Afslanken, bewegen en bruinen tegelijk 20.95 „De Biester" WELZIJN OUDEREN Benefietconcert voor scouting bij Dieka Raad stemt in met vrijdag koopavond Zakelijk BEKEKEN V: in HQLTENS NIEUWSBLAD 'Slender You Zonnestudio Trudi': Uit het politierapport I kerkdiensten Onstspanning Medische doeleinden Belangrijke mededeling! WEEKAANBIEDING: Schuppert laat uw dromen in vervulling gaan MATRAS nu....een „ergonomie' van „eastborn" met 75.- KORTING Incontinentie Autorijden illiam Lawson's VRUGGINK NBvP Espelo medische diensten r j;1 f- Cc burgerlijke stand DONDERDAG 26 OKTOBER- Niet actief maar passief werken aan je figuur en de soepelheid van je lichaam. Dat is het kenmerk van de bewegingstherapie die ge boden wordt in de nieuwe 'Slen der You Zonnestudio Trudi', die deze week geopend wordt aan de Industriestraat 7. Een initiatief van Trudi Spoolder die verzekert dat het systeem een optimaal re sultaat heeft, vooral als het con sequent gebruikt wordt, bij voorkeur in combinatie met een dieet. Zelf verloor de Nieuw Hee- tense er in een half jaar tijd 43 centimeter lichaamsomvang mee: „Mijn spieren zijn soepeler en ik voel me een stuk fitter." Afslanken, bewegen en ook brui nen. Het kan allemaal bij 'Slender You Zonnestudio Trudi', die mor gen geopend wordt en zaterdag 28 oktober tussen 10.00 en 17.00 uur open huis houdt. Trudi Spoolder is helemaal in de ban van het 'Slen der You'-concept. In de Raaltese 'Slender You'-studio was ze trouw klant en raakte dusdanig enthou siast dat ze besloot zelf een 'Slen der You'-vestiging te beginnen. Daar Raalte voorzien was en ook omliggende plaatsen als Colm- schate en Rijssen, viel de keus op Holten, aanvankelijk op het leeg staande pand van Boks-Oolbek- kink aan de Korte Diessenplas- straat. Uiteindelijk worden de deuren geopend in het voormalige pand van de firma Vlogtman aan de Industriestraat, waar met man en macht gewerkt is om het inte rieur een fris en eigentijds aanzien te geven. Trudi en medewerkster Tonnie Bosman beschikken er over circa zeventig vierkante meter vloeroppervlak, verdeeld in een ruimte waar zes bewegingsbanken staan voor de bewegingstherapie, een zonnestudio, een ontmoe tingsruimte met bureau en een zit je waar een kop koffie of thee kan worden gedronken en een kleed- en toiletruimte. Wat is nu eigenlijk het 'Slender You'-concept? Trudi: ,,De zes banken activeren elk een apart ge deelte van het lichaam. De mensen kunnen afvallen op probleemge bieden als buik, zitvlak, borst, armen en benen. Na een maand is het al zichtbaar dat de overtollige centimeters zijn verdwenen, heeft men dus een beter figuur en extra energie. En dat zonder inspan ning, slechts gedurende telkens een uur complete ontspanning!" Trudi Spoolder is razend enthousiast over het 'Slender You'-concept: 'Je slankt af en het ontspant!' (Foto WV) De behandeliqg per bank, waarbij de oefeningen worden uitgelegd, duurt tien minuten. De bewegin gen verstevigen de spieren, bevor deren het afbreken van vetkussen tjes, verminderen cellulitis, stimu leren de bloedsomloop en versnel len de afvoer van afvalstoffen. De bewegingstherapie is geschikt voor (bijna) iedereen van 16 jaar en ouder, zowel dames als heren. Het belast de spieren en gewrichten niet en ook de hartslag wordt niet versneld. Voor de 'Slender You'- bewegingstherapie wordt de ge bruiker geadviseerd gemakkelijk zittende kleding te dragen. Trudi en Tonnie zijn beiden opgeleid en bevoegd om in de 'Slender You'- studio te werken. Trudi: „Wij vra gen ook naar eventuele klachten. Mensen die hernia hebben gehad, mogen er bijvoorbeeld geen ge bruik van maken." Voor