BC Holten sterk op druk eigen toernooi Sport Sin Holte MM Wateroverlast speelt MAC-enduro parten Opnieuw Triathlon Ballooning in Holten Verzuurde benen in de Holterbergcross Sport gg agenda Wervingsactie van ZPC Twenhaarsveld Kavelprijzen Look toch vastgesteld Harfsen maakt zich op voor motocross SPORT WV Holten stelt programma samen MAC houdt weer Rondje IJsselmeer HOLTENS NIEUWSBLAD Aquarellen Stevens lid MAC-bestuur nd i-haT De Eendracht Materiaal voor recreatiebad EHBO- wedstrij'd Geslaagd DONDERDAG 2 MAART 1995 - Voor de tweede maal hield de Badmintonclub Holten een offi cieel C-toernooi, verspeeld vol gens het Zwitsers Laddersysteem. Bleef dedeelname vorig jaar be perkt tot ongeveer dertig, dit jaar hadden maar liefst 53 personen van twaalf verenigingen uit de wijde omtrek ingeschreven. Voor het damesenkel waren er echter maar twee inschrijvingen binnen gekomen, zodat dit onderdeel niet doorging. Desondanks werd met een totaal van 105 wedstrijden het gestelde maximum van 95 ruim schoots overtroffen. In overleg met de NBB-scheidsrechter werd tijdens de loting, die op 9 februari plaatsvond, besloten om met een zeer strak tijdschema toch alle wedstrijden in te plannen. Dankzij de goede organisatie aan de wed strijdtafel, onder leiding van Jan J acobs, en de coöperatieve instel ling van alle deelnemers is dit prachtig gelukt; Vlak voor zessen was de laatste wedstrijd afgelopen. De meeste deelnemers hadden voor twee onderdelen ingeschre ven en zij konden er dan ook van verzekerd zijn 8 a 9 wedstrijden te kunnen spelen. Naarmate de ron des vorderden, kon je ook goed zien dat de sterkte van de tegen standers elkaar steeds minder ont liep, zodat er veel spannende en mooie partijen te zien waren. Dat de leden van BC Holten hun par tijtje goed meebliezen, blijkt wel uit de uitslagen. Dit verheugde ook voorzitter Reijer Dorresteijn, die bij de prijsuitreiking ongeveer een half dozijn BCH-ers de hand kon drukken wegens het behalen van een prijs, terwijl hij tevens een woord van dank uitsprak aan de toernooicommissie, bestaande uit: Coby Lahuis, Ina Peters, Eugenie Roekevisch, Berry Beuker, J an J a- cobs, Harrie Menkhorst en Dor resteijn zelf, die alles uitstekend georganiseerd en begeleid hadden. Uitslagen: Heren-Enkel: 1Robert Klom penmaker (MOT); 2. Frank Fridrichs (BC Holten); 3. Marcel v.d. Walle (BBC). Heren-Dubbel: 1. Robert Klompenma ker/Marcel v.d. Walle (MOT/BBC); 2. Jos Dorresteijn/Frank Fridrichs (BC Holten); 3. Pieter Aarsen/Harry Peters (BC Hol ten). Dames-Dubbel: 1. Ina Peters/Gea Stam (BC Holten); 2. Yvonne Beuker/Diny Broekmate (BC Holten); 3. Karin Lang- kamp/Ria Matti (BC Holten). De Zwem- en Poloclub Twenhaarsveld is bezig met een wervingscam pagne die vooral gericht is op de jeugd. Met name het jeugdwaterpolo- team krijgt daarbij de nodige aandacht want dit vorig jaar opgerichte team komt nog enkele leden te kort om aan de jeugdcompetitie te kunnen meedoen en daarom zijn jongens en meisjes vanaf twaalf jaar van harte welkom. Uiteraard kunnen ook de seniorenteams bij het waterpolo nieuwe aanwas gebruiken. Naast de competitieteams die in de Overijsselse kringcompctitic uitkomen is er behoefte aan twee recreatieteams die een minder strak trainingsprogramma