SportH in Holten SV Holten pakt eindelijk punt Sport E2 agenda Geflatteerde nederlaag Blauw Wit bij Juliana Veel succes voor - De Bergruitertjes HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten BlauwWit Mengvoeder Groep nieuwe sponsor dames 1 Resultaten SV Holten SPORTHALTE Winst en verlies jeugd Hockey DONDERDAG 14 NOVEMBER 1996 SV Holten is uit de neergaande spiraal en pakt weer de o zo belangrijke punten. Foto: joke Oosterveid Mede door het wegval len van Wilfred van der Pluijm en Jeroen Hen driks en een aantal blessures moest SV Holten trainer Gerard Heck zijn improvisatietalent aanspreken om deze middag een goed elftal op de been te brengen. Hen zenuwachug startend Holten kwam in de beginfase meteen al on der druk te staan waardoor DSYD zich enkele kansen wist te veroor loven die ze echter niet wisten te verzilveren. Na een rommelig begin wist Jan Herman ren Velde toch enige liin in het elftal te brengen. Ren aanval via Martijn Louws leverde een uitste kende kans op voor Mark Nijland die hij echter niet wist te benutten. Een gevaarlijke aanval van DSVD werd goed onderschept door de hardwerkende Louws, waardoor een gevaarlijke situatie voor het doel van Holten werd voorkomen. Een aanval via Geert Brands gaf Mark Nijland de kans om het ope ningsdoelpunt te scoren maar hij miste jammerlijk. Bij een aanval van DSVD wist Hans Wissink de bal corner te kop pen en zo een gevaarlijke situatie voor het doel van Erwin Stukkcr te voorkomen. Bij een scrimmage tussen twee spelers kreeg Holten speler Jan Willem Kevelam de gele kaart. Holten schiep zich door hard werken enige kansen maar deze werden niet benut. Het spel golfde op en neer waarbij voor beide partijen enkele kansen ontstonden, maar door goed keep erswerk werden vooralsnog geen doelpunten gemaakt. Vlak voor rust haalden Ten Velde nog een bal van de lijn en een schot van een DSVD-aanvaller werd uitstekend gestopt door Erwin Stukker. Rust stand 0-0. In de tweede helft zocht Holten meteen de aanval en kreeg enkele kansen welke door Geert Brands en Mark Nijland niet werden be nut. Bij een aanval opgezet door Gerrit Klaasscs werd de bal door Brands rakelings naast geschoten. Een tegenaanval van DSVD werd uitstekend verwerkt door Stukker. Na een kwartier in de tweede helft werd Marcel Jager na een overtre ding door de strak leidende scheidsrechter Westervoorde uit Deventer met rood van het veld ge zonden. Een tegenvaller voor de I ploeg van Heek. Heek moest tactisch in- grijpen en wisselde .Mark Nijland voor Har ry Klein Horstman. On danks dat Holten met tien man verder moest kon men dat niet aan het veldspel zien, creëerden ze zich toch enkel kansen waarbij Jan Traanman rakelings langs doel schoot. DSVD wist Holten toch onder druk te zetten en bij een cor ner werd de bal onhoudbaar langs Stukkcr geschoten waardoor DSVD op -0 kwam. Holten bleef ondanks tien man toch voetballen en bij de laatste aanval werd één seconde voor het einde de gelijkmaker gescoord door aanvoerder Gerrit Klaasses, de verdiende gelijkmaker voor de hardwerkende Holtense ploeg. Een Holtense ploeg die door het vertrek en blessures van diverse spelers toch de motivatie en inzet opbracht om negentig minuten te blijven voetballen. Traincr Heek deelde na afloop mee dat zijn elftal voor elke meter had geknokt en was van mening dat het gelijk spel de juiste verhouding weergaf. Volgende week speelt SV Holten uit tegen R.S.C. uit Rossum, een