HMV overtuigt met uitstekend concert huw*! medische diensten Kerkdiensten van dag tot dag Sinterklaasaktie Zakelijk BEKEKEN HOLTENS NIEUWSBLAD SPEKTAKEL PIETEN EN PEPERNOTEN 5ERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Uit het politierapport mnma Autobedrijf Jansen Burgerlijke stand Zaterdag 3 december van 10.30 tot 16.00 uur. Alle kinderen zijn welkom Waar? Schuppert Mode Hans Steunenberg Schoenen Schuppert Woninginrichting VW: geen eenrichtings verkeer Toeristen weg OLM- vergadering Gezinsdienst DONDERDAG 1 DECEMBER 1994- rigent Bert Fransen kon afgelopen zaterdag tevreden zijn: het orkest overtuigde met een prima uitvoering oto Ten Velde) »t een zeer overtuigend optre- n in de sporthal heeft het orkest n HMV zaterdagavond de har- i van het Holtense publiek ge ilen. Onder leiding van een op- liend ontspannen Bert Fransen derstreepte het opnieuw de stij- nde lijn die enkele jaren gele- n is ingezet. wondering ook voor de drum- nd, sinds enige tijd aktief in de 'divisie van de KNF (Koninklij- Nederlandse Federatie van mu- ■kverenigigen, red.). Volgend a gaan de tamboers op (top)con- lirs in de hoop op nog meer suc- i. Na al het moderne werk van de jelopen jaren, begonnen ze met ji wat traditioneel klinkende npositie. Als slot brachten zij t eerste deel van het vijfdelige rk Streetlife van Charles van aten, waarmee volgend jaar ?e ogen moeten worden ge- )id. Het gaat over de hectiek van hedendaagse drukke leven in stad en staat bol van wisselin- i in tempo en volume. De drum- nd volbracht het perfect en be es weer eens haar grote klasse, nmerkend voor het orkest is de terugkeer van enthousiasme en daarmee een duidelijk betere mu zikaliteit. Het heeft weer uitstra ling, al kan hier en daar wel eens geschaafd worden aan het soms wat statische karakter van een re gulier concert, zonder te ontaar den in een show. Een gunstige uit zondering daarop was Wo die Wol- ga flieBt met als slot de tempera mentvolle sabeldans en een heuse 'yell' van de musici. Een compli ment al met al aan Fransen, sinds ongeveer vijfjaar dirigent. Geen spetterende show dus, maar een normale uitvoering van orkest en drumband en vertederend op treden van de minirettes. Volgend jaar wacht Holten weer een show als HMV haar 50-jarig bestaan viert. Met het oog op gebrek aan vooral trombonisten, deed voorzit ter Gerhard Voordes nog een drin gende oproep aan (oud)muzikan- ten om zich bij HMV te melden. Om het orkest te completeren, speelden twee gast-trombonisten mee. De derde gaat de vereniging binnenkort verlaten. „Hoe eerder hoe liever dus," aldus Voordes, die rstmaaltijd leze rubriek heeft u een aantal [l gelezen over de kerstmaaltijd op 22 december voor ouderen in dorpshuis gehouden wordt. De )1 tijd wordt vooraf gegaan door gezellig samenzijn in kerst- t met muziek en een voorgele- I verhaal. Er wordt dan koffie jonken. Na een aperitief gaat l aan de maaltijd, die weer Ut besloten met een kopje kof- Van ouderen wordt hiervoor eigen bijdrage gevraagd van f P per persoon. Zij die proble- I hebben met vervoer kunnen 'erzoek worden gehaald en ge- (ht. Had u zich nog niet opgege- en wilt u dat alsnog doen, dan |t mogelijk door voor 9 deeem- RW eigen bijdrage te storten op Iro 337711 van de SWOH onder Helding van "bijdrage kerstdi- U kunt zich ook opgeven aan "alie van Diessenplas en daar iant betalen. Betaalt u per bank en is uw opgavestrook niet ontvangen op kantoor van WOH dan moet u even telefo- a doorgeven of u gehaald en acht moet worden: tel. 64910. willigers gevraagd :hien was deze tekst vorige week aan uw aandacht