OKIA heeft leiding in de competitie overgenomen Sports in Holten Holten wint promotie wedstrijd van Reutum Sport agenda Mark Tuitert Nederlands skeelerkampioen junioren Twenhaarsveid 2e op N SH-kampioenschappen HOLTENS NIEUWSBLAD TC Holten heeft ook kampioenen Hulzen sterker met strafschoppen Alle vier teams van tafeltennisvereniging Holten kampioen Jeugd succesvol op Schuitert-toernooi Eerste prijs voor Zwennie Holtens Nieuwsblad iedere week boordevol nieuws NK touwtrekken en survival Felicitaties voor Holten Midzomeravondconcert Holterberg afgeblazen DONDERDAG 13 JUNI 1996 Holten is een Nederlands kampioen rijker. In het tropisch warme Otterlo slaagde Mark Tuitert (16) er zaterdag in om zijn naaste concurrenten op het Nederlands kampioenschap skeeleren voor junioren de baas te blijven. Van de zestien deelnemers toonde Tuitert zich onbetwist de sterkste. De competitie van 1996 zit er weer op, de laatste week was erg warm en aan het einde van de zaterdag kwam er nog onweer en regen. Toch heeft iedereen alles kunnen spelen. TC Holten heeft drie kampioensteams te weten: de woensdag basis school mix-2, Lisette Scholten, Jennifer Jansen, Remco v.d. Riet en Paul de Rooy. Donderdag dames-1, Arnica v.d. Akker, Renée Bruins, Lia Driessen, Bertie Kraay en Derkje Westerik. Zaterdag jeugd mix-17jr, Petra Vennegoor, Jidde Wessels, Roel Roele en Emiel Snippert. Naast dit succes moesten helaas ook drie teams degraderen omdat ze in de poule zevende of achtste werden en niet in de laagste klasse speelden. De andere 19 teams behouden hun klasse. Het kampioenschap werd verre den op een parkoers van 1200 meter. De deelnemers moesten een half uur plus drie rondes 'aan de bak'. De strijd speelde zich voornamelijk af tussen de koplopers Jeroen Dunnewind, Rinse Kloek, Herman Boeve (Nederlands kampioen 1995) en Tuitert. Al vrij snel maakte Boe ve zich los van de kopgroep om zijn eigen race te gaan rijden. Mark en Jeroen namen daarop een voorsprong met in hun kiel zog Rinse Kloek, die echter na enige tijd vanwege het voor hem te hoge tempo opgaf. Mark en Jeroen reden daarom samen verder, Boeve was verzekerd van de derde plaats. In de eind sprint won Mark Tuitert over tuigend van Dunnewind. Al enkele jaren is de jonge Hol- ternaar op weg zich te ontpop pen als skeelertalent. Zijn voor keur gaat uit naar wegwedstrij den, waarop hij doorgaans meer tegenstand ontmoet dan bij baanwedstrijden. Met een ju niorlicentie op zak is Tuitert evenwel verplicht om op baan- „Het was daarom niet mogelijk een avondvullend programma van voldoende kwaliteit neer te zetten." Den Herder wijst er op dat het organiseren van het eve nement, dat vorig jaar voor het eerst met succes gehouden werd op het terrein achter bistro De Holterberg, alleen mogelijk is met behulp van de inspanning van veel partijen, vooral uit de Holtense gemeenschap. Die partijen zijn naar zijn zeg gen niet alleen de diverse mu ziekverenigingen, maar zeker ook de horecabedrijven op de berg, die het concert dit jaar gezamenlijk hadden willen on dersteunen. Uit de commenta ren die de Kring Bewoners Hol terberg inmiddels ontving, blijkt dat het niet doorgaan van het concert betreurd wordt. „Daar Mark Tuitert (16): Neder lands skeelerkampioen ju nioren... wedstrijden uit te komen. Indien op diezelfde dag echter ergens een wegwedstrijd op het pro gramma staat, is het toegestaan dat hij als senior B-rijder aan de start komt. Officieel is men se nior met 18 jaar. Volgens moe der Tuitert koestert haar zoon de wens om zich in de toekomst tussen de A-rijders met namen als Erik Hulsebosch te nestelen. maals proberen om een zomcra- vondconcert te organiseren. Mogelijk zullen wij dan ook de medewerking inroepen van mu ziekverenigingen uit de buurge meente Hellendöorn/Nij verdal om op die manier toch een mu zikaal evenement op de