Breuk Thuiszorgen in Holten niet geheeld RONA telt treinen en meet geluidoverlast Holtense brandweer moet in '96 vaker in actie komen Open dag horeca Holtens Nieuwsblad Uit het politierapport medische diensten kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DON DERDAG 23 JANUARI 1997 HOLTENS NIEUWSBLAD In de nacht van dinsdag 14 janu ari op 15 januari werd in een woning aan het Kollingscrf in gebroken. De dader(s) werk- tc(n) volgens de Bulgaarse me thode hetgeen wil zeggen dat men de cilinder van het slot afbreekt en zodoende binnen kan komen. Men heeft een sleu telbos weggenomen en een per- Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: WH. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513GA,Enschede,tel.053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548 -36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691 ,tel.mobiel06 - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel. tel. 0548 - 36 42 01 Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen, Larense- weg 3. tel. 0548-36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen: H. Voogsgeerd. De- venterweg34,tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis, Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0900-8998200 Burgemeester Verhoeven reikt welverdiende diploma's uit Ook werd die nacht ingebroken I in een woning aan de Churchill- j straat. Men verschafte zich de toegang door de cilinder uit de I achterdeur te verwijderen. Men nam een oud lederen herenjack en een huishoudtas weg. Deze goederen werden nabi| de wo ning teruggevonden. Een buurt- onderzoek leverde nog geen re- I sultaatop. 1 Dezelfde nacht werd ook een j woning in de Canadastraat be zocht. Ook daar verschafte men zich de toegang tot de woning door het cilinderslot af te bre ken. Men heeft daar niets ont- vreemd. Die nacht werd in een woning aan het Mossinkserf ge poogd in te breken. Men kon hier niet binnen komen omdat de deur twee sloten had. Tevens heeft men in de Houtweg een auto open gebroken. Men is in de auto gekomen door een ruit j te vernielen. Uit de auto werd I een autotelefoon weggenomen. Op woensdag 15 januari vond op kruising Rijssenseweg met de Geskcsdijk een aanrijding plaats. Het ging hier om een voorrangskwestie. Er waren geen gewonden, wel was er zwa re materiële schade. Op donderdag 16 januari vond op de parkeerplaats van een tankstation aan de Rijksweg Al een vechtpartij plaats waarbij li chamelijk letsel was te bctreu- Het slachtoffer een, vrach tautochauffeur, reed over de Al samen met een paar andere chauffeurs. Men had even ge rust op een parkeerplaats onder Markelo. Toen men weer weg reed richting Deventer werd een automobilist kennelijk gehin derd tijdens het invoegen. De automobilist begon te toeteren en met zijn lichten te knipperen. De chauffeur besloot toen de parkeerplaats bij een tankstation te Holten op te rijden hetgeen die automobilist ook deed. Al daar ontstond een worsteling waarbij de chauffeur met een mes in de rug werd gestoken. De politic heeft de zaak in onder zoek. Vrijdag 18 januari werd gecon stateerd dat men had getracht in een schuur aan het Kollingserf in te breken. Hier had men ook het cilinderslot opengebroken doch het lukte niet de schuur deur te openen. Mogelijk is dit gepleegd ten tijde van de hierbo ven genoemde inbraken. Al met al deze weck dus veel inbraken. Uiteraard zal de poli- De brandweer van Holten heeft in 1996 beduidend vaker uit moeten rukken dan het jaar daarvoor. De brandweer moest dertig keer in actie komen door brand en 23 keer voor hulpverlening. Dit is ongeveer dertig