moeilijke tegenstander. Voetbalt Holten tegen R.S.C. net als tegen DSVD dan is er zeker resultaat te behalen. Op de indoorconcoursen in de regio zijn door individuele leden van ponyclub De Berg ruitertjes weer mooie resulta ten behaald. Op 27 oktober is in Almelo een dressuurwed- strijd gehouden. Lucinda An derson was met Saskia van de partij. En met succes. Jn de klasse Ml categorie C wist pij twee keer beslag te leggen op de perste plaats. ttn hetzelfde weekeinde werd erge- pressuurd in de manege te Hcctcn. Daar was het Claudia Vosselman piet Vaya Condios die in de klasse M l categorie D hoge ogen gooide riet een tweede plaats. Ook een mooie prestatie voor Pctric de long. Met haar b-pony Fidel Didel kvist zij in Maricnheem beslag te leggen op de eerste plaats met 161 punten in de klasse B dressuur, pij het springen waren op 2 novem ber twee combinaties succesvol in Vollenhove. Sabine de Roos wist in de klasse ZZ categorie D een eer ste prijs te bemachtigen in het twee fasen parcours met King Kadanz. Mariët Drost zag haar inzet met Royal Finish beloond met een der de prijs in de klasse B categorie D. Op 26 oktober werd de jaarlijkse wedstrijddag gehouden door en op manege De Eik in Holten. In drie onderdelen: dressuur, parcours springen en cross toonden de com - binaries (pony en paard) hun kun nen. Helaas werkte het weer die dag niet erg mee. Vooral de cross over de kale maisvelden was door de ve le regen ene zware opgave. In de klasse 'zwaar' junioren en senioren waren twee leden succesvol. Anglique van Wanrooy behaalde met Queenie een eerste plaats en Maria Noteboom kon door haar prestaties met Romadour een der de prijs in ontvangst nemen. SV Holten senioren: Zondag 17 no vember RSC - Holten 1, 14 30 uur vertrek 12.30 uur); Holten 2 - MVV 29 3, 10.00 uur; Holten 3 - Voorwaarts.T i, 10.45 uur; Omhoog 3 - Holten 4, 10 00 uur; Omhoog 4 - Holten 5, 10.00 bur (vertrek 9.00 uur). Holten 6 - Borne W, 10 00 uur; Holten 7 - BWO 6, 9.30 bur; Rietvogels 5 - Holten 8, 10.45 uur [vertrek 9.45 uur); Omhoog 6 - Holten B, 10.45 uur (vertrek 9 45 uur); Holten Ho - SOS 8, 9 00 uur; Enter 10 - Holten 11. 9 00 uur (vertrek 8 00 uur); SOS 9 - Holten 12,9.30 uur (vertrek 8.30 uur). Blauw Wit Senioren: Zaterdag 16 no vember: Blauw Wit 1 Almen 1, 14.30 uur. Blauw Wit 2 - DZSV 4, 12.30 uur, bvo '71 2 - Blauw Wit 3, 12.30 uur [vertrek 11.15 uur); Kloosterhaar 3 - Blauw Wit 4, 14 30 uur (vertrek 13.15 uur), SVVN 9 - Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13 30 uur); Blauw Wit 6 - DES fc, 12.30 uur; Blauw Wit 7 - Vesos 7, (14 30 uur. [junioren: Zaterdag 16 november: pDOL BI - Blauw Wit BI. 14.00 uur vertrek 1300 uur); Blauw Wit Cl - Kloosterhaar Cl, 10.00 uur; Delden C2 Blauw Wit C2, 12.30 uur (vertrek 11 30 uur). Pupillen: Zaterdag 16 november: Wit Dl - SVVN D2, 10.00 uur; 1VV '69 El - Blauw Wit El, 10.00 uur rtrek 9 00 uur), RKSV F1 Blauw t/it F1, 10.00 uur (vertrek 9.15 uur); BlauwWit F2-Holten F3,11.00uur Dames: Woensdag 20 november: Blauw Wit dames - Eversberg dames, [I9.30uur. Donderdag 14 november. Blauw /it 2 - AZVV 3. 22.00 uur; Markvogels - Blauw Wit 1, 21.30 uur (vertrek 20 45 uur). Handbal: Zaterdag 16 november: 'deisjes Bi thuis tegen KS/Kwiek, |I5.50 uur; Meisjes B2 thuis tegen Let- Iele, 14 55 uur; Jongens B1 thuis te- WWV/Fortuna, 14.00 uur; Meisjes C en D vrij. Zondag 17 november: Dames 1 uit tegen Dalfsen 3, 12.00 uur (vertrek 10.45 uur); Heren uit tegen Hacol '92, 12.50 uur (vertrek 11.30 uur); Dames 2 uit tegen SDOL 2, 13.10 uur(vertrek 12.15uur); Meisjes Avrij Volleybal: Vrijdag 15 november 18 30 uur, Jongens A - HVC 1,; Jongens C - Havoc 1; Mix C - DEC 1; M.A - WVC volley 1. 