Jaarlijkse prijs voor W aerdenborcMeeriingen 3 Welk alternatief voor Dorpsschool? 'Vrouw in de kunst' bij NBvP Espeio Druk bezochte ringmiddag HVG Schure-reünie Negen ton Spiodijk 5is een schatting' „De Biester" Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag Initiatief Witterrnans-stichting Uit het politierapport Burgerlijke stand HOLTEftiS NIEUWSBLAD BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Lezing over post-historie Él; p o,i y® -WÊmÊsk aüvi „Findlater's" whisky i. 40% alc. Ivivv VRUGGINK J1L m DONDERDAG 6 OKTOBER 1994 3 Voor de tweede maal kunnen leer lingen van De Waerdenborch mee dingen naar de zogeheten Joop Wittermans-prijs. Een geldbedrag van totaal 5000 gulden, dat de Joop Witterrnans-stichting jaar lijks beschikbaar steli aan één of verdeelt over meerdere leerlin gen. Wittermans is een gewaar deerd oud-leraar van de school. Om de herinnering aan zijn war me persoonlijkheid levend te hou den, besloten familieleden tot dit initiatief. Daartoe werd begin dit jaar de Joop Witterman-stichting opge richt. Het geldbedrag wordt uitge keerd aan leerlingen die een gede gen plan kunnen overleggen ter bevordering van hun verdere stu die. Die 'verdere studie' mag ruim worden opgevat, want ook leerlin gen van lagere klassen kunnen meedingen naar de prijs. Daar naast bestaat de mogelijkheid dat leerlingen die in een studiejaar een uitzonderlijke prestatie hebben geleverd, door mentoren en/of do centen worden voorgedragen. Ie der jaar kunnen maximaal twee leerlingeh een prijs krijgen. Is er sprake van één winnaar, dan be treft het 5000 gulden, anders twee maal 2500 gulden. Dit voorjaar is de prijs voor het eerst uitgereikt. Helaas was er maar één leerling die een plan indiende: Lykke Labor- dus. Zij stelde een plan op om ge durende een half jaar in Japan te gaan studeren om zich voor te be reiden op haar universitaire studie Culturele Antropologie in Utrecht. Begin juni ontving zij van rector Leon van Minderhout, tevens voor zitter .van de Joop Witterrnans- stichting, 5000 gulden. Voorwaarden Leerlingen die willen meedingen naar de prijs moeten wel aan enke le voorwaaren voldoen. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een gedetailleerd plan indienen, compleet met kostenbegroting, ge gevens over een eventuele reis, de verblijfsplaats, de reisduur, over de realiteit tussen de aktiviteit en de studie of liefhebberij en desge wenst over andere relavante gege vens. Het plan kan dus een aktivi teit omvatten, die met een toekom stige studie of met een zinvolle studie in de hobbysfeer te maken heeft. Enige creativiteit bij het op stellen van het plan wordt gewaar deerd. Hulp vragen is toegestaan. Hoge rapportcijfers zijn mooi, maar geen absolute voorwaarde om voor een prijs in aanmerking te komen. Indien leerlingen, die een uitzonderlijke prestatie hebben geleverd, voor de prijs wordeh voorgedragen, wordt van de men toren en/of docenten een verwacht dat uitvoerige motivatie aan de jury wordt overhandigd. De slui tingsdatum voor het indienen van plannen en voordrachten is 15 maart 1995. Van degene(n) die een prijs in de wacht sleept(-en), wordt een verslag verwacht dat in de schoolkrant wordt gepubliceerd. Na onbeschrijflijke ontberingen te hebben doorstaan tijdens de Twee de Wereldoorlog (onder meer bij het werken aan de beruchte Bir- ma-spoorlijn en in een Japanse ge vangenis), werkte Joop Witter mans van '53 tot '75 aan de ULO, later scholengemeenschap Holten. Toen hij afscheid nam, boden de collega's hem een zelf bereide, overheerlijke rijsttafel aan. Hal verwege de jaren tachtig kwam Wittermans bij een verkeersonge luk om het leven. In verband met de discussie over een eventueel behoud van het Dorpsschool-gebouw, werden in de afgelopen tijd