Thomasvaer en Pieternel 06.350.222.73 Volop schaatspret op ijsbaan De Noordpool ni' ii tem? Gerrit en Thea Markvoort: Uit buiten Holten 'Kinderhulp' zoekt vakantiegezinnen HQLTENS NIEUWSBLAD Voorstellingen gouden OCH Jeugdtoernooi Contactlijn Oost-Nederland OPENBARE KENNISGEVING INZAKE VERLEENDE ONTHEFFINGEN OF VERGUNNINGEN Gemeentewerken Holten 24 uur per dag bereikbaar ONTWERP-BESLUIT TOT SLUITING VAN EEN GEDEELTE VAN DE HOLTERBERGWEG („TOERISTENWEG") VOOR GEMOTORISEERD VERKEER WET MILIEUBEHEER WET MILIEUBEHEER OPENBARE KENNISGEVING INZAKE AANWIJZING KÖLLINGSERF EN GEDEELTE REILINKSWEG ALS ERF DONDERDAG 12 JANUARI 1995- De Ontspannings Club Hol ten bestaat 12 augustus vijf tig jaar. In verband met hei gouden jubileum worden dii jaar twee voorstellingen ge geven: de eerste op vrijaaf 20 januari om 20.00 uur ir gebouw Irene. Dan wordl het stuk 'Nachtvlinders' oj de planken gebracht, eer plattelands komedie in drit bedrijven, die uit het Duit: vertaald is en bewerkt is dooi Henk Karstens. Het stuk speelt zich af op het erf van boer Harm Renting (Johan Stukker), die tevens loco burgemeester is. Omdat hij na een hoorzitting in café Brinkzicht niet de kortste weg naar huis neemt, raakt hij in moeilijkheden. Zijn vrouw en dochter mogen daar echter niets van weten, wat voor tal van problemen zorgt. In de herfst volgt het wat zwaardere werk in de vorm van het toneelstuk 'Onder één dak' van Jan Fa- bricius. In verband met de vakantie wordt de receptie rond het vijftigjarig jubi leum op een nog nader vast te stellen tijdstip gehouden. Hoewel het niet gebruikelijk is dat gedichten en andere rijmelarij en opgenomen worden in het Holtens Nieuwsblad, wil de redactie deze week toch graag de bekende uitzondering op de regel maken. Tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst in het gemeente huis traden Gerrit Markvoort (De Bonke) en zijn dochter Thea voor het voetlicht als Thomasvaer en Pieternel. Een spitse en licht satirische conférence voor twee, waarvoor De Bonke en Thea zich in passende kleding uit de Vondel-tijd hadden gehuld. Desgevraagd liet De Bonke weten dat hij de tekst betrekkelijk kort voor het optreden 'in elkaar gedraaid' had: „We koesterden aanvankelijk enige twijfel. Thea zat ook nog met repetities bij DAT (Dijkerhoeks Amateur Toneel, red.). Uiteindelijk stemden we in, maar bleef de zaak wel enige tijd liggen. Achteraf niet erg, want zoals zo vaak bleek ook hier dat je onder druk het best presteert." Gezien de positieve reacties onder de vele aanwezigen in de hal van het gemeentehuis, schoten vader en dochter Markvoort regelrecht in de roos met hun optreden. Wat ons betreft is het zeker voor herhaling vatbaar. Zaterdag 14 januari speelt Blauw Wit Cl een zaaltoernooi in 't Mos- sink tegen Sp. Rijssen Cl, Hector Cl en B.Z.S.V. Cl. Alle teams worden gesplitst in twee groepen, waardoor er twee poules van vier ontstaan. De organisatie is in han den van de juniorenafdeling van Blauw Wit. Het toernooi duurt van 12.00 tot 17.00 uur. De finale wordt om 16.45 uur gespeeld. (ÏOOqm) Zeg Thomasvaer Zeg Pieternel, zeg weet ie wel. Het joar is weer veurbie, een niej'n steet veur de deure. Wat is der toch wier vólle gebuurt, al die dage uur noa ure. Wie wölt is teruggekieken op 't afgelopen joar, is't neet. En is effen verteM'n hoe hier de stelle in de vörke zit. Januari begun heel good. 't Gevecht um baatbelasting, hoej 't ok doot. Det kosten sommigen de kop, ge lukkig bint ze hier. Oaver drie joar kriegt ze wier een kans. Mar doot zoiets nooit wier. Het joar begon met Cornielje en dus met de limerick. Ik holle mie bie miene beeste, de jappels, schoapen en de sik. Det geldt veur mie en iederene. Vertrouw op kracht van eigen bene. Weet zelfs de grootste slimmerik. De Holter gaten, hoogste tied, worde wie in 95 kwiet. Zo kriege wie een nie'je lente met Hoolten as pareltje van Twen te. Pareltje van 't Hoolter land eur namen zag ie in de krant. Dalhuzen, Soepnel, Harry Dul Van der Torre, ok gin flauwekul. Ten slotte ok nog Kevelam aans is 't hekke van 'n dam. Mar Thomasvaer, die leu zee'j in de krante mar kiek is noar de andere kante, det bint de leu, de ambtenaren, hatstikke druk, ai ze neet uut 't raam zeet staren. Zeg Pieternel ie snapt toch wel, zo gauw Ab Vincent hier nit meer is, 't een groten kroam wordt en geet alles mis. Mar Ab, wie zölt oe missen, in plaats van warken goa'j noe vis sen. 