Weer: de grote passie van weerman Freddie Paalman ik Ui Fiat renovatie Diessenplas Roemeense primeur uit Holten voor Oosterbeek Holtens Nieuwsblad Uit het politierapport Holtenaar maakt nu elke week weerbericht in Holtens Nieuwsblad medische diensten Crossloop Blauw Wit na nieuwjaarsreceptie 00ÊÊ kerkdiensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 2 JANUARI 1997 HOLTENS NIEUWSBLAD Blikschade was vorige week dinsdag het gevolg van een aan rijding tussen twee auto's op de Gaardcnstraat bij het postkan toor. Een kerende bestuurder zag door de laagstaande zon een naderende automobilist niet, waarna een aanrijding het ge volg was. Afgelopen zaterdag was dc eer ste dag dat cr weer vuurwerk verkocht mocht worden. De be heersing om het vuurwerk pas oudejaarsnacht af te steken, was vooral bij een deel van de jeugd niet aanwezig. In het 'Twingo- -gebied' hebben drie jongeren inmiddels een werkstraf gekre gen, omdat zij vuurwerk afsta ken, waardoor overlast ont stond. Ook een jongeman op de Kol zal de werking van vuurwerk goed blijven herinneren. Hij stak wat vuurwerk af, dat achter de zonwering van de buren kwam, waardoor deze vlam vat te. De brandweer en polide wa ren inmiddels onderweg, doch de bewoners wisten de brand zelf te blussen. Op vrijdag werden weer twee inbraken in auto's gepleegd aan de Al. Uit dc auto's werden tassen en koffers weggenomen. Een deel van dc buit van dc ene auto, werd in de andere auto terug gevonden. In de nacht van vrijdag op zater dag werd een vlag gestolen bij dc Twentrac aan de Keizerswcg te Holten. Op zich is het al triest dat sommige mensen zo aan hun goederen willen komen, doch dit keer leverde het ook nog extra schade op. De pijp waar de vlag aan vast had geze ten kwam bij dc diefstal op een geparkeerde auto terecht, waar door deze beschadigd werd. Aangifte is gedaan door een werknemer van het bedrijf en dc politie stelt een onderzoek in naar de daders. De politie van Holten en Bath- men maakt hierbij meteen ge bruik om een ieder ccn goede jaarwisseling en een gezond 1997 te wensen. Wij adviseren verder om onder meer brieven bussen (denk bijvoorbeeld aan openstaande ramen) te bescher men, om schade door vuurwerk te voorkomen. Receptie Blauw Wit Z.V.V. Blauw Wit '66 houdt op vrijdag 3 januari in het club huis op sportpark 't Vletgoor de nieuwjaarsreceptie. De aan vang is 20.30 uur. Alle leden, sponsors, donateurs, Vrijwilligers en supporters worden van harte uitgenodigd op deze avond aanwezig te zijn. Tegen 21.00 uur zal voorzitter Gerhard Kolkman nog even terugblikken op 1996 en daarna het vizier op 1997 richten. Verder is crgccn pro gramma voor deze avond. Het ge zellig samen zijn staat deze avond voorop. Holtens Nieuwsblad is een uit gave van Oostelijke Weekblad pers BV, behorende tot Wegener NV, in samenwerking met de stich ting 'Holtens Nieuwsblad'. Stich tingsbestuur: WH. Beyers, secre taris, Kollingserf 4, 7451 XC Hol ten, tel. 0548 - 36 30 22. Directie: J.V. Munsterman Advertenties: Getfertsingel 41, 7513GA, Enschede, tel. 053-4 84 24 50. Orders worden afgesloten en uit gevoerd overeenkomstig onze al gemene voorwaarden, gedepo neerd bij de Kamer van Koophan del en Fabrieken te Enschede Adres redactie: Kerkhofsweg 18, 7451 BG, Holten. Tel. 0548-36 38 03, Fax. 0548-36 64 97. Openingstijden redactie: Elke maandag van 9.00 tot 12.30 uur Eindredactie: Peter Koehorst, tel.0570 - 630691,tel.mobiel06 - 52 71 30 69, e-mail: peter.koehorst@tip.nl Redactionele medewerkers: Wil Vogel, tel. 0548 - 36 42 01 Joke Oosterveld, tel. 0548 -36 11 Advertentie-adviseurs: H. Schottert, tel. privé 074 - 2 42 86 06. O. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 58. Advertenties kunt u in Holten op geven bij: GW. Knapen, Larense- weg 3, tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 12.00 uur, In Bathmen: H. Voogsgeerd, De- venterweg34tel.0570 - 54 16 65 tot dinsdag 12.00 uur. Abonnementen en klachten be zorging: Fam Bouwhuis, Aal- polsweg 6. 7451 HK Holten, tel. 0548 - 36 18 49 „Een boeiend vak, echt een passie van me. Ik hoop er nog lang mee door te gaan." Freddie Paalman praat aan één stuk door en lijkt geen moeite te heb ben met de 'microfoon' die hem wordt voorgehouden. De Holtense weerman van de Gaardcnstraat 20 werd vorige week donderdag geïnterviewd door Robert Jan Booij van de VARA, die op Radio 2 die dag het thema 'weer' als rode draad door haar programma's had lo pen. Omdat Jan Vcrstecgt uit het Drentse Ruinerwold de weerman is van Radio 2, had de VARA daar dc hele dag haar tenten opgeslagen. Medewerkers reden door het land om her en der een van de 150 weer amateurs waar Versteegt mee sa menwerkt, voor de microfoon te halen. Paalman is daar een van en kwam rond het middaguur in de ether tijdens het programma 'Dc Gouden Uren' met Ron Stocltie. „Prachtig toch, zoiets?! Het over komt je bepaald niet dagelijks." Het feit dat technische tegenslag met de verbindingsapparatuur resulteerde in een vraaggesprek met behulp van de telefoon, deerde Paalman niet. In luttele minuten vertelde hij hoe het allemaal begon. „Met de cursus weerkunde in het dorpshuis hier. 't Was toen 1991 en na zes we ken had ik't helemaal te pakken.Ja, 't weer interesseerde me altijd al, ik keek vaak in de lucht, hield de ba rometer in de gaten, maar sinds die tijd is het allemaal in een stroom versnelling beland. Ik kreeg con tact met Jan Versteegt, die het •Robert Jan Booij houdt weerman Freddie Paalman de'microfoon'voor tijdens hetVARA-radiointer- view. Foto: Wil Voed weerbericht voor onder meer de Wegener dagbladen verzorgt en ben sindsdien zijn contactman voor Holten. Heb door de jaren heen flink gespaard, zodat ik mo derne apparatuur kon aan schaffen." In de achtertuin van Freddie en Joke Paalman, verscheen een heu se weerhut (of zoals Robert Jan gekscherend opmerkte ('een vo gelkooi met een weerstation erin'), compleet met professionele meet apparatuur. Dan kwam er de wind meter, een meter voor dc grond- minima enhccl belangrijk: dc scho tel waarmee dc signalen van de wcersatelliet Metcosat 5 (36 dui zend kilometer hoogte) worden opgevangen op dc geavanceerde computerapparatuur. „24 uur per dag krijg ik heldere weerbeelden binnen. Kan zo het weer overal ter wereld bepalen. Net als je vaak op 'tjournaal ziet, zie je de bewolking verschuiven. Daar ik zelfde landsgrenzen kan ingeven, kun je neerslag, temperatuur en dergelijke vaststellen. Wat ik ermee doe? Ik begin om 6.45 uur. Dan meet ik buiten dc grondminima, controleer dc minimum tempera tuur en de luchtvochtigheid in de weerhut en bel vervolgens vrijwel dagelijks om klokke 7.00 uur met Jan Versteegt om de gegevens van Holten door te geven. Dat doe ik even later ook aan Ton ten Hove van Radio Oost en Jan Visser van Radio 10 Gold. Ja, ik krijg heel veel reacties van Holtenaren. Vaak vra gen ze wat 't weer doet hier. Soms bellen boeren op om te vragen of ze kunnen gaan hooien. In dat ver band had ik de organisatie van het Folklore Festival deze zomer zo kunnen zeggen dat dc optocht op zaterdag zou