UNivÉ ROSMAN m 6.95 Resultaten Blauw Wit voor tuin en dier 99.00 zuurstofplanten Resultaten sv Holten Vijf kindercircussen, concours goochelaars, acrobatiek, magie en jongleurs K, AUTOVERZEKERING 'nu 2 - jarige Vakopleiding Procestechniek Dé springplank voor een baan i n d e p rocesindustr ie Dr.D.H.Groen info - avond Toogscherm Planken nnu 1 1 75 Vijverfolie Vijvervissen Voorjaarskuur voor gezonde vis AA TC rr, i i i Potgrond 40 liter 4.95, 3 voor ASF mengmest 12, 10, 18 5 kilo Koemest 25 liter voor 100 m2 Mosdoder voor in 't gazon 40 m2 Bildtstar 20 kilo i i 12.50 7.00 12.95 9.45 9.50 6.95 17.95 Magie-straal Lentefeest in Betoverend Goor GOOR - In Betoverend Goor stapt elke bezoeker tweede paasdag een andere wereld binnen. Een fascinerende wereld van illusie, magie, waarzeggerij. Maar ook een wereld van acrobatiek, variété, trapeze, clowns en jongleurs. Het Goorse stadscentrum is tweede paasdag onherkenbaar. „Om de paar meter is er verbazing zegt organisator John Kuipers van het Lentefeest-comité. „Er kwamen altijd al op het Lentefeest tienduizenden bezoekers, maar ik denk dat we dit keer we dit jaar het mooiste thema en de mooiste attracties hebben van alle Lentefeesten tot nu toe. Er is vermaak en amusement voor iedereen, vader, moeder, oma en opa en de kinderen. Een echt familiefeest". i Niet minder dan vijf kinder- circussen laten hun niet geringe kunsten zien. Plus de beste jeugdgoochelaars van Neder land. En ook de Goorse kinde ren hebben zich de afgelopen weken op school vol overgave bekwaamd in vingervlugge en speelse trucs. Er doen er tien tallen mee aan een ,goocheldo- zen-festival'. Het zijn maar on derdelen van een tweede paas dag vol verrassingen, sfeer en verwondering. Apollo's Big Band dat recentelijk nog suc cessen boekte in de Utrechte aarbeurshallen begeleidt Goorse artiesten en swingt de pannen van de daken. Er is een show van zeldzame antieke motoren in combinatie met de allernieuwste en snelste raket ten op twee wielen'. Het Len tefeest is elk jaar het levendige decor voor het nationale stand werkersconcours en dat zal ook 17 april weer zo zijn. Podium Maar er is nog veel meer op straat. Niet minder dan een kleine dertig verenigingen prsenteren zich met spelletjes, attracties, evenementen en ver maak. Er is een podium voor Goorse popartiesten die onder leiding van gitarist Jan Bob bink spontaan gaan samenspe len. Guido de Vries jongleert, balanceert en speelt letterlijk met vuur in de Goorse straten. Henr Zogioni laat de zingende zaag klinken. Het duo Twee- takt zet de zaak op stelten en Captain Pleasure zorgt voor verbijsterend plezier met ra zend behendige kunsten. De Rosnikov's vertonen bloed stollende acrobatiek aan de tra peze en Paulo en Mayka doen dat op even oogstrelende wijze op de ruggen van paarden. In de Reggehof en in de circustent treden de volgende kindercircussen aan: OKC Ol- denzaal, Fantastini Gronin gen, Bombari Assen, Acroba- tico Badhoevedorp en Atleta Warmond. Elk circus komt met wel 30 kinderen. Clowns Het hele scala aan circus acts wordt door jongelui ge presenteerd, compleet met spreekstalmeester, wilde die ren en clowns. Zoals altijd bij het Lentefeest kan men overal vrij binnenlopen. Als ze van de Reggehof naar de circustent in de Schoolstraat ter hoogte van de vroegere Malberschool) trekken zullen de jeugdige cir cusartiesten ook temidden van de menigte op straat enkele daarvoor geschikte nummers laten zien. Gouden Truc Kindercircussen en gooche laars zijn zowel te zien op het toneel van het verenigings- en evenementencentrum de Reg gehof, als