iedereen die 'Slender You Zonnestudio Trudi' bezoekt wordt een indivi dueel begeleidingsschema opge steld, zodat op verantwoorde wij ze aan de verbetering van de licha melijke conditie wordt gewerkt. Trudi Spoolder benadrukt dat het effect van de bewegingsbanken ook erkend is door de medische Stationsstraat 3-5, tel. 0548-36 12 23 Harmonie in beter wonen HOLTEN geldig van 24 t/m 30 oktober Veel mensen, voor het overgrote deel vrouwen, hebben moeite met het ophouden van hun plas. Vaak gaat het om spannings-incontinen- tie, wat wil zeggen dat iemand door plotselinge druk op de blaas wat urine verliest. Dat kan bij voorbeeld gebeuren bij het lachen of niezen. Hieraan is meestal op een eenvoudige manier wat te doen, want oefeningen kunnen goed helpen. Ook andere vormen van incontinentie zijn goed te be handelen door oefening, al dan niet in combinatie van medicijnen. Dat geldt bijvoorbeeld voor men sen die heel vaak naar de WC moeten rennen. Bij bijvoorbeeld een vergrote prostaat bij mannen kan de behandeling moeilijker zijn. Heel veel mensen hebben last van incontinentie en toch schaamt men er zich meestal voor. Doordat mensen bang zijn voor een onge lukje durven zij soms de deur niet meer uit. De TV - reclame wijst mensen sinds kort op het bestaan van onopvallende opvangmidde- len. Heeft u last van incontinentie, beschouw het niet als een ouder domskwaal, maar praat er eens over met uw huisarts. Is men eenmaal boven de 65 dan moet het rijbewijs steeds vaker worden verlengd. Boven de 70 heeft men zelfs een geneeskundige wereld. Er zijn dan ook positieve resultaten bereikt bij het behande len van onder meer arthritis, rug- en nekklachten, reuma, astma en stramheid en 'Slender You' bevor dert tevens het herstel van de buik spieren na een zwangerschap. In dat verband heeft Trudi de plaatse lijke huisartsen uitgenodigd voor de officiële opening (vrijdag 27 oktober). De bewegingsbanken vormen eveneens een manier om te relaxen: „Want nazo'n uurtje voel je je uitgerust en fit, vol energie en nieuwe levenslust. Ideaal als op kikker na een lange werkdag," aldus Trudi, die de enige tijd gele den sportstudio Yes zeker niet als concurrent beschouwt: „Zij laten de mensen actief werken, dat ge beurt hier niet en daarom bijten we elkaar niet." De enthousiaste Nieuw Heetense is tevens voornemens om over eni ge tijd te starten met een dieetcur- sus en bovendien start ze met een afslankcursus van de Eerste Goud se Afslankclub, vergelijkbaar met Weight Watchers. Trudi: „Opzet is dat de mensen zich eenmaal per week laten wegen. Wij zorgen daarnaast voor een stuk begelei ding, voorzover er moeilijkheden zijn met het afvallen. Iedereen krijgt een dieetboekje mee en des gewenst dieetadviezen." Een aparte ruimte in 'Slender You Zonnestudio Trudi' is voorzien van een zonnebank met extra ge- zichtsbruiner. Trudi Spoolder ver telt dat er behalve individuele be zoeken 'tienritten-kaarten' zijn en diverse andere aantrekkelijke aan biedingen. De nieuwe studio is maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00-17.00 uur en van 19.00-22.00 uur geopend en woensdag van 9.00-13.00 uur en van 18.00-22.00 uur. Zaterdag blijven de deuren, althans voorlo pig nog, dicht. Op initatief van de provinciale scouttinggroep BE/Blauwe Vogels Sint Jorisgroep en de Stichting Handicamp uit Nijverdal wordt donderdag 16 november in uit gaanscentrum Dieka van de Kruusweg in Markelo een groots benefietconcert gegeven. Van de opbrengst gaat de helft naar de Blauwe Vogels die, zoals bekend, de nieuw te bouwen scoutingblok- hut aan de Liezenweg met de Hol- tense Waardenborchgroep