Zonnig en 'supergoed' Dijkerhoeks feest rSMsa m Onderzoek samenvoeging openbare basisscholen Midzomer conce rt is schot in de roos i# HOLTENS NIEUWSBLAD Weer meer bezoekers dan vorig jaar Gemeente Volgend opnieuw op langste dag Drie prijzen voor amazone Zwennie Vincent Winnaars van V aderdagpuzzel DONDERDAG 29 JUNI 1995 „Supergoed werkelijk!," jubelde feestcommissie Wim Bannink zondagmiddag op de zonovergoten weide naast Het Bonte Paard. Lokatie van het 102de school- en volksfeest van Dijker- hoek. „Het kon gewoon niet beter. Mede door het mooie weer waren er beduidend meer bezoekers dan vorig jaar. Vrijdagavond zo'n 600, zaterdagavond 850 en in en rond de tent al die dagen constant volop bezoek." Het Dijkerhoeks feest bood als vanouds een enorm aantal activi- teiten voor jong en oud. Vrijdag middag werd het spits afgebeten voor de jeugd met kindervariété door Deventenaar Wibo Westra. Bannink liet weten dat het optre den reuze in de smaak was geval len, zodat Westra volgend jaar naar alle waarschijnlijkheid op nieuw de Dijkerhoekse bühne mag beklimmen, 's Avonds trok de re vue in de feesttent volop belang stelling, waarover elders meer in deze krant. Feestend Dijkerhoek ging vervolgens zaterdag vroeg uit de veren om te genieten van de grote optocht, waar maar liefst 23 wagens en zeven loopgroepen aan deelnamen. Ondanks het vroege tijdstip was het opvallend druk langs de route. Bannink toonde zich uiterst tevreden over het aan tal deelnemende disciplines: „Als je dit met Holten vergelijkt, mo gen we als buurtschap echt niet klagen. Sterker, je kunt er trots op zijn. Uiteindelijk bestaat de op tocht in Holten doorgaans voor een groot deel uit wagens uit die zelfde buurtschappen." Ook de kwaliteit van de stoet achtte hij sinds het 100-jarig jubileum van het feest sterk verbeterd. De mees te ideeën waren weer gebaseerd op actuele zaken in eigen land of dich terbij, in Holten. Enkele thema's: de Poolse dames van plezier die naar Nederland komen om geld te verdienen, Klazien uut Zalk met haar visie op de pil in relatie tot het ziekenfondspakket, vijftig jaar HMV en de mogelijkheid om de isekse van je kina zelf te kiezen. Een opvallende wagen was die met het thema geboortegolf in Dijker- hoek: maar liefst zestien vrouwen in de buurtschap verwachten bin- I nenkort een kind. Bij de loopgroe pen viel met name de groep Koffie tijd op. Speciaal voor mannen in hoge nood had de organisatie dit jaar een zogenoemde 'zeikgötte' ge bouwd, zodat het 'boompjespias sen', dat andere jaren nogal eens voor problemen zorgde, voorko men werd. Het optreden van de Nederlandse Tommy Cooper Hans Versnel viel enigszins tegen. Flauw, luidde het commentaar. Desondanks kreeg Versnel de feestgangers voor een groot deel aan de polonaise. Minstens even indrukwekkend was het optreden van de Dijkerhoekse artieste in spé Gerjanne Meijerman. Begeleid door de Perfect Showband zong zij het bekende nummer 'I will survive' en kreeg daarmee het pu bliek massaal op de dansvloer. Hoewel sommigen de slaap nog in de ogen hadden, was feestend Dij kerhoek zondagochtend al weer paraat bij het Frühschoppen, waar behalve de Barchemer Bargkapel ook het Luttenbergse duo Höllen- boer acte de présence gaf. Naast enkele nieuwe nummers bracht het tweetal ook bekende meezingers. Volop sfeer dus in de tent, ook tijdens het optreden van Erik Ren- sen, die op zijn welbekende humo ristische wijze verslag deed van de Als Dijkerhoekse van het jaar werd Rikie van de hakker (Nijkamp) door de buurtschap gereden. Op de wagen tevens kinderen in traditioneel bakkerskostuum (Foto WV) verkiezing van de mooiste tuin van het jaar. Winnaar werd André Heetkamp. Ijs, varken aan het spit en bier waren kenmerkend voor de zono vergoten middag, die muzikaal opgeluisterd werd door De Braandheultkes en voor de jeugd tevens een flippo-ruilbeurs in pet to