'Reggestad zou mooie naam zijn' Hl Holtens Nieuwsblad Espelo Toernooi trekt veel publiek 'Geen Bathmense toestanden hier' J)onk OSport HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport CDA akkoord medische diensten Derde plaats Kraayenzank Zakelijk bekeken Skiliefhebbers opgelet 20% tot 50% korting kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 16 JANUARI 1997 bp maandag 6 januari werden twee autokrakers min of meer door de politic overlopen op een parkcrplaats op de Al. De mannen hadden juist een auto kraak gepleegd, toen de politic ter plaatse arriveerde om enig toezicht te houden. Toen men [le politie ontdekte reed men kveg in de richting Deventer. De paders konden worden aange houden. Het bleek dat men had ingebroken in een Engelse auto en een koffer en enig geld had- iden weggenomen. De buit was jiog in het bezit van de verdach- jten. De politie stelt een nader ionderzoek in of deze lieden ook (Verantwoordelijk zijn voor meerdere autokraken die de (laatste tijd langs de Al zijn gc- (pleegd. ,Op 8 januari werd een automo bilist betrapt op de Provinciale weg Lochem-Raaltc, die met jecn snelheid reed van ongeveer il60 kilometer per uur, terwijl ter plaatse slechts tachtig kilometer jper uur mocht worden gereden. De overtreding werd vastgelegd door politiemensen die in een jspeciaal uitgeruste onopvallen de auto met videorecorder al daar surveilleerden. De auto jwerd inbeslaggenomen. De Irechtcr zal oordelen welke straf ;dezc bestuurder staat te wach- jHct restaurant van het recreatic- jpark Twenhaarsveld houdt mo menteel een actie, waarbij men inwoners benadert om aldaar te komen eten. Tegen betaling van vijftig gulden ontvangt men dan een reductiebon. De politic kreeg hierover diverse telefoon tjes, omdat men dacht dat één Jen ander niet klopte. Het betreft 'hier echter een legale actie en men is vrij om hier wel of niet op in te gaan. Op 9 januari tegen 13.30 uur werd een geparkeerde perso nenauto aangereden op de par keerplaats van Cl000 aan de Larenseweg. De veroorzaker i was een bestuurder van een rode I auto, die echter verder reed zon- der zich om de schade van dc tegenpartij te bekommeren. De auto van benadeelde liep schade I op aan het linker spatbord. Dc politic houdt zich aanbevolen voor tips van getuigen. In de omgeving van de Krieger- steeg worden de laatste tijd twee j kleine Fox-honden in het veld aangetroffen. Dit komt niet ten i goede van het wild, dat het toch al zo moeilijk heeft in deze win tertijd. De politie wil graag we ten wie de eigenaar van deze hondjes is, zodat in de toekomst kan worden voorkomen dat ze weer los in het veld lopen. Op 10 januari werd een snel heidscontrole gehouden op de parallelweg van dc Rijssenscweg binnen de bebouwde kom. Van de 22 gecontroleerde voertuigen reden er vier te snel. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 67 kilometer per uur. j Op 11 januari vond een ver keersongeval plaats op dc Al ter Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: WH. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513GA,Enschede, tel. 053-4 84 24 50, Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede. Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548-36 38 03. Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur. Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570-630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01 Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 82. Advertentie-adviseurs: H Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58 Advertenties kunt u in Holten op geven bij: G.W. Knapen, Larense weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur. In Bathmen: H. Voogsgeerd, De- venterweg 34, tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam. Bouwhuis, Aal- polsweg 6, 7451 HK Holten, tel. 0900-8998200 „Mijn eerste reactie was, je bent een speelbal geworden van ontwikkelingen in Alme lo en de Hof van Twente. Vooral CDA-gedeputeerden wilden Wierden niet opoffe ren aan Almelo. Maar als Wierden zelfstandig zou blij ven, dan willen we niet bij Rijssen." CDA-fractievoor- zitter H. Dul zal waarschijn lijk als enige partij direct voor Rijssen en Enter i „Als