gaan delen. Het geld komt dan ook ten goede aan de bouw, die geraamd is op totaal 542.000 gulden en waar van nog ongeveer een ton ont breekt. De Stichting Blokhut Hol ten, de overkoepelende organisatie boven de Waardenborchgroep en de Blauwe Vogels die het nieuwe onderkomen gaat beheren, is in- verklaring daarvoor nodig. Uw rijvaardigheid en kennis van de verkeersregels wordt niet opnieuw getest. Ouderen zijn ook niet de genen die het meest zijn betrokken bij auto - ongelukken. Hoewel vaak al jaren lang in het bezit van een rijbewijs, gaan oudere mensen zich soms onzekerder voelen ach ter het stuur. Dat kan voor een deel komen, omdat' men na z'n pensionering veel minder is gaan rijden. Een groot aantal mensen durft daarom ook niet meer 's avonds te rijden. Voor een deel kan het komen omdat de reacties nelheid vermindert. Het verkeer daarentegen wordt steeds druk ker, sneller en vaak gecompliceer der. Wanneer u zich wat onzeker der gaat voelen, of gewoon om te testen of u nog die ervaren wegge bruiker bent, kunt u bij een rij school eens een of meerdere ritten maken. Dit heeft natuurlijk geen enkel effect op het behoud van uw rijbewijs. Voor u kan het een be vestiging zijn van uw goede rijge drag, of een hint om wat kennis bij te spijkeren, eens enkele nieuwe verkeerssituaties door te nemen, of een advies bepaalde situaties le mijden of om helemaal met auto rijden te stoppen. Wilt u met vra gen hierover niet naar een plaatse lijke rijschool, dan kunt u bellen met de ANWB. Daar is een spe ciaal nummer voor rijvaaraig- heidsritten 50+. Dat nummer is 070 - 3141420. Geheel volgens verwachting stem de de gemeenteraad maandag avond unaniem in met het voorstel tot wijziging van de verordening winkelsluiting. Dit naar aanleiding van het initiatief van de Holtense Handelsvereniging om de weke lijkse koopavond van donderdag naar vrijdag te verplaatsen, vooral met het oog op het feit dat vrijdag als wisseldag in de bungalowpar ken geldt en veel nieuw aangeko men toeristen 's avonds nog bood schappen kunnen doen. Wethou der E.M. van Schooten toonde zich gelukkig over de brede onder steuning in de raad en noemde het een 'goed initiatief' van de onder nemersvereniging. Vanavond wordt trouwens de laatste koop- Onze oosterburen schijnen er een gewoonte van te maken om hun oude auto's als oud vuil langs de weg te parkeren. De afgelopen week werd de politie tot twee keer toe geconfronteerd met dit feno meen. Zowel op de Sl 4 als op de Markeloseweg werd een dergelijke auto aangetroffen, uiteraard zon der kentekenplaten. De politie is echter zeer wel in staat op aan de hand van andere gegevens de te naamstelling te achterhalen. De betreffende auto's zijn afgevoerd naar een sloperij. In Utrecht kon een man worden aangehouden als verdachte van een inbraak bij de Aldi de afgelopen zomer gepleegd. De man bekende deze inbraak, die hij samen met twee andere mannen zou hebben gepleegd. De identiteit van deze twee mannen is bij de politie nog niet bekend. Van de buit van de inbraak (sigaretten) is niets terug gevonden- In de nacht van 21 op 22 oktober werd ❖oor de tweede keer in een kort tijdsbestek ingebroken in de kantine van de tennisclub aan de Valkenweg. Een deur werd op grove wijze opengebroken. Ook binnen werden enkele vernielin gen aangericht, zoals telefoonaan sluitingen en kastdeuren. Wegge nomen werden een kabelhaspel en enige pakken thee. Ook werd ingebroken in een schaftkeet die op het terrein van de tennisclub stond. Aldaar werd een radio en een pak koffie weggeno men. De wegwerkzaamheden op de Al middels begonnen met het aanbie