afwerken en meer voor de gezelligheid en sportiviteit waterpoloën. Hiervoor zijn waterpoloërs boven de zestien jaar nodig. Bij het wedstrijdzwemmen is versterking van het jongensteam nodig dat net als het mcisjesteam voor gezellige wedstrijden in de regio afwerkt. Iedereen vanaf tien jaar kan zich opgeven. De trainingen van ZPC Twenhaarsveld zijn zomers op maandag- en woensdagavond, 's Winters is er elke zaterdag een zwem- en jeugdpolotraining terwijl de senioren- poloërs op woensdagavond in het overdekte bad in Markelo terecht kunnen. Wie belangstelling heeft voor de zwem- of polosport kan contact opnemen met Anton van Beek voor het zwemmen (63799) en Henk Veldwijk voor het waterpolo (61489). Overeenkomstig de uitgiftevoor- waarden worden de acht resteren de kavels in villawijk Look ver kocht aan gegadigden die behoren tot de categorie 1 t/m 4, de sociaal- /economisch gebondenen dus. Mocht blijken dat die verkoop niet mogelijk is, dan komen B en W met nadere voorstellen, zodat de bewuste kavels aan niet-gebonde- nen, uit categorie 5 dus, kunnen worden verkocht. In dat geval worden de vrije marktprijzen ge hanteerd en is sprake van maxima le opbrengst. Het voorstel over de kavelprijzen zorgde maandag avond tijdens de gemeenteraads vergadering opnieuw voor uitvoe rige discussie. Hoewel in feite niets nieuws werd toegevoegd, zag de raad kans om er nog een uur aan te besteden. De door CDA en lagere voor sociaal/economisch gebondenen en een hogere voor de niet-gebondenen) na de discussies in de raadscommissies aangepast was en geen sprake meer van twee, maar van één (lagere) kavelprijs was, achtte Wim Dalhuisen het voorstel nog steeds onaanvaard baar en pleitte er opnieuw voor om de maximale winst uit de grond- verkoop te halen aan de hand van de vrije marktprijzen. Woorden van gelijke strekking waren er van Harry Dul (CDA). Om 'er geen drama' van te maken, ging WD'er J an Kevelam accoord, maar teken de aan dat zijn voorkeur bij de hoogste prijs lag. In feite een 'ja' tegen het amendement van CDA/PvdA, maar kennelijk een gebrek aan durf om duidelijk stel ling te nemen. Daar de eerste drie aangedrongen werd op slechts één en wel de hoogste kavelprijs zon der onderscheid in categorie, haal de het niet: negen voor (GB, WD, D66) en vier tegen (CDA, PvdA). Met dezelfde stemverhou ding werd het voorstel van B en W goedgekeurd. Hoewel het voorstel, dat aanvan kelijk twee prijzen bevatte (een Om de internationale top te kunnen ontvangenwordt circuit 't Peppelenbos in opperste paraatheid gebracht Eigen foto De Stichting Motorsport Harfsen is druk i.i de weer niet de voorbe reidingen voor de KNMV Interna tional Dutch Open Motocross Solo, dat op 12 maart in Harfsen gehouden wordt. Het circuit 't Peppelenbos wordt momenteel in opperste paraatheid gebracht ten einde de internationale motocross- top te kunnen ontvangen. Naast Pedro Tragter is Harfsen inmid dels verzekerd van de deelname van de Amerikaan Tallon Vohland en vice-wereldkampioen Stefan Everts uit België. Gemengd-Dubbel: 1. Yvonne Beuker- /Harold Ossewold (BC Holten/SVS); 2. Ina Peters/Pieter Aarsen (BC Holten); 3. Julia Milia/Gertjan v.d. Berg (BC Rijs- sen). JoC.A. Lammerink-Meiboom uit Deventer exposeert van 8 maart tot en