ook in een echte circustent langs de route. Bo vendien vertonen circusarties ten hun kunsten temmidden van het publiek in het winkel- erf. Aan het optreden van de kindercircussen is een prijs ver bonden. Voor de jury zijn de kenners Hans Timmers en Ton Ketelaars aangezocht. De juniorgoochelaars die al lemaal streven naar een glan zende carrière als beroepsma giër, treden elk half uur op. In totaal laten er tien hun betove rende trucs zien. Zij strijden dan ook om de Gouden Goor se Truc. Van alle optredens in de Reggehof worden televisie opnames gemaakt. Zoals altijd zijn alle evene menten van het Lentefeest vrij toegankelijk. Hoofdpijn/migraine üw eigen lichaam is de beste dokter! PAREL biedt u de garantie; is er na 4-5 behandelingen "W in onze praktijk geen duidelijke verbetering merkbaar, krijgt u de helft van uw geld terug. Acupressuur Shiatsu Klassieke acupunctuur RARéSL Kruidengeneeskunde Dick Veenman - Holterstraatweg 72 - Rijssen - 14600 UNIVE ONDERLINGE MARKELO Kerkplein 43 7475 AE MARKELO Tel: 05476-2020 VERZEKERINGEN J BIKI k'i ai 17.™ :liiMI Ni ëli »1 dTTT (4 dagen naar school) 1 dag stage In de procesindustrie) Eversberg C1 - Blauw Wit Cl. Eversberg maakte het Blauw Wit heel moeilijk. Dit kwam al in de tiende minuut tot uitdruk king toen de linksbuiten op een prachti ge manier 1-0 binnen knalde. Blauw Wit verweerde zich goed tegen de koploper. Toch kon Eversberg voor de rust naar 2- 0 uitlopen. Na de rust ging de thuisploeg goed door en kon nog twee maal het net vinden. Blauw Wit bleef het ook in deze tweede helft proberen, maar kon niet tot scoren komen Blauw Wit D1 - MW '69 D1. Tegen de wind in begon Blauw Witgoed. Dit resul teerde in enkele goede kansen. Rik scoorde 1-0. Met Jarno voor de gebles seerde Gijsbrecht bleef Blauw Wit aan vallen. Na de rust probeerde MW de bakens te verzetten. Dit leverde enkele kansjes op, maar Blauw Wit had in de verdediging verder de zaakjes goed voor elkaar. Verder speelde de ploeg onrustig en verloor veel ballen. Via op- nieuw Rik werd een einde gemaakt aan de onzekerheid 2-0. Blauw Wit E1 - Vesos El. In de eerste helft was Vesos de betere ploeg. De gasten kregen kansen en scoorden al na vijf minuten 0-1. Vesos bleef sterker, maar uit een tegenaanval scoorde Bror 1-1. Toch kwam Vesos hierna weer op voorsprong en bepaalde daarmee de ruststand op 1-2. Na de rust was Blauw Wit de betere ploeg, maar Vesos verde digde goed. Blauw Wit kreeg wel kan sen, maar scoorde niet meer 1-2. Excelsior E4 - Blauw Wit E2. In een gelijkopgaande spannende wedstrijd kwam Excelsior tegen het eind van de >sn?dn Haarstraat 110, Rijssen. Tel. 1 23 19 hr. M B O (sector Techniek) okatle: ALMELO T vanRonnos!nnn35 el.: 0546 - 816266 lokatle: HARDENBERG Sportlnnn 1 tol.: 05232 - 61605 dinsdag 18 april a.s.: 19.30 uur lokatle Almelo van planken 1.8 x 15 cm van voor een schutting op maat 1.8 x 15 cm x 400 cm van ,00 voor Deskundig advies en compleet assortiment voor uw vijver. met 10 jaar garantie p. m2 v.a3.95 Vijverpompen groot assortiment en speciale aanbiedingen. prachtige kooikarpers, shubunkins, steurs, elrits, goudwindes en goudvissen. en een heldere vijver voor 3000 Itr. 4.75 Tegen inlevering van deze waardebon voor uw vijver 3 bos van voor Geldig t/mza. 15 april Toelatingseis: Minimaal vbo (B-niveau), het liefst met wis- en natuurkunde (mavo-C mag natuurlijk ook) BON Stuur mij de folder over de Korte VakOpleldlng Procestechniek Ik bezoek wel niet de info-avond op dinsdag 18 april a.s. NAAMm/v ADRES PC WOONPLAATS VOOROPl FIDING In envelop zonder postzegel sturen naar: Dr. D.H. Groen college; Antwoordnummer 753; 7600 WB ALMELO Onkruid en mosverdelger voor een schone straat 100 m2 Algendoder tegen groene aanslag flesje 100 ml Gratis GAZONWALS te leen bij aankoop van graszaad. Te huur V6ftiCUt66rrn3Chin6 voor mosverwijderinq en beluchting van uw gazon. Pootaardappelen vele soorten voorradig. Rozen heesters, fruitbomen, dahlia's, knolbegonia's, terrasplanten enz. Slaplanten kool, prei, aardbeienplanten enz. Groente- bloem- graszaden, groot assortiment. Ook uw adres voor prima consumptie-aardappelen Ook Surprise en Eigenheimers. eerste helft op 1-0. Het antwoord van Blauw Wit kwam snel via de door de Rijssense verdediging solerende Leon. Rust 1 -1Na de rust kwam Blauw Wit op voorsprong via Arjan Vorkink. Na een aantal kansen over en weer scoorde Rijssen 2-2. Vlak voor tijd kwam Excel sior zelfs nog op 3-2. Blauw Wit F1 - Nijverdal F1. Blauw Wit begon goed en nam al vrij vroeg in de wedstrijd een 2-0 voorsprong door Rob bert Hulleman en Ramazan die 2-0 in kopte. Gelijk vanaf de aftrap scoorde Nijverdal tegen: 2-1. Blauw Wit kreeg hierna steeds meer moeite met de te genstander en de harde wind. In de tweede helft opnieuw twee gelijkwaardi ge ploegen. In de laatste vijf minuten liep de thuisploeg echter nog ruim weg van de gasten 5-1 door doelpunten van Ramazan en Kuba Kladzinsky. Excelsior 5 - Blauw Wrt 2. Blauw Wit deed in Rijssen goede zaken in de strijd tegen degradatie. Al heel snel stond de Rijssense ploeg op 1-0, maar vlak hierna werd de stand ook weer gelijk getrok ken: 1-1. Blauw Wit kon langzaam aan een overwicht bouwen en wist hierdoor kansen te creëren. Dat deze kansen ook benut werden was goed voor het zelf vertrouwen van de ploeg De 1-4 score gaf het wedstrijdbeeld goed weer. Blauw Wit 3 - ON 6. Met goede combina ties werd de aanval gezocht, maar ON bleek opnieuw een goede tegenstander die gevaarlijk was in de tegenaanval. Via twee doelpunten van Kasper Hanewin- kel leidde Blauw Wit bij de rust met 2-0. ON sloeg na de rust direct terug: 2-1. Hierna drong de Almelose ploeg Blauw Wit terug op eigen helft. Veel kansen gaf Blauw Wit niet weg, maar de thuisploeg kwam ook niet echt uit de verdediging. Met Wim Klein Nagelvoort voor Kasper kreeg Blauw Wit voorin wat meer lucht en scoorde in de slotfase de bevrijdende derde treffer via Henk Oolbekkink. Blauw Wit 3 - Sportlust Glanerbrug 4. Met de harde wind tegen zocht Blauw Wit met goede combinaties de aanval. Bert Rietman hoefde maar een enkele maal in actie te komen. Blauw Wit kreeg enkele zeer goede kansen, maar deze werden niet benut. Na de rust ging het beter en nadat al enkele zeer goede kansen niet benut waren, was het Henk Aanstoot die Wim klein Nagelvoort vrij voor de keeper zette 1-0. Even later stond Henk ook aan de basis van de tweede treffer die opnieuw door Wim werd gemaakt. Blauw Wit 5 - Blauw Wit 7. Het zevende elftal kwam na een voedzaam ontbijt uit een strafschop van Dikke Gait op voor sprong: 0-1. Dezelfde speler zorgde ook voor de 0-2 ruststand. Na de rust kwam het vijfde met de wind in de rug via Joop Hofstede terug tot 1-2. Deze opleving werd door het zevende via een perfecte counter beantwoord, Albert Nijhuis scoorde 1-3. Hierna kwam het vijfde massaal in de aanval. Joop Hofstede scoorde opnieuw: 2-3. De betere condi tie van het vijfde woog niet op tegen de tomeloze inzet van het zevende. Met voortreffelijk keeperswerk van 'Kleine Va' bleef het bij twee tegentreffers Freek Burgers wist deze sportieve ont moeting prima te leiden: 2-3. Holten A1 - Vroomshoopse Boys A1: 0- 1. Holten, op de een na