den van renteloze obligaties van 100 gulden aan het Holtense be drijfsleven. Binnenkort volgt een huis-aan-huis actie. Aan het bene fietconcert wordt in elk geval mee gewerkt door het populaire duo Höllenboer en The Spitfires. Daarnaast treden drie rockbands uit de Achterhoek op en (nog niet geheel zeker) De Braandheultjes. Ook is er de conferencier Gerrit uut Bork van Radio Drente. Tij dens de avond houdt een artiest (wie dat is blijft een verrassing) een gratis verloting, waarmee prijzen als cd's en t-shirts te winnen zijn. Het concert begint om 20.00 uur, de toegangsprijs bedraagt 25 gul den. Kaarten zijn vanaf eind deze week in Holten verkrijgbaar bij Novalux van de Maat. Stationsstraat 10, Holten Tel. 0548-36 13 75' onder de gemeente Holten leveren voor sommige autobestuurders nogal wat problemen op. Zo ont stonden deze week twee kop- /staart aanrijdingen ter plaatse. Op 14 oktober was dit het geval en eveneens op 21 oktober. Enkel auto's werden behoorlijk bescha digd. In het eerste geval bleek dat een autobestuurder te veel alcohol had gedronken en de plaats van het ongeval verliet zonder dat de be stuurder zijn identiteit bekend maakte. Hij kon echter door de politie in de kraag worden gevat. In de nacht van 19 op 20 oktober werd een geparkeerde auto aange reden op de parkeerplaats langs de Dorpsstraat door een uitrijdende auto. De bestuurder van laatstge noemde auto stapte daarna uit, doch vond de schade kennelijk te gering om zich daar druk over te maken en reed vervolgens verder zonder zijn identiteit bekend te maken. Een getuige nam echter het kenteken van de betreffende auto op, zodat dit muisje nog wel een staartje krijgt voor de betreffende bestuurder. Op 23 oktober werden twee ver keerscontroles uitgevoerd op de Larenseweg. In de vroege ochtenduren werd er gecontroleerd op het dragen van autogordels. Negen personen werden bekeurd voor het niet dra gen van deze gordels. Enkele uren later werd in drie kwartier geconstateerd dat van de 94 autobestuurders er maar liefst 12 de snelheidslimiet van 50 km overschreden. Deze personen zul len een dezer dagen een acceptgi rokaart ontvangen. Woning- en meubelstoffeerderij Van Bussel aan de Burgemeester van der Borchstraat heeft het winkelgedeelte uitgebreid. Gerard van Bussel en echtgenote Joke zijn blij dat de interne uitbreiding er op zit. Door toeval kwam een gedeelte van het pand waarin de onderneming gevestigd is, vrij. Omdat het winkelgedeelte vrij krap was besloten ze dit erbij te trekken. Het brede aanbod van de firma Van Bussel aan tapijten, marmoleum, overgordijnen, vitrage, luxaflex, matrassen, dekbedden, overtreksets, tafelkleden en rolgordijnen, komt in het uitgebreide winkelpand beter tot hun recht. Bij de marmoleum, die in verschillende kleuren te koop is, horen ook de op dit moment populaire randen met een motief die op verschillende wijze het marmolëum opfleuren. Nieuw in het assotiment zijn rompen van stoelen die naar eigen smaak met een van de 2500 meubelstoffen bekleed kunnen worden. Ook voor de doe-het-zelfer zijn deze stoffen per meter te koop. Naast de particuliere sector verzorgt Van Bussel ook bedrijfsprojecten. De levertijd is door het op voorraad hebben van verschillende artikelen vaak een stuk korter dan gebruikelijk in de meubel- en woningbranche. Om het aanbod zo compleet mogelijk te maken kan men bij Van Bussel eveneens terecht voor meubels. Daarvoor wordt onder meer samengewerkt met een toonkamer (groothandel) in Wierden. Hetzelfde geldt voor bedden. In dat geval verwijst Van Bussel naar Vroomshoop Meubelen in Vroomshoop. avond op donderdag gehouden; met ingang van volgende week is het vrijdag koopavond in Holten. Daarover elders meer. Bij monde van fractieleider Harry Dul schaarde het CDA zich achter het wijzigingsvoorstel en vond de ar gumentatie daarvoor een zaak van de HHV. Ook de PvdA was posi tief. „Als toeristische gemeente moet je aansluiten bij de toeristen. Bovendien geldt toerisme naar de toekomst toe als economische pei ler voor onze gemeente. Als on dernemer moet je daar de conse quenties uit trekken," aldus kop man Wim Dalhuisen. 