sport a agenda 'Endurorijder moet zich steeds aanpassen' s-s Handballers met één punt winter in IflflClAÏ k Schakers bovenaan ondanks gelijkspel Holten laat punt liggen voor periode Landbouworganisaties samen in LTO Midoost HOLTENS NIEUWSBLAD lergruitertjes Mintonette 1 zonder verlies Doorzetter Hofman nationaal kampioen Uitslagen SV De Eendracht Resultaten sv Holten Zilveren jubilarissen bij Krekel Stal De Eik Kerststpllen sport kort 19 DONDERDAG 15 DECEMBER 1994- Ook de laatste wedstrijd voor de winterstop sloten de handballers van de SV Holten met een neder laag af. Bovendien leidde onenig heid in de ploeg tot het voortijdig vertrek van een van de eerste te amspelers. Uit tegen het de laatste weken sterke WSV bleek de thuis ploeg over een uitstekende spel verdeler te beschikken. Omdat ook de doelman van WSV een uit stekende wedstrijd speelde, kreeg Holten maar weinig kansen. Via een 14-3 ruststand werd het uitein delijk 27-7. Scores: Rik Dalhuisen 3; Meino van Beek 2; Andy de Jong en Ton Müller 1. Dat niet alleen voetbal oorlog kan zijn, ondervond het dames 1-team in Dronten tegen Swift '64. Met een scheidsrechter die absoluut niet geschikt was voor dit niveau, ont aardde de wedstrijd in een spijker hard duel. Na de rust waarin Swift met 11-7 leidde, moest Judith Tie- kink na vijf minuten in de tweede helft het veld verlaten met een blessure. Er knapte daarna iets in het team en de angst voor verdere blessures was dusdanig groot dat Holten de wedstrijd verloren gaf: 20-9. Scores: Annemarie van de Maat 5, Monique Plantinga 2, Wen dy en Kristel Meerman 1. Dames 2 speelde uit tegen Tyfoon 2. In de eerste helft waren de gast vrouwen sterker en namen ook te recht een 7-2 voorsprong. Na de rust namen de pupillen van coach Bert Bliekendaal meer initiatief. Het spel werd beter, maar Holten zag geen kans meer de achterstand goed te maken: 12-6. Dames junioren speelde een prima wedstrijd tegen koploper Voor waarts. Holten was echter erg on gelukkig in de afwerking en trof meermalen het latwerk. Via een 3-1 ruststand werd het 8-3. Scores: Bi- anca Smit 2; Paulien Schooien 1. Jeugd Jongens A speelde uit tegen het sterke Boerhave. Holten kwam met een aantal B-spelers gewoon te kort. Vai een 11-0 ruststand ver loor men met 26-3. Meisjes B bleek niet sterk genoeg voor Heeten. Het jonge Holtense team gaf goed tegenspel, maar miste de kracht: 14-3. De jongste jeugd redde de eer voor Holten. Zo wonnen de welpen ver diend van Kwiek met 6-3 en speel den de mini's in eigen huis twee goede wedstrijden. Van Heeten werd weliswaar in de laatste secon de verloren, maar tegen Haarle was er een 1-0 winst. 5LAUW WIT SENIOREN: Blauw Wit-MW'69,14.30 uur; Slauw Wit 2-Excelsior 5, 12.30 uur; Sport- ust Vr. 4-Blauw Wit 3, 12.45 uur (vertrek II.30 uur); Blauw Wit 7-Blauw Wit 5,14.30 lur; Den Ham 6-Blauw Wit 6, 14.30 uur vertrek 13.15 uur). IUNIOREN: Blauw Wit Al-Spc. Rijssen A1, 12.30 uur; SW C1 -Blauw Wit C112.45 uur vertrek 11.30 uur). ■pillen in desporthal: F1 om 09.00 uur; E1 in E2 om 10.00 uur; D1 en D2 om 11.00 uur. (AALVOETBAL: donderdag 15 december: Slauw Wit 1-Wilhelminschool 1. SV HOLTEN SENIOREN: SOS 2-Holten 2,10.00 uur (ver rek 09.00 uur); Stevo 5-Holten 5, 11.00 09.45 uur); Heracles 4-Holten 7, 10.45 uur Vertrek 09.45 uur); Haarle 7-Holten 9,09.00 lur (vertrek 08.00 uur). IUNIOREN: Vroomshoopse Boys Al-Hol en A1, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Hol en A2-NEO A2, 14.30 