Holten laat LAP met punt ontsnappen: 1-1 Overtuigende winst voor handbaldames Holtense atleten in crosscompetitie Schakers blijven aan winnende hand BCH 1 erg sterk in de dubbels Eerste thuispunt voor Blauw Wit Toga II het in spelletjes best T i r Jeugdhonk Blauw Wit gaat open Mintonette in de lift HOLTENS NIEUWSBLAD DONDERDAG 10 NOVEMBER 1994 - Thuis tegen Actief 2 zette het eer ste damesteam van SV Holten handbal een prima prestatie neer meteen 19-7 overwinning. Aanvan kelijk ging het nog gelijk op, getui ge ook de 3-3 stand na tien minu ten, maar toen Holten daarna steeds meer initiatief nam en regel matig de 5-1 verdediging van Ac tief uitspeelde, was de 10-4 voor sprong bij de rust snel verklaard. Ook daarna behield Holten de overhand. Door een goed gesloten defensie kon de voorsprong in de tweede helft nog worden uitge bouwd. Scores: Monique Plantin- ga, Annemarie van de Maat 4; Ju dith Tiekink, Wendy Meerman 3; Margot ter Schure 3; Christel Louws 2; Petty Schoemaker 1. De Holtense heren wachten nog steeds op de eerste punten, thuis tegen HHZD werd van tijd tot tijd wel goed gespeeld, maar waren de- fensiefouten in de slotfase de oor zaak van de uiteindelijke 12-15 ne derlaag. Bij de rust keek Holten al tegen een 5-7 achterstand aan. Met nog tien minuten te spelen was de stand gelijk (11-11), maar Heino nam toch de punten mee naar huis. Scores: Meino van Beek 7; Nico Vorst 2, Rob Vos, Andy de Jong en Richard Heerink 1. De dames junioren speelden tegen koploper LHC dat op alle fronten beter was. Ondanks de scorings drift van LHC sloot de Holtense verdediging redelijk, maar meer dan een 5-0 achterstand bij de rust zat er niet in. Na de tweede helft resteerde een 13-5 nederlaag. Sco res: Michelle den Bouwmeester, Nathalie Bult en Wjetske Schooi en. Jeugd Het nieuwe meisjes A2-team start te prima met een keurige 7-1 over- winningthuis op SDOL. Jongens A deed ook goede zaken. Uit tegen SCW werd een 5-14 overwinning geboekt. De welpen speelden een toernooi waar eerst met 3-4 van Heeten en met 6-2 van Voorwaarts werd verloren, maar het laatste duel tegen Achilles in een 2-1 over winning werd omgezet. Blauw Wit SENIOREN: Excelsior9-BlauwWit4,12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Spc. Daarle 5- Blauw Wit 6,1230 uur (vertrek 11.30 uur). Dinsdag 15 noyember: Blauw Wit-SDOL, 19.30 uur. JUNIOREN: Blauw Wit C1-Voorwaarts C1, 11.00 uur; SWN D2-Blauw Wit D1, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur). ZAALVOETBAL: donderdag 17 november: Blauw Wit 1-Enter 1, 22.00 uur. Vrijdag 18 november: Blauw Wit 2-SVVN 2,19.30 uur; Blauw Wit 3-Excelsior 4, 20.30 uur. SV Holten SENIOREN: Tukkers 3-Holten 2, 09.00 uur (vertrek 07.45 uur); Holten 3-HSC 7, 10.45 uur; Holten 4-GFC 3, 10.00 uur; Holten 5- Wierden 2,10.00 uur; De Zweef 6-Holten 7, 10.45 uur (vertrek 09.45 uur); SOS 5-Holten 8, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten 9- RKSV 3,0S.30 uur; Holten 10-SOS 6,09.00 uur; Holten 12-PH 17,11.15 uur; Holten 13- Luctor 8, C9.30 uur. JUNIOREN: Holten A2-Den Ham A2,14.30 uur; Holten B1 -Haaksbergen B1,14.30 uur; Holten C1-Hector C1,14.30 uur; SWN C2- Holten C2, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten E1-Holten E2, 10.00 uur; DES F1- Holten F1, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur). Holten B1-TVB Selectieonder 