Deur van dorpskerk is altijd geopend' Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag 'resident-kerkvoogd Veneklaas: I politierapport Introductie hobo op leerlingenconcert Dames Hendrikx en Verhoeven bleken 'bijzonder geïnteresseerd' anno 21.95 Geslaagd 1ERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN HOLTENS NIEUWSBLAD Geen drempel LANCIA BRAND „De Biester" VRUGGINK Adventsmiddagen Postzegelclub DONDERDAG 8 DECEMBER 1994- Dinsdagavond 23 november werd in gebroken in twee woningen aan Erve Joost. In beide gevallen kwam men binnen via de achterzijde van de wo ningen door een deur te verbreken. Weggenomen werden geld, sieraden, waardepapieren en een fotocamera met toebehoren. Een buurtonderzoek heeft nog niet geleid tot opsporing van de daders. Mochten er personen zijn, die nog niet door de politie zijn gehoord, doch die menen die avond iets verdachts in de omgeving te heb ben gezien, dan worden zij verzocht zich te melden bij de politie. Een eigenaresse van een kat wonen de in de Rietmolenstraat meldde dat haar dier op 29 november was aange schoten door een windbuks. Het dier werd onder behandeling gesteld van een dierenarts en was er vrij slecht aan toe. In de nacht van 29 op 30 november werd door de zogenoemde gaatjes- boorder getracht in te breken in een woning aan de Hoffestraat. Door goed sluitwerk op de ramen bleef het bij een poging. De ramen waren voor zien van afsluitbare handels. In de nacht van twee op drie december werd een ruit vernield bij een woning aan de Larenseweg. Deze ruit diende ter afscheiding tussen de straat en de tuin. Tevens werd enkele huizen ver der een PTTbrievenbus weggeno men. Aangenomen wordt dat de bal dadige jeugd aan deze vernielingen debet is. Onbekende personen heb- symbolische overdracht van de gerenoveerde dorpskerk, overhandigde architect D.J. Beeftink (rechtseen lenmoael sleutel aan president-kerkvoogd Jan Veneklaas van de hervormde gemeente (Foto Ten Velde) in sleutel die nergens op past. deur kan dus niet op slot en is ijd voor iedereen geopend." Al- I president-kerkvoogd Jan Ve- tlaas,' zaterdagochtend tijdens officiële overdracht van de ge- oveerde dorpskerk aan de kvoogdij. Namens alle bedrij- i die hun steentje bijdroegen, ld architect D.J. Beeftink Ve- ;laas een buitenmodel sleutel i, waarmee de renovatie sym- isch afgerond werd. Aanslui- d volgde een druk bezocht n huis. Zondagochtend was de k weer in gebruik voor de we- ijkse eredienst. leklaas herinnerde eraan dat de kvoogdij al eerder plannen had renovatie van het kerkinte- ir. De wankelijke financiële ba- van de hervormde gemeente ten, mede in verband met het nepen van een derde predikant, {de voor oponthoud. Om de 5 alsnog geklaard te krijgen ïst een flinke som geld op tafel oen. Daarvoor werd dit voor- 'met succes een geldwervings- le gehouden, die 176.000 gulden iverde. Van de Generale Finan- e Raad (GFR) van de NH kerk im daar nog eens 65.000 gulden sidie bij. Daarnaast beschikte kerkvoogdij over een bedrag drie ton, afkomstig uit een lat. Nogmaals toonde Jan Ve- laas zich buitengewoon dank- r voor het genereuze gebaar deze (naar nu blijkt) familie tvoort. Ruim vier jaar geleden de inmiddels uitgestorven fa- e de hervormde gemeente het zienlijke bedrag na. Met de re- atie is totaal 560.000 gulden ge- fid. Het tekort van 19.000 gul- of een deel daarvan, wordt acht via aanvullende subsidie van de GFR terug te krijgen. De renovatie van het kerkinterieur startte daarop in september. Voor de kerkdiensten werd tijdelijk uit geweken naar