uur; Luctor C1-Hol- en Cl, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Haarle )2-Holten C2,11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Woensdag 21 december: Haarle A1-Holten [1, 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). ANDBAL aterdag 17 december: MA 2 thuis tegen Jalfsen om 15.30 uur; JA thuis tegen lauw Wit om 14.00 uur; MB uit tegen laarle om 14.40 uur (vertrek 14.00 uur); welpen thuis tegen Voorwaarts om 14.45 Zondag 18 december: dames 1 thuis tegen DSC om 14.10 uur; dames 2 thuis tegen Wesepe 2 om 13.05 uur; dames jun. thuis tegen Loo 1 om 12.00 uur. VOLLEYBAL Vrijdag 16 december: Mix C1-HVC Holec 1, 18.45 uur; MB 1-Time Out 1,18.45 uur; MB 2-Flash Stars 1, 18.45 uur; Dames 1-Krek- kers 3,20.15 uur; Dames 3-Medusa 2,20.15 uur; Heren 1-Salvo 1, 20.16 uur. Dames 2-Tornado 4, 21.30 uur; Heren 2- Tornado 2, 21.30 uur; Heren 3-ATC 2,21.30 uur. SPORTHAL Programma voor de week van 11 t/m 17 december: maandag: 16.00-18.30 uur: Hockeyclub Holten; 18.30-22.30 BCH; dinsdag 16.30- 22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Wit; woensdag: 16.00-18.30 uur: Hockeyclub Holten; 18.30-22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: Wegstapel; donderdag: 16.00-22.00 uur: SV Holten handbal; 22.00- 23.00 uur: ZW Blauw Wit; 23.00-24.00 uur: SV Holten All Stars; vrijdag: 18.00-23.30 uur: Mintonette; zaterdag: 09.00-14.00: Blauw Wit; 14.00-16.30 uur: NHV; 19.00- 20.00 uur: Stam; 20.00-21.00 uur: Beuse- berg. Weekendreserveringen vanaf vrijdagmid dag 12.30 uur bij de beheerders van de sporthal (tel. 63180). regen medekoploper Oldenzaal I éden de Holtense schakers hun (erste puntverlies, maar ondanks iet 4-4 gelijkspel blijft men aan de eiding. ïet zag er vooralsnog niet naar uit iat er geen enkele remise zou wor- ien genoteerd. Ben van de Griendt iwam slecht uit de opening en ver por al snel. Daarna verzilverden Pick van der Knaap en Joep Mid- lelink hun overwicht, maar zag (iet er voor de rest van de Holtena- 'en niet erg rooskleurig uit. Gerrit Luggenhorst haalde echter uit ver oren positie toch nog het volle ?ond, maar omdat Cees Olij ver oor kwam Oldenzaal toch weer iichterbij. Toen Hans van Oijen fijn partij won, leek Holten op Winst af te stevenen, maar Gerrit •tevens, die slecht stond, het een tijdens springwedstrijden klas- iek parcours in Wierden werd de Jergruitertjes-combinatie Brigit- e Heimeriks met Silvia cat. D eer- te in de klasse B en Henk Jan «arkvoort met Sharim cat. D in de tlasse L derde. Iet onderdeel progressief sprin ten werd overtuigend gewonnen joor Daniël Sluiter met zijn pony Hue Thunder cat. C klasse L. Nico- t Vree Egberts behaalde met (uintes cat. E, klasse B een tweede rijs. Henk Jan Markvoort won ier met zijn pony zijn tweede be er door als derde te eindigen. .1 Apeldoorn viel Nicole Vree Eg- erts wederom in de prijzen. Zij 'erd met het progressief parcours weede in de klasse B. Cindy Vos- flman met Vaya Con Dios cat. D ehaalde hier in de klasse M een erde prijs. i Luttenberg verschenen Chantal luiter met Surprice cat. C en Mar in Noteboom met Amigo cat. C in de start. Deze combinaties be- lalden in het klassieke parcours ipectlevelljk in de klasse L een trde prijs en in de klasse M een reede prijs, onverwachte kans erg knullig lig gen en verloor. In een puur remise- eindspel begon Ton van Oijen te agressief waardoor zijn tegenstan der de aanval kon overnemen en won. In de interne competitie won Ge