20.00 uur, Dames 1 - RAC 1; Dames 2 - Flash Stars 2, Dames 3 - WVC volley 4. 21.30 uur, Heren 1 - WVC volley 3; Heren 2 - WVC volley 4; Heren 3 - WVC volley 5. Sporthal: Donderdag 14 november: 8 10 - 15 40 uur, SGW; 16.00 - 22.00 uur. SV Holten handbal; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal; 23.00 - 24 00 uur, SV Holten All Stars Vrijdag 15 no vember. 8.10 - 14.40 uur, SGW; 18.00 - 23.30 uur. Mintonette Zaterdag 16 november: 9.00 - 12.00 uur, Badmin tonclub Holten; 14 00 - 17.00 uur, NHV Gorssel; 19.00 - 20.00 uur. Voetbal team Stam; 20.00 - 21.00 uur, Buurt vereniging De Beuseberg. Maandag 18 november. 8.10 - 15.40 uur, SGW. 19.00 - 22.30 uur. Badmintonclub Hol ten. Dinsdag 19 november: 8 10 - 13.50 uur, SGW; 15 30 - 16.30 uur, Mintonette; 16.30 - 17.30 uur. SV Hol ten handbal; 17.30 - 22.00 uur, Minto nette; 22.00 - 23.00 uur. Blauw Wit zaal. Woensdag 20 november: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19.00 - 22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30 - 23.30 uur, dhr. J, ten Wolthuis. Donderdag 21 november: 8.10 - 15 40 uur. SGW; 16.00 - 22.00 uur, SV Holten Handbal; Sv Holten All Stars Vrijdag 22 novem ber: 8.10 - 14.40 uur, SGW; 19.30 - 21.30 uur. Blauw Wit zaal Zaterdag 23 november: 12.00 - 14.00 uur, NHV Gorssel. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van de sporthal (tel. 36 31 80). De uitwedstrijd tegen het Hengelose Juliana is voor Blauw Wit uitgelopen op een teleurstellende 3-0 nederlaag. Het was namelijk Blauw Wit, vooral in de eerste helft, dat de wedstrijd beheerste, doch uit counters werden de doelpunten gemaakt door de Hengeloërs. De thuisclub, die er geen geheim van maakte het door degradatie verloren tweede klasserschap in één seizoen te willen terugwinnen, begon aanvallend. bad. d: Dat offensief leverde wel en-ke- le hoekschoppen, maar kansen kwamen daar niet uit voort. Ge leidelijk aan namen de Blauw witters, die in de beginfase te veel ontzag toonden voor hun hoger geklasseerde en fysiek sterke tegenstanders, het initia tief over. Echter, juist toen het wat beter ging kwam, na een kwartier, Juliana onverwacht op voorsprong. ije/m Na een aanval over rechts van Blauw Wit werd slordig balver lies geleden. Middels een snel uitgevoerde counter profiteerde Juliana daar optimaal van via de razend snelle spits (ex-De Esch) Segerink (1-0). De Holtenaren lieten zich door deze tegenslag g «wniet van de wijs brengen en lrongen de thuisclub met goed combinatiespel terug en cr kwa men ook kansen. Gerald Jansen schoot een vrije trap over. Johan Bosschcrs strandde op de Hen gclose doelman en schoot even ater na een vloeiende aanval rakelings naast. Blauw Wit had geluk, toen door de laagstaande zon in de verde diging een verre uittrap van de doelman niet goed werd ver werkt, dat de bal door de Julia- na-spits rakelings over werd ge schoten. Blauw Wit bleef met goed veldspel de betere ploeg, maar meer dan een aantal hoek schoppen en enkele afstand schoten van Leo Aanstoot, Jo han Bolink en Hans Stam lever de dat niet op. De uitstekende Juliana-goalie wist daar wel raad Toch leek Blauw Wit enkele minuten voor rust de meer dan verdiende gelijkmaker te gaan scoren. In