gebouw Irene. Fantastisch Vanaf de lezenaar in het liturgisch centrum sprak Beeftink de geno digden toe. Hij stak de loftrompet over het resultaat van de ingrijpen de opknapbeurt: „Het ziet er van deze kant fantastisch uit!" Specia le aandacht had hij voor de verbe terde verwarmingsinstallatie, de geluidsinstallatie en de officieel door de Nederlandse Vereniging van Slechthorenden goedgekeur de ringleiding, voor zoon Hans die een groot deel van de werkzaamhe den begeleidde en ten slotte wees hij ook nog eens op de pennevrucht van Henk Rietberg en Hilly Dib- bits over de geschiedenis van de hervormde kerk. Dank was er voor allen die meewerkten aan de reno vatie ('"t Was een goed team"). Be halve de sleutel bood Beeftink na mens hen een envelop met inhoud aan voor het orgelfonds en enkele bordjes, die inmiddels bij de ingan gen van de kerk hangen en de dien sten vermelden. Voorzitter G.H. Dijkerman van de Centrale Kerkeraad benadrukte dat de oorspronkelijke sfeer van de kerk, met ronde vorm en schuin oplopend vloer, behouden is. Hij vond het bemoedigend dat de re novatie door de gemeenschap ge dragen was: „Wij hebben daarom de pücht de kerk in stand te hou den." Dijkerman wees tevens op het verbeterde zitcomfort van de banken en op de derde predikants plaats die hopelijk binnenkort wordt ingevuld: „Een nieuwe start, waarbij gezamenlijk aan de toe komst wordt gewerkt." Was deze enorme investering wel nodig?, vroeg ds. S.M. Roozen- boom zich af. „Je kunt inderdaad geloven zonder kerkgebouw, maar dan mis je wat. In de kerk kom je tot jezelf en tot elkaar. Je kimt er een glimpje van God opvangen. Het is een ruimte waarin je leven een nieuwe richting kan krijgen," aldus de hervormd predikant. Ge lukwensen ook van burgemeester D.J. Verhoeven die onder meer de 'waardevolle plaats van de kerk in de samenleving benadrukte'. Gereformeerd predikant H.P. Mul der haakte op de van hem bekende humoristische wijze in op het the ma Samen Op Weg. Namens de gereformeerde gemeenschap in Holten bood hij de vernieuwde le zenaar aan. Daarvoor hadden alle gemeenteleden een gulden bijge dragen. Goede woorden ook van pastoor A.J. Rademaker die wees op de vele veranderingen die er in het kader van de oecumene de af gelopen 20 jaar in Holten hebben plaatsgevonden. Om de goede sa menwerking tussen de drie plaat selijke kerken te benadrukken, wa ren er van zowel de gereformeerde als van de rooms-katholieke kerk planten rond de "hervormde" kan sel geplaatst Morgenavond, vrijdag 9 december, verzorgt het MOC een leerlingen concert in de pas gerenoveerde dorpskerk. Aan het concert wer ken uitsluitend gevorderde leerlin gen mee. In het voorjaar volgt de gebruikelijke voorspeelavond in het dorpshuis, waarop iedere leer ling zijn muzikale vorderingen kan laten horen. Bijzonder aspect is dat op het concert voor het eerst de hobo te beluisteren is. Daarmee wil het MOC benadrukken dat belang stellenden zich vanaf heden voor dit instrument kunnen aanmel den. De lessen worden verzorgd door Arjo Hovenberg, eerste hobo ïst van het Gelders orkest en do cent aan de muziekschool Arn hem/Dieren. Twee van zijn leerlin gen zullen zich tijdens het concert in een trio (met een accordeonist) laten horen. Op het leerlingenconcert komen overigens alle instrumenten uit het huidige MOC-cursuspakket aan bod, zowel met lichte als klas sieke muziek, onder meer dwars fluit, keyboard en akoestische gi taar. Vanzelfsprekend zijn er aller lei vormen van samenspel, soms met medewerking van een docent. Ook enkele leerlingen