Sabine wordt Nederlands kampioen met twee pony's Mr. Knijff-toernooi is sportief succes Sport Si Holten mm Dertien tennisteams sluiten winnend af Sport Haenda HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Top deelt punten Waterpoloteam haalt i kampioenschap binnen Viswedstrijden De Rietvoorn Blauw Wit 3 kampioen Juliana darttoernooi Bevrijdingsloop kent veel deelname Diverse prijzen voor De Bergruitertjes Zilver voor Beukenkamp Handbal Mix Toernooi SV Holten Blauw Wit naar Denekamp VRIJDAG 1,7 MEI 1996 Diverse leden van de ponyclub De Bergruitertjes hebben de afgelopen weken diverse successen behaald. Met name het Nederlands kampioenschap van Sabine de Roos met liefst twee pony's (King Kadanz en Royal Finish) vormde daarbij een hoogtepunt Maar ook tijdens het concours afgelopen zaterdag (11 mei) in Markelo was het „goed raak". Dat bleek wel uit het commentaar van de omroepster, die op een bepaald moment verzuchtte: „Alweer een prijs naar Hol ten...". Blauw Wit: Senioren:Zaterdag 18 mei: Sp. Denekamp - Blauw Wit, 17.00 l uur (vertrek uur); Pupillen:Vrijdag 17 mei: Blauw Wit E2 toernooi DAVO, 8.30 uur (vertrek 7.45 uur); Blauw Wit D1 toernooi DAVO, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur). Zaterda 18 mei: Blauw Wit E1 toernooi Almen, 9.00 uur (vertrek 8.15 uur). HandbakZaterdag 18 mei: Alle jeugd- teams vrij; Zondag 19 mei: Dames 1, Heren 1 vrij; Dames 2 - HHZD 2, 12.15 uur; Damesjun.-Raalte2,11.00 uur. SporthaLVrijdag 17 mei tot en met woensdag 22 mei, Examens. Weekendreserveringen vanaf vrij dagmiddag 12.30 uur bij de beheer ders van de sporthal (tel.63180). Holten B2 - SVVN B2. Vooraf beloofde het een spannende wedstrijd te wor den gezien de belangen die beide ploegen hadden in een goede afloop. Dit werd dan ook werkelijkheid. On danks het goede spel kwam Holten onfortuinlijk op achterstand. Via een rommelgoal van Jurrien kwam Holten weer op gelijke hoogte. Arjan liet ein delijk zijn talenten zien en scoorde met 2 prachtige goals, zodat de rust j werd bereikt met een 3-1 voorsprong. 1 Holten begon na rust slecht, het leek wel of men liep te slapen. SVVN maakte hier handig gebruik van en slaagde er zowaar in om de stand te veranderen in een 3-4 voorsprong. Door 2 kopballen van Jurrien, uit voorzetten van Roy, kwam Holten ver volgens weer op voorsprong. Vlak voor tijd slaagde SVVN erin om op gelijke hoogte te komen 5-5. De span ning was om te snijden. Uit een schit terende volley raakte Jan de paal en Dinant deed het aluminium ook tril len. Net voordat de scheidsrechter het laatste fluitsignaal liet horen wist Roy a la Koeman met een hard schot de overwinning veilig te stellen. De vele toeschouwers gingen uit hun dak. Door deze overwinning is het kam pioenschap nog binnen bereik. Holten F2 - DES F2. De laatste wed strijd van het seizoen stond in het teken van het afscheid van Robbin. Holten speelde een goede wedstrijd waarin Jeffrey 3x wist te scoren. Mede door doelpunten van Rene en Niek werd een overwinning behaald van 5-0. Volgend seizoen moeten de jongens het stellen zonder