eerste instantie kon de doelman met behulp van de paal een inzet van Johan Bos- schers nog keren. Jacco Schup- pert had daarna de terug sprin gende bal voor het intikken, doch tot grote teleurstelling van de Blauw Wit-aanhang mikte hij de bal over het lege doel. Juliana was dan ook meer dan tevreden dat het met een voor sprong kon gaan rusten. Na de rust zocht Blauw Wit meteen weer de aanval. Ook nu weer enkele hoekschoppen maar geen echte kansen. In de 55e minuut moest zelfs tegen de verhouding in een tweede te gentreffer worden geïncasseerd. De Blauw Wit-verdediging had geen verweer tegen een snel uit gevoerde counter waaruit Dok ter alleen voor Hans Bekker- nens beheerst raak schoot (2-0). Blauw Wit gooide daarna alles op de aanval, maar de thuisclub vond dat prima. Leunend op hun fysiek zeer sterke verdedi ging was er voor de Holtenaren geen doorkomen aan, terwijl de eigen verdediging zeer beducht diende te zijn op Hengelose counters. Blauw Wit kreeg nog meer tegenslag te verwerken toen voorstopper Jan Vrugte- vcen zich bij een duel blesseerde en niet verder kon spelen. Coen Beukenkamp kwam hem ver vangen. Verder was het vervelend dat in die fase van de wedstrijd, die een heel sportief verloop kende, Marco Schuiterd en Dirk-Jan Beldman een gele kaart opliepen van de wat warrig leidende scheidsrechter Dogger. Toen ongeveer een kwartier voor af loop midden in een Blauw Wi- t-offensief Juliana nogmaals succesvol counterde (3-0) was de wedstnjd definitief beslist. In de slotfase bleven de Holte- naren, waarbij Ton Veldhuis Jacco Schuppert nog kwam ver vangen, op zoek naar treffers, doch de juliana-doelman wist met enkele fraaie reddingen te gentreffers voor zijn elftal te voorkomen, zodat de wedstrijd eindigde in een teleurstellende 3-0 nederlaag voor de Blauw- -Wittcrs. Wel is zo dat de man nen van Frits Stappenbelt als team een goede indruk hebben achter gelaten in Hengelo, doch dat levert geen punten op. De thuisclub toonde zich duidelijk slagvaardiger en won daarom ook, zij het wat geflatteerd, ver diend. Het meisjes e-team heeft af gelopen zaterdag met grote overmacht van Almelo ge wonnen (10-0). Holten was duidelijk een maatje te groot. Na een aarzelend begin kwam het spel bij Holten op gang. Via goed samenspel was het vooral Ingrid van Gelder die steeds doeltreffend uithaalde. Zij tekende voor zes goals. De andere doelpunten kwamen van Marijn Koopman (twee keer), Inge Piscaer (een keer) en Mar lot van Zoch (een keer). Sarah Hogeslag en Liselot Moed zorg den steeds voor de goede voor zetten. Bij het jongens d-team was de tegenstander Avanti uit Win terswijk duidelijk sterker. Ston den de jongens met de rust nog met 2-0 achter en waren er nog kansen, in de tweede helft volg de de ene aanvalsgolf na de andere van Avanti. Treffers konden niet uitblijven. Binnen de kortste keren stond het 0-7 dankzij goede acties van Kris Achterkamp en goed keepers werk van Hans Coster bleef het bij deze uitslag. Ook Johan Bolink kon niet voorkomen dat Blauw Wit jonderuit ging tegen Juliana. Foto: Jan Houwers Voor de thuiswedstrijd tegen HHZD afgelopen zondag heeft Mengvoeder Groep B.V. aan de Larenseweg het eerste damesteam van de af deling handbal van de SV Holten haar nieuwe shirts aangeboden. Het echtpaar Harrie en Jenny Bokkers werd daarmee de nieu we sponsor van het vlaggeschip van de afdeling handbal. Naast de sponsoring van het eerste damesteam levert de nieuwe