Salland- se Heuvelrug van de grond te krijgen," aldus Den Herder. Talent daarvoor heeft de Holte- naar ongetwijfeld. Het kam pioenschap in Otterlo leverde niet echt veel problemen op. Opvallend veel tegenstand had Mark, die achteraf verklaarde- geen last van de warmte te heb ben gehad, niet. „Gespannen was ik wel, temeer daar ook de kampioen van vorig jaar mee deed. Die is vooral sterk in de- sprint." Mark Tuitert traint ge middeld driemaal per week op asfaltwegen en rotondes (met het oog op de bochtentechniek) in en rond Holten. De Holte- naar heeft eveneens een zwak voor schaatsen, voornamelijk lange baanwedstrijden. Of hij op den duur overstapt naar het marathonschaatsen valt nog moeilijk te voorspellen. Het skeeleren bevalt hem uitste kend, dus vermoedelijk büjft het vooralsnog bij twee in plaats van één sport. In de iets jongere Leon Offringa heeft Holten een tweede aankomend skeelerta lent. Of Offringa al meedoet tijdens de skeelermarathon die dit jaar op 23 juli gehouden wordt, is nog niet bekend. Tui tert in elk geval wel. En voor geïnteresseerden: voor jeugdle den kost een licentie 55 gulden, inclusief een abonnement op het Skeelerbulledn. competitiedagen te gaan is het de vraag of OKIA in staat is dat verschil van 8 punten te dichten. Zeker is, dat Oosterwijk dan ook tegen andere verenigingen punten moet laten liggen. De volgende competitiedag is pas na de zomer op 25 augustus in Warnsvcld bij touwtrekvere niging Treklust. Voor het echter zo ver is worden de Nederland se kampioenschappen afge werkt. Vier zondagen achtereen wordt gestreden om de titel. OKIA neemt deel in de jeugd- klasse, de 600 kg en de 640 kg-klasse. De vereniging organi seert het tweede toernooi op 29 en 30 juni op het eigen terrein van 't Vletgoor. Tijdens het concours van de Landelijke Rijvereniging dc Vestingruiters in Groenlo boekten de Bergruiters goe de resultaten. Gerrie van Lies behaalde met haar con stant presterende paard Ju liette een tweede plaats in de L-dressuur met 162 punten. Zwennie Vincent werd eer ste in het B-springen. Na de barrage op stijl, waarin zij 62 punten scoorde, kon zij de ereprijs, een mooie Grolsch paardedeken, in ontvangst nemen. Met haar tweede paard Little Chance werd zij vierde in het M-springen. Na het beginsignaal werd er meteen fel gevoetbald en al na twee minuten kreeg Holten een vrij trap toegewezen die op on geveer 15 meter buiten het zes tien meter gebied kwam te lig gen. Hier mocht het eeuwig jeugdige talent Moate zijn kuns ten bewijzen en met een gewldig hard schot schoot hij het net aan flarden (0-1). Holten 'kon nu onbevlogen gaan spelen en er kwamen een paar leuke kansjes voor de tovenaars en Free Willie maar deze kansjes werden niet verzilverd. Reutum bleef fel door strijden en kwam op gelijke hoogte nadat aanvaller Poppink de bal in het netje kopte (1-1). Na 38 minuten kwam er zwaar onweer opzetten zodat de wed strijd voor 40 minuten onder broken moest worden, dit was een mooie gelegenheid voor het rood-zwarte legioen om hun droog geschrceudc kelen te smeren. In de tweede helft werd er vooral op inzet door gevoet bald. Holten kwam weer op voorsprong nadat de altijd door gaande locomotief Oans met een ongelooflijke solo de hele verdediging van Reutum eruit liep en de bal inschoot, de kee per kon in eerste instanüe nog redding brengen maar Oans liet zijn kracht wederom zieri en prikte de bal binnen (1-2). Ieder een dacht dat Holten nu einde lijk binnen was maar Reutum bleek onvermoeibaar cn zij ble ven de rood-zwarte verdediging maar bestoken met diepe ballen op hun spitsen, maar verder dan een paar vrije trappen, die kee per Schmeichel goed doorzag, kwamen zij niet. F.r was aan Holtense zijde veel lof voor de Kleine Tovenaar die aan de lin ker kant met zijn befaamde poort trucjes de Reutumse ver dediging tot wanhoop