Sportstudio Yes breidt zich uit Geen appartementen aan Stationsstraat Damesvoetbal Blauw Wit nieuw leven ingeblazen Coninklijke onderscheidingen Rumoer Scheperspad hopelijk ten einde Jitbreiding van )e Lindenberg Uit het politierapport I kerkdiensten HOLTENS NIEUWSBLAD Handbaltraining weer van start Knevel houdt orgelconcert in Kandelaar SWOH met vakantie Autumn Fair medische diensten burgerlijke stand DONDERDAG 24 AUGUSTUS 1995- Henk Schelfhorst op een van de nieuwe apparaten die deel uitmaken van de uitbreiding van sportstudio Yes (Foto Bolink). i januari vestigde sportstudio Yes ich aan de Kerkstraat. Vrouwen, jaar ook mannen, konden hun inditie op peil houden met joepslessen body-styling, calla ges, aerobics, steps en aerofit. ju, ruim een half jaar later, heb- Gea Hoogezand en Henk ihelfhorst, de eigenaren, alweer ipassingen verricht. „We kre- zoveel vragen uit diverse hoe dat we besloten hebben de idio te verbouwen en het pakket tness te optimaliseren. We heb- tn nu een kleedkamer voor de jannen gebouwd. Er is een mas- jgeruimte bijgekomen. En last it not least, een complete fitness- aat met zestien apparaten," al- is Schelfhorst. at Holten en omgeving 'rijp' is ior fitness, moge wel blijken uit cijfers. In een half jaar tijd heeft studio zo'n 150 vaste bezoe- rs. „En dat aantal zal door het mpleet aangepaste programma een maar toenemen," voorspelt ierdenaar Schelfhorst. „Gea en streven er naar binnen een paar jir zo'n 500 leden te hebben. Met une verwachten we dat het man- ilijk geslacht zich meer zal laten pn. Tot nu toe bestaat 99 procent in de leden uit vrouwen." I de bouwvak is het duo begon- |n met de verbouw. Rond de jen dagen, die op 1 en 2 septem- |r worden gehouden, hopen ze har te zijn. Schelfhorst: „Het aotste deel van het werk zit er We zijn nu voornamelijk bezig puntjes op de i te zetten." >t op heden is de studio 18 uur r week openMet ingang van het puwe seizoen zal dat aantal fors jenemen. Schelfhorst: „We gaan i 40 uur per week open. Een en der houdt in dat Gea haar part J ne baan heeft opgezegd en zich volledig zal werpen op de stu- p. De overgebleven uren vul ik Daarnaast zijn we op zoek lar iemand die mij, als ik niet nwezig ben, zal vervangen." helfhorst wil per se niet de in tik wekken dat je in zijn studio je ieren kunt oppompen'. „We n geen sportschool, we zijn een ortstudio. Je kunt hier aan je nditie werken in een ontspannen :cr. De gezondheid van de spor- ide mens wordt daarbij niet uit t oog verloren." Veel waarde cht Henk Schelfhorst daarbij n de sociale contacten. „Je moet fnsen aandacht geven. Daarom er ook altijd begeleiding aanwe- j. Vragen zijn cr altijd, die moe- idus beantwoord worden. Kijk, jnten naar binnen krijgen is mis- lien niet zo problematisch. Als pe kunt houden, ben je echt een p verder." Om die reden zullen lessen zelf ook vijftig minuten ren. De overige tien minuten irden gebruikt om bij te praten, fgen te beantwoorden of \?oor maar een kletspraatje, t recent onderzoek is gebleken I de gemiddelde Nederlander te 'aar is. Schelfhorst: „We zitten hele dag op de stoel. Zware, lichamelijke arbeid verrichten we het leven. We bewegen daarnaast voor zijn eigen lijf, voor de rest bijna ook niet meer. Daarnaast bijna niet meer, we groeien dicht, van zijn leven. Je zult iets moeten genieten we met volle teugen van Een mens is verantwoordelijk doen om je lijf gezond te houden." In de vroege ochtend van 15 au gustus werd een z.g.a.n. Moun tainbike gestolen op het industrie terrein de Kol. De fiets was met ketting en slot goed afgesloten en is vermoedelijk