Sport Si in Holten K m Kn M Espelose grond perfect voor wedstrijdploegers Handbal beleeft slecht weekeinde HOLTEWS NIEUWSBLAD Resultaten SV Holten Resultaten BlauwWit I 'fa P VI Gemeente Sport |3agenda ut I lAj i SPORTHALTE Winst voor meisjes A Mooie tijden Holtense atleten DONDERDAG 21 NOVEMBER 1996 Holten 2 -MW 3 Holten overdonderde MW de eerste vijftien minuten. De keeper van MW stond als aan de grond genageld. Zijn spieren waren niet op temperatuur, het duurde dan ook enkele minuten voor dat hij reageerde op schoten van Spekreyse en Spenkelink maar toen stond MW al achter met 2-0. Met Evandor in hun midden speelde Hol ten 2 een puike partij, een speler die de trainer van het eerste elftal niet uit het oog mag verliezen. Desmond Vorst zorgde voor 3-0 waardoor Hol ten op een riante voorsprong kwam. In de tweede helft waren de reserves pelers aan de beurt om de stand ver der omhoog te krikken met name A-s- peler Pieffers was de topscorer met twee doelpunten, de man van de wed strijd was Bert Reylink vooral door goed keeperswerk. Omhoog 4-Holten 5 Een absolute topwedstrijd van het vijfde elftal. Holten 5 min of meer gehandicapt door afwezigheid van Wilco Pinkert, die elders speelde. Ge zien het aantal kansen had Holten in de eerste helft al een ruime voor sprong moeten hebben. In de tweede helft ging Omhoog echter in de aan val, wat voor Holten ruimte beteken de. De counters waren dan ook scherp wat resulteerde in een 0-1 voor sprong. Omhoog speelde de tweede helft pompen of verzuipen, wat resul teerde in een onverdiende gelijkma ker. Dieter Huisken was de man van de wedstrijd. Holten 6-Borne 4 Holten 6 dat tot voorkort kampioen saspiratie had, moest met lede ogen toezien hoe Borne de wedstrijd in handen nam, van een peace of cake was hier geen sprake meer. Toch was het Potmario die Holten de leiding bracht 1-0, daarna zakte de ploeg in elkaar en was het Borne dat uitliep naar een 1-3 eindstand. Man van de wedstrijd was Tonnie Klein Teeselink. Holten 10-SOS 8 Holten 10 begon in de eerste helft direct mee te doen aan het lage ni veau van de tegenstander. Holten kreeg een penalty mee en dacht toen de wedstrijd binnen te hebben, daar was SOS het niet mee eens en zette Holten onder druk. In de tweede helft kwam bij Holten Eddie Nijebijvank in het veld, waar door Holten vleugels kreeg en dan ook scoorde. Toch kwam SOS terug in de wedstrijd, de eind stand was een terechte voor SOS (2-2) maar niet voor Holten dat graag de drie punten thuis had willen houden. Enter 10-Holten 11 Holten 11 vertrok met elf man naar Enter, het kwam door goed spel aan een verdiende 0-1 voorsprong voor rust maakte Enter echter de gelijkma ker. Door een blessure van Van de Pluym en Anne van Siene moest het elfde de tweede helft met tien man spelen. Johan Broekmaat dacht de winnende treffer te hebben gescoord maar Enter dacht daar anders over en ■scoorde zeven minuten voor tijd 2-2. Een gelijk spel was verdient geweest maar het was Enter dat de volle winst behaalde 3-2. De man van de wed strijd was Herman Biesters door aan vallend goed te spelen. Excelsior B5 - Holten B2 De leiders moeten lang terug in hun geheugen dat zij zo'n mooie wedstrijd hebben gezien. De ontmoeting Ne- derland-Wales was duidelijk een goed voorbeeld voor de jongens van Hol ten. Holten was duidelijk de betere ploeg en de ene goal was nog mooier dan de andere. Jurrien scoorde vier keer, waarvan één uit een afstandspe gel. Jan v/d P. scoorde drie keer, waar onder een prachtig lobje. Bryan ('Ro- mario') had het echt op de heupen, hij scoorde ook drie keer uit de goede voorzetten van Jan. Uit een voorzet van Marcel scoorde Jan Maarten, ech ter de mooiste goal kwam op naam van Dinant. Na een counter-aanval met éénkeerraken-voetbal, schoot hij vanaf de zestienmeter, hoog en hard inde kruising. Holten Cl - Sportclub Neede Cl De eerste helft was van een matig niveau, maar de tweede helft was van een beter gehalte. Uit goed samen spel ontstond de eerste goa(, Martijn speelde Arturo aan en uit diens voor zet kon Laurens scoren. Freek