't Maakt niks meer uut Ab, wat ie doot, wie wenst oe gezondheid en 't geet oe good. Deventer Schouwburg. Op vrijdag 13 januari wordt onder de naam WESHM een folkconcert gegeven met Arabische, Afrikaan se en westerse invloeden. Aanvang 21.00 uur. Frank Groothof brengt op zondag 15 januari vanaf 14.30 uur de fami lievoorstelling 'De thuiskomst van Odysseus' naar de opera van Mon teverdi. Op dinsdag 17 januari spelen vio liste Theodora Geraets en Kyoko Hashimoto (piano) werken van Schubert, Saint-Saëns, de Sarasate, Sjostakowitsje en Fauré. Kaartverkoop: 05700-83500. Lochemse Schouwburg. Het beroemde verhaal 'Alleen op de wereld' wordt zondag 15 januari gedanst door Opus One. Deze familievoorstelling (vanaf acht jaar) begint om 14.30 uur. Mies Bouhuys maakte de Neder landse bewerking van het toneel stuk 'Het dagboek van Anne Frank' van het Amerikaanse echt paar Frances Goodrich en Albert Hackett. Op woensdag 18 januari wordt het in Lochem gespeeld met Cléo Dankert in de rol van Anne Frank. Op donderdag 19 januari speelt Opera Holland de opera 'Die ent- führung aus dem serail' van Wolf gang Amadeus Mozart. Kaartverkoop: 05730-51081. En Wim en Gerrie, 't "drank-en- ha pjes"-stel, doar wök effen bie stille stoan, det snap ie wel. Altied vriendelijk, vrolijk en attent wie wordt deur oele hatstikke ver wend. Dit stel wuk veur gin geld meer kwiet, want dankzij oele kriege wie vanoa- vond ons natje en dreuge op tied, 't Is al weer Meert, tied um te kie zen. Wie wordt de 13 nieje wiezen? Nog een aantal joaren, 't hef effen 'e duurt heb de kiezers wat roadsleden noar huus hen 'e stuurt. De Hoolter road ging op zien kop de pers die zat d'r boavenop. Gemeentebelang had grote wille de anderen waren merakel stilfe. Zeg Thomasvaer een aardverschuiving, zo sprak de WDneWim Dalhuzen, die jonge, had 't er moeilijk mee. Harry Dul respecteern 't stille 't was politiek een bittere pille Mar het leaven geet deur, kop op, vedan, Gemeentebelang, maak d'r wat van! De verlezers, helaas zie mossen lie de stemming in de road was te snie. Hoolten was neet meer te be- stuur'n Det kon zo neet langer duur'n. Gin lulverhalen tot 11 April d'r was storm op til. De Maïsweg weg, 't sleug deepe groeven een mooi begin veur Dick Verhoe ven. Mar hij begon met goeie zin, en sloog de juuste weg weer in. Zeg Pieternel, ie weet toch wel, wat det betekent: B en W, dat stel? Joa gewoon, Beeldman en de Weuste, of hek t mis, Mar ja, woer loaw dan den burge meister, jong en fris? Dirk Jan Verhoef, gewoon een makkelijke naam jawel, een boerenzoon, snapt alles en snel. Det is d'r ene die alles deur hef, rech toe, rech an, Joa den past wel best bie det ande re span. April, de wisseling van de wacht, hef veur ons nieje dinge 'e bracht. Afscheid van een illuuster stel, Dalhuzen en Westerik, weet dat wel. Iele meugt van ons verwachten da'j blieft in Holtense gedachten. Joarenlang he'j d'r veur 'e stoan, vólle he'j zo veur Hoolt'n 'e doan. De Dorpsschole, het gesprek van 't hele joar, mar nog altied steet 'e doar te straal'n, doar veur op de Bosc hkamp, den afbrekken, det is een ramp. Ik weet, de road die was d'r veur, mar ik smeek oele leu, druk det neet deur. In die schole schuult menig ziel het zol jammer wèzen as 'e onder Met het invallen van de vorst snakte schaatsminnend Holten naar het moment waarop IJsclub De Noordpool de poorten van de ijsbaan aan de Larenseweg zou openen. Zaterdagochtend kwam het verlossende woord en konden de liefhebbers vanaf 13.00 uur de gladde ijzers