je kiest voor Markelo, Die penveen, Goor en Holten dan is dat bestuurlijk te onmachtig. Het centrum zal in Goor komen te liggen en dat is te ver weg. We hebben als Holten ook geen binding met Goor", legt Dul uit. De eerste optie van het CDA was in een provincie Twente een zelfstandig Holten. Dat zal wel heel moeilijk worden. Dul: „De afstand tot Hellendoorn is te groot en daar komt nog bij dat Hellendoorn Holten als kerkdorp zou kunnen zien. Dan kom je toch op Rijssen en Enter. Je kunt dan als Holten nog flink wat voor je burgers doen. De loketfunctie zal hier heus wel blijven bestaan. En afdelingen die niet direct voor de burgers zijn, kunnen dan naar Rijssen. Geografisch ligt Rijssen ook beter." Dc keuze Rijssen en Enter is volgens het CDA een goede werkbare oplossing die dc ge meenten de mogelijkheden geeft om de taken op te kunnen vangen. „En Rijssen heeft laten zien dat ze het economisch aan kunnen. Er is daar een goede samenwerking tussen gemeen ten en ondernemers", zegt Dul. Dul denkt verder niet dat Rijs sen en Enter samen een blok tegen Holten zullen vormen. „Holten blijft bestaan als ge meenschap en niet als gemeen te. Burgers in Holten laten zich de kop niet gek maken denk ik. Ze zijn redelijk beredeneerd. Je mag echter niet denken dat ze straks bijvoorbeeld op zondag niet kunnen zwemmen, dat zal echt niet gebeuren." H. Dul, fractievoorzitter van het CDA, zal waarschijnlijk als enige partij in Holten voor Rijssen en Enter stemmen. Foto: Peter Koehorst Waar Dul bang voor is bang voor is, is dat de provincie straks toch kiest voor een zelfstandig Wierden, waar ook Enter bij bijblijft. „Als dan Rijssen en Holten alleen overblijven, dan kiezen we voor Holten en Hel lendoorn. Maar als de raad voor Hellendoorn kiest en ze dragen goede argumenten aan, dan zul len we daar zeker wat van oppik ken." Een nieuwe naam voor de com binatie Holten, Rijssen en Enter heeft Dul ook: „Reggcstad zou mooie naam zijn." In de sporthal kwamen afge lopen zaterdagavond vijf da- mes- en tien herenteams uit in het vierde H.E.T., Het Es pelo Toernooi. Onder grote publieke belangstelling, de tribune was vanaf half acht tot middernacht geheel ge vuld, speelden ongeveer 115 spelers om de Anton Reilink Bokaal, maar vooral ook om de gezelligheid. Een van dc reglementen is daar om ook dat gezelligheid boven prestatie gaat. Een publieksprijs valt er niet te winnen, maar als deze zou moeten worden gege ven dan zou deze zeker naar het team van de Valcweg zijn ge gaan. Dit team behaalde qua prestatie geen enkel punt, maar was veruit de publiekslieveling, waarschijnlijk vooral daar de ge middelde leeftijd bij dit team ver boven dc 40 jaar lag. In poule 1 waren de Ex-Splo- ders heer en meester en deze gingen dan ook als onbetwiste winnaar over naar dc strijd om de derde plaats. In poule 2 ging het team Boca Seniors onbet wist over naar de finale, een team dat overigens niet geheel voldeed aan het reglement dat elke speler van een team een Splodcr moet zijn, lid is van een Splodcr vereniging of een ande re binding heeft met Splo (bij voorbeeld verkering met een Splosc). Door de wcdstrijdlei- hoogtc van McDonalds. Een autobestuurder viel in slaap, waardoor zijn auto in een slip geraakte. De auto liet een spoor achter van ongeveer tweehon derd meter, raakte in de midden berm, om vervolgens naar rechts te schieten en via een afrastering tegen een terrasmuur van McDonalds tot stilstand te komen. De auto werd zwaar beschadigd, doch de bestuurder bleef ongedeerd. In de nacht van 10 op 11 januari werd weer een ruit van het ge meentehuis vernield. In het re cente verleden is dit ook reeds enkele keren gebeurd. De ver nieling kan op conto geschreven worden van de jeugd. De politic stelt een nader onderzoek in. In de nacht van 11 op 12 januari kreeg de bestuurder van een discobus het aan de stok met enkele pasagiers. In de bus wer den vernielingen aangericht. Op de F.spelosedijk werd de bus tot stilstand gebracht en waar schuwde de chauffeur de politie. Deze hield een 16-jarige jongen aan, die in elk geval een deel van de vernielingen op zijn geweten had. De rekening zal hem nog worden gepresenteerd. Ids Postma met