verregenen. Datzelfde geldt voor de mensen van de Triathlon Ballooning, die enkele jaren terug moest worden afgelast wegens onweer, 't Was ruim van tevoren al te zien dat het finaal mis zou gaan. Organisaties kunnen mij altijd bellen en willen ze voor honderd procent zeker zijn, dan kan Jan Versteegt met zijn nog betere apparatuur het nóg nauwkeuriger bepalen." Freddie Paalman toont zich een bevlogen mens als het om weers voorspelling gaat. Als de uit zending voorbij is, troont hij ons mee naar boven om een blik te gunnen in de 'weerkamer'. Aan de wand weerkaarten, waarop het forse hogedruk gebied dat ons land dit weekeinde en ook de kerst in haar greep houdt, al zichtbaaris. Paalman, die verzekert amateur te blijven, wijst ten slotte op de ster ke invloed van de Holterberg op de weersomstandigheden. Heeft mede daarom een meetpunt in Espelo, want de verschillen in temperatuur en neerslag met het dorp kunnen aanzienlijk zijn. „Dat is leuk om te constateren. Als je je eigen voorspelling com bineert met de computergegevens en bovendien, wat ik daarnaast blijt doen, in de lucht kijkt om bij voorbeeld te zien hoe hoog de zwaluw en vliegen, of er een kring om de zon is of dat er schapewolk jes aankomen, kun je de weer- situatie voor Holten vrij nauwkeu rig aangeven," Weerman Freddie Paalman houdt vanaf deze week elke week het weer in Holten speci aal voor het Holtens Nieuws blad nauwkeurig in de gaten. Zijn terugblik op de afgelopen week staat vanaf nu elke week in uw favofiete weekblad. De provincie heeft eindelijk groen licht gegeven voor dc renovatie van woon- en zorgcentrum Diessenplas. 1 ven investering van 4,2 miljoen gulden, die budgettair neutraal gerealiseerd moet worden. beginnen en ongeveer een jaar in beslag gaan nemen. Dc renovatie zal Diessenplas bin nen ingrijpend doen veranderen. Het gebouw, dat in 1973 in gebruik werd genomen, voldoet niet meer aan dc eisen die momenteel aan een verzorgingshuis worden gesteld. Daarbi| gaat het voornamelijk om dc grootte van de wooneenheden. Met uitzonderi ng van de enkele ap partementen voor echtparen, zijn het zit/slaapkamers en slapen dc bewoners dus in hun woonkamer. Dc douche/ toiletruimte is te klem en dc toegang tot de kamers is ei genlijk te smal voor rolstoel gebruikers. Na dc renovatie heeft Diessenplas een capaciteit van 72 verzorgingsplaatscn, verdeeld over 46 tweekamer- en negenuen eenkamerappartcmcnten. De tweekampcrappartementen heb ben een vloeroppervlak van 45 tot 48 viermante meter. De bewoners van de appartementen die ver bouwd worden, worden telkens tij delijk gehuisvest op de bovenste verdieping (logeerkamers). Op dc vierde etage komen be woners met een verplceg- Het aantal verzorgingsplaatsen gaat straks terug van 105 naar 72. De renovatie heeft wel tot ge volg dat 25 medewerkers (deels parttimers) moeten afv loeien. „Hoewel we er al jaren over bezig zijnen ook het personeel dit wist, is dat natuurlijk buitengewoon triest", aldus directeur Bert Postma. „We proberen degenen die het aangaat zoveel mogelijk aan werk te helpen. In dat verband zul len we ons ook inspannen om werk te creëren buiten het verzorgings huis, dat ech ter wel onder onze ver antwoordelijkheid valt, zodat de mensen bij ons in dienst kunnen blijven. Daarbij wordt gedacht aan thuis wonende ouderen." Opdrachtgever van dc renovatie is dc Landelijke Hervormde Bouwstichting Bejaarden II, waar van Diessenplas het gebouw huurt. 