Wisselend succes voor handbalteams HVC door de jaren heen sterk gegroeid Sport Sin Holte OKIA-toernooi telt 30 gewichttrekteams Sport g agenda Marissink kampioen Oost-Nederland Wisselend succes volleybal heren 3 Sabine en Esther naar Ambt-Delden Uit buiten Holten HOLTENS NIEUWSBLAD De Eendracht Winterconcert Atleten gaan weer wadlopen 'Witmoos' 40 jaar lid CNV Bergruiters Auto Kort Stal De Eik Vergadering Straatvoetbal Deyk Holtens sjoelkampioen Kaartverkoop via WV DONDERDAG 25 JANUARI 1996" In de thuiswedstrijd tegen Goos- en/Wijhe leed Dames 1 een on verwachte nederlaag. Holten was in de aanvang niet goed bij de les en keek al snel tegen een 0-4 achterstand aan. Langzaam kwam Holten beter in het spel, maar bij rust zat er nog niet meer in dan een 6-8 achterstand. Ook na rust bleef Holten achter de feiten aanlopen. De vechtlust die zorgde voor winst in de afgelopen twee wedstrijden ontbrak, waar door de gasten uit Wijhe eenvou dig de winst met 13-19 wisten te pakken. Scores: Monique Plantin- ga 4J udith Tiekink 3Margot ter Schure, Annemarie van de Maat 2; Kristel en Wendy Meerman 1. De heren moesten thuis aantreden te gen Actief/WSV 4. De gasten die de rode lantaren dragen moesten aantreden tegen een sterk verjongd Holten. Door omstandigheden kon men slechts over vijf basisspe lers beschikken en werd het team aangevuld met vij A-adspirantcn. In de onderlinge competitie van schietvereniging de Eendracht konden de volgende uitslagen worden genoteerd: Geweer klasse A: 1. G. Koopman, 168; 2. W. Paalman, 167; 3. J.A. Paalman, 161; 4. G.J. van Aefst, 151 Klasse B:l. D. Vincent, 155; 2. J. Deijk, 135; 3. J. Nijendijk, 134 KlasseC: 1. J. Henstra, 139; 2. D. Tiekink, 126; 3. A. Pekkeriet, 112 Pistool: 1. H. Nekkers, 187; 2. H. Paal man, 163; 3. A. Bieleman, 162; 4. A. Schuppert, 149 Vuurbuks: 1. E. Grootentraast, 78; 2. J. Deijk, 77; 3. P. Knape, 69; 4. H. Nek kers, 67; 5. S. Kools, 55 Opgelegd 55+: 1. H.Paalman, 187; 2. A.Paalman, 175; 3. F. Hase, 168; 4. E. Struik, 139. Met deze aanvulling deed Holten het voortreffelijk. Na een gelijk opgaande beginfase werd Holten sterker en leidde terecht bij rust met 11 -6. Na rust liet ook de jeugd goed van zich horen en kwamen alle ingezette jeugdspelers tot sco ren. Mede daardoor pakte Holten de verdiende winst met 23-14. Scores: Andy de Jong 6; Stefan Jansen 5; Rob Vos 4; Mark Wan der Drent, Erwin Oolbekkink 2; Wilfred en Menno Koerse, Arne Vermeij, Tristan Dorlas 1. Dames 2 won opnieuw. Na de winst op HHZD werd nu thuis van ASVD 2 gewonnen. De gasten konden over slechts vijf veldspeel- sters beschikken en Holten maakte daar met goed spel gebruik van. Na de ruststand van 8-6 verdedig de Holten na rust feller. Daardoor kwam men vaker in balbezit en kon men uitlopen naar de verdien de 16-11 winst. Door deze zege heeft Holten weer aansluiting ge kregen met de middenmoot. Sco res: Joke Brummelman 6; Esther Bekkernens, Marieke Grave, Bi- anca Smit 2; Marjon Jansen, Carla Bliekendaal, Michelle den Bouw meester en Marti Barvelink 1. Da mes junioren verloor wat knullig van Dalfsen 2. Na de 8-11 achter stand bij rust bleef Holten goed bij. Balverlies en matig aanvalsspel zorgden ervoor, dat Holtenm niet op gelijke voet wist te komen. Eindstand 15-17. Bij de jeugd kwam alleen welpen 2 in aktie. Uit tegen Raalte keek men bij rust tegen een 5-1 achterstand aan. De tweede helft ging veel beter, maar meer dan de 7-5 eindstand zat er Afgelopen zaterdag werden de Oost Nederlandse