Keunefeesten: weer gezellig, ongedwongen en lekker druk xUffeit n Theaterfiets laat iedereen meedoen Zakelijk BEKEKEN Vijftien jaar Cl 000 Zakelijk BEKEKEN HOLTENS NIEUWSBLAD HOLTEN Uit het politierapport BELANGRIJKE MEDEDELING Bezoek onze stand op de middenstandsbeurs (19-20-21 sept.) schitterende aanbiedingen h_ Harmonie in beter wonen Lustrumtocht op Heuvelrug Thuiszorg wil samenwerken kerkdiensten medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 19 SEPTEMBER1996 Vorige week is een groene afval- :ontainer verdwenen uit de Na gelhoutstraat. De container was :er leging aangeboden, maar ;oen de eigenaar zijn eigendom weer wilde ophalen, bleek deze te zijn verdwenen. De container was voorzien van het huisnum mer 10. Wie o wie heeft er nu twee groene containers in zijn jezit? Graag één terugbezorgen op Nagelhoutstraat No.l 0. Dp 13 september vond een aan rijding plaats tussen een vracht auto en een personenauto op de kruising Veenweg-Landuwer- weg. Er werd geen voorrang erleend. Enige schade was het gevolg. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Op dezelfde datum vond een aanrijding plaats tussen een rachtauto en een personenauto op de kruising Deventer- weg-S14 nabij het Chinees Res taurant. Ook hier werd geen oorrang verleend. De schade vas aanzienlijk, maar er vielen geen gewonden. Op 15 september leefde een utobestuurder in de veronder stelling dat zijn personenauto ivas gestolen. Nadat hij had ge tankt langs de Al en nadat hij had afgerekend, bleek zijn auto zijn verdwenen. Een passa gier van zijn auto had echter de auto verplaatst, omdat er andere klanten aanwezig waren die ge bruik wilden maken van de pomp. Een storm in een glas water dus. Holten geen plaats om te feesten? Geen mens die dat meer durft te zeggen na het doorslaande succes van ook de zesde Keunefeesten. Een evenement dat opnieuw als gedenkwaar dig festijn in de analen kan worden bijgeschreven en ook zeker volgend jaar op de Holtense activiteitenkalender wordt opgenomen. Ofschoon bij het ter perse gaan van deze editie van het Holtens Nieuwsblad nog niet bekend was hoe het evenement financieel gedraaid heeft, is het zeer waarschijnlijk dat het met een bang saldo wordt afgesloten. cn top dorpsfeest waar jong en oud ongeremd uit de bol gaat. „Natuurlijk heeft het evene ment een zekere uitstraling in de regio en zelfs daarbuiten, maar toch is het opvallend dat de tent voornamelijk bevolkt wordt door Holtenaren. Het karakter van een 'gezellig onderonsje' is er dus nog steeds," aldus Dogtc- rom en twee leden van de groep Suffcndoe die zaterdagmiddag in de tent naar hun zeggen voor een 'wereldact' tekenden, verze kerden ons dat de Keunefeesten 'hét feest der feesten is!" De gezellige, ongedwongen sfeer, de muziek, het onont beerlijke gerstenat, het bracht ook dit jaar enkele duizenden feestgangers op de been. Net als vorig jaar zo'n 5.500. Onder hen een kleine zeshonderd die vooraf een passepartout aanschaf ten, de rest kwam binnen via losse verkoop. Voorzitter Wim Dogterom van de Keunefeestcommissie verze kerde dat het zo goedkoop mo gelijk houden van de toegangs prijzen ook volgend jaar uit gangspunt blijft: „Wij zijn geen belegginsclub, willen geen winst maken. We willen de mensen gewoon een paar leuke avondjes uit bieden voor een aantrekke lijk bedrag. Want zeg zelf, waar kun je voor 25 gulden drie avon den achtereen uit? Dat willen we graag volhouden." Begonnen als jubileumfeest voor de 22-jarige carnavalsvere niging De Fienpreuvers, kunnen de Keunefeesten inmiddels worden beschouwd als een op Zelf aan theater doen is toch net zo leuk of eigenlijk veel leuker dan er naar kijken? Dat kan bij Theaterfiets. Ie dereen kan vanaf eind