sponsor ook nog een bijdrage door middel van inter actieve sponsoring. Op voorstel van de familie Bokkers is het idee ontstaan om de afdeling handbal - na gebruik door leden van een tankpas van de Mengvoe der Groep - te belonen. Door het storten van een bedrag in de clubkas. De voltallige damesslectie en de nieuwe sponsor. Boven v.l.n.r. Jenny Bokkers, Margot ter Schure, Wendy Wissink, Kristel Meerman, Annemarie v.d. Maat, Michelle den Bouwmeester en Harrie Bokkers. Midden v.l.n.r. Wendy Meerman, Christel Louws, Mirjam Westerveld, Bianca Smit, Judith Tiekink en Susan Boode. Onder Jolanda Paalman en Wietske Schooien. Foio: Johan Bolink Zelos 4 - Blauw Wit 2 Blauw Wit moest het in Gelderland opnemen tegen Zelos. Een onbeken- de tegenstander Blauw Wit was ge durende de hele wedstrijd duidelijk de sterkere ploeg, maar liet ook af en toe steekjes vallen De gastheren hadden hier telkens een goed antwoord op Toch won Blauw Wit uiteindelijk met twee treffers verschil 2-4. Blauw Wit 3 - Deto 4 Opnieuw kon Blauw Wit 3 het thuis voordeel niet benutten Daar waar het in uitwedstrijden prima gaat, is de druk in de thuisduels blijkbaar te groot. Deto was in de afwerking effi ciënter dan Blauw Wit2-4. Blauw Wit 4 - Eversberg 2 Blauw Wit begon niet goed aan de wedstrijd tegen Eversberg. Alleen in de eerste vijf minuten kreeg de ploeg enkele goede mogelijkheden. Hierna dicteerde Eversberg de eerste helft Blauw Wit kwam nauwelijks goed uit de verdediging. Uit een prachtige vrije trap kwam Eversberg op 0-1. Na een fout van de Blauw Wit doelman werd het ook nog 0-2 Na rust was het een andere wedstrijd. Blauw Wit dic teerde toen de wedstrijd en kwam via een goede aanval via Peter Spekreijse op 1-2 De verdediging van Eversberg stond hierna op instorten, maar bleef door onnauwkeurigheid in de afwer kingvan Blauw Wit overeind 1-2. Blauw Wit 5-S. V Z W 7 Het zevende kent de laatste twee we ken een opgaande lijn. In de wedstrijd tegen S.V.ZW. toonde de ploeg zich voetballend gelijkwaardig aan de te genstander. De gasten waren echter effectiever in de afronding 2-4. Den Ham 7 - Blauw Wit 6 In en-tegen Den Ham had het zesde een moeilijke wedstrijd. De thuis ploeg die veel te laag is ingedeeld, speelde echter ook ver onder haar kunnen. Blauw Wit dat veel inzet toon de kon de nederlaag daarom vrij klein houden 4-0. Sp Rijssen 6- Blauw Wit 7 Het zevende moest in koploper Sport club Rijssen haar meerdere erkennen Met veel inzet en strijdlust werd er gespeeld, maar de gastheren waren duidelijk te sterk 8-1 Voorwaarts Cl - Blauw Wit Cl Blauw Wit begon de wedstrijd goed met redelijk combinatiespel. Er volg den goede aanvallen. Hierdoor kreeg de ploeg ook een aantal goede moge lijkheden die onbenut bleven. Voor waarts bleek een goede tegenstander die met de kansen beter omsprong en voor rust twee keer scoorde. Na rust speelde Blauw Wit opnieuw prima en via Arnoud werd het al snel 2-1. Blauw Wit dacht hierna gelijk te kunnen maken en dus werd de aanval ge zocht. Helaas ontstonden er in de ver dediging toen een aantal misverstan den die door de thuisclub goed afge straft werden 5-1. Bentelo Cl - Blauw WitC2 Blauw Wit kwam in de eerste helft al snel op achterstand tegen Bentelo De gelijkmaker kwam tot stand toen Er win Prins tegen een tegenstander aan schoot en die de bal in eigen doel schoot 1-1. De tweede goal kwam van Mark Denekamp die met een fraai afstandschot de roos trof 1-2. Ger- t-Jan Veltkamp