kampioen schappen cross gehouden op het toch wel pittige parcours in het Orderbos te Apeldoorn. Rob Ma rissink presteerde het best van de Holtense atleten, hij werd eerste bij de pupillen C en dus Oost Nederlands kampioen. Floortje van Eijk bereikte een prima derde plaats, ondanks een verstuikte en kel op het laatste stuk van de race. Kelvin Gjaltema (pup B) kwam op een vijftiende plek uit, zijn zus Tamara en Nicole Lammertink (jun C) werden respectievelijk vijf tiende en negentiende in hun cate gorie. Jochem Koopman en Bemd Twee wedstrijden twee punten, dat was het resultaat voor de heren 3 volleyballers van Mintonette. Thuis tegen koploper Apollo 8 werd een kansloze 0-3 nederlaag geleden. De setstanden 3-15, 4-15 en 7-15 zeggen wel genoeg. De uitwedstrijd tegen Devoc in Del den was van een geheel andere orde. Ondanks de afwezigheid van Harrie ten Wolthuis en Aard Borghuis werd de tegenstander goed onder druk gezet met aanval len en snel spel. In de eerste set onderscheidde vooral Jos Kamp huis zich, die toch al aan een heel goed seizoen bezig is. Tel daarbij op het zeer betrouwbare aanvallen van Rob van Zoelen en er is ver klaard waarom er een eerste set winst van 13-15 voor Mintonette op de borden verscheen. In de tweede set stond Wim Hartkamp om konditionele redenen aan de kant, maar het mocht het goede spel van de Holtenaren niet scha den. Met 9-15 werd een 0-2 voor sprong genomen. De volgende twee sets moest het team het zon der zijn absolute uitblinker Jos Kamphuis doen, daar de Elfde van de Elfde ook nog steeds meespeelt binnen het team. Dat de ploeg aanvankelijk dit verlies behoorlijk voelde was dan ook geen wonder. Met 15-3 kwam Devoc terug in de strijd. Maar de vierde set was er weer dat vechtende Mintonette. Albrecht Bulsink scoorde vele punten vanuit zijn sprongservice en ook Herman Scholten bewees zijn waarde met zeer taktische bal len. Met 12-15 werd de laatste set gewonnen, waardoor de heren met 1 -3 de overwinning mee naar Hol ten konden nemen. Morgenavond speelt de ploeg om 21.30 uur thuis in Holten. Wolters liepen een goede 1500 me ter. Trienke Ymker (pup A), Daphne Schipper (jun B) en Marjet Marissink (dames vet.) werden al len zesde in hun categorie. Gijs Marissink (pup A) stelde teleur met een vijftiende plaats. Gerrit Ebrecht en Tom Marissink (jun D) werden respectievelijk 44e en 9e. Ap Koetsier en Leo Marissink lie pen een prima 12,2km in 59 minu ten en 50 minuten. Indoor Enschede In de Diekman- hal in Enschede werd de indoor- wedstrijd georganiseerd door A.C.Tion. Esmeralda Udink en Bernadette Ongena (jun B) liepen de 60mtr in 9.5 en 9.3sec. De kogel werd naar 9.51 en 8.89mtr gesto ten. Bernadette sprong ook nog 1.25mtr hoog. Tom Marissink (jun D) sprong 1.35mtr hoog en werd daardoor eerste hij stootte de kogel naar 6.36mtr. Gijs en Rob Marissink werden vijfde en eerste op de 3-kamp (40/60mtr-hoog- kogel). Na het succesvolle winterconcert in januari 1995 en het druk be zochte Proms concert met Mar griet Eshuys houdt Muziekvereni ging Orpheus uit Bathmen haar jaarlijkse winterconcert op zater dag 27 januari aanstaande. De be kende formule, het uitvoeren van serieuze muziekwerken door di verse onderdelen van de vereni ging apart voor de pauze en een nonstop programma van lichte muziek met een thema na de pau ze, garandeert een muzikale show avond dat zich afspeelt in sporthal de Uutvlog. Het concert begint om 20.00 uur en de sporthal is open vanaf 19.30 uur. De entree prijs is 