rard van Calcar van Jan ten Velde. Voor de interne beker won Henk Jongman van Erik Bosman en op Sinterklaasavond waren er de vol gende partijen; Ton van Oijen- Dick van der Knaap remise; Ben van de Griendt-Joep Middelink re mise; Bertus van Beek-Gerrit Lug genhorst 0-1; Henk Jongman-Hans van Oijen remise. Bij de jeugd waren er de volgende uitslagen: Rein-IJmker-Bart Lub- berdink 1-0; Bas van Beek-Riek Romp 0-1; Rob Gervedink Nijhuis- Alrik Baltus 0-1; Jan van Calcar- Selma van Beek remise. Op de eerste schaakavond in 1995 (2 januari) wordt het open Holten se snelschaakkampioenschap ge houden. Iedere Holtenaar of ex-üd van de vereniging mag daaraan meedoen. Het eerste herenteam van Minto nette blijft nog zonder verlies. Na 15-9 setwinst, ging het weliswaar in de tweede en derde set helemaal verkeerd (9-15) maar uiteindelijk kwam het team in de laatste set weer bij har positieven en stelde met 15-5 en dus een 2-2 gelijkspel de titelkanden nog veilig. Voor meisjes B2 was er een neder laag die zich na 0-15 setverlies ern- Uit bij Hoeve Vooruit het Holten een puntje liggen in de strijd om de tweede periodetitel. Hoewel de rood-zwarten veel kansen lieten liggen, mochten ze ook niet mop peren dat de thuisclub in de twee de helft niet scoorde: 0-0. De eerste grote kans was voor Geert Brands die de Hoeve-doel man op zijn weg vond. Ook Pascal Brinkers, Jan Traanman, Henk Jan Nijenhuis, Hennie Jalving en Dick Spenkelink kwamen in kans rijke positie maar het éénrich tingsverkeer naar het doel van de thuisclub leverde niets op. In de tweede helft ging Holten wat minder stormachtig te werk, wel licht in de hoop dat Hoeve Vooruit wat meer ruimte zou bieden. Dat was echter niet het geval. Integen deel, toen de gasten toch weer gin gen drukken kwam Hoeve een paar keer gevaarlijk voor het doel van Bert Reijlink. Die deed zijn werk echter bekwaam en aange zien ook de spitsen van de thuis club niet bijster schotvaardig wa ren, bleef het tot in de slotfase spannend. De laatste mogelijkhe den waren weer voor Holten dat via Geert Brands, de weer herstel de Erik Broekmaat en Pascal Brin kers nog dicht bij de verlossende treffer was maar die bleef uit. Met veertien punten uit evenveel duels neemt Holten nu een positie in de middenmoot in terwijl de kansen in de tweede periode nog niet verkeken zijn, liep Twente daarin wel een puntje uit. Enter Vooruit 4 - Blauw Wit 3: 2-4. Blauw Wit was heer en meester in de eerste helft. Na een sterke actie opende Wim Meilink de score. Niet veel later leek Arend Koetsier te scoren, maar zijn inzet kwam via de paal in handen van de doelman. Toch kwam Blauw Wit op 0-2. Arend Koetsier speelde zich knap vrij en stelde Kasper Hanewinkel in staat te scoren. Door een fout van doel man Edwin Aaftink kon Enter Vooruit tot 1- 2 terugkomen. Na de rust was de thuisclub veel sterker. Blauw Wit kreeg al snel een treffer om de oren: 2-2. Hierna had Enter Vooruit alle kans om de wedstrijd te beslis sen. Edwin Aaftink keepte echter een bij zonder sterke tweede helft en maakte hier door zijn fout meer dan goed. Na een half uur kwam Blauw Wit via een prachtig doel punt van Jaap Kruk en een even fraaie goal van Henk Aanstoot op 2-4. ON C2 - Blauw Wit Cl: 0-5. Blauw Wit combineerde goed waardoor Arjen in staat werd gesteld om 0-1 te scoren. Hazar schoot Blauw Wit hierna met een harde knal op 0-2 ON had in de rust afgesproken de handen uit de mouwen te steken. Blauw Wit werd op