had. Van dit laatste was het succes bij voorbaat al verzekerd. Vertraagd door twee lekke ban den, startte de Freestyle Skishow met aanmerkelijke vertraging. MAar toen de springschans een maal was opgebouwd, stroomde de weide naast de tent binnen een mum van tijd stampvol en zorgden drie vermaarde skiërs voor een spectaculair schouwspel met ver scheidene adembenemende spron gen. Optocht: Pubiiekprijs: wagens: Klazien uut Zalk (Waterhook) loopgroepen: Dis- neyfiguren (fam Wagenvoort). Zes kamp: 1. Oude Deventerweg (tevens wisselbeker); 2. Sangeldijk; 3 The Party Widows. Tünelüken: Heren: gedeeld eerste Erik Weqstapel/Dinand Reylink. Dames: 1 Fenny Gerritsen; 2. Gerda Koeslag; 3. Diana Roeterdink Stoelen dans: 1 Yvonne Vlogtman; 2. Willemien Boode;3 Henny Krabbenbos; 4. Sandra Broekhuis; 5. Fenny Gerritsen; 6. Miran da Heimink; 7. Jo Oosterveld. 'Zeikgötte' Na de kleinvee- en rommelmarkt en de spelletjes voor de jeugd op het feestterrein, volgde in de mid dag de zeskamp, waar zeventien ploegen het publiek veel vermaak boden en menig zweetdruppeltje wegwerkten. Die druppels waren er ook in overvloed bij het tünelü ken, want ondanks de verwoede pogingen van diverse deelnemers om droog de overkant te halen, belandde menigeen in het water. 'Een gezellige toon zette de sfeer tijdens het feest dat 's avonds volg de in de stampvolle tent. De Per fect Showband zorgde daarbij voor passende muziek en brach{ diverse bekende nummers die door het uitgelaten publiek uit vol le borst werden meegezongen. Tussen zang en dans door werden de kelen veelvuldig gesmeerd met goudgeel gerstnat en voor de hon- gerigen stond als vanouds buiten een vis- en snackkraam opgesteld. In verband met de nog altijd dreigende opheffing van de Bos- school en de toenemende (orga nisatorische) werkdruk voor de basisschooldirecteuren, gaat de gemeente onderzoeken op welke wijze het openbaar basisonder wijs geherstructureerd kan wor den. Kern daarvan is de samen voeging van de vier openbare basisscholen: Holterenkschool, Haarschool, Dijkerhoek en Bos- school. Geen één groot scholen complex, maar wel een ineens melting vn het organisatorische deel. Met het oog op de toekomstige structuur stemde de raadscommis sie onderwijs vorige week in met de door B en W voorgestelde leden van de stuurgroep die het onder zoek begeleiden gaat. Daarnaast is sprake van een werkgroep, die be staat uit de directeuren van de vier betrokken scholen. Nog deze zo mervakantie zal een door de ge meente ingehuurde projectleider het voorbereidende werk doen, zodat stuurgroep en werkgroep direct daarna aan de gang kunnen gaan. Opzet is dat de zaak medio 1996 op papier staat. Projectleider is G.JElferink uit Wijhe, verbon den aan het adviesbureau ODRP (Organisatie, Documentatie, Re gistratie, Personeel, red.) en des kundige op onderwijsterrein. Het ODRP is een zusteronderneming van de Vereniging van Nederland se Gemeenten. Dat de toekomstige structuur van het basisonderwijs in Holten on der de loep wordt genomen houdt enerzijds verband met de nog altijd dreigende sluiting van de Bos- school, anderzijds is er de toene mende werkdruk voor de direc teuren in de vorm van organisato risch en administratief werk. Bur gemeester D.J. Verhoeven: „Veel taken die voorheen door het rijk werden uitgevoerd, komen nu te recht bij de directeuren. Vooral op de kleinere scholen zorgt dat voor problemen, omdat de directeur daar nog flink wat uren voor de klas staat." Burgemeester D.J. Verhoeven liet weten dat bij de samenvoeging gedacht wordt aan twee mogelijkheden: één grote ba sisscholengemeenschap of een ge meenschap van basisscholen. In het eerste geval is sprake van 'bo- venschoolsjnanagement': organi satorisch één grote school met vier vestigingen in de gemeente waar onderwijs wordt gegeven en waar van de directeur dan 'coördinator' wordt. Zou gekozen worden voor