen 65 gulden, exclusief materiaal. Voor inlichtingen en opgave kan men tijdens kan tooruren terecht bij de Stichdng voor Sociaal en Cultureel Werk, telefoon 36 27 55. Nog ruimte voor lessen bij MOC Onder leiding van Helecn Pos- tcma is het weer mogelijk deel te nemen aan tien lessen koor scholing. De lessen zijn voor volwassenen die hun stemge bruik en -geluid, onder andere door gebruik van adcmhalings- tcchnieken, willen verbeteren. Verder heeft het Muziek Onder wijs Centrum Holten nog plaats bij diverse instrumentale lessen, ook voor de jeugd. Voor inlich tingen en opgave MOC, tele foon 36 14 12.' DEMONSTRATIE STEUNVEREN Vibrion-Veer— Woensdag 19 februari 1997 I hebben wij een hele dog gereserveerd voor mensen mei voet klachten. Een voelkundige maakl uw voetafdruk, geeft advies en demonstreert u de Vibrion-Veer, een Zweedse uitvinding. In tegenstelling tot de bekende harde, statische steunzolen, is de Vibrion-Veer verend. Deze activeert de spieren en bloedsom loop, corrigeert de voetstand en zorgt ervoor dat u weer doge- li|ks zonder vermoeidheid of pijnlijke voeten op natuurlijke wijze kunt lopen. Vibrion-Veren zijn in vele schoenen draagbaar, zelfs in open schoenen. Maak daarom, voor een gratis deskun dig advies, even een afspraak. of kom dan langs STATIONSSTRAAT HOLTEN TEL 0548-36 41 22 tevens het adres voor uw reparaties Woensdag 19 februari komt een voetspecialist bij: Dorpsstraat 31 in Hollen de Vibrion-veer de monstreren. Deze Zweedse uitvinding is een vervangingsmiddel van de klassieke steunzool en heeft met name in Duitsland en Amerika grote opgang gemaakt onder mensen met voetklachten en de daaruit voortvloeiende rugproblemen. De veer verbetert op buigzame wijze de stand en de holling van de voet. De gevoelige voorvoet wordt extra door ve rende kupolen ondersteund en de voet kan weer natuurlijk afrollen. De pijn neemt door deze behandeling af en spieren en banden worden weer krachtiger. Ook wordt door het verende effect bij iedere stap de totale voetzool gemasseerd hetgeen een goede doorbloeding bevordert. Bijkomend voordeel van de Fussgold Vibrion- veer is het handzame formaat: de Zweedse vinding past in vrijwel alle modeschoenen Goed nieuws dus ook voor de dames. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Kcizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreeku ren uitsluitend voor spoedgeval len: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: A. Groot, Schoolstraat 7, Holten. Telefoon 36 28 84. Behandeling na telefonische gen enkel op organisatorisch ni veau. Ook het Holtens Kampioenschap blijft deel uit maken van de Triath lon Holten en heeft plaats ujdens de bondswedstnjd. Een prijsuitrei king voor de jeugd is er evenwel Lees verder op pagina 5 Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. be reikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het week einde alleen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06 - 11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. PI. Versncl-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 36 42 51. Be handeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrij dag van 8.30-10.00 uur en vol gens afspraak in het Kruisge- bouw, Gaardenstraat 29-31, tel, 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor- ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijvcr- dal, Kerkstraat 6, tel. 