Oad naar Mexico Europees kampioen allround schaatsen Ids Postma gaat naar de populaire Oad-be- stemming Puerto Vallarta in Mexico. Na afloop van het 'Hollands onderonsje' in de schaatshal Thialf overhandigde algemeen directeur J.G.J. tc-r Haar de trot se winnaar in dc hospitality- ruimte van het stadion de prijs voor twee personen op symboli sche wijze. Dezelfde prijs ging naar de glo rieus Europees kampioen bij dc dames, Tonny de Jong en de coaches Henk Gemser en Aart van der Wulp. Rintjc Ritsma, Falko Zandstra, Barbara dc Loor en Carla Zijlstra werden door Ter Haar verrast met een driedaagse reis voor twee perso nen naar Disneyland Parijs. Oad is sponsor van de KNSB. ding werd dit echter gedoogd, maar door het publiek minder. Wie er uit deze poule over zou gaan naar dc strijd om dc derde plaats moest worden uitgemaakt middels een serie van vijf penal ty's. Hierin bleek het team van de Viehuzer Potatoes net iets bedrevener dan dat van Sport 7 (4-3). De strijd om dc derde plaats leverde na de reguliere speeltijd een eindstand op van 1-1, waarna dc strafschoppense- ne ook hier weer door de Vief- huzer Potatoes beter werden ge nomen (3-4). Ook de finale bij dc heren lever de een gelijkspel op, waarna de Ex-Splodcrs toch iets ervarener bleken dan het team van Boca Seniors bij het nemen van straf schoppen (4-3). Dit betekende de derde overwinning van dit team in vier edities. Dc dames speelden in de poule een enkele competitie, waarna de nummer drie van de poule ook de num mer drie van het toernooi werd. De nummers één en twee moes ten ongeacht het puntcnverschil tussen beide een finalewedstrijd spelen om de toernooiovcrwin- ning. En wat gebeurt er: Het team van de Viefhuze dat in dc poule duidelijk overheerste, vier pun ten los van de nummer twee de Helhuze wist die wedstrijd niet te winnen. Ook deze wedstrijd moest middels een strafschop- penserie beslist worden. Renate Flobert scoorde als enige voor dc Viefhuze, terwijl Linda Scholten en Joyce Peeters dat ieders deden, waardoor de over winning met 2-1 naar de Flclhu- zc ging. Na afloop werden de prijzen door Anke Reilink (haar man zat in Thialf) aan dc win naars uitgereikt in de overvolle kantine. Uitslagen Het Espelo Toernooi: He ren: 1. Ex-Sploders; 2. Boca Seniors; 3. Viefhuzer Potatoes; 4. Helhuze; 5. Sport 7; 6 Side Car Team; 7 Flishook Juniors; 8 Splodiek; 9. Flishook Se niors; 10. Valeweg. Dames: 1 Helhu ze; 2. Viefhuze; 3. Flishook, 4. Vale weg; 5. Splodiek. „Mijn eerste reactie toen ik het voorstel van de provincie hoorde was teleurstelling", reageert de fractievoorzitter van de PvdAJ. Metsemakers. „We hadden onze ogen ge richt op een deel van de Hof van Twente: Markelo, Die- penheim en Goor. Vooral toe- ristisch/recreatief- en het plattelandskarakter wogen zwaar mee bij ons." Dc kansen om met de Hofge- meenten samen te gaan, nemen duidelijk af volgens Mestsema- kers. „Er is nu voor hen ook een mindere noodzaak om Holten erbij te hebben omdat ze Del- den erbij hebben gekregen. Daar ben ik bijzonder teleurge steld in." Mestemakcrs wil in Holten geen 'Bathmense toestanden'. „Je bent er niet klaar mee om je alleen tegen Rijssen af te zetten. Sociaal culturele problemen ver schillen met Rijssen zijn op te lossen zoals het openstellen van het zwembad op zondag. We staan ook nog steeds open voor Bathmen, maar ze wilden zelf niet richting Holten. Ze hadden toen beter kunnen wachten rnet hun keuze en wachten of de provincie Twente door zou gaan." Dc eerste keuze van de PvdA is een provincie Twente met een zeifstandig Holten, die kans lijkt heel klein. „Ik wil echter geen inverbiddclijk nee tegen Rijssen en Enter", zegt Metsemakers. „Een voordeel om met Rijssen samen te gaan zou kunnen zijn dat een bestuurskrachtige ge- J. Metsemakers, fractievoorzitter van de PvdA, is teleurge steld naar de uitkomst en wil eerst onderzoeken of er andere combinaties mogelijk zijn. Foto; Peter Koehorst meentc goed leiding kan geven aan bestuurlijk gebied. En Rijs sen kun je economisch goed PvdA kijkt naar alternatieven beoordelen." Metsemakers: „Toeristisch/re creatief is ook heel belangrijk. Dan is het beter samen te gaan met Markelo, Goor en