Paul Akkerman start met serie4Verhalen vertellen' Januscentrum: weekeinden over karakterstructuren h HOLTENS NIEUWSBLAD Zakelijk BEKEKEN Cursus fotograferen I Sonax Winterpakket Zakelijk BEKEKEN Uit het politierapport 'Verhalen vertellen brengt mensen bij elkaar' HERFST AKTIE v V Ir A4i< 'ijl - .-. i' w; ie-. <Jh DRIES WILLEMS holten kerkdiensten medische diensten van dag tot dag DONDERDAG 21 NOVEMBER 1996 Op 12 november vond een aan rijding plaats tussen een brom fietser en een voetganger op de Oranjestraat. De voetganger was juist een auto uitgestapt en toen zij het rijwielpad overstak, zag ze een naderende bromfiet ser over het hoofd. De brom fietser liep een gekneusde enkel op en de voetgangster een bult op haar hoofd. Eveneens op 12 november werd een snelheidscontrole gehouden op de Deventerweg. Van de 120 passerende automobilisten lie pen er zestien tegen een bekeu ring op. Op 14 november vond een aan rijding plaats tussen twee perso nenauto's in de Oranjestraat. Een bestuurder kwam een uitrit uitgereden. Hij nam daarbij de bocht te ruim en mede door de laagstaande zon, zag hij auto die uit het centrum van het dorp kwam over het hoofd. Beide voertuigen liepen enige schade op. Zaterdagavond, 16 november, tussen 18.00 uur en 19.00 uur, werd er ingebroken in een wo ning aan de Reilinksweg. Men kwam binnen door de achter deur te forceren. Uit de woning nam men een portemonnee weg alsmede de autosleutels van een auto die op de oprit van de woning stond. Vervolgens werd de auto gestolen. Het betreft hier een nieuwe Renault Mega- ne, blauw van kleur, met het kenteken PF-RB-14, ter waarde van ruim veertigduizend gulden. Dezelfde dag, omstreeks 21.00 uur, werd geconstateerd dat er bij twee woningen aan de Dies- senplasstraat was getracht in te breken. In beide gevallen tracht te men een deurslot te forceren. Door het goede hang- en sluit werk gelukte het de inbrekers echter niet om binnen te komen. Op maandagmorgen, 18 no vember, vond een aanrijding plaats, waarbij drie personenau to's waren betrokken, op de kruising Rijssenseweg-Lichten- bergerweg. Een bestuurder, ko mende uit de richting Holten, sloeg rechtsaf en wilde de paral lelweg van de Rijsscnseweg ver volgens oversteken. Deze be stuurder verleende geen vo'ór- raang aan een personenauto die over deze parallelweg reed in de richting Holten. Door de klap kwam de auto die uit de richting Rijssen kwam, in de berm te rijden en schoot vervolgens weer de rijbaan op. Daarna bot ste dit voertuig nog eens een keer tegen een tegemoetkomen de auto. Alle drie personenau to's waren zodanig beschadigd, dat ze moesten worden afge- sleept. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. 'Er was eens...'. Wie kent niet die beginregel van menig be kend sprookje. Vaak doet het denken aan vroeger, toen ze verteld of voorgelezen wer den door ouder(s) of grootou ders). Mogelijk ook dat men ze nu zelf voorleest aan eigen kind(eren). Holtenaar Paul Akkerman nodigt jong en oud uit om de komende win ter verhalen te komen vertel len en te beluisteren. Sprook jes, dromen, het kan van alles zijn. Het betreft een serie van zes bijeenkomsten in het Ja nuscentrum. Het idee om dergelijke bijeen komsten te houden, is onder meer gevoed door de ervaringen op zijn buitenlandse reizen. En kele jaren geleden verbleef Paul Akkerman als ontwikkelings werker in het Afrikaanse Gui- nee-Bissau. Zijn ervaringen leg de hij twee jaar geleden vast in het boek 'Op zoek naar ande ren'. Inmiddels is een tweede druk verschenen en op dit moment wordt gewerkt aan de vertaling in het Criolo (de taal van Gui- nee-Bissau). Akkermans penne- vrucht wordt volgend jaar in Guinee-Bissauwordt uitgege ven. „Op mijn reizen heb ik ervaren dat het vertellen van verhalen mensen bij elkaar brengt," zegt Akkerman, zelf verwoed vertel ler van allerlei verhalen en in Deventer verbonden aan een dichtersgroep, waar niet alleen gedichten, maar ook