Bergruitertjes succesvol op diverse concoursen OKIA sterk in strijd om regiokampioenschap Sport Sin Holten 'Niet mogelijk zonder inzet van vrijwilligers' Deelnemers triathlon Promotie voor vier tennisteams WVH'ers volbrengen wielerklassieker Knappe derde plaats voor Twenhaarsveld Heropening van hoofdveld Vletgoor SPORT HOLTEN HOLTENS NIEUWSBLAD sportrubriek Afsluiting schaakseizoen Damesvoetbal bij Blauw Wit? oostnederland Burgemeester over Triathlon Holten: Totaaldag Blauw Wit afgelast Ten Brinke naar Almere Toernooi verregend NAAR r DONDERDAG 15 JUNI 1995 7 Het seizoen van ponyclub De Bergruitertjes is in volle gang, overal worden met succes con coursen bezocht. Individueel hadden zich onder andere enkele Bergruitertjes opgegeven voor het concours in Goor. Met het onderdeel dressuur, klasse B, be haalde Kim Lumi met Fantasy cat.D de eerste prijs. Saskia Aan stoot dressuurde tweemaal in verschillende ringen en werd met Vaya Con Dios cat. D tweede en vijfde. Marjan Noteboom werd met het onderdeel springen in de klasse Z met Amigo cat. C eerste. Tijdens het Pinksterweekend was er een groots concours te Hellen- doorn. De Bergruitertjes gingen hier gezamenlijk naar toe. Met net onderdeel springen werd in de klasse Z Marjan Noteboom met Amigo cat. C eerste; in de klasse M Chantal Sluiter met Surprice cat. C eerste; in deze klasse Daniëlle van de Kaap met Wendy K cat. D derde; in de klasse L Chantal Slui ter, deze keer met Blue Thunder cat.C eerste en in de klasse B Jose Mol met Sissy cat.C eerste. In diverse ringen werd gedres- suurd. In de klasse B behaalde Henrike Kevelam met Kiddy cat. C een derde prijs; Marleen de Roos met Amillion cat. D een tweede prijs; Sandra Boeve met Fancy cat. D een tweede prijs, zus Vera Boeve met Fancy een vierde prijs. Joanna Spakman werd in de klasse L met Saskia cat. C eerste. In ring 4 ging - van de circa 20 deelnemers L-dressuur cat. D/E, de eerste prijs naar Kim Lumi met Fantasy; de tweede prijs naar Inge Koster met Pluto cat. D en de derde prijs naar Sabine de Roos met Kadanz cat.D. Het viertal Cindy, Marleen, Claudia en Henk J an werd eerste met de groepsdres- suuur. Tweede Pinksterdag was in Hel- lendoorn voor Esther Lammers en Mark de finale van in totaal drie concoursen. Door eerste te wor den met Mark M-springen werd zij de winnaar van de Salland Twenthecup. Woensdagavond to- gen enkele Bergruitertjes naar Rijssen om zich te selecteren voor het Overijssels kampioenschap, de Gallopade. Danielle van de Kaap werd met Wendy K achtste in de rijstijlcompetitie en verzekerde zich zo van deelname op dit onder deel. Vele Bergruitertjes zullen aan de start verschijnen, zowel met dressuur als springen, op 1 juli in Oud Leusen. Zaterdag was de po nyclub in Olst present. Ook nu ging het eerder genoemde viertal weer met de eerste prijs strijken. Vele bekers gingen richting Hol ten. In de L-dressuur werden de combinaties J oanna Spakman/Sas- kia eerste; Henk Jan Mark- voort/Sharim derde; Kim Lumi- /Fantasy tweemaal vierde; Brigitte Heimeriks/Silvia vijfde. B-dres- suur: Esther Lammers/Black Boy eerste; Vera Boeve/Fancy eerste; Sandra Boeve/Fancy tweede; Lu- cinda Anderson/Telly derde; Sas kia Aanstoot/Vaya Con Dios vier de; Marleen de