7,50 gulden per persoon. Donateurs van Orpneus hebben vrij toegang tot dit concert. Door de jaren heen is de Holtense Voetbalclub HVC met 'ups and downs' gestaag gegroeid. Op dit moment de afdeling voetbal 536 leden. Naast de groei van het aantal senioren, nam eind vijfti ger jaren ook het aantal jeugd- teams toe, zo'n tien jaar gevolgd door de pupillen die voor het eerst aarzelend voet zetten op de groene mat in het Sportdal. SV Holten voetbal omvat nu 12 se niorenelftallen en 17 jeugdteams (junioren en pupillen). Na de winterstop wordt gestart met het vijfde pupillenelftal (F5). Holten heeft in de afgelopen drie kwart eeuw heel wat trainers zien komen en gaan. Bekende namen zijn Entjes, Tuller, Roetert, Gee- sink, Entjes, Van Maurik, Ooster- veld, Philippo en natuurlijk Halle, een persoonlijkheid tegen wie tal van voetballers opkeken. Frits Paule drukte jarenlang zijn stem pel op de jeugd. Op dit moment heeft de afdeling voetbal een aantal betaalde trainers: hoofdtrainer Gerard Heck, de B-trainer, drie jeugdtrainers en verzorgster Els Abbink. Meermanskamp In 1932 verhuisde HVC van de MarkeloseWeg naar het Sportdal, dat zijn ontstaan dankte aan de aanleg van de spoorlijn Deventer- Almelo. De roodzwarten hielden er veertig jaar domicilie. Aan het eind van de zestiger jaren kampte HVC met een gebrek aan velden. Hoewel de sfeer in het Sportdal door niets te overtreffen was, moest worden uitgekeken naar een andere lokatie. Op een terrein van Mcermans Hendrik, vlak bij de huidige Meermanskamp, kon Holten de problemen tijdelijk op vangen. Inmiddels was ook al be- IVC anno 1924. Boven v.l.n.r. H. Tiekink, B. Visser, G. Wissink, H. Dikkers, H. Wissink, A. Denekamp, G. Aaftink, C. Eenkhoom, D. Schoppers. Tweede rij: W. Oolbekkink, E. Wissink (Kanon), H. Tuller. Derde rij: Joh. Wansink, J. Kluin, D.J. Wansink. (Eigen foto). kend dat de gemeente daar een sportpark wilde aanleggen. Toen besloten werd Erve Meerman aan te kopen, was de naam niet zo moeilijk meer. Het in 1973 geo pende sportpark telde vijf velden en herbergde tot 1984 ook Blauw Wit, evenals Hatric, de Holtense atletiek- en trimclub, de handbal en schaakclub, allen ressorterend onder 'de voetbal'. In 1980 veran derde de toen al SV Holten in omnivereniging SV Holten met de afdelingen voetbal, handbal, atle tiek en schaken. „GvE: „Niet al leen een trend in die tijd, maar het was vooral duidelijker naar de bonden van de aparte verenigin gen." Jubileumprogramma In het kader van het 75-jarig jubi leum van de afdeling voetbal van de SV Holten staan diverse activi teiten op het programma. Donder dag 8 februari is er vanaf 20.00 uur krijgt het jubileum een officieel tintje met een receptie op de Meer manskamp. Zowel vrijdag 9 als zaterdag 10 februari volgt een in formele jubileuminstuif, beide aanvang 20.00 uur. Voor de E- en F-jeugd is er 10 februari verkleed- voetbal. Zondag 7 april volgt een survival voor leden en derden. Za terdag 13, 20 en 27 april worden voor de jeugd de voorrondes van het tafelvoetbal gehouden en za terdag 1 juni staat de Coca Cola cup op het programma. Zaterdag 8, zondag 9 en maandag 10 juni volgt het jubileumweekeinde voor de jeugd met tal van aktiviteiten: Land van Jan Klaassen, Voor de A- en B-jeugd een Beachparty, levend tafelvoetbal, een demon stratie voetvolley door enkele Aja- cieden en de finale penaltyschie- ten. Alleen al dat weekeinde is begroot op bijna 9000 gulden. Het wordt deels gefinancierd door de supportersvereniging. De