wedda Verstopt?... Met Rhinocaps vrij ademen! Blus brandend maagzuur met beleid Voorj aarsmoeheid Wilt u soepele spieren en gewrichten? UltruVif Praktisch en informatief anti-roos boekje De verjongingskuur voor uw huid Merendeel vrouwen heeft last van cellulitis nu: f Q,95 wedda Gratis bij drogist en apotheker HET ANTI-ROOS boekje afslankende shorts voorkomen en elimineren cellulitis r DONDERDAG 7 MAART 1996 HO 7 Wie kent in de winter niet het probleem van zo ver stopt zitten dat je bijna niet meer vrij kunt ademen? Daarbij nog een druk op je oren en een droge keel van het ademen door je mond. Typische winterproblemen waar je snel vanaf wilt. Speciaal hiervoor zijn er nu twee gloednieuwe Rhinocaps inhalatie-produkten op de markt, namelijk de Rhinocaps Inhalatietissues en de Rhinocaps Verdamper. Direct vrij ademen De zeer krachtige en handige Inhalatietissues zorgen dat men direkt vrij kan ademen. De Rhinocaps Inhalatietis sues zijn geïmpregneerd met krachtige natuurlijke oliën zoals menthol en kamfer. De Tissues zijn discreet en hygië nisch in het gebruik en door hun kompakte verpakking overal mee naar toe te nemen. Ze zijn per 30 stuks verpakt en kosten 5,95. Voor de kleinste neusjes Met name de kleintjes hebben 'S nachts veel last van niet vrij kunnen ademen. Zo erg dat zowel hun als uw nachtrust er onder lijdt. Speciaal daar voor is de Rhinocaps Verdam per. Door de verdamping van de krachtige natuurlijke oliën zoals menthol, kamfer en eucalyptus waarmee een Verdampingstablet is geïm pregneerd, kan men de hele nacht vrij ademen. Een tablet is gedurende één nacht werk zaam. De Verdamper is zeer geschikt voor kinderen vanaf twee jaar en schoon en ge makkelijk in het gebruik. Een indicatielampje geeft aan of de Verdamper is ingescha keld. De Verdamper inklusief 4 verdampingstabletten kost 14,95. De verdampingsta bletten zijn ook per 12 stuks verkrijgbaar. Ze kosten 8,95. Met Rhinocaps 24-uur lucht Met dit komplete inhalatie- programma kan met recht ge zegd worden dat met Rhino caps verstopt zitten voorgoed tot het verleden behoort. Het Rhinocaps assortiment geeft iedereen 24-uur lucht. Alle produkten zijn verkrijgbaar bij drogist en apotheek. Voor meer informatie kunt u bellen met: Vemedia B.V., tel. 0294-465905. Brandend maagzuur is een probleem dat omzichtig moet worden aangepakt. Als u een middel hiertegen gebruikt, is het belangrijk dat het subtiele proces van de spijsvertering niet wordt verstoord. De spijsvertering van de mens is te vergelijken met een zeer verfijnd mechaniek: het loopt alleen goed, als er goed voor wordt gezorgd. Zodra zich uitspattingen voordoen in de vorm van verkeerd eten en drinken, raakt het 'mecha niek' uit balans. Met maag pijn en maagzuur als pijnlijk gevolg. Voortdurende belasting Te veel alcohol, specerijen, koolzuur, cafeïne en vetten bezorgen de maag overwerk. Ook roken hoort in dit rijtje thuis omdat het de afgifte van bicarbonaat (de stof die het maagslijmvlies beschermt) vermindert. Al deze boosdoe ners zorgen ervoor dat de maag op den duur niet meer is opgewassen tegen de bijten de kracht van zijn eigen pro- duktie, het maagsap. Dat be vat o.a. zoutzuur, wat voedsel doet verteren, en het eiwit op splitsende enzym pepsine Klachten als oprispingen, maagzuur en zuurbranden komen dus niet 'zomaar' op. maar zijn in feite het resul taat van voortdurende belas ting. Brandjes blussen Brandend maagzuur is het gevolg van een te hoge con centratie maagzuur. Om de oncomfortabele binnenbrand jes te blussen is een behoedza me aanpak te verkiezen boven een snelwerkend middel. Mid delen die een snelle zuurbin- ding veroorzaken, zorgen na uitwerking er juist voor dat méér maagsap wordt afge scheiden. Hiermee is de sub tiele huishouding van de maag allesbehalve gebaat. Rigoletten maagtabletten werken op een heel bijzondere wijze aan de bestrijding van maagklachten. De neutralise rende werking op het zout- i jmvae< zuur en de absorptie