Vernieuwde Computershop Dogterom heropend Holten in afwachting van herindeling van Twente V olkstuinders vereniging wil complex verfraaien licht ANBO: bijeenkomst over gas en Normaal in 'Top of the Splo met Bult' HQLTENS NIEUWSBLAD Winkel en 'business unit' Uit het politierapport I kerkdiensten mmmm mWÊ Buitenzonwering HOLTEN Wethouder onthult verenigingsbord medische diensten Lompenaktie van HMV van dag tot dag burgerlijke stand Buurtvereniging Dijkerhoek DONDERDAG 11 APRIL 1996 „Met uw onderneming heeft u enkele jaren terug kans gezien een gat in de Holtense markt te vullen," constateerde burge meester D.J. Verhoeven vrijdag middag nadat hij met het door knippen van een lint de toegang tot de geheel vernieuwde en uit gebreide Computershop Dogte rom aan de Oranjestraat 13 vrij maakte. Verhoeven was van me ning dat de snelle ontwikkeling van de onderneming goed is voor de Holtense gemeenschap. „Het is goed als een produkt binnen Holten verbetert, zeker als dat afkomstig is van een speciaal zaak. Bovendien een belangrijk stukje werkgelegenheid in onze gemeente." Door het bijtrekken van het aan grenzende stuk pand waarin voor heen Plameco (spanplafonds) was gehuisvest, is Computershop Dogterom verdubbeld in opper vlakte en omvat nu ruim honderd vierkante meter. Sinds 1 april is Paul Scholten mede-eigenaar van de onderneming en geheel verant woordelijk voor de winkel. Daar naast omvat Computershop Dog terom een zogenoemde 'business unit' voor de zakelijke markt en de groothandel. „Eindelijk beschik ken we over een flinke technische ruimte voor het testen en bouwen van computers," vertelt Frank trots. „We knapten hier langza merhand echt uit ons jasje. De zaak is nu veel overzichtelijker geworden met onder meer een ruimte waar systemen kunnen worden gedemonstreerd. Het aan tal telefoonlijnen is uitgebreid van één naar drie.Door de snel groei ende vraag naar computers bleef er volgens Frank maar al te vaak te weinig tijd over voor reparaties en dergelijke. Eén van de redenen waarom het team sinds enige tijd is uitgebreid met Enrico Scholman. Naast Frank en Paul is ook Erik Rensen aktief voor Computershop Dogterom, speciaal voor de agra- Burgemeester D.J. Verhoeven had vorige week de eer om de vernieuwde en uitgebreide Computershop Dogterom te openen. Links van hem Paul Scholtensinds kort mede-eigenaar van bet bedrijf, rechts Frank Dogterom (Foto WV) rische sector. Jacco den Uyl is sinds kort aan het bedrijf verbon den als chauffeur. In het kader van de bedrijfsgroei blikte burgemeester Verhoeven te rug in het recente verleden. Vanaf een zolderkamer in Haarlem be gon Frank Dogterom eind 1991 met zijn automatiseringsaktivitei- ten. In maart 1992 streek hij neer aan de Slachthuisstraat. „Wellicht dat het door u uitgewerkte pc privé-projekt van de gemeente de aanleiding was om naar Holten te komen. Een besluit waarmee wij uiteraard gelukkig zijn," aldus Verhoeven. Het onderkomen op De Kol bleek echter snel te klein, waarop Dogterom in november 1992 de deuren opende van zijn «Ah Belangrijke mededeling! Knik/Terrasscherm Tot ziens bij: woninginrichting Harmonie in beter w HOLTEN Harmonie in beter wonen Stationsstraat 3-5 Tel. 0548-36 12 23 huidige pand. Dat Computershop Dogterom nu vernieuwd en be langrijk uitgebreid is bewijst dat de zaak tot één van de snelst groeien de ondernemingen in de omgeving behoort. Computershop Dogterom heeft inmiddels een uitgebreide klanten kring opgebouwd, tot zelfs buiten de vaderlandse grenzen. 