gewichttouwtrekwedstrijden die ÖKIA organiseert blijken elk jaar meer deelnemers te trekken. Werd vorig jaar door 26 teams getrokken, dit jaar waren het er maar liefst 30. De gezellige druk te bij Het Bonte Paard waar de wedstrijden gehouden werden werd niet zozeer door het aanwe zige publiek veroorzaakt maar meer door de deelnemers zelf. Voorzitter Henk Schorfhaar schrijft het succes van deze wed strijd toe aan de onderlinge spor tiviteit. „Zelfs de ploeg die opge eft, of de ploeg die net even dat laatste beetje steun nodig heeft wordt door de tegenstander toege juicht," aldus Schorfhaar. „De touwtreksport, die door velen ge zien wordt als iets waarbij stevige mannen nodig zijn, niets is minder waar, is bovenal een teamsport. Het gewicht doet er dan niet toe, het kan zelfs moeilijker worden naarmate men zwaarder wordt." De ploegen waren opgedeeld in vier verschillende klassen: de klas se jeugd t/m 16 jaar; jeugd t/m 19 jaar; Heren plaatselijk en Heren wedstrijdklasse. De strijd bij de jeugd werd beslist toen er 500 kg getrokken moest worden.- Als der de eindigde het team Bisons die het gewicht 52 cm trokken, tweede werd schietvereniging de Zaagmo len met 73,5 cm en eerste Heure die dit gewicht 134.5 cm omhoog trokken. Bij de jeugd tot en met 19 jaar speelde het uitgaansleven mi- schien toch wel een beetje mee, zij trok namelijk niet veel meer dan hun drie jaar jongere concurren ten. Eerste werd in deze klasse Zaterdag 24 augustus wil de afde ling atletiek van de SV Holten als opening van het sportseizoen weer een wadlooptocht houden. Ben je twaalf jaar of ouder en heb je zin in een uitdaging, geef je dan snel op want vol is vol. De kosten bedra gen 30 gulden per persoon inclu sief de boottocht. Voor verdere informatie of opgave kan men te recht bij Netty van Dijk tel. 363378. Hendrik J an Aanstoot (Witmoos) .was afgelopen zondag veertig jaar lid van de Hout- en Bouwbond CNV. Maandagavond zocht het bestuur hem op aan de Witmoos- weg. Voorzitter Gerrit Kruime laar onderscheidde hem daarbij met het gouden speldje met lau wertak en bood hem tevens de oorkonde aan. Namens de afde ling overhandigde hij Aanstoot bovendien een enveloppe met in houd, voor mevrouw Aanstoot waren er bloemen Onder het ge not van een hapje en een drankje werden heel wat herinneringen opgehaald, zoals over het veelvul dige sjouwen van vroeger tegen over het overwegend machinale werk nu. Als opperman begon Aanstoot bij de Gebroeders Meer man: sjouwen met zware cement- zakken, kruiwagens met stenen naar de metselaar brengen enzo voorts. In de loop der jaren is het nodige veranderd. Nu wordt veel gewerkt met bouwkranen. En zo werden er in Huize Aanstoot heel wat verhalen uitgewisseld. On danks de rugklachten van de in middels 65-jarige Aanstoot geniet hij volop van de natuur op De Borkeld en knutselt hij heel wat af. Heure met een gewicht van 550 kg, tweede Club Dis met 500 kg en derde de Buurtvereniging Dijker- hoek die hun 450 kg 6,5 centimeter hoger trokken dan Team Wan sink. Bij de heren plaatselijk was er een gevecht tussen nieuwkomer Streetfighters met oud-Holter- broeker Henk Keizer en de teams van het Holterbroek. Uiteindelijk bleken de Holterbroekers sterker. Opvallende afwezige was een team van de Beuseberg in de klasse plaatselijk. Eerste in deze klasse werd evenals vorig jaar Buurtvere niging Dijkerhoek,zij trok 650kg 83,5 cm hoog, dit leverde de ploeg de Meindersbokaal (wisselbeker Meinders Euro Service) op. Twee