onderbinden. „De vorst was dusdanig dat het ijs op dat moment ongeveer 7 centi meter dik was," vertelde 'ijsmees ter' Jan Veldhuis. „Betrekkelijk dun, maar net voldoende om de baan open te stellen. De ijsvloer moet uiteindelijk een bepaalde dikte hebben om zo veel mensen te kunnen dragen." Hij voegde daar aan toe dat het besluit tot open stellen tevens verband hield met de naderende dooi: „Anders hadden we misschien nog gewacht, maar nu was het niet zo erg als de baan kapot gereden werd." Klachten over de kwaliteit van het ijs waren er overigens niet. Vrijdagmiddag dreigde sneeuwval nog roet in het eten te gooien, maar de Noordpolers reageerden alert en zetten ogenblikkelijk een kordate veegploeg aan het werk. Het voorkwam het beruchte sneeuwijs, waardoor de poorten de dag erop alsnog open konden. Binnen de kortste keren was het flink druk op de baan, die ook zondagmiddag- en avond geopend was. Enkele graden onder nul, geen wind en vooral zaterdag een bleek winterzonnetje erbij. Beter Schaatsplezier voor jong en oud. Ook voor de 7-jarige Robert Hulleman, die achter een stoeltje verwoede pogingen doet om vooruit te komen Foto WV) kon 't haast niet. Vermaak dus voor jong en oud. Ook zondag middag kon er nog worden ge schaatst. Toen het halverwege de middag ging ijzelen, hielden velen het zelfs hardnekkig vol. Het oer- Hollandse tafereel trok ook niet- schaatsers naar de baan, die met name ter hoogte van de keet opval lend verbeterd is. Het terrein rondom is verhard, betere stal lingsruimte voor fietsers en daar waar de schaatsers de baan op komen, is langs de kant een strook van enkele meters zand gestrooid waarop tapijt is aangebracht, af komstig uit de voormalige Rabo bank. In de enigermate luwte bij de keet ontstond nogal eens water. Nu begint de baan verder weg en ligt meer in open terrein. Water op het ijs is daarmee hopelijk verleden tijd. Door de banken verder naar achteren op de wal te plaatsen, wil De Noordpool voorkomen dat er teveel gewicht van rustende schaatsers op de ijsvloer komt. Een extra stukje bescherming dus. Volgens Veldhuis passeerden het afgelopen weekeinde omstreeks 1100 bezoekers de kassa: „Daar zijn we vanzelfsprekend dik tevre den over. Er was namelijk nog meer te doen. Behalve het EK schaatsen in Heerenveen, hield de Wielervereniging een veldrit en de SV Holten de Oliebollencross." Een gunstig begin van het nieuwe jaar al met al voer De Noordpool. Hopelijk doet Koning Winter bin nenkort nogmaals en dan wat lan ger van zich spreken. Vader en dochter Markvoort hadden tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst in het gemeentehuis veel succes als Thomasvaer en Pietemei Foto Mark voort) de slopershamer viel. Zeg Thomasvaer, ei, ei, ei, wie zit al midden in de Mei. De vogels nestelt en de Bloom bleujt in 't veld, vólle feest en de bloom bleuj'n ok op Smidsbelt. En natuurlijk was d'r regen, Lintjes regen disse keer. Dick Mondeel was de gelukkige, hij ging strieken met die eer. Veur alles wat 'e deed veur 'n Dies- senplas, hij was d'r terecht met in zien sas. De karke, die ging in de steigers, den is al wier kloar en Sliekhuus, die word'n neet ver- keuzen en zal as OLM-vorzitter deur goan. Nieuwboaw op het Lukensveld en ok an de Hakkertsweg Diekerhook breidt uut en wordt als ma groter zeg. Juni is weer in 't land en ons HMV viert feest, Woarumme? Het clubgebouw is open, wat bint ze doarmet druk geweest. De Rabobanke steet d'r noe, de boer'n mossen deepe in de kokker Ma prachtig mooi det bronzen beeldje van smid "Herman van de Stukker" Juli is vakantietied en dus feest, feest veur Corrie 134, joa det is een prachtig beest. Honderdduuzend liter melk leu, de's een heel'n groten plas. Dus Corrie proficiat, det was grote klas. Politie weg uut Holten en die waa'n toch bes wat mans, noe Ièè2e wie in Holtens krantje. inbrekkers griept eur kans. Det geet nit goed leu, det wordt link, gelukkig he'w nog ene troots en det is onze inspecteur Oberink. Alwier een gat van Holten dichte, Annie Wansink-van de Brink, deet met plezier die mooie plichte, een mooi gebouw, iets wat wie geerne met eur deelt, zie zit weer op eur olde stekkie en kiekt weer mooi op de Smidsbeeld. Augustus, sjonge wat een hette, de mussen veel'n zowat dood van 't dak. ma met vakantie een een drankje veul ie oe best op oe gemak. Effen weg van alle sores, weg van zorg en alle narigheid, fijn genieten van de zommer en verdeende vrije tijd. De brandweer hef een vrouw in 't korps, det is mooi, ene den van wanten weet en gin geknooi. 