van pep sine worden namelijk over een langere periode gespreid. Op deze manier wordt de zuurbinding geleidelijk aan tot stand gebracht. De wer king is dusdanig dat extra ex plosies van maagzuur worden voorkomen Wanneer u ern stige nierfunktie stoornissen heeft of hypoaciditeit, dan kunt u het produkt beter niet gebruiken Rigoletten maagtabletten zijn verkrijgbaar bij apotheker en drogist. Advies: lees voor het gebruik altijd even de bijsluiter Voor meer informatie, bel Tendem 038-421 77 47. Tegen het eind van de winter kennen steeds meer mensen periodes van vermoeidheid. In zo'n periode is alles je te veel. Het liefst zou je, net zoals sommige dieren, een winterslaap willen houden en pas opstaan als het voorjaar is. In de volksmond wordt dit vermoeide gevoel voorjaars moeheid genoemd. Velen be schouwen het niet als een ech te ziekte, maar lastig is het wel. Een waslijst van vage symptomen doet zich vaak voor: snel moe, gebrek aan energie en concentratie, snel geïrriteerd, veranderde of verminderde eetlust en ver minderde weerstand waar door men sneller vatbaar is voor infecties. is het van essentieel belang om te zorgen voor een juiste hoeveelheid van alle vitami nes, mineralen en spoorele- menten. Supradyn Complex is speciaal hierop afgestemd; daarom is één tablet per dag al voldoende. Supradyn Com plex is verkrijgbaar als tablet ten en als bruistabletten. De tabletten zijn gemakkelijk in het gebruik en de bruistablet- ten zijn ideaal als men liever de vitamines als drank neemt. Vage symptomen Extra behoefte Voor al die vage symptomen Het kan ook voorkomen dat S A i 111* stil öiTipk< 3 miljoen Nederlanders hebben géén soepele spieren en gewrichten. Om daar dagelijks mee geconfron teerd te worden is geen pretje. Chinezen ontwikkel den echter een natuurprodukt dat, zo zeggen de des kundigen, 'echt helpt!' Liesbeth List weet zelf ook wat het is om dagelijks hiermee geconfronteerd te wor den. Liesbeth vond de oplossing in het Verre Oosten. Lees haar boeiende ervaring met dit Chinese kruiden- recept, dat de Chien Pu Wan (Sjen Poe Wan)-pil heet. „Ik was met vrienden en mijn man Robert in het Verre Oos ten. En daar ontmoetten we een oude Chinese man die nog over een ongelofelijke schat aan kruidenkennis beschikt. Hij vertelde ons ook over de Chien Pu Wan-pil, het Chinese recept voor soepele spieren en gewrichten." Hij vertelde dat de Chien Pu Wan-pil een zorg vuldig samengesteld recept is, dat twintig werkzame kruiden bevat. Bewegingsvrijheid Deze kruiden zijn kwalitatief hoogwaardig en bovendien 100% natuurlijk. De kombi- Doe uw kinderen niets te kort! Geef ze UltraVit kinder Multi Vitaminen. Dat verhoogt hun weerstand sterk. Bel gratis into: 06-0997773 vitamins - minerals natie van kruiden heeft een bloedzui verend effekt en be vordert de inwendi ge reiniging. In het algemeen onder steunt de Chien Pu Wan-pil het totale bewegingsappa raat. waardoor je meer bewegings vrijheid krijgt. Eén van de twintig be standdelen is Gin seng, die zorgt voor een vitaliserend effekt op het totale organisme, waar door je weer meer zin in het leven krijgt en je je min der moe voelt. Resultaten „Ik heb tri mijn naaste omgeving gezien wat het is om moeite te heb ben met alledaagse dingen als traplo pen, het huishou den, winkelen, kortom beperkt te zijn in je bewegingsvrijheid. En ik ben er absoluut van overtuigd dat de Chien Pu Wan-pil helpt, want ik heb de goede resultaten zelf gezien en gelukkig zelf ook mogen ondervinden. Ik gebruik het ook en ik voel me daardoor veel beter. Ik ben levenslusti ger en heb weer zin om nieu- Kinderen moeten elke dag topprestaties leveren. Ze spelen, sporten, gaan naar school en moeten dan vaak ook nog eens huiswerk maken. Deze inspannin gen vragen veel van hun lichaam Een goede voeding is daarom absoluut noodzakelijk. Maar helaas, vaak wordt er gezondigd. Daarom is er UltraVit Multi Kinderen. Ze verschaffen uw kinderen de broodnodige aanvul ling vitaminen en mineralen. De tropische smaak maakt de tabletten nog lekker ook! Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal we dingen te ondernemen.De Chien Pu Wan-pillen zijn ver pakt in een herkenbaar blauw doosje en verkrijgbaar bij apotheek, drogist en reform huis. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen met het speciale in formatienu mmer 013-528 49 76. er een periode is met extra be hoefte aan energie Dat kan zijn wanneer er spra ke is van zware lichamelijke inspanning, geestelijke belas ting of als men weer op krachten moet komen na bij voorbeeld een ziekte. In die gevallen biedt het hoog gedoseerde multi vitamine preparaat Supradyn Complex Forte uitkomst. Ook dit is verkrijgbaar als tabletten en bruistabletten. Supradyn Complex en Supradyn Com plex Forte zijn verkrijgbaar bij apotheker en drogist. Voor meer informatie: Roche Nicholas, tel.: 0497 - 381833 t OAiniom mvrwowow mn schilfers Roos is niet zozeer een ernstige, maar wel een heel vervelende kwaal. In ons land hebben ongeveer 3,5 miljoen mensen er in meer of mindere mate last van. Roos uit zich door een overmatige schilfering van de hoofd huid, waarbij witte of grijsachtige zichtbaar zijn tussen het haar of op de schouders. Geheel onterecht wordt gedacht F dat de oorzaak I van roos ligt bij onvoldoende hy giëne of bij het niet goed verzor gen van het haar Roos is ech ter een signaal dat de hoofd huid uit balans is. Alle medi sche onderzoeken ten spijt, is de oorzaak van roos nauwe lijks te achterhalen. Maar er kan wel van alles worden ge daan om roos zoveel mogelijk onder controle te houden Gratis hoekje Om mensen die last hebben van roos te helpen bij de be handeling ervan, is er nu een gratis praktisch anti-roos boekje uitgebracht door Selsun. Wie tot nu toe onvol doende resultaat heeft ge boekt in de strijd tegen roos, zet met het lezen van dit boek je een stap in de goede rich ting. Hierin staat namelijk duidelijk aangegeven wat roos precies is en hoe het ef fectief kan worden bestreden Daarnaast worden bruikbare tips aangereikt met betrek king tot de juiste verzorging van de hoofdhuid. Heel veel mensen gebruiken bijvoor- SELSUN beeld altijd een anti-roos shampoo, om te voorkomen dat ze (opnieuw) te maken krijgen met roos. Dat is juist niet de bedoeling. Als u te lang door gaat met anti-roos produkten. wordt de bacterie die de hoofdhuid uit balans brengt, immuun. Het gevolg is dat roos terugkomt en niet makkelijk meer verdwijnt. Speciale kuur Selsun is een geneesmiddel te gen hoofdhuidschilfering. Het is geen shampoo en het werkzame bestanddeel -se- leensulfide- is ook niet in een shampoo verwerkt. Wat Sel sun zo bijzonder maakt is dat het als kuur. naast een milde shampoo voor de gewone haarverzorging, moet worden gebruikt. Lees voor gebruik eerst de bijsluiter Selsun en het Anti-roos boekje zijn ver krijgbaar bij apotheker en drogist.Voor meer informatie Abbott, afd. Selsun, tel 020-5454500. Bijna iedere vrouw is da gelijks met de verzorging van haar uiterlijk bezig, waarbij in het bijzonder de huid de nodige aan dacht krijgt. Naarmate de huid ouder wordt, zien we veelal haar elastici teit afnemen en een min der mooi aanzien krijgen. Een proces, dat te maken heeft met de stofwisse- lingsvoorwaarden van de huidcellen. Celveriiieuwingsproces Bij een optimale zuurstof-op- name in de huidcellen wordt dc stofwisseling geactiveerd en vinden celdeling en afvoer van afvalstoffen regelmatig plaats. Door een voortdurende celdeling is de opperhuid in staat zich te herstellen en te vernieuwen. Dit cel vernieu wingsproces verloopt heel snel bij een zeer jeugdige huid. De tijdsduur, waarin het afstoten van oude, ver- hoornde huidcellen plaats vindt. neemt toe al naar ge lang men ouder wordt. Mimosoie Complex Een totaal nieuwe ontwikke ling in het celvernieuwings proces van de huid is de toe passing van het Mimosoie Complex Deze natuurlijke compositie van het originele extract