1 'Ik ben volkomen integer' èi Handelsvereniging kiest voor zuidelijke rondweg HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport bandelen Ml 11 Holtens Nieuwsblad Wethouder Van Schooten werpt kritiek actiecomité van zich af Bestuur hoopt op spoedige verharding Kalfstermansweide Leefbaar Holten houdt actie tegen rondweg Even uitwaaien op Beukenlaan M LEEFBAAR HOLTEN kerkdiensten medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 10 OKTOBER 1996 p 2 oktober vond een aanrij- ng plaats op de Dijkerhoekse- eg. Een brede maiskneuser en personenauto kwamen el- lar tegemoet gereden. Door de ladef smalle weg en de breedte ,n de maiskneuser kwamen :idc voertuigen tijden het pas- ren met elkaar in botsing. Bei voertuigen werden bescha- p 3 oktober verscheen een tot toe nog onbekend gebleven an bij twee woningen aan de ur en wel op De Wheeme en Erve Joost. De man had cén ander verhaal over het verval- n van 0611 politie alarmnum- er. In beide gevallen werd de an niet binnen gelaten, of- hoon hij wel aangaf dit te llen. Het betrof hier een forse an van ongeveer 50 a 60 jaar in :tte kleding. Mochten er meer- :re inwoners zijn die met deze an zijn geconfronteerd, dan 1 de politie dit graag weten. p 5 oktober kwam bij de poli een melding binnen dat een chtwagenchauffeur brand enden had opgelopen tijdens paratiewerkzaamheden aan |n vrachtauto langs de Al. Pcr- ineel van het tankstation rca- erdc allert door de man onder n koude douche te zetten tot- it de ambulance verscheen. De is met eerste en tweede aads brandwonden' opgeno- en in een ziekenhuis. De oor- ak van de brand, die onmid- :llijk was gedoofd, is niet be nd. p 6 oktober werd een Poolse an op de Holterberg betrapt en hij (beschermde) padde- >elen aan het plukken was. De ddestoelen werden inbeslag- nomen en de man kreeg een lete van tweeehonderd gul- p 7 oktober vond een aanrij- ng plaats op de kruising Dorpsstraat-Stationsstraat-La- lseweg tussen twee personen- Ér werd geen voorrang rleend. Beide auto's liepen iade op. 7 oktober is er voor de meenten Holten en Bathmen n nieuw politieproject gestart, et doel van dit project is twee- lig: Meer 'blauw' op straat en tere bereikbaarheid van de ilitie. Dit betekend onder :er dat het politiebureau Hol- alleen nog geopend is op landag van 9.00 uur tot 12.00 !r en van 13.00 uur tot 15.00 Over de verdere inhoud 1 dit project wordt verwezen ur een ander artikel in dit blad. f je landelijke voetpaden da- [n op zondag 13 oktober ieden iedere wandelliefhebber r een mooie route. •k de Vrienden van het Hoolter d doen hier aan mee met een )oie tocht over en rond de ilterberg. wandeling gaat onder meer igs en niet over het Scheperspad. lrten kan tussen 9.00 en 14.00 Ir vanaf camping De Holterberg. 30 64 loltens Nieuwsblad is een uitgave Oostelijke Weekbladpers BV, ehorende tot Wegener NV, in sa- lenwerking met de stichting 'Hol- insNieuwsblad'. Stichtingsbestuur: l/.H. Beyers, secretaris, Kollingserf 7451 XC Holten, tel. 0548 - 36 0 22. •irectie: J.V. Munsterman dvertenties: Getfertsingel 41, 513 GA Enschede, tel. 053 - 4 84 4 50 )rders worden afgesloten en uitge- oerd overeenkomstig onzealgeme- voorwaarden, gedeponeerd bij Ie Kamer van Koophandel en Fa- irieken te Enschede idres redactie: Kerkhofsweg 18, 451 BG, Holten. )peningstijden redactie: Elke laandag van 9.00 tot 12.30 uur. indredactie: Peter Koehorst, tel. 1541 - 35 12 48, tel.mobiel 06 - 2 71 30 69. edactionele medewerkers: Wil 'ogel, tel. 0548 - 36 42 01 oke Oosterveld, tel 0548 - 36 11 12. dvertentie-adviseurs: H. Schot- irt, tel. privé074 - 2 42 86 