Robbin, hij gaat verhuizen naar Zeeland. We wensen hem daar veel succes bij zijn nieuwe vereniging. Op dc derde competiticdag wa ren alle ploegen aan elkaar ge waagd, wat resulteerde in veel gelijkspel en een gedeelde eerste en tweede plaats in de 640 kg A klasse. OKI A won de eerste twee wedstrijden met over macht en moest hierna optreden tegen Fibergen na een zware eerste trekbeurt, die gewonnen werd door OKIA, de tweede gewonnen door Eibergen. Na deze wedstrijd die de beide ploe gen een beetje aangeslagen had, lieten zowel OKIA als Eibergen de broodnodige puntjes liggen. Vios Bisons daarentegen was in staat om een voorsprong ten opzichte van de koploper Eiber gen op te bouwen omdat ze nog weinig tegenstand hadden ge had. Ze lieten deze kans na een lange wedstrijd evenwel onbe nut. In de 680 kg B klasse werd wederom goed gepresteerd er werd alleen verloren tegen kop- Zaterdag speelde het heren wa terpoloteam van Twenhaarsveld dc laatste wedstrijd van het sei zoen. Tegenstander was Zignea uit Emmcloord. Als Twenhaars veld deze wedstrijd zou winnen dan waren ze kampioen. De he ren gingen goed van start. Dc eerste periode werd afgesloten in het voordeel van Twenhaars veld (4-0). In de tweede periode kwam Zignea iets terug en was de stand 6-2. Het spel van de Holtenarcn werd iets minder ge organiseerd, de derde periodes- tand was 7-5. Wanneer men het spel niet zou veranderen kwam het kampioenschap in de ver drukking. Zeer gemotiveerd werd begonnen aan de laatste periode. Met beheerst spel wis ten ze de wedstrijd te winnen met 9-6. Zowel het publiek als Viswedstrijden Junioren: Dinsdag 28 mei, 18.15 - 20.00 uur Overijsselskanaal Hecten; Maandag 17 juni, 18.15 - 20.00 uur Zandvang Diepenheim; j Maandag 1 juli, 18.15 - 20.00 uur Vletgoor Holten; Dinsdag 27 augustus, 18.00 -20.00 uur Ber- I kei Politieschool Löchem. Op gave bij M. Kappert, tel. 364146 of H. Achterkamp, tel. 364580. Vertrekpunt om 18.00 uur vanaf sporthal 't Mossink'. j Viswedstrijden Senioren: Zondag I 10 mei' 7 Of) - 11 DO niir Knik 1 De volgende amazones namen in Markelo voor de dressuur klasse Ben beker mee naar .huis: Dcnise Lumi met Fantasy eerste prijs), Jennifer Pasop met Wendy (twee keer tweede prijs), Lia Verhoeven met Black Boy (derde prijs), Renske Deijk met Pucky (derde prijs), Marieke Minnema met Flieka (derde prijs) en Chantal Sluiter met Su- prise (vierde prijs). In dc klasse L: Esther Lammers met Wendv K (tweede prijs). In de klasse Ml: Inge Koster met Pluto (eerste prijs), Kim Lumi met Fantasy (tweede prijs) en Sabine de Roos met King Ka danz (derde prijs). Voor het springen in de klasse B gingen prijzen naar: Renske Deijk met Pucky (eerste prijs, cat. A/B), Henrike Kevelam met Kiddy (tweede prijs, cat. C), Jeanet Markvoort met Sharim (derde prijs, cat. D) en Renske de Jong met Radiskv (vijfde prijs, cat. D). In de klasse L: Jose Mol met Sissy (tweede prijs, cat. C) en in de klasse M: Esther Lammers met Wendv K (derde prijs, cat. D). Ermelo Tijdens het nationaal kampioen schap op 4 mei van het NRPS in Ermelo werd Sabine de