ontsnapt, of wist nu niet helemaal meer wat er over die vrijwilligers stond ge schreven. Vandaar nogmaals onze oproep. Ondanks alle goede hulp die door familie en buren wordt gegeven is het in Holten nodig ge bleken een klusjesdienst op te rich ten. Een klusjesdienst voor het ver richten van kleine klusjes (niet lan ger dan een uur), omdat niet ieder een familie en handige buren heeft of niet steeds een beroep op deze mensen wil doen. Denkt u maar aan die kleine zaken zal de lekken de kraan, het loszittende slot, de kapotte lamp e.d. Het witten van een plafond of het behangen van een kamer vallen hier dus duidelijk met onder. Dat geldt 0Qk mQr de tuin. Het een keer maaien van een grasveldje is heel wat anders dan het snoeien van bomen en strui ken. Nu is er de vraag naar deze vorm van vrijwilligerswerk, maar daar moeten mensen tegenover staan die dit soort werk willen doen. Vandaar onze oproep aan iedereen in Holten. Wie stelt zich beschikbaar voor één of andere vorm van klusjeswerk? Voor meer informatie en aanmelden kunt u kontakt opnemen met de SWOH, telefoon 64910. De inbraak bij de OAD, vorige week, bleek bij nader onderzoek nog een vervelend staartje te hebben. De inbrekers vernielden een schakelkast van de PTT, die voor het gebouw van de OAD staat, vermoedelijk met de bedoeling het alarm uit te schake len. Het gevolg hiervan was dat het Westen van onze gemeente zonder telefoon zat. Deze storing duurde tot ongeveer midder nacht. Bij enkele bedrijven plaatste de PTT een losse telefoon. De schade aan de kast bedroeg maar liefst f 20.000,-. Op 23 november in de vooravond vond een incident plaats tussen een autobestuurder en een begeleider van een paard op de Oude Deventerweg. Deze begeleider maakte zich zeer kwaad toen in zijn ogen de autobestuurder veel te hard reed. Hij sprong min of meer voor de auto en dwong de automobilist tot stoppen. Daarna schopte hij een deuk in de auto. De betref fende autobestuurder deed daarop aangif te van vernieling bij de politie. Op 25 november werd een 15-jarige wiel- rijdster aangereden in de Tuinstraat door een automobilist. Laatstgenoemde ver leende geen voorrang toen hij van een woonerf kwam gereden. De wielrijdster kwam ervan af met enkele schaafwonden en kon na behandeling door een huisarts, naar haar woning worden vervoerd. Openbare schennis werd op 25 november gepleegd tegenover twee dertienjarige meisjes uit Nieuw Heeten en wel op de Raalterweg nabij de Boschschool. Een nog onbekende automobilist reed daarna weg in een rode auto. De politie heeft de zaak in onderzoek. Eveneens op 25 november vond een aanrij ding plaats in de Dorpsstraat. Een automo biliste stond links voorgesorteerd om een inrit in te rijden. Zij liet daarbij enkele tegenliggers voorgaan. Een achteropko mende automobilist, die reeds stilstond, vond het vervolgens nodig links in te halen op het moment dat eerstgenoemde auto linksaf sloeg. Enig blikschade was het ge volg. Op 27 november werd er ingebroken in een garage van een woning aan de Koeweide- weg. Eerst werd een ruit vernield. Toen men toch niet binnen kon komen, forceer de men op grove wijze de toegangsdeur. Vermoedelijk zocht men naar gereed schap. Dit was echter niet aanwezig. Ver der werd er niets vermist. Zondagmiddag, 27 november werden er twee auto's opengebroken op de Holter- berg, op of nabij de Plaggenweg. Wegge nomen werden een handtasje met daarin waardepapieren en een autoradio. Men kwam binnen door sloten te vernielen. De blijvende verkeersdrukte in Dorpsstraat en Oranjestraat is ook de VW een doom in het