•lauw Wit haalt eerste litzege bij Markvogels Sport Sin Holte ïolten verzuimt om fstand te nemen Winnaar Woldemesekel klokt parcoursrecord Sporty agenda t Handbal levert eerste punten in eer gelijkspel >or BCH 2 Samengestelde wedstrijd De Eik HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit Tom Hofman winnaar Frits Paule Cup Kolkman naar Go Ahead Competitie De Eendracht Succesvolle 8ste Diepe Hel-loop Dank Bej'aardensoos Triathlon op 10 augustus 1NDERDAG 2 NOVEMBER 1995 - waar Blauw Wit vorig sei- in de hoek zat waar de ode klappen vielen, daar zit Iarkvogels. Blauw Wit kon ich in deze wedstrijd permit- om kans op kans om zeep te in. Vooral na de 0-2 had de ruim afstand moeten ne- van Markvogels. Maar met l voorsprong als steun in de wam de ploeg geen moment in gevaar. t Wit begon in Markelo zon- nkele vaste krachten aan de rijd. Leo Aanstoot en Her- )eijk waren door diverse om- ghcden niet beschikbaar ter- lans Bekkernens met licht usde ribben toch plaats had len onder de lat. Johan Stam arrie Kolkman namen de én op het middenveld in en n op een redelijke wedstrijd tien. Mark vogels dat in te lling tot het vorige seizoen presteert liet zich vanaf het begin het spel van de Holtenaren opdringen. Al vroeg in deze wed strijd bleek waar bij Blauw Wit het manco lag. Het benutten van de enorme kansen was voor de aan vallers een wedstrijd op zich. Al vroeg in de wedstrijd mocht Wim Barvelink alleen op de doelman van Markvogels afgaan, maar toen bleek ook dat de vastberadenheid om te scoren ontbrak. De gasten waren hierna de betere ploeg en kregen kleine kansjes. Langzaam kwam markvogels onder de druk uit en ontregelde het spel van Blauw Wit. Over en weer werd er veel te veel de lange bal gespeeld, waardoor er veel balverlies geleden werd. Toch kwam na ruim twintig minuten spelen de verdiende voor sprong voor Blauw Wit. Hans Stam speelde Wim Barvelink in de diepte aan. Wim gaf een perfecte voorzet op Jacco Schuppert die knap de goede keepende Markvo gels doelman passeerde. Na dit doelpunt had Blauw Wit de wed strijd helemaal naar zich toe moe ten trekken door meer doelpunten te scoren. De kansen waren er, maar de scherpte en de overtuiging waren er op dat moment toch niet. Na rust was Blauw Wit opnieuw de veel betere ploeg. De spelop- bouw was prima verzorgd. De combinaties waren goed, maar het tempo had tegen deze zwakke te genstander hoger moeten zijn. Nadat Wim Barvelink twee prima kansen onbenut had gelaten kwam toch de tweede treffer op het bord. nadat Jacco Schuppert onderuit was gehaald binnen de 16 meter kon Hans Stam vanaf elf meter 0-2 binnen knallen. De wedstrijd was gespeeld en Blauw Wit kon zich uit leven tegen Markvogels. Het veldspel bleef verzorgd, maar de kansen hadden benut mogen wor den. Blauw Wit pakte in deze wedstrijd wel de eerste uitover- winning van het seizoen en zal in de komende thuiswedstrijd ook zeker voor de volle winst gaan. i vooral eerste helft leuke ijd heeft Holten afgelopen g verzuimt grotere afstand te op de naaste concurrenten en SOS. Holten dat bij hc Goor op bezoek moest gemotiveerd aan de wed- Men wist ondanks de lage op de ranglijst van Twenthe t een moeilijke middag zou n. Vooral voor de beide backs beloofde het een middag te worden, de ie buitenspelers waren zeer lijk, doelgericht en imden niet vanuit alle posi- |schieten. Dat bleek ook wel begin. Na een schot die ierrit Klaasses met enig for- in de doellijn werd gehaald ^chot waar doelman Lande- grote moeite mee had was derde keer wel raak. De uiten van Twenthe haalde meter doeltreffend uit en de rdwecn laag achter doelman weerd in het doel (1-0). werd door deze achter liet van zijn stuk gebracht en druk uit te oefenen op het he doel. Na eerst een kopbal ilfred van de Pluym met een ige reflex van de lijn te heb- 'haald, moest de Twenthe toch in de 37e minuut de bal hem uit het net halen. Uit lai genomen vrije trap van d den Heijer kopte, naar ileek de gevaarlijkste man rood-zwarten, laatste man irman ten Velde vrij in (1-1). raook zijn kans en ging op lar meer, maar