KM# sports agenda Jeugdhonk Blauw Wit officieel geopend ïehaakjeugd blijft *oed bezig: 4-0 Vlintonnette I ;oed op dreef Holtense handbal schiet te kort Holten laat de kansen onbenut Winst voor BCH 1 Holtense atleten boeken successen Blauwwitter Stam lid van verdienste laverj assen Blauw Wit tege MW '69 MAC houdt puzzelrit Winst voor Blauw Wit Cl Cross bij Snorrewind e Holtense schaakjeugd blijft jed bezig in de externe competi- e. Na twee gelijke spelen volgde ;n 4-0 overwinning in en tegen jaalte. Bas van Beek maakte ankbaar gebruik van het feit dat koning van zijn tegenstander ;hter de paaltjes stond en Rick omp benutte de goede samen- erking van paard en dame voor jn winstpartij. Bart Lubberdink ad het ook redelijk eenvoudig en ist op de a-lijn een dodelijke vrij- lon te creëren. Het zwaarst had ein IJmker het nog die na een ierke opening zijn tijd optimaal ïbruikte en geen vergissingen leer maakte. d goed als bij de jeugd ging het bij et tweede seniorenteam niet. Uit igen Vrimot werd met 4-2 verlo- in. Henk Jongman stond welis- aar steeds beter, maar begon toen te knoeien, een euvel waar veel Holtenaren aan lijden. Toch wist hij nog remise af te dwingen. Ook Henk van Beek speelde remi se, zij het een zwaar bevochten. Hij stond steeds een pion achter, maar slaagde er in de boel vast te schui ven. Hans van Oijen kwam welis waar goed uit de opening, maar liet zich in het middenspel onaange naam verrassen. Alleen Eric Mon- deel won. Hij ging aan het vierde bord langs peilloos diepe afgron den, maar toen zijn tegenstander een 'vergiftigde' loper pakte, liep deze mat. Erik bosman verzette zich hevig, maar moest zich toch gewonnen geven. Aangezien de 'Orang-Oetan variant' van Jan ten Velde ook niet helemaal uit de verg kwam en een typisch geval van schaakblindheid optrad, was de strijd daarmee beslist. |AUW WIT •NIORENBlauw Wit-M W '69,14.30 uur; auw Wit 2-Excelsior 5, 12.30 uur; Sport- it 4-Blauw Wit 3, 12.45 uur (11.30 uur); n Ham 6-Blauw Wit 6, 14.30 uur (13.15 ir); Blauw Wit 7-Blauw Wit 5, 14.30 uur. INIOREN: Blauw Wit A1-Spc. Rijssen A1, :30 uur; SW '56 C1-Blauw Wit C1Blauw it D1-SDOL D1, 10.00 uur; Omhoog D3- auw Wit D2,10.00 uur (vertrek09.15 uur); )0L E1-Blauw Wit E1, 10.00 uur (vertrek .15 uur); Blauw Wit E2-Excelsior E4, .00 uur; Markvogels F1-Blauw Wit F1, .30 uur (vertrek 09.45 uur). (ALVOETBAL: Donderdag 17 november: auw Wit 1-Enter 1, 22.00 uur. Vrijdag 18 jvember: Blauw Wit 2-SWN 2,19.30 uur; auw Wit 3-Excelsior 4, 20.30 uur. Maan- ig 21 november: Eversberg 1-Blauw Wit 21.00 uur (vertrek 20.15 uur). HOLTEN- NIOREN: Saasveldia-Holten, 14.00 uur irtrek 12.45 uur); SOS 2-Holten 2, 10.00 r (vertrek 09.00 uur); Berghuizen 6-Hol- p 3, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten Hector 4, 10.00 uur; Stevo 5-Holten 5, 00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten 6- jverdal 3,10.00 uur; Heracles 4-Holten 7, .45 uur (vertrek 09.45 uur); RKSV 2- ilten 8, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); larie 7-Holten 9, 09.00 uur (vertrek 08.00 ir): Holten 10-Enter 7. 10.45 uur: Holten -SDOL 5, 09.30 uur (vertrek 09.30 uur); ilten 12-Enter 9, 09.30 uur; Holten 13- etvogels 5, 09.00 uur. INIOREN: Vroomshoopse Boys A1-Hol- n A1, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Hol- n A2-NEO A2, 14.30 uur; Luctor C1-Hol- nC1,14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Haarle l-Holten C2,11.00 uur (10.00 uur); Excel- jvorige week Dynamiek in eigen is te hebben verslagen, begon- h de heren van Mintonette 1 aan wedstrijd tegen Markel-up 1. t wederzijds aftasten resulteer- in een gelijk opgaande strijd; 10- Daarna liepen de Holtenaren makkelijk door naar de set list: 15-12. De sfeer zet er goed in de