een gemeenschap van basisscho len, dan blijft iedere school onaf hankelijk, maar wordt wel samen gewerkt. Èlferink is als adviseur aan zowel de stuur- als de werkgroep ver bonden. Om de zaak verder uit te werken geeft de stuurgroep te zij ner tijd opdracht aan de werk groep. Burgemeester Verhoeven zelf is voorzitter van de stuur groep, die verder bestaat uit twee ouders, twee personeelsleden (mevr. J.J. Kolk/Bosschool en W. Oort/Haarschool), twee ouders Er zit muziek in de berg. Dat was de conclusie die niet alleen be stuurslid Fred Does van de Kring Bewoners Holterberg (KBH) jtrok, ook menig aanwezige op de weide achter bistro De Hofter- berg was het er vorige week woensdagavond over eens dat het eerste midzomeravondcon cert een regelrecht schot in de roos was. Het intitiatief van de Holterberg- bewoners sloeg duidelijk aan, al- fioewel het bezoekersaantal, met pame aan het begin van de avond, enigszins tegenviel. Dat gelijktij dig de vierde avond van de fiets vierdaagse plaatshad, droeg daar fcekcr toe bij, want gaande de avond stroomde het veld achter bistro De Holterberg toch aardig vol muziek en gezelligheid min nende Holtenaren, vakantiegan gers en zelfs enkele concertgangers vanuit omliggende gemeenten. Zij jallen genoten van optredens van 'HMV, het Holtens mannenkoor (HMK), zanggroep Octopus en dweilorkest De Braandheultjes. Ieder in geheel eigen stijl, maar alle zeker evenveel gewaardeerd. Het voorgenomen dweilen van een flink aantal concertgangers achter De Braandheultjes aan van het NS-station naar de berg, viel te gen. Op musici en slechts enkele bezoekers na, begaven veruit de meeste bezoekers zich per fiets of auto naar het veld achter de bistro. Met het concert wilde KBH een traditie van weleer in ere herstel len. Ooit vormde de berg het na tuurlijke decor van openluchtspe len. Zeer populair en jammer ge noeg ter ziele gegaan. KBH-woordvoerster Eline Zoet was dik tevreden over de opkomst bij het eerste midzomerconcert: „Naar schatting waren er buiten de musici zo'n 200 mensen op de berg. Voor zo'n eerste keer niet slecht. Bovendien is het fijn dat we niet alleen 'bergbewoners' zagen, maar ook mensen vanuit Look en enkelen ook uit Holten. Een rede lijke doorsnee dus en dat is ook waar we naar streven." Eline ver zekerde dat het midzomeravond concert ook volgend jaar gehou den zal worden. Naar alle waar schijnlijkheid opnieuw op de lang ste dag van het jaar en op dezelfde sfeervolle lokatie, die een fraai uit zicht over Holten biedt. Een bete re plek zelfs nog dan het iets lager gelegen weiland dat aanvankelijk uitgekozen was maar bij nader in zien te soppig bleek. Waardering Het eerste midzomeravondcon cert werd officieel geopend door burgemeester D.J. Verhoeven: „Er zijn tal van verenigingen in Holten die zich met muziek bezig houden. Nu dus ook de KBH, die we al kennen als actieve belangen behartiger van de bergbewoners en van allerlei andere (milieu)aspec- ten rond de berg. Hopelijk lokt dit concert in de toekomst meer be langstellenden naar de berg, want een dergelijke muziekavond op de langste dag heeft toch iets heel speciaals." Onder het genot van een drankje en een (exclusief) hap je, genoten de bezoekers van de diverse optredens. Zonder de an deren tekort te doen, was er veel waardering voor Octopus, dat (nog) niet zo vaak in de schijnwer pers treedt. Jammer was wel de afstelling van het geluid enigszins te wensen overliet. Voor wie wat meer wilde weten over wildbe- heer, flora en fauna op de berg of alles wat met scouting te maken heeft, gaven organisaties als het IVN Holten-Nijverdal, natuur museum Bos Dierenwereld, scou ting Holten, Natuurmonumenten en de Wildbeheereenheid Holten acte de présence op de weide. Na twee uur muziek op de berg was het rond tienen tijd voor de Grote Finale, waarbij alle deelnemers het Sallandlied over de enk lieten