helaas voor d-zwarten stonden de kee- de paal in de weg. Na de rheugden de supporters van 'loegen erop nog zo'n leuke e zien. Maar helaas beide n konden het niveau van de helft niet evenaren. Toch er aan beide kanten nog ijke situaties voor het doel. st Holten aan een achter- ;e ontsnappen toen uit een t twee Twenthenaren voor open doel misten. Ook Holten kreeg een paar goede kansen die vooral voortkwamen uit gevaarlij ke corners van richard den Heijer. Van met name Jan Herman ten Velde ging dreiging uit. Maar hij had de pech dat zijn bal die door een veldspeler uit het doel werd geslagen niet door de scheidsrech ter werd opgemerkt. Beide ploe gen konden geen vuist maken en 1- 1 was een terechte uitslag van een In de uitwedstrijd tegen het sterke Dalfsen 2 hebben de dames van Holten de eerste punten moeten inleveren. De gastvrouwen, waar van het eerste team in de tweede divisie speelt, behoren tot de ge doodverfde kampioenskandiaa- ten. In de eerste helft domineerden aan beide zijden de verdedigingen en werd er nauwelijks gescoord. Holten kwam weliswaar met 0-1 voor, maar had daarna de pech, dat de scheidsrechter in een aantal kansrijke situaties d3e voordeelre- gel slecht toepaste. Mede daardoor zag Dalfsen kans nog voor rust een 3-1 voorsprong te nemen. Na rust kwam de thuisploeg snel op 6-1. De Holtense aanval stokte en via een razendsnelle break kwam Dalfsen tot scoren. Daarna pakte Holten de draad weer op en werd met goed handbal prima partij ge geven. De opgelopen achterstand wist men echter niet meer te ver kleinen. Eindstand 10-4. Scores: Judith Tiekink, Annemarie van Maat, Wendy Meerman en Moni que Plantinga 1. Dames 2 trof Boerhof/Heeten 3. Vooral in de eerste helft waren de gastvrouwen veel sterker en kwamen ze met 10- 1 voor. Na rust speelde Holten beter en ging de strijd gelijk op. De opgelopen achterstand was echter niet meer goed te maken. Eind stand 15-4. De Holtense jeugdteams blijven het goed doen. Meisjes A won uit bij Wesepe. Tot de rust was er weinig verschil in kracht (2-3), maar na rust drukte Holten zonder echt goed te spelen goed door en werd een verdiende 14-5 overwin ning geboekt. Jongens A speelde uit tegen Apeldoorn '80. De gast heren hadden jammergenoeg 1 speler te weinig, maar ook Holten moest zijn vaste keeper door een blessure missen. Holten speelde een goede partij handbal en via een 1-6 stand bij rust werd ruim met 2- 16 gewonnen. Zowel Welpen 1 als 2 kwamen in het veld. Welpen 1 speelde twee goede wedstrijden in Vaassen. Winst met 6-0 op Voor waarts en met 8-2 op CVO was het keurige resultaat. Welpen 2 had het iets moeilijker. Tegen Voor waarts 2 werd het 2-2; van ABS werd met 4-1 verloren. (het onderaan staande BC k 1 uit Zwolle had in feite worden gewonnen, was de e mening. BCH 2 kwam ipnieuw niet verder dan een iel. Pieter Aarsen maakte er een spannende partij van, joest, na met 13-5 te hebben staan, de derde game in de ing met 15-17 gewonnen S'iarry Peters wist zijn en- n de derde game wel met te sluiten, weliswaar met enging, maar 18-13 was pde voor het eerste punt. (nna Boode maakte het hs erg spannend, door de fcame met 12-10 te winnen, (ede met 0-11 te verliezen, tor een derde game noodza- Fas. Ook deze game had een ding nodig; nelaas voor mna moest zij die game met |n haar tegenstandster laten. die inviel voor de ge- rde Ina Peters, wist het J punt voor Holten binnen door een regelmatige ining op de tweede dame sverk. Het herendubbel ter en Harry liep erg goed, zij met 15-2 en 15-7 de uit Zwolle het derde wed- int afhandig maakten. Dui- s in het damcsdubbel, dat a en Gea al enige tijd niet hadden gespeeld, waardoor J echt partij waren voor de "Ivan Netwerk. Met een 3-3 Fas nog van alles mogelijk de dubbels zouden de definitieve beslissing moeten brengen. Gea en Pieter speelden geconcentreerd en wisten hun par tij vrij gemakkelijk te winnen. Het gemengddubbel van Hermanna en Harry was nogal onrustig en er werden aan Holtense kant vrij veel onnodige fouten gemaakt, waar door zij in de derde game te ver achter kwamen om