tweede et werd vervolgd in [zelfde ritme. Algauw stond de leg voor met 10-3. Markelo leefde en op tot 10-6, maar daarna raas- Mintonette door naar 15-7. De de set daarentegen was gelijk ;aand tot 7-7. Aan Holtense zij- werden de aanvallen niet afge- akt. Na een time-out kwam de eg toch los en scoorde punt na it: 15-9. Een fraaie 3-0 overwin- g dus. ren 2 afgelopen weken is gebleken het bekende Mintonette 2 m behoorlijk in de problemen Tegen het gemiddeld 51 jaar jle team van Achilles werd kans- js met 3-0 verloren. De week krop moest de revanche komen (en HVC, maar ondanks het feit het team voor de eerste keer ipleet was, lukte het slechts aal een set binnen te halen, bral de pass liet te wensen over. ilaas was pas na 0-2 te zien dat de jltense ploeg over aanzienlijke gkracht beschikt. Met name Jos jmphuis en Jan Voogt scoorden fel, terwijl Harrie ten Wolthuis tdedigend een dikke voldoende klde. De setwinst (15-7) was ach- af een schrale troost, daar de tste set resulteerde in een 12-15 Öerlaag. Met 1-3 werd de wed- sior D2-Holten D1,10.00 uur (vertrek 09.00 uur); DES D2-Holten D2, 10.00 uur (09.00 uur); Holten D3-Excelsior D4, 10.00 uur; Enter Vooruit E1-Holten E1,09.30 uur (ver trek 08.30 uur); SWN E2-HoIten E2, 09.15 uur (vertrek 08.30 uur); Holten E3-Vesos E3, 10.00 uur; SVZW F1-Holten F1, 10.15 uur (vertrek 09.15 uur); Holten F2-SWN F2, 11.00 uur; Holten F3-Excelsior F3, 11.00 uur. HANDBAL Zaterdag 19 november: MA 1 thuis tegen Lettele om 15.15 uur; MA 2 thuis tegen ASVD om 15.10 uur; JA uit tegen AHV Achilles om 12.15 uur (vertrek 11.15 uur); MBthuistegen Ven Kom 13.30 uur; mini's toernooi in Holten van 12.00 tot 13.30 uur. Zondag 20 november: heren thuis tegen Wesepe om 12.00 uur; dames 2 uit tegen Raalte 2 om 12.10 uur (vertrek 11.15 uur); dames junioren uit tegen Groessen om 14.50 uur (vertrek 13.15 uur). BADMINTON Woensdag 23 november: Holten 2-Eefde 1. SPORTHAL Programma voor de week van 20 t/m 26 november: Zondag: 12.00-13.30 uur: NHV; maandag: 19.00-23.00 uur: BCH; dinsdag 16.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Marnix Scholman en Wouter ü?i.ï?S,da9: J,9 00"2"0 r'i !,CH: Smit, de twee jeugdleden die het 22.30-23.30 uur: Wegstapel; donderdag: 16.00-22.00 uur: SV Holten handbal; 22.00- hoogste bedrag via de sponsor- 23.30 uur: SV Holten AH Stars; vrijdag: loop bijeen hadden gebracht, had- 18.00-23.30 uur: Mintonette; zaterdag: den de eer afgelopen zaterdag het 09.00-12.00 uur: BCH (halve hal); 12.00- Ri,m» wit t» mw 14.30 uur: NHV; 14.30-24.00 uur: HMV jeugdhonk van Blauw Wit te ope- Najaarsconcert. nen. Na het doorschieten van een Weekendreserveringen vanaf vrijdagmid- papieren scheidingswand nam de dag 12.30 uur bij de beheerders van de jeUgd het nieuwe onderkomen sporthal (tel. 63180). "L n„ dankbaar m bezit. De accommo datie op sportpark 't Vletgoor is overigens niet alleen uitgebreid met een jeugdonderkomen, ook de berging werd aanzienlijk ver groot en enkele dugouts opge knapt. Bij de opening van een nieuw ge bouw hoor je vaak 'eindelijk is het zover'. Blauw Wit-voorzitter Ger hard Kolkman maakte hierop een uitzondering en sprak in termen van 'het is al zover'. „Bijna een jaar geleden zat hier een groep enthou siaste jeugdleiders bijeen. Via hen kwam het idee van een jeugdhonk. Dit om de jeugd meer te bieden en hen op deze manier ook meer bij de vereniging te betrekken. Via jeugdbestuur en bestuur kwam het voorstel om uiteindelijk in combi natie met de berging alles in één project te verwezenlijken." Kolk man wees op de geweldige inzet van de jeugd die het mede mogelijk maakte dit projekt uit te voeren. Complimenten ook voor de ge meente, in het bijzonder oud-wet houder Henk Westerik en de frak- Na het doorschieten