wist na een behendige actie de ruststand op 1-3 te bepalen Na rust kwam Bentelo terug tot 2-3. maar na een mooie actie van Jeroen Assink kon Jurgen Kolkman voor 2-4 zorgen Bentelo bepaalde hierna de eindstand op 3-4. NijverdalDI - Blauw Wit Dl D1 moest tegen de koploper en begon goed aan de wedstrijd. Er werd voor elke bal geknokt en er kwamen een paar kleine kansjes. De grootste kan sen waren toch voor Nijverdal Het was echter Blauw Wit dat na ongeveer vijftien minuten de stand op 0-1 bracht door een fraai doelpunt van Bror Hierna bleek Nijverdal toch te sterk en scoorde voor rust twee maal. Na rust was het spel van Blauw Wit duidelijk minder. Nijverdal kon nog vijf maal tot scoren komen. Op basis van de eerste helft zit er echter duide lijk vooruitgang in het spel bij Dl. Eindstand 7-1. Blauw Wit E1- Vesos E1 BlauwWit begon sterktegen het laag ge klasseerde Vesos. Binnen vijf minuten bracht Robbert Hulleman de thuisploeg verdiend op voorsprong. Hierna ver slapte het spel van de thuisploeg en Vesos kreeg gaandeweg de eerste helft zelfs kansen op de gelijkmaker. Rust 1-0. Na rust stelde Blauw Wit oi'de op zaken en werd het veldoverwicht eindelijk ook uitgedrukt in doelpunten. Robbert scoorde 2-0 en 3-0. Hiermee was de ban definitief gebroken en scoorde de thuis ploeg er lustig op los. Olaf Koning scoor de 4-0 en vlak hierna was het Kuba Kladzinsky die 5-0 scoorde. Ook Rik Stoevenbelt liet zich zien en scoorde fraai 6-0. Dennis Bolink die in de ver dediging alles onder controle had ging toen ook mee naar voren en hij scoorde dan ook 7-0. Vesos wist hierna fraai de eretreffer te plaatsen, waarna Rik Stoevenbelt voor de eindstand van 8-1 zorgde. Blauw Wit F2 - Enter Vooruit F2 Blauw Wit begon fanatiek aan de wed strijd tegen Enter Vooruit. Dankzij de zeer goed keepende doelman van Enter Vooruit bleef het lang 0-0. Uiteindelijk was het Derrendie deze uitstekende doel man toch het nakijken gaf 1-0. Hierna ging het snel en scoorde Blauw Wit nog vier maal. De doelpunten werden ge maakt door Marten, Noël en Derren nog twee keer. Rust 5-0 Na rustging het alle maal minder makkelijk. Uiteindelijk opende Derren ook in de tweede helft de score 6-0. Nick maakte al snel 7-0 en Jordy maakte het laatste doelpunt 8-0 Blauw Witkreeg deze wedstrijd heel veel kansen, maar de doelman van Enter Vooruit wist zijn team meer doelpunten te voorkomen 8-0 Holten 8 - De Zweef 7 Holten 8 begon de wedstrijd goed het was het eerste kwartier van de wed strijd heer en meester, wat dan ook resulteerde in een 1-0 voorsprong. Maar de Zweef kwam sterk terug en scoorde de gelijkmaker. Holten koos de aanval door een fout van de keeper ging Albert Wegstapel door en scoor de knap 2-1. De tweede helft was van de Holtense kant slecht. De Zweef dicteerde de wedstrijd en Holten mocht van geluk spreken dat het niet verder kwam dan de 2-2 gelijke en terechte stand Holten 11 - Omhoog 7 Na een rommelige start stond het elfde al snel achter met 2-0. De wed strijd veranderde snel waardoor Hol ten een veldoverwicht behaalde wat dan ook leidde tbt een stand van 2-2 maar Omhoog kwam weer op voor sprong en een rust stand van 2-4 werd bereikt in het voordeel van Omhoog In de tweede helft was het een gelijk- opgaande wedstrijd na twintig minu ten kwam Holten op 3-4, en kort daar na werd het 4-4. De eindfase van de wedstrijd was spannend, het was een verdediger van Omhoog die Holten aan de leiding bracht in de