't Was effen wennen en een betje een gedoe. Connie en de Rekels neum ik ze noe. Keunefeesten in September, Hol ten helemoal op zien kop. Holten ommoal met mekare, ok dit joar zetten ie um weer op. De wichter die goat weer noar schole, de olders hebt wat minder zorg, in Holten opende J. ten Wolde onze nieje Waerdenborch. Ab Stegeman wol d'r wel veur klap pen, as Harry Dul het mar zol snappen. De OZB ging toch de log in, beide heern'n had'n 't wel 'e dach, mar zoiets det kan gebeuren in 't theater van de lach. Een plannetje veur 't centrum word'n de Holter veur 'e leg, aj 't snapt, dan wordt het MAC-pad de vervanger veur de Maïsweg. Helofyten komt in Holten, Joost mag weten wa's det noe? iederene hef interesse in het wat, waarom en hoe. De tied tikt veerder noar Novem ber, helofyten maakt mie meu, mar ik wil best mien steentje bie- dragen veur verbettering van 't mi lieu. Splodiek drukt zwoar op de begro ting, de kosten bint joa 1 miljoen, de PvdA kan det neet slikk'n, zie vindt det tevölle poen. De nieje Prins en Sinterkloas kwam'n hand in hand noar ons mooie Hoolter-land. De Sint is heilig weg 'e goan, die man was joa neet te verstoan. De karke is noe hillemoal kloar, ietske duurder, det lót zich wel roa'n. Al bint rekkenmeister stukken duur der, 't is nooit goedkoper mar altied duurder. December, de boer'n hebt het slech, steet in de Holter krante, echt! Zo an het einde van het joar, wille wie doar neet bie stille stoan. Toch ontbrekt 't oe wel is an mood, hard warken veur niks det is neet good. Mar al komme wie uut Splo of Diekerhook, de Beusebarg of 't Holterbrook, uut Flishook, Kol of uut De Haar, één ding he'w gemeen, wie bint oliemoal Holtenaar. Zo goat wie '95 in, veur ons oliemoal een nieuw be gin. Dat het oe ommoal good mag goan, det is onze wens veur 't nieje joar. Blief gezond, het geet oe wel, det is de wens van Thomasvaer en Pieternel. Bonkezelf en Thea's va. Jaarlijks organiseert de Stichting Europa Kinderhulp vakanties voor kinderen in Nederland. Voor de vakanties in 1995 worden nog gastgezinnen gezocht die geduren de drie weken huis en hart willen open zetten voor één of meer kin deren die het minder goed getrof fen hebben en aan vakantie toe zijn, ongeacht nationaliteit, ras of levensbeschouwing. Daarbij gaat het om mensen die begrip en ge duld kunnen opbrengen om zo'n kind de vakantie van zijn of haar leven te geven. De logeerpartij hoeft niet duur te zijn, want spe ciale uitstapjes zijn niet nodig. Het kind is immers al uit. Voor veel kinderen in Europa is het op straat gezelliger dan thuis. Omdat ze ouders hebben die hen niet zien staan. Omdat ze steeds te horen krijgen dat ze alleen maar in de weg lopen. Kinderen, die iets missen wat voor ons allemaal heel belangrijk is: geborgenheid. Kin deren, die een land in oorlog ont vlucht zijn, op zoek naar een we reld vol warmte. Ze zijn tussen 6 en 13 jaar oud en komen onder meer uit Duitsland, Oostenrijk, Noord-Ierland, Frankrijk, Enge land en Nederland. Kinderen uit krottenwijken zonder speelruim te, uit gezinnen die krap behuisd zijn of kinderen van wie de ouders er door armoede onderdoor drei gen te gaan. Maar er zijn ook kinderen die alles hebben behalve aandacht en begeleiding. Voor al deze kinderen organiseert Europa Kinderhulp jaarlijks vakanties in Nederland. De Stichting is opge richt in 1960, het internationale vluchtelingenjaar. Het comité van aanbeveling bestaat uit majoor A.M. Bosshardt, officier van het Leger des Heils; drs. E. van Thijn; dr. J.C. Terlouw, commissaris van de koningin van Gelderland en ambassadeur van de Bondsrepu bliek Duitsland, dr. K.J. Citron. Wie geïnteresseerd is en meer wil weten kan bellen met mevrouw E. Jannink, tel. 62669. 