Bato gaat nieuwe jaar sportief in mjjsiïsa Sport E3 agenda MAC verwelkomt 600e lid HOLTENS NIEUWSBLAD T oer tocht WV Holten nu met twee afstanden Almeloër wint actie van gouden kapsalon Drent Zaalvoetbaltoernooi verloopt zeer spannend Vrijstelling artikel 18a wro ten behoeve van bouw Trekkingen kerstactie DONDERDAG 2JANUARI 1997 Kerstwijding HVG-Holten en Dijkenhoek kwamen op donderdag 19 de cember samen in Irene voor een kerstwijding. Na de inlei ding over de zin van het kerst feest vertelde de heer Vogely een oud kerstverhaal over een oude veerman, die op zijn r kerstavond wilde vie- Na de pauze werd de kerstlitur- gic uit de Fakkel gevolgd. Afwis - sclend met koorzang van het kerkkoor uit Okkenbroek. De samenzang werd door Frar.ske Veltkamp op het orgel begeleid. Tenslotte zongen wc samen staande het Ere Zij God. Nieuwjaar Anbo De ANBO afdeling Holten houdt voor de leden een Nieuw jaarsbijeenkomst op woensdag 8 januari in dorshuis De Bosc hkamp in Holten. De bijeen komst begint om 14.30 uur. Tijdens deze middag zal Harrie ;;Vclderman een wandeling maken door de wereld van de 'dialecten' onder het motto: Een nieuw jaar...een nieuwe Taal zal I hij op verschillende manieren de regionale en plaatselijke vcr- schillen van het Sallands laten horen. De Bergruiters Enkele leden van de Bergrui ters zijn naar het kerstcon cours in Mariënheem ge- weest. Op Tweede Kerstdag werd begonnen met de klasse B en aan deze klasse deden 85 ■Brend-a Kappcrt behaalde met -Kamaro een derde prijs in het -progressief springen en dwong .•daarmee een finaleplaats af. Door een groot aantal deelne mers werd er ook nog op vrijdag j: gestart in de klasse B. Daar be haalde Zwcnnic Vincent met Little Surprise in een deelne mersveld van zestig ruiters een succesvolle eerste prijs in het klassiek springen. Ook behaalde ze een derde prijs in het progressief springen. Ook - zij behaalde een finaleplaats. De ;f finale werd verreden op zater- dagavond. Tijdens de finale, waaraan vijftig ruiters dcelna- men, behaalden beide ruiters vier strafpunten. ANBO-middag De ANBO afdeling Holten houdt voor de leden een Nieuwjaarsbijeenkomst op woensdag 8 januari in dors huis De Boschkamp in Hol- De bijeenkt 14.30 uur. Tijden: zal Harrie Velden deling maken door de wereld van de 'dialecten' onder het Een nieuw jaar...een nieuwe Taal zal hij op verschil lende manieren de regionale en plaatselijke verschillen van het Sallands laten horen. Wie in het nieuwe jaar zoekt naar een manier om gezond en fit bezig te zij, kan volop terecht bij de SV Bato. Vanaf maandag 6 januari kan men beginnen met Callanetics, waarbij op een rustige manier wordt gewerkt aan een beter figuur. Grondoefeningen, ge richt op de diepliggende buik-, bil-, heup- en been spieren. De cursus wordt dinsdag gege ven in de sportzaal aan de Lage- weg van 20.30 tot 21.30 uur en donderdag van 19.45 tot 20.45 uur in de gymzaal aan de Vrij heidslaan. De kosten zijn 95 gulden (tot en met mei). Aero- nctics is een combinatie van aerobics en callanetics, die fi- guurverbeterend en conditie- verhogend werkt. De lessen worden op donderdag gegeven in de zaal aan de Vrijheidslaan van 18.45 tot 19.45 uur. Kosten 95 gulden. Fitnesslessen gaan niet gepaard met ingewikkelde apparatuur, maar met een programma waar bij de conditie middels een uit gebalanceerd oefenprogramma op peil wordt gebracht en ge houden. Dinsdagavond van 20.00 tot 21.00 uur in de gym zaal aan de Tuinstraat, kosten 95 gulden. De jeugd vanaf 3,5 jaar kan al terecht bij de lessen gym nastiek (maandag 15.30 uur Vrijheidslaan), vanaf 4 jaar ook voor klassiek ballet (dinsdag 16.00 uur vanaf 4 jaar, vanaf 16.45 uur vanaf 6 jaar, vanaf 17.35 uur vanaf 9 jaar). De kos ten bedragen zestien gulden per maand. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen eveneens deelnemen aan de lessen jeugdkarate, dins dag van 18.00 tot 19.00 in de gymzaal aan de Tuinstraat. Kos ten 75 gulden. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot het secre tariaat aan de Molenbelterweg 8, tel. 36 60 30. De Wielervereniging Holten houdt op zondag 5 januari voor de negende keer de Beemd en Bergtoer. Deze veldtoertocht, die vorig jaar vanwege de ijzel op het laatste mo ment werd afgelast, kent dit jaar voor het eerst twee afstanden: der tig en vijftig kilometer. De notaris moest er maan dagmiddag aan te pas komen om de uiteindelijke winnaar van de actie gewichtraden van kap salon Drent vast te stellen. De firma Enkco toonde zich bereid om de drie Wanders op de schaal te zetten: senior, junio en Mark Wander (20). De klok bleef stil staan op 251,5 kilogram. Uit de enorme stapel inzendingen bleek later dat acht deelnemers het juiste gewicht geraden hadden. De hand van de notaris wees nog die zelfde dag de heer Bronsvoort uit Almelo als winnaar aan.- Hij ont vangt vijfhonderd gulden aan rei- scheques. Van dc zeven andere ge nomineerden hadden mevrouw Stokkers (Holten), mevrouw Uddink (Holten) en dc heer Hcijink (Markclo) eveneens prijs: zij kregen, elk een WV-bon ter waarde van honderd gulden. Onder alle overige inzenders werden honderd kappcrsartikelen verloot. De actie gewichtraden hield ver band met het gouden jubileum van kapsalon Drent. Maandag 16 de cember bestond de kapperszaak vijftig jaar, dc actie begon echter al eind oktober. Met in hun kielzog een aanzienlijk gezelschap van fa milie, vrienden, kennissen en bu ren, arriveerde dc Drents halver wege de ochtend bij Enkco, waar het drietal, compleet met scharen, kammen enzovoorts, op de schaal ging. Wander senior had zich voor dc gelegenheid zelfs in zijn vijftig jaar ouder kappersjas gehuld. Na het onontbeerlijke Jagermeisterje (Wander Drent staat in carnavals kringen tevens bekend als Mister Jagermeister) begaf het gezelschap zich naar Dc Bicster, waar de actie en tegelijk het jaar op passende wijze werd uitgeluid. Drie generaties Drent op de weegschaal bij Enkco. (Vervolg van voorpagina) Toen bleek dat je dc zaak met noodmaatregelen wel tijdelijk kunt verbeteren, maar wil je 't goc-d doen, dan konden wc echt nic-t om een grondige opknapbeurt heen." Om exact in beeld te krijgen wat er precies moet gebeuren, inventariseerde gemeentewerken dc huidige situatie. Van Schootcn: „Dc begroeiing is enorm gevarieerd. Allerlei struiken en heesters, waaronder rododen-drons en hulst. Op diverse plekken woekert het groen en overgroeit het zelfs graven. Dan staan er veel bomen. Misschien dat het nu redelijk oogt, maar als het spul straks weer in 't blad zit, kun je zien dat veel bomen te dicht op elkaar staan, waardoor er te weinig licht doordringt en het gras en sommige beplanting niet dennen, acacia's, Amerikaanse eiken, beuken, kastan|cs en lindes, berken, noem maar op. Veel daarvan zijn op, hebben gewoon de leeftijd dat ze