eigen helft teruggedrongen, maar sloeg via de counter opnieuw toe. Alfred scoorde de derde treffer. ON was hierna nog wel sterk in de aanval maar de overtuiging was weg. In de slotminuten scoorde Blauw Wit nog twee maal via Arjen. De Zweef F2 - Blauw Wh F1: 1-0. In een goed gespeelde wedstrijd van twee teams, was De Zweef uiteindelijk het meest geluk kig Voor de rust had Blauw Wit enkele goede kansen via Ramazan Ramazan en Gerko Potman. Ook Cuba Kladzinsky kreeg een prima kans. Aan de andere kant waren er ook kansen voor De Zweef, maar beide doelmannen hielden hun doel schoon. Rust 0-0. Na rust was het De Zweef dat na een goede aanval de score opende. Blauw Wit probeerde hierna wel gelijk te maken, maar de defensie van De Zweef hield goed stand. De echte doorzetter wint toch- Na enkele zware tegenslagen in zijn crossloopbaan werd Holtenaar Ronald Hofman in het weekeinde van 25 en 26 november Nederlands Kampioen Enduro Cross. Hij sleepte in Havelte de titel in de 125-cc klasse nationaal binnen. De 23-jarige Holtenaar doet nu ruim drie jaar aan deze tak van sport. „Het enduro crossen is te vergelijken met de rally-sport. Je rijdt verschillende proeven en daar heb je een bepaalde tijd voor. Haal je de proef niet binnen die tijd, dan krijg je strafseconden" vertelt Hof man. Aangezien de laatste cross in Havelte een afstand bedroeg van 540 kilometer in twee dagen, kun je spreken van een uithoudingsproef voor mens en machine. De Holtenaar heeft reeds vele bo kalen in zijn bezit, toch is het hem niet altijd over rozen gegaan. Zo kreeg hij in zijn derde enduro-wed- strijd een ernstig ongeluk, waarbij hij zwaar hersenletsel opliep. Als gevolg hiervan was hij een jaar uitgeschakeld, terwijl dit jaar een gebroken sleutelbeen hem ten deel viel. Toch peinst hij er niet over zijn In de onderlinge competitie van Schietvereniging De Eendracht waren er de volgende uitslagen: Geweer klasse A: 1. G. Koopman 162 (5 x 10); 2. G. Jansen 162 (4 x 10); 3. D. Jansen (153); 4. W. Paalman 151 (3 x 10); 5. E. Grootentraast 151. Geweer klasse B: 1.B. Paalman (152); 2. J. Nijendijk (137); 3. J. Deijk (130); 4. J. Sluiter (122); 5. A. Paalman (109). Geweer klasse C: 1. E. Tromop (134); 2. J. Henstra (132); 3. J. Markvoort (123); 4. D. Tiekink (113); 5. E, Struik (111). Pistool: 1. H. Nekkers (180); 2. H. Paalman 162)3. F. Hoes 149,4 x 9); 4. G. Haverslag (149, 3 x 9); 5. T. de Ruiter (148). Vuurbuks: 1. H. Nekkers (80); 2. H. Paal man (72, 1 x 9); 3. A. Paalman (72); 4. P. Knape (70); 5. W. Leeftink (67). favoriete sport vaarwel te zeggen. „Het mooie van enduro is dat je niet constant dezelfde rondjes rijdt. Je komt telkens weer op nieuw en vrij onbekend terrein en moet jezelf dan ook constant aan passen". Alle materialen en alles wat daar bij hoort worden door Hofman zelf gefinancierd. Zijn mo tor prepareert hij met behulp van Wim Rensen in diens schuur in Espelo. Dit prepareren is belang rijk werk, want als één cross niet uitgereden wordt is het bijna on mogelijk nog terug te komen in de strijd om het kampioenschap. De eerste coureur ontvangt per cross namelijk 50 punten, aan het einde van het seizoen worden alle punten opgeteld en is bekend wie de nieu we kampioen is. Senioren Volgend jaar krijgt Hofinan een extra zwaar seizoen. Vanwege zijn kampioenschap wordt hij name lijk automatisch senior, hetgeen inhoudt dat hij een ronde meer moet gaan rijden. Een extra zware beproeving voor de coureur uit