van zangpe dagoge Heieen Postema treden voor het voetlicht. Speciaal voor de sectie piano is een vleugel ge huurd. Pianodocente Miny Zaal laat weten dat sommige leerlingen al enige ervaring hebben met het bespelen van een vleugel. Sowieso krijgen alle uitvoerenden vooraf gelegenheid om in te spelen op dit instrument, dat qua aanslag ver schilt van de piano en daardoor moeilijker bespeelbaar is. Enkele leerlingen van orgeldocent Peter Eilander kruipen boven achter het kerkorgel. Met het oog daarop heb ben ze deze week meermalen mo gen oefenen in de kerk. Het leerlin genconcert begint om 19.30 uur. Een programma kost een gulden. T.J. Stevens, wonend aan een zij tak van de Espelodijk, heeft de gemeente schriftelijk verzocht om een drempel in de weg aan te leg gen. Hij is van mening dat ter plek ke regelmatig te hard gereden wordt. De gemeente vindt echter dat er enkel sprake is van bestem mingsverkeer. Geen drempel dus, hooguit de plaatsing van een bord met toepasselijke tekst. Onze oud-plaatsgenote Mariëlle Kamperman is heeft onlangs haar doctoraal diploma van de studie Gezondheidswetenschappen, af studeerrichting Gezondheidsvoor- lichting- en opvoeding, behaald aan de Rijksuniversiteit Limburg. Autobedrijf Jansen Twentelaan 21, Almelo, Tel. 0546 - 852400 Nijverheidsweg 2, Nijverdal Tel. 05486 -17675 kerstmaaltijd berichtgeving in deze rubriek de kerstmaaltijd is per abuis lutieve gironummer waarop zijn bijdrage kon storten te- gekomen. In de regionale Is er inmiddels aandacht aaan lonken en hebben mensen die al hadden opgegeven, op- bericht gekregen. Deson- s hier toch nog eenmaal het i gironummer van de SWOH: 1. Had u op het verkeerde ner uw bijdrage gestort dan dit vanzelf op uw rekening Het hier opgegeven nummer ort namelijk aan niemand De Postbank stort dan de laar opgegeven bedragen ;lf terug. Aan degenen die op erkeerde nummer hadden ge- hier het verzoek het bedrag het juiste nummer over te maken. Met excuses van de H voor al dat ongerief. ANBO Op donderdagmiddag 15 decem ber is de laatste bijeenkomst in 1994 van de ANBO. De bijeen komst begint om 14.30 uur en vindt plaats in de ontmoetingsruimte in het dorpshuis. Zoals altijd heeft het decemberprogramma een speelse invulling. Deze keer met een serieus spel, waarbij men zit tend op de stoel luistert, discus sieert en antwoorden geeft. Want aan de hand van het spel "KIEZEN MET ZORG" (speciaal ontwikkeld voor de ANBO) buigen de aanwezi gen zich over tal van problemen over keuzes in de zorg. In herken bare, soms moeilijke situaties wordt geprobeerd samen de beste keuzes te maken uit de verschillen de aangereikte oplossingen. Als het vervoer naar De Boschkamp een bezwaar mocht zijn, dan kunt u bellen naar tel. 61679 en de oplos sing is nabij. Waar hun respectievelijke echtge noten zich bogen over zaken als het BIB-rapport, riolering buiten gebied en de toekomst van Dies- senplas, bezochten de dames Hen drikx en Verhoeven de Oudheid kamer Hoolt'n en de plattelands vrouwen in Espelo. „Een bijzonder geslaagde middag," liet Akke Verhoeven, die het program ma in overleg met de echtgenote van de commissaris van de konin gin had samengesteld. De burge meestersvrouw benadrukte het belang van de Oudheidkamer: „Een stukje overlevering van het dorpsverleden dat zeker in stand moet worden gehouden." Het tweede gedeelte van de mid dag werd gevuld met een bezoek aan het bestuur van de Nederland se Bond van Plattelandsvrouwen afdeling Espelo. Akke: „In afwij king van wat doorgaans gebeurt, namelijk een bezoek aan