dreef. De Tovenaar werd dan later ook terecht beloond met een pu- bliekswissel. Reutum kwam weer op gelijke hoogte na een verdedigingsfout van Free Wil lie en weer scoorde Poppink de- gelijkmaker (2-2). Maar vooral dankzij het publiek die Holten bleef aanmoedigen gingen zij maar door. Het was Jan 'Goor- 'man die na een Verwoestend afstandsschot de keeper verras te en deze liet de bal door zijn natte vingers glippen (2-3). Het leek nu onvoorkomclijk of Hol ten ging eindelijk promoveren. Reutum gooide nog alles op al les om een punt te pakken, dat zij hierin erg ver gingen werd in de laatste vijf minuten duidelijk toen weer Poppink hard op de routinmier Tox doorging, een scrimmage volgde waarna de Reutumse aanvaller op een rode prent werd getrakteerd. Nadat de rust weder was gekeerd floot de scheidsrechter eindelijk af waarna de spelers werden be dolven onder het publiek en de handjes blauw en de hoofdjes rood werden van felicitaties en zoenen. Na de vele foto's wer den er in de kleedkamer door de sponsor Oolbekkink de vele flesjes champgne opengetrok ken. Dat het feest nog tot in de kleine uurtjes doorging was wel duidelijk. Hoe het volgend jaar zal gaan is moeilijk te voorspel- Na een lang feestweekend moest maandagavond voor de beker gevoetbald worden tegen zaterdagkampioen van de eerste klasse, Hulzense Boys. Ondanks dat Holten vermoeid was, begon het goed aan deze wedstrijd. Vanaf de Linkerkant maakte Free W illie een geweldige lange rush. Zijn schot ging maar net over. Hulzen was net bekomen van de schrik of de teruggekeer de Leppe zette de Grote Tove naar vrij voor de keeper. Maar deze verwerkte het schot won derwel. Na deze bliksemstart van de gastheren werd het een beetje luw. De Boys kwamen weer op adem en begonnen een klein offensiefje, maar dit kon den geen echte kansen genoemd worden. Het was vooral het sto rende werk van de spitsen van Holten die enige onrust veroor zaakten in d defensie van Hul zen. Het opbouwende werk werd nu verlegd naar de backs van Hulzen, die eigenlijk hele maal niet konden voetballen en de bal steeds wegpoeierden. De goed opkomende Oans kon al len doorgaan op de keeper, maar een speler van de Boys kegelde hem net voor de zestien meter ferm onderuit. Geen strafschop en de slecht leidende scheids bestrafte deze brutale teackel niet. Later zou hij mededelen dat hij niet meer precies wist wie het nou precies was. De tweede helft begon uitermate fel. Rit chie had plaats moeten maken voor de Kleine Tovenaar. Voor al op het middenveld werd er hevig gebikkeld. Hierdoor kreeg Holten weer grip op de wed strijd. Maar het mocht niet ba ten. Uitgerekend Tox, die eigen lijk zijn afscheidswedstrijd voet balde kopte de bal in eigen doel. Een enorme teleurstelling. Hol ten liet het er niet bij zitten en het was Jan 'Goor'man die na een goede combinatie de wel verdiende 1-1 binnenschoot. Door de vermoeidheid konden beide teams geen kansen meer creëren. En de wedstrijd eindig de ook in 1-1. Dit betekende dat <>r •ot-sErVirmnrn vnlwdr-n Hrt lenm dit omdat er vier zeer waardevolle krachten, Tox, But cher, Opa en Schmeichel een stapje terüg zullen doen, maar er zit gelukkig genoeg potentieel in de jeugd die Holten misschien op nog hoger niveau kan bren gen. was Hulzen die het vizier op scherp had staan. Holten bleef onverdiend met lege handen achter. De dubbel was zo dicht- bij De 25-jarige töuwtrekvereni- ging OKIA heeft de eer dit jaar om in samenwerking met de Nederlandse Touwtrekbond het Nederlands Kampioenschap Touwtrekken te organiseren. Zaterdag 29 juni wordt op 't Vletgoor gestreden om de Open Nederlandse Kampioenschap pen, waar alle touwtrekteams aan kunnen deelnemen. Zondag 30 juni wordt gestreden om het Nederlands Kampioenschap in de 640 kg klasse, de 720 kg klasse, de jeugdklasse en de 540 kg klasse (zestallen). De