heel wat moge lijkheden voor een alternatief ge bruik geopperd. Behalve centrali satie van het openbaar basison derwijs op die lokatie, wordt ook woningbouw genoemd. Bijvoor beeld voor senioren'. De woningen zouden dan deels in het bestaande gebouw rond de karakteristieke hal (een soort binnenplein) wor den gesitueerd. Een andere suggestie is een ver lengstuk van het dorpshuis, .dat zoals bekend tjokvol zit. Om'uit eenlopende redenen ziet de groot ste gebruiker, de Stichting Socu- we, daar vooralsnog echter geen heil in. De multifunctionele hal werd ook genoemd voor het hou den van exposities, filmavonden, andere bijeenkomsten en zelfs voor het vestigen van een restau rant. Ten slotte is de optie voor het gebruik van de nu leegstaande lo kalen door scholengemeenschap De Waerdenborch. Als eind vol gend jaar de noodlokalen achter het hoofdgebouw moeten wijken voor nieuwbouw, is er tijdelijk be hoefte aan ruimte. De vroegere Dorpsschool zou daarin uitste kend kunnen voorzien. Rector L.G.M. van Minderhout liet enige tijd zelfs weten best te willen na denken over een eventueel eerder gebruik van het gebouw, ter voor koming van vandalisme. Wat de toekomst ook in petto heeft voor het gebouw, een terdege onder bouwd plan voor een alternatief gebruik heeft bij de gemeente in elk geval meer kans van slagen dan een handtekeningenaktie. Desge vraagd liet wethouder L.H. Rensen weten dat de gemeente nog altijd uitgaat van woningbouw op de be wuste lokatie: „Wij oriënteren ons naar de mogelijkheden. Ten aan zien van het verzoek van de Vrien denclub van de Dorpsschool heb ik gezegd dat als er plannen zijn die in ons beleid passen, we daar zeker naar zullen kijken. Wat ik óók aan gegeven heb, is dat wij als gemeen te niet bereid zijn om er extra geld in te steken. Op de eerste bijeenkomst van het nieuwe seizoen werd mevrouw G. ten Dam-Vasters benoemd als op volgster van het overleden be stuurslid mevrouw Paalman-Kor- terink. Als nieuw lid werd me vrouw J. Blankena-Veneklaas ver welkomd. Deze avond konden de leden zich opgeven voor de regio nale gespreksbijeenkomst op 5 ok tober in Mariënheem, voor de Boe- De ringmiddag van de vijf HVG- afdeiingen was met 75 aanwezigen druk bezocht in gebouw Bethanië. Als spreekster was mevrouw Slip pens uit Sneek uitgenodigd die ene lezing hield over het onderwerp 'Humor in de trouwzaal'. Naast haar werk in de kraamzorg begon zij 21 jaar geleden als ambtenaar van de burgerlijke stand in Sneek en vanuit een ervaring van 2100 huwelijken had ze uiteraard heel wat anecdotes te melden. Zij be sloot haar praatje met het gedicht 'Vandaag is de dag om gelukkig te zijn'. Met haar dankwoord aan mevrouw Slippens verrichtte ringpresidente mevrouw Jonkman uit Colmscha- te haar laatste officiële daad. Na ruim zes jaar deze functie te heb ben vervuld, wordt zij opgevolg door mevrouw Broekmaat uit Hol ten. De volgende ringbijeenkomst zal een hele dag beslaan en staat op het programma voor 15 maart 1995 in gebouw Irene. In de nacht van 26 op 27 september werd een automobilist van de pro vinciale weg S 14 geplukt. De man bleek te veel alcohol te hebben gedronken. Met 400,= minder in zijn portemonnee en een rijverbod kon hij het politiebureau weer ver laten. In de nacht van 27 op 28 september was "onze gaatjesboorder" weer be hoorlijk actief in het dorp. Op een vijftal plaatsen werd er ingebroken of werd een poging daartoe gedaan in woningen op de Haar .en de Beu- seberg. De werkwijze is* als volgt: men boort met een handboorma chientje een gat in het kozijn; ver volgens kan men met behulp van een ijzerdraad de handel van een raam bereiken, waarna deze om hoog wordt getrokken en het raam kan worden geopend. Men kan dit voorkomen door handels te gebrui ken die