schallen. Van de prijsvraagformulieren 'Ken uw steek' die Bos Dierenwereld uitdeelde, werden er 64 weer inge leverd. Drie personen wisten één vraag niet te beantwoorden, acht misten er twee en twaalf misten drie antwoorden. Alleen Christien Kronenberg, Motieweg 2, wist alle antwoorden. „Er is dus nog wat aan streekkennis te doen,conclu deerde museumbeheerder Kees Bos. (H. Warrink /Holterenkschool en H. van den Brink/Dijkerhoek), beleidsambtenaar Martien Sarink en twee gemeenteraadsleden. Eén van de partijen die het Bestuursak koord hebben ondertekend (GB/WD/D66) en één van de oppositie (CDA/PvdA). Van de eerste groep is dat Willemien Klein Velderman (GB), van de tweede Ab Stegeman. Plaatsvervanger voor mevrouw Klein Velderman is Jan Kevelam (WD), voor Stege man Harry Dul (CDA). De Holtense amazone Zwennie Vincent is zeer succesvol geweest bij de Almelose Ruiterdagen. Met haar paarden Everest en Little Chance behaalde ze drie prijzen. In de categorie B-springen eindig de ze met Little Chance op een derde plaats. Die positie verbeter de ze zelfs bij het ZZ klassiek parcours met Everest, met dit zelfde paard scoorde ze ook een derde plaats bij de Trial, een der- by-achtig parcours met 21 hinder nissen en 27 sprongen. Ook een ander lid van de Landelij ke Rijvereniging De Bergruiters, Gerrie van Lies, oogstte succes sen. Met J ulliët werd ze respectie velijk tweede en vierde bij de B-dressuur. Dat voetbal 'in' is, blijkt uit de aanzienlijke hoeveelheid oplossin gen van de Vaderdagpuzzel die in de brievenbus van het Holtens Nieuwsblad belandde. Een actie van de Holtense Handelsvereni ging in samenwerking met de krant. Uit de ongeveer honderd inzendingen werden vijf winnaars getrokken, die allen twee kaarten ontvangen van een thuiswedstrijd van Go Ahead Eagles in De Ade laarshorst in het nieuwe seizoen: B.J. Trentelman, Canadastraat 49; S.C. Meinsma, Het Landeweerd 14; G. F.fftink, Churchillstraat 50; H. Bos, Sluiskade 22 67 Almelo; F. Heijda, Canadastraat 26. De prijswinnaars ontvangen tevens persoonlijk bericht thuis. Zodra het competitieschema van de Eagles bekend is, krijgen ze op nieuw bericht over welke wed strijd in Deventer bezocht wordt. Openbare kennisgeving inzake verleende ontheffingen of vergunningen 1. Bouwvergunning is verleend voor: - wijzigen gevels van bedrijfshal Keizersweg 37; - uitbreiden bedrijfswoning Landuwerweg 15, - bouw garage/berging/paardestal Maneschijnsweg 12; - bouw 4 woningen Erve Lukensveld 10 t/m 16 (even); - bouw 9 woningen Eekelscharen 1 t/m 9 (oneven) en Erve Lukensveld 18 t/m 24 (even); - bouw 2 woningen Erve Wiegmannink 3 en Eekelscharen 12, - bouw 4 woningen Erve Wiegmannink 5 en 7 en Eekelscharen 14 en 16; 2. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingplichtige bouwwerken: - bouw bijkeuken Menumsweg 1 3. Voorts is vergunning, ontheffing e.d. verleend voor: - uitoefenen restaurantbedrijf Langstraat 22; - concours hippique L.R. De Bergruiters (2 juli 1995); - grasmaaimachineraces M.A.C. De Holterberg (2 juli 1995). Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postus 13, 7450 AA Holten. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat op de daarbij aangegeven data aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor; - bouw dubbele garage Larenseweg 18 (20 juni 1995); - bouw opslagloods Sangeldijk 16 (20 juni 1995); - plaatsen kantoor-unit Jeurlinksweg 5 (20 juni 1995); - bouw overkapping Keizersweg 45 (20 juni 1995); - bouw woonhuis Erve Wiegmannink 10 (21 juni 1995); - wijzigen gevels Waardenborchstraat 10 (23 juni 1995); - uitbreiden woonhuis Reilinksweg 10 (23 juni 1995); - uitbreiden woonhuis Reilinksweg 10a (23 juni 1995). De bouwaanvragen liggen tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bu reau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. Gemeentegids Holten In de eerste week van juni is