rn. I de werd Espelo met 600 kg, 119,5 Lochemse Schouwburg De voorstelling di&Hans Teeuwen vanavond (donderdag 25 januari) geeft is al uitverkocht. Wel zijn nog kaarten verkrijgbaar voor Eva Bonheur, vrijdag 26 januari. Pia nist Folke Nauta en cellist Jeroen den Herder geven dinsdagavond 30 januari het tweede concert in de serie 'Jonge Meesters van de Toe komst'. Beiden leiden een zeer actief muziekleven. Als duo won nen zij in 1992 de 'Zilveren Vrien denkrans' van de vereniging Vrienden van het Concertge bouworkest. Het programma be staat uit werken van Schumann, Pijper, De Falla en Rachmaninoff. Donderdag 1 februari komt de succesvolle familievoorstelling 'De Mannetjes van de Radio' naar Lochem. In een toneelbeeld en met muziek wordt radio werke lijkheid. De voorstelling is ge schikt voor jong en oud en biedt het publiek een leuke avond. Aan vang 19.30 uur. Kaarten voor deze voorstellingen zijn verkrijgbaar bij de Lochemse Schouwburg, tel. 0573-251081. Leeuwenbrug Vanavond, donderdag 25 januari, brengen De Volharding en het Po diumtrio 'grensverleggende jazz muziek' aanvang 20.30 uur. Maan dag 29 januari verzorgt de toneel groep Lamda de toegankelijke En gelstalige voorstelling The Hostage', een gijzeldrama dat zich afspeelt in Noord-Ierland. Aan vang 20.00 uur. Na twaalf one- woman shows gaat Tineke Schou ten haar vertrouwde pad verlaten om bredere wegen te bewandelen. Haar nieuwe programma, waar mee ze dinsdag 30 januari vanaf 20.00 uur in de Deventer schijn werpers treedt, wordt grootser van opzet met meer showelemen ten, kortom: meer het karakter van een revue. Woensdag 31 janu ari brengt De Rozenfabriek de fa milievoorstelling 'Kloek' (vanaf 6 jaar) op de planken in de Rabo- bank-zaal, aanvang 15.00 uur en 19.30 uur. 'Kloek' is een hard sprookje als parabel voor de wer kelijkheid. Een muziektheater voorstelling met een ritmisch ka rakter. Donderdag 1 februari geeft musicoloog Guus van Es om 19.00 In het afgelopen weekend pres teerde Zwennie Vincent met haar paard Everest weer eens uitste kend. Zij wist de eerste prijs te winnen in het ZZ-klassiek spring- parcours te Barchem. uur een inleiding op het concert dat het Orkest van het Oosten met medewerking van violiste Emmy Verhey vanaf 20.00 uur geeft. Op het programma staan stukken van Röntgen, Brahms en Bruch. Vrij dag 2 februari verzorgt het RO- Thcater een familievoorstelling naar een boek van Roal Dahl. Kaarten voor deze voorstellingen zijn verkrijgbaar bij de kassa van de Leeuwenbrug, Leeuwenbrug 2, tel. 0570-683500. Nissan biedt in zijn Japanse topmodel 'Pre sident' als optie een air bag voor de achterpassa giers aan. De airbag zit in de rugleuning van de voorstoel. In gevulde toestand is hij 1,5 keer zo groot als de bestuurder- In de tankstation branche werken zo'n 10.000 mensen. Volgens Rabobank-cijfers groei de de omzet in 1994 met 8,6 procent naar 11,1 miljard gulden. Gemid deld 11 procent van de omzet en 20 procent van de bruto winstmarge komt uit shopverkopen. Door investeringen in beveiliging vinden er minder overvallen op tankstations plaats. Elektronisch betalen is gemeengoed geworden. Wasstraten, verhuurac- tiviteiten en de pomps- hop worden in de toe komst steeds belangrijke voor de rankstation- branche, zo verwacht de Rabobank. Na Indoor-Wierden stond er al weer een springklassieker op het programma, namelijk de Sallandse Ruiterdagen op 6 en 7 januari te Maricnheem. Zaterdag, in de klas se M cat.C, zat Daniël Sluiter stevig