Enthousiasme kenmerkt concert koor Amazing rè tin. Holten houdt vast aan zelfstandig voortbestaan HOLTENS NIEUWSBLAD Socuwe houdt weet Kindervakantieweek Uit het politierapport kerkdiensten Zakelijk BEKEKEN Geslaagd debuut Boom Boom and the Babymakers Puzzeltocht Dijkerhoek 'Keihard nee' tegen indeling bij Deventer Belevingstocht VVV Holten medische diensten van dag tot dag burgerlijke stand DONDERDAG 13JUNI 1996 Het zomerconcert dat het koor Amazing vorige week gaf in Het Bonte Paard, werd vooral ge kenmerkt door een flink stuk enthousiasme. Op de eerste plaats van de jonge en bezielende dirigent David van de Braak, daar naast van het koor zelf. 'Het straalt eraf, hoor je dan vaak zeg gen. Amazing liet zich overigens enkel voor de pauze ho ren, daarna was het de beurt aan Boom Boom and the Babyma kers. Een tweetal heren uit Deventer, die voor een geslaagd debuut in Holten tekenden. Het optreden van het koor kon de toets der kritiek ruimschoots doorstaan. Zeker, hier en daar vielen best schoonheidsfoutjes te constateren, maar gezien de nog prille leeftijd doet Amazing het alleszins goed en toont een stijgende lijn in kwaliteit. Het gemengde koor werd een kleine twee jaar geleden opgericht en geniet inmiddels aanzienlijke populariteit, getuige de trouw aanhang. Voor het concert in Dijkerhoek zat de zaal ondanks het warme weer mudjevol. Tel de Amazing amper een jaar gele den nog vijftig leden, momen teel zijn dat er al zestig. „Er is nu bewust gekozen voor een leden stop," vertelde Dinie Wegsta- pel, oprichter en thans voorzit ter. „Dit houden we aan als maximum. De belangstelling is echter heel groot. We hebben nog zeker twaalf mensen op een reservelijst staan." Canada Het enthousiasame binnen het koor is groot. Dat kan in belang rijke mate worden toegeschre ven aan dirigent David, die on danks zijn 22 lentes de zanger s/essen enorm weet te stimule ren. Van de Braak, Zutphenaar Fietstocht van NBvP Dijkerhoek De Dijkerhoekse plattelands vrouwen hielden onlangs hun jaarlijkse fietspuzzeltocht. Deze tocht was uitgezet door de he ren; J. Hoekman, B. Hollegien en W. Stevens. Vanaf het Bonte Paard vertrokken 46 dames richting het Brook. Bij het Cats- meer aangekomen moesten er ballen in een emmer worden gemikt. Via de Beuseberg ging het over de Zuurberg, alwaar bij een 'illegale' frisdrankauto bus sen werden gegooid. Met een omweg over de Maneschijns- weg ging het richting "Het Bon te Paard" waar men verrast werd op een kop koffie en een snee krentewegge. Na moeilijk be raad werd de uitslag bekend ge maakt: de eerste plaats was voor Jantina Mijerman, de tweede voor Lien Stevens, de derde voor Johanna Wechstapel. Afgelopen zondag reden de le den van Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek hun jaarlijkse fietspuzzeltocht. Mede door het schitterende weer gin gen 137 deelnemers van start. Via Okkenbrock en Lettele ging het richting Schalkhaar. De tocht werd voortgezet langs het kanaal waar op een brug water moest worden geschept. In Heeten was een pauze ingelast. Langs Schoonheeten werd de weg vervolgd naar Nieuw Hee ten. Daar werd ouderwets ge hoepeld. Terug bij Het Bonte Paard volgde de prijsuitreiking. Jeugd: 1. Herjan Sluiter; 2. Bart Noteboom; 3. Herbert Teese- link. Volwassenen: 1. Geertje Holmer; 2. Dika Rensen; 3. Her man Paalman. van geboorte, is zelfs dusdanig enthousiast, dat hij het er weke lijks voor over heeft om van uit zijn huidige woonplaats Zwijn- drecht naar Holten te komen met het oog op de repetities in de Haarschool. Dinie liet trots weten dat het koor volgend jaar mogelijk overzee gaat: „Een jaar terug hadden wij het Young St. Thomas Choir uit Cana da op bezoek, dat ons heeft uit genodigd voor een tegenbezoek. Helemaal zeker is het nog niet, maar het ziet er naar uit dat we er