met een slot kunnen wor den afgesloten. Weggenomen wer den geluids- en beeldapparatuur, geld en waardepapieren. In de ge hele regio worden soortgelijke in braken gepleegd. De politie is naarstig op zoek naar de daders. Op 27 september ontdekte een automobilist dat zijn autotelefoon ter 'waarde van 1700,= weg was. Hij had dit toestel in de Dorps straat op het dak van zijn auto laten liggen, waarna het bij het wegrijden van de auto moet zijn gevallen. De eerlijke vinder wordt verzocht zich te melden bij de poli tie. Op 27 september werd er aangifte gedaan van diefstal van een porte monnee uit een kleedkamer van het sportterrein van De Meer manskamp. De diefstal werd ge pleegd op 25 september tijdens het voetballen. In de portemonnee en kele tientjes. Op de kruising Lageweg-Schou- tenstraat botsten op 28 september twee auto's op elkaar. De automo bilist rijdende over de Lageweg verleende geen voorrang aan de van rechts komende bestuurder uit de Schoutenstraat. Beide voer tuigen liepen behoorlijke schade op. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. Dezelfde dag werd een bromfietser van de weg gehaald die zijn voer tuigje behoorlijk had opgevoerd. Tevens werd er te veel lawaai ge produceerd. De jongeman was maar liefst 250,= aan boetes kwijt. Misschien een waarschu wing voor andere bromfietsbe stuurders of voor de ouders daar van. In de avonduren van de 28ste sep tember brak een schoorsteen brand uit in hotel 't Lósse Hoes op de Holterberg. De uitgerukte brandweer behoefde niet op te tre den, daar men het rookkanaal zalf al had afgesloten, waardoor het vuur werd gedoofd. Wel moest de schoorsteen een keer extra ge veegd worden. Op 30 september werd bij de voor malige Marke aan de Oranjestraat een bromfiets gestolen. Het betreft hier een Puch Maxi bromfiets, kleur zwart mét het verzekerings plaatje RFG400. Vermoedelijk werd de bromfiets omstreeks 13.30 uur ontvreemd. Vermoedelijk in de nacht van 30 september cp 1 oktober werd een geparkeerde auto op de Kozakken- straat aangereden door een onbe kend gebleven automobilist. Het vervelende gevolg hiervan is altijd dat een onschuldige met de schade blijft zitten. Wie hier iets meer van weet wordt verzocht dit te melden bij de politie. Op 1 oktober werd er aangifte ge daan van diefstal en vernieling van een aanwijzingsbord welke had ge hangen bij de ingang van de Scho lengemeenschap aan de Haar- straat. Het bord werd met grof ge weld van de wand gerukt. Dit moet reeds zijn gebeurd in het weekend van de 25ste september. Het afgelopen weekend waren van dalen weer actief in en rondom deze school. Zo klom men een klas lokaal binnen. Er wordt echter niets vermist. Van een ander lo kaal werd vanaf de buitenzijde een houten wand ingetrapt. Informatiebureau Bij veel mensen levert een bezoek aan de dokter meer vragen op dan er worden beantwoord. Bovendien gaat lang niet iedereen met ge zondheidsproblemen naar de dok ter. Vragen waar men eigenlijk niet goed raad mee weet, zijn bijvoor beeld: - Wat kan ik doen om de relatie met mijn arts te verbete ren? Kan ik van huisarts verande ren? Heb ik recht op inzage van mijn medische gegevens? Kan ik een tweede arts om een mening vragen? Wat kan ik doen bij een verkeerde behandeling? Met dit soort vragen kunt u terecht bij het Klachten- en Informatiebu reau Gezondheidszorg. Deze bu reaus zijn (helaas voor Holtenaren) alleen in de grote steden in Overijs sel gevestigd, zoals Deventer en Hengelo. Op deze bureaus werken geschoolde vrijwilligers die u uit kunnen leggen wat uw rechten en plichten als patiënt zijn. Zij kun nen u verwijzen naar de juiste in stantie wanneer dat nodig is. Zij kunnen u informeren over de ver schillende mogelijkheden binnen de gezondheidszorg. Uiteraard wordt