van Bombyx Mori en Mimosa Tenuiflora heeft een uiterst effectieve werking op de celdeling. De werkzaam heid van dit complex is uitge breid onderzocht en getest, waarbij een verbetering van de zuurstofopname in de huidcellen van 80 tot 100% werd aangetoond. Verjongingskuur Door gebruik van La Montine Cell-Active huidverzorgings- produkten. op basis van Mi mosoie Complex, ondergaat de huid een totale verjon gingskuur Celdeling en het afstoten van oude, verhoorn- de huidcellen vinden in ver sneld tempo plaats. De huid vernieuwt zich en voelt weer zacht en soepel aan Vroegtij dige rimpelvorming wordt voorkomen en bestaande huidplooien vervagen. La Montine Cell-Active Deze huidverzorgingsserie bestaat uit dag- nachtcrè me; getinte dagcrème, zelf- bruinende crème: bodymilk: douchemilk (2 in 1) en wasta- blet. Het wastablet is ph-neu- traal en reinigt de huid op milde wijze zonder aantasting van de natuurlijke zuur graad. Het is bovendien 100% alkali- en zeepvrij en daar door uitermate geschikt voor de allergisch gevoelige huid. La Montine Cell-Active na tuurlijke huidverzorgings- produkten zijn verkrijgbaar bij drogist, reformhuis en apotheek Voor meer informatie: Emonta B V., tel. 0512-518085. De huidige trend in schoonheidsverzorging richt zich vooral op een strakke huid. Uit recent onderzoek blijkt echter dat maar liefst 80% van alle vrouwen tussen 17 en 50 jaar last heeft van cellulitis (sinaas appelhuid). Niet alleen zwaardere vrouwen hebben er last van, ook slanke. Cellulitis ontwikkelt zich na de puberteit. Een slecht eetpa troon. de pil, zwangerschap en menopauze kunnen dit proces verergeren. De enige manier om hier iets aan te doen is ervoor te zor gen dat de celstofwisseling weer normaal op gang komt en afvalstoffen worden afge voerd Zelfmasserend Sinds kort is er een serie bij zondere micro-massageshorts (broekjes) op de markt om cel lulitis te helpen voorkomen en bestrijden. Deze shorts, die onder het merk Lanaform verkrijgbaar zijn. kunnen rechtstreeks op de huid ge dragen worden. Door de normale bewegingen van het lichaam werken de shorts lichtjes masserend. De har monische combinatie van deze micro-massage met warmte, vochtigheid en lucht- circulatie, leidt tot een inten sievere celstofwisseling. Hier bij worden vetophopingen in de onderhuidse lagen opge lost en door een hoger calorie- verbruik verbrand. Na vier tot zes weken, is de huid merk baar strakker, soepeler en zachter Na twee maanden is de behan deling afgerond Studies onder medisch toe zicht hebben bij 95% van de gebruiksters een omtrekafna- me van 2 tot 9 cm en zelfs meer aangetoond. Als de mi cro-massageshort zo'n 2 maanden 8 uur per dag wordt gedragen, is het resultaat volgens de fabrikant in centi meters meetbaar Shorts en gel De shorts zijn verkrijgbaar in 8 maten, 3 lengtes en 4 ver schillende kleuren. Ze kun nen als bovenkleding gedra gen worden. Verder zijn er twee speciale modellen in 8 maten, geschikt als onopval lende onderkleding Ook is er een aanvullende Lanaform gel die de behandeling van cellulitis aktiveert. De werk zame bestanddelen stimule ren de vetoplossende enzy men in ons lichaam. De gel wordt snel door de huid op genomen. voelt niet vet aan en ruikt, lekker fris. De gel wordt al of niet in combinatie met de shorts toegepast. De Lana form micro-massageshorts en de gel zijn verkrijgbaar bij de drogist, apotheek, reform zaak. schoonheidssalon, fitnesscentrum en medische vakhandel. Voor uitgebreide informatie kunt u hier terecht of bij Imgroma B.V.. tel 043-368 75 81 verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 10, Holten Dorpsstraat 96, Enter Keizerserf 32a, Nijverdal voelbaar en zichtbaar afslanken laat sinaasappelhuid verdwijnen door constante micromassage na 2 maanden gebruik verliest 95% van de gebruikers tot 9cm of zelfs meer in omvang het dragen van Turbo sport line (8 uren per dag gedragen)

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7