procent vaker dan in 1995. Ondanks deze toename was het voor de brandweer toch een rustig brandweerjaar. Rustig dan in de betekenis van geen grote branden en geen zware ongelukken met dodelijke slachtoffers. Ook binnen de organisatie van de vrijwillige brandweer ont komt men haast niet aan jaar lijks optredende mutaties. Zo is om verschillende redenen eer vol ontslag verleend aan Jan Tuitert en Gerard Grave. Het korps kon vier nieuwe leden verwelkomen: Dinic Heyda, Her man ter Harmsel, Ben Zweverink enTonnie Haan. De sterkte van het korps is momenteel 31 man. Dit is één man onder de organieke sterk- Hoewcl deze onderbezetting niet erontrustend is, is het wel zaak te blijven streven naar aanvulling. De wens van groepscommandant Hel ler blijft nog steeds te komen tot een wachtlijst waaruit in voorko mende gevallen kan worden geput. In materiële sfeer zijn er het afge lopen jaar ondermeer totaal nieuwe perslucht met lichtgewicht flessen en nieuwe piepers aangeschaft. Op het eind van het jaar werd ook nog een keuringstoestel voor perslucht aangekocht. Dit keuringstoestel, ook wel tcstkop genoemd is nodig om in het kader van de ARBO ver plicht gestelde testen van de ge- iaatsstukken na gebruik te kunnen uitvoeren. In de nabije toekomst is het meest in het oogspringend het project versterking brandweer en de schaalvergroting van de gemeen ten. De doelstellingen die in dit ka der worden nagestreefd zijn de vol gende: Er dient per regio een sa menhangende brandweerorgani satie te komen, bestaande uit gemeentelijke brandweren en re gionale onderdelen, die bij groot schalige incidenten optreedt als één slagvaardige organisatie met eenduidige operationele en be stuurlijke aansturing. Deze brandweerorganisatie moet in staat zijn de in de regio aanwezi ge risico's te beperken en te be heersen en bij te dragen aan het voorkomen van risico's. De ge meenten hebben met dit doel on der regionale regie afspraken ge maakt over het kwaliteitsniveau van de brandweerzorg in alle scha kels van de veiligheidsketen. De komende jaren zullen daarom dan ook in het teken staan van kwali teitsverbetering in ruime zin en daarna in het behouden van het ge wenste zorgniveau op het gebied van gemeentelijke brandweerzorg en rampenbestrijding. Afgelopen maandag zijn in Holten heeft burgemeester Verhoeven di ploma's en certificaten uitgereikt De brandweerlieden tonen te' ploma aan brandweerlieden. Diny Heyda en Hennie van Coeverden werden bevorderd tot brandwacht. Brand wacht eerste klas: Jan Willem Weenk, Jan Lammers, Herman Brinks en John Spijker. Henk van de Brink, Jan Willem Wccnk en Arend Jan Aanstoot slaagden voor pompbedienden Aan Ester Koers- De Provincie Overijssel heeft de herindelingsplannen Twen te openbaar gemaakt. Nog voor de Tweede Kamer heeft beslist over een eventuele vorming van een Provincie Twente. Veel ge meenten hebben bij de Provin cie aangedrongen op een pas op de plaats, echter tevergeefs. In sommige gemeenten bracht het nieuws een behoorlijk De vertrouwensbreuk de thuiszorgorganisaties in Holten in niet geheeld. Zo wel Thuiszorg Zuid West Overijssel als Thuiszorg Midden Overijssel gaan al leen verder zonder dat er ver der nog toenadering wordt gezocht. Dc bemiddelingspoging van burgemeester D.J. Verhoeven is daarmee niet gelukt. Thuiszorg Zuid West Overijssel gaat nu zonder samenwerking met een partner het complete pakket aan diensten leveren in Holten. „Vóór de bemiddelingsgesprek ken met de burgemeester was door TMO een breuk gecreeerd en ik wens dat die breuk helder en van harte schriftelijk door TMO zou worden geheeld. Ook