06. IJspeert, tel. privé 074 - 2 77 20 dvertenties kunt u in Holten opge- en bij G.W. Knapen, Larenseweg tel. 0548 - 36 12 24 tot dinsdag 2.00 uur. Bathmen: H. Voogsgeerd, Deven- rweg 34, tel.0570 - 54 16 65 tot insdag 12.00 uur bonnementen en klachten ezorging: Fam. Bouwhuis, alpolsweg 6,7451 HK Holten, tel. 548 -36 18 49 95/02 11. „Iedereen die de integriteit van deze wethouder kent, die weet dat ik deze aantijgingen ver van mij afwerp. Het colle ge, en dus ook ik, strijdt met open vizier", reageert wet houder Van Schooten op de aantijgingen van het actieco mité Leefbaar Holten. Het comité gebruikt het woord 'belazerd'. Van Schooten houdt zich daar ver buiten van. „Ik heb geen enkele behoefte aan bela zeren. Wij hebben niks te ver bergen", aldus de wethouder. „Ik vind niet terecht dat ze het woord belazerd hebben ge bruikt. Het wordt te pas en te onpas gebruikt." Van Schooten heeft geen enkel idee waar de 'gevonden tracé- kaart' vandaan komt. Ook de burgemeester tast in het duister. „Ik weet zeker dat er geen kaart bij de officiële raadsstukken zat", zegt Van Schooten. „Het komt waarschijnlijk via de uit- nodigigen aan mensen die wij hebben uitgenodigd tijdens de informatie-avond over de rond weg. Wellicht is ingetekend waar de weg ongeveer zou komen lopen. Uit fastoen hebben wij die mensen voor die avond uit genodigd. Want we weten dat het geen plezierige boodschap is voor de betrokkenen." Het actiecomité verdenkt de wethouder ervan te willen bou wen tot aan de zuidelijke rond weg. Van Schooten weerspreekt dit. „Er is nooit gerept over bouwgrond. Tot het jaar 2020 hebben we bouwgrond genoeg via de plannen Lukensveld en Lieze I en II." „Wat je ook doet in Holten, en komen hier altijd ontiegelijke problemen uit voort", vertelt Van Schooten. „Je stoot altijd mensen tegen het hoofd. Met welk tracé dan ook zal er wel een actiegroep worden opgericht. Maar als ik niks doe, krijg ik nog meer trammelatit. Natuur schoon gaat er altijd aan in Hol ten, daarom wordt er ook een haalbaarheidsonderzoek ge daan. Wellicht is dat het comité niet helemaal duidelijk en snap- I Wethouder Van Schooten is het niet eens met de kritiek van de actiegroep Leefbaar Holten. pen ze de procedure niet goed." Dat het onderzoeksbureau Has- koning zelf geen onderzoek heeft gedaan, is volgens Van Schooten van te voren afge sproken. „Haskoning heeft zelf geen onderzoek gedaan omdat er meters rapporten bij ons lig gen. Alles staat erin. Ze hebben van ons wel de. vrijheid gehad om zelf onderzoek te verrich ten, maar daar hebben ze blijk baar geen behoefte aan gehad", zegt Van Schooten die denkt dat de advertentie van het actieco- mié veel reacties oproept. De wethouder heeft meer voor keur voor een zuidelijke dan voor een noordelijk tracé. „De Al5 is ook afgeblazen. Ik ben eigenlijk meer voör een zuidelij ke rondweg en niet noord om dat je anders al bij camping De Prins noet aftakken." „Om de verkeersproblemen in het dorp te verminderen, mag de zuidelijke rondweg er wat ons betreft komen," merkte voorzitter Albert van de Maat maandagavond tijdens de najaarsledenvergadering van de Holtense Handelsvereniging op in zaal Vosman. Vervolg van voorpagina En dat moet dan ook gebeuren vindt Borghuis. „Het door B en W verantwoord geachte aantal verkeersbewegingen wordt ge steld op vier- tot zesduizend voertuigen per etmaal, momen teel zijn dit zo'n acht- a negen duizend per etmaal. Met andere woorden, als verkeersbelemmc- rende maatregelen (zoals drem pels, borden eenrichtingsver keer etc.) worden genomen zo- aÉ geadviseerd, komt een en ander al in de