oog. „Van een vriendelijk dorpskarakter kun je amper spreken," aldus voorzit ter Eddie Vincent. Evenals andere groeperingen (zoals de collegepar tijen) dringt de VW nadrukkelijk aan op het terugdringen van het (vracht)verkeer. De door het be stuur opgestelde visie werd on langs besproken met het college van B en W. In tegenstelling tot wat burgemeester D.J. Verhoeven onlangs aangaf, is de VW tegen eenrichtingsverkeer. Vincent: „Het dorpscentrum moet goed be reikbaar blijven. Aanleg van goede parkeervoorzieningen is daarbij van essentieel belang. Via zijwegen moet het verkeer ten slotte worden weggeleid, opdat de drukte in zo wel Dorps- als Oranjestraat af neemt." er overigens op wees dat HMV daarnaast ook op zoek is naar an dere muzikanten: blazers, drum mers en natuurlijk ook minirettes: ze zijn allen van harte welkom. Nogmaals werd benadrukt dat er vooral gebrek is aan mensen tus sen ongeveer 20 en 50 jaar. Volgens dirigent Fransen juist de groep die nodig is om de jeugd aan de vereni ging te binden. Het orkest opende zaterdag sterk met Holy Faith. Het vulde de rede lijk gevulde sporthal direct met de bekende, warme klanken. Ook de barokke muziek van de Boismor- tier suite lag goed in het gehoor: vlot in het eerste gedeelte, trager en zeer melodieus in het tweede. Grote waardering was er voor het modernere stuk Imperatix waar veel tijd en energie in gestoken was. Niet bepaald de gemakkelijk ste compositie met nogal wat moeilijke arrangementen. De di verse dissonanten werden echter alle overgoten met een oorstre- lend, romantisch sausje. Een dikke voldoende al met al. Naast het mo dernere genre, had HMV ook het wat traditionelere, lichte genre op het programma staan, zoals het overbekende 'It's a long way tot Tipperary', 'Flashdance...What a feeling' (met een uitstekende pri meur vann Maurice Schooien op drums) en vooral 'Fascinating drums', waarin Erik Pinkert op drums excelleerde. Een spectacu laire finale van een uitstekend con cert. „Zolang er geen acceptabele alter natieve route is, blijft de VW te gen afsluiting van de Toeristen- weg." Aldus voorzitter Eddie Vin cent vorige week tijdens de alge mene ledenvergadering in het AC hotel-restaurant, waar galerie houdster Marga Rensink benoemd werd tot nieuw bestuurslid. Vin cent reageerde hiermee op een op merking van Kees Bos, die bena drukte dat de weg van essentieel belang is voor Holten. Wethouder Eb van Schooten kon zich in prin cipe vinden in het VW-standpunt en liet weten dat B en W net beslo ten hadden de procedure tot bin nenkort afsluiten van de Toeris- tenweg tussen 21.00 en 9.00 uur, op te starten. „Prima, maar wij heb ben als VW toch een wat andere benaderingswijze," voegde Vin cent fijntje toe. Wij prefereren te stellen dat de Toeristenweg tussen 9.00 en 21.00 uur open blijft." De afdeling Holten van de OLM houdt woensdag 7 december na jaarsledenvergadering in café-res taurant Het Bonte Paard. OLM- voorzitter Henk Slijkhuis infor meert over het funktioneren van de afdelingen in de nieuwe federa tie en gaat in op de vraag hoe het verder in Holten moet met één af deling. Aansluitend is er gelegen heid tot het stellen van vragen. Na de pauze vertoont Holtenaar Russ aan de hand van een film over zijn buitenlandse reizen. De vergade ring begint om 20.00 uur. Op zondag 4 december is er in de gerenoveerde Nederlands hervom- de kerk een gezinsdienst. Dan wordt het Heilig Avondmaal ge vierd en is er aandacht voor het adventsproject 'Een plek waar Hij wonen kan'. Voorganger is ds. Leerink. De dienst begint om 10.00 Wie graag een (tennis)balletje