moest TMO het NTN direct opzeggen", aldus directeur Ronner van ZWO. Kort daarna (op 13 december) heeft Ronner een brief gekregen van het bestuur van TMO „die absoluut niet voldeed aan mijn wensen", zegt Ronner. „De brief was oppervlakkig, weinig zeggend. Geen enkele wens was vervuld zoals ik wilde. Over deze brief heb ik overleg gehad met Verhoeven en afgesproken dat TMO binnen vier dagen schriftelijk moest reageren." Ronner vervolgt: „Ik heb een brief gekregen van de directeur van TMO, Den Ouden. Daar heb ik slechts kennis van geno men. Deze brief had een andere inhoud dan die van het bestuur van TMO en ik wilde een brief van het bestuur en niet van Den Ouden. Toen heb ik besloten dat er op 1 januari van dit jaar helderheid moest komen door ons niet gewenste Het lijkt misschien of ik star ben, maar ik houd niet van han del in leed." De nieuwe (en blijvende) situa tie is dat ZWO vanaf 1 januari heeft besloten zelf het volledige pakket van diensten in Holten te gaan aanbieden. Ronner: „Daar valt onder meer onder de ge zinsverzorging onder zoals TMO die levert en het complete kruiswerkpakket als wijkverple ging, kraamzorg en preventie." ZWO kon volgens Ronner niet langer wachten op een eventuele' samenwerking en heeft reeds nieuwe mensen in dienst geno men om het hele pakket te leve ren. „We gaan dus nu gewoon door, wij willen graag betrouw baar zijn. Langer wachten was daarom niet wenselijk." tie zijn best doen deze inbraken op te lossen. Darbij is uw hulp onontbccrhaar. Mocht u iets zijn opgevallen dan wil dc politie dat graag horen. U kunt overdag tussen 7.00 uur en 18.00 uur direct contact opnemen met dc politic Holten, telefoonnummer 36 44 44. Na 18.00 uur kunt u hetzelfde nummer beien en krijgt u de meldkamer te Zwolle aan de lijn die dan eventueel een surveillanceauto schokeffect teweeg. Denk aan Hengelo, Enschede, Borne, Wierden en. niet in de laat ste plaats Hol ten. Holten, dat altijd zelfstandigheid heeft voorgestaan wordt ge straft voor dit 'kortzichtige' beleid, wordt er gefluisterd. Mtijns inziens is de werkelijk heid dat de Provincie abso luut niet weet wat het met Holten aanmoet, maar een zelfstandige gemeente Hol ten in deze fase van de plan vorming is natuurlijk voor de Provincie ten opzichte van an dere gemeenten onverkoop baar. Bathmen wordt richting Deventer geduwd. Hellen- doom blijft zelfstandig en aan de andere kant zit De Hof van Twente zo vast in het zadel (hoewel) dat Holten geen kant meer op kan behalve richting Rijssen. Holten heeft een samengaan met Rijssen alléén altijd afgewezen. Dan doen we Enter erbij (mag het een onsje meer zijn). Argumentatie van de Provin cie is onder meer dat samen voegingvan Rijssen met Hol ten en Enter mogelijkheden biedt tot een nieuwe balans; hetgeen kan bijdragen aan een nieuw maatschappelijk evenwicht. Eventuele cul tuurverschillen hoeven niet van doorslaggevende beteke nis te zijn. Ik ben ervan over tuigd dat het eventueel door gaan van deze optie veel die per in de meenschap ingrijpt dan menigeen op denkt. Wat zegt het merendeel van de fracties in de Holtense ge meenteraad nu in een eerste reactie: Als er toch een fusie komt willen we graag weer praten met Bathmen, Hel- lendoorn of de hofgemeen- ten voor wellicht alsnog an dere mogelijkheden dan Rijssen. Dit is mijns inziens nu net wat de Provincie wil. Door het ontstane schokeffect spreekt de raad zich in feite al uit voor een fusie. Als er één kans is op zelfstandig heid dan is het door nu als raad de rijen gesloten te hou den. Groter is niet altijd beter en Holten is een gezonde ge meente met voldoende