gekapt moeten worden. Nee, ze zijn Bij de voorbereiding van het herinrichtingsplan, is volgens Van Schooien zorgvuldiggekeken naar wat wel en wat niet moet worden verwijderd. Welke bomen een zekere waarde hebben voor dc begraafplaats en welke hun functie verloren hebben of te oud zijn. Aan de hand van die criteria is onder meer besloten dat dc statige beuken, zoals bij dc zuidingang, gehandhaatd blijven. Ze dragen zonder meer bij aan de zo kenmerkende sfeer van de begraafplaats. Het geldt ook voor dc lindes en dc kastanjes langs dc Kerkhofswcg. De berken langs het MAC-pad daarentegen gaan eruit en dc hoeveelheid Amerikaanse eiken langs het middenpad, wordt uitgedund. „Daarmee bereik je in elk geval dat het een stuk luchtiger en natuurlijk lichter wordt Ja, ook het wilde planrmatcriaal wordt verwijderd. Dc heg rondom de begraafplaats gaat er helemaal uil en wordt vervangen door een nieuwe beukenhaag. Alleen aan dc noordzijde langs dc Kerkhofswcg en aan de zuidkant, waar nu een gammel hek Handbal: Zaterdag 5 januari: Meisjes B1 uit tegen Nw Heeten, 13 40 uur (vertrek 12.45 uur); Meisjes C thuis tegebn BoerhOof/Heeten, 16.45 uur; Meisjes D thuis tegen Boerhof/Hee- ten. 16.00 uur. Zondag 6 januari: Da mes 1 uit tegen Raalte. 12.10 uur (ver trek 11.15 uur); Heren uit tegen Lange- veen, 13.30 uur (vertrek 12.15 uur). Sporthal: Donderdag 2 januari: 16.00 - 22,00 uur, SV Holten handbal; 22 00 -23.00 uur, SV Holten All Stars. Vrij dag 3 januari: 18.30 - 24.00 uur, Minto- nette. Zaterdag 4 januari: 9.00 - 16.00 uur, Tafeltennisvereniging; 16.00 - 17.30 uur,, NHV Gorssel; 19.00 - 20.00 uur, Voetbal-team Stam; 20.00 - 21.00 uur. Buurtvereniging De Beuseberg. Zondag 5 januari 10 00 - 13.00 uur. Badmintonclub Holten; 8.00 - 10.30 uur. WVH instruktielokaal, 8.00 11.00 uur, WVH 2 kleedlokalen; 11.00 - 14.00 uur, WVH 3 kleedlokalen. Maandag 6 januari: 8.10 - 15.40 uur, SGW; 16.00 - 19 00 uur. Hockeyclub Holten; 19.00 - 23 00 uur. Badmintonclub Holten. Dinsdag 7 januari: 8.10 - 13.50 uur, SGW; 15.30 - 16.30 uur, Mintonette; 16.30 - 17.30 uur, SV Holten handbal; 17.30 - 22 00 uur, Mintonette. 22 00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal. Woensdag 8 januari; 8.10 - 14.40 uur, SGW; 17.00 - 18.30 uur, Hockeyclub Holten; 19.00 - 22,30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur, dhr J ten Wolthuis. Donderdag 9 januari: 8.10 - 15.40 uur, SGW; 16.06 - 22 00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders vandesporthal (tel. 36 31 80). De dertig kilometer is uitermatege- schikt voor iedereen die het veldrij den eens wil proberen, terwijl de vijftig kilometer naast de meer er varen veldtoerfietsers ook (oud) prof- en amateur wielrenners aan trekt. Voor het gebruik van het afwisse lende, vaak heuvelachtige parcours dat uitgezet is over de Beuseberg, de Zuurberg en de Holterberg is toestemming verkregen van twin tig landen boseigenaren, waar onder Natuurmonumenten en Staatsbosbeheer. Dc Beemd en Bergtoer heeft in het verleden een groot aantal deel nemers uit het hele land getrokken, met als voorlopig hoogtepunt achthonderd deelnemers in 1992. Omdat het veldtoerfietsen nog steeds aan populariteit wint, wor den er ook dit jaar vele honderden deelnemers verwacht. De beide routes zijn met pijlen en linten uitgezet, terwijl ook op het startbewijs de route staat aange geven. Halverwege de routes kan gerust