slaat, maar dat liever niet in verenigingsverband doet, kan sinds kort terecht bij vakantie oord De Lindenberg op De Borkeld, waar op het veld naast het parkeerterrein een zogeheten 'all weather' tennisbaan is aange legd. Daarmee is een lang gekoesterde wens van eigenaar/be heerder Jacob van Lindenberg in vervulling gegaan. Sinds hij het bedrijf van zijn vader kocht in '75, heeft Van Lindenberg het uitgebreid en verbeterd in verband met gewijzigde voorschrif ten en de steeds hogere eisen van de vakantiegast. Zo werd de infrastructuur van gas, electriciteit en water verbeterd, kwam er een verwarmd buitenbad, een wasserette, een midgetgolfbaan, een centraal antennesysteem, werden er diverse recreatiewo ningen bij gebouwd en kon twee jaar geleden de nieuwe, multifunctionele kantine in gebruik worden genomen. Nu dus de tennisbaan, die goedgekeurd is door de KNLTB (Koninklijke Nederlandse Lawn Tennis Bond) voor officiële wedstrijden. Mocht de behoefte dusdanig groot blijken, dan kan zelfs een tweede worden aangelegd. De (nog) niet verlichte 'all weather' baan van Kroesen Sport uit Beerseveld bestaat uit poreus beton, waardoor regenwater gemakkelijk wegzakt. Een even zeer fraaie als uitstekend bespeelbare baan, die nog fraaier oogt met straks beplanting rondom. De baan is inmiddels dankbaar in gebruik genomen door diverse enthousiaste tennissers en is zeker niet alleen bedoeld voor de gasten van De Lindenberg, ook Holtenaren en overige belangstellenden zijn er welkom. Wie de baan huren wil betaalt 5,= per persoon per uur. Rackets en ballen zijn aanwezig. Reserveren is mogelijk bij de receptie van De Lindenberg, tel. 61364. Wander Drent en zijn personeel namen afgelopen donderdag hun geheel vernieuwde kapperssalon in gebruik. Het interieur van de heren- en damessalon werd vernieuwd. Het resultaat is indrukwekkend. Wander Drent mag zich de trotse eigenaar noemen van een zeer sfeervolle salon. Bewust werd weer gekozen voor de scheiding van de heren- en damessalon. Aan de buitenkant echter zorgt een, eveneens nieuwe, luifel ervoor dat de beide salons een eenheid vormen. Ook de verkoopruimte van kappersprodukten werd onder handen genomen en is nu veel overzichtelijker te noemen. Bij de bouw van dit interieur werd ook weer rekening gehouden met de allerjongsten, waar voor een kinderhoekje werd gerealiseerd. Wander Drent zelf hoopt met dit interieur, het vakmansschap van zijn personeel, en het bekende gratis kopje koffie zijn klanten weer enige jaren optimaal van dienst te kunnen zijn. Twentelaan 21, Almelo, T A^T^ITA Tel. 0546 - 852400 LiANvlA W) Nijverheldsweg 2, NIJverdal Te!. 05486-17575 Arts: Weekenddienst: Huisartsenmaat- schap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uitsluitend voor spoedge vallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). Apotheek: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Geopend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten openingstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. Tandarts: W. Pot, Bilderdijkstraat 3, Goor. Tel. 05470-72279. Behandeling na telefonische afspraak. Dierenarts: Dierenartsencombinatie Holten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. Thuiszorg Zuidwest Overijssel: Centra le Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmelding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en verpleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag be reikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitsluitend voor spoedeisende zaken. Thuiszorg- hulpmiddelencentrum: Gaardenstraat 