Wij worden omringd met e zorg- en ienstverlening Salland verzekeringen» met zorg verzekerd! Sallana BON voor meer informatie verzekeringen Jong en oud met zorg verzekerd bij Salland verzekeringen, uw zorgverzekeraar in de regio Salland en omtrek. Verzekerd van kwaliteit en dienstverlening. Wat dat betekent komt u te weten door het informatiepakket aan te vragen of te bellen. Want de medewerkers van Salland verzekeringen staan voor u klaar. Voor zo maar een vraag, maar ook om samen met u te bekijken welke zorgverzekering het best bij u en uw situatie past. Om vervol gens te zien hoe voordelig u uit bent bij Salland verzekeringen voor zowel ziekenfonds- als particuliere ziektekostenverzekeringen. SALLAND VERZEKERINGEN, UW ZORGVERZEKERAAR DIE STREEFT NAAR KWALITATIEF GOEDE ZORG VOOR JONG EN OUD Wij optimal ZIEKENFONDSVERZEKERING Als ziekenfondsverzekerde bent u bij Salland verzekeringen goed verzorgd. Allereerst biedt Salland verzekeringen éen uitgebreide dekking van uw ziektekosten. Daarnaast regelt Salland verzeke ringen voor u de financiële afhandeling rechtstreeks met de zorgverleners. U hoeft dus geen rekeningen voor te schieten. Dat is wel zo gemakkelijk! Salland verzekeringen is de grootste op het gebied van zorgverzekeringen in de regio Salland en omtrek. Salland verzekeringen kent alle zorgverleners en heeft goede afspraken met hen gemaakt over de kwaliteit en dienstverlening. Dat is voor u een zorg minder. PARTICULIERE VERZEKERINGEN Ook als particulier verzekerde bent u bij Salland verzekeringen uitstekend verzorgd. Zowel jong als oud wordt bij Salland verzekeringen uitstekend verzekerd: Zo biedt de particuliere basisverzekering een uitgebreide dekking van uw ziektekosten. Qua vergoedingen komt deze in grote lijnen overeen met de ziekenfondsverzekering. Aanvullende verzekeringen Natuurlijk kunt u bij Salland verzekeringen uw ziekenfondsverze kering uitbreiden met een aanvullende verzekering. Hierdoor bent u onder andere ook verzekerd van tandheelkundige hulp, alternatieve geneeswijzen, fysiotherapie en kraamzorg. Salland verzekeringen heeft twee mogelijkheden: een "BASIS Verzekering" en een "PLUS verzeke ring" Met deze laatste, de meest uitgebreide, krijgt u onder meer fysiotherapeutische hulp voor de volle 100% vergoed. Tandheelkundige hulp wordt voor 75% vergoed, tot een vastgesteld maximum. Salland verzekeringen vergoedt als één van de weinigen maximaal f 1450,- (=75%) voor een gebitsprothese. In de brochure staat precies aangegeven welke, vormen van zorgverlening tot welke bedragen worden vergoed. Salland verzekeringen is een zorgverzekeraar zonder winstoogmerk. Dit ziet u terug in een zeer ruime dekking tegen een zeer lage premie. Voor de aanvullende "BASIS Verzekering' betaalt u slechts f 6r per persoon per maand. Voor kinderen tot 16 jaar hoeft u zelfs helemaal geen premie te betalen. De maandpremie van een aanvullende "PLUS verzekering' bedraagt f 16,50 per persoon per maand. Voor een kind tot 16 jaar betaalt u slechts f 5r per maand. Al met al een bewijs dat Salland verzekeringen staat voor een betaalbare zorg. Door de bon in te sturen krijgt u een uitgebreid informatiepakket en een inschrijvingsformulier. Natuurlijk kunt u het informatiepak ket ook telefonisch aanvragen (0570-687484). Overigens kunt u van ziekenfonds veranderen t/m februari 1997! De premie voor deze complete verzekering is laag. Zo betaalt iemand van 39 jaar slechts f 99,15 per maand bij een minimum eigen risico van f 200,- Al met al het bewijs dat Salland verzeke ringen staat voor betaalbare zorg. Wanneer u zich particulier dient te verzekeren zijn de particuliere ziektekostenverzekeringen van Salland verzekeringen een logische keus. Vergelijkbare vergoedingen als bij de ziekenfondsverzekeringen en dezelfde vertrouwde kwaliteit en zorg. Ook als u al particulier verzekerd bent kunt u overstappen naar Salland verzekeringen. Dat'kan per eerstvolgende gelegenheid, zoals de vervaldatum van uw ziektekostenpolis. Maar ook als uw huidige verzekeraar een premiewijziging heeft aangeboden. In het laatste geval heeft u hiervoor 30 dagen de tijd na aanbieding van de gewijzigde premie. Aanvullende verzekeringen Wilt u zich voor meer vormen van zorgverlening verzekeren, of voor hogere vergoedingen, dan kunt u een aanvullende particuliere verze kering afsluiten. U kunt kiezen: een "AV Standaard" of een "AV Top" De AV Top verzekering is de meest uitgebreide vorm van particuliere ziektekostenverzekering. Vaak worden de kosten voor 100% vergoed, bijvoorbeeld de kosten van fysiotherapie, oefentherapie en kraam hulp. Door de bon in te sturen ontvangt u uitgebreide informatie. INFORMATIEPUNTEN Vanzelfsprekend kunt u voor al uw vragen gewoon contact opnemen met de medewerkers van Salland verzekeringen. Even langskomen kan ook. U bent van harte welkom! Salland verzekeringen Munsterstraat 6 7418 EV Deventer Op werkdagen van 8.00 uur tot 1730 uur geopend Verzekeringswinkel Brink 43, Deventer Op werkdagen van 9.00 uur tot 1730 uur geopend. Donderdagavond geopend van 1730 uur tot 19.30 uur. ik wil graag meer informatie over de zorgverzekeringen van Salland verzekeringen. Naam Adres Postcode Plaats Telefoon overdag 's Avonds Geb. jaar Geslacht man vrouw Ik ben geïnteresseerd in Oj Ziekenfondsverzekering en aanvullende verzekeringen Q Particuliere ziektekostenverzekeringen Deze bon kunt u in een enveloppe zonder postzegel sturen naar: Salland verzekeringen, afdeling cliëntenservice, antwoordnummer 30,7400 VB Deventer. HN2 Natuurlijk kunt u deze informatie ook telefonisch aanvragen (0570- Munsterstraat 6 Postbus 166 7400 AD Deventer Telefoon (0570) 687 484 Telefax (0570) 687 300

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 10