14jaar, 19.00 Handbal Zaterdag 12 november: MA uit tegen Schalkhaar om 11.30 uur (vertrek 10.30 uur); MA 2 uit tegen Broekland om 17.20 uur (verlrek 16.15 uur); MB uit tegen Kwiek Bij de Pingelloop, de eerste wed strijd in de Twentse crosscompeti tie, haalde Rob Marissink in Haaksbergen een derde plaats bij de jongens pupillen-C. Hij legde de 1000 meter af in 4.24 min. Broer Gijs werd vierde bij de jongens pupuillen-A in 3.43 min. Carlos Baltus kwam na 4.37 min. over de eindstreep, Rick Lammertink in 406 min. en Diederik Markvoort in 4.50 min. Bij de meisjes junioren-D eindigde Nicole Lammertink als vijfde in 4.02 min. Bij de jongens-D moest Tom Ma- Op zaterdag 12 november opent Blauw Wit het nieuwe jeugdhonk op sportpark 't Vletgoor. Nu ook aan de inrichting de laatste hand wordt gelegd, is het moment geko men voor de officiële opening. Die wordt verricht door de twee jeugd leden die het meeste geld bijeen hebben gebracht middels de spon sorloop. Dat gebeurt vanaf 17.30 uur tot 19.00 uur. Om ongeveer 17.45 uur zal het officiële gedeelte plaats hebben met aansluitend een open huis. Alle belangstellen den kunnen dan een kijkje nemen in het onderkomen. Om 19.00 uur starten vervolgens de voorberei dingen voor de medewerkersa vond welke min of meer aanslui tend (20.00 uur) plaatsvindt. Voor alle 'helpers* aan jeugdhonk en berging is een medewerkersavond georganiseerd. De organisatie heeft getracht alle medewerkers hiervoor uit te nodigen. Het kan echter zijn dat een medewerker geen uitnodiging heeft ontvangen. Is dat het geval, dan kan men con tact opnemen met een lid van het dagelijks bestuur. Het eerste Holtense schaakteam blijft het goed doen in de externe competitie. In de derde ronde werd ook het Hengelose Stork SC I aan de zegekar gebonden: 5,5-2,5. Ton van Oyen kwam aan het eerste bord sterk terug na licht nadeel en kreeg twee torens op rij waarmee het pleit beslist was. Aan het twee de bord gaf de tegenstander van Ben van de Griendt een stuk weg en dat had hij niet moeten doen. Een eerste externe nederlaag was er voor Dinant van Beek die in een onbewaakt ogenblik zijn loper in de penning liet staan. Gerrit Lug- genhorst verwarde zijn tegenstan der zodanig met een wisseling van vleugel dat die een funeste reken fout maakte. Henk Jongman bracht een correct kwaliteitsoffer, maar wist de juiste voortzetting niet te vinden. Met zijn vertrouwde 'Orang Oetang' variant bracht Gerrit Stevens zijn opponent zoda nig in de problemen dat ook hij al om 15.50 uur (vertrek 14.45 uur); welpen toernooi in Haarle om 09.00 uur (vertrek 08.30 uur. Zondag 13 november: JA thuis tegen Mar- clo om 12.00 uur; Heren uit tegen LHC om 13.05 uur (vertrek 12.00 uur); Dames 1 uit tegen Zwolle 3 om 12.05 uur (vertrek 10.45 uur); Dames 2 thuis tegen CV0 2om 12.50 Badminton Woensdag 16 november: Holten 2-UBC 3. Volleybal Vrijdag 11 november: Mintonette B1-Achil- les 1, 18.45 uur; Mintonette B2-HVC 1, 18.45 uur; Mintonette Mix-C-Markel-Up 1, 18.45 uur; Mintonette D1-Flash 1, 20.15 uur; Mintonette H2-HVC 2, 20.15 uur; Min tonette D2-Markel-Up 3, 20.15 uur; Minto nette D3-Markel-Up 4,21.30 uur; Mintonet te H1-Markel-Up 1, 21.30 uur; Mintonette H3-Cupido 2, 21."30 uur. Sporthal Programma voor de week van 13 t/m 19 november: Zondag: 12.00-14.00 uur: NHV; maandag: 19.00-23.00 uur: BCH; dinsdag 16.