buurt van het beoogde aantal. Indien vervol gens een goed verkeerscircula tieplan wordt ingevoerd binnen de bebouwde kom, zal met een spreiding over het gehele dorp ruimschoots de doelstelling worden gehaald." De zuidelijke rondweg is één van de wapens in de strijd van de verkeersoverlast, zo vindt de ge meente Holten en de politieke fracties van CDA, WD, en Ge meentebelangen lijken het met het college eens te zijn. Zo zou de zuidelijke rondweg kunnen dienen voor de ontsluiting van nieuwe wijken zoals Lukensveld en plan-Beuseberg. Maar vol gens woordvoerder Borghuis blijkt uit de tracé-kaart dat dit argument niet geldig is. „De rondweg is zodanig ver van de wijken geprojecteerd, dat er ook wegen (ontsluitingen) naar de rondweg toe moeten worden aangelegd. Veel mensen zullen gezien de grote afstand toch kiezen voor een route door het dorp en dan heeft de rondweg geen effect. Voor de ontsluiting van de wijken naar het dorp moeten dus ontsluitingswegen gemaakt worden. Dat lijkt op de oude plannen van de Maisweg 1 en Maisweg 2", vindt Borghuis. Het was juist dit Maisweg-plan dat in de vorige gemeenteraads verkiezingen een grote rol speel de. Gemeentebelangen won toen fors, mede door zich stevig te verzetten tegen de aanleg van de Maisweg. „En nu kiezen ze voor deze zuidelijke rondweg, een plan dat tientallen malen erger is. En bovendien, het is niet de oplossing. Uit het rap port van de Haskoning blijkt duidelijk dat alleen de rondwe gen niet genoeg zijn. Ook dan moeten nog allerlei verkeersbe- lemmerende maatregelen in het dorp genomen moeten wor den". Feit blijft dat de status van de kaart van de gemeente Holten waarop de actiegroep de hand heeft gelegd onduidelijk is. Vol gens Leefbaar Holten gaat het hier om het officiële tracé-kaart en heeft wethouder Van Schoo ten de Holtenaren voorgelogen toen hij stelde er nog niets van een mogelijke planning bekend was. Bovendien zou het onder zoek waarmee de commissie ruimtelijke ordening vorige week heeft ingestemd in dat ge val een farce zijn. Maar het zou ook kunnen zijn dan de 'gevon den' tracé-kaart niet meer is dan een voorstel, of zelfs een kladje. Verderop in deze krant kunt u een reactie lezen van wethouder Van Schooten. Ook al worden er geen temperaturen van boven de twintig graden gehaald, even uitblazen in de schaduw van de beuken aan de Beukenlaan doet ieder mens goed. Uit een onderzoek van de Heidemij is onlangs gebleken dat de beuken aan deze rustieke laan in een goede staat verkeren. Foto: Joke Oosterveld Hij verbond daar wel enkele voorwaarden aan: het tracé, waar dan ook, moet zo dicht mo gelijk langs het dorp lopen en bovendien moet de wegeen ont sluiting bieden naar (toekom stige) woonwijken. Dat voor komt meer intern verkeer. Van de Maat verklaarde tevens dat de HHV in principe ook niet tegen aanleg van een noordelijke rondweg is. „Mocht uiteindelijk daarvoor worden gekozen, dan zullen we niet protesteren." Ook liet hi) weten zich te confir meren aan het standpunt van de Holtense Industrie Groep, die bereid is om in te stemmen met een versnelde aanleg van het Zilverzandwegtracé (om de Kol te ontlasten), hetgeen tot meer verkeer op het industrieterrein leidt. Op voorwaarde echter, dat het tegelijkertijd vaststaat dat er te zijner tijd nadere maatregelen (rondweg) worden genomen opdat de extra verkeersdrukte van tijdelijke aard is. Duidelijk werd dat de HHV nog altijd voor behoud van twee richtingsverkeer in de Dorps straat is. Het instellen van een richtingsverkeer of zogenoemd tweezijdig eenrichtingsverkeer, acht het bestuur uit den boze. Zo ook de