'Wij hel pen u op weg met de juiste midde len', luidt de slogan. De nog jonge onderneming is gespecialiseerd in het ontwerpen en fabriceren (as sembleren) van computersyste men, speciaal op maat en wens van de klant en in zowel de particuliere als zakelijke sfeer. Behalve het ei gen merk MSC heeft Dogterom een aantal merken standaard in het assortiment. Naast allerhande technische snufjes als Soundcards, werken met cd en cd-rom, levert 'net relatief jonge bedrijf sinds eni ge tijd ook het veel gevraagde en uiterst geavanceerde Windows 95- programma. Dat geldt eveneens voor het vrijdag gedemonstreerde boekhoudprogramma Exact en Microsoft Office. In verband met de heropening heeft Dogterom momenteel diverse aanbiedingen. Daarvoor verwijzen wij naar de advertentie elders in deze krant. Touwtrekken Als gevolg van het naleven van een 'huwelijkskontrakt', is Frank Dogterom onlangs sponsor ge worden van het touwtrekteam de Streetfighters uit de Bessinkpas- straat. Op initiatief van Dogterom en oprichter Henk Keizer van de touwtrekploeg wordt zaterdag 27 april een spectaculair indoor touwtrektoernooi gehouden in sporthal 't Mossink. Iedere ploeg telt zes deelnemers en een wissel speler. Per ploeg mogen maximaal twee getrainde touwtrekkers mee doen. De wedstrijden beginnen om 20.00 uur en duren tot om streeks middernacht. Het in schrijfgeld per ploeg bedraagt 20 gulden. Belangstellende teams kunnen zich vóór 21 april aanmel den bij Henk Keizer, tel. 364946 (na 18.00 uur) of Computershop Dogterom, tel. 365274. Maandag 1 april werd uit een kleedkamer van de SV Holten een bedrag van f 100,00 gestolen. Een speler van SV Holten miste dit geld uit zijn portemonnee, nadat hij van de training terugkwam in de kleedruimte. Op 3 april werd een melding aan de politie doorgegeven dat uit een winkel aan de Larenseweg choco laderepen waren verdwenen voor een bedrag van ongeveer f 62,00. In de loop van de dag bleek echter dat enkele jongelui een "Grapje" hadden uitgehaald door deze re pen ergens anders in de winkel te verstoppen. De jongelui maakten dit zelf kenbaar aan de winkelier. Donderdag 4 april werd door de politie een grootschalige controle gehouden bij U-vlees aan de Pan nenbakkerstraat. Bij deze controle werd samengewerkt met onder meer de Inspectiedienst Sociale Zaken en Werkgelegenheid, leden van de belastingdienst en van een bedrijfsvereniging. Dertien Polen werden ter plaatse aangehouden. Zij verbleven illegaal in ons land en werden in de loop van de week de grens overgezet. Deze mensen verbleven in pension Ruimzicht aan de Flisweg. Aldaar bleek dat men geen administratie had bijge houden van dit verblijf. Zowel tegen U-vlees als tegen de pension houder zal proces-verbaal worden opgemaakt. In de nacht van 5 op 6 april reed een autobestuurder op ae Lang straat een droge sloot in. De be stuurder bleek te veel alcohol te hebben genuttigd. Mede gelet op het feit dat de man reeds eerder met alcohol op achter het stuur was betrapt, werd zijn rijbewijs onmiddellijk ingevorderd. Op 5 april werd vanaf een parkeer plaats fangs de Al een personenau to met aanhangwagen ontvreemd. De bestuurder was met een lading vlees op weg van Oss naar Almelo. Na een koffiepauze ontdekte hij dat zijn auto was ontvreemd. De waarde van het vlees bedroeg f 34.500,00.De waarde van de auto met aanhangwagen is niet bekend, maar bedraagt in ieder geval ook vele duizenden guldens. Op 6 april verscheen een man bij een bewoner aan de Enkweg. Deze man vroeg om een sigaret. Als dank daarvoor kreeg de gever een BMW personenauto "Kaao" en te vens f 50,00. Daar dit geen zuivere koffie kon zijn, werd de politie ingeschakeld. De auto bleek in Rijssen te zijn gestolen. De ver dachte werd na een zoekaktie lif tend aangetroffen op de Rijssense- weg en werd aangehouden. Hij is overgedragen aan de politie van Rijssen. Op 7 april werd geconstateerd dat een ruit van een telefooncel aan de Keizersweg was vernield. De da der is nog niet bekend. Doordat twee jonge knaapjes met vuur aan het