worden en wordt eten (kren tenbrood) en drinken (soep/ci troenthee) verstrekt.Bij de start en dc rust halverwege is een service- wagen aanwezig voor het ver helpen van pech. Op het parcours zelf zorgen fietsende leden van de W ielervereniging zonodig voor de mobiele communicatie. Vijftig vrijwilligers, waarvan de meesten lid zijn van de W ielervereniging Holten, zijn ingeschakeld om het evenement vlekkeloos te laten ver lopen. Naast het uitzetten en con troleren van dc routes dragen zij ook de zorg voor het parkeren, de inschrijving, de EHBO en de al eer der genoemde diensten. Start- en eindpunt van de Beemd en Bergtoer is zoals ge bruikelijk sporthal 't Mossink aan de Keizerswcg. Deelnemers kun nen vertrekken tussen 9.00 en 10.30 uur. Kleedruimtes zijn aan wezig en na afloop is ergelegenheid tot douchen. Leden van de Nederlandse Toer Fiets Unie betalen vier gulden bij deelname, overige deelnemers die nen twee gulden meer te betalen. Een herinnering is tegen meerprijs beschikbaar. Voor meer informatie kan men contact opnemen met J. Scheperman (tel. 36 18 09) ofB.J. Bril (tel. 36 23 60). PvdA bijeen De PvdA afdeling Holten houdt dinsdag 7 januari in zaal twee van de Boschkamp om 20.00 uur, welke aanslui tend zal worden voortgezet als nieuwjaarsbijeenkomst. Op de agenda staat onder ande re de verkiezing van het (nieu we) afdelingsbestuur. Het gehele bestuur treedt af. Tine Klompenmaker en Cees van de Wecrthof stellen zich niet herkiesbaar. Na het afwer ken van de agenda zal de avond besloten worden met een hapje en een drankje. Dc PvdA hoopt dat iedereen weer even tijd heeft om gezellig met elkaar de goede voornemens voor het nieuwe jaar uit te wisselen. Wanneer er problemen zijn met het vervoer, kan men bellen met 36 14 51 dan zorgt men dat u gehaald en gebracht wordt. Bejaardensoos Dc Nieuwjaarsbijeenkomst van de bejaardcnsocietcit is dinsdag 7 januari. De bijeenkomst be gint om half drie in gebouw Irene. Avond HVG De H.V.G. Holten is op don derdag 19 december bijeen gekomen in Dijkerhoek in gebouw Irene voor een kerst wijding. Na de inleiding over de zin van het kerstfeest ver telde de heer Vogelij een oude kerstverhaal over een oude veerman die op zijn ma nier kerstavond wilde vier den. Na dc pauze werd de kerstlitur- gic uit de uit de Fakkel verteld, afwisselend met koorzang van het kerkkoor uit Okkenbroek. De samenzang werd door Fran se Veltkamp op het orgel bege leid. Tenslottcn werd het samen staande het lied Ere zij God gezongen. Schure-team wint kerstpuzzeltocht Jongerencafé De Schure heeft tweede kerstdag tradi tiegetrouw een puzzelwan deltocht voor het hele gezin gehouden. Zo'n zestig wan delaars namen deel, ongeveer hetzelfde aantal als vorig jaar. Winnaar werd een team vrijwilli gers van Dé Schure, de familie Van Wingerden eindigde op de tweede plaats. Aan dc hand van een routebeschrijving werd een tocht van ongeveer zeven kilo meter gelopen, voornamelijk door Beuseberg en Zuurberg. De route was uitgezet door de familie Van de Graaf, winnaar van de kerstpuzzehvandcltocht van vorig jaar. Zoals altijd was er bij de controlepost halverwege dc route voor iedereen warme chocolademelk en bi) terug komst in het |ongerencafé wachtte een kop dampende erw tensoep. Onder het genot van dc snert moesten de vragen wor den opgelost. Lang niet altijd gemakkelijk, maar voor de trou we lopers telkens een