met 10 april met aauarellen van vooral Engelse landschappen in de hal van het gemeentehuis. De ex- posante begon in 1988 met de opleiding tekenen/kunstgeschie denis aan de school voor volwasse nenonderwijs Midden-IJssel in Deventer. Zij maakte zich er uit eenlopende technieken eigen. Naar haar examen havo in 1992 ontwikkelde J o Lammerink zich zelf verder in het aquarelleren. Water, lucht en bergen zijn haar favoriete onderwerpen, Engeland haar favoriete vakantieland. De Deventerse exposeerde eerder in het medisch centrum 'De Hoge Hond' en de ABNAmro-bank, beide in Deventer, alsmede in het gemeentehuis van Diepenveen en Schalkhaar. De expositie is op werkdagen te bezichtigen tijdens openingsuren. Blauw Wit. Zaterdag staat voor Blauw Wit de eerste van drie thuiswedstrijden op rij op het pro gramma. Tegen Vesos moet een inhaalduel worden afgewerkt. De ploeg uit Hellendoorn staat in de kopgroep. Voor Blauw Wit zijn de wedstrijden in de derde periode van groot belang. De wedstrijd tegen Vesos telt nog voor de twee de periode. Blauw Wit behaalde tegen twee andere ploegen uit de kop van het klassement goede re sultaten. Misschien kan dit wor den doorgetrokken in de wedstrijd tegen Vesos. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder lei ding van scheidsrechter Barne- veld. In het bestuur van MAC De Hol- terberg heeft voorzitter van de commissie motocross Arend Nij- land plaats gemaakt voor J an Ste vens. Tijdens de jaarvergadering in 't Stuurhuus werd maandagavond ook van gedachten gewisseld over de jubileumralley (toertocht) naar het Sauerland, die vanwege de niet gehonoreerde vergunning van de gemeente Tecklenburg voorlopig 'in de wachtkamer' is gezet. De motortoerralley naar de Eifel staat wel vast op 9,10 en 11 juni. PvdA ingediende motie, waarin van de acht kavels dit jaar worden uitgegeven, kunnen belangstellen den zich daar binnen afzienbare tijd op inschrijven. Mocht de ver koop in categorie 1 t/m 4 niet lukken, dan komt het college dus met nieuwe voorstellen over prij zen over enkel die kavels terug bij de raad. In 1996 volgen nog drie kavels, het jaar daarop de laatste WE LATEN ZE TOCH NIET ZITTEN? In Nederland zijn het er tienduizenden nodig hebben Daarom doet het Nationaal Fonds Kinderhulp een beroep op u. Want deze kinderen laten we toch ni 61011)of wen een kijkjenemen bi de 'Omloop van Holten' a.s. za terdag. Op de druk bezochte ledenverga dering van de Wielervereniging Holten werd het programma voor het komende seizoen vastgesteld. Daarbij is vooral aandacht besteed T r aan de veldtoertochten die steeds Uitslagen 5V populairder blijken, ook bij Ongetwijfeld zorgt de proef op het Zuurberg-circuit opnieuw voor een spectaculair schouwspel (Archief) WVH-lid Gerrit Luggenhorst die onderscheiden werd met de 'Drek- kloeten Trofee' voor degene die de meeste veldritten reed. De aanwezigen kregen allemaal een exemplaar van het 'Fiets Eve nementen programma' van de Ne derlandse Toerfietsunie met ze venduizend tochten in 1995. Daar uit stelt de WYH het eigen jaar programma vast. Rekening houdend met de eigen verenigings activiteiten ziet dat er als volgt uit: 5 maart: warming up 'Omloop van Holten'; 29 april: fietspuzzeltocht voor het hele gezin in het kader van