in een auto gela den. Eveneens op 15 augustus werd een fiets vernield die stond geparkeerd voor de ABN-AM- RObank. In de ochtenduren heb ben onbekenden kennelijk gebruik van deze fiets gemaakt en gedeelte lijk vernield weer achtergelaten. De politie verzoekt getuigen zich te melden. In de nacht van 15 op 16 augustus werd een personenauto aangere den, die stond geparkeerd op de parkeerplaats in de Dorpsstraat voor de Houtbeurs. Deze auto liep een flinke deuk op, toen een onbe kend gebleven automobilist bij het uitdraaien kennelijk die auto heeft aangereden en vervolgens is door gereden. Op 16 augustus werd geconstateerd dat een zevental au tobanden compleet met velgen was gedumpt langs de Sprengenweg (Zuurberg). De bezitter dacht op deze wijze goedkoop van de ban den af te komen. De politie stelt een onderzoek in. Op 17 augustus vond een aanrijding plaats op de kruising Dorpsstraat-Larense- weg-Stationsstraat. Een bestuur der van een personenauto, komen de uit de richting Markelo, ver leende geen voorrang aan een be stuurster van een personenauto komende vanaf de Stationsstraat en die linksaf sloeg. Beide auto's hepen enige schade op. In de nacht van 17 op 18 augustus constateerden politiemensen dat een motorrijder zonder achterlicht reed op de Deventerweg. Toen de betreffende bestuurder in de gaten kreeg dat de politie hem wilde staande houden, ging hij er als een speer vandoor. Daarbij werden di verse verkeersregels overtreden. Aangezien de politie de bestuurder uit het oog verloor toen hij op de Smidsbelt tussen enkele paaltjes doorreed, werd verdere actie niet meer ondernomen, daar het kente ken bekend was. De man zal nog door de politie met een bezoek worden vereerd en kan rekenen op een forse bekeuring. Op 18 augus tus werd er ingebroken in een drietal vakantiewoningen op het Twenhaarsveld. De woningen wa ren niet meer bewoond. In alle gevallen werd een raamkozijn ver nield en werd een kleurentelevisie meegenomen. De inbraken wer den op klaarlichte dag gepleegd. Op sportpark Meermanskamp starten vanavond de handbal trainingen voor het nieuwe sei zoen. Alle trainingen worden voorlopig daar gehouden. De trainingstijden zijn: 15.45 uur mini's; 16.30 uur, welpen en adspiranten B meisjes; 17.15 uur, adspiranten A meisjes en jongens A 2; 18.00 uur, jon gens A 1; 18.15 uur, dames junioren; 19.15 uur, dames re creanten; 20.00 uur, dames 1 en 2; 21.00 uur, heren senio ren. Bouwbedrijf Roosdom-Tijhuis ziet af van de bouw van een appar tementencomplex op de hoek van de Stationsstraat en de Kerkhofs- weg, op de plek waar nu het Sta tionskoffiehuis staat, voor inge wijden het Bierlokal am Bahnhof. Het aanvankelijke plan was het gevolg van de 'deal' die het bedrijf was aangegaan met de gemeente, waarbij eigenaar Roosdom-Tij huis van de Kalfstermansweide het terrein voor het symbolische be drag van een gulden overdeed aan de gemeente Het bouwbedrijf mocht in ruil daarvoor bouwen op genoemde lokatie, alsmede een vrijstaande bungalow aan de Kerk- hofsweg. Een doorn in het oog van vleesverwerkend bedrijf Enkco, dat zich door de voorgenomen woningbouw belemmerd zag in de uitbreidingsplannen van het be drijf. Op basis van de behoefte aan ruimte en logistieke bedrijfsvoe ring wil Enkco de komende jaren richting Kerkhofsweg/Stations- straat uitbreiden. Volgend jaar al wordt begonnen met de uitbrei ding van de opslag voor diepge vroren produkten. Enige tijd gele den wees Enkco-directeur Frans Noordam op het spanningsveld wonen/werken en de regels die bij een zogenoemd categorie 4-bedrijf ten aanzien van afstand