van de papieren scheidingswand nam de jeugd dankbaar bezit van het nieuwe onderkomen (Foto Ten Velde) strijd verloren. Dat het team nog maar twee punten heeft dit jaar wekt dan ook alom verbazing in de wetenschap over welk potentieel het beschikt. Hopelijk zal de tijd leren dat alles alsnog goed komt. Meisjes B2 moest aantreden tegen HVC 1. Het verliep niet echt vol gens plan, want de wedstrijd werd met 3-1 uit handen gegeven. Set standen; 10-15, 7-15, 15-5 en 2-15. Het mix C team. speelde tegen Markel-up. De eerste set werd ge wonnen met 15-4, de tweede met 15-11. De derde set verliep minder voorspoedig en werd net als in de vorige wedstrijd verloren met 8-15. De vierde set was evenwel voor Holten: 15-10. Opnieuw winst dus. pp! lm; vrijdagavond 25 november ïdt de activiteitencommissie i Blauw Wit weer de eerste ktavond van dit seizoen. De ind staat evenals vorig seizoen n foor leden, sponsors en dona- ts. Er worden vier rondes ge- jeld van twaalf maal geven. De |nd begint om 20.00 uur in het bhuis op 't Vletgoor. Uit tegen koploper Zwolle 3 kwa men de Holtense handbaldames duidelijk te kort: 13-7. Holten startte desondanks voortvarend en zette met goed veldspel de gast vrouwen onder druk. Dat resul teerde in een 2-5 voorsprong bij de rust. Daarna tapte Zwolle echter uit een ander vaatje. Met veel meer fysieke inzet werd Holten monder druk gezet en aangezien de scheidsrechter daar onvoldoende tegen optrad, raakten de rood zwarten uit hun spel en moeste ze lijdzaam toezien hoe de thuisclub de wedstrijd naar zich toe trok. Scores: Judith Tiekink 4; Monique Plantinga, Wendy Meerman, An- nemarie van de Maat 1. De heren leverden in de eerste helft tegen LHC een goede prestatie door de gastheren met goed aan vallend spel weg te spelen. Na twintig minuten leidde Holten dan ook met 3-9, maar door onacht zaamheid kwam de thuisclub nog voor de rust terug tot 7-9. In de tweede helft bleek dat Holten te veel had gegeven. Zeer zwak spel met veel afspeelfouten resulteer den in een blamerende 17-9 neder laag. Scores: Meino van Beek 3; Rob Vos 2; Rik Dalhuisen, Andy de Jong, Nico Vorst en Richard Heer- ink 1. Lichtpuntje op zondag was het da mes 2-team dat thuis tegen CVO 2 een duidelijke en verdiende 8-4 overwinning boekte. Na de goede eerste helft waarin Holten een 5-2 voorsprong nam, werd die niet meer uit handen gegeven. Jeugd Meisjes Al speelde uit tegen Schalkhaar een matige eerste helft (7-7) en zette na de rust de puntjes op de 'i' (7-13). Meisjes A2 won ook. Tegen Broek land leidde Holten al bij de rust met 2-4 en ook daarna bleek men sterker: 3-6. Jongens A speelde thuis tegen Marclo duidelijk verzorgder, resul terend in een 5-3 voorsprong bij de rust en een 12-6 overwinning. Meisjes B had het erg zwaar tegen een fysiek sterker Kwiek. Ondanks een goede inzet verloor Holten kansloos met 18-5. De welpen speelden twee wedstrij den. Tegen Haarle werd met 13-2 verloren, maar tegen Apeldoorn ging het een stuk beter en werd met 7-1 gewonnen. ties van CDA en PvdA. Kolkman: „De bezwaren die enkele leden van de sportcommissie in tweede in stantie hadden werden democra tisch opzij gezet." Ook de sponsors en niet te vergeten de buitengewo ne inzet van ruim honderd vrijwilli gers droegen hun steentje bij aan de snelle gereedkoming van het projekt. In juni gestart en binnen enkele maanden gerealiseerd. Door de enorme zelfwerkzaamheid bovendien ruim binnen de geraam de kosten gebleven. Kolkman- „Misschien een reden voor de ge meente om de voetbalvelden en het trainingsveld eens grondig en professioneel te bewerken." Hij sloot af met de wens dat het jeugd honk een positieve bijdrage zal ge ven aan de goede begeleiding en opvang van jeugd binnen de ver eniging. Burgemeester