Holten en zijn Honda-machine, maar hij heeft wel zin in die uitda ging. Dos 37 A1 - Hoften A12-0. Twee ploegen die goed aan elkaar gewaagd waren waar door er een levendige wedstrijd ontstond met vele kansen. Dos was in het benutten daarvan een tikkeltje beter. Vlak voor de rust werd het 1 -0 omdat de Holtense defen sie vergat kordaat op te treden. In de twee de helft een sterker en aanvallender Holten dat echter geen loon naar werken kreeg. Het was Dos dat uit een van de vele tegen aanvallen 2-0 scoorde. Holten C2 - Nijverdal C2: 2-1. Alleen gedu rende de eerste tien en de laatste twintig minuten was Holten beter. Met redelijk countervoetbal kwamen beide Holtense doelpunten tot stand. Doelpuntenmaker was Dark Vennegoor. Pas in de tweede helft kon Nijverdal tegenscoren. Holten kwam in de tweede helft niet verder dan vier schoten op paal en lat. Holten D1 - SVZW D1: 2-1. Holten D1 had aan SVZW uit Wierden een zware tegen stander. Voor de rust een gelijkopgaande strijd met over en weer kansen waarvan SVZW uit een scrimmage scoorde. In de tweede helft werd Holten sterker en nadat Henk-Jan voor de gelijkmaker had ge zorgd, scoorde hij uit een mooie aanval ook de winnende treffer. SVZW drong nog wel even aan, maar de sterke Holtense defen sie hield knap stand. Holten D2 - Excelsior D3: 4-3. Ondanks het gemis van routinier Rob Martin die niet meer onder zijn kerstmarktverplichtingen uit kon heeft Holten D2 een grandioze partij gevoetbald. Via een prachtig schot van Aaldrik kwam Holten op een 1-0 voor sprong. Excelsior kwam al gauw terug tot 1-1 en daarna werden aan beide kanten enkele kansen benut waardoor de 4-3 eind stand werd bereikt. Haarle E1 - Holten El: 0-6. Holten voetbal de beter dan in menige andere wedstrijd. Men kon elkaar goed vinden en dat resul teerde in een mooie wedstrijd om te zien. Enter E3 - Holten E3: 4-2. In de eerste helft ging Holten gelijk op met Enter. Eerst werd het 1-0, daarna maakte Gerrit Jan met een knap schot gelijk. Na de rust ging het echter binnen vijf minuten volledig mis. Door slecht verdedigen scoorde Enter twee maal en de wedstrijd was eigenlijk toen beslist. Hierna scoorde Enter nog 4-1 alvorens Gerrit Jan vlak voor het einde zijn tweede treffer produceerde. Met ingang van januari gaan de OLM Overijssel en de ABTB en CBTB Gelderland/Overijssel/U trecht samen in de federatieve Land- en Tuinbouworganisatie (LTO) Midoost. Het was het be langrijkste onderwerp tijdens de goed bezochte vergadering die de OLM Holten vorige week hield in Het Bonte Paard. De herstructure ring wordt geleidelijk aan doorge voerd en moet uiterlijk over vier jaar klaar zijn. Voor Holten heeft het concreet tot gevolg dat de be sturen van OLM en CBTB over enige tijd zullen samensmelten. Hoe en wanneer precies, is nog niet bekend. De herstructurering in de landbouworganisaties moet leiden tot een efficiëntere werkwijze met zowel provinciale als rijksover heid. Om wat licht in de 'bestuurlij ke duisternis' te geven, had de OLM Holtenaar Henk SLijkhuis, Markvogels F1 - Holten F2: 8-1. Holten was de meest ongelukkige in de eerste helft. Dit resulteerde in een 0-4 achterstand met de rust. De tweede helft zagen we een iets sterker Holten met een goede inzet van Tjeerd, die soms iets te hard aan de nood rem trok! Het aanvallende spel van F2 resulteerde echter in nog eens vier tegen doelpunten, De eer werd toch nog gered door een goede combinatie over links die voortreffelijk