tot wo ningbouw gelden. Hoewel de ge meente volgens de Enkco-directie reeds vorig jaar op de hoogte was van de gesprekken tussen Enkco en (toen nog) Roosdom-Tijhuis- Koopman, benadrukte burge meester D.JVerhoeven dat pas in januari tijdens een kennismakings bezoek aan Enkco te hebben ver nomen, op het moment dat de 'deal' tussen gemeente en Roos- dom al beklonken was. Om de zaak zo goed mogelijk op te los sen, zijn de partijen met elkaar om de tafel gaan zitten, waarbij de gemeente in de persoon van Ver hoeven een bemiddelende rol heeft vervuld. Dat heeft ertoe geleid dat het bezwaar tegen de bouw van de bungalow is vervallen en inmid dels zijn de werkzaamheden dan ook begonnen. Roosdom-Tijhuis ziet dus ook af van de bouw van de appartementen om alle mogelijke procedures te voorkomen. De mo gelijkheid van de bouw van een kantoorgebouw ter plekke wordt wel opengehouden. Het Rijssense bedrijf heeft op dit moment echter een vrij constante 'bouwstroom' in Lukensveld, een factor die onge twijfeld bijgedragen heeft aan het besluit om van de appartementen af te zien. André Knevel houdt op 25 augus tus een bijzonder orgelconcert in de gereformeerde kerk De Kande laar. Knevel, die in Canada woont, komt ieder jaar naar Nederland voor een reeks concerten. Voor zijn jubileumtoernee - hij is 25 jaar concertorganist - heeft hij ook Holten uitgekozen. Knevel is een kei in het spelen van de 'grote meesters'. Daarnaast is hij voortreffelijk in het improvise ren met psalmen en geestelijke lie deren. Zijn spel kenmerkt zich door enorm enthousiasme, kracht, gevoel en virtuositeit. Naast het orgelspel is er koorzang van het Con Spirito Choir uit Wyoming, Ontario. Het koor is in 1953 opgericht en bestaat uit over wegend Nederlandse emigranten. Aangezien ze in Canada ook vaak gebruik maken van de begeieiding van André Knevel, lag het voor de hand zc ook inFJolten uit te nodi gen. Dit koor maakt namelijk een Freedom Tour door ons land. Ze treden in totaal zes maal in Neder land op. Het programma voor de avond is nog niet geheel bekend, maar Kne vel zal onder andere vertolken: Trio in C. dur (H.N. Gerber), Preludeum et fuga (D. Buxtehu- de). Nimrod (Ed. Elgar), Marche military, nol (Elgar) en enkele im provisaties. De avond begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. Ingezonden Na een periode van betrekke lijke rust rondom het Scheper spad te Holten blijkt dat be paalde groeperingen het nodig vinden beslissingengenomen op legale dus wettige wijze weer te moeten gaan aanvech ten. Via de media hebben wij (eigenaren van de grond waarover het huidige pad loopt, alsmede het stuk waaro ver het pad eventueel zou moeten worden doorgetrok ken) moeten vernemen dat ge tracht zal worden via de rech ter de gemeente te dwingen bestuursdwang toe te passen met als doel het pad tot de Enkweg open te stellen. Ons is volstrekt onduidelijk wat de zin van dit alles is. Er is toch een wettig besluit geno menHoe zou u het vinden als hobbyisten een gedeelte van uw tuin tot historisch wandelgebied verklaren met alle gevolgen vandien In het Deventer Dagblad van 11 augustus jl. verscheen het zoveelste stuk over een pad van amper 150 meter lengte. De bijgevoegde situatieteke ning was onvolledig en niet juist. De vermelde 'beziens waardigheden' aan het Sche perspad hebben wij nog niet kunnen ontdekken. Aan het Scheperspad staan twee woon huizen, die volstrekt niet his torisch zijn. Het uitzichtpunt, opgevoerd als attractie, zou eventueel juist kunnen zijn, ware het niet dat in de periode van het toeristendom de maïs ter plekke drie