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Wit; woensdag: 19.00-22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: Wegstapel; donderdag: 16.00-22.00 uur: SV Holten handbal; 22.00- 23.00 uur: ZVV Blauw Wit; 23.00-24.00 uur: SV Holten All Stars; vrijdag: 19.30-21.30 uur: ZW Blauw Wit; zaterdag: 09.00-12.00 uur: BCH (halve hal); 12.00-16.00 uur: NHV; 19.00-20.00 uur: Stam; 20.00-21.00 uur: Beuseberg. Jan Herman ten Vélde koppend in aktie op de groene mat van De Meermanskamp Foto Ten Velde?!) rissink 2000 meter afleggen .en deed dat als vierde in 7.42 min. Marjet Marissink startte bij de da mes veteranen over 5 kilometer en deed er 21.18 min. over. Ook bij de heren veteranen deden Holtenaren mee. Leo Marissink onderstreepte zijn goede vorm met een tijd van 36.28 over het 9,9 kilometer lange parcours. Wim Brinks en Ap Koet sier liepen samen op in een tijd van 44.28 min. Zaterdag 12 november staat de oostelijke crosscompetitie in Apel doorn op het programma en zon dag 13 november de halve mara thon van Doetinchem (ook afstan den van 2 en 8 kilometer). Dat Holten thuis tegen La Premiè re met een puntendeling genoegen moest nemen, was te wijten aan de voorhoede. Vooral na de rust wer den tal van goede kansen gemist zodat het 1-1 bleef. Nadat in een voorwedstrijd het be stuur van de SV Holten een afvaar diging van carnavalsvereniging De Fienpreuvers met 2-1 had versla gen (en zo de Keunecup in de wacht sleepte) waren het de Alme lose gasten die meteen fel van leer trokken. Remco Wissink kon in de derde minuut nog amper redding brengen en werkte de door CV De Fienpreuvers geschonken wed- Met de instelling om weer eens punten te pakken won het eerste herenteam van Mintonette de eer ste set tegen Dynamiek vrij simpel met 15-5. Ook daarna waren er wei nig problemen, zij het dat het na de eveneens met 15-5 gewonnen twee de set nog hard knokken was voor de basis-zes om ook de derde set binnen te halen. Wat dat betreft was de 15-6 overwinning nogal ge flatteerd. Ook het meisjes Bl-team behaalde de volle winst en wel op Polstars in Bentelo. Ondanks een niet topfitte basisspeelster ging het, met name door de goede opslagen, van een leiden dakje in de eerste set: 3-15. De tweede werd nog makkelijker gewonnen (1-15), maar bij een 7-14 voorsprong in de derde set stokte het spel even en won Polstars toch nog met 16-14. In de vierde set werd dat met 7-15 weer rechtgezet. strijdbal over het doel, maar vijf minuten later was het wel raak toen LAP-linksbuiten Kuijpers met een bekeken schot doelman Ewin Stukker het nakijken gaf: 0-1. Met vloeiende aanvallen over de vleugels bleven de gasten gevaar lijk, o.a. bij een vrije trap na een kwartier. Het eerste Holtense kansje kon pas na een half uur worden genoteerd toen Geert Brands met links net naast mikte. Dezelfde Brands kreeg vlak voor de rust nog een mogelijkheid, maar weer miste hij de juiste richting. Dat veranderde meteen in de twee de helft.Op aangeven van Wilfred van der Pluym kon Geert Brands alleen doorgaan en passeerde hij de keeper koelbloedig: 1-1. Holten drukte door en was via Van der Pluym en Jan Herman ten Velde dichtbij een tweede treffer. Maar ook doelman Stukker moest at tent blijven, zoals bij een dubbele Almelose één-twee combinatie. In een hard duel met teveel overtre dingen bleven de betere kansen