Aanpassing van havo en vwo Openbaar toilet Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag Zakelijk BEKEKEN HOLTENS NIEUWSBLAD BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Uit het politierapport isnnn Autobedrijf Jansen Burgerlijke stand Noabern in Boschkamp Kentekens graveren Jeugddienst DONDERDAG 17 NOVEMBER 1994_ Het streven is om de bovenbouw van het voortgezet onderwijs met ingang van augustus 1998 in een ander jasje te steken. Het moet de leerling een grotere zelfstandig heid en eigen verantwoordelijk heid bezorgen. De leerling moet tevens effectiever te werk kunnen gaan. Kortom maatregelen die moeten bijdragen tot de betere voorbereiding op een vervolgstu die in het hoger onderwijs. Het was dinsdagmiddag de kern van de lezing die mevrouw drs. J.C. Visser 't Hooft hield in de aula van scholengemeenschap De Waer- denborch. Niet alleen voor directie en docenten van de Holtens/Goor- se school, tevens voor vertegen woordigers van scholen voor voort gezet onderwijs uit Nijverdal, Groenlo, Lochem en Almelo. Me vrouw Visser 't Hooft is vice-voor- zitter van de commissie Ginjaar, die zich intensief bezighoudt met de onderwijsvernieuwing. In de le zing belichtte zij het rapport 'De Tweede fase vernieuwt; scharnier tussen basisvorming en hoger on derwijs', deel 2. Het eerste deel verscheen in januari. Opzet is om de bovenbouw van havo en vwo te moderniseren (klas sen 4, 5 en 6) en tevens een betere aansluiting te bewerkstelligen met respectievelijk het hoger beroeps onderwijs (hbo) en wetenschappe lijk onderwijs (universiteit). Het hbo vraagt een betere houding en vaardigheden van de student en een verbetering van de inhoud van het havo, opdat het beter aansluit op het hbo. Het havo blijft de voor opleiding voor het hbo, het vwo voor de universiteit. Volgens Waer- denborch-rector L.G.M. van Min derhout is het uitvalpercentage na het eerste jaar vervolgstudie vrij groot: „Veertig tot vijftig procent is niet vreemd. Dat is verspilling van tijd en geld." Sinds drie jaar biedt De Waerdenborch leerlingen de mogelijkheid deel te nemen aan het hbo-projekt, dat eveneens streeft naar een betere aansluiting met het vervolgonderwijs. Jaar lijks nemen daar zo'n 20 tot 25 leerlingen aan deel. Hoe zij zich in de vervolgstudie gehandhaafd In de aula van scholengemeenschap De Waerdenborch hield mevrouw drs. J.C. Visser 't Hooft van de commissie Ginjaar dinsdagmiddag een lezing over onderwijsvernieuwing Foto Ten Velde) hebben, is nu niet bekena. Van Minderhout wees er op dat het de bedoeling is om in augustus '98 in het vierde leerjaar te starten met de vernieuwing. Of dat allemaal gerealiseerd kan worden valt even wel te bezien. „Als school kunnen wij echter al wel gaan werken in de geest ervan," aldus de rector, die tevens benadrukte dat de verande ringen, tevens in taak en functio neren van docenten, om een (deels) andere indeling van de school vra gen. In de nieuwbouwplannen (1996) wordt daar, mede aan de hand van de beschikbare finan ciën, zoveel mogelijk rekening mee gehouden. Om over enkele jaren een zo breed mogelijk aanbod voor alle leerlin gen te realiseren, zullen nieuwe vakken worden geïntroduceerd: Algemene natuurwetenschappen (natuurkunde, scheikunde, biolo gie, techniek), Mens- en maat schappijwetenschappen (aard rijkskunde, geschiedenis, maat schappijleer) en Culturele en kunstzinnige vorming. Er komt een gemeenschappelijk deel met De plaatsing van een openbaar toi let houdt de gemoederen nog steeds bezig. Vorige week kwam het onderwerp weer eens naar vo ren in de raadscommissie finan ciën. B en W willen een deel van het overschot op de rekening van 1993 in de (dit) veel besproken pot(je) stoppen. Het gaat om een bedrag van 46.000 gulden. Niet direct de beste keus, vonden ,D66 en PvdA. Aan de reserve riolering buitenge bied wil het college 15.000 