Roos/Amillion vierde en vijfde; Sandra Boeve- /Fancy vijfde. Met het onderdeel springen-L werd Brigitte Heime- riks met Silvia cat.D eerste. De tenniscompetitie 1995 is ten einde. Van TC Holten hebben de laatste vier teams afgelopen week hun zevende en laatste competitie wedstrijden gespeeld. Donderdag dames-1 had een kleine kans om le te worden, maar zijn tweede ge worden met 1 punt verschil; dit is het derde jaar dat ze het net niet gered hebben om naar de derde klas te gaan. Ook de andere drie teams behouden hun klasse. De eindstanden van de donderdag- en vrijdagteams in hun poule: do.da mes-1 (A. v.d. Akker) 2e; do.da- mes-2 R. Feith) 4e; vr. heren-1 (J. Hut) 3e; vr. heren-2 (A. Hui- ting) 5e. De club is meegedeeld dat het zondag herenteam 8e klas dat tweede geworden is, ook promo veert en volgend jaar in de zevende klas mag spelen. Van alle 23 teams gaan er nu dus vier in 1996 naar een hogere klasse en niemand degra deert, ook zat. heren-2 niet. Uitslagen: DONDERDAG DAMES: Hol ten 1-Gr. Driene 1,4-1Holten 2-lttersum 2, 3-2; VRIJDAG HEREN: Holten 1- M.T.V.'65 1, 3-2; Holten 2-ter Spille 1, 2- Sommtge Bergruitertjes konden er niet genoeg van krijgen en togen zondag naar Zelhem. De in bla kende vorm verkerende spring- combinaties eisten hier wederom de ereplaatsen op. Chantal Sluiter- /Surprice klasse M eerste; Esther Lammers/Mark eerste; Sabine de Roos/King Kadanz derde. Deze dekhengst toonde zijn veelzijdig heid door met Sabine ook nog eens vierde te worden in de dressuur klasse L. Tijdens het vijfde toernooi om de titel om het Oostelijk Kampioen schap in Tilligte, de laatste voor de zomerstop, lieten alle OKIA- teams zich van de goede kant zien. Ondanks het slechte weer en het zware terrein trokken ze hun puntjes bij elkaar. Het 640 kg A-team kwam meteen in de eerste trekbeurt al tegen Ei bergen te staan. Dit werd een ge lijkspel. Hierna werd er ook nog verloren van Heure (eveneens ge lijkspel) en van Vios Bisons 2 pun ten. Omdat ook Eibergen van de Vios Bisons verloor, heeft OKIA nog 1 puntje voorsprong op Eiber gen in het klassement. Het 640 kg B-team liet over het resultaat van de vorige keer geen gras groeien. Alle punten werden zonder par don mee naar Tonnie Brands ge nomen. Hierdoor is dit team opge schoven naar een gedeelde eerste plaats. Bij het jeugdteam verliep het wat minder voorspoedig. Dit team bleek tijdens de weging veel te zwaar, zodat ze slechts met vijf personen aan het touw mochten verschijnen. De weerstand van de andere ploegen was daardoor veel te groot; er werden slechts 5 pun ten behaald. Ook het combinatie team met de Halfwegboys uit Lonneker, die in de 680 kg A- klasse aantreden, draaide deze dag weer met de top mee. Met elke wedstrijd lijkt dit team zich enigs zins sterker te voelen, zodat ze nu stevig op de derde plaats in het klassement bivakkeert. Ook de OKIA-dames haalden alle punten binnen. Hiermee is de zomerstop voor het touwtrekseizoen inge gaan. Er wordt nu eerst om het Nederlands Kampioenschap ge- strede. Het vindt plaats over twee wedstrijden (25 juni in De Wijk). Uitslagen: Heren 640 A-klasse: 1. OKIA 12 (70); 2. Eibergen 13 (869); 3. Vios Bisons 16 (51); 4. Heure 11 (46); 5. Herwijnen 4 (41); 6. Olden Eibergen 7 (32); 7. Oosterwijk 