deze maand proberen hoe het is zelf op de planken te staan. Theaterfiets presenteert vier poorten cursussen in blokken ■an tien lessen. De eerste is een theatercursus voor kinderen van icht tot twaalf jaar. Tién weken ang op de woensdagmiddag anaf woensdag 2 oktober van 3.30 tot 15.00 uur worden alle neepjes van de theater bijgc- >racht. De cursus voor jongeren an twaalf tot zestien jaar duurt >ok tien weken en wordt gehou- len op woensdagavond van 9.30 tot 21.00 uur. 3an is er voor volwassenen een heatercursus die op donderdag- ivond 3 oktober voor het eerst pp het programma staat van |9.30 tot 21.30 uur. Bi) al deze tursussen, die onder leiding itaan van Willemien Bronk- horst, kan ook een vervolgcur sus worden gevolgd. Naast het theater draagt Thea terfiets ook het cirsus een warm hart toe. Daarom is er een Cir- cusschool voor kinderen vanaf acht jaar die wordt gehouden op donderdagmiddag van 16.00 tot 17.00 uur. Maar natuurlijk worden er eerst introductielessen gegeven voor de rheatercursussen en de Cir- cusschool. Op woendag 25 en donderdag 26 september wor den op dezelfde tijden als de .cursussen de introducties gege ven. „We zijn lang bezig geweest om dit programma samen te stel len", zegt Dolf Moed enthou siast. „We willen het echt pro fessioneel aanpakken. Na enkele succesvolle try-outs gaat het nu echt gebeuren." Voor meer informatie kan met Dolf en jet Moed bellen van Theaterfiets, tel. 0548-3618 43 I Dolf Moed wil iedereen laten genieten van het theater. Zeker de moeite waard en... Tot ziens bij: ^0 jt woninginrichting Harmonic in beier wonen H O L TEN Stationsstraat 3-5. Tel. 0548-36 12 23 Fienpreuvers Het succes van de Keunefeesten is natuurlijk op de eerste plaats toe te schrijven aan de Keunefeestcom missie. Een aparte commissie bin nen carnavalsverenigingDc Fienp reuvers, die destijds het initiatief nam voor het feest in verband met het 22-jarig bestaan. In carnavals kringen vanzelfsprekend een jubi leumjaar. Dat eerste, toen nog Keunefeest, werd met verlies afge sloten. Hoe anders is het beeld nu! Onder de paraplu van de Keunefeesten worden met veel succes diverse ac tiviteiten gehouden, waarvoor de Keunefeestcommissie verschillen de subcommissies in het leven heeft geroepen, die zorgen voor een perfecte organisatie. Dogter om: „Daarnaast hulde aan de vele vrijwilligers die ons de afgelopen dagen geholpen hebben. Alleen in cn om de tent al waren er telkens zo'n 150 actief. In totaal zijn bij de ze organisatie ruim vierhonderd mensen betrokken. Allerlei hand en spandiensten, van kaartcontro- le tot bodyguard (uitsmijter). Ik ben allen zeer dankbaar voor hun inzet. Als je deze mensen namelijk niet hebt, kun je zo'n evenement vergeten. Dan moet je profs inhu ren en wordt het onbetaalbaar." Volgens Dogterom is er weinig voorgevallen. Een compliment aan de bezoekers en ook de uitsmijters. „Het enkele incidentje dat zich voordeed, is direct opgepakt door die jongens. Maar in totaal valt het te verwaarlozen. Vergelijk het maar eens met voorvallen op een derge lijk feest in het westen..." aldus Dogterom. Kalfstermansweide Ook de zesde Keunefeesten speelden zich voornamelijk af in de feesttent op de Kalfster mansweide. De tent had dezelf- i Linda, Roos en Jessica deden menig herenhart sneller kloppen. de afmeting als het jaar ervoor. Nu de gemeenteraad zich bin nen afzienbare tijd mag buigen over de toekomstige invulling van de nog steeds vaak soppigc weide (half oktober zijn de schetsen van het stedebouw kundig bureau klaar), is het niet onwaarschijnlijk dat de weide volgend jaar anders ingericht is. Gezien de grote belangstelling voor de Keunefeesten, rijst de vraag of de Keunefeestcomml's- sie dan