gulden toevoegen. Evenmin een gelukkige keus, achtte de PvdA. Min of meer een druppel op een gloeiende plaat. Fraktieleider Wim Dalhui- sen meende dat de 15 mille beter besteed kan worden aan Sociale Vernieuwing, temeer daar hiervoor dit jaar zo weinig geld beschikbaar voor is: „In de Sociale Vernieuwing bereik je met een relatief klein be drag plus zelfwerkzaamheid veel meer." Burgemeester Dick Ver hoeven verklaarde echter dat alle projekten die in het kader van So ciale Vernieuwing zijn aangemeld, gehonoreerd kunnen worden uit het op dit moment beschikbare bedrag: „Datgene wat nu nog bin nenkomt is niet zodanig van aard dat we dit geld daar aan willen besteden." AWBZ De Algemene Wet Bijzondere Ziek tekosten is een verzekering tegen geneeskundige risico's, die via de ziektekostenverzekeraar niet ge dekt zijn. Iedereen die in Neder land woont of werkt is, op een uit zondering na, verzekerd. Iedereen betaalt daarom ook premies. De premies bestaan uit een vast be drag dat via de ziektekostenverze keraar wordt betaald en een pro centueel bedrag dat samen met de loonbelasting en andere volksver zekeringspremies wordt ingehou den op loon of uitkering. Hebt u ander inkomen dan betaalt u deze premies en de inkomstenbelasting rechtstreeks aan de belasting dienst. De AWBZ betaalt de kos ten van behandeling, verpleging en verzorging in verpleeg- en ande re instellingen, als daarvoor een medische indicatie bestaat en de opname plaatsvindt in een erken de inrichting. Hieronder valt o.m. het verblijf in: ziekenhuizen vanaf de 366e dag, verpleeghuizen, reva- lidatie-instellingen en instellingen voor zintuigelijk gehandicapten. Voorts dagbehandeling in ver- pleeghuizen en reval.datie-m.tel- met sloten kan - lingen. Hieronder wordt ook een Dan zijn er nQg de het duidelijk aangeven dat men weg is met een maximum van f 200,= per jaar. Wat er niet onder valt is de verzorging in een verzorgingshuis, de kosten van een rolstoel en tand heelkundige zorg. Een ziektekos tenverzekering in het ziekenfonds of particulier heeft u dus altijd no dig. Via deze kanalen vindt ook de uitvoering van de AWBZ plaats, eeft u bepaalde hulpmiddelen no dig om zelfstandig te kunnen blij ven wonen en leven dan is het al tijd zinvol te informeren of deze door de AWBZ worden vergoed. Inbraak De dagen worden weer korter en het is dus steeds vroeger donker. Bekijkt u uw huis een kritisch "met de ogen van een dief'. Dieven zijn in de regel jong en klimmen ge makkelijk ergens op, over en in. Ook de eerste verdieping kan vaak gemakkelijk worden binnenge drongen via een openstaand raam, of een balkon omdat langs regen pijp, via stevige muurbegroeiing en soms zelf via een klaarliggende ladder naar boven geklommen kan worden. Aan welke kant van de ramen zitten de scharnieren? Of zijn ze speciaal beveiligd net zoals deel van de thuiszorg betaald, zo als het kruiswerk (wanneer u lid van een kruisvereniging), de ge zinsverzorging (u betaalt dan een eigen bijdrage afhankelijk van uw inkomen) en hulp door de RIAGG. Tenslotte worden hulpmiddelen vergoed zoals orthopedische schoenen, elastische kousen, com municatiemiddelen, loophulpen, speciale stoelen en bedden. Hier geldt een eigen bijdrage van 15% met een briefje, of door gesloten gordijnen. Men kan eventuele kostbaarheden zo neerzetten dat ze niet zo eenvoudig van buitenaf te zien zijn. Zo zijn er veel manieren om het inbrekers moeilijk te maken. Wilt u weten hoe inbraak- gevoelig uw huis is? Dan kunt u kontakt opnemen met de politie en vragen naar de ambtenaar van Voorkomen Misdrijven. Een "duivenmelker" op De Kol ontdekte dat een kat huis had gehouden in zijn duiven hok. Enkele van zijn duiven werden dood gebeten. De kat kon worden gevangen. Het betreft hier een rood/wit gestreepte kater. De eigenaar van deze kat kan zich melden bij de politie, zodat een