'Het ontwerp van de renovatie komt van architectenburo Maas uit Lochem. Wie het gaat uitvoeren is nog onbekend, de aanbesteding moet nog volgen. Dc verwachting is dat werkzaamheden medio 1997 huisindicatie (dementerenden). Op dit moment verzorgt Diessenplas al een aantal ouderen met een verpleeghuisindicatic. Mensen, die toch graag in Holten blijven en niet naar verpleeghuizen in Deventer of Raaltc willen. Diessenplas hoopt de samen werking met die verpleeghuizen te intensiveren en een eigen verpleeg- afdeling met 28 bedden te starten. De belangstelling op dit moment voor opname in het verzorgings huis is volgens directeur Postma goed. „We zitten helemaal vol en tic wachtlijst telt negentien per sonen. Of dc verbouwing een na delig effect heeft op dc ouderen zorg? De wachtlijst zal, denk ik, niet afnemen, temeer daar we ver moedelijk een tijdelijke opname stop moeten instellen. Anderzijds is het beleid er op gericht ouderen zo lang mogelijk thuis te laten wo- De zaterdag na de nieuw jaarsreceptie staat bij Blauw Wit in het teken van de jaar lijkse crossloop. De activiteit voor ieden van de vereniging kent in Richard Beldman een regelmatige winnaar van de Gerrit Welink Bokaal. Of hij dit jaar opnieuw als sterk ste uit de bus komt is nog de vraag. Enkele jeugdige selectie spelers zaten hem vorig seizoen al dicht op de huid en of zij de kloof dit jaar overbrugt hebben moeten we aftvachten. De seni oren starten om 13.00 uur. In de ochtenduren is cr voorde pupil len een parcours uitgezet op en rond 't Vletgoor. In dit parcours zijn diverse spelondcrdclen op genomen. De organisation deze ochtend in handen van Egbert Beldman. De junioren worden om 11.30 uur weggeschoren. Ook voor hen is een parcours op en rond 't Vletgoor uitgezet. Bij de start van de senioren om 13.00 uur worden ook de zaal- voetballers en de dames aan dc start verwacht. Deze twee groe pen waren vorig jaar maar zeer matig vertegenwoordigd. Dit jaar krijgen ze een herkansing en een kans om te bewijzen dat ook zij een goede tijd op de klokken kunnen laten zetten. De or ganisatie van deze dag is in han den van de activiteiten- commissie. Het woon- en zorgcentrum Diessenplas. Hotel 'Dreijeroord' in Oos terbeek beleefde onlangs een primeur. De Roemeense fa milie Constantin uit Holten had de regie in handen van een Roemeense avond. Het mannelijk deel verzorgde met vrienden samen voor de muziek, terwijl het vrouwelijk deel van dc familie de keuken instrueerde. Het resultaat was perfect. De ruim honderd gas ten gingen met ccn zeer voldaan gevoel naar huis. Directeur A. van der Straatcn van Dreijeroord weet het zeker. „Deze avond is absoluut voor herhaling vatbaar. Wat een fan tastisch orkest. Ik kreeg van de INGEZONDEN Graag zou ik willen rea geren op het ingezonden stuk van 19 december 1996. Het is bij ons al langer bekend dat de ge meente Holten er een eigen be leid op na houdt ten aanzien van de sociale voorzieningen en regelingen. Mijn vader, zelf jarenlang werkzaam geweest bij een so ciale dienst in een grote stad, sloeg werkelijk stijl achterover van het gevoerde beleid in Holten. En dat was al dertien jaar geleden zo. Het schijnt dat ze hier alleen het woordje 'nee' kennen. Bijna niets is mogelijk. En dan slaan ze zich nog op de borst dat ze dit keer weer zoveel geld over hebben gehouden. Niet zo verwonderlijk als ze bijna altijd nee verkopen of een fik se eigen bijdrage vragen. Van mensen notabene, die het toch al niet zo ruim hebben. Anders kloppen ze toch niet aan bij de gemeente. Zelf heb ik van dc woning bouw het advies gekregen aan te kloppen bij de Wet