1. Bouwvergunning is verleend voor: - uitbreiding tanklokaal Maneschijnsweg 25; - bouw garage bij Pannenweg 8; - bouw garage bij Pannenweg 8; - bouw schuur bij Vianenweg 175; - verbouw winkelpand Dorpsstraat 63; - vernieuwen/verbouwen kippenschuur tot caravanstalling bij Kappertsweg 1 - uitbreiding keuken van café-restaurant Stationsstraat 10; 2. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingpiichtige bouwwerken: - uitbreiding woning Kieftenbelt 16; 3. Kapvergunning is verleend door: - 3 berken 1 den bij Winkelbergweg 52; Ingevolge de Algemene Wei Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, Postbus 13, 7451 AA Holten. Voor de Holtense bevolking is het vanaf maandag 2 januari 1995 mogelijk om 24 uur per dag een melding te doen over bijv. een storing aan een pompgemaal, een gat in het wegdek of trottoir, een lichtmast die niet brandt. Tot op heden was gemeentewerken slechts bereikbaar tijdens de normale werktijden en daarna was het voor de burger maar de vraag wie men moest benaderen. Met ingang van 2 januari a.s. zal hierin verandering komen. Na werktijd kunt u via het telefoonnummer 6 19 72, middels een telefoonbeantwoorder uw opmerking/klacht inspreken op de band. Het is tevens de bedoeling dat u uw naam, adres en telefoonnummer inspreekt, zodat de dienstdoende storingsambtenaar u kan bereiken voor eventuele nadere informatie. Deze ambtenaar krijgt na het inspreken automatisch bericht, dat er een boodschap is achtergelaten. Dus voor melding inzake storingen aan een pompgemaal. gaten in het wegdek of trottoir, met brandende lichtmasten of andere storingen kan men door het bellen van 6 19 72 vanaf 2 januari 1995 24 uur per dag gemeentewerken bereiken. Burgemeester en wethouders van Holten brengen, gelet op het bepaalde in artikel 3:113:12 en 3:13 van de Algemene Wet Bestuursrecht, ter openbare kennis, dat het ontwerp van het besluit tot het gesloten verklaren van een gedeelte van de Holterbergweg („Toeristenweg") voor alle motorvoertuigen, bromfietsen en invaliden voertuigen met in werking zijnde motor van 21.00 tot 9.00 uur, tezamen met de daarop betrekking hebbende stukken gedurende de periode van 16 januari tot 14 februari 1995 ter inzage ligt in kamer 6 (Leeszaal/bibliotheek) op het gemeentehuis. Tegen vergoeding van de (leges) kosten wordt afschrift van de ter inzage gelegde stukken verstrekt. Gedurende de periode van terinzagelegging kunnen belanghebbenden hun zienswijze over het ontwerp-besluit naar keuze schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Schriftelijke reacties, gericht aan burgemeester en wethouders dienen vóór het einde van de termijn te worden ingediend, danwel ter post te zijn bezorgd. Op 13 februari 1995 om 10.00 uur heeft op het gemeentehuis een zitting plaats, waarbij tegenover wethouder Van Schooten, namens het college van burgemeester en wethouders, mondelinge zienswijzen kunnen worden gegeven. De ingebrachte reacties zullen wij vervolgens betrekken bij onze definitieve beslissing. Degenen die reageer den krijgen van dit besluit mededeling via een soortgelijke openbare kennisgeving als deze. Holten, 12 januari 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, De burgemeester, J. P. Stegeman D. J. Verhoeven Terinzagelegging beschikking. Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voorwaarden, die de nadelige gevolgen voor het mi lieu moeten voorkomen of zoveel als mogelijk is moeten beperken, op 3 januari 1995 vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer verleend aan: 1Dikkers Supermarkt Holten B.V., Dorpsstraat 20, Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (supermarkt met slagerij en bakkerij) omvattende vergunning 2. G. W. Wijlhuizen, Schapendijk 2 Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (mestvarkensbedrijf annex op slag van huisbrandolie) omvattende vergunning 3. J A. Tuitert, Waagweg 1Holten tot het oprichten en in werking hebben van een discotheek met live-muziek en bar-dancing. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen gedurende zes weken na de datum van terinzageleg ging (vanaf 13 januari 1995 tot 24 februari 1995) op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, dage lijks van 9.00 tot 12.30 uur ter inzage gedurende de hierboven genoemde termijn. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingediend door a. de aanvrager b. de betrokken adviseurs. c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bedenkingen hebben ingediend. d. enige andere belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bedenkin gen in te brengen. Het beroepsschrift moet worden gericht aan de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het moet in tweevoud worden ingediend bij deze Afdeling, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. (vóór 24 fe bruari 1995) Voor de behandeling van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Indien onverwijlde spoed dat vereist, is het mogelijk een voorlopige voorziening te vragen bij de voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State te 's-Gravenhage. In dat geval is extra griffierecht ver schuldigd. Voorwaarde is dat een beroepschrift is ingediend. Een niet terstond van kracht verklaarde beschikking wordt pas van kracht als op dat verzoek door de Raad van State is beslist. Melding artikel 8.19, lid 2 Op grond van art. 8.19, lid 2 van de Wet Milieubeheer is melding gemaakt van het van toepassing worden van de inrichting voor de opslag van onderdelen wegtransjx>rt op het Besluit opslag goederen milieubeheer, ten aanzien waarvan redelijkerwijs moet worden aangenomen dat er geen gevolgen zijn voor aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu die de inrichting veroorzaakt door: Naam melder: AMAHA B.V., Keizersweg 46 7451 PG Holten Adres inrichting: Keizersweg 46 te Holten aard inrichting: Opslag onderdelen wegtransport Datum melding: 28 november 1994 Adres inrichting: Keizersweg 46 te Holten Zakelijke inhoud van de melding: Het Besluit opslag goederen milieubeheer is op de inrichting van toepassing geworden. Ter inzage: De melding ligt vanaf 13 januari 1995 gedurende 5 weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken ter ge meentesecretarie tijdens kantooruren (van 8.30 tot 12.30 uur) Holten, 10 januari 1995 Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij, met het oog op de functie van onderhavige wegen en het beperken van de onnodige overlast en verkeersonveiligheid, op 13 december 1994 hebben be sloten door plaatsing van bord G5 en G6 van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 het Köllingserf en het gedeelte van de Reilinksweg, gelegen tussen het perceel Reilinksweg 8 en het Köl- lingserf, aan te wijzen als „erf' Het besluit inzake vaststelling van deze verkeersmaatregel ligt ter gemeentersecretarie, kamer 6 (bibliotheek/leeszaal) voor een ieder ter inzage. Ingevolge de Algemene Wet Bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen dit besluit binnen zes weken een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7450 AA Holten. Voorts kan, indien onverwijlde spoed dat gelet op de betrokken belangen vereist, aan de president van de rechtbank te Zwolle, sector bestuursrecht, postbus 10067, 8000 GB Zwolle, verzocht worden voorlopige voor zieningen te treffen. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot gemeentesecretarie van Holten, afdeling algemene zaken. Holten, 12 januari 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd. De burgemeester, De secretaris, J. P. Stegeman. D. J. Verhoeven

Holtens Nieuwsblad | 1995 | | pagina 5