Blauw Wit moeizaam naar winst tegen Almen: 4-2 Tijdens we een maat geknipt is. presenteren die voor u op Snorrewind-Cross sluit seizoen af Rabobank HOLTENS NIEUWSBLAD Walgemoed steekt Holten 2 in het nieuw - De Eendracht Verloting ZPC Twenhaarsveld CJV kamp Uitslagen ploegwedstrijd Leden atletiek halen diploma ^oostelijke weekbLadpers bu I I HOLTEN DONDERDAG 21 NOVEMBER 1996 Tegen Almen, dat evenals Blauw Wit debuteert in de derde klasse, heeft Blauw Wit moeizaam de drie punten in Holten weten te behouden. Na een snelle voorsprong en een knappe voorsprong bij rust, werd het in de tweede helft toch nog moeilijk. Almen kwam terug tot 3-2, maar uiteindelijk kon de Blauw-Witte formatie van Frits Stappenbelt en Henri Thalen de zege toch met 4-2 veilig stellen. Blauw Wit heeft de volle drie punten gepakt in de ontmoeting tegen Almen. In de onderlinge competitie jvan schietvereniging de Een dracht zijn de volgende uit slagen behaald. Geweer klasse A: 1. J.A. Paalman, 161 (2x10); 2. W. Paalman, 161 (1x10), 3. G. Schuppert, 154; 4. G. Jansen, 154; 5. G.J. van Aefst, 147 klasse B:1 H Paalman, 148; 2. B. Paalman, 146 (2x10); 3. B. Kappert, 146 (1x10); 4. J. Nijendijk, 140; 5. D. Vincent, 133; 6. D. Jansen, 117. klasse C: 1. J. Markvoort, 137; 2. M. Aanstoot, 133; 3. D. Tiekink, 126; 4. B. Tromop, 121. Pistool: 1. F Hoes, 165; 2. H Paalman. 163; 3. G. Haverslag, 157, 4. A. Bieleman, 155; 5. A. Schuppert, 149. Vuurbuks: 1. W. Leeftink, 89; 2. D. Overmeen, 79, 3. E. Grootentraast, 64; 4. B. Veenendaal, 33. Opgelegd 55+: 1 W. van Gerven, 174; T. de Ruiter, 173; 3. F. Hase, 172; 4. A. Pekkeriet, 149. De uitslagen van de verloting van Z.P.C. Twenhaarsveld zijn bekend. De trekking werd verricht op 13 november 1996 door G.W. Oberink van de politie in iHolten. 1. Rondvlucht voor twee personen: J.W.F. Hijink, De Meteoor 18, Dronten; 2. Diner-bon a 250 gulden: R.J Schreurs, A.J. Goldsteinstraat 19, Holten; 3. Gourmetstel: fam. van Lin- 'denberg, Borkeldsweg 57, Holten; 4. Luxe broodrooster: fam. van Zon, Churchillstraat 76. Holten; 5. Draadlo ze koptelefoon: H. Menkhorst, Via- nenweg 133, Holten; prijs 6 tot en met 10 CD-bon a 20 gulden: 6 en 7. mw. Nijland-Nijhof, Diessenplasstraat 79, Holten; 8. E. van Eijk, Mossinkserf 2, Holten; 9. R. Jansen, Voorsboers- ;straat 8, Holten; 10. A. kolkman, Bue- irenpad 4, Holten; prijs 11 t/m 15 boe- ken-bon a 15 gulden: 11. H. Paalman, Bessinkpasstraat 11, Holten; 12. fam. Koopman, Mossinkserf 28, Holten; 13. fam. Tuller, kolweg 11, Holten; 14. E.J. Stegeman, Gaardenstraat 26, Holten; 15. J. Struis, Nieuwe Markt 7, Deventer: prijs 16 tot en met 25 bloembollenpakket: 16 M. Beldman, Het Landeweerd 20 Holten; 17. fam. Kolkman, A.J. Goldsteinstraat 5, Hol ten, 18 A kruis. Larenseweg 100. Holten; 19. A. Tuller, Deventerweg 7, Holten; 20. D. Vlogtman, Holterenk- straat 26, Holten; 21. H. Heijenk, Kol weg 44, Holten; 22. fam. Jansen, Ma- neschijnsweg 8, Holten; 23. P. Boer, Zwolle; 24. fam. Blauw, Dorpstraat 59, Holten; 25. fam. Horn, Schoutenstraat 47, Holten. ;CJV de Vriendenschaar is 25, :26 en 27 oktober op kamp [geweest naar kampeerboer derij De Bovenberg in Mar- kelo. Vrijdag's om vijf uur [zijn ze met alle clubs op de fiets vertrokken. Het hele weekend door zat boordevol spelletjes en speur tochten. De zaterdagmiddag was bestemd voor zwemmen in Rijssen, wat zeer geslaagd was. De oudste leden hebben zater dagavond een bezoek gebracht aan discotheek Dieka van de Kruusweg. Zondagmiddag kwa men ze vermoeid