nog potten te kunnen breken. Verlies van deze partij was dan ook hun deel, zodat de eindstand op 4-4 werd vastge steld. Op woensdag 25 oktober stonden zo'n 90 deelnemers klaar om te strijden om de Frits Paule Cup. Onder belangstelling van redelijk wat publiek, werkten de deelne mers het parcours af. Halverwege de middag was al bekend dat de cup met de grote oren nog maar naar twee kandidaten kon gaan. Dit waren Tom Hofman en Freek Knapen. Het was echter de jongste van de twee die aan het langste eind trok en met de cup naar huis ging. Verder waren er ook nog de win naars per leeftijdscategorie: 5-7 Tom Hofman; 8-9 Maarten van de Wal; 10-11 Arjan Schorfa; 12-13 Freek Knapen; 14-16 Hazar Ra- mazan; de meisjesbokaal ging naar Daphne Schipper. Vrijdag 3 november 1995 staat Jur- gen Kolkman van Blauw Wit in het middelpunt van de belangstelling bij de wedstrijd tussen Go Ahead Eagles en Volendam. Als Boerhof- Heeten pupil van de week maakt hij zijn opwachting in het rood geel van de Deventerse formatie. Misschien brengt Jurgen Kolkman de thuisploeg wel het nodige geluk dat de ploeg tegen Heerenveen en Twente zo ontbeerde. Als het aan Jurgen ligt zal de ploeg uit Volen dam in Deventer zeker bot van gen. Zoals Go Ahead zich ge steund weet door Jurgen en de zes ballenjongens, Mark Denekamp, Herbert van Beek, Frank Velt- kamp, Arjen Hoekstra, Bror van Zon en Lars Kolkman, zo weten deze Blauw-Witters zich gesteund door de jeugdafdeling en begelei ders die een plaatsje op de tribune in de Adelaarshorst hebben weten te bemachtigen. In de rust mogen alle ballenjongens en de pupil van de week meedoen aan de penalty bokaal van Go Ahead. De wed strijd wordt rechtstreeks uitge zonden op supersport en begint om 19.30 uur. In de onderlinge competitie van schietvereniging Dc Eendracht konden de volgende uitslagen worden genoteerd: Geweer klasse A: 1W. Paalman 169; 2. G. J. van Aefst 152; 1. J. A. Paalman 141 Klasse B 1. D. Vincent 137; 2. J. Deijk 127. KlasseC: 1. B. Tromop 150; 2. J Henstra 129. Pistool: 1. H. Nekkers 170; 2 F. Hoes 162; 3. A. Bieleman 150; 4 T de Ruiter 148. Vuurbuks: 1 P Knape 79; 2. J. Deijk 70; 3. W. Leeftink 66. Opgelegd 55^ 1. H Paalman 184; 2. W van Gerven 171; 3 A. Paalman 164; 4. E. Struik 153. met het pittige parcours van de de foto tweede var leuke pot voetbal. Aanstaande Zondag speelt Holten tegen de nummerr 3 van de ranglijst ATC, die afgelopen zondag ook gelijk speelde en nog steeds op twee punten van Holten staat evenals nummer 2 SOS. Holten zal, wil het zijn koppositie behouden mi nimaal gelijk moeten spelen. Het beloofd dus weer een middagje vol spanning sensatie en leuk voetbal op de Meermanskamp. De wed strijd begint om 14.30 uur. Onder aangenaam najaarsweer gingen 1225 atleten zaterdag de uitdaging uc Diepe Hel Holterbergloop. Onder hen uiteindelijk winnaar Tadasse Woldemesekel, op met nummer 7 Foto Bolink). een zeer ruime voorsprong kei de Met heeft Tadasse Woldemesel jaarlijkse Diepe Hel Holterber gloop op zijn naam gebracht. Behalve voor de overwinning te kende de frêle atleet tevens voor het parcoursrecord. De Ethio piër, die in Deurne al enkele jaren op een verblijfsvergunning aast, snoepte maar liefst een minuut af van het oude record van 49.02 minuten van de Tsjech Jan Kam- ler en klokte de indrukwekkende tijd van 48.03 minuten. Tadasse sloot daardoor duizend gulden in de knip, de prijs voor winst en parcoursrecord. De uitslag op de KNAU-wedstrijd over 10 Engelse mijl had sowieso een perfecte uit slag. Tweede werd de Ier John Griffin (49.17 min.) en net als vorig jaar kwam de lange Peter Visser als derde over de eindstreep in een tijd van 50.02 minuten. Routinier Marti ten Kate klokte de vierde tijd (50.38 min-J-Zijn deel name kwam als donderslag bij hel dere hemel. De Twent kampte tot voor kort met grieperigheid, maar ging desondanks de uitdaging met de helletocht over de Toeristen- weg graag aan. Een loop over 2, 5, en 10 Engelse mijl, waarbij de atleten zich geconfronteerd zagen met een enigszins verschoven par cours in verband met de