overweegt een grotere tent te plaatsen. Dogterom: „Uiteraard wordt er al voorzichtig over gedacht hoe we de zaken dan gaan aanpak ken. Indien de weide wordt ver hard, zou je bijvoorbeeld kun nen overwegen een tweede tent ernaast te zetten (met door gang). De huidige tent verlengen is namelijk moeilijk, omdat on der meer de brandweerwagen er omheen moet kunnen. De vraag is echter of daar behoefte aan is en of je onbeperkt bezoekers moet toelaten. Dan is er het praktische probleem: wat doe je in die tweede tent? Twee arties ten op een avond? Dat vergt een strakke programmering. Je kunt zo'n tweede tent echter mis schien ook gebruiken voor hap jes en drankjes, 't Valt echter op dit moment nog moeilijk te zeg gen allemaal en volgend jaar zal het nog wel niet aan de orde zijn. Als de Kalfstermansweide ver hard wordt en uiteindelijk mede ingericht wordt voor het hou den van evenementen, dat lijkt Foto: J.O. het mij wel verstandig dat er een toiletvoorziening komt, die op de riolering wordt aangesloten. Dat is nu nog een probleem, ook met de toiletten die we nu had den gehuurd." In verband met het vijfjarig bestaan, houdt de Wandelkring Oost-Nederland zaterdag 21 september de Eerste Lustrum- tocht op de Sallandse Heuvelrug. Er zijn routes van vijf, tien, vijftien, 25 en veertig kilometer. Start en finish zijn bij café De Biester. De startijden voor vij en tien kilometer zijn tussen 9.00 en 14.00 uur; voor de vijftien en 25 kilometer tussen 9.00 cn 12.00 uur en voor de veertig kilometer tussen 8.00 en 9.00 uur. De kortere afstanden voeren dc wandelaars over de Holterberg, terwijl de langere afstanden ook over Noetselerberg, Haarler- berg en Sprengenberg komen. De langste routes komen onder meer in het gebied dat tijdens dc broedtijd van de korhoenders is afgesloten. Het gaat daarbij om de Spren genberg (Wolfsslenk), die op het hoogste punt een weids uitzicht biedt over de heuvelrug. Met enig geluk valt er nog iets te bespeuren van de bloeiende hei de. Na het bosgebied de Diepe Hel wordt de hoogvlakte verla ten .en daalt de route via een smalle, diepe slenk terug naar de Holterberg en Holten. Voor meer informatie kan men bellen met 0570-46 11 42. Vijftien jaar geleden opende de eerste C1000 supermarkt haar deuren. En met succes, want sindsdien zijn er in Nederland al meer dan driehonderd ClOOO's geopend, waardoor C1000 tot één van de grootste supermarktketens van het land is uitge groeid. Er komen nog steeds nieuwe zaken bij. Steeds vaker ontdekken consumenten de weg naar de vriendelijke service, uitstekende kwaliteit en lage prijzen van C1000: voor zuivel, verse groenten en fruit, vlees en vleeswaren, kruideniersartike len en diepvriesprodukten. Het succes van C1000 is vooral te danken aan de klanten. Daarom maakt C1000 er voor hen deze weken onder het motto 't Is feest, C1000 15 jaar' een prachtig feestje van. Het wordt gevierd in de vrolijk versierde winkel hoek Dorpsstraat-Larenseweg met een prachtig cadeau: het - gratis - feestelijk boodschappenpakket boordevol merkartike len. Gedurende dc feestweken ontvangen klanten van Dikkers C1000 over al hun aankopen, dus ook bij alle aanbiedingen, spaarzegels (25 gulden kassa-aanslag is één zegel). Elke volle spaarkaart is goed voor een gratis C1000 feestpakket ter waarde van vijftig gulden. Daarnaast biedt C1000 een groot aantal feestelijke aanbiedingen en talloze activiteiten (in en rond de winkel) die het boodschappen doen extra leuk maken. De actie duurt totaal tien weken (tot en met week 46). „Ook al zeggen ze dat het er nog goed uitziet, ik heb na bijna drie jaar besloten om te verbouwen", zegt Suzanne Klein Bluemink van Kapsalon IJsseldijk aan de Dorpsstraat 18. Er gaat