Verhoeven sprak hierna vooral de jeugdleden toe. Hij wees hen op hun verantwoorde lijkheid bij het gebruik van de ac commodatie met nu ook het jeugd honk. Vroeger, toen hij zelf voet balde, waren er nauwelijks voorzie ningen: „Tegenwoordig zijn er prima kleedkamers en prachtige sportkantines met daarbij eigen ruimtes voor de jeugd. Het gebruik is onder meer voor de jeugd, maar ook de verantwoordelijkheid hoe je er mee om gaat." Voorzitter Jan Schuchard van de sportcommissie sprak namens alle Holtense sport verenigingen. Verenigingen in het algemeen moeten zuinig zijn op hun vrijwilligers. Deze woorden sprak hij tijdens de jaarvergade ring van de sportcommissie. De woorden waren niet aan Blauw Wit voorbij gegaan. „De inzet van de vrijwilligers was bijzonder hoog, maar ook het aantal vrijwilligers is iets waar de vereniging blij mee kan zijn,"aldus Schuchard. De feli citatie ging gepaard met een wed strijdbal voor de jeugd, die even later kon worden opgeborgen in de nieuwe berging. Een cadeau dus met een dubbele betekenis. Na de toespraken verzocht voorzit ter Kolkman iedereen naar buiten te gaan, om vandaar uit de opening Blauw Wit speelt zaterdag thuis tegen MW '69 uit Marle. Blauw Wit weet uit ervaring dat de ploeg uit Marle een taaie tegenstander is. Alleen als de ploeg met volle inzet speelt kan deze immer hard wer kende opponent worden bedwon gen. Of Bert Middelburg alweer een beroep kan doen op enkele geblesseerde spelers is nog niet be kend. Een goed resultaat in de eer ste wedstrijd van de nieuwe perio de is echter nooit weg en geeft vertrouwen voor de toekomst. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van C. de Jon ge. In de bekerwedstrijd tegen Buurse toonde Holten zich afgelopen zon dag de betere ploeg, maar verzuim de de kansen af te maken. Buurse daarentegen benutte de kansen wel, hetgeen uiteindelijk zorgde vooreen 0-2 eindstand. Gedurende de eerste helft deden zich herhaal delijk uitstekende kansen voor waardoor Holten op voorsprong had kunnen komen. De rood-zwar- ten slaagden er echter niet in om de bal achter Buurse-keeper Hen driks te deponeren. In de tweede helft opnieuw veel onbenutte kan sen. Zeifis nadat Geert Brands on deruit gehaald werd en Holten via een strafschop de leiding had kun nen nemen, bleef het 0-0. De door Jan Herman ten Velde ingescho ten penalty werd gestopt en in tweede instantie schoot Ten Velde over. De voor de geblesseerde doel man Erwin Stukker ingevallen Bert Reijlink wist vervolgens een schot van Buurse te keren. Enkele minuten trof Buurse wel doel, na dat de rood-zwarte verdediging was uitgespeeld en de spits Bos de bal op een presenteerblaadje kreeg: 0-1. Holten bleef aandrin gen, probeerde een gelijkmaker te forceren, maar had het geluk niet mee. Remco Wiss ink miste zelfs voor open doel. Kort voor het eind signaal werd het 0-2, op het mo ment dat de Holtense verdediging te aanvallend bezig was, waardoor Wilfried van der Pluym tegenover drie mensen kwam te staan en uit eindelijk niet kon voorkomen dat Marco Meijer de score vergrootte naar 0-2. mee te maken. Wouter Smit en Marnix Scholman moesten onder ling uitmaken wie de eerste fase van de opening mocht verrichten. Na de toss was het Wouter die met een ferme trap de plank boven het jeugdhonk van het voorhang ver loste. De jeugd stond inmiddels te trappelen om het jeugdhonk in be zit te nemen, maar moest nog even wachten. Marnix en Wouter scho ten met een bal door de papieren afscheiding waardoor de ruimte voor iedereen toegankelijk werd. De jeugd stormde terstond naar binnen. In de feestelijk ingerichte ruimte onder meer een tafeltennis tafel, een voetbalspel twee prachti ge zithoeken, een tv-toestel en di verse kleinere