schaderegeling (via de verzekering?) tot stand kan worden ge bracht. Op 7 november werd aangifte gedaan van diefstal van gereedschap uit een land- bouwschuur aan de Espelodijk. Weggeno men werden twee motorzagen en twee slijpmachines. Wanneer deze diefstal is gepleegd is niet duidelijk. De schuur was niet afgesloten. De politie adviseert bewo ners in het buitengebied alert te zijn op dergelijke zaken, daar in de regio meerdere van dergelijke diefstallen hebben plaatsge vonden. Een hongerige vrachtwagenchauffeur had bij McDonald's langs de A1 niet in de gaten dat de doorgang van McDrive niet bestemd is voor vrachtauto's. Deze doorgang werd dan ook prompt omver gereden. Op 9 november werd een fietster aangere den op de kruising Dorpsstraat-Stations- straat-Larenseweg. Een bestuurder van een personenauto, komende uit de richting Deventer, verleende de fietster geen voor rang. Laatstgenoemde bezeerde haar knie daarbij. Op 10 november werd getracht een auto open te breken op de parkeerplaats van Twenhaarsveld. Een punt van een schaar bleef in het slot steken, doch men kwam niet binnen. Vermoedelijk dezelfde daders braken wel twee telefoontoestellen ter plaatse open. Hierbij werd voor ongeveer f 350,00 buitgemaakt. Op 11 november botsten twee personen auto's op elkaar op de kruising Rijssense- weg-Markeloseweg. Beide voertuigen kwamen uit de richting Rijssen. Toen de eerste auto werd afgeremd, werd dit te laat bemerkt door de achteropkomende auto mobilist. Beide voertuigen werden behoor lijk beschadigd. Eveneens op^1 november verloor een autobestuurder de macht over het stuur op de Heideweg. Hierbij werd een gashuisje vernield, waardoor gas vrij kwam. IJssel- mij kwam ter plaatse voor reparatie. De oorzaak was in dit geval wel duidelijk. De bestuurder had te veel aan Bacchus geof ferd. Zijn rijbewijs werd terstond ingevor derd. Op 11 november werd overdag ingebroken in een woning aan de Maneschijnsweg. De voordeur werd met grof geweld openge broken toen de bewoners niet thuis waren. Ontvreemd werden sieraden, een fototoes tel en oude munten. In de nacht van 11 op 12 november werd ingebroken in restaurant Vosman aan de Oranjestraat. Men kwam binnen door een raam open te breken van een toilet. Er werd enig geld, sigaretten en geluidsapparatuur weggenomen. In dezelfde nacht werden twee auto's opengebroken en wel een in de Wever straat en een in de Bessinkpasstraat. In beide gevallen werd een radio-cassettere corder weggenomen. een algemeen vormend doel en daarnaast vier zogeheten profielen (met maximaal vijf deelvakken), die zich specifiek richten op ver volgmogelijkheden: Cultuur en maatschappij, Economie en maat schappij, Natuur en gezondheid, Natuur en techniek. Sommige deelvakken zijn 'stapelbaar'. De vakken geschiedenis, maatschap pijleer, economie (havo), natuur kunde, scheikunde en wiskunde b komen in meer dan één profiel voor en hebben in die profielen een ver schillende omvang. Zo is natuur kunde uit het profiel Natuur en gezondheid onderdeel van natuur kunde in het profiel Natuur en techniek. Ten slotte is er het vrije deel voor onder meer het volgen van vakken die niet voorkomen in één van de profielen (bijvoorbeeld filosofie, Fries of Spaans) en het verbreden van vakken uit het ge meenschappelijk deel of een pro fiel. Mevrouw Visser 't Hooft wees ook op het belang van goede vaardig heden. Niet alleen de maatschap pij, ook het hoger onderwijs vraagt daar om. Het ontbreekt niet zozeer aan kennis en inzicht, maar de startende student is vaak niet in staat er iets mee te doen. In de programma's wordt daarom ge streefd naar een afgewogen geheel tussen die drie componenten, zo dat de opgedane kennis effectiever wordt. In de serie Noabern in De Bosc hkamp van de Stichting voor Soci aal en Cultureel Werk wordt zon dag 20 november een gezellige the aterochtend gehouden