circa een week heen gaan en er ook verschillende malen optreden." Zoals aangegeven gaf Amazing in Het Bonte Paard blijk van progressie in kwaliteit. Hier en daar bleef de klankkleur wat vlak, wellicht ook door het ont breken van begeleiding. Slechts eenmaal kroop Van de Braak achter de piano, alle overige stukken werden a capella uitge voerd. Een knappe prestatie en zeer zeker bij collectief uitge voerde nummers de moeite van het beluisteren waard. Jammer was wel dat Het Bonte Paard niet direct de beste ruimte qua akoestiek is. Wat dat betreft kwam het koor vorig jaar in De Kandelaar veel beter tot zijn recht. Dinie: „Wc hebben echter bewust gekozen voor deze ak- kommodatie in de veronderstel ling dat sommigen nog een ze kere drempelvrees koesteren voor een kerk. Bovendien was deze ruimte beter geschikt voor het optreden van Boom Boom and the Babymakers. In een kerk is het trouwens allemaal ineens afgelopen, hier kon je nog wat gezellig napraten." Met goed in het gehoor liggende nummers als 'Bye bye blackbird' en 'Happy days are here again' scoorde Amazing goed. Heel Holten houdt vast aan zelfstandig voortbestaan. In een notitie stellen B en W dat, met het be trekken van Holten bij de herindelingsvarianten rond Deventer, geen recht gedaan aan de bestuurlijke positie van Holten in Twente. Burgemeester D.J. Verhoeven benadrukt dat te gen de herindelingsvarian ten, waarbij Holten bij Deventer komt, 'keihard nee' wordt gezegd. „Holten relateert zijn po sitie juist aan de ontwikke lingen in Twente." Ook bij de hcr- indelingsplannen daar wordt Holten betrokken, daar het precies op de grens met Salland ligt. Daarbij speelt tevens de vraag of Twente nu wel of geen provincie wordt een rol. Holten is inmiddels bestuur lijk overgestapt naar Twente. Wat betreft de variant, waarin Holten zou moeten samengaan met Diepenveen-oost en Bath- men, wekt verbazing bij Ver hoeven: „Het is geen kwestie dat we niet willen, maar een dergelij ke gemeente beantwoord niet aan het streven naar grote, daad krachtige gemeenten. Deze op- schaling is te beperkt en heeft tot gevolg dat over een tijdje opnieuw moet worden heringe deeld. Overigens zijn B en W er sterk voor, dat de verschillende hcrindelingsplannen in Twente, De strijd om de Heilige koe- tija. Dat is het geheimzinnige thema van de Kindervakan tieweek, die de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk dit jaar houdt van maandag 1 tot en met donderdag 4 juli. Natuurlijk kan men weer reke nen op een weck vol spanning, avontuur, verrassing en spekta kel. Wie mee wil doen wordt geadviseerd zich zo spoedig mo gelijk op te geven in het dorps huis. tel. 362755. Deelname be draagt 30 gulden per kind. Een volgend kind uit het zelfde gezin betaald 20 gulden en eventueel volgende kinderen 15 gulden. De Kindervakanticwcek is be doeld voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. De kinderen wor den naar leeftijd ingedeeld in groepjes van ongeveer zes kin deren. Iedere groep heeft een vaste begeleider. De deelnemers wordt ook gevraagd iedere dag een lunchpakket mee te nemen, en indien nodig, regenkleding. rond Deventer en eventueel in Zwolle, worden 'gesynchroni seerd' (gelijktijdig worden uitge werkt). Voor Holten komen rond De venter vier varianten in beeld: A - Diepenveen-oost, globaal de kernen Lettele, Okkenbroek, Oude Molen en omliggend ge bied, Bathmen, Holten (circa 15.000 inwoners); B - Deventer, Diepenveen, Bathmen, Holten (circa 94.000 inwoners); C - De venter, Diepenveen, Bathmen, Olst, Holten (circa 103.000 in woners); D - Holten zelfstandig (8725 inwoners). Variant A heeft volgens het college een te gering draagvlak. Een in om vang te kleine gemeente met te weinig toegevoegde waarde. Volgens het college ontstaan als 'restgebied' na het oplossen van de