Roos Nederlands kampioen met twee pony's. In de klasse L over alle categorieën was zij met Roval Finish de beste van alle deelne mers en met King Kadanz werd ze Nederlands kampioen in de klasse Z, categorie D/E. Dc pony's zijn eigendom van de familie Ter Beest. Wierden Op koninginnedag namen leden van De Bergruitertjes deel aan een concours in Wierden. Bij de dressuur waren succesvol in de Klasse B: Lucinda Anderson met Saskia, twee eerste prijzen; Lia Verhoeven met Black Boy, eerste prijs; Jose Mol met Sissy, tweede prijs; Renske de Jong met Radisky, vijfde prijs. Klasse Ml: Sabine de Roos met King Kadanz, eerste prijs. Bij het springen in de Klasse B: Lia Verhoeven met Black Boy, tweede prijs progressief en Sabi ne de Roos met Royal Finish, tweede prijs klassiek. Klasse L: Marjan Noteboom met Roma- dour, eerste prijs progressief. Klasse Z: Esther Lammers met Mark, tweede prijs progressief en Sabine de Roos met King Kadanz, vijfde prijs klassiek. Lemele Tien leden namen 4 mei deel aan een concours in Lemele. Bij de dressuur Klasse B behaalde Joke Mol met Sissy de tweede prijs, Mieke Leeftink met Amigo werd derde en Renske Deijk met Puckv werd vierde. Klasse L: Marjan Noteboom met Roma- dour, derde prijs; Lucinda An derson rr.et Saskia, vierde prijs; Jeanet Markvoort met Silvester, zesde prijs. Bij het springen in dc klasse B behaalde Jeanet Markvoort met Silvester de zes de prijs en in de Klasse L behaal de Marjan Noteboom met Ro- madour de eerste prijs. Raalte Ten slotte was er nog succes weggelegd voor Zwennie Vin cent op het concours van L.R. Raalte. In de klasse B springen behaalde hij de zesde plaats met het paard Kwyny Keliska en in de eerste klasse M springen werd hij eerste met Little Chan ge. De laatste combinatie was foutloos in de barrage en reali seerde de snelste tijd. Hellendoorn Tijdens het contours van LR De Hertruiters in Hellendoorn be haalde Silke Hesse met Amber liefst 172 punten in de eerste dressuurproef klasse B en werd daarmee eerste. De tweede proef won ze ook met nog meer punten: 186. Brenda Kappert werd vierde in de B-dressuur met Kamaro. Gerrie van Lies werd met Juliette in de L-dres- suur derde en eerste. Bij het springen klasse ZZ behaalde Zwennie Vincent met Everest de tweede plaats. loper Oostcrwijk na een hele mooie strijd te hebben geleverd. GKIA en Oostërwijk hebben in deze klasse een ruime voor sprong van 18 punten ten op zichte van nummer drie DES opgebouwd en staan met elkaar bovenin het klassement. De jeugd presteerde na hard bij Dieka getraind te hebben stuk ken beter dan de vorige keer en behaalde 15 van de 16 punten. Zo komt ze op één punt achter stand van koploper Heure. Het belooft wat als ze volgende week weer tegen elkaar aantre den op de vierde competitiedag bij Bathmen. De dames behaal den een zwaar bevochten punt meer als dc vorige keer en gin gen naar huis met 9 van de 16 punten, hetgeen een knappe prestatie is. Het volgende toer nooi is bij ttv Bathmen. OKIA rekent op net zo veel aanhan gers als op dc afgelopen wed strijddagen. de spelers gingen uit hun