de gemeentegids Holten 1995 in de gehele gemeente huis-aan-huis verspreid. Op adressen met een anti-reclamesticker is echter geen gids bezorgd Inwoners die de gids niet hebben ontvangen, kunnen een exemplaar afhalen op het gemeentehuis. Voorbereidsbesluit De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente bij zijn besluit van 26 juni 1995 heeft ver klaard, dat een gedeeltelijke herziening wordt voorbereid van het bestemmingsplan „Kom Holten" ten behoeve van: a. op bouw van een vervangende stallingsruimte (garage) op het perceel Larenseweg 18 te Holten; b. de realisering van het project EHAG aan de Dorpsstraat, een en ander voor zover omvattende de gebieden zoals in rode kleur op de bij bedoelde besluiten behorende en als zodanig gewaar merkte tekening is aangegeven. Het voorbereidingsbesluit treedt in werking met ingang van de vierde dag na de dag van de be kendmaking en ligt vanaf deze datum voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek). Holten, 29 juni 1995 De burgemeester voornoemd, D. J. Verhoeven. Vrijstelling bestemmingsplan „Kom Holten" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 19a, lid 4, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat met ingang van 3 juli 1995 gedurende twee weken voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage zal liggen een verzoek om vrijstelling van het bestemmingsplan „Kom Holten". Dit verzoek heeft betrekking op het bouwen van een garage op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie F, nummer 4553, plaatselijk bekend als Larenseweg 18 te Holten. Gezien de situering van de garage deels buiten het op de plankaart aangegeven bebouwingsvlak, alsmede vanwege de voor het onderhavige perceel ontbre kende aanduiding „bijgebouwen toegestaan (bij winkels en horecabedrijven)", kan een aanvraag om bouwvergunning slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in arti kel 19 WRO. Daar het bouwplan in overeenstemming is met een voorgenomen herziening van het bestemmingsplan, zijn burgemeester en wethouders voornemens bedoelde vrijstelling, alsmede de gevraagde bouwvergunning met toepassing van artikel 50, lid 5, Woningwet te verlenen. Gedu rende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen het ver lenen van vrijstelling naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smids belt 6, 7451 BL Holten. Holten, 29 juni 1995 De burgemeester, D. J. Verhoeven Goedkeuring 15e wijziging bestemmingsplan „Dijkerhoek" Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat gedeputeerde staten van Overijssel bij hun besluit van 14 juni 1995, kenmerk RGP 95/1022, hebben goedgekeurd de 15e wijziging van het bestemmingsplan „Dijkerhoek", vastgesteld bij besluit van burgemeester en wethouders van 25 april 1995, nr. 13/IJm. Het wijzigingsplan is vastgesteld met het oog op de bouw van een woning aan de Hakkertsweg 18 te Holten. Het besluit van gedeputeerde staten en het goedgekeurde plan liggen ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage Tegen het besluit van gedeputeerde staten inzake goedkeuring kan een belanghebbende binnen 6 weken, in gaande op de dag waarop deze beschikking is bekendgemaakt, beroep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit van gedeputeerde staten inzake goedkeuring treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn. Indien binnen de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is ingediend, treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. Holten, 29 juni 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, H. de Blaauw, 1-.s. de burgemeester, D. J. Verhoeven Publikatie concept-inventarisatielijst (A-lijst) saneringsgevallen geluidhinder), (artikel 88.1 Wet Geluidhinder). Conform artikel 88.1 van de Wet Geluidhinder heeft de gemeente een inventarisatie laten uitvoeren van in de gemeente Holten aanwezige woningen welke