bracht rust door uit een moeilijke positie toch te scoren. Ondanks verwoedde pogin gen van Neede hield onze verdedi ging stand en haalde zo drie verdien de punten binnen. Holten D1 - Vroompshoopse Boys D1 Holten kwam zeer moeizaam uit de startblokken waardoor Vroompshoop de kans kreeg om op voorsprong te komen. Na rust een herboren Holten; Bas scoorde twee keer en bracht Hol ten daardoor op voorsprong. Hierna kreeg Holten nog verscheidene kan sen, echter gedoelpunt werd er niet meer. Eindstand 2-1. Excelsior D6 - Holten D2 Vanaf het beginsignaal zette Holten de Rijssenaren onder druk. De klein ste man van het veld, Diederik, open de in de vijfde minuut reeds de score door een goed genomen hoekschop van Matthijs ineens raak te knallen. Matthijs bekroonde daarna zijn goede spel door de volgende twee doelpun ten voor zijn rekening te nemen. Na rust kwam Excelsior even gevaarlijk opzetten, wat resulteerde in een te gentreffer. Diederik besliste hierna met zijn tweede treffer de wedstrijd. Uit een terecht gegeven strafschop scoorde Emiel 1-5. Na afloop moest de leider tracteren, hetgeen hij graag deed. Excelsior E2 - Holten E1 Op een zeer vroeg tijdstip en onder koude omstandigheden begon deze moeilijke wedstrijd. Excelsior drukte ons vanaf de aftrap in de verdediging wat al snel resulteerde in een treffer. Uit een snel uitgevoerde counter wist Thijs V. de stand weer in evenwicht te brengen. In de tweede helft kwam Excelsior pas echt goed los en scoor de nog drie keer. Door goed keepers werk van Ruud bleef de schade geluk kig beperkt tot een 4-1 nederlaag. Holten E2 -Excelsior E3 Na de goede wedstrijd van vorige week waren de verwachtingen voor de wedstrijd tegen koploper Excelsior hooggespannen. Met de invallers Arno en Timo begon Holten met goe de voornemens aan de wedstrijd. Na een enigszins afwachtend begin trok Holten het initiatief steeds meer naar zich toe. Na enkele goede kansen voor Holten kreeg Excelsior steeds meer vat op de wedstrijd, maar de verdedi ging hield goed stand. Na vijftien mi nuten wist Tijs de verdiende ope ningstreffer te scoren; Excelsior slaagde er echter in vlak voor rust weer op gelijke hoogte te komen. De tweede helft was ook van een hoog gehalte, alleen beide partijen slaag den er niet in te scoren. Even leek het er nog op dat Tijs de winnende treffer ging scoren, de keeper van Excelsior wist de bal boven uit de kruising te halen (1-1). Hotten E3 - De Zweef E7 Vanaf de aftrap was Holten de betere ploeg. Jeffrey scoorde al in de eerste minuut. Door de Zweef constant on der druk te houden werd de rust be reikt met een 4-1 voorsprong. Doel punten van Jeffrey twee keer en Eric. In de tweede helft werd er nog beter gevoetbald en ontstonder er vele kan sen. De score werd opgevoerd door goals van Niek en Eric twee keer en Jeffrey. Een goede overwinning die door het gehele team werd behaald. Vesos F1 - Hotten F1 Na een zeer slecht begin, waardoor Vesos binnen vijf minuten reeds op een 2-0 voorsprong kwam, ging Hol ten steeds beter voetballen. Door doelpunten van Frank, Tom en Merijn wist Holten nog voor rust de stand om te buigen in een 2-3 stand. De tweede helft was een gelijkopgaande wed strijd met kansen voor beide partijen. Holten wist er echter wel van te profi teren en Vesos niet. Huub en Frank bepaalden uiteindelijk de eindstand op 2-5. Holten F2-SWNF2 In een gelijkopgaande wedstrijd was het uiteindelijk SVVN die de winst voor zich opeiste. Het veelvuldig moe ten wisselen was hier mede debet aan. Dieger viel door zijn goede spel- verdeling in poisitieve zin op. Het is jammer dat een aantal jongens nog wel eens vergeten dat er binnen de lijnen gevoetbald moet worden en geen ruzie met elkaar gemaakt moet worden. Jongens stop hiermee, het kost ons (het gehele team) punten. We zijn er van overtuigd dat in de toekomst de punten binnengehaald zullen worden Blauw Wit F2 - Hotten F3 Helaas ze hadden graag wat tegen de kampioensaspiraties van Blauw Wit gedaan. B.W. was echter te sterk. Door goed verdedigend spel van onze zijde wisten we lange