31, uitleen maandag t/m vrijdag 13.00- 13.30 uur. Zieken vervoer: Alarmnummer: 06-11 of dienstdoende arts: tel. 6 35 53. Fysiotherapie: Centrum voor Fysiothe rapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling volgens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oranjestraat 73a, tel. 6 42 51Behandeling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). Ziekenfonds: Spreekuur: vrijdag van 8.30-10.00 uur en volgens afspraak 'n het Kruisgebouw, Gaardenstraat 29-31, tel. 6 14 36. Maatschappelijke Dienstverl. Midd. Overijssel: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Alge meen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. Gastouderbureau: Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreekuur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 Stichting Welzijn Ouderen: Gaarden straat 29. Inlichtingen: 6 49 10. Slachtofferhulp: Het Buro Slachtoffer hulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreekuren worden met doorgeschakeld naar Buro Slachtof ferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9 -11 uur in het politiebureau te Raalte. Politie: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. Brandweer: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). Dierenbescherming: E. Westhof, regio inspecteur, tel. 05480-17171; werkgroep Holten: E. Grootewal, tel 05483-64844. Energievoorziening: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deven ter. Tel. 05700-91100, tijdens kantooru ren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. Woningbouwvereniging Onze Wo ning: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15-12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15-16.15 uur. Bibliotheek: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maandag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00-12.00 uur en 14.00-17.30 uur; zaterdag van 10.00-12.00 uur. Ned. Herv. Kerk: 10.00 uur: ds. A.J. Leerink. Gezinsdienst van Schrift en Ta fel. Nevendiensten. Oppasdienst: me vrouw Verhoeven, Mariana Schooien. 19.00 uur: ds. G.W. Marchal, Hellen- doorn. Collecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: Oecumenische arbeid. Diessenplas: woensdag 7 december, 19.00 uur: H. Ch. Vogely Geref. Kerk: 9.30 uur: ds. E.H. van der Weide, Nijverdal. 15.00 uur: ds. H.P. Mulder, Cantatedienst in NH kerk. Kin- demevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Trijnet Overkempe; groep 5 en 6 o.l.v. Rob Meijerink; groep 7 en 8 o.l.v. Jenny Wieldraayer. Collecte: 1/3 Diaconie, 2/3 Oecumene in binnen- en buitenland. Op pasdienst 0-3 jaar: Ria Jansen-Stam, An- nemie Kamphuis-Schuppen, Diane Aan stoot; 4-6 jaar: Gerry Beldman-ter Brake, Marga Harbers. R.K kerk: 10.00 uur: Eucharistieviering. Nevendienst. Oppasdienst: mevrouw Verhoeven, Mariana Schooien. Nieuw Heeten: Zaterdag 19.00 uur, H. Mis; zondag 9.00 uur, H. Mis of Woord- en communiedienst. Dijkerhoek: 9.30 uur: ds. R. Visser, Apeldoorn. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Oecumenische arbeid. Espelo: 10.45 uur: ds. R. Visser, Apel doorn. Collecte in dienst: Diaconie. Uit gangscollecte: Oecumenische arbeid. Evangelie Gemeente: Geskesdijk 2 Hol ten; Samenkomst 10.00 uur; Bidstond 19.00. Okkenbroek: 10.00 uur: ds. J.F. Schef- fer. Uitgangscollecte: Oecumenische ar beid. Kerktelefoon: Uitzendingen elke laatste vrijdag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). Donderdag 1 december: extra koop avond. Zaterdag 3 december: 13.30-16.00 uur, open huis gerenoveerde dorpskerk Dinsdag 6 december: 20.00 uur, kennis makingsbijeenkomst met da. Den