maar voldaan rond half vier terug. Na de nederlaag van vorige week tegen medekoploper Juli ana was het zaak om tegen het de in de onderste regionen ver kerende Almen de volle winst te pakken. Door schorsingen kon Blauw Wit niet beschikken over doelman Hans Bekkernens en middenvelder Marco Schuiterd en door blessures ontbraken verder ook nog Jan Vrugteveen en Wim op den Dries. Door deze mutaties stonden André Schuppert en Coen Beu kenkamp in de basis en nam Edwin Aaftink plaats in het doel. Onder leiding van de niet al te sterk fluitende scheidsrech ter H.P. Enserink uit Nijverdal had Blauw Wit desondanks een droomstart. Reeds binnen een minuut lag de bal in het net van de verbouwereerde Almen kee per. Na een snelle aanval over links kwam de bal via Leo Aan stoot bij Gerwin de Velde Har senhorst. Gerwin aarzelde niet en schoot direct op doel. Omdat de bal nog door een verdediger van Almen werd geraakt ver dween de bal onhoudbaar ach ter de doelman. Deze snelle openingstreffer kwam de wedstrijd ten goede. Dit bleek al snel want slechts enkele minuten later schoten de gasten uit een vrije trap tegen de paal. Na tien minuten werd het wel gelijk. Een hoge bal werd niet optimaal beoordeeld door doelman Aafdnk, waarna het le der via de lat het veld weer in kwam. Voor A. Nijland van de gasten was het toen een eenvou dige klus om de bal binnen te dkken. Hierna was Blauw Wit weer aan zet. Birinen vijf minuten na de gelijkmaker stond Blauw Wit weer op voorsprong. Hans Stam scoorde een schitterend doel punt. Uit een goed opgezette aanval van achteruit kwam de bal bij Gerald Jansen die de bal panklaar voor de inkomende Stam legde. Met een strak schot liet Stam de keeper kansloos. Met dit doelpunt kwam er een einde aan een fase van zeer aan trekkelijk voetbal. Er brak een fase aan waarin beide ploegen aan elkaar waren gewaagd. Ge vaar voor beide doelen was er nauwelijks omdat de voorwaart- sen goed door de verdedigers in bedwang werden gehouden. Toch werd er vlak voor rust nog een keer gescoord. Uit een goe de aanval van Blauw Wit die eindigde in een één-tweetje tus sen Jacco Schuppert en Johan Bosschers wist laatst genoemde eerst de doelman te passeren om vervolgens beheerst te scoren. De ruststand werd dus 3 - 1 in het voordeel van de Holtense ploeg. De tweede helft gaf een heel ander spelbeeld te zien. Het wa ren de gasten uit Almen die Blauw Wit onder druk zetten. De ploeg uit Almen deed dit eerst zonder echt gevaarlijk te worden. Blauw Wit hielp zich echter zelf in de problemen. Door een verdedigingsfout van Blauw Wit kwam de bal voor de voeten van M. Diepeveen van Almen en met een mooie lob wist deze doelman Aaftink te verschalken. Gesterkt door dit doelpunt begon Almen de druk te verhogen want men voelde dat er meer in zat. Almen probeerde op diverse manieren de Blauw Wit verdedi ging in verlegenheid te brengen. Mede door goed verdedigings werk van Gerald Jansen en An dré Schuppert bleef de schade beperkt tot enkele hoekschop pen. Met Jan Vrugteveen terug in het hart van de defensie kreeg Blauw Wit weer wat meer lucht. De counters werden steeds scherper, maar te vaak werd dit wegens buitenspel teruggeflo ten. Uit één van deze counters werd Dirk-Jan Beldman in staat ge steld de bevrijdende vierde goal te maken. Hij kwam alleen voor de keeper van Almen. Omspeel de deze met een ruime boog en schoot de bal vervolgens in het lege doel. Ondanks enkele pro testen van Almen voor ver meend buitenspel keurde de scheidsrechter