Januari: recorddroog en koud in Holten Oud-strijdersbond blijft bestaan tot licht uitgaat Holtens Nieuwsblad HOLTEWS NIEUWSBLAD Jaarlijkse feestavond in Zaal Vosman weer geslaagd Kwestie Scheperspad is spoedig ten einde Weinig rek duiver' mindervalidencarnaval in manege Snorrewind succes DONDI ïRDAG 6 FEBRUARI 1997 Uit het politierapport Op 28 januari vond een ver keersongeval plaats op de 'onverharde weg de Forthaarsweg op de Holcerberg. Twee auto's ►kwamen elkaar tegemoet gereden. Doordat het weg dek spekglad was door ijzel, lukte het één van de be- stuurders niet om de auto tij dig tot sdlstand te brengen. •Het gevolg was een frontale jaanrijding, waarbij beide voertuigen zwaar werden beschadigd. Dezelfde dag werd een por temonnee gestolen uit een rugzak. De diefstal werd ge pleegd in de scholenge meenschap, toen een leerlin ge haar tas even onbeheerd achterliet. In de portemon nee zaten enkel pasjes en on geveer 25 gulden. Een tweede verkeers ongeval deze dag vond plaats op de Provinciale weg Holten Raalte. Een be stuurder van een personen auto haalde op onver antwoorde wijze een vracht wagen in. Uit de tegenover gestelde richting was een bestelauto reeds zeer dicht genaderd. Laatstgenoemde bestuurder wist nog naar rechts uit te wijken, maar kon niet voor komen dat beide voertuigen elkaar'nog raakten. Beide voertuigen raakten licht be schadigd. De veroorzaker kreeg een proces-verbaal wegens roekeloos rijden. Op 29 januari werd een per sonenauto opengebroken op de dagcamping op de Holterbcrg. Een handtasje met daarin waardepapieren en enig geld werd weg genomen. Op 30 januari werd een per sonenauto in de Dorpsstraat aangetroffen die niet ver zekerd bleek te zijn. De auto werd uit het verkeer ge nomen. Gelet op de toes tand van de auto, deed de eigenaar afstand van zijn voertuig. In de nacht van 30 op 31 ja nuari werd een Bentheimer bloembak ontvreemd aan de Borkcldsweg. De bak had een afmeting van honderd bij veertig cemtimeter en was ongeveer 55 centimeter hoogte. Enige sterke pcr- r deze woordelijk zijn diefstal. In de nacht van 1 op 2 fe bruari werd in de Oranjestraat een alcohol controle gehouden. Dertien bestuurders werden ge controleerd. De politic was erg tevreden; niemand bleek namelijk te veel alcohol te hebben ge nuttigd. Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking metde stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: W.H. Beyers, secre taris. Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513GA, Enschede, tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG. Holten. Tel. 0548-3638 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobielOö - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01 Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 Advertentie-adviseurs: H Schottert, tel. privé 074 - 2 42 Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen, Larense- weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen: H. Voogsgeerd, De- venterweg34, tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis. Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0548-361849 De Club Oud Militairen en Verzet kan weer eens terugkijken op een geslaagd onderonsje. De jaarlijkse feestavond voor de oud-strijders was vorige week niet alleen gezellig, maar ook erg onderhoudend. En dat was vooral te danken aan de diapresentatie die Gerrit Gervedink-Nijhuis ten beste gaf. De Holtenaar nam de oud militairen namelijk, met zijn mooie plaatjes van het vroegere Holten, mee terug in de tijd. Dc bijeenkomst van de oud- -strijders, vorige week donder dagavond in restaurant Vos man, is slechts één van de activi teiten die de club organiseert. Naast de jaarlijkse feestavond woont de vereniging namelijk ook herdenkingen bij en onder houdt ze contacten met soortge lijke organisaties elders. Boven dien maken de leden uitstapjes en bezoeken ze de zieke kamera den. En die gezondheid vormt trou wens een steeds groter pro bleem voor de club. Voorzitter