verhalen worden verteld. „In Afrika werd ik er geregeld mee geconfron teerd, daar is het ook een echte cultuur. Ik ken heel wat Afri kaans volksverhalen, maar ook fabels met een zekere wijsheid, sprookjes, volksverhalen, noem maar op. Ik bezit veel bundels, zoals van Hans Christiaan An dersen en Grimm. Thuis vertel ik veel verhalen aan mijn zoon tje Peter (3)." Dat het vertellen van een ver haal een bepaalde sfeer creëert, een zekere band schept, bleek ook vorig jaar toen Paul als gids voor de Stichting Natuur Pro jecten met een groep op reis was in Bretagne: „Voor de grap ver telde ik 's avonds een verhaal. Soms uit het hoofd, soms aan de hand van een boek, zodat ik bijvoorbeeld ook Bretonse sprookjes kon vertellen. Daar naast ging het om onder meer legenden en Arthur-verhalen. Soms verwerkte ik dingen in een verhaal die we overdag hadden Wegens groot succes zendt Teleac vanaf zaterdag 7 december opnieuw een serie televisieprogramma's uit over fo tograferen. Aan de hand van voorbeelden, praktische adviezen en tips van bekende fotografen, leert men nog betere foto's maken.Ter gelegenheid van de televisieserie is een fraai cur susboek verschenen, waarin de onderwerpen nader worden uit gediept en toegelicht. „Boek en tv-serie houden rekening met het feit dat het maken van foto's vandaag de dag een stuk een voudiger is dan vroeger. Moderne camera's maken foto graferen al heel gemakkelijk: een druk op de knop en de came ra doet de rest. Maar degene achter de camera bepaalt nog al tijd de onderwerpkeuze, de compositie en het standpunt. Wie 'de cursus Fotograferen' volgt, zal met deze zaken bewus ter omgaan en er beter en creatiever gebruik van leren maken, waardoor foto's maken (nog) leuker wordt," aldus fotograafjan Herman ten Velde. De zes uitzendigen zijn vanaf 7 december wekelijks te zien op TV 2 van 16.55 tot 17.25 uur. Het ruim twee honderd pagina's tellende cursusboek 'Fotograferen is een must', dat bovendien geïllustreerd is met circa vierhonderd fo to's, is een geweldig boek om met het oog op de feestdagen ca deau te geven. Het kost 49,50 gulden en is verkrijgbaar bij Foto Ten Velde (zolang de voorraad strekt). Wt -x. r^_ Holtenaar Paul Akkerman start met een serie bijeenkomsten 'Verhalen vertellen' in het Januscentrum. Foio: Wil Vogel beleefd. Dat maakt het extra aantrekkelijk natuurlijk." Geen grammatica Paul Akkerman benadrukt dat de serie bijeenkomsten niet het karakter van een les Nederlands grammatica en zinsopbouw draagt: „We doen het samen, ieder heeft zijn inbreng. Het gaat er om dat mensen leren hóe ze een verhaal moeten vertellen, welke stijl ze moeten hanteren, waar ze op moeten letten. Alle maal elementen waardoor het verhaal voor de luisteraar gaat leven en je het met hen kunt delen. Door intonatie en geba ren wordt de fantasie geprikkeld en word jezelf geïnspireerd. Vaak geef je je verhaal ter plekke een bepaalde wending." Elke avond vertellen of lezen ongeveer zes deelnemers een verhaal voor. Een bepaalde tijdsduur staat er niet voor, maar gemiddeld zal dat tien tot vijf tien minuten zijn. Paul Akker man verzekert echter dat het bij uitzondering best eens een half uur mag zijn en evengoed ook vijf minuten. Vrije keus dus. Over elk verhaal wordt beknopt nagepraat. Over wat is opgeval len aan bijvoorbeeld de vertel trant, de opbouw, de spanning, de strekking, de symbolen, ook hier een veelheid aan mogelijk heden.De zes bijeenkomsten 'Verha-len vertellen' worden ge houden in hetjanuscentrum, in het sou-terrain van makelaardij Vincent aan de Dorpsstraat 33. De bedoeling is om ze eenmaal in de openlucht bij elkaar te brengen, bijvoorbeeld in het voorjaar. Daarnaast wordt gedacht aan een bijeenkomst bij een open vuur. De avonden staan open voor jong en oud. Akkerman: „Dus niet alleen onderwijsmen sen en ouders, ook grootouders, groepsleiders, therapeuten en overige belangstellenden zijn welkom, 't Zou enig zijn als er iemand uit