dak na het laatste fluitsignaal. De kam pioenen werden gelijk gefelici teerd door het damesteam en kregen hierbij een medaille en een klein kadootje aangeboden. Dc heren werden met ditkampi- oenschap eerste in de kring tweede klasse en zullen derhalve promoveren naar de kring eerste klasse. Na afloop werd in De Schure nog een kampioensfees tje gevierd. Ook het dames- en tweede herenteam speelden af gelopen zaterdag. Dc dames slo ten na een zinderende strijd te gen het Ravijn de wedstrijd af met een 4-4 stand en eindigden hiermee in de middenmoot. Het tweede herentcam speelde een prachtwedstrijd tegen Vriezen- veen en sloot af met een 6-5 overwinning. Zaterdag hield Blauw Wit '66 voor de derde maal het Mees ter Knijff-jeugdtournooi. De organisatie was in handen van de jeugdcommissie van Blauw Wit. Helaas werd die organisatie opgezadeld met enkele afmeldingen, waar door de A-poule 's middags niet verspeeld werd. Het och tend programma kende een vlot verloop. Alleen de E2- poule werd wegens een af melding van Markvogels El iets omgezet waarna de ploe gen een hele competitie speelden. Bij dc F-pupillen was Hecten in dc F1-poule veruit de sterkste. Alleen in de laatste wedstrijd tegen A.B.S. werd gelijk ge speeld. Markvogels F1 bleek in de F2-poule de sterkste. Ook zij speelden de laatste wedstrijd ge lijk en wonnen de eerdere partij en. In de El-poule bleek op nieuw een ploeg van Hecten het sterkst. Raalte E2 wist dc E2- poule op haar naam te schrijven terwijl de winst in de Dl-poule opnieuw voor Heeten was. In de D2-poule trok Blauw Wit aan het langste eind. Na het kam pioenschap in de competitie nu opnieuw een succes. Het mid dag programma werd door het uitvallen van de A-poulc danig ingekort. Dc C-poule werd wel volledig verspeeld. Markelo wist met één doelpunt verschil op raalte de titel te pakken. In de B- poule werden eerste de onder linge wedstrijden gespeeld, waarna de eerste twee om de titel speelden en de nummers drie en vier om de derde plaats. Markelo won dc finale van de C.J.V.-ers na strafschoppen en Blauw Wit won de strijd om de derde plaats van B.Z.S.V. met 3-1 Na afloop werden de spelers in de bloemen nabij Wilp; Zondag 2 juni, 7.00 - 11.00 uur IJsscl nabij de Bolwerk- molen(3); Zondag 9 juni, 7.00 - 11.00 uur IJssel nabi) de Bolwerk - molcn(4); Zondag 23 juni, 7.00 - 10.30 uur Twentekanaal Delden boven sluizen(5); Zondag 30 juni, 7.00 - 10.30 uur Berkel Politie school Lochem(6); Zaterdag 17 au gustus, 7.00 -11.00 uur IJsselmeer Ketelhaven/Schokland; Zondag 25 augustus, 7.00 -10.30 uurTwen- tekanaal Hanzeweg Lochem(7); Zaterdag 31 Augustus, 7.00 - 11.00 uur IJsselmeer Ke- trihaven/Srhokland: portret: staand r.l.n.r leiderTtrainer]aap Tbalen, Richard •erben Meijerink, Harry Paalman, Marcel van Engbrink, Wim Klein Nagel voort, Arnold rincken, Bert Rietman en Egbert Rietberg. Zittend v.ln.r. vaste supporter Sander Paalman, Jan Paalman, Erik Aanstoot, Kasper Hanewinkel, Peter Spekreijse, Henk Oolbekkink en leider/spelertHenk Aanstoot. Wegens spekte ontbrak Jan- Willem Stam op de foto (Eigen