spellen. De opening werd gevolgd door een open huis en een gezellige feestavond. Zondag 20 november houdt MAC De Holterberg weer een puzzelrit voor auto's en motoren door de omgeving van Holten. De rit heeft een lengte van ongeveer 40 kilome ter. Om 14.00 uur wordt gestart bij clubgebouw 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 37. De inschrij ving begint een half uur tevoren. Vanzelfsprekend kunnen er leuke prijzen worden verdiend. Wie er meer over weten wil kan even bel len met Jan Vincent, tel. 64200. Het eerste team van de Badmin tonclub toonde vechtlust tegen HPV 4 uit Hengelo. Mark Roelofs verloor de eerste game in de verlen ging met 16-18, maar won vervol gens met 15-12 en 15-2. Martin Ba- karbessy verloor in 2 games en Berlinda Broekmate had drie ga mes nodig om tot winst te komen, 3-11, 11-7 en 12-10. Ina Peters had weinig moeite met haar tegen standster 11-2 en 11-3. Het heren- dubbel werd in twee games verlo ren, terwijl de dames wonnen in twee games. Het eerste gemengde dubbel van Mark en Ina werd in twee games van beide 15-13 gewon nen. Martin en Berlinda wonnen de eerste game met 15-12, verloren vervolgens met 12-15 en in de derde game moesten zij ook met 10-15 het onderspit delven. Eindstand 5-3 voor BCH 1. Het tweede team speelde minder fortuinlijk in Didam tegen het eer ste team aldaar. De singles van Eddie Willemink, Pieter Aarsen, Hermanna Boode en Gea Stam gingen alle vrijwel kansloos in twee games verloren. In ae dubbels was het van hetzelfde laken een pak. De mix van Pieter en Gea werd met 15-2, 12-15 en 15-1 ook weer verloren. Eddie en Hermanna wonnen de eerste game met 9-15, verloren de tweede met 15-7, maar slaagden er uiteindelijk toch in om de derde met 11-15 te winnen. On danks dit laatste winstpuntje ein digde de eindstand op een fikse nederlaag van 7-1. Na het opbeurende gelijkspel in de laatste wedstrijd incasseerde het vierde team dit keer weer een ne derlaag tegen Netwerk 3 uit Zwol le. Harry Knuiman en John Matti verloren hun single. Marijke Offen- berg won overtuigend, maar Karin Langkamp verloor eveneens. De heren verloren hun dubbel even eens, gelukkig wisten de dames door winst de stand naar 2-4 te brengen zodat een gelijkspel nog mogelijk was. Harry en Marijke zorgden voor het volgende winst punt, maar John en Karin moesten hun punt na drie games aan Net werk afstaan. Eindstand 3-5 verlies voor BCH 4. Afgelopen zaterdag vond de eerste cross plaats van de Oostelijke crosscompetitie in het Apeldoorn- se Orderbos. Acht atleten van de SV Holten kwamen aan de start. Junior D Tom Marissink üep naar een uitstekende vierde plaats op de 2150 meter in 8.53 minuten. Zijn jongste broertje Rob zorgde bij de pupillen C voor een schitterend gevecht om de eerste plaats. Op de 1100 meter werd hij tweede in 5.08 minuten. Trienke IJmker, eerste jaars pupil A, klokte op de 1100 meter een tijd van 5 minuten. Goed voor een zesde plaats. Vincent Scholman en Gijs Marissink ren den bij de eerstejaars pupillen A op de 1100 meter om het hardst en kwamen uit op een prima derde en vierde plaats. Beiden in een tijd van 4.25 minuten. Heren veteraan Leo Marissink kwam uit op 38.40 minuten op de 9950 meter. Hij be zette daarmee een zestiende plaats. Maijet Marissink, dames veteraan, liep op de 5120 meter moeizaam over het parcours en eindigde als twaalfde in een tijd van 23.45 minuten. Ten slotte Niels Mombarg, junior B. Op de 4200 Na de opening van het jeugdhonk van Blauw Wit was er zaterdag avond voor de bouwers en andere medewerkers van berging en jeugdhonk een medewerkersa vond georganiseerd. Tijdens deze avond werd Johan Stam benoemd tot het eerste lid van verdienste van de vereniging. In de loop van de werd Stam door het