de buurt Twentse of Sallandse volksverhalen zou ko men vertellen." Er is ruimte voor maximaal twaalf deelnemers. Aan het eind van de cyclus kunnen de beste verhalen worden verzameld en gebundeld. De bijeenkomsten hebben plaats op dinsdag 17 december, 14 en 28 januari, 11 en 25 februari en 11 maart. Tel kens van 20.00 tot 22.30 uur. Elke bijeenkomst heeft een indi- cade, waarbij gedacht moet wor den aan een kerstverhaal, sprookjes, mythen en sagen, een zelf verzonnen verhaal, Bijbel verhaal, levensverhaal, dromen, liefdesverhaal, volksvertelling, spannende verhalen, griezelver haal of kinderverhaal. De kosten voor de serie bijeen komsten bedragen negentig gul den (vijftien gulden per avond). Voor informatie en aanmelding kan men zich wenden tot Paul Akkerman, Raalterweg 17, tel. 36 49 81 of het Januscentrum, tel. 36 61 21. Enkele belangstel lenden hebben zich reeds ge meld, maar er is nog ruimte beschikbaar. Het gaat goed met het Januscentrum voor zingeving en psychotherapie aan de Dorpsstraat. Naast haar zeer goed lopende praktijk, biedt drs. Neletta van Heuven belangstel lenden de mogelijkheid om volgend jaar deel te nemen aan een introductieweekeinde en verdiepingsweekeinde over 'De vijf Bio-Energetische Karakterstructuren'. In onze gedragingen en de aan de binnenkant daarbij behoren de belevingen, zijn overeen komsten, die te rangschikken zijn in een beperkt aantal ty pen/ karakterstructuren. De ka rakterstructuur is een term die gebruikt wordt om bepaalde fy sieke en psychologische men stypen te beschrijven. Mensen met gelijksoortige jeug dervaringen en ouder/kind-re - laties vertonen lichamelijke overeenkomsten en een gelij kende psychische dynamiek. Wat eens als goede bescherming dienst deed, blijkt later al duide lijker een prijs te hebben, name lijk die van isolement. Veel van de huidige (onhebbe lijkheden hebben hun oor sprong in de karakterstructuur. Zo'n structuur vormt altijd een tweede 'natuur' en is dus niet gelijk aan wie men echt is. De aanpak in de weekeinden is 'speels en licht'. De begeleiding berust bij Neletta en co-trainer Cornelis Kapitein. Neletta: „We wisselen steeds af tussen theorie en praktische ervaring. Bij de cursisten die eerder deelnamen aan een introductieweekeinde ontstond de vraag naar een ver volg. Om die reden en omdat we zelf enthousiast zijn over het werken met de karakterstructu ren bieden we verdiepingsweek- einden aan. Daarin vervolgen we de zoektocht naar onze eigen ontwikkeling en de invloed van de karakterstructuren daarop." Het introducticwcekeinde wordt zaterdag 17 en zondag 18 mei gehouden in het Januscen trum, Dorpsstraat 33. Beide da gen van 10.00 tot 17.00 uur. Het verdiepingsweekeinde volgt za terdag 14 en zondag 15 juni, eveneens van 10.00 tot 17.00 uur. De kosten bedragen 265 gulden per weekeinde (inclusief syllabus, thee/koffie). Voor SPSO-studenten en studenten Gradatim die zich als groep (on geveer tien personen) opgeven is twinitig procent korting mo- gelijk. Daarnaast verzorgt Neletta van Heuven met co-trainster Hilla van Onzen gedurende zeven zondagochtenden bijeenkom sten die in het teken staan van Bio-Energetica. Ze gelden te vens als introductie voor het verdiepingsweekeinde. (16 en 23 februari, 9, 16 en 23 maart, 6 en 27 april). De ochtenden du ren van 10.00 tot 12.30 uur en kosten totaal 245 gulden. Ze worden eveneens gehouden in het Januscentrum. Meer infor matie en opgave (uiterlijk 15 januari) bij het Januscentrum, Dorpsstraat 33, tel. 36 61 21 Hypnotherapie Neletta van Heuven toont zich verheugd over de aanzienlijke belangstelling voor haar cen trum. Vanuit het hele land we ten cliënten de weg naar haar te vinden. Hetzij op verwijzing (bijvoorbeeld via psychiaters), hetzij rechtstreeks. „Ik had aan vankelijk het idee dat het cen trum merendeels gebruikt zou worden voor cursussen en der gelijke, de rest voor de praktijk. Ik krijg echter steeds minder tijd voor het