foto) Zaterdag 7 september, Korpswed strijd Enschede; Zaterdag 14 sep tember, Korpswedstri)d Giet hoorn; Zaterdag 21 september Korpswedstrijd Diepenheim; Za terdag 28 september, Jubilcum- wedstri|dvoor jong en oud; Zon- da.r 15 oktober 7 00 - 11 00 uur Ganzedicp Kampcn(8). Vertrek tijd wedstrijden 3,4,5,6,7,8 en de Kolk Al nabij Wilp, 1 uurvooraan- vang van dc wedstrijd vanaf het Vletgoor. De twee wedfstrijden naar het IJ sselmccr vertrek om 5.30 uur vanaf het Vletgoor. Alle 25 teams hebben afgelopen week gespeeld en 13 teams heb ben gewonnen. Er zijn nu nog 5 teams die alles nog gewonnen hebben. Dinsdag dames-1 2c kl.(R. Bogers, R. Klijnsma, W. Speelman en I. Willemsen) zijn in hun poule de enige die nog ongeslagen zijn en staan ook op punten le. Woensdag mix-2 (Li- sette Scholten, Jennifer Janssen, Remco vd Riet en Paul de Rooy) hebben nu 3x gewonnen en moeten volgende week tegen dc andere die ook 3x gewonnen heeft. Vrijdag heren-1 2e kl.(A. Westenk, K. Brouwer, F. Colée, J. Hut, J. Kramer en G. de Roos) hebben nu 4x gewonnen, maar krijgen zo te zien de sterksten in de poule nog. Zaterdag jeugd mix 17jr (Petra Vennegoor, Jid- de Wessels, Roel Roele en Emiel Snippert) zijn de enige in dc poule die alles tot nu toe gewon nen hebben. Zaterdag mix-1 3e kl.(C. v Iperen, H. Beltman, F.. Hovingh en RJ. Martens) heb ben ook nog alles gewonnen maar krijgen nog 2 teams die ook nog niet verloren hebben. Zaterdag mix-3 5e kl. heeft ook nog een kans: lx verloren, maar moet nog spelen en dan winnen van degene die nog niet verloren heeft en dan gaan de punten tellen. Helaas hebben donder dag dames-2 4e kl. verloren van degene die ook nog niet verlo ren had; ook woensdag mix-1 heeft een wedstrijd verloren, nl. de voorurtgespceldc van 15-5 tegen Haarle. District Op verschillende parken in Overijssel worden ieder jaar op Hemelvaartsdag en de vrijdag erna de voorrondes DJK ge speeld. De 5 leeftijdsgroepen voor de jongens en dc meisjes zijn: t/m 10, t/m 12, t/m 14, t/m 16 en t/m 18 jaar. De nrs. 1 en 2 van ieder park waar ge speeld wordt gaan naar de fina lerondes. Dc finalcronde's t/m 10 en t/m 18 jaar worden op vrijdag na Hemelvaart gespeeld en de anderen in het Pinkster- weekeinde. Van TC Holten doen er 9 kinderen mee: t/m 12jr: Charlotte Roele; t/m 14jr: Annelieke Beukenkamp, Josse- lyne Roele en Nynkc Scholten; t/m 16jr: Petra Vennegoor, Jid- de Wessels, Freek Wessels, Roel Roele en Emiel Snippert. Uitslagen van week 19: DINSDAG DAMES: Holten 1 - Nijver- dal 1= 4-1; Holten 2 - P. Braband 2= 50; Holten 3 - Slagvaardig 1= 1-4; WOENSDAG JEUGDMIX:Holten 1 - Lemele 1= 4-1; Holten 1 - Haarle 1 14; Holten 2 - Lettele 1= 3-2; JONGENS: Holten 1 - TOGO 1=4-1; MEISJES.Holten 1 -Bathmen 1=1-4; Wim Stam tegen Tjerk van de Mei en Mark Duteweerd tegen Geert Soer. Wim en Mark ble ken te sterk voor hun tegenstan der. Tjerk won van Geert om de derde en vierde plaats en het wachten was op de finale tussen Stam en Duteweerd. Dc favorie te Stam werd in de spannende finale verrassend verslagen door Mark Duteweerd. Om even over negenen