tijd de nul vast te houden. Halverwege de eerste helft viel dan toch de eerste treffer en toen was het ook meteen gebeurd. Het bleef echter een open wedstrijd en gezien het vertoonde spel van onze jongens kunnen we toch spreken van een stijgende lijn in de prestaties. Ook Holten bleek in staat enkele malen gevaarlijk voor het doel van de tegen stander te zijn. Goed doorzetten lever de uiteindelijk ver in de tweede helft de eerste goal en vlak voor tijd werd ookeen 2e doelpunt gemaakt. Blauw Wit 2 - D.Z.S.V. 4 Blauw Wit nam vanaf het begin het initiatief en zette D.Z.S.V. vast in eigen verdediging. Blauw Wit kreeg maar weinig kansen en die werden ook niet benut. Omdat iedereen wilde aanval len werd de ruimte te klein en kon de verdediging van de gasten makkelijk overeind blijven. Gerben Smid kwam alleen voor de doelman maar scoorde niet. Gert-Jan Ulfman scoorde wel, maar zijn treffer werd wegens buiten spel niet goed gekeurd. Het spel speelde zich voornamelijk af op de helft van de gasten. Vlak voor rust scoorde D.Z.S.V. uit een counter en stond het spelbeeld op zijn kop. Na de thee ging Blauw Wit met goed voetbal door. De verrassing werd echter nog groter toen het 0-2 werd. De druk van Blauw Wit werd hierna nog groter en John-Paul Akkerman scoorde vanaf zestien-méter. Henry Stam scoorde na een fraaie solo 2-2 en Gerben Bel- dman stelde Opnieuw Akkerman in staat om fraai 3-2 binnen te koppen. Ulfman bekroonde zijn goede optre den met een fraaie treffer 4-2. D.V.O. '71 - Blauw Wit 3 D.V.O. en Blauw Wit streden deze dag niet om de punten. De ploeg uit Alme lo nam het tweede team om onduide lijke redenen uit de competitie. Kloosterhaar 3 - Blauw Wit 4 Scheidsrechter W. Veldhuizen begon deze wedstrijd met een strafschop voor de thuisploeg na een onduidelijk handsbal van een Blauw Wit verdedi ger. Hierna had de thuisploeg de wed strijd definitief kunnen beslissen, maar de fraaiste kansen bleven onbe nut. Blauw Wit kreeg ook enkele kan sen, maar ook de gasten kwamen niet tot scoren. Na rust was de openings fase voor Blauw Wit. Kloosterhaar nam echter al snel het initiatief weer over. De ploeg kreeg enkele goede mogelijkheden maar scoorde niet. Na opnieuw een enorme kans gemist te hebben kreeg Marcel van Engbrink de bal. Zijn lange pass naar voren ver dween zonder door iemand geraakt te zijn in het doel 1-1. Ondanks de druk van de thuisclub bleef het bij de 1-1. S.V.V.N. 9 - Blauw Wit 5 Het vijfde heeft in Nijverdal een 3-0 nederlaag te slikken gekregen. Op nieuw kon de ploeg het steeds betere spel niet tot punten ombuigen. Eind stand 3-0. Blauw Wit 6-Des 6 Het zesde kon het thuis tegen Des niet bolwerken. Ondanks twee treffers Foto: Peter Koehorst Organisator Hans Oostenenk laat zien hoe je grond moet ploegen. De oogst van de meeste gewassen is binnen, de tractoren zouden op stal kunnen. Maar niet voor de ferme jongens van de ploegwedstrij- den. Die gaan nog gewoon door waar ze met hun werk thuis zijn opgehouden: het ploegen van het land. In wedstrijdverband wel te verstaan. Afgelopen zondag was het Splose terrein van aardappelteler Herman ten Dam, alias Herman van de Smale, het domein voor de twee schaar- en drie schaarwentel. Elke deelnemer krijgt vantevoren een stuk land van dertig bij 35 meter die hij binnen een bepaalde tijd met zorgvuldige precisie moet omploe gen. Het gaat erom om uiteindelijk zo uit te komen dat alle stukken zijn omgeploegd anders is de jury on- verbiddelijk en worden strafpun- ten uitgedeeld. Hans Oostenenk van de het orga- niserendeTrekkerTrekTeam Splo kijkt tevreden terug op deze dag. „Het ploegwerk deze keer was bij zonder goed. Je kunt zien dat er vantevoren veel zorg aan is be steed", zegt Oostenenk. Een van de voorwaarden om er een span nende wedstrijd van te maken is dat grond in optimale conditie moet zijn. „We hebben drie dagen droog weer gehad, daarvoor had het gere gend. Perfect voor het ploegen", blikt Oostenenk trots terug." Aan de ploegwedstrijd in Splo de den zeven drie schaarwentel en ne- I gen drie schaarwentel. r-Ua-N i Een mooi