D. Beldman: „De bond voor oud-strijders in Holten bestaat uit de gcmobiliscerden van mei 1940, uit verzetsmensen en uit de Indië-gangers. En deze men- ÉS vZi< i' Het alternatieve tracé van het zuidelijk deel van het Scheper spad zou aan de andere kant van de woning van H. Meijer lopen, over grond van twee agrariërs. Foto: Wil Vogel Als het aan wethouder "Eb van Schooten (GB) ligt, moet de al jarenlang slepende kwestie rond het Scheperspad binnenkort uit de wereld zijn. Daar hij niet tot overccn-stemming kon komen met aanwonenden om een deel van hun perceel af te staan voor het pad, wordt nu getracht twee agrariërs te bewegen recht van overpad te verlenen aan wandelaars dieoverhetdan gewijzigde tracé van het zui-delijk deel van het Scheperspad lopen. Dat deel voert over hun grond. Uiterlijk half februari moet duidelijk zijn of het compromis werkelijkheid wordt. Namens de Vrienden van het Hoolter Pad spande de Vereniging van Vrije Wandelaars Nemo eind vorig jaar bij de Zwolse rechtbank een zaak aan tegen de gemeente. Inzet was het opnieuw openstellen van het Scheperspad, waarvan alleen het noordelijk deel intact is, het zuidelijk deel is onzichtbaar en deels geïntegreerd in grond van aanwonenden. Zou de gemeente dat niet nakomen, dan dreigde Nemo met een dwangsom van een ton. Een eis, die de rechter tijdens de rechtszitting evenwel niet relevant vond en die derhalve op dit moment uit beeld is. Op verzoek van de rechter is Van Schooten nu druk doende om tot een voor alle pard jen bevredigende oplossing te komen. Na dc rechtszitdng die half oktober gehouden, besloot de rechter de situatie ter plekke in ogenschouw te nemen. „Dat is begin december gebeurd", aldus Van Schooten. „In een poginghetgeschil mctNemo in der minne te schikken, heeft zij daarop gevraagd of dc gemeente wil proberen het pad alsnog open te stellen. Ik vermoed dat in dat geval Nu de pro vincie haarl herindelings plannen kenbaar heeft gemaakt wil de Holtense GLTO hierop haar reactie geven. Zoals bekend stond en staat de GLTO op het standpunt dat Holten het best zou kunnen opgaan in een sterke plattelandsgemeente van ongeveer 35 duizend Kijkend naar de mogelijkheden en onmogelijk heden van dit moment con cluderen wij als GLTO dat er voor Holten weinig rek meer in zit. Markelo kiest immers voor de Hof van Twente en is hierdoor jammer genoeg uit beeld. Toevoeging n een even wichtige verdeling tussen kern en platteland. Kijken wij naar het voorstel van de Provincie dan zien wij de variant Holten, Rijssen en Enter. Weliswaar een sterke gemeente, maar het grote bezwaar wat GLTO heeft bij deze variant is de weinig evenwichtige verdeling tus sen .platteland en Kern (Rijssen). Door toevoeging van een type gemeente als Holten zou deze verdeling kunnen verbeteren. ;t Bathmen is ook niet mo gelijk, omdat deze gemeente richting De venter gaat. Een combinatie met Hellen- doorn achten wij uitgesloten. Wij hebben geen enkele binding met Hellendoorn, bovendien wordt het veel te uitgestrekt. Hierbij moet ook opgemerkt worden dat de ligging (met de Holterberg) ertussen weinig praktisch is. Het bestuur van de GLTO Holten sen worden allemaal een dagje ouder. Het jongste lid is nu 65, geloof ik. We zijn destijds be gonnen met 112 mensen, maar door het natuurlijke verloop zit ten wc nu op 53 leden. Onze club blijft echter bestaan, tot de laatste het licht uitdoet." In 1996 moest de Club Oud Militairen en Verzet afscheid nemen van vijf vrienden. En begin vorige maand overleed ook nog eens oprichter en oud- -voorzitter Gerhard van den Bos. De jaarlijkse bijeenkomst kende dan ook een moment van stilte voor deze verloren kame raden. Maar daarna was het toch tijd voor het leuke deel van de avond. En de leden van het medische diensten Gemobiliseerden mei '40, Gerrit-Jan Aanstoot (links) en Herman Bouwman. Foto: Edwin Winkel eerste uur, zoals Gerrit-Jan Aan stoot (77) en Herman Bouwman (82), zagen dan ook reikhalzend uit naar de "mooie avond' met