wed strijden beginnen telkens om 11.00 uur cn de.toegang tot het terrein aan de Larcnseweg is gratis. In het kader van het zil veren jubileum houdt OKIA bovendien donderdag 4 juli een survival-tocht en vrijdag 5 juli een veteranentoemooi. Belangstelling- Het nieuwe informatienummer van de Rut- ger Stichting 06-9398 dat vanaf 1 januari in de lucht is, blijkt in een behoefte te voldoen. In het eerste kwartaal van dit jaar heb ben bijna 20.000 mensen Het nummer gebeld voor informatie over seksualiteit en anticoncep tie. Het informatienummer is inge steld omdat de Rutger Stichting steeds meer vragen kreeg over seksualiteit. Vragen waar men snel en anoniem een deskundig antwoord op wilde. Uit de gegevens van het eerste kwartaal blijkt dat vooral vrou wen makkelijk de telefoon pak ken als ze iets willen weten over seksualiteit of anticonceptie. Driekwart van de bellers is vrouw, een op de vier tclcfoon- Sporthal:Donderdag 13 juni. 06 10 15 40 uur. SGW; 17.00 - 21.00 uur SV Holten handbal. Vrijdag 14 juni 08.10 15.40 uur, SGW. Zaterdag 15 juni: 14.00 - 19.00 uur. Badmintonvereni ging K. Keulen; 14 00 - 15.00 uur. Bad- De eindstanden in de poules na ze ven maal spelen: Dinsdag dames-1 in de 2e klasse tweede, dames-2 in de 4e klasse ze vende, degradatie naar de 5e klasse. dames-3 in de 6e klasse achtste Woensdag jeugd: mix-1 tweede; mix-2 kampioen; jongens zesde; meisjes zesde. Donderdag dames-1 m de 4e klasse kampioen, dames-2 in de vierde klasse derde; dames-3 in de vijfde klasse derde. Vrijdag heren-1 2e Afgelopen zaterdag namen in de hitte drie teams deel aan de wedstrijden. Zowel welpen-1 als de B-adspiranten werden poule winnaar, terwijl het tweede wel penteam een derde plaats be haalde. Bij de penaltybokaal werd Mirjam Ribbink winnaar door als enige vier maal te sco ren tegen Kim Wcllenberg, keepster van jong Oranje. Op zondag namen meisjes A en de junioren deel aan dit toernooi. Meisjes A won ook overtuigend, terwijl de junioren op een twee de plaats eindigden. Opnieuw was Holten succesvol bij de pe naltybokaal. Kim Teeselink scoorde overtuigend vier maal tegen de keepster van credivi- sionist E O. Marloes Valk moest bij de junioren in een barrage uitmaken wie de win- mintonclub; 18.00 - 19.00 uur. Bad mintonclub. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12 30 uur bij de beheer ders van de sporthal (tel. 63180). klasse vierde; heren-2 in de 3e klasse achtste, degradatie naar de 4e klasse. Zaterdag jeugd; Meisjes 15 jr derde, mix-17jr kampioen, jongens 17jr vier de. Zaterdag Senioren Mix-1 in de 3e klasse tweede, Mix-2 in de 5e klasse derde. Mix-3 in de 5e klasse tweede; Mix-4 in de 6e klasse vijfde; Heren-1 in de 3e klasse zesde. Heren-2 in de 5e klasse zevende, degradatie naar de 6e klasse. Zondag. Mix-Sen in de 7e klas se zesde; Mix-jun in de 4e klasse vijf de. Mix 35+ in de vierde klasse acht ste; Heren 35+ in de 1e klasse vijfde. naar zou worden. Ze eindigde als derde. Met een afsluitend trainingsprogramma in de sporthal en de familie-handbal- dag op sportpark Meermans kamp sluit de handbalafdeling het lange seizoen af. Het pro gramma in dee sporthal is als volgt: Mini's, Welpen 17.00 - 18.00 uur; B- en A- adspiranten 18.30 - 19.30 uur; Jongens A, junioren, recreanten en senioren 20.00 - 21.00 uur. Op zondag 16 juni nemen 13 teams deel aan de familiedag. Het betreft hier een toernooi met teams, samenge steld uit familieleden van hand balleden en kennissen. In drie poules, met daarna kruisfinales en een finale, wordt gespeeld om de zege. Ter afsluiting wordt een barbecue gehouden vanaf 16.00 uur. ZPC Twenhaarsveid felici teert het kampioensteam van de SV Holten met het behalen van zijn promotie. Alsof het voor hen bedoeld was werd de zwemselcc- rie afgelopen zaterdag ver rast met een speciale groet. De kinderen waren juist