'Tocht door Holten'. Dat was de titel van de dialezing die Herman Koopman, voorzitter van de Oud heidkamer Hoolt'n, hield voor de afdeling Espelo van de Nederland se Bond van Plattelandsvrouwen. Koopman werd daarbij geassis teerd door echtgenote Mien. Uit zijn aanzienlijke collectie van oud- Holten liet hij honderd dia's zien: de ene helft in het teken van een tochtje door oud-Holten, de ande re over oud-Espelo en oud-Dij- kerhoek. Vooral bij de oudere le den kwamen de tongen los bij het zien van het bekende van vroeger. Het was al laat toen de presidente iedereen wel thuis wenste. De vol gende bijeenkomst is op maandag 20 november. De dagelijkse maaltijdkeuze voortaan via de computer. Albert Heijn is één van de eerste supermarkten waar de klant met ingang van vandaag kan kennismaken met een opmerkelijk fenomeen: de RE CEPT'OMAAT. Via een simpel vraag- en antwoord systeen toetst de klant in luttele seconden een gevarieerde maaltijd bijeen. De smaak makende computer heeft een bestand van 1001 maaltijdkeuze-moge lijkheden. Door op een tv-scherm de gerechten aan te tippen kan de klant in korte tijd een heerlijke maaltijd op maat samenstellen. Een enorme keuze aan gerechten met aardappel, rijst, pasta, groente, vlees, vis, kip en kalkoen vormt de basis voor de verrassende eetideeën. De klant kan tevens de Recept-Topper-Van-De-Week aantippen en krijgt dan de keuze uit zes gerechten. Die zijn elke week anders en vaak gekoppeld aan een aanbieding van die week. Ook is het mogelijk te kiezen uit een snelle en makkelijke maaltijd, een gezonde en slanke maaltijd, een culinaire maaltijd en een vegetarische maaltijd. Heeft men een bepaald gerecht aangetipt, dan wordt dit in kleur het tv- scherm getoond. Na opgave van het aantal personen wordt het recept in amper 20 seconden afgedrukt op een receptkaart. Deze bevat behalve de bereidingswijze, ook een boodschappenlijstje voor de benodigde ingerediënten. De RECEPT'OMAAT betekent goed nieuws voor de huisvrouw/man die dagelijks voor het bekende probleem staat 'Wat zullen we vandaag eens eten'. Tot eind 1995 is de RECEPT'OMAAT regelmatig te zien op RTL4 in het tv-programma 'Koken met sterren' van Cas Spijkers en Raya Lichansky. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur, ds. A. Flier, Nijverdal. Nevendien sten. Oppasdienst: mevrouw Steunenberg, Jetkske Markvoort. 19.00 uur, ds. A.J. Leerink. M.m.v. Campanella. Dijkerhoek: 9.30 uur, ds. A.J. Leerink. Oogst- dienst. Espelo: 10.45 uur, ds. A.J. Leerink. Oogstdienst. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollec te: Kerkvoogdij. Diessenplas: woensdag 1 novem ber: ds. W. Vons. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. J. Bak ker, Ommen. 19.00 uur, ds. W. den Braber, Vriezenveen. Collec te: Kerk. Tweede collecte: Rente en aflossing. Kindernevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Ria Jansen; groep 4 en 5 o.l.v. Joke Scheurwa ter; groep 6 en 8 o.l.v. Hans Stam. Oppasdienst: 0-3 jaar: Hennie Saalmink, Dorien Saalmink, Jo- landa Baerends 0-4 jaar: Janita Tromop, Jetty Tromop. RK kerk: 10.00 uur, pastoor Ho- genelst, Eucharistieviering. Kin derwoorddienst. Oppasdienst: mevrouw Steunenberg, J etske Markvoort. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Holten; Samenkomst 10.00 uur; Bidstond 19.00. Okkenbroek: 10.00 uur: ds. H. Nijeboer, Hellendoorn. Uit gangscollecte: 2% ontwikkelings hulp. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herha ling). Ge Arts: Weekenddienst: Huisart senmaatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 36 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen1100 uur en 16.00 uur (zonder af spraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 36 1111. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feest dagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten de openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: J. Went, Marcus Sa- muelstraat 3, Enter. Tel. 0547- 381653. Behandeling na telefonische af spraak. Dierenarts: Dierenartsencombi natie Holten, Houtweg 18, tel. 36 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00- 9.00 uur. Daarbuiten: tel. 36 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, 5. Minnema, Larenseweg 54, tel. 362835, bgg 0548-521629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorg telefoon voor vragen, advies, of aanmelding over kraamzorg, ou der- en kindzorg en verzorging en verpleging: 0570-686000; maan dag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00-18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekend uitslui tend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg Hulpmiddelencen trum: Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Zieken vervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 36 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fy siotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 36 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 36 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor zie kenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens af spraak in het Kruisgebouw, Gaar denstraat 29-31, tel. 36 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuiszorg/gezinsverzorging en al gemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerk straat 6, tel. 0548-616465. Tijdens kantooruren bereikbaar. Spreeku ren: maandag t/m vrijdag 8.30- 9.30 uur en volgens afspraak. Kan toor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 36 27 84. Spreekuren: maandag t/m vrijdag 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 36 27 55. Spreekuur: dinsdag van 9.00-10.00 uur, donderdag van 13.00-14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 36 49 10. Slachtofferhulp: 24 uur per dag bereikbaar, tel. 0572-360922. Bui ten de spreekuren wordt doorge schakeld naar buro Slachtoffer hulp Deventer of Telefonische Hulpdienst. Spreekuren: woens dag 9.00-11.00 uur in het politie bureau Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overi gens: tel. 36 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06- 11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storing- dienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 361972) voor klachten over o.m. defecte rioleringspompen, defecte straat verlichting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantoor uren kan men naam, adres, tele foonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende storingsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, regio-inspecteur, tel. 0548- 517171. Energievoorziening: N.V. Re gionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer, tel. 0570- 691100 tijdens kantooruren. Sto ringen aan gas/electra (dag en nacht (06-899889). Woningbouwvereniging Onze Woning: Spreekuur Holten in ge meentehuis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 36 24 87. Maandag en vrijdag 14.00- 17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur, zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorps straat 27, Holten. Tot en met herfstvakantie geopend op maan dag, dinsdag en zaterdag van 13.30-16.00 uur. susa Bov re L mee een j afde stam oude :de a ierbij Dat gelee verw link- tje aa 'Diel Donderdag 26 oktober: 19.45 uur, bijeenkomst HVG in Irene (dia's over Israël); 20.00 uur, CPB-bijeenkomst in De Kande laar over kruiden; 20.00 uur, start bijeenkomst LTO MidOost afd. Holten in Het Bonte Paard; 20.00 uur, voorlichting gemeente over rioleringsplan aan bewoners Look en Borkeld bij vakantieoord De Lindenberg. Vrijdag 27 oktober: 20.00 uur, OCH met toneelstuk 'Onder één dak' in Irene Zaterdag 28 oktober: 10.00-17.00 uur, open huis 'Slender You/Zon- nestudio Trudy aan Industrie straat; 13.00 uur, Diepe Hel Hol- terbergloop Zondag 29 oktober: 14.00 uur, start MAC-puzzelrit bij 't Stuur- huus Maandag 30 oktober: 20.00 uur, voorlichting gemeente over riole ringsplan aan bewoners Dijker- hoek in Het Bonte Paard Woensdag 1 november: 14.00- 16.00 uur, voedselaktie Dorkas Holten Donderdag 2 november: 20.00 uur, voorlichting gemeente over rioleringsplan aan bewoners Hol- terbroek in Het Bonte Paard Vrijdag 3 november: 20.00 uur, verplaatsing hofbar cv De Fien- preuvers; 20.00 uur, filmavond ToDaBoKr in 't Trefpunt m.m.v. duo Höllenboer; 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar; Zaterdag 4 november: 13.00 uur, Ouderdag Stichting Paardrijden Gehandicapten e.o. in manege Snorrewind; 14.00 uur, filmmid dag ToDaBoKr in 't Trefpunt m.m.v. 'De dree vrouwluu uut den Achterhook'; 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar den 1 datd en oc om ling? |lat h moes gesch jings; kon c leden ph n jok r loek jresii lers-i »enn Mevr jcheit ie: „1 jiet z eker pe k< prek Hond »ok inds' bover ecte. net c P/eek iewo jreve teuni inder latio :ctan ku in JeN; :n m :eft lder ictani inkt ge tspa lunii irver an sp. fizov* pld w Zondag 5 november: seizoenso pening cv De Fienpreuvers (voet balwedstrijd Meermanskamp en poolbiljart in Barbarossa); IPO- examen VDH Kringgroep De Bergspeurders, terrein Lam- booysweg; Maandag 6 november: 20.00 uur, voorlichting gemeente aan bewo- r^rs zomerhuisjesterrein De Bor keld bij vakantieoord De Linden- berg Begin deze week is begonnen met de sloop van ijssalon Martino van de firma Nijkamp. Zoals vorige week bericht komt ter plekke een nieuw pand met daarboven een woning. De verbouw- en renovatieplanncn van Nijkamp omvatten tevens het opknappen van de bakkerij aan de Dorpsstraat en het uitbreiden van het terras. Het assortiment van de nieuwe ijssalon wordt bovendien belangrijk uitgebreid. Het onlangs aangekochte pand van Van de Bos dient voorlopig als kantoor en woonruimte voor Martin en Inge Nijkamp en krijgt een directe verbinding met de ernaast gelegen Nijkamp-opstallen. De werkzaamhe den moeten rond Pasen zijn afgerond. Geboren: Jordy, zoon van B.J.W. Landcweerd en E.J. Op laat; Robin, zoon van E. Lammers en J.G. Meilink; Manon, dochter van A.P. Scheer en J.G. Broek- maat; Johanna Hendrika, dochter van B.J. Nijhuis en T. Wassenaar; Marleen, dochter van J.G. Jansen en A. Alink Overleden: F. Dollekamp-Ach terkamp (83) Gehuwd: F.W.P. Dogterom en J.M. Russ verb ct v :acht\ um, indig achr ling raat-( uidel n hei ordt weg- dere :kend die :rkeer istori' oord* opt c e Kol om f

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 4