de dia's van hun geliefde Holten. Voor Indië-ganger Dirk Krik- kink is de jaarlijke feestavond gezamenlijke herdenking op wel gezellig, maar niet het be langrijkste. „Door dc bijeen komsten hou je tenminste con tact met elkaar en dat is goed. Maar het allerbelangrijkste van de club, blijft voor mij toch de geen uitspraak meer volgt."De Nemo stelde dat de gemeente de juridische verplichting heeft het .Scheperspad te onderhouden, aangezien het pad op dc Wegen legger staat. Volgens Van Schooten staat het Scheperspad daar weliswaar op, maar is het exacte tracé onduidelijk. „Bij bouw van de woning waar thans dc familie Meijer woont, is het omstreden zuidelijk deel enigszins opgeschoven. Eigenlijk loopt het op en over de perceelsgrens. Als het Scheperspad open moet, dan geldt dat in feite voor het oorspronkelijke tracé. We hebben daar inmiddels over gesproken met Meijer. Via zijn advocaat liet hij echter weten niet bereid te zijn hetpad overzijngrond te laten lopen. Daarom onder zoeken we nu de mogelijkheid van een alternatief tracé voor het zuidelijk deel naar de Enkweg. Het verschilt nauwelijks van het andere, loopt iets verderop naar beneden over de enk, aan de andere kant van de woning van de familie Meijer over grond van twee agrariërs, Bronsvoord en Tuller. Daar er altijd sprake is van een stukje ongebruikte grond tussen dc eigenlijke akker en de per ceelsgrens, moet dat wandelpad worden. Het is met iets meer dan een halve meter voldoende breed. Dc bedoeling is om met Bronsvoord en Tuller in eerste instantie tot overeenstemming te komen inzake het recht van overpad voor wandelaars. Over het onderhoud kunnen we dan later verder praten, daar komt best een oplossing voor. De Nemo stemt in elk geval in met die gedeeltelijke wijziging van het tracé." Lees verderop pagina 7 Het dak van manege Snorre wind ging er zaterdagmiddag voor een poosje figuurlijk af. Want van drie tot vijf vond daar namelijk het jaarlijkse mindervalidencarnaval plaats. Ruim twee uur lang leefde de jeugd zich uit op dc opzwepen de tonen van de discostampers en de carnavalskrakers. Onder meer ten gehore gebracht door het dweilorkest De Braandheul- tjes. Het mindervalidencarnaval in de manege iets over de gemeen tegrens van Holten, is inmiddels een zeer gewaardeerde traditie geworden. Afgelopen zaterdag vond het festijn alweer voor de twaalfde keer plaats, als vanouds op touw gezet door carnavals vereniging de Ficnpreuvcrs en de Stichting Paardrijdensport Gehandicapten. André Schuchard van de Fien- preuvers: "Het evenement voor de mindervaliden uit Holten en omgeving slaat altijd verschrik kelijk goed aan. De gehandicap ten vinden het ontzettend leuk, maar daarnaast is het feest ook gewoon leuk om te zien. De jongens en meisjes vieren het carnaval namelijk heel zuiver, puur omdat ze zich zo natuurlijk gedragen." En dat was zaterdagmiddag dan ook goed te zien in manege Snorrewind. Dc beentjes gingen namelijk ver voor aanvangstijd al van de vloer en daar was niet eens een biertje voor nodig. Dc stemming van het mooi en bont uitgedoste gezelschap werd nog beter toen Prins Carnaval Hen drik uut Sploo in hoogst eigen persoon acte de presénce gaf. De aankomst van Hendrik, zijn gevolg en dweilorkest De Braandheultjes vormt dan ook het eigenlijke startsein van het feest in de manege. En vanaf dat moment is de dansvloer dan ook onophoudelijk het toneel van deinende polonaises en swin gende voetjes. „Prachtig", vindt de 18-jarige Bennie het schouw spel. En ook de 24-jarige Ans uit Raalte kan er na vijf edities nog steeds geen genoeg van krijgen. Prins Hendrik zoekt na de eerste uitspattingen op de dansvloer even de zijlijn op voor een rustig moment... en voor een pilsje uiteraard. Hij onderschrijft de woorden van Schuchard. „De mindervaliden beleven het car naval inderdaad spontaan en niet gemaakt. Ze leven echt voor de muziek. En dat maakt ook mijn verschijning hier een stuk gemakkelijker, want ik be schouw dit toch