Deventer ruimtenood. Het gebied moet verder worden uit gebreid. De varianten B en C zijn voor Holten onacceptabel en worden derhalve onvoor waardelijk afgewezen. Een te grote gemeente met een te grote afstand tussen bestuur en be stuurden. Er zijn te weinig on derlinge verbanden, en waar ze er wei zijn, versterken ze eikaar niet of nauwelijks. Het college is van mening dat aangetoond is dat een herindeling waarbij het hele grondgebied van Holten is betrokken, niet bijdraagt aan een oplossing van de problema tiek van hetzij Deventer, hetzij Almelo en/of Hengelo. Variant D, het zelfstandig voortbestaan van de huidige gemeente Hol ten, acht het daarom zeker ver antwoord. „Een variant, die het waard is serieus mee te wegen, indien er voor het uitvoeren van de gemeentelijke taken voldoen de geld beschikbaar wordt ge steld," aldus B en W. Alle varianten, dus ook de va riant waarin Holten zelfstandig blijft, werden getoetst aan een aantal criteria die het college in overeenstemming met de frac tievoorzitters heeft vastgesteld: de sociaal-culturele samenhang binnen het te beschouwen ge bied - de verscheidenheid aan aspecten binnen de nieuwe ge meente - de fysieke bereikbaar- aardig waren het eigen Van de Braak-arrangement van het nummer 'The lion sleeps to night' en het Zuidafrikaanse vrijheidslied 'Siyahamba'. Met het vertrouwde nummer 'Goodnight, well it's time to go' sloot het koor het tweede zo merconcert af. Een lied, dat goed wordt beheerst en vol overtuiging gezongen werd. Voor het tweede deel van de avond tekende Boom Boom and the Babymakers. Twee De- ventenaren, die elk een akoesti sche gitaar bespelen en hun pu bliek, van jong tot oud, op prima wijze bij hun optreden wisten te betrekken. Moeiteloos vertolkte het duo aller lei soorten muziek- van pop tot rock and roll en soul. Het had tot gevolg dat de dansvloer werd vrij gemaakt en het publiek ondanks de warmte met de voetjes van de vloer ging- Dinsdag 4 juni deed een bewo ner van de Wheeme aangifte van dierenmishandeling. Bleek dat zijn kat beschoten was met een windbuks. De kogeltjes waren "gaan wandelen" door het li chaam van het dier en zijn on langs bij het oor van het dier verwijderd door een dierenarts. Diezelfde dag vond omstreeks 13.30 uur op de kruising Pan nenbakkersstraat/ Slachthuis straat een aanrijding plaats. Een bestuurder van een personenau to kreeg geen voorrang van een lijndienstbus, ondanks het krachtige afremmen van de bus was een aanrijding niet te voor komen. Door dit krachtige rem men raakte overigens een bus passagier licht gewond aan haar arm. In de nacht van 4 op 5 juni was ingebroken in een auto. De auto stond geparkeerd op de inrit naast een woning aan het Köl- lingscrf. Uit de auto werden een radiocassettespeler en een CD-wisselaar ontvreemd. Op 5 juni vond een aanrijding plaats op de Al. Een aanhang wagen, bevestigd achter een be stelbus, raakte los door dat een bestuurder van een Poolse vrachtwagen achterop de aan hangwagen reed. De aanhang wagen kwam op de linkerrij strook terecht. Een bestuurster van een personenauto heeft nog geprobeerd de aanhangwagen te ontwijken maar werd echter vol door de aanhangwagen geraakt. Zowel de personenauto als de aanhangwagen moesten worden afgesleept. Het bleef gelukkig alleen bij materiële schade. Op 7 juni omstreeks 02.00 uur kwam er melding dat een op slagplaats aan de Markeloseweg in brand zou staan. Bleek ter plaatse dat een stuk berm langs de Al in de brand stond. De brandweer van Markelo en Hol ten waren reeds aan het blussen. Diezelfde dag deed een inwoner van de Churchillstraat aangifte van inbraak in zijn auto. De auto stond geparkeerd op een par keerplaats langs de Churchill straat. De dader(s) kwam in de auto door een ruitje te vernielen. Een krat met gereedschap en een walkman