4 (26); 8. Vorden 5 (25); 9. Erichem 0 (0). Heren 640 B- klasse: 1. OKIA 16 en Koapmanboys 14 De Holtense schaakvereniging heeft maandag het sieozen traditie getrouw met een vriendschappelij ke thuiswedstrijd tegen Lochem afgesloten. Bij deze wedstrijd om de Tox-cup, een eeuwigdurende wisselbeker, vlogen ook nu de stukken van het bord. J. Bouw huis, de tegenstander van Gerad van Calcar, sloeg na zeven zetten zelfs een vlieg. Dit kwam zijn In de eerste maanden van 1995 kwamen er bij Blauw Wit diverse vragen over het opnieuw opstarten van een damesafdeling. Omdat toen al een flink aantal dames be langstelling toonde heeft Willy Aanstoot dit verder opgepakt en heeft inmiddels bijna een elftal speelsters bij elkaar. Het is echter net te weinig om er de competitie mee in te gaan. Het team in spe kan daarom nog wel wat aanvulling gebruiken. Aarzel daarom niet en neem contact op met Willy Aan stoot telf. 05483-63970. Tijdens het Pinksterweekeinde verbleven 25 leden van de Wieler vereniging Holten met aanhang in Zuid-Limburg om vandaaruit deel te nemen aan de monstertocht Luik-Bastenaken-Luik, georgani seerd door de toerclub Tilff. Deze 220 kilometer lange tocht is een vervolg op de voorjaarsklassieker voor profrenners en is een jaarlijks terugkerend gebeuren waar dui zenden toerfietsers uit diverse lan den aan deelnemen. Het eerste gedeelte van de tocht voert over een redelijk vlak parcours naar Bastogne, dan volgt de weg terug naar Tilff, dwars door de Arden nen met daarin een groot aantal beklimmingen zoals de Cöte de Wanne, de Cöte Haute-Levee en de Cöte du Rosier met als klapstuk op 200 kilometer de Cöte de la Redoute, die op sommige stukken een stijgingspercentage van 20% kent. Kortom, een tocht met klim werk voor wielerliefhebbers. Van daar ook dat 25 WVH-mannen en vrouwen met aanhang, zowel op een camping in Voerendaal als in een bungalowpark in Simpelveld waren neergestreken om op Eerste Pinksterdag bij het ochtendgloren naar Tilff (een voorstadje van Luik) af te reizen teneinde daar te starten voor de toertocht. In niet al te beste weersomstandigheden, re genachtig en winderig, reden alle deelnemers onder wie zes debu tanten, de toch uit. Een ieder op eigen manier. De snelste WVH'er deed er ruim 8 uur over, de lang zaamste ruim 12 uur. Het gaat echter niet om de tijd maar om de prestatie. Het vermoeide, maar voldane gevoel was de trainingsin spanning van de voorafgaande maanden meer dan waard. HANDBAL: Zaterdag 17 juni: Achilles- toernooi Jongens aanvang 10.00 uur (vertrek 9.00 uur) Welpen aanvang 10.00 uur (vertrek 9 00 uur). Mini's: aan vang 10.30 uur (vertrek 9.30 uur). SPORTHAL:Donderdag 15 juni 20.30- 22.00 uur, SV Holten All Starts; Zaterdai 17 jum: 10.00-12.00 uur, Mintonette 19.00-20.00 uur, H ter Avest (Holtens. groep Stam) Weekendreserveringei vanaf vrijdagmiddag 12.30 uur bij d beheerders van de sporthal (tel. 63180 Zaterdag 8 juli gaat de vaderlandse top te water in het zwembad voor de elfde Triathlon Holten. Geheel links voorzitter Peter Corstanje van de Stichting Triathlon Holten, naast hem v.l.n.r. Dennis Looze, René Poppe, Wieke Hoogzaad en Eimert Venderbosch (Foto WV) Opnieuw heeft ZPC Twenhaars veld een forse winst bij deeelname aan