Koninginnedag; 6 mei: Hol- terbergtoer; 4 juni: Luik-Bastena- ken-Luik; 13-15-19-21-23 juni: Avondfietsvierdaagse; 24 juni: Teutoburgerwald-tocht'; 7 t/m 10 september: Meerdaagse tocht in Sauerland; 23 september: Holter- berg-herfsttoer; 14 oktober: af- sluitings 'Snertrit'. Verder worden er ook weer club tijdritten verreden waarbij om de 'Oerendhard Trofee' wordt ge streden. In samenwerking met de wielervereniging Lochem is er een tijdrit om de Schipbeek Trofee gehouden. De trainingen voor al deze evenementen zijn op dins dag- en donderdagavond wanneer men vanaf 19.00 uur vanaf sport hal 't Mossink vertrekt o.l.v. een voor die avond aangestelde train- gingsleider. Wie belangstelling heeft om mee te doen kan contact opnemen emt Dinie Pasman (tel. Het hoge water dat onlangs voor zo veel overlast zorgde in het rivierengebied, lijkt een vervolg te krijgen voor MAC De Holter- berg. Als organisator van de za terdag 4 maart te verrijden 49ste enduro (voorjaarsrit), zijn de or ganisatoren vanwege de te natte omstandigheden genoodzaakt om sommige delen van de route te wijzigen. Vanwege het door de gemeente raad vastgestelde nieuwe bestem mingsplan Buitengebied was deze vorig jaar al flink ingekort en daar door duidelijk minder aantrekke lijk dan voorheen. Dit jaar moet de route het dus opnieuw ontgelden, zij het om andere redenen. Bevatte het zestig kilometer lange traject in 1994 nog drie, stuk voor stuk knappe klassementsproeven, dit maal zullen de rijders het met twee proeven per ronde moeten stellen. Waarbij zij aangemerkt dat de in ternationale deelnemers vier ron den moeten afleggen en de natio- nalen drie. De proef Heihuizen, die voor het grootste deel op maïsland zou worden uitgezet, is vanwege de nattigheid niet te berijden en der halve uit de route genomen. Res ten de proef Beuseberg (Zuurberg- circuit) en de proef Imhof (trai ningscircuit van de MAC aan de Imhofsweg). Voor de organisatie uiteraard een tegenvaller en dat in het jubileumjaar. Dit jaar viert MAC De Holterberg inmmers haar vijftigjarig bestaan. Deson danks is er alle vertrouwen dat de MAC-enduro beslist selectief is. De MAC-voorjaarsrit start om 9.00 uur bij 't Stuurhuus aan de Bcusebergerweg 37 (tel. 05483- 64716). Vanwege het gouden jubi leumjaar van de club, starten de deelnemers vanaf een heus startpo dium. Inmiddels hebben zich ruim 180 rijders aangemeld, onder wie vrijwel alle vaderlandse enduro- toppers. In dit deelnemersveld zijn ook de MAC-leden goed verte genwoordigd. Getuige de uitsla gen van de twee eerste ritten van het seizoen mag er van hen het nodige vuurwerk worden ver wacht. Zo wist plaatsgenoot Erik Davids in zowel Borculo als Enter de overwinning in de klasse inter nationaal viertakt 500 cc te beha len, terwijl zijn broer Allan in dezelfde klasse tweemaal vierde werd. Ook Ronald Hofman, de nationale kampioen van vorig jaar in de klasse 125 cc, liet in bovenge noemde enduro's zien dat hij zich eveneens goed thuis voelt bij de internationalen. In de klasse natio- nalen brengt de MAC ook de no dige kanshebbers in de strijd. Zo wel Gerrit Schreurs als J arno Hof man mag in de klasse 125 cc tot de kanshebbers op de overwinning worden aangemerkt. Ook voor offroad-rijders bestaat weer de