eerste", aldus Neletta, die voor alle duidelijkheid nog Compleet pakket: De-lcer Slotontdooier IJskrabber Ruitensproeier Anti-vries Anti-condensdoekje Zolang de voorraad strekt Keizersweg 68-70, ind.ter. De Haar Holten. Tel. 0548-36 19 00 Drs. Neletta van Heuven is zeer verheugd over de aanzien lijke belangstelling vanuit het hele land voor haar Januscentrum. Foto: wïi Vogel Sinds mei heeft Holten er een jonge ondernemer bij. Wendy Rengers is 23 jaar en eigenaar van Bloemenhuis Holten. Haar fleu rige winkel staat bekend om de gemengde boeketten en leuke ca deau-artikelen. Maar ook bloem werken als bruidsboeketten en grafwerk wordt door haar ver zorgd. Ook is het mogelijk om plantenbakken te leasen. „Die- bakken kun je voor een bepaalde ti|d leasen en als de tijd om is krijg je een nieuwe", legt Rengers uit. Vooral bedrijven maken hier dankbaar gebruik van. Naast een Sinterklaasetalage, wordt de winkel met Kerst na tuurlijk aan die tijd aangepast. Ook staat Rengers met een stand op de kerstmarkt en is ze tijdens de extra koopavonden geopend. Het Bloemenhuis is als enige in Holten aangesloten bij Teleflora. Bloemen kunnen hier voor een andere plaats worden besteld of in een andere plaats - zelfs uit het buitenland - in Holten worden bezorgd. En via de speciale in- pakmethode kunnen de boeket ten van Bloemenhuis Holten nog gemakkelijker worden vastge- pakt.Bloemenhuis Holten is op maandag geopend van 13.00 tot 17.00 uur, van dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 18.00 uur, op vrijdag van 9.00 tot 21.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Bloemenhuis Holten aan de Kerkstraat 32 is telefonisch be reikbaar onder telefoonnummer 0548 36 43 67. Foto: Peter Koehorst Ned. Herv. Kerk: Zondag 24 no vember: 10.00 uur, ds. S.M Roo- zenboom, gedachtenis overlede nen. Nevendiensten. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollcctc: Plaatse lijk Jeugdwerk. Oppasdienst: me vrouw Godthclpjctske Markvoort. Dijkerhoek: Zondag 24 novem ber: 9.30 uur, da. J.W den Hertog, gedachtenis overledenen. Espelo: Zondag 24 november: 10.45 uur, da. J.W den Hertog, gedachtenis overledenen. Diessenplas: Woensdag 27 no vember: ds. A.J. Ixrerink. Geref. kerk: Zondag 24 novem ber: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder, viering H Avondmaal. 15.00 uur, ds. H.P. Mulder, H.A. en Nabe trachting. Collecte in dienst: Kerk Avondsmaalscoll. diaconie. Twee de collecte: Rente en Aflossing. Kindernevcndienst groep 2 en 3 o.l.v. Rita v.d. Voet; groep 4 en 5 o.l.v. Cisca Mijsters; groep 6 en 7 eens uitlegt dat de tweekoppige Janus de Romeinse god van de poorten is, van alle toegangen, van elk begin. „Janus is voor mij het symbool voor wat er in therapie gebeurt, de poort tot het psychische pro bleem is het Nu. Wat denk je nu? Wat voel je nu? Hoe ziet je leven er nu uit? Vandaar uit kijk je dan naar het verleden, wat heeft tot het probleem geleid." Neletta vertelt dat de aard van de klachten die ze behandelt sterk varieert. Toch is er een groot aantal mensen dat bij haar aanklopt omdat zij in het verle den een traumatische ervaring hebben gehad, zoals incest. Het werken met hypnotherapie doet in deze gevallen vaak wonderen. Ook fobieën, die maar al te vaak leiden tot psychische en fysieke klachten, wordent regelmatig door Neletta behandeld. Ze overweegt om over enige tijd een praatgroep voor mensen met fobische klachten te starten, evenals een 'partnerweekeinde'. o.l.v. Jenny Wieldraaycr. Oppas dienst: 0-3 jaar: Mar ja Tromop, Jo- landa Tromop, Gca Stam; 4-6 jaar: Janny Withaar, Sabrina Paalman. RK kerk: Zondag 24 november: 10.00 uur, Pastor Hogcnelst, Eu charistieviering tevens Kinder woorddienst. Nieuw Heeten: Zaterdag 23 no vember: 19.00 uur, heilige miv Zondag 24 november: 10.00 uur, gebedsdienst. Evangelie gemeente: HMV-gc- bouw. Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 24 novem ber: 10.00 uur, ds. J.F. Schcffer, Heilig Avondmaal (zittend), Ge dachtenis gestorvenen. Uitgangs collecte: Adoptiekinderen. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: A.J. Boerman, Vennekesgaarden 46a, Rjjssen. Telefoon 0548 - 51 25 35. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 36 28 35, bgg 52 16 29. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kind zorg, persoonlijke verzorging en verpleging. Tel. 0570 - 68 60 00, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00- 18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoed eisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: in formatie- en aanmcldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06 -11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling vol gens afspraak (ook voor zieken fondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg7gezinsvcrzorgingen al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548 - 61 64 65. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag tm vrijdag8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572 - 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt door geschakeld naar burf> Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06 -11 (dag cn nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte ri- oleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, te lefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storings - ambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: F. Westhof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: NA'. Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570 - 69 11 00 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06 - 89 98 89). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: elke maandagmiddag van 15.30 tot 16.30 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 8". Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30- 16.00 uur. Vrijdag 14 november: Her vormde vrouwengroep, eigen avond. Tot 15 november: Voordrachten voor 'vrijwilliger van het jaar' moe ten bij het college binnen zijn. Vrijdag 15 november: 20.00 uur, Jubileumconcert Holtens Mannenkoor in De Kandelaar, gra tis entree. Zaterdag 16 november: 20.30 uur, Elfde van elfde CV de Fienpreuvers in Het Bonte Paard. Zondag 17 november: 14.00 uur, Start MAC puzzelrit bij het Stuurhuus; na de dienst van 9.30 uur in Nieuw Heeten, receptie in Café Restaurant Vree Egberts te Nieuw Heeten. 11.30 uur,Twentse ochtend in Dc Boschkamp. Vanaf 11.00 uur, trekker trek wedstrijden in Espelo. Maandag 18 november: 20.00 uur, WD houdt Liberaal Café bij Café De Biester. Dinsdag 19 november: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in Dc Boschkamp. Donderdag 21 november: 14.30 uur, Vrouwenbijeenkomst ANBO leden in De Boschkamp; 20.00 uur, bijeenkomst CPB Holten in Dc Kandelaar (over voetzool therapie). Donderdag 21 november t/m 5 december en 17 t/m 24 decem ber Winkelactie Holtense Handelsverenigi ng. Vrijdag 22 en Zaterdag 23 no vember: 20.00 uur, uitvoering to neelspel Snelverkeer in de Kandelaar. Zaterdag 23 november: Intocht Sint Nicolaas. Live in de Schure Hazenbagger en Schrikdroad. Donderdag 28 november: Hervormde vrouwengroep jaar vergadering. Zaterdag 30 november: 10.00- 20.00 uur, Vogeltentoonstelling Vereniging Holten-Bathmen in zaal De Brink Bathmen. Zondag 1 december: 10.00-20.00 uur. Vogeltentoonstelling Vereniging Holten-Bathmen in zaal Dc Brink Bathmen. Maandag 2 december: Extra koopavond. Dinsdag 3 december: F.xtra koopavond. Woensdag 4 december: F.xtra koopavond. Donderdag 5 december: Winkels sluiten om 17.00 uur. Vrijdag 6 december: MLM Discoshow Zondag 8 december: Bierbrouwen bij De Schure Woensdag 11 december: 20.00 uur. Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 12, vrijdag 13 en za terdag 14 december Winkelactie Holtense Handelsvereniging 'kerstkandelaars kado'. Vrijdag 13 december: Leerlingenconcert MOC in Dc Dorpskerk.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3