uitdaging. hekwerk." Dc hoofdingangen aan dc noord- cn zuidzijde blijven, maar met het oog op ile toekomstige herin-richting van dc Kalfstcrmanswcidc is besloten om bij het MAC-pad, dat tussen de weide en de begraafplaats ligt, een extra ontsluiting te maken. Evenals het middenpad van noord naar zuid, wordt dat pad verhard. Alle overige paden worden opgeknapt met gravel of schelpengrit, de gazons opnieuw ingezaaid. Op diverse plaatsen worden (nicuwestruikenen bomen ingeplant en waar nodig wordt beplanting 'versterkt'. Daarbij doelt hij onder meer op de rododendrons langs dc Kcrkhofsweg. F.r wordt een aantal 'aangezet', zodat het geheel meer volume krijgt. De wethouder benadrukt dat, hoewel het huidige gazon geheel verwijderd wordt, geen enkel graf wordt opgeruimd, noch half omgevallen zerken of verroeste kruisen worden verwijderd. „Wij ruimen niet eerder op dan dat de stenen of paaltjes omgevallen zijn. Wc zouden natuurlijk graag zien dat veel graven beter zouden worden onderhouden. Vaak ziet het er niet uit, maar het is moeilijk om nabestaanden te traceren. In veel gevallen zijn die oud of al overleden. Op de informatie-bijeenkomst zullen wc er echter wel op attenderen. Goed onderhouden graven dragen ook bij aan de beoogde uitstraling van dc straks herstelde oude begraafplaats." Het plan, dat enige tijd geleden in een ledenvergadering van dc VVV gesug gereerd werd, om van dc oude begraaf plaats deels een parkachtig terrein met beelden erin te maken, is van de baan. Van Schootcn: „Als gemeentebestuur moet |c heel zorgvuldig omgaan met zo'n plek. Ik beschouw het als een ech te rustplaats voor overledenen en ben (nog) niet zo ver dat wc er zoiets van In sporthal 't Mossink vond op vrijdag 27 en zaterdag 28 december het jaarlijkse zaal voetbaltoernooi plaats. Dit jaar was de organisatie in handen van de SV Holten. Voor dit.toernooi waren de vol gende verenigingen uitgeno digd: SV Holten, ZVV Blauw Wit, W Hcetcn, A.B.S. en Sportclub Diepenveen. Er werd over deze twee dagen gestreden in tien poules. Deze waren ver deeld in F-, F.- cn D-poules. Over het algemeen waren dc teams erg aan elkaar gewaagd. Dit resulteerde in spannende wedstrijden om de eerste plaats in de poule. Het toernooi verliep vrij vlot. Ook de publieke belangstelling was weer goed aanwezig. Veel zang en aanmoedigingen klon ken vanaf de tribune. Na afloop van elke laatste poule-wedstrijd kreeg elke speler een glaasje lek kere ranja. Al met al was het een OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: - bouwen woning Beusebergerweg 24. - bouwen woning Beusebergerweg 26: 2. Toestemming is verleend voor de volgende meldingplichtige bouwwerken: - bouwen tuinhuisje Erve Wiegmannink 28. 3. Voorts is vergunning/ontheffing e.d. verleend voor: - verlenging vrijstelling artikel 17 WRO voor het perceel Pasmansweg 10. Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven datum een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor: - bouwen tweede bedrijfswoning Evertjesweg 3 (11 december 1996). Bouwaanvragen liggen tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bureau bouw en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken. Smidsbelt 6 te Holten. OPENBARE COMMISSIEVERGADERINGEN De eerstvolgende vergadering van de commissie I vindt plaats op woensdag 8 januari 1997 om 16.30 uur in kamer 9 van het gemeentehuis De agenda vermeldt o.a.: voorstel