wedstrijden voor de Overijs selse kampioenschappen voor 'niet-startvergunninghouders' ge boekt. Zaterdag namen 29 kinde ren in zwembad 'De Slenken' in De Wijk van de vereniging deel aan wedstrijden van de KNZB-Kring Overijssel. Twenhaarsveld zwom zich naar een knappe derde plaats. Naast de Holtense club namen deel: DAC (Dedemsvaart), DEK (Genemuiden), Deltazwemmers (IJsselmuiden), Heidelberg (Bor ne), Nieuwleusen, Olde Vechte (Ommen), Reestduikers (De Wijk), Scholtenhagen (Haaksber gen), Steenwijk '34, De Steur (Kampen), De Tippe (Heino), Tolhekke (Steenwijkerwold), Zandstuve (Vroomshoop), ZPC (Enschede), Zignea (Emmeloord). De wedstrijden omvatten 33 pro gramma-onderdelen met in totaal 137 series. De kinderen van Tweb- haarsveld werden begeleid door zwem-commissaris Ali Nijhuis en trainster Margot ter Schure. De Deltazwemmers werden eerste met 414,5 punten, gevolgd doo De Steur met 406,5 punten. Beid* verenigingen beschikken ovei overdekte baden en kunnen he gehele jaar met grote regelmaai trainen, viermaal per week. Dat ZPC Twenhaarsveld ondanks vee! minder trainingsfaciliteiten uitein delijk een derde plaats haalde (333,5 punten) is daarom op zich zelf een prestatie. Dat extra trai ningen de scores kunnen beïnvloe den blijkt uit deze verdiende derde plaats. Kwam Twenhaarsveld ir 1993 als nieuwkomer al met eer negende prijs goed uit de verf, ir 1994 werd na extra trainingen zelf- al een vijfde plaats behaald. Dooi de extra inspanningen van de am bitieuze trainers Coenraad Ligten berg en Margot ter Schure stijgt di Holtense zwemclub gestaag op d< provinciale ranglijst. Ondanks het slechte weer was er veel belangstel ling van de ouders. Voor de kinde ren werden weer tenten en vee spelletjes meegenomen, zodat zi zich geen moment hoefden te ver velen tussen de wedstrijdonderde len door. (71); 3. EHTC 11 en Bekveld 5 (49); 5. Treklust/Oosterwijk 9 (31); 6. Heure 5 (29); 7. Koffiejongens 7 (28); 8. Viso Bisons 5 en Bathmen 0 (16). Jeugd: 1. OKIA 5 (50); 2. Heure 110 (47); 3. Bekveld 12 (46); 4. Erichem 8 (31); 5. Olden Eibergen 4 (19); 6. Eibergen 3 (12); 7. Heure II 0 (3). Heren 680 A-klasse: 1. Eibergen I 13 (67); 2. Koapmanboys 13 (59); 3. OKIA/Halfwegboys 10 (43); 4. Herwijnen 4 (28); 5. Vios Bisons 7 en Elshof 5 (23); 7. Eibergen II 1 (16); 8. Bekveld 7 (15). concentratie duidelijk niet ten goe de, want het volle punt kon door Van Calcar worden geïncasseerd. Door een ruime \OV2-AV2 over winning bleef Holten in bezit van de Tox-cup. De top zes van Hol ten bepaalde voornamelijk het ver schil met een 5-1 score, waaronder een knappe overwinning van Ger- rit Luggenhorst op Willem Oving. Maandag 4 september vindt tussen beide verenigingen de ontmoeting in Lochem plaats. Die geldt dan als opening van het seizoen. De jaarlijkse seizoensafsluiting bij Blauw Wit, de Totaaldag, moest afgelopen zaterdag door die hevige regenval in de voorafgaande dagen worden afgelast. Omdat op 16 en 17 juni voor de jeugd een tenten kamp gepland staat, werd de mo gelijkheid geopperd om in deze activiteit iets van de Totaaldag te rug te laten komen. Doordat de organisatie van dit tentenkamp het programma al zo ver rond heeft en ook hiervoor de diverse medewer kers al benaderd heeft, bleek al snel