werden ont vreemd. Weer een inbraak in een auto, die geparkeerd stond op de car poolplaats langs de Larenseweg. Ook hier kwam de dader in de auto door het vernielen van een ruitje. Er verdwenen een autora dio en een CD-wisselaar. Werd een controle gehouden op de gesloten verklaring, geldende op de Holterbergweg. Vijf be stuurders werden bekeurd voor het rijden in deze gesloten ver klaring. Op 8 juni vond een aanrijding plaats op een parkeerplaats langs de Al. De veroorzaker vond het kennelijk niet nodig zich te melden, zodat de bena deelde met een kater achter bleef. Bleek dat de bliksem was inge slagen op het spoor. Door de blikseminslag functioneerden de ovcrwegbomen tussen De venter en Almelo niet meer. Daar de treinen ter plaatse stap voets reden, leverde het wel eni ge hinder op, echter geen ge vaar. Op 9 juni werden in de Oranje straat een aantal vernielingen ge pleegd. Bleek onder anderen dat alle planten uit de bakken ge trokken waren en over het trot toir waren verspreid. Op 9 juni in de avonduren vond een aanrijding plaats op de Mar keloseweg. Een ree stak plotse ling de weg over en werd aange reden door een bestuurster uit Gorssel. Het dier overleefde de aanrijding niet. Kom winkelen in Holten heid van delen van het gebied, met name van de centrumfunc ties daarin - de (economische) potenties van het gebied - de nodale en zonale verbanden binnen het gebied - de schaal van het gebied, afgezet tegen de gewenste omvang ervan en het noodzakelijke draagvlak voor voorzieningen. Vervolg van voorpagina De professionele leden van Balafon brengen voor een mix van muziek, dans, mime en theater. Het enthousiaste gezelschap verzekert dat ze door beweging en zang bij dragen aan de 'vreugde en ver broedering tussen de volkeren'. Balafon baseert zijn optreden op de Voodoo-cultuur van Togo, waarbij diverse goden, de tam-tam en maskers een rol spelen. De Afrikaanse sfeer is volop her kenbaar met elementen als heks erij, legendes, dieren en de schoon heid van Afrika algemeen. Azië wordt onder meer verte genwoordigd door de jonge dansgroep Örkon of Sakha uit Yakutia, die begeleid wordt door Jenny van der Knaap. De groep zag twee jaar terug het levenslicht en bestaat uit studen ten (kunst en cultuur). De naam Orkön staat onder meer voor 'machtige'. Örkön verzorgt met dansen als 'Ornaments', Gree ting Dance', 'Festival Dance', 'Laglaibana' en 'Yuryumechi' een vrolijk, sprankelend en dy namisch optreden. Het repertoire omvat volks dansen, moderne dans gebaseerd op folklore, rituele dansen en zang. Orkön bechikt over een eigen be geleidingsgroep die traditionele instrumenten bespeelt. Het gezelschap heeft inmiddels meerdere successen geboekt, niet alleen in eigen land, ook in Moskou, Novgorod en het Japanse Sapporo. De groep benadrukt dat dans een belangrijk deel uit maakt van de Yakuten, die sterk hechten aan de tradities en gewoonten van weleer. Speciaal voor de lezers van de Wegener Dagbladen organise ren de VVV en natuurmuseum Bos Dierenwereld zaterdag 15 en zondag 16 juni extra 'Bele- vingstochten'. De schitterende wandeltocht over de Holterberg start beide dagen om 9.00 uur bij het museum op de Holterberg en neemt circa twee uur in be- slag. Een deskundige gids vertelt onderweg over wat er leeft, groeit en bloeit in de omgeving van de Holterberg. Na de wan deling is er voor ieder een kop koffie of glas fris met cake in restaurant De Wielen. Kees Bos verzorgt aansluitend een rond- Komende week (15 t/m 22 juni) houdt Schuppert Woning inrichting een Italiaanse week. Tijdens deze week bren gen tal van gratis activiteiten en muziek de bezoekers en kopers in Italiaanse sfeet. Zaterdag kan men genieten van Italiaans ijs en 's middags, tijdens de wijnproeverij, kunnen verschillende soorten Italiaanse wijnen worden