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrij - dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raaltc. Politie: Alarmnummer: 06 - 11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06 - 11 (dag cn nacht bereik baar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar ('tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompcn, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Wcst-/ hof, regio-inspecteur, tel.. 51 71 71. Energievoorziening: N V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantoor uren. Storingen aan gas/ electra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12,00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Ned. Herv. Kerk: Zondag 16 fe bruari: 10.00 uur, ds. A.J. Lec-rink. Nevendiensten. 19.00 uur, da. J.V. den Hertog met medewerking van Campanella. Collecte in dienst: dia conie. Uitgangscollecte: Algemeen kerkewerk. Oppasdienst: mevrouw de Koning, Mariana Schooien. Dijkerhoek: Zondag 16 februari: 10.00 uur, da.J.W. den Hertog. Geref. kerk: Zondag 16 februari: 9.30 uur, ds. H P. Mulder, viering Heilig Avondmaal. 15.00 uur, ds. H.P. Mulder, viering H.A. en nabe trachting. Collecte in dienst: VU/NBG/Toc rustingscentnim. Tw-ecde collecte: Rente cn aflos sing. activiteiten. Kindcrneven- dienst groep 2 cn 3 o.l.v. Ria Kolk man; groep 4 en 5 o.l.v. Jobien Assink; groep 6 en 7 o.i.v. Jenny Wïeidraaycr. Oppasdienst: 0-3 jaar: Anncmieke Meijerink, Hcnriette Beldman, Jolanda Hulsman; 4-6 |aar: Erna Kolkman, Ans Mcijcnnk. Diessenplas: Woensdag 19 fe bruari: Leger des Heils. RK kerk: Zondag 16 februari; 10.00 uur, pastor Vig^crs. Woord en communiedienst met medewrr- Ving van het jeugdkoor. Opps- dénst: mevrouw de Koning, Ma«a- na Schooien. Nieuw' Heeten zaterdag 15'.e" bruaii: 19.00 uu-, EucharisA'f" ring Zondag 13 februari uur, Communievering. Evangelie ge-neente: ~ëc~ bouw, Dorpstraat 24. 1-®® uur Samenkomst. 11.00 uur, jdstond. Okkenbroek Zondaf11' februa ri: 10.10 uur, ds. i.' Bcerthuis. Bathntn. l'itgangs'>l'ecte: Alge meen Cerkewcrk (toasting). Kerkelcfoon: l'.zendingen elke laatst* vrijdag dc maand van 10.30uur tot 11»0 uur en van 16.00 uurttf 17.00 ucr(herhaling). Tot 3 maart: Expo Quilten en patchwork in Dc Boschkamp. Tot en met 27 april: Expo Waerdenborch. Dinsdag 18 februari: 20.00 uur, bijeenkomst GLTO bij Dc Biester. Vrijdag 14 februari: Groepen- presentatie schoolbands De Waerdenborch in De Schure. Zaterdag 15 februari: Fano fair Dol-Fijn Okkenbroek. Dinsdag 18 februari: 14.33 uur, Spelmiddag bejaardensoos gebouw Irene. Donderdag 20 februari: 19.45 uur. Hervormde Vrouwen groep, da.J.W. den Hertog. Zaterdag 22 februari: 10.30 uur, Ledenvergadering Ei^ena- renvereniging Dc Borkdd in restaurant De Poppe. Maandag 24 februa ri Alge mene ledenvergadering MAC. Afdelingsavond NBvP. Donderdag 27 februari: 20.00 uur, Bijeenkoms: CPB Holten in De Kandelaar over Johanna van Buren. 20i00 uur, Oudheid- kmer Hoolt'n begunstigers- fcjeenkomst in zaal Vosman. Saterdag 1 maart: Enduro /corjaarsrit MAC. PostzegcL- ruilbeurs m de aula Scholenge meenschap. Dinsdag 4 maart: 19.00 uur. Workshop pottenbakken en ke ramische vorming in De Bosc hkamp. Hervormde Vrouwen groep, ringdag. 's Morgens ds. Haasdoor uit Colmschate ver telt over curacao. 's Middags komt er een agrarisch orkest uit Markelo. 18.30 - 21.00 uur, Bloeddonoravond sporthal. Donderdag 6 maart: 16.00 uur, Introductieles Cello in Boschkamp. 20.00 uur, Bingo Nierstichting in zaal Vosman. Vrijdag 7 maart: 20.00 uur, Playbackshow in 't Trefpunt. Donderdag 13 maart: 16.00 uur, introductieles Cello in Boschkamp. Vrijdag 14 maart: Voorjaars concert HMV in Dc Kandelaar. Geboren: Danicl Alexander zv oud 97 jaar; J. Klein Hors- P.H. Klunder cn C. Maljers. tman-Smalbrugge, oud 78 jaar. Overleden: M. Soepnel-Kuijer,

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3