een compleet frisse wind door de zaak zoals Suzanne het noemt. Ook de naam wordt veranderd in Suzan's Haarmode. Niet alleen klanten kunnen bij Suzan's Haarmode een metar- morfose ondergaan, ook de zaak blijft dus niet achter. Zater dag 28 september om 13.00 uur wordt de huidige winkel leeggehaald en wordt alles overgebracht naar een nood-unit die voor de huidige winkel komt te staan op de Smitsbeld. Op dinsdag 1 oktober wordt die cabine in gebruik genomen en kan men aan de slag met de verbouwing. De cabine blijft twee weken staan tot en met vrijdag 11 oktober. Alles blijft bij het oude, zo ook het vertrouwde telefoonnummer 36 44 86. Op zaterdag 12 oktober is de zaak gesloten om de verbouwde zaak weer her in te richten. Van 6 tot en met 12 oktober is er een speciale actie voor kinderen tot en met 12 jaar. Ze kunnen zelf (of met hun vader of moeder natuurlijk) een wedstrijdkaart ophalen in de nood- -unit. Op 12 oktober kunnen ze om 15.30 uur een ballon ophalen die een half uur later, als de officiële opening begint, met het kaartje waar hun naam opstaat de lucht in gaat. De ballon die de meeste kilometers aflegt krijgt als prijs een jaar lang gratis knippen bij Suzan's Haarmode. Van 16.15 tot 19.00 uur is er een open huis bij de verbouwde zaak en kan iedereen een kijkje komen. Mensen krijgen daarover nog een folder over de feestelijke opening. De Samenwerking binnen de thuiszorg in Holten wordt tot nu toe door de verschillende zorgaanbieders als positief ervaren. Thuiszorg Zuidwest Overijssel vreest, dat de aangekondigde samenwerking tussen Thuiszorg Midden Overijssel en een landelijk opererende thuiszorgorganisatie hierin verandering zal brengen. De aangekondigde concurrentie zou er wel eens toe kunnen leiden, dat de afstemming tussen verschillende zorgaanbie ders minder soepel gaat lopen. Dat komt de zorg naar de klant niet ten goede. Thuiszorg Zuid west Overijssel streeft juist naar verdere samenwerking met de plaatselijke en regionale organisaties en hulpverleners, zoals de verzorgingstehuizen, verpleegtehuizen en huisartsen. Door volop gebruik te maken van eikaars mogelijkheden kan er veel beter en sneller ingespeeld worden op de vragen van de klant. Schaars wordende gemeenschapsgelden worden zo doelmatig mogelijk gebruikt. Uiteindelijk moet dit leiden tot het steeds goedkoper aanbie den van kwalitatief goede zorg. Ruim vijftig jaar is Thuiszorg Zuidwest Overijssel in Holten actief op het gebied van kraam zorg, jeugdgezondheidszorg (0-4 jarigen) en w-ijkverpleging. Hiertoe verzorgt zij 'hulp op maat', zwangerschapsgymnas- tiek, thema-avonden en consultatiebureau-werkzaamheden. Om deze activiteiten te blijven verbeteren voert Thuiszorg Zuidwest Overijssel regelmatig tevredenheidsonderzoeken uit onder haar klanten. Door een 24-uurs bereikbaarheid is zij daarnaast in staat op korte termijn flexibele hulp te bieden waarbij zij er naar streeft zoveel mogelijk één gezicht te bieden naar de klant toe. Ned. HesKerk. Zondag 22 sep tember: 9.30 uur, ds. S.M. Roozcn- boom. Nevendiensten. 19.00 uur, da. J.W. den Hertog. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscoüectc: Vredeswerk. Oppasdienst: me vrouw Kuipers, Anne Kuipers. Dij- kerhock: 9.30 uur^da.J.W. den Her tog. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte:Vredcswcrk.Dics senplas: woensdag 18 september: pastor H. Wiggers.Geref. kerk. Zondag 22 september: 9.30 uur, ds. R.J. de Blaauw, Wierden. 19.00 uur, ds. H.P. Mulder. Collecte in dienst: Vredeswerk l/3 cn diaconie 2/3. Tweede collecte: Kerk. activiteiten. )ppasdicnst: 0-3 jaar, Anita Bolink, Gery de Bie, Evelvn Hulsman. 