de kern van een gemeente, in dit geval Hol ten zelf dus, kozen we bewust voor zo'n kleine buurtschap." De keuze viel op Espelo, waar Akke al eerder kontakten had gelegd. Zij verze kerde echter dat er geen sprake van voorkeur was: „Het had net zo goed Dijkerhoek kunnen zijn." He lemaal onbekend met de Splose gemeenschap is de burgemeesters vrouw evenwel niet. Enige tijd ge leden maakte ze deel uit van de jury die de optocht tijdens het school- en volksfeest beoordeelde en bezocht zij met echtgenoot Dick bovendien de revue in de feesttent. Daar leerde ze onder anderen NBvP-bestuurslid Dika ter Stal kennen. Omdat het onderwerp van de avond haar aansprak, bezocht mevrouw Verhoeven onlangs ook een bijeenkomst van de Splose plattelandsvrouwen. Evenals me vrouw Hendrikx stak zij de lof trompet over hetgeen een kleine buurtschap van de grond weet te krijgen. Zo ook over het noaber- schap. 2 glazen per krat Stationsstraat 10, Holten Tel. 05483-6 13 75 Rondrit De twee dames werden ontvangen in 't Trefpui waar ze na de koffie kennis konden nemen van de akti- viteiten van de Splose plattelands vrouwen. Folders en ander cursus materiaal kon worden ingezien en bewonderd. Evenals de burge meester had ervaren tijdens de on langs door de Holtense landbouw organisaties georganiseerde rit door het buitengebied, viel de rondrit door Espelo, onder meer langs de Bosschool, bij het tweetal in goede aarde. Ook hier werd duidelijk dat veel agrariërs het moeilijk hebben. Kleine bedrijven zonder of met weinig toekomstperspectief. Vaak rest de verkoop van grond aan gro tere bedrijven. „Dat leidt in veel gevallen tot stil verdriet," aldus mevrouw Hendrikx. Pas laat in de middag vertrokken de dames naar 't Lösse Hoes voor de gezamenlijke dis met hun echtgenoten. Voorzit ter Genie Krikkink van de NBvP Espelo liet naderhand weten dat het bezoek van Splose zijde even eens positief ervaren was: „We heb ben bijzonder leuk kontakt gehad met twee zeer geïnteresseerde vrouwen." De druk bezochte adventsmidda gen van de HVD voor ouderen van af 70 jaar worden ditmaal gehou den op: 15 december voor wijk zuid (vóór 10 december aanmelden bij mevrouw De Ham, tel. 62569); 19 december voor wijk oost en 21 de cember voor wijk west. De bijeen komsten worden gehouden in ge bouw Irene en beginnen telkens om 14.30 uur. Iedereen is van harte welkom. De Holtense Postzegelclub houdt maandag 12 december haar maan delijkse bijeenkomst in De Bosc hkamp. Jeugdclub Het Pincetje komt er bijeen vanaf 19.00 uur, de senioren vanaf 20.00 uur. De Post zegelclub is aangesloten bij de Ne derlandse Vereniging van Postze gelverzamelaars. Ook niet-leden die eens vrijblijvend kennis willen maken met de filatelie zijn van harte welkom. ben in de nacht van 3 op 4 december de bronbemaling bij de bouwput van garage Rouwenhorst aan de Oranje straatterug laten lopen. Vermoedelijk moet deze bouwput opnieuw worden schoongemaakt met alle financiële gevolgen van dien. In de nacht van 4 op 5 december werd gepoogd in te breken in een woning aan de Voorsboersstraat. Dit gebeur de omstreeks 1.50 uur, terwijl de be woner thuis was. De daders werden door deze bewoner kennelijk ge stoord en namen de benen. Men had de achterdeur reeds geforceerd. Er wordt niets vermist. Dezelfde nacht werd omstreeks 6.00 uur werd een aanhangwagen ont vreemd bij een bedrijf aan de Keizers- weg. Dit werd door een getuige waar genomen die het kenteken van het voertuig van de daders opnam. De verdachte werd in Enschede aange houden, echter zonder aanhangwa gen. Bij