mogelijkheid om de route te ronden en wel direct nadat de laatste wedstrijdrijder voor zijn laatste ronde is vertrokken. Dat is omstreeks 13.00 uur. Inschrijven kan ter plekke, het inschrijfgeld bedraagt 25 gulden. De motor moet daarbij wel voldoen aan alle enduro-eisen (geluid, nummer plaat, banden en dergelijke). Wie meer wil weten over de voorjaars rit kan zich wenden tot Dirk Jan Schooien (tel. 62528) of Ep Krik- kink (tel. 05725-1230). Om organisatie en evenement eens van nabij te bekijken, komt een delegatie van B en W van de gemeente Dronten zaterdag een kijkje nemen bij de MAC-enduro. In Dronten wordt overwogen een derge lijk evenement te houden. Sa men met burgemeester Ver hoeven, een vertegenwoordi ger van de KNMV en MAC- voorzitter Jan Wansink brengen de Drontenaren een bezoek aan 't Stuurhuus en de rit zelf. Na afloop komt men bijeen in De Poppe. In de onderlinge competitie vai Schietvereniging De Eendrach waren er de volgende uitslagei Geweer klasse A: 1 W Paalman (163) 2 J A Paalman (159); 3. G Koopmai (157); 4 G Schuppert (156); 5. D. Janser (151). Geweer klasse B: 1 B Paalman (158). 2 J Nijendijk (130). 3. J. Sluiter (128). Geweer klasse C: I A Pekkeriet (125,2 10); 2 M Aanstoot (125); 3 B Kapper (121); 4 E. Struik (119); 5 F Hase (88) Pistool 1 H Nekkers (172). 2 H Paal man (163); 3. A. Bieleman (157); 4. G Haverslag (156); 5 T. de Ruiter (152). Vuurbuks: 1 D Overmeen (77); 2. H Paalman (76, 3 x 10); 3. H. Nekkers (76, x 10); 4 S. Kools (69). Het dagelijks bestuur van dt sportcommissie stelt voor 15 dui zend gulden uit te trekken voor de aanschaf van extra recreatiemateri alen voor zwembad Twenhaars veld. Voor dat geld worden een grote opblassbare hond gekocht, een klein glijbaantje voor in het peuterbad, een iets groter voor in het familiebad, een blower voor opblaasbaar materiaal, stoelen, ta feltjes en parasols om het bad en volleybalmateriaal inclusief een af- schermnet. Het verlanglijstje is sa mengesteld in overleg met de be drijfsleidster van het zwembad, Ciska Raggcrs. Alleen voor de grotere glijbaan van achtduizend gulden zijn offertes aangevraagd. Slechts één daarvan voldoet aan de prijsstelling. Het gaat om een mo dulair ontwerp dat in de toekomst nog kan worden uitgebreid. De EHBO-afdelingen Markelo, Diepenheim, Goor en Holten houden dinsdagavond 7 maart een onderlinge wedstrijd in zaal De Biester. Aanvang 20.00 uur. Aan de wedstrijd wordt meegewerkt door de Lotus-groep. Naast het moeten stellen van een diagnose, komen er zaken aan bod als ver binden en andere wijze van behan delen van een slachtoffer. STICHTING TRIATHLON HOLTEN In samenwerking met de WV Holten en de plaatselijke voetbal vereniging ZVV Blauw Wit '66 houdt de Stichting Triathlon Holten ook dit jaar de populaire Triathlon Ballooning. Het bal- lonnenspektakel heeft plaats op vrijdag 7 juli, de dag voor de Holtense triathlon. De ballon vaarten staan onder auspciën van Rien Jurg Promotions uit Hengelo. Afhankelijk van de weersomstan digheden kiest een flink aantal bal lonnen aan het begin van de avond het luchtruim vanaf sportpark 't Vletgoor aan de Dorperdijk 1 (hoek Larenseweg). De voorberei dingen voor het vertrek starten rond 19.00 uur, het vertrek is van af 20.00 uur. Op dit