werden de bekers aan de winnaars uitgereikt. Bui ten de beker voor de eerste plaats ontving Mark tevens een fraaie (met bier gevulde) beker, de Julianatrofec, uit handen van Jan Maats, die deze wisseltrofee beschikbaar stelde. Er kan wor den teruggekeken op een ge slaagd toernooi en iedereen was het er over een dat dit een jaar lijks terugkerend evenement moet worden. Op Koninginnedag werd voor de eerste keer het Juliana (elctro- nisch) Darttoernooi gehouden in café Maats. Wim Stam en André Schuchard hebben dit toernooi in nauwe samenwer king met de uitbater van het café opgezet. Het deelnemersveld bestond uit dames en heren in de leeftijd van circa 17-37 jaar. Na de lodng werd om 14.00 uur gestart met de eerste partijen. De 32 deelnemers streden in vier poules van acht om de eer ste vier plaatsen in elke poule, welke recht gaf op deelname in de finalepoule. De overige 16 deelnemers streden om de eer ste plaats in de verliezersrondc. De finale van deze ronde ging tussen Harmen Klein Velder- man en Paula IJspperd, waarbij Harmen uiteindelijk de sterkste bleek en eigenaar werd van een fraaie beker. In de halve finales van de winnaarsronde stond DONDERDAG DAMES: Holten 1 - Heino 2= 5-0, Holten 2 - Goor 2= 1 -4, Holten 3 - MTV'65 1= 5-0; VRIJDAG HEREN. Holten 1 - Rijssen 1= 3-2; Holten 2 - Vriezenveen 1= 0-5, ZATERDAG JEUGD MEISJES 15 jr.: Holten 1 - P.Braband 1= 5-0, MIX 17 jr.: Holten 1 - Dev.LTC 1= 5-0; JONGENS 17 jr.: Holten 1 - TVO Hardenb.2= 1-4; ZATERDAG SENIOREN MIX: Holten 1 - Nijverdal 2= 4-1; Holten 2 - Nijverdal 8= 2-3, Holten 3 - Borne RC 3= 4-1Holten 4 De Stouwe4= 0-5; HEREN: Holten 1 KJLTC 1 05,Holten 2 - Driiver's4= 1 - 4; ZONDAG MIX-SEN.. Holten 1 - TV VS 3= 0-8; MIX-JUN.: Holten 1 - Ruurlo 1= 2-6; MIX 35+: Holten 1 - P Braband 3= 1-4. HEREN 35+: Holten 1 -Gendt 1 6-0. Na de wedstrijd tegen A.S.V. was er voor de medewerkers van Blauw Wit de jaarlijkse mede werkersavond. De activiteiten- commissie had naast een gezellige avond ook nog een sportief onder deel ingebouwd. Alle aanwezigen konden zich me ten met een partij Jeu de Boules. Hiervan werd na enige aarzeling toch druk gebruik gemaakt en de techniek werd per worp beter. Voorafgaande aan dit spel sprak voorzitter Gerhard Kolkman een woord van waardering aan het adres van de vrijwilligers die zo be langrijk zijn voor een vereniging. Op deze avond was namens de KNYB-afdeling Twenthe ook Wim Ni|kamp aanwezig. De af deling die binnenkort opgaat in het nieuwe district Oost had deze bc- stuursvertegenwoordiger naar Holten gestuurd om Cor Beukenkamp de zilveren KNVB speld op te spelden. Beukenkamp, die jaren secretaris van Blauw Wit was, heeft na die periode zitting ge nomen in de financiële commissie van de KNVB Door de herstructurering komt er een eind aan de werkzaamheden voor de KNVB. Met het uitreiken van de speld werd de waardering voor het gedane werk nogmaals onderstreept. Oud Blauw Wit voorzitter Gcrrit Welink sprak als voorzitter van dc Federatie West-Twenthe ook nog lovende woorden aan het adres van Beukenkamp. Dit ging vergezeld