in het zadel en behaalde met Blue Thunder in het klassiek par cours een mooie vierde plaats. Marjan Noteboom werd in het twee fasen parcours met Amigo eerste in de klasse Z cat.C. Zondag waren de B- en L-ruiters aan de beurt. In het klassiek parcours was de tweede prijs voor Claudia Vos- selman met Vaya Con Dios cat.C. klasse B. Lia Verhoeven werd met Bianca verdienstelijk zesde in de klasse L-D. In het jachtspringen, in de klasse L-C was er door Es ther Lammers en pony-opa Bertus weer een supersnel lijntje uitge dacht en na een 20-tal combinaties waren Esther en Black Boy goed voor een eerste plaats. In het jacht springen cat.D-L behaalden Bri gitte Heimeriks met Silvia en Sabi ne de Roos met Flame een zevende en achtste plaats. De dressuur- combinaties zaten in Heeten en Almelo. Lucinda Anderson be haalde in een mooie proef met Saskia de derde plaats in de Cat.C- B. Karlijn Zuethoff met Kim So ciety werd tweede in de cat.D/E- B. Denise Lumi behaalde met Fan tasy een derde plek in de cat.D-B en zus Kim werd met Fantasy derde in de klasse Ml. Sabine de Roos met King Kadanz en Esther Lammers met Mark kregen een uitnodiging voor Indoor-Ambt Delden klasse Z springen. Zij wer den met een 30-tal andere combi naties uitgekozen als best preste rende springruiters in 1995. Esther en Mark moesten i.claas wegens een licht blessure van Mark afzeg- gen; Sabine en King Kadanz waren pre sent in het mooie decor van par- coursbouwer Brinkman en ze lie ten een fantastische rit zien, waar bij jammer genoeg een balkje viel. Er waren vier combinaties fout loos, maar door hun snelle tijd behaalden ze een verdienstelijke zesde plaats. Op 20 januari toog een springploegje naar Barchem. Tessa van Giersbergen werd met Joerie tweede in de klasse B-D, Esther Lammers werd eerste met Black Boy in de klasse C-L, Joan na Spakman werd vierde met Telly van stal Anderson in de klasse D-L en Marjan Noteboom met good old Amigo werd eerste in de klasse C-Z. In de klasse Heren plaatselijk was er strijd tussen nieuwkomer Streetfighter (zie foto) met oud-Holterbroeker Henk Keizer en de teams van Holterbroek (Foto WV) cm en derde Look met eveneens 600 kg, 85 cm. De strijd in de wedstrijdklasse duurde lang. Vo rig jaar kwamen er twee ploegen tot 700 kg, dit jaar waren het er maar liefst zes. Boerengeweld deed evenals vorig jaar hun naam eer aan en werd eerste met een gewicht van 700 kg, 200 cm, twee de werd Eibergen 700 kg, 134,5 cm en derde Luttenberg 1 met even eens 700 kg, 121,5 cm. Ook tijdens deze maanden is OKIA actief. Tij dens het gewichttrektoemooi in sporthal de Pickerhal in Eibergen, dat gehouden wordt in combinatie met het Nederlands Kampioen schap indoor mattentrekken voor de jeugd, zal de OKIA-jeugd ze ker een gooi doen naar één van deze prijzen. Blauw Wit: Senioren: Zaterdag 27 janu ari: Blauw Wit1-SW '56 1, 14 30 uur; Blauw Wit 2-Vesos 3, 12.30 uur; Excel sior 8-Blauw Wit 3, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Sp. Denekamp 3-Blauw Wit 4, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); DOS '37- Blauw Wit 5, 12 45 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 7-Blauw Wit 6,14.30 uur Junioren: Zaterdag 27 januari: Blauw Wit A1-Omhoog A1, 12.30 uur; RKSV B1-Blauw Wit BI, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Blauw Wit Cl-De Zweef C2, 11.00 uur Pupillen: Zaterdag 27 januari: In de sporthal: D pupillen, 12.00 uur; E pupil len, 13.00 uur; F pupillen, 14.00 uur SV Holten: Senioren: Zondag 