geproefd. Jong en oud kan zich bovendien laten fotografe ren in een Italiaans landschap. Maandagmiddag 17 juni gaat het verder en kunnen Stokbrood en Chiabatto wor den geproefd met daarop natuurlijk Italiaanse lekkernijen als kaas en salami. Dinsdag 18 juni is er een kortingsaktie waarbij men 15% korting krijgt op alle Italiaanse Design meubelen uit de showroom, die gedurende de aktieweek op Italiaanse wijze ingericht is. Woensdagmiddag 19 juni is er opnieuw ijs en kunnen weer foto's worden gemaakt. Voor donderdag 20 juni heeft men medewerker 'Antonio' bereid gevonden de geheimen van het pasta maken en bereiden te demonstreren. Natuurlijk kurmen bezoekers proeven van de creaties van 'Antonio'. Tijdens de koopa- vand, vrijdag 20 juni, kan weer wijn worden geproefd en zaterdag 22 juni worden de bezoekers opnieuw in de verleiding gebracht tot het proeven van ijs en wijn en zal er nogmaals gelegenheid zijn zich te laten fotograferen in het Italiaanse landschap. Gedurende de hele week zijn er speciale aanbiedingen van Italiaanse tapijt, gordijnen, kantoormeubelen, fauteuils, verlichting, kapstokken en Italiaanse slaapkamerinrichtingen. Bij aankoop vanaf 50 gulden krijgt de koper een Italiaanse lekkernij die kan varieëren van een hapje tot een bon voor een Italiaanse maaltijd, al naar gelang het aankoopbedrag. Ned. Herv. Kerk: Zondag 16 juni: 9.30 uur, da. B. van den Brink, Velp. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom, m.m.v. het Kerk koor. Collecte in dienst: Diaconie. L'itgangscollcctc: Algemeen Kcrkc- werk. Dijkerhoek: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom, afscheid zon dagschool. Collecte in dienst: Dia conie. L'itgangscollcctc: Algemeen Kerkewcrk. Oppasdienst: mevrouw Schuppert, Marloes Poortman. Diesscnplas: Woensdag 19 juni: ds. S.M. Roozenboom. Geref. kerk: Zondag 16 juni: 9.30 uur, ds. A.A. v.d. Spek, Enter 19.00 uur, ds. S. Poelman, Nijverdal. Col lecte in dienst: Geest. verz. koop vaardij en binnenvaart. Tweede col lecte: Rente en aflossing. Kindcrnc- vendienst groep 2 en 3 o.I.v. Ria Jansen; groep 4 en 5 o.I.v. Joke Scheurwater; groep 6 en 8 o.I.v. Jenny Wicldraaycr. Oppasdienst: 0-3 jaar: Jennie Dijkink, José Klein Nagelvoort, Ingrid Stam; 4-6 jaar: Anneke Jansen, Jeannettc Aan stoot. RK kerk: Zondag 16 juni 10.00 uur. Pastor Hogenclst, Eucharistie viering op vaderdag, m.m.v. het jongerenkoor. Oppasdienst- me vrouw Schuppert, Marloes Poort man. Nieuw Heeten: Zaterdag 15 juni- 19.00 uur, heilige mis Zondag 16 juni: 9.00 uur, heilige mis 10.00 uur, gebedsdienst. Evangelie ge meente: HMV-gebouw, Dorps straat 24. 10.00 uur, Samenkomst. 19.00 uur. Bidstond. Okkenbroek: Zondag 16 juni 10.00 uur. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling) leiding in het museum, waarna het museum desgewenst op ei gen gelegenheid nader kan wor den bezichtigd. Het geheel duurt tot circa 12.30 uur. Bij voldoende aanmeldingen is er ook een middagtocht. Op ver toon van de zogenoemde A-bon betalen volwassenen voor het arrangement 12,50 gulden, kin deren t/m 12 jaar een tientje. Als extraatje kan per reservering bij Bos Dierenwereld een fraaie poster worden uitgezocht. Aan melden voor de belevingstocht is tot uiterlijk één dag tevoren mogelijk bij de VVV, tel. 361533. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizers- weg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 en 16.00 uur, zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 11 11. Geopend op werkda gen van 8.30 tot 18.30 uur, za terdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apo theek is. Tandarts: F. Koop, Spoor straat 3, Goor. Tel. 0547-271350. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencom binatie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larense weg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijs sel: voor kraamzorg, ouder- en kindzorg, persoonlijke verzor ging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde al leen voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereik baar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Ziekenvervoer: Alarmnum mer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaarden straat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel- -Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens af spraak (ook voor ziekenfond spatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijs sel: Thuiszorg/gezinsverzor ging en algemeen maatschappe lijk werk. Hoofdkantoor Nijver- dal, Kerkstraat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantooru ren bereikbaar. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maan dag t/m vrqdag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dins dag van 9.00-10.00 uur, donder dag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 4910. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Buiten de spreekuren wordt doorgeschakeld naar buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woensdag 9.00-11.00 uur in het politiebu reau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straatverlichting, gaten in het wegdek of andere storin gen. Buiten kantooruren kan men naam, adres, telefoonnum mer en aard van de klacht in spreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambte naar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. West- hof, regio-inspecteur, tel. 0548-517171. Energievoorziening: N'.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570-691100 tijdens kantooru ren. Storingen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Hol ten in gemeentehuis: iedere 1 e dinsdag van de maand 's mor gens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rorikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Donderdag 13 juni: 18.30 uur. avondfietsvierdaagse (start sporthal) Vrijdag 14 juni: 20.00 uur, pro- motie-receptie Blauw Wit in kantine Vletgoor Zaterdag 15 juni: 9.30 uur, start buurtfeest Canadastraat; Roe- fel(mid)dag voor basisschool- jcugd; 19.30 uur, MAC-puzzelrit Maandag 17 juni: 18.30 uur, avondfietsvierdaagse (start sporthal) Woensdag 19 juni: Roefelmid- dag voor basisschooljeugd; Schoolzwemwedstri)den; 18.30 uur, avondfietsvierdaagse (start sporthal) Vrijdag 21 juni: Dijkerhoeks feest; 18.30 uur, slot avondfiets vierdaagse (start sporthal) Zaterdag 22 juni: Dijkerhoeks feest; Midzomernachtfeest in JC De Schure Zondag 23 juni: Dijkerhoeks feest Zaterdag 29 juni: 9.00 uur, boeldag HMV in en rond Het Kompas; Open NK touwtrek ken op 't Vletgoor Zondag 30 juni: NK touwtrek ken (540, 640, 720, jeugd) op 't Vletgoor Maandag 1 juli: Kindervakan tieweek- Gehuwd: A.J. Jonkman en J.G.H. Bronninkrecf; H.S. Trentelman en B. de Vries; Ghazarian en A. Agoub. Inschrijven wedstrijden gazonmaaiers Gezien het succes van vorig jaar houdt MAC De Holterberg zondag 7 juli voor de tweede maal een gazonmaaierraces op het touwtrekterrein van 't Vlet goor. Een nieuwe naam voor de vorig jaar geïntroduceerde gras- maaimachincraces. De wedstrij den tellen mee voor het Neder lands kampioenschap. In Hol ten wordt de vierde van totaal vijf NK-wedstrijden gehouden. Er wordt gereden in de klassen standaard, superstandaard en special. Deelnemers wordt ver zocht zich zo spoedig mogelijk in te schrijven bij Harrv van Cocvcrdcn, tel. 363789. De wedstrijden op 7 juli beginnen om 13.00 uur, de deelnemers moeten uiterlijk om 11.00 uur aanwezig zijn. In Het Bonte Paard tekende koor Amazing onder leiding van David van de Braak voor een geslaagd zomerconcert. Het nog jonge koor vertoont duidelijk een stijgende lijn. Foto: WV

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3