echt als een heel belangrijk optreden als prins." Freddie Paalman, weerman van het Holtens Nieuwsblad, houdt vanaf dit jaar elke maand een maandoverzicht bij. Zijn eerste bijdrage gaat over de maand januari die volgens Paalman recrorddroog en koud was in Holten. De afgelopen maand heeft het nauwelijks geregend: januari leverde in Holten 6.0 milimeter neerslag op. En in Espelo leverde dat 8.9 milimeter neerslag op. In Dc Bilt 3.4 milimeter, een record droge 'louwmaand' dus, en landelijk de droogste maand van de eeuw. Opmerkelijk is dat het twee op eenvolgendc jaren in januari zo droog was. Het oude record met 8.3 milimeter in Holten staat op naam van 1996, en het record in Espelo van 9.1 milimeter in 1996 (normaal 66.0 milimeter). In De Bilt was februari 1985 met 1.9 milimeter en 1986 met 0.4 milimeter nog droger. Ook was januari koud; vooral de eerste tien dagen waren zeer koud met een gemiddelde van -7.8'C in Holten dc koudste eerste decade van de eeuw. Op 1 januari 1997 was met -10.7'C de laagste maximum temperatuur. De laagste minimum temperatuur was op 2 januari van - 16.5'C in Holten. Espelo had - 18.0'C als laagste minimum. Twente had -20.3'C als laagste minimum. Ook kregen we deze maand een vroege Elfstedentocht op 4 januari, maar de vroegst verreden Elf stedentochten van dez^ eeuw waren op 2 januari 1909 en 16 december 1933. Er was dus veel schaatsplezier. Op 12 januari kwam de temperatuur pas weer boven nul uit. In. dc tweede helft van de maand toen de minimum temperatuur rond het vriespunt schommelde, had het verkeer veel last van mist en gladheid. Doordat de hogedrukgebieden een meer zuidelijke koers volgde bleef het met de winter kwakkelen. De laatste week van januari was zeer somber doordat er veel mist was, en de zon nauwelijks scheen, en er weinig wind was. Oorzaak hiervan was een hogedrukgebied van 1045 hpa boven Engeland wat haast niet van plaats veranderde. De hoogste barometerstand van de maand was op 29 januari van 1042 hpa. De zon scheen in De Bilt tachtig uur, tegen normaal vijftig uur; zodat de maand januari ook zonnig verliep. De maand had een gemiddeld maximum van 0.7'C, een gemiddeld minimum van - 3.6'C en een gemiddeld (maximum plus minimum) van -1.4'C (normaal 2.2'C). De gemiddelde barometerstand was 1023 hpa. Deze maand telde 21 vorstdagen en 26 keer vorst aan de grond, twaalf ijsdagen en op drie dagen dat er sneeuw voorkwam. Ook hadden wc deze maand januari met veel mist te maken; namelijk elf mistdagen. De maand januari telde ook nog elf zonloze dagen. I 8JMM 6.0 MM Arts: Weekenddienst: Huisart- scrimaatschap Flolten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 Uil. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: Weekenddienst: J. Went, Marcus Samuclstraat 3, Enter. Telefoon 0547 38 16 53. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenprakrijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548-52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kind zorg, persoonlijke verzorging en verpleging. Tel. 0570-6860 00, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoed eisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: in formatie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/ m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens af spraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorgingen al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag kerkdiensten Ned. Herv. Kerk: Zondag 9 fe bruari: 10.00 uur, ds. S.M. Roozcnboom. Ncvendiensten. 19.00 uur, ds. A.J.Lecrink. Collecte in dienst: werelddiaconaat, Uitgangscollccte: kerkinterieur. Oppasdienst: mevrouw Oldenmenger, Marije Oldenmenger. Dijkerhoek: Zondag 9 februari: 10.00 uur, ds. A.J. Leennk. Geref. kerk: Zondag 9 februari: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 15.