Voorzieningen Gehandicapten (WVG) voor een aanpassing in huis. Ik neem niet eens de moeite, want ik heb twee mogelijkhe den: 1. Het eeuwige nee. 2. De eigen bijdrage die ze vragen is te hoog voor mijn minimum inkomen. Dus bespaar ik me zelf liever deze vernedering en modder maar verder. Als je bij de gemeente moet aankloppen krijg je al zo'n stempel. De keren dat ik hier iets moest vragen aan de ge meente, kreeg ik het gevoel dat ik al dankbaar moest zijn dat ze me alleen al te woord wilden staan. En ik ben niet de enige met dit gevoel. Is het dan wer kelijk de bedoeling van de ge meente Holten om minima en WAO-ers nog verder naar be neden te duwen? Of zijn inva liden en minima zo'n grote schandplek voor de ge meente Holten dat ze ons op deze wijze proberen weg te werken uit de ge- Holten? E. van der Hulst. gasten laaiend enthousiaste re acties. Bovendien was men zeer tevreden over het gepresenteer de menu. Ik denk dat we halver wege maart volgend jaar deze combinatie opnieuw aanbie den." De Roemeense avond is een initiatief van Mirzae Constantin uit Holten. Hij heeft speciaal een bedrijf opgericht, dat Roe meens entertainment op de markt brengt. Hij hoopt dat meer horecabedrijven in Neder land van zijn aanbod gebruik gaan maken. Zelf geeft hij lei ding aan een orkest, dat zater dagavond speelde met Xikai Turcitu als violist. Marius Preda als cembalist en accordeonist, Garbnel Barbalau als contrabas sist en Nicolai Pirvu op panfluit. Zelf speelt Constantin alt-viool en piano. Alle leden van het orkest zijn afgestudeerd aan de hoge school van muziek. Mirina Constantin-Dragomir, dc echtgenote van Mirzea, droeg de verantwoording voor de keuken. Samen met onder meer Sylvia Constantin serveer de ze het eten voor de gasten. Uiteraard was iedereen uitge dost in Roemeense kleder dracht. Alle ruimten van het restaurant- gedeelte van Dreijeroord toon den de kleuren van dc Roe meense vlag en aan dc wand hingen posters van het Roe meense landschap. Wie interesse heeft om de vol gende Roemeense avond in Oosterbeek mee te maken kan contact opnemen met directeur Van der Straaten: 026 - 3 33 31 69. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizers wcg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Yrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: Weekenddienst: E. Houck, Pastoriestraat 42, Hol ten. Telefoon 0548 36 14 33. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencom- binatic Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense- weg 54, tel. 36 28 35, bgg 0548 - 5216 29. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma 17m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/'m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Yersncl- -Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens af spraak (ook voor ziekenfond spatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal. Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantooruren be reikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Hol ten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardcnstraat 29. Inlichtingen: 364910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politicbu reau Raaltc. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: Dc storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, de fecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna dc dienst doende storingsambtenaar au- tomansch bericht knjgt. Dierenbescherming: E. West hof, regio-inspecteur, tel. 0548 - 5171 71. Energievoorziening: N V. Re gionaal Finergiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-691100 tijdens kantooru ren. Storingen aan gas/elcctra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: elke maan dagmiddag van 15.30 tot 16.30 Bibliotheek: Rorikstraat 3. tel. 36 24 8". Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en" 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Ned. Herv. Kerk: Zondag 5 janu ari: 10.00 uur, ds. A.J. I.eerink. Nevendiensten 19.00 uur, da. J.W. den Hei log. Collecte in dienst: dia conie l'itgangscollectc: kerkkoor- /Campanclla. Oppasdienst: me vrouw Groot, Maartje v. Eijk. Dijkerhoek: Zondag 5 januari: 10.00 uur, da. J.W. den Hertog. Geref. kerk: Zondag 5 januari: 9.30 uur, ds. W. de Braber. Yriezcn- veen. 15.00 uur, ds. PAY. Dekker, Zutphcn. Collecte in dienst: Kerk. Tweede collecte: Rente en aflos sing. Kindernevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Ria Jansen; groep 4 en 5 o.l.v. Jenny Wïeldraayer; groep 6, en 7 0.1.v. Hans Stam, Oppasdienst: 0-3 jaar: Joke Faber, Joke Meijerink, .Janncke Bolink; 4-6 jaar: Jannekc 1.ubbcrdink, Dineke Manenschijn. Diessenplas: Woensdag 8 janua ri: ds. S.M. Roozenboom. RK kerk: Zondag 5 januari: 10.00 uur, Pastoor Radeiilakcr, Eucharis tieviering. Oppasdienst: mevrouw Groot, Maartje v. Eijk. Nieuw Heeten zaterdag 4 janua ri: 19.00 uur, Eucharistieviering. Zondag 5 januari: 9.00 uur, Com munieviering. Evangelie gemeente: HMV-gc- bouw. Dorpsstraat 24. 10.00 uur. Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 5 januari: 10.00 uur, ds. L'itgangscollectc: Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10,30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling) tot en met 16 januari: Ten toonstelling leeshulpmiddelen en gesproken lectuur in de Bi bliotheek. Vrijdag 3 januari: 19.00 uur, recreatief vollevbaltournooi. 21.00 uur, discoshow MLM in DeSchure. Zaterdag 4 januari tot en met 6 februari: Foto-expositie Pro foto in Dc Boschkamp. Zondag 5 januari: 11.00 uur. Oliebollencross. 16.00 tot 18.00 Maandag 6 maart: 20.00 uur. Bingo-avond Nierstichting in zaal Vosman. Woensdag 8 januari: 20.00 uur, Nieuwjaarsbijeenkomst buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek. Dorfderdag 9 januari: 9.30 Hervormde wengroep, Nieuwjaarsreceptie. Nieu jaarsbijecnkomst PCOB. Zondag 12 januari: 11.00 uur. Gewichttouwtrekken in Het Bonte Paard. Woensdag 22 januari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur i Boschkamp. Zaterdag 25 januari: Prinsen bal CV de Ficnpreuvers bij De Poppe. Donderdag 30 januari: 20.00 uur, Jaarvergadering CPB Hol ten in De Kandelaar. Vrijdag 31 januari: Winkels sluiten om P.00 uur. Zaterdag 8 februari: Carna valsoptocht. Woensdag 12 februari: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 27 februari: 20 00 uur, Bijenkomst CPB Holten in De Kandelaar over Johanna van Buren. Vrijdag 14 maart: Voorjaars concert HMV in De Kandelaar. Dinsdag 18 maart: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in Dc Bosc hkamp. Vrijdag 21 en zaterdag 22 maart: Jaarfeest CJY de Vrien denschaar. Marina en Sylvia schenken Roemeense wijnen t achtergrond het orkest van Constantin speelt. Geboren: Dominique dv j. Traanman en S.M.A. Geelen; Calien Milou dv J.A.W. Jansen van der Sligte en B.G.M. Pcl- gröm. Overleden: G.J. den Heyer, oud 71 jaar; J.A. Bel- dman-Oosterveld, oud 79 jaar; A. Aanstoot, oud 77 jaar. On dertrouwd: M. Turcitu cn S.A. Constantin; E. Baltes en |.|.G. Beelcn; H.G. Rechterschot en G.A.A. Kemper.

Holtens Nieuwsblad | 1997 | | pagina 3