verplaat sing van het bezoekerscentrum. Voor de 5 mijl-lopers betekende het dat ze de gevreesde Diepe Hel voor het eerst geheel moesten trot seren. De achtste editie van de Diepe Hel-loop bracht totaal 1225 atle ten in de benen. Minder dan de verwachte 1500 en ook minder dan de 1237 van vorig jaar en de 1282 van het jaar daarvoor. Woord voerder Johan Huis in 't Veld van AV Atletics uit Nijverdal, die mede garant stond voor de organi satie van het aansprekende atletie- kevenement, toonde zich deson danks dik tevreden. Naar zijn zeg gen blijft het aantal deelnemers aan de 'heiloop' toch redelijk stabiel, terwijl dat bij veel andere lopen juist afneemt. De 'rood-zwarte' voorzitter van de Diepe Hei-orga nisatie Linze Bos beaamde dat en wees ook op het telkens wisselen de aantal deelnemers op met name de kortere afstanden als de loop aan Nijverdalse kant start. Het houdt volgens hem verband met het grotere aantal (jeugdige) inwo ners van die gemeente. Zo had de 2 mijl met ongeveer veertig minder deelnemers. Op de 5 mijl startten 323 lopers, op de 10 waren dat er 819 en dat waren er weer enkele tientallen meer dan vorig jaar. Toch werd hier en daar voorzich tig gefilosofeerd over de toekomst van de Diepe Hel-loop. Zou er niet het één en ander moeten wor den gedaan om het aantal lopers niet op minimaal het streefaantal van 1500 te brengen? Secretaris Huis in 't Veld: ,,Die 1500 is voor ons ongeveer het uiterste, verder houden we vast aan de huidige opzet. Als je groter groeien wilt naar misschien wel 2500-3000 lo pers per keer, dan moet je aller eerst een grote hoofdsponsor in schakelen met het oog op onder meer startgelden. Verder wordt het zaak de wijze waarop je publi citeit geeft aan het evenement op bredere schaal te doen en ook gedegener, dat wil zeggen door bijvoorbeeld het uitgeven van duurder foldermateriaal. En ten slotte zul je je organisatie en de accommodatie in zowel Holten als Nijverdal op die aantallen moeten aanpassen. Een heel gedoel dus. Daarom houden wij het bij een goede en attractieve regionale loop van ongeveer deze omvang en zon der startgelden." Bos en Huis in 't Veld waren zaterdag trouwens zeer te spreken over de vlotte wijze waarop de uitslagen werden ver werkt. In het clubgebouw op sportpark Meermanskamp had men de zaak reeds voor vijven rond. Bovendien voltrok het eve nement zich onder beduidend be tere weersomstandigheden dan vorig jaar. Het aangename herfst weer lokte dan ook flink wat be langstellenden naar de berg. Niet burgemeester Dick Verhoe ven, maar wethouder Bertus Ren- sen schoot klokke 14.30 uur de deelnemers op het hoofdnummer, De organisatoren willen via deze weg hun oprechte dank uitspreken aan spon sors en vrijwilligers. Met el kaar droegen ze bij tot het welslagen van de achtste Diepe Hel Holterbergloop. Holten A1 - Des Al. De mogelijkheden 'oor Des om binnen 10 min. al een 0-2 •sprong te nemen werden gelukkig benut Holten herstelde zich goed n was op goed aangeven van Mar- n Lit Roddy wist te scoren Uit een je trap van Erik, weggegeven door de -rig leidende scheidsrechter, scoorde c in hard en direkt Hierna was het gedaan. Een sterk aanvallend Des wist ondanks een groot overwicht geen kans te benutten. Kort voor tijd lukte het Des toch nog 2-1 te maken. Stevo B2 - Holten B2. Na 5 minuten stond Holten reeds met 0-3 voor. Holten speelde een zeer goede wedstrijd. On danks verwoede pogingen kon Stevo het onze verdediging niet moeilijk maken. De rust werd bereikt met een 0-7 voorsprong. Na rust begon Holten direkt weer met scoren. Het mooiste doelpunt werd gemaakt door Johan, de keeper. Een penalty werd door hem boven in de kruising gescoord. De eindstand werd 0- 15 door doelpunten van Dinant (4x), Roy (4x), Jan (2x), Leon (2x), Arjan, Jan Maarten en Johan. Holten D2 - Enter D2. De toppositie op de ranglijst werd in deze wedstrijd duidelijk gemaakt in het vertoonde spel Holten behaalde een verdiende overwinning door goals van Henk Jan (4x), Mathijs (2x)en Stefan Na rust scoorde Enter ook 2x zodat de eindstand 7-2 werd Holten D3 - Wierden D2. Ondanks dat Holten gelijkwaardig was aan de tegen stander uiteindelijk geen punten. Wier den wist wel te scoren uit de vele kansen en Holten helaas niet Het was door het goede verdedigende werk van Harm Jan dat de schade beperkt bleef tot een 0-4 nederlaag. Holten E1 - Hulzense Boys El. In de topper tegen Hulzen speelde Holten een goede eerste helft. Ondanks dat Hulzen op voorsprong kwam werd het voor rust toch 1-1 door een doelpunt van Tim. Direkt na rust kwam Hulzen op een 1-3 voorsprong Holten probeerde van alles Verder dan een mooi doelpunt van Die- derik kwamen de jongens echter niet. Hulzen wist nog wel te scoren zodat de eindstand werd bepaald op 2-5 Excelsior E6 - Holten E3. In een matige wedstrijd kon Holten geen potten bre ken Na in het begin nog enkele kansjes te hebben gehad was het na de 1-0 van Excelsior gebeurd. Ondanks goed ver dedigend werk van Berry konden de jongens weinig inbrengen tegen het spel van Excelsior, eindstand 5-0. Holten F3 - De Zweef F3. Een wedstrijd om gauw te vergeten volgens de leiders. Holten ging zeer goed van start en door doelpunten van Frank (2x) en Merijn werd de stand op 3-0 gebracht. De Zweef kwam voor rust nog terug tot 3-1. De tweede helft was een stuk minder. On danks de vele kansen werd er niet ge scoord. De jongens uit Nijverdal kwa men nog terug tot 2-3 maar gelukkig kwam het eindsignaal op tijd. Volgende week kan dit team de eerste kampioen worden voor Holten in het jubileumjaar Holten F4 - Hulzense Boys F4. Wat al lang werd verwacht kwam er deze wed strijd dan ook uit. In de eerste helft moest F4 dan nog het onderspit delven, de tweede helft was van een geheel ander gehalte. Door samen de verdedi ging en de aanval te vormen werd een 0- 3 achterstand omgebogen in een ver diende 3-3 eindstand Het hele team verdiende vandaag een pluim. De doel punten werden gescoord door Jaap (2x) en Daan. n links Afgelopen zondag werd bij mane ge Stal De Eik de jaarlijkse samen gestelde wedstrijd gehouden (dressuur, cross-country, sprin gen). Wat vijf jaar geleden begon als een bescheiden onderlinge wedstrijd, is uitgegroeid tot een evenement waarbij de deelnemers van heinde en verre toestromen. Het is een volkomen open wed strijd, waaraan iedereen kan mee doen, ongeacht of men wel of niet aangesloten is bij een rijvereniging of ponyclub. Vrijwilligers van re- crcantenclub De Eik hebben heel wat zaterdagen opgeofferd om de cross te bouwen. Daarbij was vol ledige medewerking van de omlig gende landeigenaren, waardoor de lengte van het parcours kon wor den uitgebreid tot 2173 meter met zestien hindernissen. Met '3 deel nemers was de wedstrijd bijna aan de grens van de capaciteit. De honderden belangstellenden, die vooral in de middaguren het ter rein bevolkten, hadden mede door het prachtige weer en het sportieve schouwspel een aangename dag. Uitslagen: Senioren; 1. Huub Haafkes met Floran 1-2,5 pt.; 2. Marie van der Linde met Bonaparte 103.25 pt.; 3. Ilse Blankevenoorde met Hugo S. 106.5 pt. Junioren zwaar: 1. Danielle Heemink met Rivoli 102.25 pt.; 2 Wendy Bok met Urban 112.75 pt.; 3 Mirjam Wieldraaier met Colinda 119 25 pt. Junioren zwaar met startkaart: 1 Wencke Hunker met Radicor 99.00 pt 2. Moniek Bok met Joor 102.00 pt 3. Erik Jan Bruggeman met Stormvogel 107.75 py. Junioren midden1Susan Krijnsen met Bento 84 pt., 2. Joyce Beumer met Paraat 92.00 pt.; 3. Roxanne de Leeuw met Woldi 99 00 pt. Junioren licht: 1. Anne Kuipers met Bento 125.00 pt.; 2. Eva Faber met Polly 133.00 pt., 3. Janine Brands met Woldi 138.25 pt. de 10 mijl weg (KNAU-wedstrijd en prestatieloop). Al vrij kort na de start toonde de in uitstekende vorm verkerende Tadasse zich de beste. Liet de kopgroep met daarin toppers als Visser, de Slowaak Ivo Stefanovic en Marti Ten Kate ach ter zich. Gaandeweg werd het gat tussen Tadasse en zijn concurren ten groter en eenmaal bij de verlos sende meet ter hoogte van de Mo- tieweg bleek hij zelfs een ruime minuut voorsprong tc hebben op gebouwd op nummer twee, Jonn Griffin. Met eveneens bijna een minuut