moment staat de deelname van vijf ballonnen vast. Gezien de belangstelling voor het evenement worden dat er zeker meer. Voldoende garantie dus voor een boeiend schouwspel. Dat opnieuw voor sportpark 't Vletgoor is gekozen houdt ver band met de uitstekende bereik baarheid en parkeermogelijkheden ter plekke. Om één en ander in goede banen te leiden heeft de Stichting Triathlon Holten zich opnieuw verzekerd van de mede werking van ZW Blauw Wit '66. De vereniging draagt zorg voor de inrichting van het terrein, het par keren, de EHBO en hapjes en drankjes. Dweilorkest De Braand- heultjes levert passende muzikale omlijsting. Wie 'eens iets anders' beleven wil en Holten en omgeving vanuit ho ger sferen wil bewonderen, kan voor 350 gulden (inclusief verze kering en champagne) per persoon deelnemen aan de circa anderhalf uur durende ballonvaart. Een unieke belevenis en voor bedrijven wellicht een origineel geschenk voor medewerkers of relaties. De combinatie van rust, frisse lucht en het adembenemend mooie uitzicht wordt verwezenlijkt met deze bij zondere luchtreis. Waar men uit eindelijk terecht komt is afhanke lijk van de wind. Vorig jaar werd geland in de omgeving van Zieu- went. De minimum leeftijd van de ballonvaarders is 14 jaar. Vrije- tijdskleding en stevig schoeisel, zoals laarzen, wordt geadviseerd. In één van de volgauto's gaat men na de landing terug naar Holten voor de zogenoemde 'après-bal- lon' in de kantine van het sport complex. De deelnemers krijgen daar een glas champagne en een stijlvol diploma van deze unieke luchtdoop. Indien de ballonnen vanwege slecht weer niet op 7 juli kunnen vertrekken, krijgen de bal lonvaarders hun geld gerestitueerd of wordt de luchtreis uitgesteld. Voor informatie of aanmelding kan men zich wenden tot de WV Holten, Dorpsstraat 27, tel. 61533. Aanmelding voor indivi duele luchtreizigers is in principe mogelijk tot een dag tevoren, voor groepen geldt vier dagen voor ver trek. Ook voor informatie over de triathlon zelf kan men terecht bij de VW. Als eerste tocht van het seizoen houdt MAC De Holterberg zon dag 5 maan de populaire toenocht 'Rond het IJsselmeer'. Het is de deniende maal dat het evenement In de mooie bosrijke omgeving van de Holterberg werd afgelopen zaterdag weer de Holterbergcross gehouden. Ondanks de niet zo geweldige weersomstandigheden, het regende, de carnaval en de vakantietijd verschenen er toch 225 deelnemers aan de start van deze vijfde editie. De atletiekafde- ling van de SV Holten had weer zijn best gedaan om het parcours niet te makkelijk te maken. Onder andere de beklimming van de Forthaarsweg was een zware be proeving voor veel lopers. De Holterbergcross is een KNAU-wedstrijd die meetelt voor de Twentse crosscompetitie, vandaar dat behalve Holtenaren ook veel lopers uit andere plaatsen aan de start verschenen. Het waren overigens niet alleen de pure wed strijdlopers die een gokje waagden op dit zware terrein, ook prestatie lopers waren van de partij om te trachten een persoonlijk recordje te verbeteren. Er werd gestart op vijf verschillende afstanden; de 1350 meter, 1800 meter, 3600 me ter, 5000 meter en de tien kilome- Vooral op de 10 kilometer heren en bij de 5 kilometer dames was er een sterke bezetting. Bij