echter voor de thuisclub. Maar Geert Brands, Remco Wissink en Herbert Beldman misten net het nodige geluk en de rust om van de mogelijkheden te profiteren. Blauw Wit sleepte in de thuiswed strijd tegen ASV het eerste thuis punt binnen. Met aanvallend spel werden de gasten snel terugge drongen. Blauw Wit speelde zon der Jaap Kruk die tegen Markvo gels nog twee treffers voor zijn re kening nam. De thuisploeg was wel veel aan de bal, maar echte kansen waren schaars. ASV was wat dat betreft veel effectiever. Het duurde tien minuten voor de ploeg echt over de middenlijn kwam, maar dit was ook direct gevaarlijk. Bij een scherpe voorzet was Richard Pik- kemaat er als de kippen bij om de bal tegen het net te werken: 0-1. komen. Via hem kwam de bal uit eindelijk bij Wim Barvelink die met een schampschot de bal zag binnenrollen. Even later was het de AS V-doelman die een inzet van Johan Bolink maar net verwerkte tot corner. De laatste gevaarlijke actie voor de rust kwam van Jacco Schuppert, maar hij mikte iets te hoog. De tweede helft begon heel anders. Blauw Wit nam net als ASV een afwachtende houding aan. Beide coaches hadden wat omzettingen aangebracht. Pas na tien minuten kwam er weer wat actie voor de doelen. Blauw Wit had bepaald ge- Het eerste team van de Badmin tonclub Holten had koploper ZBC 3 uit Zwolle op bezoek. De eerste single van Mark Roelofs was veel belovend (15-6 en 15-2). Vervolgens verloren Martin Bakarbessy, Ber- linda Broekmate en Ina Peters hun single in twee games, zodat met een 1-3 achterstand aan de dubbels moest worden begonnen. Daarin is dit team blijkbaar erg sterk want zowel de heren als de dames won nen overtuigend. Vervolgens verlo ren Mark en Ina hun eerste game met 11-15, wonnen vervolgens met 15-11, maar kwamen in de beslis sende game net iets te kort (8-15). Martin en Berlinda verloren hun eerste game met 12-15, maar ble ven sterk doorvechten en wonnen vervolgens met 15-3 en 15-3. Eind stand 4-4. Het derde team ontving Kwiek 1 uit Raalte. Frank Fridrichs moest knokken voor zijn single, waarin hij twee keer in de verlenging won (18-13 en 18-14). Jos Dorresteijn verloor zijn eerste game in de ver lenging en in de tweede bleek dat hij zijn kruit verschoten had. Yvonne Beuker haalde in drie ga mes het tweede winstpunt, terwijl Diny Broekmate in drie games ver loor. Frank en Jos speelden goed met elkaar in de herendubbel, maar er zat geen winst voor hun in. Yvonne en Diny wonnen, zodat het nog steeds gelijk stond. In de mixen speelde het Holtense team zeer sterk en zowel Frank en Diny, als Jos en Yvonne wonnen vrij sim pel in twee games. Eindresultaat 5- 3 voor BCH 3. BCH 4 speelde een uitwedstrijd tegen Hardenberg 2. De heren moesten blijkbaar weer even wen nen na de herfst-stop, want zowel Harry Knuiman als John Matti verloren hun single. De dames stonden beter hun 'mannetje' en Ria Matti en Marijke Offenberg slaagden er in de stand gelijk te trekken. Ook in het herendubbel ging het winstpunt naar de tegen stander. Ria en Marijke wormen, zodat er met een nog steeds gelijke stand aan de gemengde dubbels werd begonnen. Harry en Marijke zagen hun inspanningen niet met winst beloond, maar John en Ria wel: 4-4. Pas in de 22 minuut kreeg Blauw luk toen ASV twee dotten van kan- Wit de eerste echte kans. Een vrije trap werd snel genomen op de