spelen waren, vloog achter het bungalowpark van Twenhaarsveld de berm in brand. De brandweer moest er aan te pas komen om het vuur te blussen. De jongelui werden overgedragen aan de ouders met en flink standje van de politie mede gelet op de leeftijd van de knaapjes (10 en 12 jaar oud). In de vroege ochtend van 9 april werd een inbreker overlopen in een woning aan de Markollenweg. De man was binnengekomen door een niet afgesloten garagedeur. Door kordaat optreden van de be woonster nam de inbreker de be nen. Er wordt niets vermist. De kosten van gas en licht. Hoe houden we ze zo laag mogelijk? Dat is thema waarover J.B. Dui venvoorde van de afdeling Instal latie en Advies van de IJsselmij spreekt op de bijeenkomst die de ANBO Holten donderdag 18 april houdt in De Boschkamp. Tot de onderwerpen die de revue passe ren behoort ook de nieuwe ener gieheffing, de zogenoemde Eco- tax. Duivenvoorde ondersteunt zijn verhaal met aanschouwelijk materiaal en folders. Wellicht dat ANBO-leden in hun omgeving mensen kennen die het leuk vinden om de gezellige en instructieve middagen van de ANBO bij te wonen. Mogelijk dat ze zelfs als Het standpunt van B en W inza ke herindeling van Holten bij Deventer kreeg vorige week steun van alle fracties in de raads commissie algemene bestuurlijke zaken. Meewerken aan het oplos sen van de ruimteproblemen van Deventer ligt in eerste instantie niet op de weg van Holten. Alle Een eerste aanzet om het volk stuinencomplex aan de Larense weg aan de buitenkant wat meer aanzien te geven. Wethouder Eb van Schooten (GB) had zaterdag de eer om het door Anton Stuk- ker geschilderde verenigingsbord te onthullen, dat in een keurig perk prijkt bij de ingang van het complex. Een eerste aanzet om het volkstui nencomplex aan de Larenseweg aan de buitenkant wat meer aan zien te geven. Wethouder Eb van Schooten (GB) had zaterdag de eer om het door Anton Stukker ge schilderde verenigingsbord te ont hullen, dat in een keurig perk prijkt bij de ingang van het com plex. Voorzitter Jan Bollee bena drukte bij die gelegenheid dat het bord onderdeel vormt van een aan tal maatregelen om het volkstui nencomplex te verfraaien. Eén van die maatregelen is het aanleggen van een houtwal langs de grens met de Larenseweg. In overleg met buurman OKIA is afgesproken om die houtwal door te trekken tot aan de visvijver. De touwtrekvere niging heeft enige tijd geleden een eigen ingang aangelegd naar het nieuwe clubgebouw en wil de af rastering langs de Larenseweg ver beteren. In het overleg met de gemeente werd voorgesteld kren- tebomen te planten. „Goedkoop, bloeiend in het voorjaar en een prachtige groene camouflage in de zomer," aldus Bollee, die in dat verband wees op de aan de over kant voorgenomen woningbouw in plan Liezen en passanten. „Op de tuin staat altijd wel iets van Wethouder Eb van Schooten onthulde zaterdag het verenigingsbord van de Volkstuindersvereniging Holten. Links naast hem voorzitter Jan Bollee. De vereniging is aktief bezig om het complex middels een aantal maatregelen te verfraaien (Foto WV) kisten of ander materiaal. Door de wal wordt dat aan het oog onttrok ken." Enige tijd geleden liet Van Schooten tegenover deze krant weten dat de gemeente instemt met het plan, maar niet voornemens is om net plantgoed te leveren. Vol gens Bollee is dat echter in strijd met de afspraak. Beide partijen schuiven daarom binnenkort op nieuw om de tafel. Picknicktafel Op het wensenlijstje van de Volk stuindersvereniging staat ook het plaatsen van een picknicktafel met banken bij de ingang van het com plex. Bollee: „Vlak naast het bord is een mooi stukje grond waar zoiets gerealiseerd kan worden. Geschikt voor bijvoorbeeld de vele fietsers die langskomen." On getwijfeld komt het punt ter spra ke in het binnenkort te voeren overleg met Van Schooten. Bollee benadrukte nog eens dat de tuinen op het complex voornamelijk ver huurd zijn aan vutters. „Die ko men hier specifiek voor het 'tui nen' en hebben (nog) niet die bin ding waar doorgaans sprake van is binnen een vereniging. 