nader onderzoek bleek deze te staan op een parkeerplaats langs de Al bij Holten. De verdachte werd ingesloten. Twee bewoonsters uit onze gemeen te kregen op 5 december een verve lend telefoontje. Er werd gemeld dat hun dochter was ontvoerd en werd gegijzeld. Tevens werd gedreigd met verkrachting van hun dochter. De ene keer gaf de man zich uit voor politie man, de andere keer zei hij te werken bij een medische dienst. In beide ge vallen bleek er echter niets aan de hand te zijn. /X\ //2\ Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. A.J. Leerink. H. Doop. Nevendiensten. Op pasdienst: mevrouw Hofman, Agnes Lichtenberg. 19.00 uur: ds. S.M. Roozenboom. Col lecte in dienst: Solidaridad. Uitgangscol lecte: Kerkvoogdij. Diessenplas: woens dag 14 december, 19.00 uur: ds. S.M. Roozenboom. Geref. kerk: 9.30 uur: ds. H.P. Mulder; 15.00 uur: ds. H.P. Mulder. Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Henna Aanstoot; groep 5 en 6 o.l.v. Joke Scheurwater; groep 7 en 8 o.l.v. Hans Paalman. Collecte: Kerk. Oppasdienst 0- 3 jaar: Karin Hulsman-Bosschers, Loes Meijerink-Dijkink; 4-6 jaar: Alida Ban- nink-Erens, Jennita Garritsen-Waan- ders. R.K kerk: 10.00 uur: Woord- en com muniedienst m.m.v. jongerenkoor. Ne- vendienst. Oppasdienst: mevrouw Hof man, Agnes Lichtenberg. Nieuw Heeten: Zaterdag 19.00 uur, H. Mis; zondag 9.00 uur, H. Mis of Woord en communiedienst. Dijkerhoek: 10.00 uur: ds. S.M. Roo zenboom, Dienst van Schrift en Tafel. Collecte in dienst: Solidaridad. Uitgangs collecte: Kerkvoogdij. Evangelie gemeente: Geskesdijk 2 Hol ten; Samenkomst 10.00 uur; Bidstond 19.00. Okkenbroek: 10.00 uur: ds. J.G. Beert- huis, Bathmen. Uitgangscollecte: We- relddiakonaat. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Arts: Weekenddienst: Huisartsenmaat schap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedge vallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: E. Bijlsma, Grotestraat 86, Diepenheim. Tel. 05475-2010. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: Centra le Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmelding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag be reikbaarvan 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg- hulpmiddelencentrum: Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00- 13.30 uur. Ziekenvervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 6 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiothe rapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Prak tijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel- Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 6 42 51. Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten) Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 6 14 36. Maatschappelijke Dienstverl. Midd. Overijssel: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Alge meen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreekuur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 Stichting Welzijn Ouderen: Gaarden straat 29. Inlichtingen: 6 49 10. Slachtofferhulp: Het Buro Slachtoffer hulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreekuren worden met doorgeschakeld naar Buro Slachtof ferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9 -11 uur in het politiebureau te Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Dierenbescherming: E. Westhof, regio- inspecteur, tel. 05480-17171; werkgroep Holten: E. Grootewal, tel 05483-64844. Energievoorziening: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deven ter. Tel. 