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Kerk. activiteiten. Kindcrnevendicnst groep 2 en 3 o.l.v. Ria Jansen: groep 4 en 5 oJ-v. Hans Stam; groep 6 en 7 o.l.v. Joke Scheurwater. Oppasdienst: 0-3 jaar: Els Kamphuis, Annemie Kamphuis, Trijnet Overkempe; 4-6 jaar: Ria Aanstoot, Truus Beldman. Diessenplas: Woensdag 12 februa ri: ds. Israël. RK kerk: Donderdag 6 februari: 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maan dag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt door geschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dagen nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte ri- oleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, te lefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storings ambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548-517171. Energievoorziening: N.V. Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: elke maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkarner Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Hol ten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdagen zaterdag van 13.30- 16.00 uur. 20.00 uur, Werkgrocpvergadering in gebouw Irene. Zondag 9 februari: 10.00 uur, pastor Hogenelst, eucharis tieviering met medewerking van het vrouwenkoor. Oppasdienst: mevrouw Oldenmenger, Marije Oldenmenger. Nieuw Heeten zaterdag 8 februari: 19.00 uur, Eucharistieviering. Zondag 9 februari: 9.00 uur, Communieviering. Evangelie gemeente: HMV-ge bouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 9 februari: 10.00 uur, ds. J.F. Scheffer, Heilig Avondmaal (lopend) Litgangscollecte: Adoptiekinderen. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laat ste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). van dagtotdag Tot en met 6 februari: Expo Profoto in Dc Boschkamp. Tot en met 27 april: Expo Waerdenborch Donderdag 6 februari: 19.45 uur. Hervormde Vrouwengroep. Bloemschikcursus Boschkamp. 20.30 uur, Sleuteloverdracht Gemeentehuis. 20.00 uur, Politiek café Grand-café De Markies, Rijssen. Vrijdag 7 februari: 18.30 - 21.00 uur, open huis SG De Waerdenborch; Recreanten vol leybaltoernooi voor teams op de reservelijst. Goodwill-avond Fienpreuvers. 21.00 uur, MLM dis coshow in De Schtire Zaterdag 8 februari: 10.00 uur, aanvang gratis schmincken in de Haarschool; 10.00 - 11.45 uur, Voorspeelochtend HMV in het verenigingsgebouw. 13.45 uur,Carnavalsoptocht. 14.00 uur, Survivaltocht Hockeyclub, start clubhuis Molenbelterweg 3. 14.00 uur, Dweilmiddag in de Flofbars. 15.00 uur, Keuntjescarnaval bij zaal Vosman. 19.30 uur, Slingeroamd verzamelen bij 't Klavier. 10.00 uur, Bij geen wed strijden spelmorgen jeugd Blauw Wit Zondag 9 februari: 10.00 uur, Fruhschoppen in De Schure. 20.30 uur, Kiclenbal bij zaal Vosman. Maandag 10 februari: 14.00 uur. Kleintje carnaval en karaoke bij Bierlokal am Bahnhof. 14.30 uur. Mini Play Back show bij zaal Irene. 14.30 uur, Seniorencarnaval bij zaal Vosman. 20.00 uur, Rosenmontagavond bij Bierlokal am Bahnhof. 19.00 uur en 20.00 uur. Postzegelclub in De Boschkamp Dinsdag 11 februari: 14.00-16.00 uur, middag over dementie, Thuiszorg Zuid West Overijssel. 10.00 uur, 12.30 uur, Frühshoppen en Biertapwedstrijden café Maats. 20.00 uur. Kleintje Carnaval en af sluiting hofbar 't Klavier einde car naval 24.00 uur. 14.30 uur, Boschkamp Info middag ANBO. Woensdag 12 februari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in Dc Boschkamp. Vrijdag 14 februari: Groepenpresentatie schoolbands De Waerdenborch in De Schure. Donderdag 20 februari: 19.45 uur. Hervormde Vro da. J.W. den Hertog. iwengroep. burgerlijke stand Geboren: Marissa Senna dv H.D. Beldman en P.A. Nijenhuis; Kirsten Fredencke dv A. Bronsvoort en B.J.G. Scholman; Mike Dominic zvj. Koning enj, H. Nijenhuis; Martine Geke Evelien dv H.J. Knol en J.E. de Vries; Noreen dv J.H.L. Boersma en Bulsink. Overleden: J. Ulfman, oud 65 jaar; J. Schutte-Stegeman, oud 75 jaar, J.H. Timmer, oud 73 jaar. Ondertrouwd: J A. Rensen en M. Schorfhaar. Het mindervalidencarnaval behoort elk jaar weer tot de hoogtepunten.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3