4-6 jaar, Anneke Scheurwater, Wendy Rietman. Kmdernevendienst: groep 2 en 3 o.l.v. Ria Jansen; 4 cn 5 o.l.v. Trijnet Ovcrkcmpe; 6 en 7 o.l.v. Chris Offringa.RK kerk. Zon dag 22 september: 10.00 uur, pas toor A. Rademaker. Oppasdienst: mevrouw mevrouw Kuipers, Anne Kuipers.Nieuw-Heeten: Zaterdag 21 september: 19.00 uur, Heilige mis. Zondag 22 september: 9.00 uur, Woord- en communieviering. Evangelie gemeente. HMV-ge- bouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek. Zondag 22 september: 10.00 uur, ds. J.F. Scheffer. Uitgangscollecte: Diaconic.Kerktelefoon: Uitzendin gen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 -11.30 uur en van 16.00 -17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitslui tend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur (zonder afspraak).Apo theek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30- 18.30 uur; zaterdag van 10.00-17.00 uur; zon- en feestdagen van 11.00- 11.30 uur en van 16.00-16.30 uur. Buiten deopeningstijdeneerstbellcn om af te spreken wanneer de assis tente in de apotheek is.Tandarts: L. Mees ten Oever, Noordachteresch- weg 8a, Markelo. tel. 0547- 362992.Behandeling na telefonische afspraak.Dierenarts: Dierenartsen combinatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur zaterdag 8.00- 9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Minnema, La- renseweg 54, tel. 36 28 35, b.g.g. 5216 29.Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzorging en verple- ging.Tel. (0570) 68 6000,mat/mvrij bereikbaar van 8.00-18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekein de alleen voor spoedeisende za- ken.Thuiszorg Midden-Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. HoofdkantoorNijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548-61 64 65. Tijdens kan tooruren bereikbaar. Spreekuren: ma t/m vrij 8.30-9.30 uur en volgens af spraak. Kantoor Holten, Gaarden- straat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: ma t/m vrij 8.30-9.30 uur en volgens afspraak.Thuiszorg-hulpmiddelen- ccntrum, Gaardenstraat 31, uitleen ma t/m vrij 13.00-13.30 uur.Vrijwil- lige thuiszorg: informatie- emaan- meldpunt bereikbaar ma t/m vri) van 9.00-12.00 uur.Ziekenvervoer: AlarmnummcrOóTl ofdienstdoen- de arts: 36 35 53.Fysiotherapie: Cen trum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Da gelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Prak tijk voor fy siotherapie mevr. H. Ver- snel-Graaf, Oranjestraat 73 a, tel. 36 42 51Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: spreekuur vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 36 14 36.Gastouderburcau: T uinstraat 1tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag 9.00-10.00 uur, donderdag 13.00-14.00 uur.Sichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. fnlich- tingcn tel. 36 49 lO.Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572- 360922. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar Buro Slacht offerhulp Deventer of de Telefoni sche Hulpdienst. Spreekuren: woensdag9.00-11.00 uur in het poli- tieburo Raalte.Politie: Alarmnum- mer06-l 1 (dagen nachtbereikbaar). Overigens: tel. 36 44 44. Brandweer Alarmnummer 06-11 (dag en nacht bercikbaar).Gemeentewerken: Dc stonngsdienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel, 36 19 72) voor klachten over o.m. defecte rio- leringspompen of straatverlichting, gaten in het wegdek of andere stonn- gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende sto ringsambtenaar automatisch bericht krijgt.Diercnbcscherming: E. West hof, regio-inspecteur, teL 51 71 71. Energievoorziening: N. V. Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-69 11 00 tijdens kantooruren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht) 06- 89 98 89.Stichting Onze Woning: Spreek uur Holten in gemeentehuis, iedere eerste dinsdag van de maand van 10.15-12.15 uur. Iedere derde dins dag van de maand van 14,15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woens dag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag 10.00-12.00 uur.Oud- heidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 2~, Holten. Tot en met de herfstvakan- ue geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Donderdag 19 september 13.17 uur, vertrek NS-station AN- BO-stadswandeüng Zutphen; mid denstandsbeurs Kalfstermanswei de; 18.30 uur,Tour d'Overijssel Hol ten op TV Oost Vrijdag 20 september: Midden standsbeurs Kalfstermansweide Zaterdag 21 september: Midden standsbeurs Kalfstermansweide; Holterbergherfsttoer WVH (80,110,150 km); tussen 8.00 en 14.00 uur, start diverse afstanden Lustrumwandeltocht Wandelkring Oost-Nederland over de Holterberg Dinsdag 24 september 14.30 uur, Bejaarden sociëteit; 19.30 uur, ge meenteraadsvergadering Woensdag 25 en donderdag 26 sep tember: Introductielessen theater- ficts.Donderdag 26 september: 20.00 uur, bijeenkomst XBvP Hol ten met toneel en sketches in zaal Vosman; 20.00 uur, bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar met da. J.W. den Hertog.Zondag 22 t/m Zondag 29 september collecteweek NicrstichtingZaterdag 28 septem ber: Schure geslotenZondag 29 sep tember: IPO-examen VDH Kring groep Bergspeurders, terrein Lam- booysweg; Finale jeugdmotocross MAC 12.30 uurAIaandag 30 sep tember: 18.30 uur, bloedafname- avond Rode Kruis in de sporthal; 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp Woensdag 2 en donder dag 3 oktober: Start cursussen Thcaterfiets.Zaterdag 5 oktober: Nacht om Flolten (M.AC De Holter berg); live Kump We, Schure Zaterdag 19 oktober: 20.00 uurjubi leumconcert FIGK in De Kande- laarMaandag 21 oktober 20.00 uur, bijeenkomst NBvP Holten in zaal VosmanVrijdag 25 oktober: 20.00 uur, Chr. Ontsp. Club met blijspel 'Snelverkeer' in De Kandelaar. Live Hazenbagger en Schrikdraad, Schu re.Zaterdag 26 oktober: Officiële opening scouting blokhut Liezen- weg; 20.00 uur, Chr. Ontsp. Club met blijspel 'Snelverkeer' in De Kande laar. Diepe Hel Holterbergloop. Donderdag 31 oktober: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp; 20.00 uur, bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar (over vrouw in Rus- land)Zaterdag 2 november Speel goedbeurs 10.00 -12.00 uur Bosch- kampDmsdag 19 november 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Bosch- kampDonderdag 21 november: 20.00 uur, bijeenkomst CPB Holten in De Kandelaar (over voetzoolthe rapie) Woensdag 11 december 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Bosch- kampDonderdag 19 december: 20.00 uur, kerstvienng CPB Holten in De Kandelaar Zondag 22 decem ber Live Höllenboer, Schure Woensdag 22 januari: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp Donderdag 30 januari: 20.00 uur, bi|- ccnkomst CPB Holten in De Kan delaar (jaarvergadering) Woensdag 12 februari: 20.00 uur, Kunt en Cultuur in De Boschkamp Donderdag 27 februan: 20 00 uur, bijeenkomst CPB Holtenin De Kan delaar (over Johanna van Buren) Dinsdag 18 maart: 20.00 uur, Kunst en Cultuur in De Boschkamp Donderdag 27 maart: 20.00 uur, bij eenkomst CPB Holten in De Kan delaar (paasbakjes maken) Maandag 21 april: 20.00 uur, Kunst cn Cultuur in De Boschkamp B Geboren: Karine, dochter van C.W. Gruijtersen A. Urff; Léon An- toinc, zoon van owpF.H.M.Spikker en H.W.J.Tuitert. Overleden: J.M.W. Zimmermann G6); D.J. Pekkeriet f3). Ondertrouwd: H. Stevens en M.F. Elbersen Gehuwd: J.M.Jansen en H.M. Nij- vcld; HNaweri Vanden MLahuis..

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3