uit straling en ontplooiingsmo gelijkhe den. Raadsleden, luister naar de inwoners. Ikkom nogal eens in Holten. Bij de plannen Dubbelstad Hengelo/Enschede wordt door de Provincie het draagvlak als voorwaarde voor samenvoeging gesteld. Wie weet wordt dat bij ande re opties ook meegewogen. H. Nikkels Van tijd tot tijd worden ue le zers van regionale dagbla den gecon-i foronteerd B [Cj met de verlie-| zers van de laatste gemeenteraadsver kiezingen in Holten (PvdA en CDA). Meestal komt die schrijverij van de PvdA die kennelijk nogal wat vriendjes hebben onder de journalisten. Nu echter word t in uw blad zelfs het woord 'belazeren' van de kiezers in de mond geno men (bedotten, beetgeno men). Vanuit de ivoren toren (wij weten wat goed is voor het klootjesvolk) kwam het vori ge college met 'de maisweg'. Dat plan, hoewel door de kiezers op democratische wijze van de tafel geveegd, is in de ogen van Dalhuisen nog steeds 'je van het'. Nu kan men best bezwaren heb ben tegen het huidige colle ge, maar je moet wel fair blij- Zowel landelijk als gemeen telijk weet de PvdA precies hoe het moet zolang ze op positie bedrijven. Dan ligt het aan de 'kristelukken' of aan de 'liberalen' maar als ze zelf regeren gaat alles pri ma? (landelijk nu: afbraak sociale voorzieningen, af schaffing ziektewet, ver slechtering zorg voor wedu wen en wezen enzovoorts). Maar nu zit wel de PvdA in de regering. Terug naar Holten! Doet dit lege zon- PvdA - het nu eel slech ter dan hetvo rige? 1. Wie liet vanaf Transportbedrijf van Firma Muller een peper dure weg aanleggen naar de S14 terwijl de vrachtauto's gewoon via de Deventerweg (tunnel bij de Chinees) en de Dorpstraat blijven rijden? 2. Wie plaatste een verkeers licht bij A.H. in plaats van op het kruispunt Larenseweg Dorpstraat? 3. Wie laat al jaren grote (meestal buitenlandse) vrachtwagens vanaf Al en S14 via de Larenseweg dwars door woonwijken rij den op weg naar Udema Vlees en NIDO op de Kol, en wie plaatste bij de S14 bord NIDO? Ik hou er mee op. Steek de hand in eigen boezem en wees mild ten opzichte van anderen. Dit college is de mocratisch gekozen. Het siert een man of vrouw en een partij een verlies sportief op te nemen. Wie weet wordt het over enige ja ren anders want voortva rendheid in aanpak van za ken, ja dan kan Holten van Rijssen nog iets leren. G.J. Apperloo Directeur Ronner van Thuis zorg Zuid West Overijssel ziet af van samenwerking met TMO. Tijdens de landelijke open hore- cadag op zaterdag 25 januari 'Kijk in de Horeca' zullen ver schillende horecabedrijven van 11.00 tot 15.00 uur speciaal voor belangstellenden die een carriè re in de horeca leuk lijkt hun deuren openen. Daar kan men met eigen ogen zien hoe de horeca in dc praktijk werkt en welke opleidingsmogelijkheden er zijn. Bij een aantal bedrijven zijn docenten van de consump tieve afdeling van het Reggc- stcijn aanwezig om uitleg te ge ven over de verschillende oplei dingen en cursussen. In Holten zijn het AC Hotel en McDo nalds te bezoeken. Hoewel de telling al bijna een jaar geleden gehouden werd, heeft de RONA-werk- groep Holten, aangesloten bij de vereniging Regionaal Overleg Noordelijk Aftak king Betuwelijn, onlangs de resultaten van de treintellin- gen gepubliceerd. Dc cijfers werden enige tijd vastgehouden, daar men tegelij kertijd de resultaten van de re cent uitgevoerde gcluidsmetin- gen wilde aangeven. Ofschoon deze nog niet zijn afgerond, komt de werkgroep wat dit betreft toch al met enkele gegevens, specifiek van de effecten voor bewoners aan dc Reilinkswcg. Uit het onderzoek blijkt dat op werkdagen vrijwel