de heren ging ex-Rijssenaar Gerrit Voort- man er meteen vandoor en sloeg hij bij de beklimming van de Fort haarsweg, waar menig atleet ver zuurde benen kreeg, al een flink gat. Richard van de Weijden uit Lichtenvoorde eindigde als twee met ruim veertig seconden achter stand en nummer drie René Brands moest bijna een minuut toegeven. Egbert Veneklaas verde digde de Holtense eer met een vijfde stek in 32.38 min. Vanwege de reeds eerder genoem de weersomstandigheden was de publieke belangstelling niet over weldigend te noemen. Een enke ling had toch nog de moeite geno men een familielid of vriend aan te moedigen. Doordat menig loper na de wedstrijd sprak over de zwaarte van het parcours, kon de organisatie ervan uitgaan dat de Holterbergcross ondanks de ge ringe publieke belangstelling ook dit jaar weer een geslaagde beproe ving voor de atleten was. En met de toch wel enthousiaste reacties op het selectieve parcours hoopt de organisatie de Holterbergcross verder uit te bouwen. Resultaten Holtense atleten: Heren 10 kilometer: 5 Egbert Veneklaas (3238) Heren veteranen: 5. Leo Marissink (35 36), 6. Chris Offringa (36.03); 13. Jos van de Spek (39.15); 14 Rob van Zoelen (39 58); 16. Ap Koetsier (43.22). Dames 5 kilometer: 5. Jet Moed (23.37). Dames veteranen: 4 Marjet Marissink (21.49); 5 Dim Arfman (24.22). Meisjes jun. B, 1.8 km.- 4 Bernadette Ongena (8.49). Jongens jun. D. 1.3 km.: 4. Tom Maris sink (4.59); 10. Bas Meerman (5.28). Meisjes jun. D. 1.3 km.: 5. Nicole Lam mertink (6.05); 6. Marleen Otten (6 10). Meisjes pup. A. 1.3 km 6. Daphne Schipper (6 00); 7. Frienke IJmker (6 04); 9. Heieen Ni|meijer (6.32); 11. Margien Rensen (7.21); 12. Sabine Hofman (7.21). Jongens pup. A. 1.3 km.: 3 Gijs Maris sink (5.26); 5. Vincent Scholman (5.36); 11 Rens van Zoelen (5.56); 14. Pim ten Brinke (6.06); 15. Carlos Baltus (6.16); 16 Jorgen Wennemers (6.29). Meisjes pup. B. 1.3 km.: 2. Karlijn Smit (7.07); 3. Liselot Moed (7.34). Jongens pup. B. 1.3 km. 2. Jochem Koopman (5.39); 7. Mark Lubbersen (6.28). Meisjes pup. C. 1.3 km. 5. Matthia Schip per (10.25) Jongens pup. C. 1.3 km: 4. Rob Maris sink (6.18); 5. Keivin Gjaltema (6.31). SV HOLTEN SENIOREN: Fleringen-Holten, 14.00 uur; Stevo 4-Holten 2,11 00 uur (vertrek 09.45 uur); Holten 3-Rood Zwart 4,10.45 uur; Holten 4-Haarle3.10.00 uur; Holten 5-PH 5, 10.00 uur, Haarle 4-Holten 6, 10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Rietvogels 4-Holten 7,09.00 uur (vertrek 08 00 uur); PH 11-Holten 8, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten 9-SDOL6,09.30 uur; Holten 10-Rietvogels 6, 09.00 uur; Enter 9-Hol- ten 11, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten 12-SOS 7, 09.30 uur; LAP 6-Hol- ten 13, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur). Dinsdag 7 maart: Holten tot 22 jaar-SOS tot 22, 19.30 uur JUNIOREN: Holten A1-Tukkers A1, 14 30 uur; Holten A.2-Omhoog A2, 14.30 uur; Holten C1-GFC C1,14.30 uur; Enter C2-Holten C2, 13.00 uur (vertrek 12,00 uur); Enter D1-Holten Dl, 10.00 uur (ver trek 09.00 uur); GFC D2-Holten D2, 10 00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten D3-SDOL D2, 10 00 uur; DES E1-Holten E1, 09.30 uur (vertrek 08.45 uur); Holten E2-Vesos E2, 10.00 uur; Enter