meter hoog staat. Hoezo een schitterend panorama Genoemde tekening is derma- te suggestief en buiten de waarheid, dat wij ons ge dwongen voelen te reageren. Op het moment van over dracht van de grond met wo ningen was niet anders be kend dan dat het pad niet zou worden doorgetrokken. Een reden temeer om over te gaan tot koop. Het zal u duidelijk zijn dat wij niet achter de plannen staan van de heren Van Beek en de NEMO, wie of wat deze club ook mag zijn. Wij steunen het gemeentebe stuur met het ingenomen standpunt en hopen dat het rumoer over het Scheperspad spoedig tot het verleden zal gaan behoren. H.J. Meijer R.A. WiUemsen t systeem van uitreiken van ko- iklijke onderscheidingen gaat t ingang van lintjesregen 1996 imnginnedag) veranderen. De lerscheidingen worden uit- ikt in twee verschillende ordes: de van de Nederlandse Leeuw >r mensen met wel zeer bijzon- e verdiensten en in de Orde van anje Nassau. In deze laatste is ake van een aantal graden en pedailles. De eremedailles gaan fwijnen en daarvoor in de lts wordt een extra graad toege- gd. Lid. Zo is het dus straks gelijk om Lid, Ridder, Offi- Commandeur en nog twee, der gebruikelijk graden in de Ie van Oranje Nassau, toege kend te krijgen. Ook het automa tisme in de toekenning vervalt. Zo was het nu mogelijk om iemand die veertig jaar in dienst is of een Kamerlid een eremedaille uit te reiken, terwijl straks veel meer de nadruk op de bijzondere verdien ste voor de samenleving komt te liggen. Daarnaast is sprake van een stuk democratisering: alle voor drachten moeten worden inge diend bij de burgemeester, die de aanvraag vervolgens voor advies aan de betrokken minister moet indienen bij het zogenoemde Ka pittel voor de Civiele Orden en dus niet meer zelf kan toezeggen. Voorzitter van het Kapittel is oud minister en oud-staatssecretaris mevrouw De Graaff-Nauta. de gemeenteraad zich maan- avond achter het collegevoor- inzake een voorbereidingsbe- over de gedeeltelijke herzie- van het bestemmingsplan 'De keld, herziening 1990' schaart, het licht op groen voor eige- Jacob van Lindenberg om de rgenomen uitbreiding van va- tieoord De Lindenberg te rea- Die uitbreiding ómvat de w van minimaal elf bungalows en bedrijfswoning op het ter- hoek Borkeldsweg-Pannen- De te bebouwen percelen 'n evenwel buiten de bebou- ;sgrens in een gebied met als uiding 'verblijfsrecreatie', ijl de gronden ten noorden de Borkeldsweg zijn aange- 1 als voorkeursgebied dagre- tie. Daarover wordt in het Structuurplan aangegeven dat ont wikkelingen in die sector welwil lend worden beoordeeld ook een uitbreiding van bestaande ver- blijfsrecreatieterreinen in het ge bied. Tegen de achtergrond van deze beleidslijn achten B en W de uitbreiding van De Lindenberg binnen de aanduiding 'verblijfsre creatie' acceptabel. Naar aanlei ding van een opmerking in de vergadering van de raadscommis sie I oriënteert het college zich, mede naar aanleiding van verzoe ken van recreatie-ondernemers, op de noodzaak en wenselijkheid van een tweede dienstwoning bij verblijfsrecreatieterreinen. Het college stelt voor het door C.P. Verlcgh ingediende en mondeling toegelichte bezwaar tegen de uit breiding niet-ontvankelijk te ver klaren. Het was een tijdje stil op het front van het damesvoetbal in Holten, maar daar komt verandering in. Voetbalvereniging Blauw Wit start dit seizoen weer met een dames team. Dat is precies vijf jaar nadat het vorige team er mee stopte. „Dat kwam toen doordat de wed strijden naar zaterdag werden ver plaatst, en dan moeten de meeste meiden werken", legt Jolanda Harbers