het doelpunt te recht toch goed. Hierdoor was de wedstrijd gelopen want er waren nog maar vijf minuten te De selectie van SV Holten 2 werd onlangs aangenaam verrast doordat men zich in een nieuw tenue kon steken. Na het behalen van het kam pioenschap over het afgelo pen seizoen werd er naarstig gezocht naar een nieuwe kle- dingsponsor. Als beloning voor de goede prestaties van het afgelopen sei zoen werd SV Holten 2 in een prachtige nieuwe outfit gesto ken door Walcgmocd Accoun tants Adviseurs in Holten. Het bedrijf verleent haar dien sten in alle bedrijfstakken op het gebied van bedrijfsadministra tie, accountancy en fiscale advi sering. Vanuit de nieuw betrok ken vestiging in Holten aan de Gaardenstraat bedient zij vooral het midden- en kleinbedrijf. Te vens heeft kantoor Holten een afdeling die zich gespecialiseerd heeft in de agrarische sector. Ook geeft Walgmocd gerichte adviezen aan startende onderne mers op basis van starterstarie- ven. spelen. Nick Kuipers kwam nog in het veld voor Johan Bos schers maar voor de rest gebeur de er niet veel meer. Al met al een moeizame maar belangrijke overwinning voor Blauw Wit. De Snorrewind-Cross is in middels de traditionele af sluiting geworden van het buitenseizoen bij manege Snorrewind. Ondanks minder goede voor spellingen waren de weergoden gunstig gestemd, wat voor de vele vrijwilligers, deelnemers en toeschouwers wel zo plezierig was.Het parcours van zo'n kleine twee kilometer liep grotendeels over het eigen terrein van mane ge Snorrewind. Ook mocht dankbaar gebruik worden ge maakt van een perceel van de familie Vasterd. De vijftig deel nemende combinaties moesten zestien hindernissen overwin nen, zo mogelijk binnen een ideale tijd.In de categorie pony's De uitslagen van de afgelo pen zondag in Espelo gehou den ploegwcdstrijdcn zijn als volgt. Twee schaarwentel: 1. Bert Bresser, Diepenveen; 2. Gcrtjan Bcnsink, Olst; 3. Gcr- rit ten Dam, Espelo. Drie schaarwentel: 1Henk ten Ha ve, Broekland; 2. Hans Oos tenenk, Espelo; 3. Mark Gro- tentraarst, Wezepe. lukte dit erg goed voor Nicole Koebrug-ge met Speedy en werd eerste. In de categorie paarden/grote po-ny's ging de eer ste prijs naar Cindy Vosselman met Vaya Condios. Ter afsluiting van de dag was er weer een cabaret voorstelling van de 'Snorre wind' familie, waarbij gebeurte nissen uit het afgelopen seizoen nog eens op passende wijze wer den belicht. Uitslag pony's: 1. Nicole Koebrugge, Speedy; 2. Susanne Koppejan, Lady; 3. Elisa Ostet, Snorrewind; 4. Vera van Weyrother, Katinka; 5. Amarins Den- neboom, Fury. Paarden/grote pony's 1. Cindy Vosselman, Vaya Condios; 2 Thessa Bresser, Bulana; 3 Diana Sei nen, Gallet; 4. Gerrit Smit, Bas; 5. Bert Pluimers, Wallachien. Voor de functie van tijdwaar neming van de K.N.A.U. zijn de volgende leden van de SV Holten afdeling atletiek met een hoog landelijk gemiddel de door de cursus, die twee avonden in beslag nam, ge komen. Er moesten 41 tijden worden geklokt, waarvan er 26 goed moesten zijn. Het gemiddelde lag op 34.5 per persoon. De instructeur van de K.N.A.U. had dit al in geen jaren meer meegemaakt. Beste man was Jos van de Spek met 38 goed. De andere mensen die aan deze cursus hebben deelgenomen waren: Ria Udink; Esmeralda Udink; Bernadette Ongena; Hanneke van de Spek; Henriëtte Schipper; Rijk Schipper; Jochem Ymker en Arie Ongena. De afdeling adetiek is nu uitgerust met een koor aan gediplomeerde mensen,zodatze nu met een gerust hart aan wedstrijden van de K.N.A.U. kunnen beginnen. De andere mensen die aan deze cursus hebben deelgenomen wa ren: Ria Udink; Esmeralda Udink; Bernadette Ongena; Hanneke van de Spek; Hennètte Schipper; Rijk Schipper; Jochem Ymker en Arie Ongena. De afdeling atletiek is nu uitgerust met een koor aan gediplomeerde mensen, zodat ze nu met een gerust hart aan wedstrijden van de K.N.A.U. kunnen beginnen. SV Holten 2 in het nieuwe tenue van de ook nieuwe sponsor Walgemoed. 