dat deze optie niet wenselijk is. Het ziet er derhalve naar uit dat voor het eerst in twintig jaar de Blauw Wit Totaaldag geen door gang vindt. SV Holten atletiek. Bij de City-loop in Almelo legde Egbert Veneklaas beslag op de tweede plaats. Hij liep het 10,2 kilometer lange stratenparcours af in 33.29 minuten. Veteraan Gerard Bel- dman werd in zijn categorie vierde in 37.09 minuten. Afgelopen za terdag was in Rijssen de loodzware Rijsserbergloop over 10 Engelse mijlen. Dirk Hoekman werd ver dienstelijk tiende in 56.27 minu ten. Gerard Beldman werd in to taal twintigste (vijfde veteraan) met een tijd van 1.00.37 minuten. Egbert Beldman eindigde als 62ste in 1.08.37 minuten en Harry Heu velmans in 1.16.28 minuten (114de). „Een dag vol sport binnen Hol ten en een dag die zeker niet mogelijk zou zijn geweest zonder de inzet van al die honderden vrijwilligers." Veelbetekenende woorden van burgemeester D.J. Verhoeven, vorige week tijdens de persconferentie die de Stich ting Triathlon Holten (STH) in het gemeentehuis gaf met het oog op de elfde Triathlon Holten. Een groots sportfeest met een keur aan ranaactiviteiten, waar voor zaterdag 8 juli om 14.00 uur het startschot valt in zwembad Twenhaarsveld. Voor de wedstrijd heeft zich op nieuw een flink aantal toptriathle- ten gemeld, onder wie viervoudig winnaar Eimert Venderbosch. De Didammer, die ondanks blessure leed tot de favorieten mag worden gerekend stelde vast dat Holten in die periode heeft Holten de sterkst bezette triathlon in Nederland heeft. Verhoeven constateerde dat de triathlon in Holten een niet meer^vee te denken evenement is: „Niet alleen vanwege het feit dat het alweer de elfde editie betreft, maar ook omdat het evenement een vaste plaats heeft op de natio nale kalender, sinds kort deel uit maakt van het zogenoemde Gol den Four Circuit, een mooie om geving heeft en perfecte organisa tie kent. Elementen die het voor triathtleten aantrekkelijk maken om in Holten mee te doen." On danks het professionele karakter van de Triathlon Holten, was de burgemeester van mening dat het evenement een nog altijd sfeervolle en gezellige uitstraling heeft. Res pect had hij voor de triathleten die, om prestatie te kunnen leveren, immer optimaal gemotiveerd moe ten zijn en vaak tot op de bodem moeten gaan. De Holtense organi satoren complimenteerde hij met hun aanpak, die de atleten centraal stelt. Volgens de STH hangt het bestaansrecht van de Triathlon Holten dan ook in belangrijke mate af van de geleverde sport prestaties. Categorieën De Triathlon Holten omvat vier categorieën: een Olympic Distan ce (1/4 triathlon) wedstrijd in het Super Prestige Circuit (Neder lands wedstrijdencircuit), een Olympic Distance recreatief, een Sprint (1/8 triathlon) recreatief en een Sprint voor jeugd (12 t/m 15 jaar). Deze jeugdtriathlon is voor het eerst in het evenement geïnte greerd, 'om de jeugd de triathlons- feer te laten proeven, in de hoop dat doorgegaan wordt'. Vast on derdeel is natuurlijk ook het Hol- tens Kampioenschap op de kwart en de achtste, uitsluitend voor deelnemers die in Holten wonen. Het triathlonseizoen is volop be gonnen. Henri ten Brinke is zich aan het voorbereiden voor de hele triathlon van Almere. Na de tri