vrij staande Wim Barvelink. Diens in- sen onbenut liet, maar ook de gas ten hadden niet over geluk te kla gen. Wim Barvelink zag zijn prima zet was echter te zacht. Gerald boogbal net over de keeper, maar Jansen schoot even later uit een ook over de lat verdwijnen. De vrije trap veel harder in, maar wel wedstrijd werd wat harder. De ac- net naast het doel. De counters van ASV waren vaak zeer gevaarlijk. Vooral via de snelle Pikkemaat. Vijf minuten voor de rust kwam de thuisploeg echter op gelijke hoog te. De actieve Jacco Schuppert was ook nu weer gevaarlijk doorge- ties waren feller, maar de goed lei dende scheidsrechter Boeve had de wedstrijd goed onder controle. Beide ploegen zochten steeds min der de aanval, maar de inzet was er niet minder om. Uiteindelijk was een gelijkspel voor beide ploegen niet onverdiend. Het reserve-team van de Togaclub bleek afgelopen zondag het meest bedreven in het spelcircuit waar mee CV De Fienpreuvers het car navalsseizoen '94-'95 opende. In Pool- en Snookercentrum Barba- rossa waren na afloop van de voet balwedstrijd Holten-La Première zo'n 150 Holtenaren aanwezig voor een gezellige instuif. De beslissing om voor deze middag weer het centrum van Holten op te zoeken, bleek een gelukkige want het was druk in het onderaardse biljartcentrum aan de Dorps straat. Daar bleek na verschillende voorrondes dat Toga n en het team van BC Holten onderling moesten uitmaken wie het sterkst was. In de snookerfinale gingen de Toga-ers met de eer strijken. De eerstkomende Fienpreuvers- activiteit is vrijdagavond 11 no vember wanneer de hofbar ver plaatst wordt van Jan Maats naar Tonnie Brands. Zaterdagmiddag 12 november herinnert dweilor kest De Braandheultjes het winke lende publiek aan de Elfde van de Elfde-avond in het Bonte Paard en aan de actie Prinsraden, 's Avonds wordt de opbrengst daarvan (twee keer f 111,11) uitgereikt aan verte genwoordigers van de Stichting Viering Nationale Feestdagen en aan de Stichting Welcome Again Veterans. Allereerst is er echter om 21.00 uur precies een optreden van Arie Ribbens waarna Prins Wim afgaat en de nieuwe prins (onge twijfeld spectaculair) opkomt. De muziek is in handen van het orkest Face to Face. Om 19.45 en 20.15 uur vertrekt er een bus richting Dijker- hoek vanaf hofbar Bierlokal am Bahnhof aan de Stationsstraat. snel de winst binnenhaalde. Cees Olij bleef lange tijd in evenwicht met zijn tegenstander, mar toen die in potremise-stelling per se op winst wilde spelen, wist Olij daar wel raad mee. Aan het laatste bord viel de enige remise in een pion- nengevecht van Henk van Beek wiens tegenstander even halsstar rig was. Ook voor de interne competitie werd gespeeld omdat het tweede team op bezoek ging bij De Pionier in Nieuw-Leusen (4-2 verlies). De uitslagen: Theo van Lindenberg- Gerrit Luggenhorst 0-1; Dinant van Beek-Ton van Oyen remise; Bertus van Beek-Gerrit Stevens 0- 1. De jeugd speelde de tweede ronde voor het jeugdkampioenschap. Verrassend was de remise van Bas van Beek tegen Bart Lubberdink. Andere uitslagen: Selma van Beek-Alrik Baltus 0-1; Rob Gerve- dink Nijhuis-Rein IJmker 0-1. HOLTEN 6 - WIERDEN 4 Het goede spel van de laatste weken kon in deze wedstrijd niet doorgezet worden. Dit alles ondanks goed spel van het middenveld en wederom ijzer- sterk acteren van de basis de Pette en