0m een rubrieksadvertentie op te geven voor Holtens Nieuwsblad/De Zakengids Plaatsingsdatum(s) Plaats hier uw advertentietekst Per vakje een leesteken of spatie gebruiken. (Denk aan adres en/of telefoonnumer en vergeet niet om belangrijke details te vermelden). RFC5FI De kosten van uw advertentie: Prijzen zijn incl. 17,5% BTW t/m 3 regels f 17.30 per regel meer f 5.75 Hoe opsturen De volledig ingevulde bon, voorzien van uw eigen banknummer en handtekening of met bijgevoegde giro-betaalkaart of bankcheque, dient 2 dagen voor plaatsing in ons bezit te zijn. Opdrachten die te laat zijn worden doorgeschoven naar de volgende week In gesloten envelop toezenden aan- Oostelijke Weekbladpers b.v. afd. Telefonische Verkoop Antwoordnummer 97, 7500 VB Enschede (een postzegel is niet nodig) Hoe betalen Vul op de bon uw eigen bankrekeningnummer in en plaats uw handtekening Daarmee stelt u ons féénmalig) in de gelegenheid om het bedrag te incasseren. Ook kunt u een ingevulde en ondertekende girobetaalkaart of bankcheque bij de bon opzenden. Ondergetekende Adres: Woonplaats: verleent hierbij een éénmalige machtiging aan Media Collect om het verschuldigde bedrag af te schrijven ten laste van zijn/haar rekening. Póstbanknr.: IL datum i l i handtekening rekeninghouder: Administratiekosten bij niet-kontante betaling f 6.50 Advertentie onder nummer/brieven buro v/d blad f 6.50 extra Bewijsexemplaar op aanvraag per post f 6.50 Telefonische opgave adyertenties: 053-84 24 50 Telefonische opgave advertenties: 053-84 24 50 - l Pensioen, sparen, verbouwingskredietvoor alles wat met geld te maken heeft is, er wel een oplossing. Maar het is natuurlijk veel slimmer om al uw geldzaken perfect op elkaar af te stemmen. Daarom introduceren we de Rabobank Op-Maat Hypotheek. Zoals de naam al zegt: een echt maatwerk product. Waar alles inzit en waarbij we rekening houden met al uw persoonlijke wensen en mogelijkheden. Zodat u altijd het meest aantrekkelijke pakket krijgt: economisch en fiscaal. Zo'n Rabobank Op-Maat Hypotheek is dus financieel maatwerk geknipt voor u. 7,50 voordeel op uw entree. Tijdens de Beurs HUIS '96 in Hengelo vertellen we u graag alles over de unieke Rabobank Op-Maat Hypotheek. U vindt ons hier in stand nr. 115. U kunt voor maatwerk informatie natuurlijk ook naar de Rabobank-vestiging bij u in de buurt gaan. Daar hebben we meteen toegangskaarten voor HUIS '96 voor u klaar liggen. U krijgt deze kaarten met forse korting. Want u betaalt geen 12,50 maar slechts 5,-. U hoeft alleen maar de ingevulde bon hieronder mee te nemen naar de Rabobank. Meteen knippen dus, als u maatwerk wilt. Ja, ik wil graag met forse korting naar HUIS '96 Naam:m/v I Adres: I Plaats: J Postcode: I Lever deze bon ingevuld in bij de Rabobankvesriging bij u in de buurt, voor een toegangskaart voor HUIS '96 voor slechts 5,-. Meer kaarten nodig? Vraag bij de Rabobank. De Op-Maat Hypotheek van de Rabobank is geknipt voor u. Oranjestraat 10, Postbus 3, 7450 AA Holten Telefoon 0548-37 47 47

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7