verschil kwam Zwollenaar Peter Visser als derde binnen, kort daarop gevolgd door Ten Kate. Holtense coryfee Egbert Venek laas werd zevende in 53.37 minu ten: ,,'t Valt me zeker niet tegen, daar ik de laatste tijd weinig trai ningskilometers heb gemaakt." Meindert Koopman bezette met 58.01 minuten de 25ste plaats. Tweede bij de heren veteranen 2 werd Gerard Beldman. Hij klokte een tijd van 1.00.25 minuten. Bij dc dames zegevierde opnieuw Hellendoornse Marjan Freriks (58.19 min.). Het door haar in 1988 gevestigde parcoursrecord van 56.38 min. bleef daarmee overeind. Huub Nelisse uit Vlaar- dingen kwam als eerste van de vijf deelnemende wheelers over de meet in een tijd van 46.52 minuten. Uitslagen; 10 mijl KNAU-wedstrijd he rensenioren: 1. Tadasse Woldemesekel, Deurne 48.03 min., 2. John Griffin, Ier land 49.17 min.; 3. Peter Visser, Zwolle 50.02 min 4 Marti ten Kate, Enschede 50.38 min.; 5. Ivo Stefanovic, Borger 50.49 min 6 Richard van der Weijden, Oldenzaal 51.42 min.; 7. Egbert Venek laas, Holten 53.37 min.; 25. Meindert Koopman, Holten 58 01 min. Heren ve teranen 1A: 1 Gerard Hol, Amersfoort 51.45 min.; 2. Leonid Isaev, Moskou 52.22 min.; 3. Gerard Henriks, Deventer 52.25 min 17. Leo Marissink, Holten 1.01.26 min.;36. Chris Offringa, Holten 1.05.03 min.; 40. Marinus Baltus, Holten 1.06.02 min Heren veteranen 1B: 1 Rien van der Wilt, Woerden 52.04 min.; 2. Joop Slijtermeilink, Zutphen 57.03 min.; 3. Adri Stevens, Zwolle 58.15 min.; 23. Jos van der Spek, Holten 1.06.03 min. Heren veteranen 2: 1 Herman Poort, Zwolle 59.37 min.; 2. Gerard Beldman, Holten 1.00.25 min. Dames senioren: 1. Marjan Freriks, Hellendoorn 58.19 min.; 2. Bianca Paus, Oldenzaal 1.01.43 min.; 3. Jacqueline Rustidge, Kampen 1,02.22 min. Dames veteranen 1A: 1. Erna Wil mink Enschede 1.03.40 min.; 2. Diana Luyrink, Haaksbergen 1.07.37 min.; 3. Jacoline Huiskes, Oldenzaal 1.11.29 min.; Dames veteranen 1B: 1 Vicky Hendricks, Keerbergen/België 1.05.26 min.; 2. Maaike Sijtsema, Oldenzaal I.05.36 min.; 3. Marian Damveld, Olden zaal 1.06.01 min.; 8 Hanneke van der Spek, Holten 1.20.30 min Wheelers: 1. Huub Nelisse, Vlaardingen 46.52 min.; 2 Joha Buren, Linschoten 47.14 min.; 3. Roelof Keen, Klazienaveen. Prestatie loop 10 mijl heren 40 jr. en ouder: 31. Jan Metsemakers, Holten 1.07.10 min.; Dames 35 jr. en ouder: 21. Joke Nijland, Holten 1 30 18 min. 5 mijl heren: 1. Je roen Machielsen, Nijverdal 26 46 min.; 2. Hans Bosman, Deventer 26.52 min.; 3. Udo Zwijnenberg, Nijverdal 27.52 min.; 5 mijl dames: 1. Tekla Franken, Almelo 33.48 min., 2. Esme Moricke, Laren Gld. 35.22 min 3 Eefje de Winter, Kring van Dorth 3b 53 min.; 7. Netty van Dijk, Hol ten 37 55 min.; 10. Jetty Stam, Holten 38 43 min., 13. Yvonne Deterd Oude Weme, Holten 39.24 min.; 16. Jannie Wolters, Holten 40.29 min. 2 mijl jon- gens t/m 12 jr.: 1. Dieter Stroobant, Haacht/België 11.30 min. Jongens 12 jr. en ouder: 1. Jan Manenschijn, Holten II.35 min. 2 mijl meisjes t/m 12 jr.: 1. Marije te Raa, Markelo 12.44 min. Meis jes 12 jr. en ouder: 1 José Hobert, Vriezenveen 12.49 min.; 5. Sanne van der Spek, Holten 14.19 min. S.V.V.N. 3 - Blauw Wit 2 Doordat nogal wat spelers bij het eerste elftal opge steld stonden moest het tweede o.a. een beroep doen op jeugdspeler Marco Schuiterd. Op de voorstopper plaats speelde Henk Oolbekkink uit het derde een verdienstelijke partij. Blauw Wit be gon wat onwennig in de nieuwe samen stelling, maar trok al snel de opgaande lijn van de laatste weken door. Voor rust scoorde Marco een prachtig doelpunt, zodat de thee met een voorsprong opge zocht werd. Na rust was het opnieuw scheidsrechter Hospers die zich van een zwakke kant liet zien. Vooral de thuis ploeg was nu de dupe Blauw Wit kwam nog op 0-2 en liet zich hierna niet meer van streek brengen. De winst was bin nen, maar door het warrige fluiten van Hospers ook een aantal totaal onnodige kaarten. Blauw Wit 3 - Hulzense Boys 4 Blauw Wit had de week voor de confrontatie met koploper Des eerst nog te maken met het op de derde plaats staande Hulzen Een goede ploeg met