athlon in Losser, startte hij afgelo pen zondag in Laren voor zijn eerste wedstrijd in open water. Ondanks het slechte weer wist hij deze goed te volbrengen in 2.30.20 minuten. Zaterdag gaat de Holte- naar in Olderbekoop van start voor zijn eerste halve triathlon. Vanzelfsprekend is Ten Brinke ook van de partij op de Triathlon Holten. Ruim 100 Holtenaren hebben zich al gemeld. Het maximale aantal deelnemers is opnieuw 660. „Meer niet, om reden van het behoud van kwaliteit en veilig heid," aldus het STH-bestuur. Golden Four Circuit Met de organisatie Almere (hele triathlon), Stein (halve triathlon) en Venray (Run Bike Run) is Hol ten onder de naam 'Golden Four Circuit' een samenwerkingsver band aangegaan. Daarmee wordt op de eerste plaats gestreefd naar beschermde data en meer kwaliteit en prijzengeld voor de triathleten. Ook willen 'de vier' zo sterker staan richting Nederlandse Triath lon Bond, commercie en buiten landse evenementen. Daarnaast wordt de kans op tv-'covering' aanzienlijk vergroot. Dit jaar is voor de 'overall' categorie 10.000 gulden prijzengeld beschikbaar. De eerste prijs bij zowel de dames als de heren is 2000 gulden, terwijl de winnaar en winnares in Holten ook nog 'n 1000 gulden krijgt. Sponsor voor Holten van het GF- circuit is de firma Enkco. De Triathlon Holten wordt als vanouds omgeven door een groot antal randactiviteiten. De meeste spelen zich af op en rond de Smids belt en beginnen om 14.00 uur. Naast promotiestands van diverse sponsors, wordt naast gebouw Irene een kinderplein ingericht met de Splose draaimolen, gratis schminken, een springkussen en clown Ronald McDonald. De hoofdsponsors Walgemoed Ac countants Adviseurs en Oostne derland Zorgverzekeraar zijn er vertegenwoordigd met een stand vol toepasselijk materiaal. Vrij dagavond 7 juli, de avond voor de triathlon dus, is wordt op sport park 't Vletgoor weer Triathlon Ballooning gehouden. Inmiddels staat vast dat elf ballonnen het luchtruim kiezen. Het kleurrijke evenement wordt opgeluisterd met muziek (De Braandheultjes, red.) en hapjes en drankjes. De voorbereidingen beginnen om 19.00 uur, het vertrek is vanaf 20.00 uur. Een ballonvaart kost 350 gulden per persoon (inclusief verzekering en champagne na af loop). Inlichtingen en opgave is mogelijk bij de WV, tel. 61533. Zaterdag 17 juni verricht wethou der Bertus Rensen om 16.00 uur de Ter afsluiting van de competitie werd op de velden van DSC het jaarlijkse Gerda Schuitert-toer- nooi georganisserd. Het weer werkte ditmaal niet mee, zodat het programma op de zaterdag moest worden afgelast. Op zondag na men beide meisjes A-asprianten teams deel. Hoewel de veldom- standigheden goed handbal onmo gelijk maakten, presteerden beide teams goed. Zowel Al als A2 werd tweede in de poule. Met de deelna me aan het Achilles-toemooi slui ten de andere jeugdteams het sei zoen af. De afdeling handbal van de SV Holten sluit komende zon dag het seizoen af met een familie- toernooi. Op Meermanskamp ne men handballeden, aangevuld met kennissen en/of familieleden deel aan een 'handbalcompetitie'. De dag wordt afgesloten met een bar becue. Aan de start in zwembad Twenhaarsveld melden zich bij de heren senioren onder anderen Eimert Venderbosch (winnaar