werd afgerond door Thijs Huisman. De Zweef F3 - Holten F3: 1-4. Holten F3 ging zoals gewoonlijk weer aanvallend van start, wat resulteerde in twee doelpunten van Thijs Vincent. In de eerste vijf minuten daarna deed De Zweef nog wat terug, maar Dennis scoorde vervolgens voor Holten en Blauw Wit 5 weet zich voor de komende jaren verzekerd van de steun van het Klavier of beter gezegd Prins Jos de Bourgondiër. Na de matige seizoenstart heeft dit team de extra steun hard nodig. De inmiddels stig liet aanzien, maar in de tweede behaalde punten geven het team aansluiting met de middenmoot. Op de set kwamen de Holtenaren terug *oto staand v.l.n.r. achterste rij: Frans Stam, Ton Veldhuis, Oerke Stam meteen 15-11 setoverwinning. Vol Huisman, Eddy Stam, Martijn Jansen, Henk-Jan Veldhuis en goede moed ging het verder, maar Henk-Jan Meyerink. Middelste rij sponsor Jos Kamphuis, Henk-Jan meer dan een 1-15 verlies in de zST9*', Jan Hulshof> John Meyerink en Hans Beldman. Voorste rij derde en 11-15 in de vierde set zat y"end v-l-n-r- Werner Stam, Jordy Kamphuis, Dervin Beldman, André er niet in, Aanstoot, Renè Kolkman en Joop Hofstede, Ter gelegenheid van hun 25-jarig jubileum bij wegenbouwbedrijf Krekel Holten bv, werd Wim Tui- tert en Appy Withaar zaterdag een receptie aangeboden bij restau rant Vosman. In de geanimeerde bijeenkomst werd het tweetal toe gesproken door Krekel-direkteur E.W. Vincent. Hij bedankte de jubi larissen voor hun inzet en toewij ding en voor de aan het bedrijf bewezen diensten. Daarop bood hij beiden een gouden polshorloge met inscriptie aan. Via de Krekel- direktie werd hen tevens van de Vereniging van Aannemers Grond-, Weg- en Waterbouw (VAGWW) de zilveren legpenning, de zilveren draagspeld en een inge- oorkonde uitgereikt. Namens de personeelsvereniging liet de heer Slijkhuis enkele voorvallen van de afgelopen kwart eeuw in dialect en op rijm op geanimeerde wijze de revue passeren. Bij manege Stal De Eik beten de junioren het spits af in de winter competitie. Die bestaat uit drie dressuurwedstrijden waarvan de beste twee resultaten tellen. Uitslag: klasse A: 1. Jenneke Fidom met Polly (126); klasse A gevorderd: 1. Susan- ne Hoes met Woldi (130); 2. Susan Krijnsen met Polly (129); 3. Joyce Mollink met Bento (128); klasse B5: 1. Jenifer Pasop met Ben to (131); 2. Joyce Beumer met Sonate (129); 3 Adriahneke Fonteijne met Sylves ter (126). Op maandag 19, dinsdag 20 en woensdag 21 december houdt de supportersvereniging van de SV Holten weer haar traditionele Kerststollenaktie. Tal van vrijwil ligers gaan huis aan huis om kerst- w wim stollen(ƒ6,50), kerstkransen5,=) Paalman beheerst in eigen doeÏÏiefaco'ren en koekjes van zeer fijne kwaliteit (5-1) Holten kreeg vleugels, en even later 2,=) aan de man te brengen De was het Bert Bekkernena die 5-2 van dicht- v bij Inschoot. Holten rook een punt, want °P"reJ1BS^ va^ de aktie is bestemd Enter geloofde het verder wel. Elndetand voor de Jeugd van de vier afdelin- van deze ongewoon sportieve wedetrijd in gen van omnivereniging: voetbal Enter was dan ook 5-2. handbal, atletiek en schaken. voorzitter van de OLM Overijssel, gevraagd om een toelichting op de herstructurering te geven. Tot nu toe werkte de OLM Holten in één district samen met Markelo, Die- penheim en Goor. Slijkhuis vertel de dat straks sprake wordt van samenwerking in een kring, waar onder naast Holten ook Rijssen, Hellendoorn, Wierden, Almelo, Vriezenveen