aantal voor de organisatie. Oostenenk ziet de toe komstbij Ten Dam roos kleurig. „Ik verwacht dat we hier ook in de komende jaren mogen blijven want het terrein is hier uitermate geschikt om deze wedstrijden te houden. En Ten Dam heeft er ook weinig last van, want wij ruimen naderhand alles op." Een ploegwedstrijd is meer dan een dagje ploegen en naderhand een pilsje met de makkers pakken. „Tij dens zo'n dag gaat het om saamho righeid, om spontaniteit en hulp aan elkaar. Vooral dat laatste is heel belangrij k. Je kunt van iedereen wat leren en dat thuis op de boerderij toepassen. Het is dus een goede leerschool", aldus Oostenenk. voor moest de verdediging zes tref fers toestaan, waardoor de punten richting Nijverdal verdwenen 2-6. BlauwWit 7-Vesos 7 In een leuke wedstrijd heeft het zeven de wederom de punten niet kunnen pakken. Al vrij vroeg in de wedstrijd stond het 0-2. Vesos wist deze voor sprong uit te bouwen naar vier tref fers bij rust. Blauw Wit dat de comple te voorhoede moest missen kwam via 'niets' terug tot 1-4. Met een prachtige knal van afstand liet hij de doelman kansloos. Ook Wim Aanstoot liet nog een goed schot los, maar de doelman wist de bal uit de kruising weg te tikken. Na rust wist doelman Henk Aanstoot met enkele fraaie reddingen doelpunten te voorkomen. Bij twee uitgespeelde aanvallen was hij echter ook kansloos 1-6. Blauw Wit wist hier na uit een vrije trap de stand te verklei nen. Aanstoot speelde op 'niets' die wederom woest uithaalde 2-6. In drie jaar scoorde hij nooit en nu twee in een wedstrijd. S.D.O.L. BI -BlauwWit BI Blauw Wit heeft in Luttenberg een kleine nederlaag moeten incasseren. De ploegen waren gelijkwaardig aan elkaar, maar de gastheren wisten een maal doeltreffend uit te halen en daar mee de zege veilig te stellen 1-0. Blauw Wit C1 - Kloosterhaar Cl Blauw Wit begon benauwd tegen het vooral fysiek sterke Kloosterhaar. De gasten waren telkens iets eerder bij de bal. De felheid bij Blauw Wit ontbrak duidelijk. Kloosterhaar kwam dan ook op voorsprong na een schot waarop doelman Richard zich verkeek. Hierna werd alle schroom afgegooid en kwam het voetbal in Cl naar boven. Merijn scoorde vlak voor rust 1-1. Na rust ging Blauw Wit met het voetbal van vlak voor rust door. Wilbert scoor de fraai 2-1. Wilco, die sterk speelde, wist hierna de zege eigenlijk al veilig te stellen 3-1. De zege werd helemaal veiliggesteld nadat de gasten in eigen doel scoorden 4-1. Tegen het einde van de wedstrijd werd het nog 4-2, maar het was opnieuw Wilco die scoorde en de eindstand op 5-2 be paalde in een wedstrijd waarin Mar tijn opvallend sterk speelde 5-2. Delden C2-Blauw WttC2 In Delden heeft Blauw Wit een moeilij ke tegenstander getroffen. De gasthe ren waren zeer koelbloedig in het be nutten van de kansen. Blauw Wit kon daar twee maal een treffer tegenover stellen 8-2. Zowel de heren als de beide damesteams verloren afgelo pen weekeinde hun uitwed strijden. Dames 1 speelde uit tegen Dalfsen 3. Al in de beginfase kwam Dalfs en voor met 3-0. Holten kreeg ook wel kansen maar had veel moeite met de verzilvering daar van. Toch wist Holten bij rust terug te komen tot 5-4. Na rust opnieuw een Holtens team dat zich voldoende kansen wist te creëren, maar faalde in de afwerking. Mede daardoor liep Holten tegen een 15-10 neder laag aan. Scores: Michelle den Bouwmeester drie; Margot ter Schure, Annemarie van de Maat twee; Susan Boode, Kristel Meermen en Christel Louws Dames 2 speelde in Haarle tegen SDOL 3. In een rommelige eer ste helft, met te veel verdedigen de fouten kwam Holten met 5-1 achter. Na rust liep het beter, maar meer dan de 10-7 neder laag zat er ook deze keer niet in. Scores: Ellen Leeftink, Petty Schoemaker twee; Marti Wuest- man, Gerda Busschers en Joke Brummelman één. De heren speelden in Oldenzaal tegen koploper Halcol '92. In de eerste helft verrasste Holten met vlot aanvallend spel en ke ken dc gastheren tegen een ach terstand aan. Vooral Meino van Beek was een plaaggeest voor de Halcol defensie. Bij rust ston den beide teams gelijk (13-13). Na rust was Holten even de draad kwijt en kwam men op achterstand. Daarna pakte Hol ten de zaken goed aan en kwam wederom heel dichtbij (24-22). In de slotfase brachten enkele discutabele beslissingen van de man in het zwart Holten in het nadeel en zag men de wedstrijd alsnog met 30-24 verloren gaan. Scores: Meino van Beek elf; Rob Vos, Ton Muller, Andy de Jong drie; Mark Wander Drent twee; Voor het eerst sedert ruim een jaar heeft het meisjes A-team van volleybalver eniging Mintonette de winst in de wacht ge sleept. In de thuiswedstrijd tegen WVC uit Wierden startte de ploeg sterk en won de eerste set direct met 15-10. Tijdens de tweede set viel het team grotendeels terug in het oude patroon, waar door de setwinst met 5 15 uit handen werd gegeven. In de twee laatste, zeer span nende sets, keerde het tij. Mede door de vurige aan moedigingen vanaf de zij lijn, toonde de Holtense ploeg klasse en sleepte tweemaal de setwinst in de wacht: 15-13 en 15-12. Blauw Wit D1- S.V.V.N. D2 In de thuiswedstrijd tegen S.V.V.N, begon Blauw Wit niet al te sterk. Al in de tweede minuut kwam S.V.V.N. op voorsprong na een snelle uitval. Hier na ging het bij Blauw Wit langzaam aan beter. Na een kwartier spelen was het Leon die met een enorme knal voor 1-1 zorgde. Blauw Wit ging goed door en vooral op rechts was Rutger steeds gevaarlijk. Uit verschillende voorzetten werd door Jasper drie keer gescoord. Rust 4-1. Na rust ging de thuisploeg goed door en Jasper wist opnieuw twee maal te scoren. Ook Stefan trof één maal de roos. Met nog een treffer werd de eindstand op 8-1 bepaald. M.V.V.'69 E1-Blauw Wit E1 Blauw Wit begon fanatiek en recht streeks vanaf de aftrap scoorde Rik Stoevenbelt 0-1 Kort hierna was het echter al weer 1-1. De verdediging bij Blauw Wit was ver te zoeken. Via Marco van Dijk kwam Blauw Wit weer op voorsprong. Ook nu wist M.V.V. gelijk te maken 2-2. Hierna werd Blauw Wit veel sterker dan M.V.V. Met goed voetbal liep Blauw Wit bij rust uit naar 2-7 via treffers van Rik twee keer, Marco, Gerko Potman en Rob bert Hulleman. Na rust van Gerko de uitblinker. Bijna alle aanvallen begon nen bij hem. Het resultaat was een forse overwinning 2-15. De doelpun ten na rust kwamen van Rik, Gerko twee keer, Marco twee keer. Dennis Bolink twee keer en Olaf Koning. R.K.S.V.F1- Blauw Wit F1 Precies op tijd op een kille dag in Rijssen begon Rudie van de Voet aan de warming-up. Een lust voor het oog. Ze waren er klaar voor. Meteen na de aftrap ging het naar voren en werden de tegenstanders onder druk gezet Sander Beldman schoot als eerste maar van te ver. Erik Groot beproefde de paal. Kahou Wong mikte echter in de korte hoek na één van de voorzet ten van Jurgen van de Voet 0-1. Kee per Maarten had geen bal op goal gehad. Jort Wildenborg en Erik Groot ruimden alles al voor de middenlijn op. Na de rust en ranja op het veld gingen ze door. Al snel maakte Kjell van Zon een prachtig doelpunt en dacht iedereen dat we zouden gaan winnen. Terecht, ze hadden een groot overwicht. Bart Aanstoot moest ech ter nog wel een keer reddend optre den. ledereen wilde een doelpunt maken. Het samenspel werd minder en dus bleef het bij 0-2. Ma van de wedstrijd was Jort Wildenborg 0-2 Blauw Wit F2 -Hotten F3 Blauw Wit begon afwachtend in deze derby. In het begin ging het aardig gelijk op, maar na verloop van tijd nam Blauw Wit het initiatief. Blauw Wit ging beter spelen en via Jordy werd het na een klutsbal 1-0. Even later speelde Derren de bal diep en kon Noël alleen op de goede Holtense doelman af. Noël scoorde met links 2-0. Jordy wist met een fraaie sliding 3-0 te scoren en Marten bepaalde de ruststand op 4-0. Na rust scoorde Marten opnieuw 5-0 en ook Noël scoorde 6-0. Door een goede aanval van Holten werd het via Youri 6-1. Even later kreeg Derren de bal voor de voeten en met een fraaie knal werd het 7-1. Na opnieuw een snelle uit braak van Holten kon Bas voor 7-2 zorgen. Vlak voor tijd kreeg Blauw Wit een corner die in eerste instantie door de Holtense keeper goed werd weg gewerkt. Het was Sander