wedstrijd 5-4 een stand waar Holten 11 dan ook heel blij mee was, karakter kan dit elftal niet ontzegt worden. Holten 12-PH 18 Een goed tikkend PH dreigde Holten 12 naar een grote nederlaag te spelen Echter in het laatste kwartier kwam Holten goed terug. Op prachtig aan geven van Teun Deyk kon Andre Ku- kolja scoren. Erik Stukker kopte ver volgens uit een corner prachtig in Na rust scoorde Frans Spikker 3-0. De Rood Zwarten begonnen met elkaar te praten en maakten de oude fout debatteren met elkaar en niet voetbal len wat PH in de gelegenheid bracht om terug te komen in de wedstrijd. De eindstand was in het voordeel van het Twaalfde elftal 3-2 de punten waren binnen en dat telt. Holten6-GFC4 Regen, hagel alles zat het zesde tegen, gehoopt werd op het afgelasten maar nee er moest gevoetbald worden. De ex gaike tijgers wisten het hoofd bo ven water te houden. Met name Pot- mario was de man van de wedstrijd hij scoorde niet alleen maar was ook de man die het elftal in goede banen leidde. Na diverse overwinningen van het zesde elftal moest men nu met een gelijkspel genoegen nemen, de uit slag was dan ook een correcte Met Potmario in hun midden zal deze ploeg heel hoge ogen gooien in hun klasse. Sallandia 3 - Holten 3 Holten 3 begon de wedstrijd goed en dat werd bekroond met een doelpunt, door de bal goed rond te laten gaan werd het al snel 2-0 voor Holten. Voor de rust werd de stand door Sallandia terug gebracht tot 1-2, waardoor Hol ten zich het zelf moelijk maakte. De tweede helft was in zijn geheel voor de man van de wedstrijd Rob Somer, hij was het die Holten op een verdien de voorsprong bracht en zowel aan vallend als verdedigend zijn taak sub tiel op vertolkte. De eindstand van deze wedstnjd was dan ook een te rechte Sportlust Vroomshoop 3 - Holten 10 Holten 10 moest aantreden tegen een selectie elftal dat normaal gesproken twee keer in de week traint, dus een moeilijke opgave voor dit elftal. De wedstrijd was matig, de tegenstander was sterk, toch probeerde Holten zich kansen te creëren, maar het was Sportlust die de ruimte en de snelheid goed uit buite en het was in een mum van tijd 3-0 voor Sportlust Maar de kansen voor Holten 10 waren er wel maar Sportlust trok aan het langste eind de keeper van Holten 10. Lande- weerd was de man van de wedstrijd door zijn goede keepers werk werd het tiende elftal behoed voor een nog grotere nederlaag Holten 2-DSVD 2 Holten 2 was de hele wedstrijd zonder kansen het werkte hard maar wist niet tot scoren te komen. De scheidsrech ter werkte ook niet mee hij was een beetje met zich zelf bezig, dit kwam de wedstrijd niet ten goede, het was soms niet om aan te zien. Wat Holten ook probeerde het werd steeds in de kiem gesmoord, een verdienste die op conto kwam van DSVD De reis uit Deurningen was niet voor niets een half uur voor het einde van de wed strijd viel het doelpunt voor Deurnin gen. Wat Holten ook probeerde het lukte maar niet, was het onmacht of kon men op dat moment geen vuist meer maken, het was het laatste Hol ten verloor de wedstrijd. Den Ham B2 - Holten B2 Na de schandelijke nederlaag van vo rige week wilden de jongens laten zien waartoe zij in staat zijn. i'anaf de eerste minuut werd er fanatiek aange vallen. Arjan opende de score en met een prachtig schot van Jan Maarten kwam Holten op een 0-2 voorsprong Vlak voor rust kreeg een verdediger de bal verkeerd op zijn schoen en passeerde daardoor zijn eigen doel