veel oud eerste elftal spelers Blauw Wit begon sterk aan de wedstrijd en speelde gecon centreerd. Al snel maakte Kasper Hane- winkel gebruik van een fout van de laat ste verdediger van Hulzen en scoorde over de uitlopende doelman 1-0. Blauw Wit kreeg het hierna moeilijk, maar bleef overeind Na ruim een half uur kreeg de ploeg vanaf elf meter de gelegenheid om de score uit te bouwen. De Hulzen keeper wist de inzet echter goed te pare ren. Met de rug tegen de muur werd door de thuisploeg uiteindelijk de rust gehaald, maar opmerkelijk was het wel dat weinig kansen werden weggegeven. Na rust was het Richard Beldman die Ton Veldhuis vanaf de achterlijn aan speelde en die knalde in de verste hoek 2-0 binnen. De wedstrijd leek toen gelo pen. Blauw Wit controleerde de wed strijd en kwam na een prima aanval over vele schijven via een prachtige knal van Marcel van Engbrink op 3-0. Drienerlo 5 - Blauw Wit 4 Blauw Wit had vandaag de kans om zich echt los te maken van het op de laatste plaats staande Drienerlo. Blauw Wit had het echter moeilijk. De stugge tegenstander probeerde met man en macht een doel punt te voorkomen en via incidentele counters tot succes te komen Gelukkig was de Blauw Wit achterhoede in goede doen en stond geen treffer toe. Aan de andere kant wist Blauw Wit toch een maal het net te vinden en zo drie belang rijke punten uit Enschede mee te nemen. Blauw Wit 5 - Vesos 7 Tegen het gerouti neerde Vesos had het vijfde weinig in te brengen. De gasten controleerden het spel en wachten op de kansen die ze kregen Blauw Wit probeerde wel met snelle aanvallen gevaarlijk te worden, maar de aanval stond telkens tegen een overmacht aan verdedigers. Vesos trof vier maal doel, waar Blauw Wit niet verder dan één treffer kwam. Blauw Wit 6 - M V.V. '69 3 In een zwak gespeelde wedstrijd heeft Blauw Wit twee punten laten liggen tegen de on derste op de ranglijst. Blauw Wit begon voortvarend en binnen twee minuten was het al raak door Richard Verveda die uit een voorzet van Johan Stam 1-0 scoorde. Een kwartier later strafte Ren- ger Veldhuis een foutieve uitgooi van de keeper goed af 2-0 Blauw Wit dacht op rozen te zitten, maar toen Gerard Wil- denborg met een blessure uitviel was het gedaan met de thuisploeg M.V.V. kon nog voor rust tot 2-2 terugkomen, na rust een tamme partij, waarbij beide ploegen nog enkele riante kansen niet in doelpunten omzetten Een gelijkspel was dan ook terecht. Blauw Wit 7 - Enter Vooruit 8 Blauw Wit speelde deze middag een ijzersterke wedstrijd tegen koploper E.V 8. Hans Aanstoot bracht de thuisploeg op voor sprong E.V was echter de veel betere ploeg en scoorde vier keer op rij. De treffers kwamen vooral uit corners tot stand. Na een mooie combinatie tussen Hans en Wim scoorde Hans 2-4. E.V. scoorde hierna nog twee maal voordat Gait de ruststand op 3-6 bepaalde. De tweede helft begon voor het zevende goede via Gait die 4-6 scoorde De aan val bleef een goed wapen, maar paal en lat stonden treffers in de weg. E.V. kon hierna nog twee maal scoren en daar mee de winst met 4-8 veilig stellen in een bijzonder sportieve wedstrijd. BLAUW WIT: Senioren: Zaterdag 4 no vember, Blauw Wit 1-MW69 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2-Vroomsh.Boys 3,12.30 uur; DES 3-Blauw Wit 3, 14 30 uur (ver trek 13.15 uur); Blauw Wit 4-DVO 14 30 uur; Vroomsh.Boys 7-Blauw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 13 15 uur); Markvo gels 4-Blauw Wit 6, 12.30 uur (vertrek 11 30 uur); Vesos 6-Blauw Wit 7, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur). Dinsdag 7 no vember, Lettele 1-Blauw Wit 1. 