'Tuinen' is een sterk individuele sport. Als bestuur proberen we er echter veel aan te doen om dat te veranderen. Secretaris Dick Mondeel voegde daar aan toe dat het complex 'gi gantisch belangrijk' is voor dege nen die buiten het arbeidsproces staan. „Bovendien is het in Holten het enige stukje grond waar nog op historische wijze landbouw wordt bedreven: simpel met schop en hark..." fracties waren het ook met het college eens dat het verstandig is om af te wachten wat gedepu teerde staten op 20 april aan plannen heeft met de gemeente lijke herindeling in Twente. Te gelijkertijd wordt dan aangege ven hoe de plannen luiden ten aanzien van provincievorming. Holten zit midden in de overstap naar het samenwerkingsverband Twente met alle ontvlechtingspro- blematiek vandien. Het komt B en W daarom hoogst ongewenst voor om de steven weer naar het westen te winden. Tot de genoemde va rianten behoort ook samenvoe ging van Holten met Bathmen en Diepenveen-oost. Ook dat heeft volgens het college als nadeel de relatie met Twente. Desondanks wil het deze variant op voorhand niet onbespreekbaar verklaren. GB-fractievoorzitter Jan Soepnel benadrukte dat hij Holten niet tot onderdeel van een stad als Deven ter wil laten worden. Naar zijn mening zal Holten zich het geluk kigst voelen als plattelandsge meente. „Ik heb de indruk dat wij de resten van de herindeling krij gen toegewezen," waarmee hij wees op Bathmen en Diepenveen oost. „Mogelijk is het misschien, maar nadeelis duidelijk dat we dan weer westelijk gaan, terwijl we juist op het oosten gericht zijn." Soepnel herinnerde er aan dat er dan nog steeds geen gemeente met 18.000 inwoners en full time wet houders ontstaat. In dat verband noemde hij nog samensmelten met het dicht bij gelegen Nieuw Hee- ten, waar toch al veel Holtenaren wonen of Markelo. Daarvan is nog niet bekend of dat wel of niet tot de Hof van Twente toetreedt. Jan Kevelam (WD) wees op een bij eenkomst in Bathmen, waar veel inwoners hadden laten doorsche meren 'best wel bij Holten te wil len horen'. Harry Dul (CDA) vond het maar slap van de provincie dat ze vijf alternatieven voor Deventer pre senteert, zonder met een geschikte oplossing te komen. De christen democraat vond dat Holten voor Bathmen het enige houvast is om onder Deventer uit te komen en derhalve Holten wel ziet zitten. „Maar dat laatste kan alleen als Bathmen bereid is om tot Twente toe te treden." Wim Dalhuisen (PvdA) meende dat de vijf Deventer-varianten niet al te serieus zullen worden opgevat door de provincie. Vooral daar waar Holten participeert, daar Holten naar Twente is overge gaan. „Een Groot Deventer met Holten ligt niet voor de hand. En wat Bathmen en Diepenveen-oost betreft: gemeentelijke herindeling is onder meer bedoeld om de be stuurlijke kwaliteit, economische potentie enzovoorts te vergroten. Ik zie die economische winst in dat geval niet, het draagvlak blijft hoe dan ook te klein." Dick van der Torre (D66) had ernstige twijfels over samengaan met Bathmen. „Vanuit Bathmen is dit een wanhoopscenario om on der de sterke arm van Deventer uit te komen." Net als de overige fracties is Van der Torre benieuwd naar de herindelingsplannen voor Twente. 