uit. Zij staat op de nomi natie om het elftal het komend jaar te gaan begeleiden. Het initiatief voor een nieuw da meselftal kwam echter van Willie Aanstoot. Op het moment dat zij vernam dat de wedstrijddagen weer doordeweeks zouden zijn, polste zij de meningen van een aantal oud-speelsters. Daarvan was ongeveer de helft bereid om terug te komen. De rest van de huidige zeventien speelsters be staat uit nieuwe rekruten. Naast een begeleider is Aanstoot ook nog op zoek naar een trainer. „Dat is nu bijna rond", vertelt ze. Zelf heeft ze het te druk om al die taken op zich te nemen. Wel blijft ze aan het damesteam verbonden als cor respondentieadres. Als alles goed gaat start deze week de competitie voor de dames. He lemaal zeker is dat nog niet. Aan stoot: „Wc hebben nog geen be richt gehad over die datum." Nog even afwachten dus. In totaal speelt het team achttien wedstrij den en er wordt gespeeld tegen Het damesteam van Blauw Wit op de gevoelige plaat. Het team is nieuw leven ingeblazen (Foto Bolink). zeven andere teams uit deze streek. Daaronder bevinden zich onder meer Enter Vooruit, GFC uit Goor en Excelsior uit Rijssen. De competitie wordt georgani seerd met goedvinden van de Twentse Voetbal Bond. Maar om dat zij daar zelf geen moeite voor willen doen, wordt de competitie in goede banen geleid door een man die het damesvoetbal blijk baar een warm hart toedraagt, Henk Nijland uit Hellendoorn. De wedstrijden zullen dit seizoen op maandag (uit) en op woensdag (thuis) worden afgewerkt. De trai ningen zullen precies op tegeno vergestelde dagen plaatsvinden, dus op maandag wanneer er op woensdag gespeeld wordt en vice versa. Vorige week woensdag werd al vast een oefenwedstrijd afgewerkt. Tegenstander was het beter ge trainde RKSV 2 uit Rijssen. De einduitslag leerde dat er nog veel noeste trainingsarbeid verricht dient te worden voor de dames van Blauw Wit: 0-9. De dadendrang bij Blauw Wit is er niet minder om. Willie Aanstoot is nog op zoek naar dames in de leeftijden van ongeveer veertien en ongeveer 8 jaar. Als er voldoende animo is wil zij ook daarmee elftal len opstarten. De dames van Blauw Wit spe len woensdag 29 augustus te gen MW'69 uit Marle. Ook voor de projectleidster van de SWOH is de zomerperiode aange broken. Als gevolg daarvan is net kantoor drie weken gesloten (van 23 juli tot en met 13 augustus). Het is dan niet mogelijk om informatie over het ouderenwerk te vragen of om een alarmeringsapparaat aan te vragen. In de periode van 14 au gustus tot en met 26 augustus is het kantoor beperkt geopend. De tele- foonbeantwoorder zal dan steeds aangeven wanneer het kantoor wel bereikbaar is. Het aanvragen van een alarm of het vragen om infor matie op welk gebied dan ook is dan wel mogelijk. Heeft u een alarm en treedt er een storing op, dan kunt u overdag bellen naar Diessenplas. 's Avonds en in het weeken zijn daarvoor de bekende adressen van de heren Kolkman (61368) en Smit (61609) beschik baar. Raadpleeg bij storing ook uw gebruiksaanwijzing. Ook daar staan deze telefoonnummers op. De Autumn Fair 1995 van de An glican Church Twente wordt za terdag 9 september vanaf 13.00 uur gehouden op het landgoed Wei- dam aan de weg Goor-Diepen- heim. Naast tweedehands artike len, zijn er cakes, jams en tal van andere lekkernijen verkrijgbaar, evenals consumpties. Het evene ment biedt voorts een 'Monchy- Thomas Antique-Bric-aBrac Roadshow en een verloting. Ook de kastelletuinen kunnen worden bezichtigd. De toegangsprijs be draagt drie gulden, kinderen tot 12 jaar hebben gratis entree (prijzen inclusief tuinnbezichtiging). Ned. Herv. Kerk: 9.30 uur, ds. S.M. Roozenboom. Nevendienst. Oppasdienst: mevrouw Stam en Nienke Scholten. 