Hertog in gebouw Irene. Woensdag 7 december: 20.00 uur, leden vergadering OLM Holten in Het Bonte Paard Vrijdag 9 december: 19.30 uur, leerlin genconcert MOC in de dorpskerk Zaterdag 10 december: 11.00-12.00 uur, open huis MOC in De Boschkamp; 10.00-16.00 uur, kerstmarkt in en rond voormalige Ehag-pand Dorpsstraat Overleden: J. Oosterlaar-Kiezebrink (56); H.M. Bronsvoort-Brinks (67); A. Kers (78). Gehuwd: H.J. Wibbelink (33) en H. Klein Teeselink (33). De Sinterklaasaktie van de Hol tense Handelsvereniging doet het uitstekend bij winkelend Holten. Na de eerste trekking begin vorige week is de stapel enveloppen be langrijk gegroeid. Bij de tweede (van totaal zeven trekkingen) wer den de volgende nummers getrok ken (achter de namen het recu- nummer): J.G.M. Bieshaar, Het Landeweerd 83 (22694); A. Schöppers, Van Holtenserf 33 (25434); J. Nikkels, Manenschijnsweg 6 (38504); H. Achterkamp, A. Jansenstraat 29 (25468); R. Wechstapel-Wegstapel, Oranje straat 76 (38313); H. Krijgsman, Kieftenbelt (25838); G. Oolbekkink, Erve Broekhuis 12 (41471); H.G Sluiter, Maatmansweg 4a (39912); Roy Reilink, Okkenbroekseweg 5 (22490); F.A. Vorst-Veerman, Churchill- straat 75 (38395); L. Peters Sengers, Spijk- pad 37 (39275); P. Gjaltema, Larenseweg 77 (23417); G.J. Tuitert, Schreursweg 6a (44945); G.J. Zweverink-Meilink, De Vis- scher 5 (24610); J.L. Bessembinder, Kolde- weesweg 12, Nieuw Heeten (38948); A. KI. Teeselink, Beumersteeg 5 (41746); G.J. Jansen, Evertjesweg 2 (21190); G. Aan stoot, Larenseweg 9 (24066); Martin Podt, Manenschijnsweg 5 (40304); J. Nijland, Raalterweg 47 (44711); W.J. Derksen, Hof- fesstraat 9 (23529); Rixt Bode, Kallenkote- rallee 143a, Steenwijk (40547); H. Veldwijk, Churchillstraat 57 (40109); Janny Rietman, Mossinkserf 34 (41844); G. Kolkman, Cana dastraat 51 (39033).Derde trekking: J. Stam, Köllingserf 43 (39081T. Kliemesch- Jonker, IJ. de Schepperstraat 14, Okken broek (24599); J.M. Bosselaar, Kenemans- straat49 (24570); Fam. Stegink, Beuseber- gerweg 7 (25151); Steensma, Fanzanten- weg 14 (23632); Erna Bekkernens, Van Holtenserf 28 (23924); P.C. van Heun, Ca nadastraat 93 (23066); H.G. Meesterbe- rends-Oolbekkink, Oude Deventerweg 10 (24626); G. Knapen, Larenseweg 70 (24504); M. Stegeman, Weverstraat 17 (22665); J. Stegeman, Vianenweg (25230); G. Kalfsterman, Pastoriestraat 58 (38004); B. Kolhoff, Bivank 25, Nieuw Heeten (22506); A Koetsier, Schoolstraat 19 (39007); J.E. Koerse-Duncan, Mossinkserf 26 (25915); W H. Holmer, Broekdijk 6, La ren (39130); Bekkernens-Meijer, Markelo- seweg 6 (23978); K.M. Timmert, Willendijk 15 (39474). Vierde trekking: W. Beldman, Het Landeweerd 20 (24145); E. Vrugteveen, Van Holtenserf 10 (23616); J. Lammers/G. Koetsier, Het Landeweerd 42 (24525); J. Stegeman, Borkeldweg 10, Markelo (24927); G.G. Elbersen Lammers, Lichten berg 13 (41393); H.J. Fransen, Sparrenweg 8 (22460); Jacquelien Zwolle, Houtweg 10 (29847); F. Klijnsma, Köllingserf 31 (23076); W. Bannink, Oude Deventerweg 8 (25083); H. Schooien, Oude Holterdijk 6, Bathmen (38620); Rita Beldman, Diessen- plasstraat 53 (23295); A.C. Reterink, Bes- sinkpasstraat 2b (40353); H. Deijk, Sangel- dijk 4 (43841); T. Hissink, Nagelhoutstraat 59 (44533), W M.H. Ulfman, Doorlopende- dijk 4 (24385); M. Maats, Dorpstraat 49 (23545); A.W. Poppe, Diessenplasstraat 12 (42552); F. Stam, Stationsstraat 13 (40623); G.J. Loman, Waardenborchstraat 4 (41096). Tegen inlevering van het goede re$unummer kunnen de winnaars hun prijs afhalen bij Steunberg, Larenseweg

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3