Willum. Dit mondde dus ook uit in een 1-0 achterstand bij rust,door een doelpunt waarover men nu nog diskussieert. Stevig aandringen na de rust en zelfs het inbren gen van Hank mochten niet baten, en Wier den kon de punten mee naar huis nemen. Onbetwiste man van de wedstrijd was Wil lem A. Bouwhuis. HOLTEN 8 - LaPremière 3 Voordat de ach terhoede van Holten het in de gaten had dat de wedstrijd was begonnen was het LAP dat de score opende. Na enkele kans jes over en weer was het wederom LAP dat slecht opletten van de Holtense defensie genadeloos afstrafte. In de tweede helft kwam Holten terug in de wedstrijd door A. Kukolja die de doelman beheerst omspeel de. Door te gehaast spél en te winig over leg kon Holten de koploper geen enkel punt afsnoepen. HOLTEN 9 - NIJVERDAL 5 Het negende mocht deze keer spelen tegen het nog lager geplaatste Nijverdal. Waarom dit zo was, werd reeds snel duidelijk, want reeds na 15 minuten opende B. Roelvink de score door een corner achter de keeper te koppen. Nijverdal liet over zich lopen, en even later was het Ep Weustman die door de Nijver- dal-defensie soleerde en prachtig de kee per omspeelde, zodoende 2-0 op het score bord brengend. Holten bleef aanvallen op een absoluut niet gemotiveerd Nijverdal, en niewkomer Edwin Beldman pikte ook maar meteen zijn eerste goaltje mee, ter wijl even later Bert Steunenberg snoeihard de bal in de kruising joeg: 4-0. Na rust liet Holten de Nijverdallers komen, wat in zijn geheel niet nodig was en slap voetbal was het resultaat. Jan Tuitert wist echter nog wel een slecht uitverdedigde bal in het lege doel te werken. Hierna zakte het niveau wederom helemaal weg, en zowaar kreeg Nijverdal enkele kansjes, die echter vak kundig om zeep werden geholpen. Mannes blunderde echter hierna, zodat Nijverdal de eer kon redden (5-1). Hierna maakten twee snelle counters van Mark "Heure" te Wolthuis een eind aan alle Nijverdal-illu- sies. Eindstand 7-1. en een Nijverdal dat vast op de laatste plaats blijft staan. HERACLES 5 - HOLTEN 13 In een trein vol met meelevende supporters ging de selec tie van Holten 13 richting Almelo. Hier aangekomen zat de stemming er al aardig in bij de Tijger-fans. de wedstrijd kwam in de ogen van de Gaike-Tijgers moeizaam op gang, ondanks het veld- en supporters- overwicht. Echter naarmate de wedstrijd vorderde kwamen de Tijgers meer in hun ritme. De tweede helft was een helft om in te lijsten, en deze begon al met een unicum door het scoren van Gaike 'The Master" himself, wat in drie jaar niet meer was gebeurd. Hierna was het ijs gebroken, en de ene na de andere goal viel. Man van de wedstrijd was Ronnie Klein-Teeselink die een loepzuivere hattrick achter'de Hera- cles-keeper deponeerde. Met een 6-0 over winning op zak kon de Gaike-express pret tig de terugreis inzetten. Holten A1 - TVC Al: 1-5. Holten startte ongeïnspireerd. Tegenstander TVC daar entegen speelde snel en goed combine rend. Via twee lucky goals en een weinig alert reagerende achterhoede keek de thuisclub al vrij snel tegen een 0-4 achter stand. De uitbrander in de rust van trainer Cees Riemers had een dusdanig effect dat de zaken in de tweede helft pittiger werden aangepakt. Het leed was toen echter al geschied. Ruud zorgde met een aparte kopbal nog wel voor het enige tegendoel punt. Holten C1 - PHC2: 4-1. De eerste