met enkele leuke attenties. Het Meester Knijff-toernooi is een sportief succes geworden. Winnaar werd de ploeg van Markelo (Foto JO) Uitslagen:PouleF1: BlauwWitFl - Heeten F1 0-11, A.B.S. F1 - Helios F2 0- 0, A.B.S. F1 - Blauw Wit F1 5-0, Helios F2 - Heeten F1 0-3, Blauw Wit F1 - Helios F2 0-4, Heeten F1 - A.B.S. F1 1- 1 Poule F2: Blauw Wit F2 - Heeten F3 0-2, Markvogels F1 - A.B.S. F2 1-0, Markvogels F1 - Blauw Wit F2 5-0, A.B.S. F2 - Heeten F3 0-0, Blauw Wit F2 - A.B.S. F2 0-6, Heeten F3 - Markvogels F1 0-0. Poule El: Blauw Wit El - Hee ten E1 0-8, Raalte E1 - A.B.S. E1 3-0, Raalte E1 - Blauw Wit E1 3-1, A.B.S. E1 - Heeten E1 1-6, Blauw Wit E1 - A.B.S. E1 3-2, Heeten E1 - Raalte El 2-0. Poule E2: Raalte E2 - A.B.S. E2 4-0, Raalte E2 - Blauw Wit E2 0-0, Blauw Wit E2 - A.B.S. E2 2-1, Raalte E2 - A.B.S. E2 2-0, Raalte E2 - Blauw Wit E2 5-0, Blauw Wit E2 - A.B.S. E2 1-0. Poule Dl: Blauw Wit D1 - Heeten Dl 0- 0, A.B.S. Dl - Markvogels D1 3-1, A.B.S. Dl - Blauw Wit Dl 1-0, Markvo gels Dl- Heeten D1 0-3, Blauw Wit Dl - Markvogels D1 2-0, Heeten D1 - A B S. D1 3-0. Poule D2: Blauw Wit D2 - Wierden D2 0-0, S.V.Z.W. D3 - A.B.S. D2 1-4, S.V.Z.W. D3 - Blauw Wit D2 0- 4, A.B S D2 - Wierden D2 2-2, Blauw Wit D2 - A.B.S. D2 3-0, Wierden D2 - 5.V Z.W. D3 6-0. Poule Cl: Raalte C1 - Markelo C1 1-1, Blauw Wit C1 - Eefde C1 0-0, Markelo C1 - B.Z.S.V. C1 2-0, Raalte Cl - Eefde Cl 1-0, Blauw Wit C1 - B.Z.S.V. Cl 1-0, Eefde C1 - Markelo C1 0-1, Raalte C1 - B.Z.S.V. C1 1-0, Markelo C1 - Blauw Wit Cl 0-0, Eefde C1 - B.Z.S.V. C1 0-1, Blauw Wit Cl - Raalte Cl 0-0. Poule B1: Blauw Wit B1 - B.Z.S.V. B1 0-0, Markelo B1 - Blauw Wit B1 2-0, C.J.V. 'ers B1 - Markelo B1 2-1, B.Z.S.V. B1 - Markelo BI 1-1, B.Z.S.V. B1 - C.J.V. 'ers B1 0-1, Blauw Wit B1 - C.J.V. 'ers B1 0-2, 3e/4e plaats B.Z.S.V B1 - Blauw Wit B1 1-3. 1e/2e plaats Markelo B - C.J.V. 'ers B1 1-1. Markelo w.n.s. Het eerste damesteam van Hol ten heef de uitwedstrijd tegen Nijhof/Broekland met 6-7 ge wonnen. Voor Holten scoorden Margot cr Schure (2), Annema- ric van de Maat (2), Wendy Meermal, Christel Louws en Judith Tiikink. De herer wonnen met 13-19 de uitwedstrjd tegen DSC 2. Bij de heren scpordèn Rob Vos (7), Stefan Jaisen (4), Mark Wander Drent (3, Andy de Jong (3) en Tristan cijan Victor Dorlas (1). Dames l won met 5-6 van Schalkhur 3. Dc junioren verlo ren met 14-13 van Ovcrwere- Zondag 19 Mei wordt op Meer manskamp het jaarlijks terug ke rende Mix-toernooi gehouden. Dit toernooi heeft als opzet dat alle elftallen van de sv door elkaar worden gehutseld om zo een goede mix te krijgen. Deze keer wordt er gespeeld op pupil- lenveldjes, dus over de breedte van het veld en zonder keepers, er worden kleine doeltjes ge plaatst om zo het scoren te be moeilijken. Het toernooi begint om 9.30 uur, de indelingslijsten hangen in de kantine van Meer manskamp. Tevens is er een verloting en kan er van de bar becue gegeten worden om zo een lang seizoen af te sluiten. ring. Jongens A verloor met 11- 16 van Achilles. Jongens B won met 17-2 van Achilles. Meisje B werd vorige week