Holten in 1989, 1990, 1993 en 1994), Jan van de Marei, René Poppe, Den nis Looze, Rik van Trigt, Harry Ruumpol, Gregor Stam en Pim van de Bos. Bij de dames senioren doen onder anderen Irma Heeren, Bianca van Dijk, Wieke Hoogzaad en Christine de Wit mee. Hoe wel Venderbosch geruime tijd geblesseerd was, is hij intus sen weer aan het trainen en komt ook alweer uit op wed strijden. Net als Dennis Loo ze, met wie hij veel samen traint, richt de Didammer zich op de Olympische Spelen in 2000 (Sydney). Van op nieuw een eerste plaats in Holten is hij nog niet echt overtuigd, maar een redelijk resultaat verwacht hij wel. Looze vormt een geduchte concurrent voor Vender bosch. De Assendelfter is in uitstekende vorm en vooral sterk op de korte afstand. Vo- STICHTING "j TRIATHLON A HOLTEN rig jaar werd hij derde bij het Nederlands kampioenschap kwart triathlon achter Ven derbosch en Rob Barel. Dit jaar was er een tweede plaats op de bekende kwart triathlon van Geel, evenals in Middel- kerke. Beide in België. De derde 'kanjer' op de Triathlon Holten is Jan van de Marei, één van de beste vaderlandse triathleten, die vooral sterk is op de lange afstanden. In 1993 werd hij nationaal kampioen op de hele triathlon in Alme re. Ondanks de andere trai ning (meer gericht op de lange afstand), wordt Van de Marei getipt voor de overwinning. Gregor Stam en Pim van de Bos, die beiden grote invloed hebben gehad op de triathlon- sport in Nederland, zijn af trainend en zullen zich der halve niet meer kunnen men gen in de strijd om de ere plaatsen. Bij de dames zijn de ogen in eerste instantie gericht op Irma Heeren. Na Irma Zwart kruis en Thea Sybesma een atlete, die zich internationaal met de allerbeste triathletes kan meten. Irma is reeds Ne derlands kampioen veldlopen en werd vorig jaar wereld kampioen Run Bike Run in Australië en nationaal kam pioen op de hele en kwart triathlon. Helaas kampt ze al enige tijd met blessureleed. In Holten, waar ze overigens voor de eerste maal start, ver moedt ze daarom niet in aan merking te komen voor een ereprijs. In de damesklasse starten ook Bianca van Dijk (vorig jaar winnares in Hol ten), Wieke Hoogzaad (win nares 1992 en 1993) en Chris tine de Wit, die eveneens tot de damestoppers behoort. In verband met haar zwanger schap gaat plaatsgenotejanny Vasters ditmaal niet van start. Luister's 'Double Dance - 2 x The Best From 1' is de naam van de dubbe- laar, uitgebracht door Arcade Veertig bijdragen bevat dit glin mende duo, waaronder 'Fly' van Brothers, 'Fred Come To Bed' vs E-Rotic, 'Keep On Tryin" vj Twenty 4 Seven, 'Boom Boom' van Outhere Brothers, 'Don't Give Me Your Life' van Alex Party en 'What Is Love?' van Hadda- way. 'Thunderdome IX - The Re venge Of The Mummy' kwam uit bij Arcade. De twee-cd bevat 38 nummers in totaal waaronder de originele mix van 'Never Stop' van Delta Nine, 'Deep In The Under ground' van Lockjaw, 'Pump Up Tha Bass' van Buzz Fuzz, 'No Shit For Me' van Brainiac, 'Delirious' van Warlock, 'Pulp Fiction (Rot terdam mix)' van The Dentist en 'What I Want' van Pineapple Jack. 