helft werd er door Holten zeer goed gevoetbald, maa r de afronding liet te wensen over. Na de rust kwam PH wat beter in de wedstrijd, maar Holten kwam door snelle counters al snel op een riante voorsprong van 4-0. PH kon alleen nog maar wat terugdoen door een penalty. SDOL C1 - Hotten C2: 9-0. In een zeer rommelige wedstrijd kon Holten geen vuist maken tegen SDOL. Door een foutje van de keeper kwam SDOL al snel op voorsprong en binnen vijf minuten wist men nog vier keer te scoren. Door nog twee goed ge speelde combinaties werd een ruststand bereikt van 7-0. In de rust werd het elftal op enkele plaatsen gewijzigd. Dit bleek een verbetering te zijn. Jan was met een af standschot nog dichtbij een treffer. Door twee goede afstandschoten bracht SDOL de eindstand op 9-0. Hotten D1 - Enter Vooruit D1: 3-4. In een spannende wedstrijd nam Holten het aan vankelijk te gemakkelijk op: 0-2. Door een doelpunt van Arthuro werd de ruststand 1- 2, De meeste persoonlijke duels werden door Enter Vooruit gewonnen en dat lever de nog eens twee doelpunten op. Uit een vrije schop scoorde John nog fraai en Arthuro schoot uit een moeilijke positie nog knap in. Het was echter niet voldoende voor de overwinning. Den Ham D3 - Holten D3: 0-0. In een wedstrijd waarin Holten zeer veel kansen miste, dreigde het" op het einde mis te gaan. Een schot van Den Ham belandde op de lat. Achteraf mag Holten blij zijn met het ene punt. Holten E1 - Hulzen E1: 5-1. Holten was duidelijk de betere ploeg en zette Hulzen van het begin af aan onder druk. Dit resul teerde in een verdiende 3-1 ruststand. Na de rust werd de opgaande lijn doorgezet, zodat de thuisclub de derde overwinning van dit seizoen pakte. Hotten E2 - Enter Vooruit E2: 2-2. Tegen deze gelijkwaardige tegenstander werd goed gecombineerd en de achterhoede was goed bij de les. Voor rust werd er niet gescoord, maar in de tweede helft drong Holten meer aan. Tim scoorde de eerste goal uit een pass van Rick. Enter maakte gelijk, maar door een doelpunt van Mathijs kwam Holten weer aan de leiding. Enter maakte weer gelijk en de keeper van dé gasten redde de puntendeling. Enter Vooruit E3 - Hotten E3: 7-0. Het nog ongeslagen Enter Vooruit scoorde tegen de nummer laatst al na twee minuten de eerste treffer. Hierna was het een tijd lang een leuke wedstrijd met ook kansen voor Holten op de gelijkmaker. Bij de rust stond het 2-0. Daarna werd het een eenzijdig duel. Holten verdedigde alleen nog maar, maar een grote nederlaag kon niet afge wend worden. Hotten F1 - DES F1:1-10. Een gemotiveerd Holten trad voor het eerst aan tegen een technisch beter DES uit Nijverdal. De thuis club vocht zich uit de naad, maar moest het uiteindelijk toch afleggen. Wel kreeg Hol ten enkele mooie kansen. Een prachtige aanval, opgezet door Arno, werd uitste kend door Thijs afgerond. Enter Vooruit F3 - Hotten F3: 1-13. De eerste tien minuten was het een gelijk opgaande wedstrijd met een stand van 1-1. Daarna begon Holten beter te voetballen en werd de tegenstander de rest van de wedstrijd op de eigen helft gehouden en kon Holten naar hartelust scoren. Eind stand 1-13. P.H.C3- Blauw Wh C12-2 BW opende sterk in de wedstrijd tegen P.H. De ploeg combi neerde goed en na tien minuten kon de eerste echte kans worden genoteerd. Arjen kegelde de bal buiten bereik van de doel man op de