05700-91100, tijdens kantooru ren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. Woningbouwvereniging Onze Wo ning: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. Donderdag 8 december: 19.00-20.00 uur, fakkelwacht Amnesty op Smidsbelt. Vrijdag 9 december: 19.30 uur, leerlin genconcert MOC in de dorpskerk Zaterdag 10 december: 11.00-12.00 uur, open huis MOC in De Boschkamp; 10.00-16.00 uur, kerstmarkt in en rond voormalige Ehag-pand Dorpsstraat Maandag 12 december: ruilavond Hol tense Postzegelclub in De Boschkamp (19.00 uur, jeugd; 20.00 uur, senioren); 20.00 uur, lezing G. Waanders over Mi chelangelo voor St. Kunst en Cultuur in het dorpshuis Woensdag 14 december: 19.30 uur, volkskerstzang in De Kandelaar. Donderdag 15 december: 14.30 uur, ad- ventsmiddag HVD wijk zuid in gebouw Irene. Vrijdag 16 december: 20.00 uur, film over oud-Holten in HMV-gebouw Zaterdag 17 december: uitvoering afde ling ballet SV Bato in gebouw Irene. Maandag 19 december: 19.45 uur, kerst bijeenkomst NBvP Holten in Irene; 20.00 uur, liberaal café met Tweede Ka merlid Henk Kamp in De Poppe; kerst viering CPB; kerstavond NBvP Espelo; kerstviering NBvP Holten. Woensdag 21 december: kersbakjes maken voor ouderen in De Boschkamp Vrijdag 23 december: extra koopavond Maandag 26 december: MAC-kerstpuz- zelrit Dinsdag 27 december: kerstzaaltoemooi pupillen SV Holten in de sporthal Woensdag 28 december: kerstzaaltoer- nooi pupillen SV Holten in de sporthal; Nacht van Blauw Wit. Zaterdag 31 december: Oudejaarstoer- nooi SV Holten junioren in de sporthal 1995 Maandag 2 januari: nieuwjaarsreceptie gemeente Dinsdag 3 januari: nieuwjaarsbijeen komst Blauw Wit. Zaterdag 7 januari: Crossloop Blauw Wit. Zondag 8 januari: WVH-Beemd en Bergtoer Maandag 16 januari: 20.00 uur, literaire avond met Simon Vinkenoog voor Kunst en Cultuur in De Boschkamp Vrijdag 20 januari: 20.00 uur, OCH met blijspel 'Nachtvlinders' in gebouw Irene Donderdag 26 januari: 20.00 uur, jaar vergadering en creatieve avond CPB in De Kandelaar Zondag 29 januari: 10.00-12.00 uur, vogelmarkt in café Looërmark (zwem bad) Maandag 30 januari: jaarvergadering NBvP Espelo Vrijdag 10 februari: 20.00 uur, concert Holtens Gemengd Koor in De Kandelaar Woensdag 15 februari: 20.00 uur, lezing drs. De Haas over René Margritte voor Kunst en Cultuur in De Boschkamp Maandag 20 februari: afdelingsavond NBvP Espelo Donderdag 23 februari: 20.00 uur, CPB-bijeenkomst in De Kandelaar Zaterdag 25 februari: Caranvalsop- tocht; Kindercarnaval in zaal Vosman; Slingeroamd Zondag 26 februari: 10.00-12.00 uur, vogelmarkt in café Looërmark (zwem bad); Kielenbal in zaal Vosman. Maandag 27 februari: Seniorencamaval in zaal Vosman; Rosenmontag in eetcafé 't Klavier Dinsdag 28 februari: Frühschoppen en Biertappen in Bierlokal am Bahnhof (Sta tionskoffiehuis); Play backshow; Het Ge ding in Bierlokal am Bahnhof. Maandag 20 maart: afdelingdavond NBvP Espelo Woensdag 22 maart: 20.00 uur, lezing drs. Koomen voor Kunst en Cultuur over Kröller-Müuller-museum Donderdag 23 maart: 20.00 uur, CPB- bijeenkomst in De Kandelaar Vrijdag 24 maart: 20.00 uur, voorjaars concert HMV in De Kandelaar Zondag 26 maart: 10.00-12.00 uur, vo gelmarkt in café Looërmark (zwembad) Woensdag 5 april: CBP-bijeenkomst (paasbakjes maken) Maandag 24 april: 20.00 uur, lezing E. van Eijl voor Kunst en Cultuur over Design in het dorpshuis; afdelingsavond NBvP Espelo Zaterdag 20 mei: receptie 50-jarig be staan HMV in Het Bonte Paard

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3