20.00 uur (vertrek 19.00 uur); Blauw Wit 2-Lettele 2, 20.00 uur Junioren: Zaterdag 4 november. Blauw Wit Al-Heracles A1, 12.30 uur; Blauw Wit BI- UD 1, 11 00 uur; Kloosterhaar C1- Blauw Wit C1, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur) Pupillen: Zaterdag 4 november. Blauw Wit D1-Vesos D1, 10.00 uur; Hulz.Boys D2-Blauw Wit D2, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit E1-Enter V E1, 11.00 uur; Blauw Wit E2-SDOL E3, 10.00 uur; Blauw Wit F1-Twenthe F2,11.00 uur Zaalvoetbal: Donderdag 2 november. Blauw Wit 2-Drienerlo 4, 22.00 uur SV HOLTEN: Senioren: Zondag 5 no vember, Holten-ATC, 14.30 uur; UD 3- Holten 2, 10.00 uur (vertrek 08.45 uur); Holten 3-NEO 3, 10.45 uur; Holten 4- ZV 2, 10.00 uur; NEO 4- Holten 5, 10.45 uur (vertrek 09.30 uur); Holten 6- Sportlust VR 3, 10.00 uur; GFC 5-Holten 7, 09 00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten 8- Nijver dal 2,09 00 uur; Holten 9- Sportlust VR 5, 09.30 uur; Holten 11-SDOL 6, 09 30 uur; SDOL 7- Holten 12, 09.30 uur (vertrek 08 30 uur); Enter 7- Holten 13, 10.45 uur (vertrek 09.45 uur). JuniorenZaterdag 4 november, DOS 37 A1-Holten A1, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Holten A2-GFC A2, 14.30 uur; Hol ten B1-TVC B1, 14.30 uur; Wilhelmina- school C1-Holten Cl, 12.30 uur (vertrek 11 30 uur); Holten C2-Den Ham C3,13.00 Pupillen: Zaterdag 4 november. Enter V. D1-Holten D1, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur); Markvogels D1-Holten D2, 10.00 uur (vertrek 09.15); SWN D3-Holten D3, 10.00 uur (vertrek 09 00 uur); RKSV El- Holten El, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Vesos E2-Holten E2, 10.00 uur (vertrek 09.00); Holten E3-Vesos MD, 10.00 uur; Enter F1-Holten F1, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten F2-De Zweef F2,11.00 uur; Holten F3-DES F2, 11 00 uur; De Zweef F5-Holten F4, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur) Handbal: Zaterdag 4 november, MA- WSV 38,13.05 uur, JA vrij; MB-SDOL 2, 14.00 uur; JB-Dalfsen, 14.45 uur; Wel pen 1, vrij; Welpen 2-Boerhof.Heeten, 12.00 uur. Zondag 5 november. Dames 1-Ven K, 13.05 uur; Heren 1-Voorwaarts, 15.15 uur; Dames 2-Klarenbeek, 12.00 uur; Dames Jun-Wesepe, 14 10 uur. Sporthal: Donderdag 2 november: 16.00-22.00 uur Holten handbal. Vrijdag 3 november: 08.10-15.40 uur, Scholen gemeenschap De Waerdenborch; 18.30- 23.00 uur, Mintonette Volleybal Zater dag 4 november: 09.00-12.00 uur. Bad mintonclub Holten; 12.00-15.30 uur, N.HV. Gorssel; 19.00-20.00 uur, Stam Zondag 5 november: N.HV. Gorssel Maandag 6 november: 08.10-15.40 uur, Scholengemeenschap De Waerden borch; 19.00-23 00 uur. Badmintonclub Holten Dinsdag 7 november; 08.10- 15 40 uur. Scholengemeenschap De Waerdenborch; 17.30-22.00 uur, Minto nette Volleybal; 22.00-23.00 uur, z.v.v. Blauw Wit zaalafdeling Woensdag 8 no vember: 08.10-15.40 uur, Scholenge meenschap De Waerdenborch; 19.00- 22.30 uur. Badmintonclub Holten; 22.30- 23.30 uur. Dhr J ten Wolthuis Donder dag 9 november 08.10-15.40 uur. Scholengemeenschap De Waerden borch; 16.00-22 00 uur, s.v. Holten Handbal; 22.00-23.30 uur, s.v. Holten All Stars zaalvoetbal Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). Dinsdag 7 november komt de Be jaardensociëteit weer bijeen in De Kandelaar. De heer Van Wezel zal dan het één en ander vertellen over wijn. De bijeenkomst begint om half drie, iedereen is van harte welkom. Zaterdag 10 augustus 1996 staat Holten in het teken van de twaalf de Triathlon Holten, precies een week voor het Nederlands kam pioenschap hele triathlon in Alme- re. Sinds vorig jaar maakt Holten met Almere, Stein (halve triathlon) en Venray (run-bike-run) deel uit van het Golden Four Circuit. Een nationaal circuit met als doel ster ker te staan naar de Nederlandse Triathlon Bond, de commercie en buitenlandse evenementen. Daar deze regio komend jaar vroeg zo mervakantie heeft, zit 10 augustus net aan het eind van die vakantie. De Triathlon Holten omvat op nieuw een Olympic Distance STICHTING TRIATHLON HOLTEN (kwart triathlon) wedstrijd en re creatief, een Sprint (achtste triath lon) recreatief en een jeugdtriath- lon (achtste). Vanzelfsprekend wordt ook weer het Holtens Kam pioenschap op de kwart en de achtste gehouden. Vorig jaar kwam de kwart bij de heren op naam van Dirk Hoekman, bij de dames was het Diny Pasman die met de eer ging strijken. Begin volgend jaar opent de inschrijving voor het sportieve evenement. Daarover te zijner tijd meer.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7