altijd zo'n 150 treinen langs Holten razen. In dc laatste Nieuwsbrief wijst dc RONA-wcrkgroeperop.dat het er op lijkt dat de noordoos telijke verbinding 'in het Haag se' naar het tweede plan is ge schoven. Volgens de werk groep het gevolg van de huidige dis-cussie en besluitvorming rond de aanleg van de HSL (H o- geSnelhcidsLijn). In oktober ech ter hebben de ministers van ver keer en waterstaat en volkshuis vesting, ruimtelijke ordening en milieubeheer de richtlijnen vast gesteld van dc trajectstudie voor de noordoosttak. Een nieuwe stap in de zogeheten 'Tracéwct-procedure', die aangeeft hoe dc besluitvorming is geregeld over plannen voor nieuwe infrast ructuur (zoals de noordoosttak). De startnotitie kondigde dit voorjaar de start aan van de studie naar deze verbinding. Daarop volgde een inspraakron de met onder meer een bijeen komst in Markelo. De notitie leverde 650 reacties op bij het ministerie met onder meer eenbezwaarschrift van de RONA- -werkgroep Holten. Alle reac ties werden samengevat en be antwoord in een inspraakrap port en door de Commissie voor de Milieueffect rapportage (MER) betrokken bij het vast stellen van de Richtlijnen MER. In deze richtlijnen zijn ook tra cé-alternatieven opgenomen, zoals een ruimere boog om Bathmen. Dc RON A-werkgroep houdt nadrukkelijk vinger aan de pols wat betreft de voortgang in deze kwestie. Om de activiteiten te kunnen voortzetten, kan men een donatie voor het nieuwe seizoen goed gebruiken. Het be drag van tien gulden (of meer) kan worden overgemaakt op Rabo-rckening328o.50.825 ten name van RONA-werkgroep Holten (het gironummer van de bank is 875587). Graag met vermelding van naam en adres. Dag Datum maandag 12-02-1996 dinsdag 13-02-1996 woensdag 14-02-1996 donderdag 15-02-1996 vrijdag 16-02-1996 Uit de cijfers blijkt het aanzienlijk aantal doordeweeks passeert. ■reden hun zojuist ontvangen di- Foto Joke Oosterveld huis werd het certificaat Bevel voerder hulpverlener uitgereikt. Bevorderd tot onder brandmeester/bevelvoerder werd Wilco Boode. Gok was er voor Johan Tuiten nog een onder scheiding in verband met zijn twaalf en een halfjaar brandweer dienst. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 Uil. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente- in de apotheek is. Tandarts: Weekenddienst: E. Bijlsma, Grotestraat 86, Dicpenheim. Telefoon 0547 35 20 10. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dicrenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548 - 52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzorging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma v'm vr. bereikbaar van 8.00- 18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg hulpmiddelencentrum: G aardenstraat 31, uitleen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: informatie- en aanmeldpunt bereikbaar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysio therapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Ned. Herv. Kerk: Zondag 26 ja nuari: 10.00 uur, ds. A.J. I.ccrink. Ncvendienstcn 19.00 uur, in de Kandelaar, ds. J.J. van Dijken, Nijverdal, Open Dcurdienst met medewerking van Nelly Hugo. Collecte in dienst: diaconie. Uitgangscollectc: N.B.G- Oppasdicnst: -mevrouw Kuipers, Anne Kuipers. Dijkerhoek: Zondag 26 januari: 9.30 uur, da.J.W. den Hertog. Espelo: Zondag 26 januari: 10.45 uur, da.J.W. den Hertog. Geref. kerk: Zondag 26 januari: 9.30 uur.ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. J.J. van Dijken, Open Deurdienst Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Evangelisaue, Kinderneten- dienst groep 2 en 3 o.Lv. Trijnet Overkempe; groep 4 en 5 o.l.v. Jcannette Aanstoot, groep en 7 o.l.v. Hans Paalman. Oppasdienst: 0-3 jaar: Mirjam Kolkman, Else Stam, Petra Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag tm vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1. tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen; 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebureau Raai te. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storingdienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 3619 72) voor klachten overo.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548 - 51 71 71. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in gemeentehuis: elke maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Roriksiraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur.Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tót en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Dijkink; 4-6 jaar: Jannic Withaar, Sabrina Paalman. Diessenplas: Woensdag 29 januari: ds. Lindeboom. RK kerk: Zondag 26 januari: 10.00 uur, Woord- en Communieviering met medewerking van het Dameskoor. Voor dc kinderen is er Kinderwoorddienst. Oppasdienst: mevrouw Kuipers, Anne Kuipers, Nieuw Heeten zaterdag 25 januari: 19.00 uur, Eucharistieviering. Zondag 26 januari: 9.00 uur, Communieviering. Evangelie gemeente: HMV- gebouw. Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst, 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 26 januari: 10.00 uur, ds. Uitgangscollectc: Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot i 7.00 uur (herhaling). Tot en met 6 februari: Expo Profoto in De Boschkamp. Donderdag 23 januari: 16.00- 19.00 uur, Open huis in de Gastcrij Twenhaarsveld. Vrijdag 24 januari: 18.00-21.00 uur, open huis Sportstudio Ycs Zaterdag 25 januari: 11.00-15.00 uur, Landelijke Open Horecadag m.m.v. McDonalds en AC Holten. 10.00-15.00 uur, open huis Sportstudio Yes; 13.00 uur, Holtcrbcrgcross start bij camping De Holterberg. 19.45 uur. Dia avond hervormde vrouwengroep. 20.00 uur, Avond Clu Oud Militairen bij zaal Vosman. 20.30 uur, Prinsenbal CV de Fienpreuvers bij De Poppe. Zondag 26 januari: 19.00 uur, Open Deurdienst in De Kandelaar. Maandag 27 januari: 16.30 uur, Ledenvergadering HIG groep bij de Encko. Dinsdag 28 januari: Bejaarden- soos in De Kandelaar. Woensdag 29 januari: Jaarverga dering NBvP Holten. Donderdag30 januari: 19.30 uur, gezellige avond club oud-strijders en Verzet in zaal Vosman. 20.00 uur, Jaarvergadering CPB Holten in De Kandelaar. Bloemschik cursus Boschkamp. Zaterdag 1 februari: 14.30 uur, kinderkoren in Dc Kandelaar. Mjndervalidencarnaval bij Snorrewind. Zondag 2 februari: 11.30 uur, Twentse ochtend bij De Boschkamp. Maandag3 februari: 14.00-16.00 uur, middag over dementie Thuiszorg Zuid West Overijssel. Woensdag 5 februari: 20.00 uur, bekendmaking sportman, -vrouw 1 en club van 1996. Clubgebouw SV Holten. Donderdag 6 februari: 19.45 uur, Hervormde Vrouwengroep. Bloemschikcursus Boschkamp. Vrijdag 7 februari: 18.30-21.00 uur, open huis SG De W'aerdenborch; Recreanten volleybaltoernooi voor teams op de reservelijst. Goodwill-avond Fienpreuvers Zaterdag 8 februari: Carnavals optocht. Dinsdag 11 februari: 14.00-16.00 uur, middag over dementie, Geboren: Giel zv C.T.C.M. Kocrkamp en G.W. Boode; Eva dv G.J. Schonevcld en A.A. Krieger; Sanne dv G.J.A. Nijland en H. ten Hove. Overleden: M. Jeurlink, oud 93 jaar; M.A. Ploegmakers- Ganzeboom, oud 86 jaar. Ondertrouwd: H. Kevelham en A. Hissink; G.J. van Reenen en T. Markvoort.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3