in de ont moetingsruimte van het dorpshuis. Socuwe heeft daarvoor het Drentse duo Harm en Roelof gecontracteerd. Op een leuke, hu moristische en soms ontroerende wijze verzorgt het tweetal een pro gramma met cabarateske liedjes, sketches en conférences. De voor stelling begint om 11.30 uur en duurt ongeveer anderhalf uur. De toegangsprijs is een tientje. Kaar ten kunnen worden gereserveerd bij Socuwe, tel. 62755. Het gespecialiseerde bedrijf GRV Kentekengravures uit Bergen op Zoom heeft van B en W toestem ming gekregen om morgen (vrijdag 18 november) tussen 11.30 en 17.00 uur op de parkeerplaats achter het gemeentehuis (Tuinstraat) kente kens te graveren in autoruiten. Voor 25 gulden (inclusief twee waarschuwingsstickers) wordt het kenteken en eventueel ook (NL) in de autoruit gegraveerd. GRV meldt de gravure gratis bij de des betreffende verzekeringsmaat schappij. Het maakt de auto on aantrekkelijk voor diefstal, daar in geval van diefstal behalve kente kenplaten ook autoruiten moeten worden vervangen. De gravure kan desgewenst worden voorzien van een speciale reflecterende coating voor een betere zichtbaarheid bij regen en nacht. Meerprijs éen tien tje. Om belangstellenden aan te duiden waar ze terecht kunnen, worden in het dorp zes richtin gaanwijsborden geplaatst. Zondag 20 november wordt in ge bouw Irene om 19.00 uur een geza menlijke jeugddienst gehouden. Het thema luidt 'Spelen met het leven'. Voorganger is ds. H.P. Mul der. Aan de dienst wordt meege werkt door kinderkoor Mozaïek. Recentelijk heeft Foto/Video Ten VeSd® ds winkelinrichting drastisch veranderd. Door de beschikbare ruimte te herindelen en een wand te verplaatsen, beschikt de winkel nu over ruim 25 vierkante meter extra verkoopoppervlakte. Op de plek van de oorspronkelijke Doka/Ontwikkelafdeling is een volledig nieuwe afdeling Auto/Video ingericht. De produkten (audio apparatuur, tv-toestellen, video apparatuur) zijn nu zeer overzichtelijk op gesteld in hun 'eigen' hoek. Er is zelfs een demonstratieopstel- lïng voor het nieuwe CDI-systeem. Uiteraard zsjn te zijner tijd ook andere nieu we technieken, zoals de breedbeeld-tv, verkrijg baar bij Foto/Video Ten Velde. Door de herinrichting is extra ruimte verkregen voor een overzichtelijke presentatie van foto- lijsten en toebehoren. Ook hier blijkt vee! vraag naar te zijn. Door de betere benutting van de aanwezige ruimte is tevens meer plek gecreëerd voor de platen/cd-afdeling. Foto/Video Ten Velde beschikt momenteel over ruim 5000 titels op cd. Deze produkten komen nu veel beter tot hun recht. Vanzelfsprekend blijft de basis van het bedrijf toegespitst op fotografie. Men kan er terecht voor alle mogelijke fototoestellen, lenzen, accessoi res, reportages en dergelijke. De zogeheten '1-uurs ontwikkei- service' is nog steeds één van de grootste publiekstrekkers. Desondanks is Foto/Video Ten Velde door de jaren heen een meer 'entertainment gericht' bedrijf geworden. Ten slotte be schikt Foto/Video Ten Velde sinds kort over een eigen reparatie service voor alle merken audio- en video-apparatuur. Op 22 november is het precies een jaar geleden dat Frank Dogterom zijn Computershop Dogterom aan de Oranjestraat 13 (tel. 66420) opende. In zijn studententijd was Dogterom aktief vanaf een zolderkamer in Haarlem. Tot een jaar geleden ope reerde hij vanuit de Slachthuisstraat. De 'eerste verjaardag' aan de Oranjestraat viert Computershop Dogterom met een aan trekkelijke jubileumaanbieding: een cd-rom speler met een stereo soundcard en een gratis cd-rom (normaal 799,-, nu 499,-). Nieuw bij Computershop Dogterom is de 'copy-service'. Fotokopieën kunnen gemaakt worden voor 9 cent per stuk. Het is mogelijk om te kopiëren tot A3-formaat, op diverse papier kwaliteiten- en kleuren. Het afsluiten van een kontrakt vanaf 1000 kopieën is eveneens mogelijk. Computershop