klaar met de wedstrijden oni de Overijsselse KNZB NSH - kampioenschappen in De Wijk bij Meppel, toen er plotseling een vliegtuigje met op de sleep 'Holten Succes! Jubileum Commis sie' verscheen. ZPC werd tweede van Overijssel. Het bestuur van Twenhaarsveid vond hetderhalvc zeer gepastniet alleen de jarige SV zelf, maar ze ker ook hét eerste langs deze weg te feliciteren met dc promotie. De kampioenen werden na afloop vanzelfsprekend vereeuwigd. Foto: jo Het meest onwaarschijnlijke is toch gebeurd. Alle vier teams van de Tafeltennisvereniging Holten zijn kam pioen geworden en promoveren dan ook allemaal. Team 1 was het aan zijn stand verplicht na de degradatie naar de derde klasse van het vorig seizoen om weer kampioen te wordenm. Martin Kerkdijk, Gerard Overvelde en Nico Valk speelden twee keer gelijk en wisten de rest van hun wedstrijden te winnen. Met enkele aangekondigde ver sterkingen moet handhaving in de tweede klasse minimaal mo gelijk zijn, misschien zit er wel iets meer in. Team 2 speelde een sterk gedegen seizoen. Tegen de lagere teams haalden Jan Ophof, Rien Lammertmk cn Ron Hulle- man grote uitslagen cn daarmee veel punten. Tegen de concurentcn speelden ze gelijk of wonnen net. Door misstappen van diezelfde con curentcn werden ze twee wed strijden voor het einde van de competitie al kampioen van de vierde klasse en promoveren du? naar de derde klasse. Voor team 3 uitkomend in de zesde klasse was dit kampioen schap zeer onverwacht. Met Dirk-Jan Nijland voor de eerste maal competitie spelend leek het zeer moeilijk te worden. Maar Mark Poortman en Hentl- ry Verveda hebben hem goed op sleeptouw genomen en samen hebben ze dit kampioenschap dik \erdiend. Dient nog te wor den vermeld dat Mark een IOC' score heeft behaald in deze c< »m- petitic. Last but not least team 4. Na al vier keer op dc tweede plaats geëindigd te zijn was het dit seizoen eindelijk raak. Het kwartet, Bert en Nick Krcuwel, Mahmoud Sikh cn Hans Schop- pers maakten vooraf gedane uit spraken 'we gaan voor het kam pioenschap' waar. Met ruime voorsprong op num mer twee behaalden zc dc titel en daarmee de promotic naar de vijfde klasse. Zoals het er nu naar_ uitziet komen er volgend seizoen vijf teams in actie vtx>r T.TA'. Holten. Door dc komst van enkele 'nieu we' spelers is dit mogelijk. Voor hen die tafeltennis ccn leuke sport lijkt is er de mogelijkheid eens langs te komen in dc gvm- zaal aan de Vrijheidslaan. Dc T.TA', is er op maandag en dinsdag van 20.00 tot 22.00 uur. Zaterdag werden de Overijsselse NSH-kampioenschappen gezwommen in het openluchtbad in De Wijk. Dit is het kampioenschap voor niet-startvergunninghouders. De trai ners van 'ZPC Twenhaarsveid' Coen Ligtenberg, Margot ter Schure en Wilco Pinkert, hadden weer een succesvol trai ningsprogramma opgesteld, met het oog op deelname aan de NSH-kampioenschappen van de KNZB. Met de uitslagen van voorgaan de jaren nog vers in het geheu gen (1993-negende, 1994 vijfde ep in 1995 derde) werd in dc afgelopen weken stevig getraind door de kinderen. Uit de cluble den werd het nodige 'kaliber' geselecteerd voor afvaardiging naar De Wijk. Dertig leden (van klein tot groot) namen deel aan deze wedstrijden. Bovendien was een aantal ouders en bege leiders aanwezig om aan te moe digen. Het wedstrijdprogramma werd, ondanks de tropische temperaturen, in een gestaag tempo afgewerkt. Even nog dreigde een afgedreven on weersbui roet in het eten te gooien maar deze dreef over. In totaal waren er veertien deelne mende verenigingen met in to taal ruim 420 deelnemers aan wezig. Er werd over 33 pro grammaonderdelen in maar liefst 114 series gezwommen. De inzet van kinderen, trainers en zwemcommissie werd meer dan beloond. Twenhaarsveid herdenkt dit seizoen het dertig jarig jubileum van de vereniging. De tweede plaats in de Overijs selse