op de bureaus heel vertrou welijk met uw vragen en klachten omgegaan. U kunt ze bellen, schrij ven of zelf opzoeken. Alle hulpver lening die men u daar biedt is gra tis. Het bureau in Hengelo is geves tigd aan de Breemarsweg 112 c, 7553 HT Hengelo, telefoon 074 - 913597. Het is geopend op maan dagavond van 19.00 - 21.00 uur en op woensdag- en vrijdagmorgen van 9.30 - 11.30 uur. Het bureau in Deventer is gevestigd aan de Bruynsteeg 26, 7411 LT Deventer, tel. 05700 - 41795. U kunt natuurlijk ook de Landelijke Informatietele foon van de ouderenorganisaties bellen. Dat kan elke morgen van 9.30 -12.30 uur. Telefoon 06.8212183 20 cent per minuut rinnendag op 9 november in Raal- te en voor de schietwedstrijden van De Zaagmolen in Dijkerhoek. Als cursussen staan dit seizoen textiel verven, ontspanningsthera pie en het maken van beren en Venetiaanse doosjes op het pro gramma. Ook konden handtekeningen wor den ingeleverd voor de actie Man telzorg en werden collectanten ge worven voor de actie 'Geestelijke gehandicapten'. Na de pauze hield Wim Kwakernaak uit Markelo een lezing over 'De vrouw in de kunst'. Hij toonde dia's zien van o.a. Frans Hals, Rubens, Vincent van Gogh en Picasso. De volgende bijeenkomst is op 17 oktober wanneer oogarts Jansoni- us een lezing houdt over 'Oogzorg in de tropen'. De Holtense Postzegelclub houdt maandagavond 10 oktober haar maandelijkse bijeenkomst in dorpshuis De Boschkamp. Vanaf 19.00 uur kunnen leden van jeugd club 'Het Pincetje' terecht voor het ruilen van zegels, de senioren zijn welkom vanaf 20.00 uur. Tijdens deze avond houdt Henk Bouwman aan de hand van dia's een lezing over de post-geschiedenis van De venter en omstreken, waaronder ook Holten. Een interessante avond, waarvoor iedereen met be langstelling voor de geschiedenis van onze regio van harte wordt uitgenodigd. De lezing is ook voor niet-leden gratis toegankelijk en geheel vrijblijvend bij te wonen. Tevens een goede gelegenheid om kennis te maken met de filatelie. Tijdens de reünie vanJC De Schure werden heel wat herinneringen aan voorbije jaren opgehaald (Foto Ten Velde) Ruimtegebrek was er de oorzaak van dat het Holtens Nieuwsblad vorige week geen aandacht schonk aan de reünie van het 25-jarige jongerencafe De Schure. Daarom alsnog een impressie van de bijeen komst voor (oud)vrijwilligers en bezoekers, die 's middags rustig van start ging en in de loop van de avond voor gezellige drukte zorg de. Alleen de allerfanatieksten en degenen die geen oppas voor hun kroost hadden kunnen krijgen, to gen 's middags al richting Schure. 's Avonds bleek echter pas goed hoeveel vrijwilligers zich in de af gelopen kwart eeuw met het wel en wee van deze alternatieve uit gaansgelegenheid hebben bezigge houden. Met de geluidsinstallatie op keuvelsterkte werden heel wat herinneringen aan voorbije jaren opgehaald. In het voorhuis van de boerderij aan de Beusebergerweg overheerste de nostalgie in de vorm van een diaserie en tal van foto's. De organisatie bleek zeer tevreden over de opkomst. Hoewel niet alle genodigden kwamen op dagen, waren er toch mensen uit 'heel den lande' naar Holten afge reisd om de reünie tot een succes te maken. Stationsstraat 10, Holten Tel. 05483-6 13 75 Circa negen ton. Dat moet de ver betering van de Espelodijk ruw weg gaan kosten. „Schattingen" voegde wethouder Eb van Schoo- ten (GB) voegde daar maandag tijdens de raadscommissie ge meentewerken veelbetekenend aan toe. „Het bedrag kan naar be neden of boven afwijken." De opknapbeurt wordt mogelijk nu de gemeente in verband met het afblazen van de Maïsweg wat fi nanciële armslag heeft gekregen. Daarnaast zijn er gelden op basis van de Wet Uitkering Wegen. Op het investeringsschema 1995 is de Espelodijk opgenomen voor