Vooruit E4-Holten E3, 10 30 uur (vertrek 09.30 uur); Holten F1-Hulzense Boys F1, 11.00 uur. Holten F2-Spc. Rijssen F1, 10 00 uur; Excelsior F4-Holten F3, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Excelsior F5-Holten F4, 09.15 uur (vertrek 08.30 uur). BLAUW WIT SENIOREN- Blauw Wit-Vesos, 14.30 uur; Blauw Wit 2-Excelsior 5, 12.30 uur; SVZW 4-Blauw Wit 3, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit 4-Julïana 6, 14.30 uur; Vesos 6-Blauw Wit 5, 12.45 uur (vertrek 11 45 uur); Kloosterhaar 5- Blauw Wit 6, 12 45 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit 7-SWN 7, 11.00 uur. JUNIOREN Blauw Wit A1-Spc. Rijssen A1, 12.45 uur; Dos '37 C2-Blauw Wit Cl, 10 00 uur (vertrek 09.00 uur). MW D1- Blauw Wit Dl, 10.00 uur (vertrek 09 00 uur), Blauw Wit D2-De Zweef D3, 10.00 uur; Vesos E1-Blauw Wit El, 11.00 uur (vertrek 10 15 uur); Blauw Wit E2-Excel- sior E4, 11.00 uur; Nijverdal F1-Blauw Wit F1, 11.15 uur (vertrek 10 30 uur). HANDBAL Zaterdag 4 maart MA 1 thuis tegen Voorwaarts om 14.25 uur; MA 2 thuis tegen LHC om 13.30 uur; JA 1 thuis tegen Borhave om 12.45 uur; MB 1B aspirantendag in Vaassen (vertrek 10.15 uur), welpen thuis tegen Apeldoorn om 12 00 uur; mini's minidag in Haarle (ver trek 09.00 uur). Zondag 5 maart dames 1 uit tegen DSC om 15.25 uur (vertrek 14.30 uur); dames 2 uit tegen Schalkhaar 2 om 15.50 uur (vertrek 15.00 uur). BADMINTON: maandag 6 maart: Holten 4-SAS 3, Holten 3-BACO 1 Woensdag 8 maart: Holten 1-MOT 1. SPORTHAL Maandag 6 3: 19.00-23.00 BCH; dinsdag 7/3: 16.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30- 23.30 uur Blauw Wit; woensdag 8/3' 19 00-22.30 uur: BCH, 22.30-23.30 uur: Wegstapel; donderdag 9/3: 16.00-22.00 uur: SV Holten handbal; 22.00-23.00 uur: ZVV Blauw Wit; 23.00-24.00 uur: SV Holten All Stars; vrijdag 10/3: 18 00- 23.30 uur. Mintonette; zaterdag 11/3: 09 00-18.00 uur: BCH; 19.00-20.00 uur; Stam. Weekendreserveringen vanaf vrijdag middag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). plaatsheeft. Er kan vanaf 8.00 uui worden gestart bij café 't Solletje Garderenseweg 250 in Garderer of bij restaurant Zürich in Zürich nabij de Afsluitdijk. Dat ditmaa: voor twee startpunten is gekozen houdt verband met het feit dat veel noorderlingen al een complete toertocht achter de rug heb alvorens zij in Garderen officieel van start gaan. Het Rondje IJssel meer is ruim 400 kilometer lang en wordt met de klok mee verreden. Globaal is de route: Nijkerk, Eemnes, Hilversum, Muiden, Amsterdam, Monnikendam, Vo- lendam, Schardam, Medemblik, Kreileroord, Den Oever, Afsluit dijk, Hindeloopen, Lemmer, Creil, Kampen, Elburg, Harder wijk, Garderen. De finish sluit om 18.00 uur. MAC-leden vertrekken gezamenlijk vanaf 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg om 8.00 uur. De kosten voor deelname bedra gen 15 gulden met medaille en jaartalhanger; 12,50 gulden enkel de jaartalhanger en zonder aan denken een tientje. Alle prijzen zijn inclusief een consumptie). Voor meer informatie kan men bellen met Cor van Limburg, tel 05483-63466. Aan de medische faculteit van de Rijksuniversiteit Utrecht is onze plaatsgenote Caroline van Door- ninck geslaagd voor haar artsexa-1

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 7