laatste plaats van de ranglijst, heeft ook in deze wedstrijd de reeks van nederlagen niet kunnen ombuigen. Tegen het sterkere Vrooms- hoop zou dat ook zeker niet verdiend zijn geweest. Vooral aanvallend had Holten helemaal niets in te brengen en kon over de hele wedstrijd slechts één reële kans worden opgetekend. Dat de einduitslag slechts 0-1 bleef, was mede te danken aan goed keeperswerk van Bert en aan het geluk in de vorm van paal en lat. Holten C1 - Luctor Cl: 1-3. Na een aan vallend begin van Holten met een paar zeer goede mogelijkheden verzuimde men te scoren waarna Luctor met een paar geluksdoelpunten snel op 0-2 kwam. Na de rust was Luctor de betere ploeg. Na 0-3 te hebben gemaakt kon Holten met een uitbraak nog tot scoren komen. Eindstand 1-3. Holten C2 - Hulzense Boys C1: 0-7. Van uit een versterkt middenveld lukte het' Holten de stand twintig minuten dubbel- blank te houden. Uit een afgeslagen corner werd de bal onhoudbaar langs de keeper geschoten. Hierna lukte het niet, ondanks een goede inzet, de gelijkmaker te scoren. Hulzen wist het doel echter nog wel drie maal te vinden. Na de rust kreeg Holten nog enkele kansen, maar het nodige geluk ontbrak. De score werd opgevoerd tot 0-7 Holten D1 - Enter D1: 3-0. Het voor Holten d1 altijd lastige Enter kreeg geen enkel moment vat op het Holtense spel. In de eerste helft speelde Holten bij vlagen oogstrelend voetbal en creëerde een vijftal uitstekende kansen die echter niet werden benut. In de tweede helft kreeg Holten wel de beloning die het verdiende. John, Bart en Mark maakten de doelpunten. Al met al een verdiende overwinning. Holten D2 - GFC D2: 2-4. In een zeer rommelige wedstrijd kwam Holten er in de eerste helft niet aan te pas. GFC kwam al vrij snel op een 0-1 voorsprong. Na een leuke aanval scoorde Bas van Beek de gelijkmaker 1-1. Door prima verdedigend werk van Gerald Stegeman bleef Holten een grotere achterstand bespaardt. Door een verdedigingsfoutje werd het voor de rust nog wel 1-2. In de tweede helft draaide de Holtense motor door enkele omzettingen op volle toe ren. Beide teams scoorden nog eenmaal waardoor de eindstand 2-4 werd. Vesos E2 - Holten E2: 4-1. Holten speel de tegen Vesos een goede eerste helft waarbij de tegenstander continu onder druk werd gehouden. Kort voor de rust scoorde Vesos uit een counter (1-0). In de tweede helft maakte Vesos vanaf de aftrap 2-0 en toen was het gebeurd met Holten. Vesos liep uit naar 4-0. Holten scoorde nog eenmaal uit een zeer mooie aanval (eindstand 4-1). Holten E3 - Enter Vooruit E4: 5-0. On danks dat vaste keeper Harm Jan ont brak ging het goed met de jongens. Ze waren weer ouderwets op dreef, maar soms werd daardoor wel het verdedi gende werk vergeten. In de eerste helft scoorde Gerrit Jan tweemaal. Na de rust was het tweemaal Bas en eenmaal San- der. Een kampioenschap zit er hierdoor nog steeds in. Spc. Rijssen F1 - Holten F2: 9-1. Holten F2 begon zeer sterk met goed spel. Voor al Tjeerd speelde een sterke eerste helft. Na het eerste doelpunt van Rijssen zakte Holten echter weg. Na een ruststand van 5-0 werd het, ondanks een treffer van Thijs 9-1, Holten F4 - Excelsior F5: 1-3. De num mers 1 en 2 van de ranglijst tegen elkaar. Het was Holten dat de eerste vijftien minuten goed voetbal liet zien. Holten kreeg een vrije trap mee en daaruit scoorde Tom. Hierna was het een gelijk opgaande strijd met een tegendoelpunt voor Excelsior. Na de rust zakte Holten ver terug. Daar maakte Excelsior goed gebruik van en scoorde twee maal.

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 13