instelling van een dertig kilometer zone. De win keliers blijven van mening dat het centrum goed bereikbaar moet blijven en dat zeker niet teruggegaan moet worden naar een aantal van 2.500 motorvoer tuigen per etmaal (winkelerf) door het centrum. Het doorgaand vrachtverkeer, hoewel al geminderd in aantal, moet wel wijken en in dat ver band merkte Van de Maat op dat het doorgaand vrachtver keer helaas nog steeds door de Dorpstraat/Oranjestraat komt. Wat betreft het aantal motor voertuigen is het huidige college in haar raadsvoorstel al wel tege moet gekomen aan de wensen van de HHV, die voorkeur heeft voor vijf- tot zesduizend per etmaal. In het voorstel dat eind deze maand aan de gemeente raad wordt voorgelegd, wordt uitgegaan van maximaal vijfdui zend motorvoertuigen per et maal (winkelfunctie met een ze kere verkeersfunctie). Boodschappencentrum Van de Maat benadrukte nog eens dat Holten geen winkelcen trum heeft, maar wel te boek staat als belangrijk boodschap pencentrum voor op de eerste plaats de eigen inwoners en daarnaast voor inwoners uit om liggende plaatsen. Het enige tijd geleden gepresenteerde koop- stromenonderzoek toont bij voorbeeld aan dat negentig pro cent van de Holtenaren levens middelen koopt in de eigen woonplaats. De HHV-voorzitter wees nog maals op het belang van ruim voldoende en goed aangegeven parkeerplaatsen in de directe na bijheid van de winkels en merkte tevens op dat een stuk van de verkeersdrukte in het dorp op 'vrij simpele wijze' te verminde ren valt door afwikkeling van verkeer via MAC-pad en Smids- denken aan het plaatsen van een fontein met bankjes en meer terrasjes op de Smidsbelt," filo sofeerde Van de Maat, die zich overigens wel voorstander toonde van het behoud van een stukje parkeergelegenheid op het plein. Indien de Smidsbelt heringe richt wordt, is het waarschijnlijk dat de markt moet worden ver plaatst. Van de Maat blikte in dat verband naar de Kalfstermans weide die,'als de woriing van de familie Baan geweken is, uitzicht biedt op de Smidsbelt en in die frklT 1 1 mmmtaarn belt. Een maatregel die samen hangt met het totale verkeers- structuurplan. Voordat de doorbraak vanaf het AH-parkeerterrein gerealiseerd kan worden, moet er echter overeenstemming bereikt wor den over de prijs met grondeige naar Jan Wansink. Wat betreft de Smidsbelt geldt dezelfde filo sofie: wel erop, maar niet eraf. Het wegrijden gebeurt dan ach ter langs het gemeentehuis en de Kerkstraat. Verkeersremmende maatregelen in het centrum als bloembakken blijven voor de HHV nog altijd bespreekbaar. Kalfstermansweide Ook de herinrichting van de Kalfstermansweide met de daar aan gekoppelde consequentie voor de woning van Baan, werd door Van de Maat in beeld ge bracht. Voortvloeiend uit het feit dat de HHV gebaat is bij een aantrekkelijke, winkelvriendclij- ke inrichting van het dorpscen trum. „Je zou daarbij kunnen Nog meer rondwegen om Holten - ja/nee Aanleg zilverzandwegtracé ja/nee Verkeersremmende maatregelen ja/nee Naam: Adres: Telefoonnummer: Opsturen/inleveren bij: J. A. Borghuis, Aalpolsweg 4, 7451 HK Holten. Ned. Hev. Kerk. Zondag 13 oktober: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. Nevendiensten. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog. Collecte in dienst: werelddiaconaat. Uitgangscollecte: orgelfonds. Oppasdienst: mevrouw de Koning, Nienke Scholten. Dijkerhoek: 9.30 uur, da. J.W. den Hertog. Diessenplas: woensdag 9 okto ber: ds. H.P. Mulder. Geref. kerk. Zondag 13 oktober 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: Werelddiaconaat Tweede collecte: Kerkelijke activiteiten. Oppasdienst: 0-3 jaar, Erna Hulsman, Lianne Meijerink, Anke Aanstoot 4-6 jaar, Janita Tromop, Jetty Tromop. Kindernevendienst: groep 2 en 3 o.l.v. Rita v.d. Voet; 4 en 5 olv. Ria Kolkman; 6 en 7 o.l.v. Tony Heusinkveld. RK kerk. Zondag 13 oktober: 10.00 uur, pastor Hogenelst, eucha ristieviering m.m.v. het jeugdkoor. Oppasdienst: mevrouw de Koning, Nienke Scholten. Nieuw-Heeten: Zaterdag 12 ok tober: 19.00 uur, Heilige mis. Zondag 13 oktober: 9.00 uur, Woord- en communieviering. Evangelie gemeente. HMV-ge- bouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek. Zondag 13 oktober 10.00 uur, ds. J.F. Scheffer. Uitgangscollecte: Werelddiaconaat. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30-11.30uurenvan 16.00-17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: V rijheidslaan 7, tel. 3611 11Geopend op werkdagen van 8.30-18.30 uur; zaterdag van 10.00- 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00-11.30 uur en van 16.00-16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: J. Koppert, Taets van Amerongenstraat 25, Markelo. tel. 0547-362200. Behandeling na te lefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 362004. Spreekuur zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Minnema, Larenseweg 54, tel. 36 28 35, b.g.g. 521629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzorging en ver pleging. Tel. (0570) 68 60 00, ma t/m vrij bereikbaar van 8.00-18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum, Gaardenstraat 31, uideen ma t/m vrij 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: informatie - en aanmeldpunt bereikbaar ma t/m vrij van 9.00-12.00 uur. Thuiszorg Midden-Overijssel: Thuiszorg7gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548-61 64 65. Tijdens kan tooruren bereikbaar. Spreekuren: ma t/m vrij 8.30-9.30 uur en volgens af spraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29. tel. 36 27 84. Spreekuren: ma t/m vrij 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Ziekenvervoen Alarmnummer 06- 11 of dienstdoende arts: 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaf, Oranjestraat 73 a, tel. 36 42 51Behandeling volgens af spraak (ook voor ziekenfonds patiënten). Ziekenfonds: spreekuur vrijdagvan 8.30-10.00uur en volgens afspraak in het Kruisgcbouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 3614 36. Gastouderbureau: T uinstraat 1tel. 36 27 55. Spreekuur dinsdag 9.00- 10.00 uur, donderdag 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardcnstraat29. Inlichtingen tel. 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag be reikbaar, tel. 0572- 36 09 22. Buiten de spreekuren wordt door geschakeld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of de Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politieburo Raalte. Politie: Alarmnummer 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Overigens: tel. 364444. Brandweer Alarmnummer 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storings dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (teL 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte riole- ringspompen of straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende sto ringsambtenaar automatisch bericht krijgt- Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 51 71 71. Energievoorziening: N.V Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-6911 00 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht) 06- 89 98 89. Stichting Onze Woning: Spreekuur Holten in gemeentehuis, elke eerste dinsdag van de maand van 10.15-12.15 uur. Elke derde