een grote geluidsbelasting ondervinden door weg- of railverkeer. Aan de hand van deze inventarisatie zal de minister van VROM bepalen welke woningen in Holten in aanmerking komen voor geluidssanering (bijvoorbeeld door gevelisolatie of andere maatregelen). De kosten van deze saneringen zullen worden betaald door het Rijk. Bij de inventarisatie van geluidsbelaste woningen wordt onderscheid gemaakt tussen woningen die een zeer hoge geluidbelasting ondervinden van het weg- en/of railverkeer en daarom nog in begin sel voor 2002 gesaneerd dienen te worden (de zgn. A-lijst) en woningen met een iets minder hoge geluidbelasting die in principe voor 2010 gesaneerd moeten woren (de zgn. B- en C-lijsten). De nu uitgevoerde inventarisatie is in eerste instantie beperkt tot de woningen die in aanmerking komen voor de A-lijst. De overige woningen zullen vóór 1997 geïnventariseerd worden. De woningen die uiteindelijk niet op één van de lijsten voorkomen hebben een lagere geluidbelas ting en komen niet voor geluidwerende voorzieningen in aanmerking. De ontwerp-inventarisatielijst (A-lijst) ligt vanaf vrijdag 30 juni 1995 tot en met vrijdag 28 juli 1995 ter inzage op het gemeentehuis. Belanghebbenden kunnen ten aanzien van deze lijst hun zienswijze schriftelijk tot en met vrijdag 28 juli 1995 gemotiveerd en ondertekend indienen bij Burgemeester en Wethouders van Holten (post bus 13, 7450 AA Holten). Indien u uw zienswijze mondeling naar voren wilt brengen kunt u contact opnemen met de afdelingen gemeentewerken of algemene zaken van de gemeente (telefoon 7 38 39). Naar aanleiding daarvan zal het college van b en w bezien of de lijst alsnog aangepast dient te worden. Daarna wordt een definitieve inventarisatielijst (A-lijst) vastgesteld en aan het ministerie van VROM toegezonden. De minister bepaalt vervolgens aan de hand van deze lijst of en zo ja wanneer de woningen op de lijst gesaneerd zullen worden. De bewoners van deze woningen zullen tezijnertijd nader bericht ontvangen van de gemeente. Wet Milieubeheer Ter inzagelegging ontwerp-beschikking met vergunningaanvraag Op de Afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten liggen vanaf 29 juni 1995 tot 28 juli 1995 op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur, ter inzage de ontwerp-beschikkingen met ver gunningaanvraag ingevolge de Wet Milieubeheer van: I. de heer H. J. Hulsman, Boerendanssteeg 29 te Holten tot het veranderen van het melkrundvee-, mestvarkens- en fokvarkensbedrijf op het perceel Boerendanssteeg 29 te Holten; 2. de maatschap Schutte, Brenderweg 2 te Holten tot het veranderen van het melkrundvee- en mestvarkensbedrijf op het perceel Brenderweg 2 te Holten. De ontwerp-beschikkingen omvatten het verlenen van de vergunning onder voorschriften die de na delige gevolgen voor het milieu moeten voorkomen of zoveel als mogelijk is moeten beperken. Ge motiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen zowel schriftelijk als mondeling door een ieder worden ingebracht binnen vier weken na de datum van terinzagelegging. De beden kingen moeten bij Burgemeester en Wethouders van Holten Postbus 13, 7450 AA Holten worden ingediend vóór 28 juli 1995. Mondelinge bedenkingen kunnen worden ingebracht op een openbare zitting op verzoek tot aan het einde van de bovenvermelde termijn van 4 weken. Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later be roep instellen tegen de beschikking bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Tijdelijke afsluiting Langstraat (gedeelte Evertjesweg-Markeloseweg). In verband met onderhoudswerkzaamheden aan bovengenoemd weggedeelte, is dit gedeelte tijde lijk afgesloten voor doorgaand verkeer. De werkzaamheden zullen naar verwachting tot vrijdag 7 juli a.s. duren. Het verkeer zal via een andere route omgeleid worden.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5