bestuur naar voren gehaald. Voorzitter Gerhard Kolkman bracht op dichterlijke wijze de in zet van Johan Stam naar voren. Als bestuurslid en jeugdcommis- in de vorm van een handige centi meter met Blauw Wit-embleem. Na de koffie was er de gelegenheid om onder de muziek van The Disc Drivers Road Show het prima buf fet van restaurant De Wielen te proeven. Af en toe werd de aan dacht van de medewerkers ge vraagd voor enkele bijzondere ge beurtenissen. Zo had de jeugdcom missie een aardige verrassing voor de clubhuiscommissie in petto. Coby Beldman, Bennie Aanstoot, Toos Aaftink, Willy Aanstoot en Hennie Paalman kregen de orde van waardering uitgereikt. Deze sielid, als clubhuismedewerker of oorkonde werd ingelijst aangebo- als leider, maar vooral ook de ken nis en inzet tijdens de diverse den, samen met een bijbehorende medaille door voorzitter Dick Bel- bouwklussen door de jaren heen dman van de* jeugdcommissie. rechtvaardigden het dat hij als eer ste Blauw-Witter benoemd werd Coby Beldman sprak de aanwezi gen hierna nog even toe. De wijze tot lid van verdienste. Met bloe- waarop dit gebeurde kenmerkte men voor zijn vrouw Henny en on der een daverend instemmend ap plaus van aanwezigen overhandig- hun bescheidenheid. De inzet van deze medewerkers is echter altijd een steun in de rug voor alle de Kolkman het prachtige bord Blauwwitters. In het nieuwe jeugd- behorende bij deze onderschei- honk werd hierna onder zeer grote ding. Kolkman bedankte iedereen belangstelling een video met de voor de geleverde prestatie. De bouwcommissie werd opgeheven, bouwactiviteiten gedraaid. De avond werd hierna in een gezellige maar elk lid kreeg een aandenken sfeer voortgezet. meter liep hij naar een dertigste plaats in 20.21 minuten. In totaal kwamen op het prachtige parcours van de organiserende vereniging AV '34 zo'n 950 atleten aan de start. Zondag 20 november staat een in door wedstrijd in Enschede op het programma en nemen ongeveer zestien atleten deel aan de Zeven- heuvelenloop in Nijmegen. De uit slagen van de tweede Twentse crosscompetitie, zondag 13 no vember gehouden op 't Rutbeek in Enschede zijn als volgt: Leo Maris sink, 9475 meter in 36.12 minuten; Marjet Marissink, 5685 meter in 24.40 minuten; Tom Marissink 1895 meter in 6.48 minuten (derde plaats); Gijs Marissink, 1000 meter in 3.54 minuten (startte pas toen iedereen al weg was); Rob Maris sink, 1000 meter in 4.16 minuten. In een spannende wedstrijd ging het spel gelijk op. Beide ploegen waren aan elkaar gewaagd. BW kwam op voorsprong via een knap pe aktie van Hazar. Hierman moest Voorwaarts meer komen en kwam verdiend op 1-1 bij rust. In de tweede helft opnieuw een gelijk opgaande strijd met kansen aan weerszijden. BW nam via een goe de aanval over links met Alfred via Hazar opnieuw de leiding. Hierna bleef de verdediging knap over eind en stond geen treffer toe aan het aandringende Voorwaarts. Eindstand 2-1. Op en rond de terreinen van mane ge Snorrewind vond afgelopen zon dag onder uitstekende weersom standigheden de jaarlijkse cross plaats. De cross bestond uit twaalf, in het terrein uitgezette hindernis sen. Er was gebruik gemaakt van sloten, afsprongen en andere ac centen in het terrein. Na afloop volgde de prijsuitreiking en het be kende Snorrewind-cabaret, waarin humor en ernst elkaar afwisselden. Een zeer gewaardeerd onderdeel van de dag. Uitslagen: 1. Justin Koster, Pluto; 2. Her- mien Bronsvoort, Esprit; 3. Arjen Kraayen- zank. Honey; 4. Annemieke Scheperman, Telly; 5. Angelique Rondhuis, Melas; 6. Gerrit-Jan Meyer, Fayco; 7. Angela van Coeverden, Beau; 8. Angelique van Wan- rooy, Speedy; 9. Ingrid Paalman, Forna; 10. Arnold Aanstoot, Bas.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7