Diepen- heim. Het is jammer dat we die kans hebben gemist. We zullen volgens mij nog wel met die gemeenten moeten praten. Als de provincie Twente niet door gaat dan willen we nog kijken of Holten bereid is om bestuurlijk zelfstandig te blijven, maar daar is wel een forse injectie (lees veel geld) van de burgers voor nodig. En dan blijf je een zwakke ge- De PvdA zegt dus geen nee tegen Rijssen en Enter als de partij geen alternatief kan bie den. „En die alternatieven moe ten we nog bekijken", meldt Metsemakers. Arjan Kraayenzank behaalde tij dens de dressuurwedstrijd in Hellendoorn een derde prijs in de Z1 dressuur met 188 punten. Ook Silke Hesse ging naar Hel lendoorn daar behaalde zij met Amber een succesvolle eerste prijs in de L dressuur met 168 punten. Enkele leden van de Bergruiters gingen afgelopen weekend naar Luttenberg. Daar behaalde Zwennie Vincent een succesvolle tweede prijs met Fu ture in het B springen. Ook Brenda Kappert behaalde in het B springen met Kamaro een mooie vijfde prijs. Café-restaurant Vosman is onlangs in een nieuw jasje gestoken. In twee weken tijd werd het inte rieur geheel vernieuwd, waarbij het warme kleur gebruik en de enigszins Engelse sfeer opvallen. „Met uitzondering van de zaal is alles op z'n kop gezet", vertelt eigenaar Huub Brands, die het ho recabedrijf in augustus 1987 overnam van de fa milie Paalman. Geduren de de verbouwing draai de het restaurant door in de erachter gelegen zaal, die over enige tijd ook zal worden opgeknapt. Café en restaurant zijn voor zien van nieuw meubilair en nieuwe verlichting. Ook de bar is nieuw. Tot de opvallende (deco- ratie)elementen behoren de kleurige glas-in-lood- ramen en de scheiding café en restaurant die de gasten meer priva cy biedt. Ook de keuken, de gang en de circa zes jaar geleden aangebrach te serre aan de voorzijde van het pand zijn opge knapt. Alle deuren zijn eveneens vernieuwd. „De serre hebben we aan gebracht vanwege ruim tegebrek en het feit dat de mensen graag aan het raam zitten", aldus Brands, die tevreden con stateert dat steeds meer mensen de weg naar zijn bedrijf weten te vinden. Ten slotte is ook de rijk gesorteerde menukaart vernieuwd. Naast vlees-, vis- en vegetarische gerechten, vermeldt deze diverse gerechten van de grill. Restaurant Vosman be vat inclusief de serre een kleine zestig zitplaatsen. Het horecabedrijf aan de Oranjestraat, tevens leer bedrijf van de Stichting Vakopleiding Horecabe drijf, is al jaren een begrip in Holten. Menigeen die er graag komt vanwege de ongedwongen en ge zellige sfeer, de vertrouw de gastvrijheid en per soonlijke bediening en de garantie van aantrekke lijk geprijsde kwaliteits maaltijden. Naast Huub en zoon Ge rard, die te zijner tijd de zaak zal overnemen, wer ken er vijf vaste medewer kers en een aantal partti mers (deels in snackhoek 't Vosje). Foto: Mulder Skibroeken Skibrillen Skihandschoenen Grotestraat 75, Goor. Tel. 0547-27 21 80. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Kcizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11 Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in dc apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: W. Pot, Bilderdijkstraat 3, Goor. Telefoon 0547 27 22 79. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom- binarie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense weg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548 - 52 1629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versncl- -Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens af spraak (ook voor ziekenfond spatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw. Gaardenstraat 29-31, tel.. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantooruren be reikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dagvan 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienst doende storingsambtenaar au tomatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548 - 51 71 71. Energievoorziening: NV. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-691100 tijdens kantooru ren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 8". Maandag en vrijdag 14.00-1".30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Expositie in gemeentehuis In de hal van het gemeente huis is van 9 tot en met 20 januari een expositie inge richt van lithografisch werk van Bram van Velde (1895 - 1981). Tevens zijn er vanaf 13 januari schilderijen, tekeningen, kera miek en foto's van Jeanette den Engelse, obadja Letsoïn, Ab en Arda Vincent, Anneke en Hans Wissink te bezichtigen. Deze tij delijke exposities worden ge houden in de centrale hal van het gemeentehuis. Op de lagere en hogere verdiepingen is een permanente tentoonstelling van schilderijen uit de Nagelhout- -collectie. Bejaardensoos als vanouds De nieuwjaarsbijeenkomst be gon in 1997 weer als vanouds. Na dc gebruikelijke nieuwjaars wensen en een mooi gedicht, gemaakt door de heer en voor gedragen door mevrouw Lan- genbarg, werd mevrouw Wig- gers even in het zonnetje gezet. Met een drankje voor het nieu we jaar werd de eerste bijeen komst van de bejaardensocieteit besloten. Ned. Herv. Kerk: Zondag 19 ja nuari: 10.00 uur, pastoor A. Rade maker en ds. S M. Roozenboom, oecumenische doopdienst. Neven- diensten. 19.00 uur, ds. A.J. Lcer- ink. Collecte in dienst: diaconie. Uitgangscollecte: Oecumenische arbeid. Oppasdienst: mevrouw Van Coeverden, Carin Piek. Dijkerhoek: Zondag 19 januari: 10.00 uur, ds. A.J. Leennk. Geref. kerk: Zondag 19 januari: 9.30 uur, ds. L. Kramer, Daarle. 15.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: 2/3 Oec. binnen- en bui- tenlan, l/3 kerk. Tweede collecte: Kerk. activiteiten. Kinderncvcn- dienst groep 2 en 3 o.l.v. Jetty Tromop; groep 4 en 5 o.l.v. Greetje Schutter; groep 6 en 7 o.l.v. Chris Offringa. Oppasdienst: 0-3 jaar: Wilma Bolink, Hermien Brinks, Dirk Jansen; 4-6 jaar: Rita v.d Voet, Trudi Schuppert. Diessenplas: Woensdag 22 janu- ari: drs. Wicgers. RK kerk: Zondag 19 januari: 10.00 uur, Oecumenische dienst in Ned. Hcrv. Kerk in verband met Bidweek voor dc Eenheid van alle Christenen. Tevens doop van dnc kinderen. Pastoor A. Rademakcr. ds. S.M. Roozenboom. Oppas dienst: mevrouw Van Coeverden, Carin Piek. Nieuw Heeten zaterdag 18 janu ari: 19.00 uur, F.ucharistieviering. Zondag 19 januari: 9.00 uur, Evangelie gemeente: HMV-ge- bouw, Dorpsstraat 24 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 19 januari: 10.00 uur, ds. Uitgangscollecte: Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Tot en met 16 januari: Ten toonstelling leeshulpmiddelen en gesproken lectuur in de Bi bliotheek. Donderdag 16 januari: Start cursus Tiffany Socuwe. Vrijdag 17 januari: 19.00 tot 23.00 uur, Zaalvoetbaltoernooi Blauw Wit in sprothal 't Mos- sink. Zaterdag 18 januari: 9,00 uur, Spelmorgen pupillen SV Holten en Blauw Wit in sporthal 't Mos- sink. Woensdag 22 januari: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 23 januari: 16.00-19.00 uur, Open huis in de Gasterij Twenhaarsveld. Zaterdag 25 januari: 13.00 uur, Holtcrbergcross start bij camping De Holtcrberg. 20.30 uur. Prinsenbal CV de Fien- prcuvers bij De Poppe. Woensdag 29 januari: Jaarver gadering NBvP Holten. Donderdag 30 januari: 19.30 uur, gezellige avond club oud- -strijders en Verzet in zaal Vos man. 20.00 uur. Jaarvergadering CPB Holten in De Kandelaar. Vrijdag 7 februari: Recreanten volleybaltoernooi voor teams op de reservelijst. Zaterdag 8 februari: Carna valsoptocht. Woensdag 12 februari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Maandag 24 februari: Alge mene ledenvergadering MAC. Afdelingsavond NBvP. Donderdag 27 februari: 20.00 uur, Bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar over Johanna van Buren. m Geboren: Maurice zv M. Ool- bekkïnk en J.H. Meuleman; Jan Rogier zv G.J. Broekhuis en D.J. Meuleman; Mark zv J.G.D. Brinkman cn H.A. Bielderman; Lizzy Sara Fernande dv F.W.P. Dogterom en J.M. Russ; Kim- berly dv N.G. Traanman en J. Dekker. Overleden: J A. Wcch- stapel, oud 73 jaar; G. van den Bos, oud 87 jaar; E.A. Velt- kamp-Nijhuis, oud 51 jaar; G. Haverslag-Klumper, oud 87 jaar, H. Mcgelink, oud 93 jaar. Ondertrouwd: J.G. Nijland en A.M.CL Carbaat; H.J. Potman en M. Schipper; L.C. Bckker- nens en F.M.R. Hoogewind. Gehuwd: M. Turcitu en S.A. Constantin.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3