lat, waarna de terugspringende bal niet kon worden binnen geschoven. Ernst-Jan deed het even later wel. Alleen voor de keeper maakte hij geen fout 0-1. P.H. had het antwoord hierop snel gevon den. De spits speelde zich goed vrij en scoorde de gelijkmaker. Kort voor rust was het opnieuw Ernst-Jan die BW op voor sprong zette. Na rust kwam P.H. in de 8e minuut op gelijke hoogte. Hierna werd het spel veel te hard. De scheidsrechter liet zich in deze fase te weinig gelden, waardoor de wedstrijd ontsierd werd met vervelende incidenten, gescoord werd er niet meer. 2- 2. Blauw Wrt D2 - Enter D2 4-1 BW begon met sterk aanvallend voetbal. Al snel stond dan ook een ruime 3-0 voorsprong genoteerd. Met de gebroeders Veltkamp op de plaat sen van Arnoud en Benny ging de ploeg voor-de hoogste plaats. De ploeg werkte hard, maar kwam voor rust niet meer tot scoren. Na rust was Enter duidelijk sterker. De ploeg kwam steeds meer in de wed strijd, De gasten wisten net als BW na rust éénmaal- het net te vinden, waardoor de score 4-1 werd. BW kan bij de opening van het jeugdhonk misschien al de kampioens- vlag hijsen! Blauw Wit E1 - Sp. Rijssen El 3-3 BW begon overtuigend aan de wedstrijd. Bin nen vijf minuten had Gert-Jan al het net weten te vinden 1-0. Vlak hierna miste Lars een opgelegde kans. Even later was het Erwin van de Berg die met een mooi schot wel voor 2-0 tekende. Bror zette BW zelfs op een 3-0 voorsprong. Sp. Rijssen was echter steeds gevaarlijk en kwam ook re gelmatig gevaarlijk opzetten. Rust 3-0. De tweede helft gaf een ommekeer van de eerste helft tezien. BW zakte volledig weg en Sp. Rijssen profiteerde hiervan. De sco re werd tot 3-1 teruggebracht. Dit was het sein voor Rijssen om nog feller in de aanval te gaan. Uit een klutsbal werd zelfs 3-2 gescoord en tot overmaat van ramp werd direct hierna de bal van richting veranderd waardoor de gelijkmaker gescoord werd. In een wedstrijd met twee gezichten bleef het uiteindelijk bij de 3-3. Blauw Wit F1 - Holten F2 13-0 BW speelde tegen Holten een zeer matige wedstrijd. Het krachtsverschil was ook duidelijk te groot om te kunnen spreken van een goede wedstrijd. Bij rust was de score al 8-0 door doelpunten van Ramazan Ramazan 3x, Robbert Hulleman, Dennis Bolink, Ruud Aanstoot, Marco van Dijk en een eigen doelpunt. Na rust opnieuw een groot ver schil. De wedstrijd ging constant richting het Holtense doel. BW wist nog 5 treffers te scoren, via Kuba Kladzinsky 3x, Ramazan Ramazan en Ruud Aanstoot. Blauw Wrt 2 - Voorwaarts 31-0. Het tweede elftal heeft de opgaande lijn te pakken. In de wedstrijd tegen het fysiek sterke Voor waarts wist de ploeg goed en snel combi natiespel op de mat te leggen. De wedstrijd ging regelmatig gelijkop, maar kansen wa ren schaars. Rust 0-0. In de tweede helft had BW een overwicht, maar de openings treffer liet gelukkig niet op zich wachten. Na de 1-0 kwam Voorwaarts opzetten, maar BW hield het achter goed gesloten, waardoor de ploeg de derde zege op rij kon begroeten. Drienerlo 5 - Blauw Wit 4 5-3 Met Jan Vrugteveen terug in het team dacht BW een redelijke kans te maken tegen de stu denten. De thuisploeg was uiteindelijk toch sterker dan verwacht. In een sportieve wedstrijd met veel doelpunten was de thuisploeg de uiteindelijke winnaar met 5-

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 7