NSH-kampioenschappen is de kroon van alle inspanning. Eerder al werd het Heren-1 team kampioen in de KNZB Kring-II Waterpolocompetitie. Uitslagen: Eerste plaatsen: Arjan Bouwman, 50m. rugslag jongens on der 13 jr; Maarten Koopman, 50m. schoolslag jongens onder 13jr; Martin Podt, 50 m. schoolslag heren; Irma Groteboer, 25m. vrijeslag meisjes on der 11 jr; Martin Podt, 50m. vrijeslag heren. Tweede plaatsen: Maarten Koopman, 50m. rugslag jongens on- fr der 13jr; Maartje van Eijk, 50m. vrije slag meisjes onder 13jr; Arjan Bouw man, 50m. vrijeslag jongens onder 13jr; Estafette team, 6x50m. vrijeslag, Maartje van Eijk, Arjan Bouwman, An neke Nïjhuis, Lars van Zon, Kim kort lever en Martin Podt. Derde plaatsen: Anneke Nijhuis, 50m. rugslag meisjes onder 15jr; Michel de Vries, 50m, rug slag heren; Sander Stoevenbelt, 25m. schoolslag jongens onder 11jr. Esta fette team, 4x25m. vrijeslag, Floortje van Eijk, Wouter Jansen, Sabrina Kolkman en Erik Agterkamp. Totaal uitslag: 1. Deltazwemmers, IJsselmui- den; 2. ZPC Twenhaarsveid, Holten; 3. Tolhekke, Steenwijkerwold. In de 640 A klasse heeft OKIA na een spannende middag touw trekken de leiding in de compe titie overgenomen van Eiber gen. OKIA moest beginnen te gen de Bisons. De eerste trek- beurt werd vlot gewonnen cn de tweede werd na een lange tijd te hebben stilgestaan verloren. De daarop volgende wedstrijden werden door het goed trekken de OKIA vlot gewonnen. Toen moest het aantreden tegen Ei bergen. In ccn direct duel haalde OKIA de punten binnen. Eiber- gen moest vervolgens tegen de Bisons trekken en liet ook deze belangrijke punten liggen. Dat alles in het voordeel van OKIA. Ook in het ochtendprogramma werden goede zaken gedaan. Zowel de jeugd als de heren 680 kg B-klasse haalde alle punten binnen. Het ziet er zelfs naar uit dat de jeugd voor dc vierde keer oostelijk kampioen wordt van wege de grote voorsprong (85 punten) die zc heeft ten opzich te van FIcurc (62 punten). In de 680 kg B-klasse waren jammer genoeg twee klassen afwezig, waardoor men snel achter elkaar aan het touw moest, zonder pauze. Gezien het feit dat ze dagkampioen werd en zo weer tweede staat in het klassement met 3 punten voorsprong op sw Buffels en 8 punten achterstand op Oosterwijk, had OKIA er weinig last van. Met nog twee Het Midzomeravondconcert, dat vrijdagavond 21 juni op de Holterberg zou worden gehouden, is afgeblazen. Voorzitter Henk den Herder van de organiserende Kring Bewoners Holterberg laat weten dat alle eerder gemaakte afspraken met de verschillende Holtense muziekverenigingen niet konden worden nagekomen. Na 18 jaar voetballen is het eindelijk weer gelukt: Holten promoveert na 3-2 winst op Reutum van de eerste klasse TVB, waarin zij vijf jaar bivakkeerde, naar de vierde klasse KNVB. Foto: Ten Velde Holten moest in de laatste wedstrijd minimaal gelijk spelen. Reutum had nog kans op promotie als zij met minimaal vier doelpunten verschil zou winnen. Dat deze wedstrijd goed leefde in Holten was duidelijk te merken, want er kwamen de afgelopen dagen genoeg steunbetuigingen binnen voor onze hoofdmacht. Nadat de jeugd de hele dag aan verschillende activiteiten hadden meegedaan vanwege het 75-jarig bestaan van de voetbalafdeling werd iedereen vervoerd in drie gechar terde bussen richting Duitse grens. Ook was er vlak voor de wedstrijd, als je op de goede plek aanwezig was, nog een vliegtuig met sleeptekst te bewonderen aan de al donker wordende lucht. Met vijf jeugdteams nam de handbalafdeling van de SV Holten deel aan het Gerda Schuitert-toernooi. Dit jeugdtoer- nooi van de afdeling IJsselstreek kende zijn 50-jarig jubileum en werd daarom omlijst met clowns, parachutisten, spelers van de nationale selektie en een speciale penaltybokaal. '-'i-rgyrertTJj-*aar-

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7