28 janua ri: Holten 1-ZV, 14.30 uur. Holten 2-SOS 2,10.00 uur; Holten 3-BWO 3,10.45 uur; Bornebroek 2-Holten 4, 10.00 uur (ver trek 08.45 uur); SDOL 2-Holten 5, 09.30 uur (vertrek 08.15 uur); Almelo 4-Holten 6,11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten 7- Bornebroek 3, 09 30 uur; Holten 8-Haar- le 5, 09.00 uur; Haarle 8-Holten 9, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); SDOL 5-Holten 11, 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); Hoiten 12-De Zweef 9, 09 30 uur; Holten 13- Bornebroek 7, 10.00 uur. (vriendschap pelijk) Holten 2-GFC 2,10.30 uur; Holten 3-Marienheem 3, 10.00 uur; Holten 4- Rhoda 7, 10.00 uur Junioren:Zaterdag 27 januari: TVC Al- Holten A1,14.30 uur (vertrek 13.00 uur); GFC A2-Holten A2, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Holten B1-Voorwaarts B1, 14.30 uur; DES B2-Holten B2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Excelsior C2-Holten Cl, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten C2-LuctorC2,13.00 uur;(schaduwprogr. bij afgelasting) Holten A1-GFC A1,14.30 uur; Holten A2-GFC A2, 12.45 uur; GFC B1-Holten B1, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); GFC B2-Holten B2, 10.45 uur (ver trek 11 45 uur); Holten C2-GFC C2,12.45 uur Pupillen: Zaterdag 27 januari: (Vriend schappelijk) GFC D1 -Holten D1, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten D2-ABS D1, 10.00 uur; Holten D3-ABS D3, 11.00 uur; ABS E1-Holten E1, 10.00 uur (ver trek 09.00 uur); Holten E2-ABS E2,10.00 uur; ABS E3-Holten E3, 10.00 uur (ver trek 09.00 uur); Holten F1-ABS F1,11.00 uur; ABS F2-Holten F2, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur); Holten F3-ABS f3, 11.00 uur; Holten F4-Witkampers F2, 11.00 uur; ABS F5-Holten F5, 11.00 uur (ver trek 10.00 uur) Bij manege Stal de Eik is de winter- dressuurcompetitie in volle gang. Zowel de eerste wedstrijd van de senioren als de tweede van de ju nioren is inmiddels verreden. Uit slagen Senioren: Bl. 1. Fenny Pa sop met Sonate 163; 2. Gery Moester met Witje 151; B10. 1. Aswin Vos met Bonaparte 169; 2a: Henriette Bethlehem met Bona parte en Sylvester 168; 3. Anita Zwager met Bonaparte 161 Eigen paarden (in handicap) 1. Silke Hesse met Amber 176(m) 2. An neke Stegehuis met Armando 269 (B) 3. Fredrick Kok met Boy 166. J unioren A1Myrthe Kuiper met Woldi 135; 2. Anita Keijer met Bento 131; 3. Mandy van Spron- sen met Witje 127. A gevorderden: 1. Sanneke Moleman met Sonate 135; 2. Michelle van Coeverden met Bento 134; 3. Anne Kuiper met Bento 133. B10 minder gevor derden: 1. Joyce Beumer met Norbert 163; 2. Petri de Jong met Witje 1613. Shari Kok met Bento 161. B10 gevorderden: 1. Hendri- ke Fonteijne met Sylvester 180; 2. Karen Keijer met Orlando 179; 3. Jenifer Pasop met Wendy 175. Met het oog op het twintigste Straatvoetbaltoemooi dat zaterdag 1 juni op sportpark Meermans kamp plaatsheeft, wordt maan dagavond 5 februari een vergade ring gehouden in de kantine van het sportcomplex, aanvang 20.00 uur. Tijdens de bijeenkomst wor den de zaken met de vertegen woordigers van straten en buurten op een rijtje gezet en wordt vervol gens geloot en een indeling van de poules gemaakt. Het inschrijfgeld bedraagt ongeveer 75 gulden per team. Het bedrag moet diezelfde avond worden voldaan. Organisa tor Arie Ongena hoopt dat de straat- of buurtvertegenwoordi- gers de vergaderdatum duidelijk noteren, zodat eventuele teleur stelling over het niet mogen mee doen uitgesloten wordt. Handbal: Zaterdag 27 januari: Meisjes A en B; Jongens A en B vrij; Welpen 1- Wesepe, 09.35 uur (vertrek 08.35 uur); Welpen 2 vrij Zondag 28 januari: Dames 1-AHV/Achilles, 11.50 uur (vertrek 10.45 uur); Heren-AHV/Achilles, 10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Dames 2 vrij; Dames jun.