kampioen, maar verloor wel met 6-11 van Nieuw Heeten. Welpen 1 won met 13-4 van Nijhof/Broekland en Welpen 2 verloor met 1 -3 van Broekland.2. Komende zaterdag zijn alle jeugdteams vrij. Zondag speelt dames 2 thuis tegen HHZD 2 vanaf 12.15 uur en de dames junioren speelt thuis tegen Raal te 2 vanaf elf Uur. Blauw Wit speelt de tweede wedstrijd van de nacompetitie tegen Sportclub Denekamp. Het duel vindt zaterdag plaats in Denekamp vanaf vijf uur. De eerste wedstrijd in de nacompe titie eindigde voor Blauw Wit in een peliiksnel renen ASY De Bevrijdingsloop kende afge lopen dinsdag weer de nodige deelnemers. Als eerste gingen de basisscholieren, die zonder de hulp van leerkrachten niet in zo'n grote getale aanwezig zou den zijn, van start. Vol enthou siasme werden de rondes gelo pen. Bij de kleinsten die toch bijna een kilometer moesten lo pen werd ook onder de laatsten nog dapper gesprint. De oudere jeugd had met de laatste meters, van het bijna anderhalf kilome ter lange parcours, beduidend meer moeite. Toch werd ook hier sportief gelopen. Speaker Dinant Veneman zorgde ook voor de nodige aanmoediging tijdens de strijd. Voor alle deel nemende kinderen was er na afloop een pen als hennnnenng aan de loop. In loperskringen waren de kandidaten voor de voor de wissclbeker al voor speld. En zo als gedacht ging de beker bij de dames naar Dinie Pasman en bij de heren werd Egbert Yeneklaas, net als vorig jaar, winnaar. Wanneer hij vol gend jaar weer zo loopt mag hij hem dus meenemen. De vijf kilometer heren werd een Nij- verdalse overwinning, van Atle- tics Nijverdal afkomstige lopers- bezetten de eerste drie plaatsen. De jeugd ontving uit handen van fotograaf Henk Mulder hun prijs terwijl de wisselbeker werd uitgereikt door Wander Drent. Groep 1+2 meisjes: 1. Esmee Aan stoot, Regenboog; 2 Merel Tuitert, Haarschool, 3. Saskia Paalman, Re genboog. Groep 1 2 jongens: 1 Jaap Huisman, Haarschool; 2. Rik Oolbek kink, Haarschool; 3. Dorien Bieleman, Regenboog. Groep 3,4,5 meisjes 1 Floortje van Eijk, Haarschool; 2. Mar lot van Zoelen, Haarschool; 3. Laura Schimmel. Haarschool, Groep 3,4,5 jongens: Rob Marissink, Haarschool 2. William Kolkman, Regenboog. 3 Arnoud Schutter, Regenboog Groep 6,7,8 meisjes. 1. Trienke Ymker, Re genboog; 2. Daphne Schipper. Regen boog, 3 Maartje van Eijk, Haarschool Groep 6,7,8 jongens 1 Vincent Schel man. Regenboog, 2. Gijs Marissink, Haarschool, 3 Jacco Ligtenberg. Rijs sen Beatrix. 4 Paul de Rooy, Haar school. 5 km heren: 1 Udo Zwijnen berg; 2 Peter Bruinsma; 3. Jeroen Machielsen. 5 km dames: 1 Marjet Marissink. 2 José Hobbert. 3. Sanne v.d. Spek. Heren senior 10 km: 1 Eg bert Veneklaas; 2. Domien Brandsma, 3. Jan Poortman; 4. Arne Scholten in het Hof, 5. Dirk Hoekman. Heren vete ranen. 1. Dick Sanderman; 2. Leo Ma rissink; 3. Jan Wessels, 4 Albert Horstman; 5. Izak Patty Dames vete ranen 1. Maaike Sytsema, 2. Joke Lubberdink. •De start van de 10 kilometer. Onder de lopers onder anderen de winnaar Egbert Veneklaas (nummer 916). Foto: via

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7