'House Party 95-2 The Se rious Clubhits edition!' (2-cd) en 'House Party 95 - 2 The Wet Freshmakermixx(1-cd) zijn re cent verschenen albums van Arca de. De dubbelaar bevat 28 num mers, waaronder 'Boom Boom' van The Outhere Brothers, 'Why Did Ya' van Tony Di Bart, 'Kama- suthra' van Kamasutra Express, 'Fly' van 2 Brothers On The 4th Floor, 'This Old House' van Technique' en 'Wan Too' van Doop. De enkele cd omvat dertig nummers, waaronder 'So In Love With You' van Duke, 'U Sure Do' van Strike, 'This Old House' van Technique, 'See The Light' van T-Spoon en 'Friends' van Scooter. 'De grootste Nederlandstalige hits uit de Top 40', uitgebracht door Arcade, is voor liefhebbers van Nederlandstalig repertoire zonder meer een must. Toppers van dit album zijn onder meer de 'Amsterdamse hitmedley' van Koos Alberts, 'Kleine Vogel' van Arie Passchier, en 'Ajax is kam pioen' van Danny Lukassen, 'Hee Ho, Met Ajax gaat 't Zo' van Hans Versnel. Vooral de laatste twee bijdragen zullen de fans van de Amsterdamse ploeg meer dan nor maal aanspreken... aftrap voor de wedstrijd Blauv Wit-SV Holten, waarmee de her ingebruikneming van het hoofd veld op 't Vletgoor een feit is. N een grondige renovatie van he hoofdveld eind vorig jaar doo Tuin- en Cultuurtechnisch Bureat De Enk b.v. uit De Steeg, hopei de gebruikers van het veld nu ge vrijwaard te blijven van watero verlast. Met een wedstrijd tussei de twee plaatselijke verenigingei onder leiding van plaatseüjl scheidsrechter Herman Schutti geeft Blauw Wit aan dat het eei plaatselijke gebeurtenis moet zijn Sedert jaren een heuse derby du op 't Vletgoor. Met medewerkin) van de Sportcommissie, de ge meenteraad en het college van B ei W kon de renovatie worden uitge voerd. Voorafgaand aan de wed strijd zal in kleine kring de officiëli overdracht plaatshebben, waanv Rensen aftrapt voor de eerste wed strijd op het vernieuwde veld. Medewerkersavond SV Hol ten. Zaterdag 17 juni houdt de SV Holten de jaarlijkse medewerkers avond in de kantine van Meer manskamp. Aanvang 20.00 uur Ditmaal met speciale medewer king van het duo Hölleboer. He bestuur hoopt alle medewerker: van de afdelingen voetbal, hand bal, atletiek en schaken te kunner begroeten. Onder het genot var een hapje en een drankje kan he seizoen dan met elkaar worder afgesloten. Erwin Doctor. Het rallyteam Erwin Doctor/Theo Badenberg gaat dit seizoen alsnog voor dt Nederlandse titel strijden. Dal mag verrassend worden genoemd, want aanvankelijk had het tweeta besloten een jaar rust te nemen om zich te oriënteren in de nationale en internationale rallysport. Dankzij een aantal onverwacht* ontwikkelingen hebben Docter en Badenberg echter op het laatst* moment de beschikking gekregen over een uiterst competatiev* auto. Na een testwedstrijd in hei Zeeuwse Hulst gaat voor de ex kampioenen van Nederland in hei weekeinde van 17 en 18 juni d* titelstrijd 1995 officieel van sun met de ELE-rally in Brabant. D* verwachtingen van Doctor en Ba denberg zijn hooggespannen en d* doelstelling duidelijk: niets min der dan het Nederlandse kam pioenschap. Over de hele wereld wor den miljoenen dieren met de dood bedreigd. Oorzaak: de lichtzinnige manier waarop we met onze natuur omgaan. Doet u mee om onze aarde weer leefbaar te maken? Leefbaar voor onze dieren. Leefbaar voor onze kinderen. VVW F OCEF OM DC TOEKOMST.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7