-Overwetering, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur) Volleybal Mintonette: Vrijdag 26 janua ri JC-Herman Sans/Flash, 1845 uur; JB-Herman Sans/Flash, 18.45 uur; MC- Herman Sans/Flash 3, 18.45 uur; MB- Copyprint Savico 2, 18 45 uur; D1-Her man Sans/Flash 2, 20.15 uur; D2 Rivo 6, 20.15 uur; Hl-Herman Sans/Flash 2, 20.15 uur; H2-Salvo 2, 21.30 uur; H#- Dynamiek 4, 21.30 uur Sporthal. Donderdag 25 januari: 08.10- 15.40 uur, SGW; 16.00-22.00 uur, SV Holten handbal, 22.00-23.30 SV Holten All Stars Vrijdag 26 januari: 08.10-15.40 uur, SGW, 18.00-23.30 uur, Mintonette Zaterdag 27 januari. 08.30-12.00 uur; SV Holten jun 12.00-15.00 uur. Blauw Wit pup 15 00-17.00 uur. Blauw Wit sen., 19.00-20.00 uur. Stam Zondag 28 janua ri: 10,30-12.00 uur. Holten 6, Maandag 29 januari: 08 10-15.40 uur, SGW; 16.00- 19.00 uur, HCH; 19.00-22.30 uur. Bad mintonclub Holten 30 januari. 08.10- 15.40 uur, SGW, 17.30-22.00 uur, Minto nette; 22 00-23.00 uur. Blauw Wit zaal Woensdag 31 januari: 08.10-15.40 uur, SGW; 16.00-19.00 uur, HCH; 19.00-22.30 uur, Badmintonclub Holten; 22.30-23.30 uur, J ten Wolthuis Donderdag 1 februa ri 08.10-15 40 SGW; 16.00-22.00 uur, SV Holten handbal; 22.00-23.00 uur, Blauw Wit zaal; 23 00-24 00 uur, SV Holten All Stars Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). Voor de eerste keer is André Deijk Holtens kampioen sjoelen. De sjoelwedstrijden vonden afgelo pen vrijdag op de Meermanskamp plaats. Met een score van 323 pun ten bleef Deyk de overige concur renten ver voor. Daarnaast vonden de schietwedstrijden van de SV Holten plaats. Ook hier weer een prolongatie van de titel voor Hol ten 12. Als beste schutter kwam G. Jeurlink uit de bus. Aan de schiet wedstrijden werd door circa 105 deelnemers deelgenomen. Leden van schietvereniging De Zaagmo len uit Dijkerhoek zorgden daarbij voor deskundige begeleiding. Uit slagen: Sjoelen: 1. A. Deyk; 2. M. Lammertink; 3. W. Reylink Schie ten individueel: 1. G. Jeurlink; 2. H. Kettelarij; 3. H. van der Pluim Schieten ploeg: 1. Holten 12; 2. Holten 13/11; 3. Holten Suppor ters Schieten dames: 1. F. van der Pluim; 2.B. Aaftink; 3. W. Tren- telman. Bij de WV zijn nog kaarten ver- krijgbaaar voor de volgende voor stellingen: 31 januari Melissa Etheridge in België; 6 februari La Cage aux folies in Amersfoort; 17 februari Van Dik Hout in Heino; 1 maart Volendamse avond in Am- hem; 4 tot en met 10 maart ABN AMRO World Tennis Tourna ment; 13 maart BB King in Utrecht; 15 maart BB King in Groningen; 16 maart BB King in Vlissingen, Tractor Pulling Rot terdam; 3 en 6 april Toon Her mans in Amsterdam; 5 tot en met 21 april Cirque du Soleil, Saltim- banco Amsterdam; 18 mei BZN in Barneveld; 29 juni Bon Jovi in Keulen; 23 tot en met 25 augustus Grand Prix België en 13 en 14 september Schlagerfestival in Ker- krade. Ook voor de volgende voorstelling kan men bij de WV terecht: Tentoonstelling Vermeer; La cage aux folies; Jules Deelder TV-opnamenThe Phantom of the opera tot en met augustus; Evita; The Sound of Music; My Fair Lady en vele andere voorstellin gen. Bovendien zijn ook kaarten voor de Lantaarn in Hellendoom te verkrijgen.

Holtens Nieuwsblad | 1996 | | pagina 7