inzake verstrekken bijdrage aan de Stichting Promotie Sallandse Heuvelrug: voorstel inzake voorbereidingsbesluit gedeeltelijke herziening bestemmingsplan „Buitengebied". t.b.v. Beumersteeg 10 te Holten: voorstel inzake krediet voor de aankoop van gronden t.b.v. het toekomstig bedrijventerrein Vletgaarsmaten: voorstel inzake krediet voor het opstellen van een bestemmingsplan t.b.v. het bedrijventerrein Vletgaarsmaten. De eerstvolgende vergadering van de commissie II vindt plaats op maandag 6 januari 1997 om 16.30 uur in kamer 1 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a. voorstel inzake verstrekken bijdrage aan de Stichting Promotie Sallandse Heuvelrug: voorstel inzake verbetering trainingsaccommodatie op sportcomplex 't Vletgoor: voorstel inzake het rooien en herplanten van bomen langs de Larenseweg en de Oude Stationsweg: voorstel inzake renovatie/opwaardering oude begraafplaats Kerkhofsweg. De eerstvolgende vergadering van de commissie III vindt plaats op dinsdag 7 januari 1997 om 16.00 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: voorstel inzake verbetering trainingsaccommodatie op sportcomplex 't Vletgoor. voorstel inzake verkoop strook grond aan de Larenseweg. voorstel inzake krediet voor de aankoop van gronden t.b.v. het toekomstig bedrijventerrein Vletgaarsmaten: Sociaal Cultureel Programma voor 1997 van SoCuWe Holten. De agenda's met bijbehorende voorstellen liggen op de gebruikelijke wijze voor een ieder ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) ter inzage. Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken kunnen dat tot uiterlijk 4 uur vóór de aanvang van de vergadering opgeven bij de secretaris van de commissie. AFVALWIJZER 1997/1998 De nieuwe afvalwijzer 1997/1998 van de gemeente Holten ziet er anders uit. heeft een andere kleur (roodbruin) en is in de tweede helft van december huis-aan-huis verspreid: in het buitengebied mogelijk samen met ander drukwerk Heeft u geen afvalwijzer ontvangen, belt u dan zo snel mogelijk met de Regionale Afval-Informatie-Lijn. tel. 0570-63 77 55: bereikbaar op werkdagen van 9.00-12.00 en van 13.00-15.00 uur. WERKKAMER/SERRE BIJ HOUTWEG 2 De burgemeester van Holten maakt bekend, dat bij burgemeester en wethouders van die gemeente door de heer G. J. Snippert, Houtweg 2 te Holten, een melding tot bouwvoornemen is gedaan voor het bouwen van een werkkamer/serre op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie F, nummer 3821 plaatselijk bekend als Houtweg 2. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan „De Haar", vanwege een te kleine afstand tot de zijdelingse perceelsgrens. De melding om bouwvoornemen kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO), voor zgn. kruimelgevallen. Krachtens artikel 42, lid 5. van de Woningwet wordt een melding mede aangemerkt als een verzoek om een zodanige vrijstelling. Bij besluit van 23 december 1996 hebben burgemeester en wethouders besloten ten aanzien van dit verzoek toepassing te geven aan artikel 19a. derde tot en met elfde lid, van de WRO. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling (de melding tot bouwvoornemen) vanaf 6 januari 1997 gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van vrijstelling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6. 