man. Ruststand 1-3. Jurrien werd de tweede helft in de ploeg gebracht en scoorde meteen. Jan v/d P. liet zich ook niet onbetuigd en scoorde twee keer. Het tweede doelpunt uit een prachtige omhaal. Met een mooie kopbal bepaalde Jurrien de eindstand op 1-7. Man van de wedstrijd was Gert Jan die verdedigend de zaken prima in handen had. Voorwaarts Dl - Holten D1 De wedstrijd was nog maar net be gonnen of Remon stond geheel alleen voor de keeper. Zijn inzet werd door de keeper gekeerd De eerste helft was met van een erg hoog gehalte Doordat beide partijen ieder slechts een keer scoorden werd de rust be reikt met een 1-1 stand. Tijdens de rust werd door de leiding goed duide lijk gemaakt hoe het spelletje ge speeld moest worden. Dit had zicht baar effect, er werd veel beter gevoet bald, de persoonlijke duels werden gewonnen Ook werd er gescoord uit Oe vele kansen die we kregen. Door doelpunten van Matthijs (twee keer). Maarten (twee keer) en Remon werd de wedstrijd gewonnen met 2-5. Holten D2-SDOL D2 Na de slechte wedstrijd van vorige week had Holten iets recht te zetten en dat heeft SDOL geweten. Vanaf het beginsignaal werd SDOL onder druk gezet en konden doelpunten dan ook niet uitblijven. Het was Bas, die na goed doorzetten, de score opende Nog voor rust stond Holten op een comfortabele 3-0 door Wouter en Bas. Na de pauze ging Holten goed door Invaller Sander S. speelde een prima partij. Een kleine inzinking zorgde er voor dat SDOL kon tegenscoren. Hier na besloot Holten nog een keer de mouwen op te stropen. Door doel punten van Diederik, Bas en Gerrit Jan kon er een 6-1 uitslag in de boe ken worden bijgeschreven. SOS El -Holten E2 De eerste helft was een gelijkopgaan- de wedstrijd Door een ongelukkig doelpunt wist SOS op voorsprong te komen. Uit een goed opgezette aan val wist Frank, na goed aangeven van Thijs H., de gelijkmaker te scoren. Tot tien minuten voor het eindsignaal hield Holten goed stand, maar mede door het zware veld werden de verde digers moe en werden er steeds meer fouten gemaakt waarvan SOS wist te profiteren. Uiteindelijk kwam er een 4-1 eindstand op het scorebord te staan, maar als Holten zo fanatiek blijft spelen als deze wedstrijd kunnen de punten niet uitblijven. Holten F1-HaarleF1 Ondanks een niet al te beste wedstrijd van Holten-zijde Desondanks wisten de aanvallers wel het net te vinden. Door doelpunten van Marijn (drie keer), Timo en Tom werd een ruststand bereikt van 5- 0. Na rust werd Haarle sterker en kwam Holten onder druk te staan. De ver dediging, met de goed spelende Richard, kon echter voorkomen dat Haarle kon scoren. Holten wist nog wel twee keer te scoren (Huuben Tom) en door een eigen- doelpunt van Haarle werd de eindstand bepaald op 8-0. Vesos F2 - Holten F3 Alweer een goede wedstrijd van onze jongste talenten Gelijk vanaf de aftrap dicteerde Holten de wedstnjd en soms mocht Vesos ook een stuk over de mid denlijn komen. Maar verder dan de goed spelende Glen wist men niet te komen. Holten wist uit de vele kansen die men kreeg zes keer te scoren. Aangezien het strafschopgebied van Vesos soms op een potje met pieren leek konden de jon gens niet vaker scoren. Opvallend bij Holten was het verzorgde combinatie spel en het zoeken naar de vrije man Volgende week wacht het team de zware uitwedstrijd tegen BlauwWit, supporters kunnen de jongens deze wedstrijd zeker wel gebruiken.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7