dinsdag van de maand van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, teL 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met de herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30- 16.00 uur. HHV-voorzitter Van de Maat: „Zuidelijke rondweg mag er wat ons betreft komen." Foto: Wil Vogc! zin een relatie heeft met het dorpscentrum. Hij hoopte dat de weide voor volgend jaar zomer verhard is. Zoals bekend is de gemeente van plan om de weide volgend jaar op te knappen. Binnenkort presen teert stedebouwkundig bureau Witpaard en Partners schetsen voor een plan voor de toekomstige inrichting van de weide. Aan de hand daarvan komen B en W met een voorstel naar de raad. In de door Witpaard Partners gemaakte varianten wordt op verzoek van het college rekening gehouden met een aantal criteria, waaronder moge- li j kheden voor het houden van eve nementen, handhaving muziek koepel en zo mogelijk functioneel aanpassen in de inrichting, inpas sen van het Zwartepad als fiets- en voetgangersroute, ruimtelijk een goede aansluiting laten ontstaan met de terreinen van AH en het Di- Wa-complex en een relatie tussen de oude, op te waarderen begraaf plaats en de weide. Donderdag 10 oktober: Her vormde vrouwengroep, de heer Petri vertelt over de Blinden- Uitlcenbibliotheek. Vrijdag 11 oktober: Magic Light Music bij de Schure Vrijdag 11 t/m 27 oktober: Expositie Wild en Landschap in Bos Dierenwereld. Zaterdag 12 oktober: Hervormde vrouwengroep 45-jarig bestaan. Trekkersiep MAC de Holterberg 10.00 uur (Raalterweg). Zondag 13 oktober: Tussen 9.00 en 14.00 uur vanaf camping De Holterberg, natuurwandeling over de Holterberg. 13.00 uur MAC Erwincross (Raalterweg). Maandag 14 oktober: Bijeenkomst NBvP modeshow bij Schuppert Mode Holten. Woensdag 16 oktober: Frits Paule Cup, 13.30 uur Meermanskamp. Zaterdag 19 oktober: 20.00 uur, ju bileumconcert HGK in De Kandelaar. Maandag 21 oktober 20.00 uur, bijeenkomst NBvP Holten in zaal Vosman. Donderdag 24 oktober: Hervormde vrouwengroep, samen komst Dijkerhoek, mevrouw Roosenboom vertelt over 'Open Door'. Vrijdag 25 oktober 20.00 uur, Chr. Ontsp. Club met blijspel 'Snelverkeer' in De Kandelaar. Live Hazenbagger en Schrikdraad, Schure. Zaterdag 26 oktober Officiële opening scouting blokhut Liezenweg, 20.00 uur, Chr. Ontsp. Club met blijspel 'Snelverkeer' in De Kandelaar. Diepe Hel Holterbergloop. Dinsdag 29 oktober 20.00 uur, al gemene ledenvergadering VW in Partycentrum Barbarossa. Donderdag 31 oktober: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp; 20.00 uur, bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar (over vrouw in Rusland). Vrijdag 1 november Magic Light Music bij de Schure Zaterdag 2 november: Speelgoedbeurs 10.00 tot 12.00 uur Bosch kamp. Zondag 10 november: Playbackshow buurtvereniging Dijkerhoek. Vrijdag 14 november Hervormde vrouwengroep, eigen avond. Dinsdag 19 november 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp. Donderdag 21 november 20.00 uur, bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar (over voetzooltherapie). Bazaar zorgcentrum de Diessenplas, 10.00 - 12.00 uur, 14.00 -17.00 uur, 19.00-21.00 uur. Zaterdag 23 november: Hazenbagger en Schrikdraad bij de Schure Donderdag 28 november Hervormde vrouwengroep jaar vergadering. Vrijdag 6 december Magic Light Music bij de Schure Woensdag 11 december: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp. B Geboren: Daan zv. H. Jalving de Jong, oud 78 jaar; G. Kalfs en H. Fokkink. Overleden: P.J. terman-Huzen,oud 67 jaar.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3