7451 BL Holten. Holten, 2 januari 1997. Dc groei in het ledenbestand bij M.A.C. de Holterberg zit er nog steeds behoorlijk in. Mochten ze in 1991 het vijf honderdste lid verwelkomen, onlangs was het dan zover dat het zeshonderdste MAC- lid kon worden ingeschreven. W ietske Oolbekkink uit Holten was het, die deze eer te beurt viel :r Jan W'ansink ging geslaagd toernooi dat zeker een vervolg zal krijgen. De volgende editie is Z\A" Blauw Wit de organisator. De organiserende vereniging wil alle deelnemertjes, hun leiders, dc scheidsrechters en verder ie dereen die zijn medewerking heeft verleend, bedanken. De winnaars waren: Fl: ABS, F2: Holten, F3: Heeten, El: Heeten, F.2: ABS, E3: Holten, Dl: Hee ten, D2: Holten, D3 ABS, D4. Holten. dan ook met een bos bloemen op pad, om haar te feliciteren. Het bezoek was onaangekon digd cn W'ietske was dan ook geheel verrast. Alhoewel zij al een jaar of zes motor rijdt, was het er nog nooit van gekomen om lid te worden van onze MAG. Doordat, zc de laatste tijd aan enkele MAC-toertochten had deelgenomen, was haar lid maatschap tot stand gekomen. Na een Honda Shadow cn een BMW' K 75, rijdt zc sinds april op haar tweede BMW 1100 RS. Per jaar rijdt ze zo'n zes- tot zevenduizend kilometer op de teller en dat is toch niet niks. Dat BMW' haar favoriete merk is, verbaast ons eigenlijk niet zo, daar echtgenoot Gerrit (overi gens geen motorman) in Zwolle cn Hoogeveen een BMW' auto bedrijf runt. spannend verlopen zaalvoetbaltoernooi W'ietske Oolbekkink is het 600c lid. Eerste trekking Kerstactie, 18 decem ber 1996: IJ. Bekkernens, Het Wever 15 Nw. Heeten (01149), L. Reit. Kerk straat 14 (18122); A.M. Bruggeman, Postweg 108 (01153); R. Pinkert, Kol- weg 12 (28313); H. Tijhuis. Arend- baanstraat 67a (04207); Van Lijnden. Erikaweg 9 (14090); Yvonne Deterd Oude Weme. Beusebergerwegg 11 (094371. J H. Horn, Schoutenstraat 47 (12523). M. Wegstapel, Jeurlinksweg 20 (10049/00436); E. Krikkink. Helhui- zenweg 6 Haarle (014071; Moseley T. Schapendijk 5 (10792); E. Endeman. Worfveendijk 18 Laren (11288): H. Vin cent. A. J. Goldsteinstraat 10(14096) De tweede trekking van de kerstaktie van de HHV, 20 december 1996: H. Boode, Industriestraat 32 (lotnr. 22683): G.H. Reusen, Dorpsstraat 58a (08499); Marina Eggink, Schouten straat 35 (08416); C.S. Hollema, Ker- hoenderweg 1 (07595); Meyerink-Ha- zewinkel, Kolweg 20 (01791). W. Bos- schers. Weversstraat 19 (143271; J A Aanstoot. Verzetstraat 29 (08200). Di ana Zwiers, Voorsboersstraat 3 (02579); Stoevenbeet, Köllingserf 71 (14026); R. Pinkert, Kolweg 12 (26570); P. Hoornsme, Europaring 113 Wier den (03926); R. Dijkman, Joh. Friso- laan 2 Bathmen (14010); G. Luggen- horst, Sangeldijk 7 (08770); M.J. Lam- mertink. Bessinkpasstraai 3 (27738); M. Jansen. Bijvanksweg 2 (14457), Vincent Brandter, Vianenweg 83 (252047. Derde trekking kerstaktie HHV. 27 de cember 1996: H Nijhuis. Trendbaar- straat 67a Rijssen (19936). Janieke Steunenberg. Jeurlinksweg 22 (24907); A. Scheperman. Schouten- straat 27 (10436). Strobosch. Jukkes- weg 1 (19742); Hofman-de Boer, Mar- keloseweg 23 (14032); G. van Zon, Churchillstraat 76 (18802); H.J. Lam- mertink, Industriestraat 20 (18253); mevr. E P. Bazuin-Visser. Verzetstraat 22 (10534); Bianca Beije. Verzetstraat 82 (14050), Krooshof, Beuseberger weg 17 (01124). De prijswinnaars kunnen tegen inle vering van het goede recu hun prijs afhalen bij Steunenberg. Larenseweg

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 5