19.00 uur, ds. A.J. Leerink, dienst van schrift en tafel.. Dijkerhoek: 9.30 uur, ds. A.J. Leerink, dienst van schrift en tafel.Espelo (Trefpunt), 10.45 uur, ds. A.J. Leerink, dienst van schrift en tafel. Collecte in dienst: Holtens Fond voor Internationale Hulp. Diessenplas: woensdag 30 augus tus: pastor Wiggers. Interkerk. Recreatietent: 10.00 uur, pastor Wiggers. Geref. kerk: 9.30 uur, ds. H.P. Mulder. 19.00 uur, ds. W.H.G. Sienot, Zwolle. Collecte: kerk. Kindernevendienst groep 2 en 3 o.l.v. Hans Paalman; groep 4 en 5 o.l.v. Hans Stam; groep 6 en 7 Jenny Wieldraayer. Oppasdienst, 0-3 jaar: Ans Valster, Marita Wit haar en Janneke Bolink. 4-6 jaar: Gerdien Tromop en Jeanette Aan stoot. RK kerk: 10.00 uur, pastoor Ra demaker of pastor Hogenelst. Eu charistieviering. Oppasdienst: mevrouw Stam en Nienke Schol ten. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Holten; Samenkomst 10.00 uur; Bidstond 19.00. Okkenbroek: 9.30 uur: ds. F.H. Scheffer uit Erichem, Uitgangs collecte: Zendingsbussen. Neven- dienst. Nieuw-Heeten: zaterdag 19.00: eucharistieviering. Zondag, 09.00: woord- en communie dienst. Kerktelefoon: Uitzendin gen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: E. Bijisma, Grotestraat 86, Diepenheim. Telefoon: 05475-2010. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daarbui ten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: (Kruiswerk) Centrale Thuiszorgtele foon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kind zorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag be reikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg-hulpmiddelencentrum Gaardenstraat 31uitleen maandag t/m vrijdag 13.00-13.30 uur. Zieken vervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende ans: tel. 6 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysio therapie Holten, Gaardenstraat 31tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00- 17.30 uur. Behandeling volgens af spraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 6 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiën ten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29- 31, tel. 6 14 36. Thuiszorg Midden Overijssel: Thuis- zorg/gezinsverzorging en algemeen maatschappelijk werk. Hoofdkantoor Nijverdal, Kerkstraat 6, tel. 0548- 616465. Tijdens kantooruren bereik baar. Spreekuren: maandag t/m/ vrij dag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Kantoor Holten, Gaardenstraat 29, tel. 0548-362784. Spreekuren: dag t/m. vrijDag 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreekuur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. Stichting Welzijn Ouderen: Gaar denstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. Slachtofferhulp: Het Buro Slachtof ferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreekuren worden met doorgeschakeld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefoni sche Hulpdienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9 -11 uur in het politiebureau te Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Gemeentewerken: De storingsdienst gemeentewerken is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 61972) voor klachten over bijvoorbeeld kapotte riolerings- pompen, niet brandende straatverlich ting, gaten in het wegdek of andere storingen. Buiten kantooruren kunt u uw naam, adres, telefoonnummer en aard van de klacht inspreken op een band, waarna de dienstdoende sto ringsambtenaar automatisch bericht krijgt. Dierenbescherming: E. Westhof, re gio-inspecteur, tel. 05480-17171; werkgroep Holten: E. Grootewal, tel 05731-1538. Energievoorziening: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, De venter. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. Woningbouwvereniging Onze Wo ning: Spreekuur Holten in gemeente huis iedere 1 e dinsdag van de maand 's morgens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. Oudheidkamer Hoolt'n: Dorpsstraat 27. Tot en met herfstvakantie geopend op maandag, dinsdag en zaterdag van Zaterdag 26 augustus: 7.00 uur, vis wedstrijd senioren HSV De Rietvoorn; 10.00 uur, MAC Totaaldag Maandag 28 augustus: 18.15 uur, vis wedstrijd junioren HSV De Rietvoorn Zaterdag 2 september: jubileumre ceptie OCH (50 jaar) in kantine Meer manskamp Zondag 3 september: 14.00 uur, MAC-puzzelrit vertrek 't Stuurhuus Maandag 4 september: 20.30 uur, li beraal café in café Vruggink. Donderdag 7 september: 19.00-22.00 uur, wijnmarkt HHV op Smidsbelt; 19.30 uur, start Keunefeesten met Ve ronica Drive In Show in feesttent Vrijdag 8 september: Keunefeesten: 's ochtends muzikale happening Raz zmatazz voor basisscholen in de feest tent; 's avonds Lee Towers in tent. Zaterdag 9 september: Keunefeesten: 9.00 uur, vrijmarkt; 14.00 uur, open podium en 14.30 uur, dweilorkesten- festival om Koperen Keun in de feest tent; 's avonds Ame Jansen. Zondag 10 september: Keunefeesten: 11.30 uur, Frühschoppen in de tent met Boh Foi Toch en Die Flegel. Zaterdag 9 september: Vrijmarkt op Smidsbelt Maandag 11 september: afdelingsa vond NBvP Holten Zaterdag 16 september: MAC Erwin- cross Zondag 17 september: MAC Trek kersiep Vrijdag 22 september: sponsorloop SV Holten atletiek Zaterdag 23 september: tussen 8.00- 10.00 uur, start Holterbergherfsttoer WVH bij de sporthal Zondag 24 september: 7.0G uur, vis wedstrijd senioren HSV De Riet voorn* Zondag 1 oktober: NK motocross solo's op Zuurbergcircuit Zaterdag 7 oktober: Nacht om Hol ten (nachtpuzzelrit MAC) Zondag 8 oktober: 7.00 uur, viswed strijd senioren HSV De Rietvoorn Dinsdag 10 oktober: bijeenkomst NBvP Holten Donderdag 12 oktober: start herfstex- positie Bos Dierenwereld 'Wild en landschap' Zaterdag 14 oktober: 20.00 uur, con cert jongerenkoor Campanella in de dorpskerk. Zondag 15 oktober: 10.00 uur, start MAC klassiekerrit 't Stuurhuus Vrijdag 27 oktober: 20.00 uur, OCH met toneelstuk 'Onder één dak' in gebouw Irene Zaterdag 28 oktober: Diepe Hel Hol- terbergloop Zondag 29 oktober: 14.00 uur, MAC puzzelrit, start 't Stuurhuus Vrijdag 3 november: 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar Zaterdag 4 november: 20.00 uur, Chr. Ontspannings Club met blijspel in De Kandelaar. Zaterdag 11 november: speelgoed beurs in De Boschkamp Woensdag 15 november: boekvoor- dracht voor NBvP Holten in zaal Vos- Vrijdag 17 november: najaarsconcert Holtens Mannenkoor. Zondag 19 november: 14.00 uur, start MAC puzzelrit bij 't Stuurhuus Zaterdag 25 november: MAC-jubi- leumreceptie en feestavond; jubi- leumshowconcert HMV in de sporthal m.m.v. Margriet Eshuys Vrijdag 8 december: 19.30 uur, leer lingenconcert MOC Holten Zaterdag 9 decmeber: 11.00-12.00 uur, open huis MOC Holten in De Boschkamp Maandag 18 december: jubileumvie ring NBvP Holten (50 jaar) Woensdag 20 december: 19.30 uur, volkskerstzang in De Kandelaar Dinsdag 26 december: 14.00 uur, start kerstpuzzelrit bij MAC-Stuurhuus m Ondertrouwd: H.J. Wechstapel en G. van Schooten; F.W.P. Dogterom en J.M. Russ. Overleden: A.J. Pekkeriet (82).

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 3