die echter met een fraaie knal de eindstand op 8-2 bepaalde. Erwin Oolbekkink, Stefan Jan sen één.De jeugdteams presteer den goed. Jongens B speelde thuis tegen het hoger geplaatste WWV/Fortuna. Met uitstekend aanvallend handbal nam Holten bij rust al een 13-3 voor sprong. Ook na rust was Holten veel sterker en werd zeer verdiend met 27-6 gewonnen. Meisjes BI trad thuis aan tegen KS/Kwiek. Voor rust waren beide teams aan elkaar gewaagd (4-3). Na rust sloot de Holtense defensie als een blok. Mede daardoor won Holten verdiend met 9-3. Meisjes B2 won ook. Tegen Let- tele begon het wat stroef (4-2). Na rust ging Holten goed door en werd de voorsprong uitge bouwd tot 8-4. Mintonette - Het heren 1 team doet het dit jaar goed, want de eerste wedstrijd werd gewon nen en de laatste vier hebben ze gelijk gespeeld. Het team begon afgelopen vrijdag ook met de instelling om nu weer eens te winnen. Dit bleek ook al gelijk, want in de eerste set werd met 15-1 gewonnen. De tweede set was wat minder, maar eindigde in 15-10 en de derde set was 15-4. Binnen een uur werd er dus thuis gewonnen met 3-0 in setstanden van WVC Volley. OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN 1. Bouwvergunning is verleend voor: uitbreiden woonhuis Mr. G. Vixseboxsestraat 7; 2. Kapvergunning is verleend voor: 1 Amerikaanse eik en dunning nabij de Julekesweg: 3. Voorts is vergunning, ontheffing e.d. verleend voor: loterij kerk- en verenigingsgebouw „Bethanië". Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Over de uiterste indieningsdatum van een bezwaarschrift kunt u inlichtingen inwinnen bij de afdeling algemene zaken, tel. 37 38 39. OPENBARE COMMISSIEVERGADERINGEN De eerstvolgende vergadering van de commissie I vindt plaats op woensdag 27 november 1996 om 16.30 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.; voorstel tot vaststelling raambesluit overdracht overheidsrisico's aan het Waarborgfonds Sociale Woningbouw; voorstel tot goedkeuring „Verordening regelende de vergoeding voor het gebruik van gemeente lijke sportaccommodaties" per 1 januari 1997; voorstel tot vaststelling verdeling middelen decentralisatie onderwijshuisvesting; voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet ten behoeve van de uitbreiding/verbouw van de hoofdvestiging van scholengemeenschap De Waerdenborch, alsmede tot het opdragen van de uitvoering van de werkzaamheden; voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet voor de betaling van frictiekosten in de oprich ting van de Regio Twente. De eerstvolgende vergadering van de commissie III vindt plaats op dinsdag 26 november 1996 om 16.00 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: voorstel tot goedkeuring „Verordening regelende de vergoeding voor het gebruik van gemeente lijke sportaccommodaties" per 1 januari 1997; voorstel tot wijziging van de subsidieverordening plaatselijke sportverenigingen: voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet ten behoeve van de uitbreiding/verbouw van de hoofdvestiging van scholengemeenschap De Waerdenborch, alsmede tot het opdragen van de uitvoering van de werkzaamheden; voorstel inzake evaluatieverslag en wijziging verordening Wet Voorzieningen Gehandicapten; voorstel inzake wijziging bestuursstructuur Soweco. De eerstvolgende vergadering van de commissie Onderwijs vindt plaats op woensdag 27 novem ber 1996 om 19.30 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a. concept-raadsvoorstel inzake vaststelling van de verordening „Voorzieningen huisvesting onder wijs"; concept-raadsvoorstel inzake vaststelling uitgangspunten uitgangspunten verdeling middelen decentralisatie onderwijshuisvesting; concept-raadsvoorstel tot beschikbaarstelling van een krediet ten behoeve van de uitbreiding/verbouw van de hoofdvestiging van scholengemeenschap De Waerdenborch, als mede tot het opdragen van de uitvoering van de werkzaamheden. De agenda's met bijbehorende voorstellen liggen op de gebruikelijke wijze voor een ieder ter ge meentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) ter inzage. Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken kunnen dat tot uiterlijk 4 uur vóór de aanvang van de vergadering opgeven bij de secretaris van de commissie. OPENBARE RAADSVERGADERING De raad van de gemeente Holten vergadert op dinsdag 26 november 1996 om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: voorstel inzake vaststelling handreiking bepaling verplaatsbare ammoniakproductieruimte; voorstel inzake vaststelling van de verordening Procedure overleg huisvesting onderwijs; voorstel inzake herzien prijsbeleid t.a.v. verkoop perceelsgedeelten gemeentegrond en delega tie bevoegdheid tot verkoop van grond; voorstel inzake verkoop perceel bouwterrein in bestemmingsplan „Look 1990"; voorstel tot wijziging artikel 3 van het Besluit tot instelling van vaste commissies; voorstel tot vaststelling Sociaal Statuut gemeente Holten en Leidraad bij veranderingsproces sen. voorstel inzake beschikbaarstelling krediet en opdracht geven voor het opstellen van een veilig heidsmonitor voor het district Salland. De agenda met bijbehorende voorstellen ligt ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage. MEDEDELING In verband met werkzaamheden door de NS aan de sporen tussen globaal de spoorwegovergang van de Beukenlaan en de grens met de gemeente Rijssen kan in de periode tot 17 december 1996 in de nachtelijke uren, van ca. 00.30 uur tot ca. 06.00 uur, geluidsoverlast ontstaan door het ver werken van ballastgrind en het hooglichten van de sporen. Bovendien zal de spoorwegovergang in de Geskesdijk gesloten zijn in de nachten van 23/24 november en 7/8 december. Voor omleidin gen wordt gezorgd. Voor nadere informatie kunt u terecht bij: NS Infra Service, Railbedrijf Noord, tel. 038-456 13 71 of 0570-69 43 21; Gemeentewerken Holten, tel. 0548-37 38 25. WET MILIEUBEHEER Bekendmaking ontwerp-vergunning Burgemeester en wethouders van Holten zijn voornemens vergunning ingevolge de Wet milieube heer te verlenen aan; Enkco B.V., Waagweg 5 te Holten voor het in werking hebben van een vleesverwerkend bedrijf aan de Waagweg 5 te Holten. Het betreft een aanvraag om een nieuwe, de gehele inrichting om vattende, vergunning ingevolge de Wet milieubeheer. Dit houdt in, dat aan de te verlenen vergun ning nieuwe voorschriften worden verbonden. De voorschriften van de reeds voor de inrichting gel dende vergunning Wet milieubeheer venrallen na het van kracht worden van de nu gevraagde ver gunning Wet milieubeheer. Bij naleving van deze voorschriften wordt geen onaanvaardbare schade aan het milieu toegebracht. De aanvraag, de ontwerp-vergunning en de hierop betrekking hebbende stukken liggen vanaf 22 november 1996 tot 20 december 1996 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur ter inzage op de Afde ling Algemene zaken van de gemeentesecretarie Holten. Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-vergunning kunnen zowel schriftelijk als mondeling door een ieder worden ingebracht tot 20 december 1996. Als u bedenkingen indient, dan dient u deze voor 20 december 1996 te zenden aan burgemeester en wethouders van Holten, Postbus 13, 7450 AA Holten. Ook kunnen tot 20 de cember 1996 mondeling bedenkingen worden ingebracht; hiertoe kan een bijeenkomst worden vastgesteld na telefonische afspraak, telefoon 37 38 42. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning kunnen later beroep bij de Raad van State instellen tegen de vergunning Wet milieubeheer. Holten, 21 november 1996. Op het volgens de organisa toren 'mooiste parcours' van Nederland startten afgelopen zondag zo'n achtduizend mannen en vrouwen op de Groesbeekseweg voor de vijf tien kilometer. Deze ecoloop mag zich in een grote belang stelling verheugen. Een vlekkeloze organisatie en elke loper een 'champions chip' op de schoen om de eigen netto tijd te registreren maken deze loop tot een bijzondere in de serie Nederlandse wegwedstrijd. Goede tijden zijn behaald door Holtense deelnemers. Als snel ste legde Bennie Mombarg het parcours af (1.03,36). Goed presteerden ook Dini Pasman (1.12) Ap Koetsier (1.14) Joke Nijland (1.14) Bert van Harme ien (1.13,59) debutante Marian Huisman (1.26). Helaas moest Marinus Baltus met een kuitblessure na drie kilometer de strijd staken. Liepen de atleten van de SV Holten zich warm, de winnaar uit Kenia, Josphat Machuka, klaagde over kou na zijn binnenkomst (43 minuten). SV Holten senioren; Zondag 24 no vember: Holten 1 - Omhoog, 14.30 uur; Grol 4 - Holten 2, 9.30 uur (vertrek 8.00 uur); Helios 4 - Holten 3,9.30 uur (vertrek 8.15 uur); Holten 4 - Wierden 3,10.00 uur; Holten 5 - SOS 4,9.30 uur; Rood Zwart 5 - Holten 6,9.00 uur (vertrek 8.00 uur), ZV4 - Holten 7, 10.45 uur (vertrek 9.30 uur); Holten 8 - GFC 5, 9.00 uur (vertrek 8.00 uur); Holten 9-Haarle 7,10.45 uur; Holten 11 -RKSV 3,9.30 uur; SDOL 5-Holten 10, 9.30 uur (vertrek 8.30 uur); Holten 12 - RKSV4,9 00 uur. Junioren: Zaterdag 23 november: Holten A1-WW34A1,14.30 uur; Oranje Nassau A2 - Holten A2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur);HeliosB1 -HoltenBI, 12.30uur(ver- trek 11.30 uur); Holten B2 - Omhoog B2, 9.00 uur; DZSV C1 - Holten C1,11.15 uur (vertrek 10.00 uur); Hulzense Boys Cl - Holten C2,11.00 uur (vertrek 10.00 uur) Pupillen: Zaterdag 23 november. Hulzense Boys D1 - Holten D1,10.00 uur (vertrek 9.00 uur); Holten D2 - Excelsior D5,11.00 uur; Holten D3, vrij; Holten E1 - SDOL E1,10.00 uur; SDOL E2-Holten E2, 10.00 uur (vertrek 9 00 uur); Enter Vooruit E3-Holten E3,10.30 uur (vertrek 9.30 uur; Holten F1 - Enter Vooruit F1, 11.00 uur; Blauw Wit F1 - Holten F2,11.00 uur (mel den op Vletgoorom 10.30 uur); Hotten F3 - Omhoog F3,11 00 uur Blauw Wit Senioren: Zaterdag 23 novem ber: Sp Haarlo 1 - BlauwWit 1. 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Sp. Haarlo 2 - Blauw Wit 2,12.30 uur vertrek 11.15 uur); Blauw Wit 3 - Vesos 2, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Excelsior 8,14.30 uur; Blauw Wit 5 - ASV '57 5, 12.30 uur; DETO 10 - Blauw Wit 6, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 7 -SVVN 10,14.30 uur. Junioren: Zaterdag 23 november: Blauw Wit B1 - Vesos B111.00 uur; De Zweef C2 - Blauw Wit C1, 13 00 uur (vertrek 12.00 uur); BlauwWit C2 - Sp. Rijssen C2,10.00 uur. Pupillen: Zaterdag 23 november: Markvogels D1 - BlauwWit Dl, 10.00 uur (vertrek9.15 uur); Blauw Wit E1 - Enter E2, 10.00uur;BlauwWitF1 -HoltenF2,11.00 uur; Hulz. Boys F5-Blauw Wit F2,9 00 uur (vertrek8.15uur). Zaal: Maandag 25 november: Eversberg 2 - Blauw Wit 2, 20.00 uur (vertrek 19.15 uur. Handbal:Zaterdag23november: Meisjes B1 uittegenVen Kom 17.10uur (vertrek 16.00 uur), Meisjes B2 uit tegen WSV '38 om 12 45uur(vertrek11.45uur);Jongens B thuis tegen Avanti om 12.00 uur; Meisjes C thuis tegen ABS om 13.00 uur; Meisjes D tournooi in Apeldoorn om 11.05 uur (vertrek 9.45 uur). Zondag 24 november: Dames 1 thuis tegen Raalte om 14.05 uur; Dames 2 thuis tegen HHZD om 15.10 uur; A jeugd thuis tegen Overwetering om 13.00 uur; Heren, vrij. Sporthal: Woensdag 20 november: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur. dhr J. ten Wolthuis. Donderdag 21 no vember; 8.10 - 15.40 uur, SGW; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten Handbal; Sv Holten All Stars. Vrijdag 22 november: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19.30 - 21.30 uur. Blauw Wit zaal Zaterdag 23 november: 12.00 - 14.00 uur, NHV Gorssel. Zondag 24 no vember- 13.00 -16.30 uur, NHV Gorssel. Maandag 25 november: 8.10 -15.40 uur, SGW, 19.00 - 23.00 uur. Badmintonclub Holten. Dinsdag 26 november: 8.10 - 13.50 uur, SGW, 15.30 - 1630 uur, Mintonette; 16.30 - 17 30 uur, SV Holten handbal; 17.30 - 22.00 uur, Mintonette; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal. Woensdag27 november: 8.10- 14.40uur, SGW; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur, dhr. J, ten Wolthuis. Donderdag 28 november- 8 10 - 15.40 uur, SGW; 16.00 - 22 00 uur, SV Holten handbal; 22.00 - 23.00 uur, Blauw Wit zaal; 23.00 - 24.00 uur, SV Holten All Stars. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 36 31 80)

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 5