en Den Ham ressorte ren. Er is straks sprake van zes van deze kringen. De voorzitter van de plaatselijke afdelingen komen in het kringbestuur, dat op haar beurt wee één bestuurslid afvaar digt naar het hoofdbestuur. Daar naast worden aparte vakgroepen ingesteld, zoals de vakgroep var kenshouderij, pluimveehouderij, rundveehouderij enzovoorts. Slijk huis, die vice-voorzitter wordt van de LTO Midoost, wordt tevens voorzitter van de vakgroep grond zaken. Ab Stegeman, CDA-raads- lid in Holten, wordt voorzitter van de vakgroep varkenshouderij, ter wijl Henk Scheperboer, voorzitter van de OLM Holten, lid wordt van de vakgroep melkveehouderij. De nieuwe federatie wordt gevestigd in Deventer, in een gebouw nabij de Al. zelfde beeld. Thijs bracht de eindstand op 1-4. HOLTEN 6 - PH 7 Door het ontbreken van zowat de gehele achterhoede ging Holten tegen PH wat onwennig van start. Ondanks het feit dat Holten het betere van het spel had, en goede kansen kreeg, was het toch PH dat voor rust 1-0 maakte. Ook na rust kreeg het zesde legio kansen, maar de afmaker ontbrak. Dit alles terwijl de uitge leende Hans te Riele in het 7e wel gewoon liep te scoren. Foutje van de coach. PH wist het net echter wel te vinden. Eindstand: een geflatteerde 0-2. het is te hopen dat Wim-truukje-Bouwhuis snel terugkeert om het 6e weer terug op de rails te krijgen. ENTER 10 - HOLTEN 9 Na het aanschou wen van een stevig robbertje boksen mocht het negende kampioenskandidaat Enter tegemoet treden. Met een straffe wind tegen was het Enter dat al snel de score opende. Holten kwam nauwelijks over de middellijn, omdat de wind alle ballen keihard terugblies. Na een snelle doorbraak van Enter greep Nico iets te enthousiast in, wat een penalty voor de gastheren opleverde. Ook deze werd verzil verd, en zo liep Enter voor rust uit tot 4-0. Na rust een geheel ander beeld, Holten had nu wind mee, wat verdedigend veel simpe ler is, en wist het Enter-doel goed onder drukte houden. Dit resulteerde dan ook in een prima goal door Dennis Schreurs (4-1 Hierna was het geluk voor Enter dat Erik Kerstpuzzelrit. Evenals in voor gaande jaren houdt MAC De Hol- terberg Tweede Kerstdag (maan dag 26 december) in samenwer king met de MAC Haarle een kerst- puzzelrit voor auto's en motoren. De uitzetters hebben gezorgd voor een gemakkelijke en leuke rit, die 'goed te doen' is voor iedereen. Ook aan inzittende kinderen is ge dacht. Zij kunnen meepuzzelen in de vorm van een zoekwedstrijd. Er kan gestart worden vanaf 14.00 urn- in Holten bij het MAC-clubgebouw t Stuurhuus aan de Beuseberger- weg 37 en in Haarle bij café Vloed graven, Kerkstraat 14. Na een aan- looproute komen de puzzelaars uit Holten en Haarle onderweg bij el kaar, waarna men gezamenlijk ver der gaat naar het eindpunt bij café Vloedgraven. Tot de prijsuitrei king wordt bingo gespeeld. Uiter aard zijn aan de rit weer prachtige prijzen verbonden. Blauw Wit. In de laatste wed strijd voor de korte winterstop speelt Blauw Wit thuis de inhaal wedstrijd tegen MW uit Marle. Ter opluistering van de wedstrijd zal de kerstman het publiek ver welkomen. Blauw Wit zag afgelo pen zaterdag de wedstrijd tegen Vesos afgelast. Hoewel de blessu- regolf kleiner wordt, zijn diverse spelers nog steeds niet inzetbaar en aangezien MW het goed doet wacht Blauw Wit een moeilijke wedstrijd. G.H. Lohuls is de scheidsrechter die om 14.30 uur begint.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7