'Top of the Bult" is de titel van de nieuwe "Veldtocht 1996" van de Achterhoekse groep Normaal. Tijdens deze "Veldtocht" worden maar liefst 120 zalen, feesttenten, maneges en bedrijfshallen met trouwe aanhang bezocht. Ook Es- pelo is weer van de partij Zaterdag 20 april kan men de groep vanaf 21.30 uur horen in de feesttent aan de Pasmansweg. Net als vorig jaar komen ook nu de kinderen goed aan hun trekken. Er is een speciale "hökertjestent", dit is een tent voor kinderen van de leeftijd van de basisschool. In de pauze schenkt Ned. Herv. Kerk: Zondag 14 april: 9.30 uur, ds. J.A. Wegerif, Nijverdal. Nevendiensten. 19.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Col lecte in dienst: Z.W.O. Uitgangs collecte: pl. zondagscholen. Dij- kerhoek: 9.30 uur, ds. S.M. Roo zenboom. Collecte in dienst: Z.W.O. Uitgangscollecte: pl. zondagscholen. Oppasdienst: me vrouw Groot, Carin Piek. Diessenplas: Woensdag 17 april: pastor H. Wiggers. Geref. kerk: Zondag 14 april: 9.30 uur, Ds. H.P. Mulder 19.00 uur, Ds. F. v.d. Weij, Rijssen. Collecte in dienst: kerk Tweede collecte: Rente en aflossing. Kin- dernevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Jetty Tromop; groep 4 en 5 o.l.v. Greetje Schutter; groep 6 en 7 o.l.v. Alie Beldman. Oppasdienst: 0-3 jaar: lannie Smit, Inge Smit, Karin Smit; 4-6 jaar: Janneke Lub- berdink, Dineke Manenschijn. RK kerk: Zondag 14 april: 10.00 uur, Pastoor A. Rademaker, Eu charistieviering. Oppasdienst: mevrouw Groot, Carin Piek. Nieuw Heeten: Zaterdag 13 april: 19.00 uur, heilige mis Zon dag 14 april: 8.00 uur, heilige mis 10.00 uur, gebedsdienst. Evange lie gemeente: HMV-gebouw, Dorpsstraat 24. 10.00 uur, Samen komst. 19.00 uur, Bidstond. Okkenbroek: Zondag 14 april: 10.00 uur, Ds L. Flier uit Nijver dal. Uitgangscollecte: Immink- hoeve te Lemele. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herha- ling). nieuw lid kunnen worden verwel komd. Ze zijn allen van harte wel kom op de bijeenkomst die begint om 14.30 uur. Donderdag 9 mei maakt de ANBO Holten haar jaarlijkse uit stapje. Ditmaal naar Den Haag. Klokke 8.00 uur wordt vertrokken vanaf het parkeerterrein op de Tuinstraat. Een consumptiestop volgt aan de Scheveningse Boule vard (voor eigen rekening), waar na koers gezet wordt naar de Haagse binnenstad voor een be zoek aan de Tweede Kamer. De Holtenaren worden er ontvangen door het jongste (PvdA)-Kamerlid Sharon Dijksma. De lunch wordt gebruikt in het restaurant van de Tweede Kamer. Aansluitend is er een rondleiding en gelegenheid om op de publieke tribune een deel van de zitting mee te maken. In dien mogelijk wordt op de terug weg nog een consumptiestop inge last (eveneens voor eigen reke ning). Verwacht wordt omstreeks 18.00 uur terug te zijn in Holten. De kosten voor deelname bedra gen 45 gulden voor leden, 50 gul den voor niet-leden. Aanmelden is mogelijk door het bedrag over te maken op Postbankrekening 686915 ten name van ANBO, af deling Holten en onder vermel ding van 'Dagtocht ANBO mei 1996'. Vrijdagavond 12 april houdt HMV haar jaarlijkse lompenaktie. In sa menwerking met de leden van de supportersvereniging worden de lompen in het dorp opgehaald. De Holtenaren die lompen beschik baar stellen wordt gevraagd de in zamelaars te helpen door deze zichtbaar buiten neer te zetten. Het ophalen van lompen in het buitengebied geschiedt op 10 mei. Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 1111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: G. van Wijk, Wilhel- minastraat 22a, Rijssen. Tel. 0548- 520320. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombi natie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00- 9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, 5. Minnema, Larenseweg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: voor kraamzorg, ouder- en kind zorg, persoonlijke verzorging en verpleging. Tel. (0570) 686000, ma t/m vr. bereikbaar van 8.00-18.00 uur; 's avonds, 's nachts en in het weekeinde alleen voor spoedeisen de zaken. Thuiszorg-hulpmidde- lencentrun: Gaardenstraat 31, uitleen ma t/m vr. 13.00-13.30 uur. Vrijwillige thuiszorg: infor matie- en aanmeldpunt bereikbaar ma t/m vr. van 9.00-12.00 uur. Zieken vervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fy siotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor zie kenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaar denstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerk straat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreeku ren: maandag t/m vrijdag 8.30- 9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, •tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Bui ten de spreekuren wordt doorge schakeld naar buro Slachtoffer hulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woens dag 9.00-11.00 uur in het politie bureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, tele foonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJ sselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorps straat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. Donderdag 11 april: 19.45 uur, bijeenkomst HVG Holten in ge bouw Irene; 19.30 uur, voorlich tingsavond Hartstichting in De Boschkamp over gezonde voeding Vrijdag 12 april: 18.00 uur, lom penaktie HMV (dorp) Zaterdag 13 april: 10.00 uur, Trekkersiep wedstrijden Espelo, Pasmansweg; 20.00 uur, feesta vond Buurtvereniging School- kring Dijkerhoek en Dijkerhoeks Amateur Toneel in Het Bonte Paard Zondag 14 april: 14.00 uur, start MAC-puzzelrit bij 't Stuurhuus Woensdag 17 april: 20.00 uur, bijeenkomst NBvP Holten in zaal Vosman; 20.00 uur, CDA-staten- fraktie in De Boschkamp Donderdag 18 april: 9.00 uur, vertrek reisje CPB Holten bij zaal Vosman; 14.30 uur, ANBO-bij- eenkomst over energie in De Bosc hkamp; 20.00 uur, ledenvergade ring Vereniging Oud-strijders in zaal Vosman. Vrijdag 19 april: 9.30 uur, Kor- hoendersymposium in restaurant De Wielen; 20.00 uur, Enschedese revue 'Boer'nleu' in feesttent Es pelo aan de Pasmansweg Zaterdag 20 april: 20.00 uur, Oekraïns gemengd koor (met dans) in De Kandelaar; Normaal in Espelo; 20.00 uur, ledenverga dering Club Oudstrijders en ver- de ouderraad van de Bosschool weer gratis frisdrank. Een stevige afscheiding zorgt voor een veilig verblijf op de eerste rang. Door een aparte "sluis" tussen de "hek- kalverboxen" en de toch stevig te keer gaande volwassen hökers is 't gevaar van "stage divende" landin gen tussen de kleintjes te verwaar lozen. De voorverkoop is onder tussen begonnen, dit keer weer bij de bekende adressen (lokale cafés en WV), De prijs is wederom vijftien gulden, aan de tent wordt nu overigens twintig gulden be taald. Geboren: Amy, dochter van H. Overleden: T. Willems-Müller Kolkman en P.M. Koopman; (76); H. Wansink (81), J. Schollee Hendrikus Hermannes, zoon van (79). D.J. Stegeman en J.M. Beltman. Sinds de jaarvergadering ziet het bestuur van de buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek er als volgt uit: Bertus Bronsvoort, voorzitter; Henk Klaasses, 2e voorzitter; Henk van Coeverden, secretaris; Gerrie Luggenhorst, penningmeester; Miep Sluiter, al gemeen adjunkt; Harry Sluiter, bestuurs lid; Henk Haverslag, be stuurslid. De jaarlijkse feestavond wordt gehouden in samenwerking met toneelvereniging DAT op za terdag 13 april. Het toneelstuk dat opgevoerd wordt heet "Vlinders in de Buik". De aanvang is om 20.00 uur, de toegangsprijs bedraagt 7,50 gulden (kinderen van de ba- sischool hebben vrije toegang). Na afloop is er gelegenheid tot het maken van een dansje op muziek van het Salland Combo. Voor het te houden volleybaltoernooi kan men zich nog aanmelden tot uiter lijk 20 april bij H. Haverslag, tel. 362542 of een van de andere be stuursleden.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 3