Dogterom beschikt voorts sinds kort ook over een 'fax-service'. Tegen het lage tarief van 0,75 per A4 kunnen faxen naar een adres in eigen land worden verstuurd. Bovendien kunnen voor hetzelfde tarief, faxberichten worden ontvangen. Ze worden vanzelfspre kend discreet afgehandeld. Computershop Dogterom heeft in verband met het eenjarig bestaan nog een aanbieding; een fax apparaat (met ingebouwd antwoordapparaat) voor 999,- (inclusief BTW). De fax wordt gratis geïnstalleerd. Twentelaan 21, Almelo, T A\TriT4 Tel. 0546-852400 JuAINGJA W Nijverheidsweg 2, Nijverdal Tel. 05486-17575 /X\ NED.HERV. KERK 9.00 uur: ds. S.M. Roozenboom, m.m.v. kerkkoorGedachtenis overledenen (gebouw Irene). Nevendiensten. Oppasdienst: mevrouw Vlogtman, Finet Bel- dman 19.00 uur: ds. H.P. Mulder, SOW-jeugddienst (in gebouw Irene), m.m.v. Mozaïek Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Plaatselijk jeugdwerk. Diessenplas: woensdag 23 no vember, 19.00 uur: ds. J.H. Israël GEREF.KERK 9.30 uur: ds. H.P. Mulder 19.00 uur: ds. H.P. Mulder, SOW-jeugddienst in gebouw Irene, m.m.v. Mozaïek. Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l. v. Ciska Mijsters, groep 7 en 8 o.l.v. Herma Hulsman. Collecte: Diakonie. Oppasdienst 0-3 jaar: José Welink, Karin Stam, Hetty Nijkamp-Beldman; 4-6 jaar: Ria Aanstoot-Stam, Truus Bel- dman-Aanstoot. R.K KERK 10.30 uur: Eucharistieviering. Met kindernevendienst. Oppas dienst: mevrouw Van Riel, Ma rieke Ribbink. Nieuw Heeten: Zaterdag 19.00 uur, H. Mis; zondag 9.00 uur, H. Mis of Woord- en communie dienst. DIJKERHOEK 10.00 uur, ds. A.J. Leerink. Ge dachtenis overledenen. Collec te in dienst: Diaconie. Uitgangs collecte: Plaatselijk jeugdwerk. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur: ds. J.F. Scheffer, H. Avondmaal. Gedachtenis over ledenen. Uitgangscollecte: Adoptiekinderen. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 11 11. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: J. Koppert, Taets van Ameron- genstraat 25, Markelo. Tel. 05476-2200 Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daar buiten: tel. 6 20 04. Dierenart senpraktijk Holten, S. Minne- ma, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en ver pleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uit sluitend voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelen- centrum: Gaardenstraat31, uit leen maandag t/m vrijdag 13.00- 13.30 uur. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 1.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel, 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.00- 12.00 uur en 14.00-17.30 uur; za terdag van 10.00-12.00 uur. Donderdag 17 november: 14.00- 17.00 en 19.00-21.00 uur, bazar in recreatiezaal Diessenplas; 20.00 uur, afdelingsavond NBvP Hol ten in zaal Vosman Vrijdag 18 november: 11.30- 17.00 uur, kentekens graveren in autoruiten op parkeerplaats Tuinstraat Zaterdag 19 november: IPO- examen VDH Kringgroep Berg- speurders, terrein Lambooys- weg; 14.00 uur, intocht Sinter klaas (vertrek garage Rouwen- horst, aansluitend kinderprogramma in gebouw Irene); 19.30 uur, blijspel 'Nacht-vlinders' door OCH in Het Bonte Paard voor OLM en NBvP Zondag 20 november: 7.30 uur, koppelwedstrijd HSV De Riet voorn in Twentekanaal; 11.30 uur, Noabern in De Boschkamp (Drents theater); 14.00 uur, MAC-puzzelrit (start Stuur- huus) Dinsdag 22 november: 20.00 uur, schrijfster Carolijn Visser in de bibliotheek; 20.00 uur, le denvergadering VW in AC-ho- tel. Woensdag 23 november: 9.30- 11.30 uur, voorlichtingsochtend over energiebesparing NBvP Holten in zaal Vosman Geboren: Rosan, dochter van G.J.H. van Aefst en J.M. Schui- terd Overleden: J. de Graaf-Rodijk (85) Gehuwd: D.J. Stegeman (30) en J.M. Beltman (30); A.G. Potze (33) en J.G. van Leeuwen (33).

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3