een bedrag van vier ton. De resterende vijf ton zijn afkomstig uit de reser ve quartaire wegen. Voor Gerrit Markvoort (PvdA) reden genoeg om toch maar vast rekening te houden met éen investering van om en nabij een miljoen. Volgend jaar krijgt de raad een verbete ringsvoorstel voorgelegd. Over de wijze waarop de Spiodijk wordt aangepakt bestaat nog geen dui delijkheid: klinkers, asfalt, ver- keersremmende maatregelen, de toekomst zal het leren. Volgens Van Schooten zijn al wel boringen uitgevoerd om te zien hoe het pro fiel onder de weg is opgebouwd. B en W hebben het onderhouds budget voor wegenonderhoud in de begroting 1995 opgetrokken van 300.000 naar 425.000 gulden. Op de vraag van Ab Stegeman (CDA) of er naast de aanpak van de Spiodijk genoeg over blijft voor de overige wegen, liet Van Schooten weten dat het in feite te weinig is. „Een kwestie van keuzes maken," voegde directeur gemeentewerken ing. S.K. de Jong er aan toe. „Scha de aan wegen kan worden gerepa reerd, maar echt groot onderhoud is er niet bij. Laten we hopen dat er geen strenge winter komt." Mark voort zag dat allemaal nog niet zo somber in. Volgens de PvdA'er lig gen de wegen in Holten vergeleken met omliggende gemeenten aardig goed bij. /x\ NED.HERV. KERK 9.00 uur: ds. A. J. Leerink (in ge bouw Irene). Nevendiensten. Oppasdienst: mevrouw De Ko ning, Marloes Poortman 19.00 uur: ds. S.M. Roozenboom (in gebouw Irene). Collecte in dienst: Wereldaiaco- naat. Uitgangscollecte: Kerk voogdij Diessenplas: woensdag 12 okto ber, 19.00 uur: Leger des Heils GEREF.KERK 9.3C uur: ds. H.P. Mulder, m.m.v. koor Rejoice 19.00 uur: ds. H.P. Mulder Collecte: Werelddiakonaat. Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Ria Kolkman; groep 7 en 8 o.l.v. Hans Stam. Oppasdienst 0-3 jaar: Annemieke Meijerink- Brinkman, Henriëtte Beldman- Meijerink, Willy Broeze-Vrie- link; 4-6 jaar: Gerdien Tromop- Nijkamp, Jeannette Aanstoot- Braker. R.K KERK 10.30 uur: Eucharistieviering m.m.v. jongerenkoor. Doop- dienst. Tevens kinderneven dienst. Oppasdienst: mevrouw Kuipers, Anne Kuipers. Nieuw Heeten: Zaterdag: 19.00 uur, H. Mis; zon dag 09.00 uur: H. Mis of woord en communiedienst. DIJKERHOEK 10.00 uur, ds. S.M. Roozenboom. Collecte in dienst: Werelddiaco- naat. Uitgangscollecte: Kerk voogdij. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur: ds. J.F. Scheffer, doopdienst. Uitgangscollecte: Werelddiaconaat. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). aktS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 1111. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: N. Bakx, Reggestraat 14; Enter. Tel. 05478-2774 Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: 08.00-9.00 uur. Daar buiten: tel. 6 20 04. Dierenart senpraktijk Holten, S. Minne- ma, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en ver pleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uitr sluitend voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen maandag t/m vrijdag 13.00- 13.30 uur. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in Donderdag 6 oktober: toernooi om Zaagmolentrofee/clubge bouw Dijkerhoek Vrijdag 7 oktober: toernooi om Zaagmolentrofee/clubgebouw Dijkerhoek; 20.00 uur, informa tiebijeenkomst over nieuwe vi deoclub in zaal Vosman Zondag 9 oktober: MAC-klas- siekerrit Maandag 10 oktober: 18.30- 21.00 bloeddonoravond Rode Kruis in de sporthal; 20.00 uur. Holt. Postzegelclub met lezing in De Boschkamp (vanaf 19.00 uur, jeugdclub); 20.00 uur, le zing drs. Pluis over Picasso voor Kunst en Cultuur in De Bosc hkamp; 20.00 uur, prijsuitrei king HSV De Rietvoorn in zaal Vosman; 20.00 uur, afdelingsa vond NBvP in zaal Vosman. Woensdag 12 oktober: 19.30 uur, bijeenkomst GOB met gastou ders in De Boschkamp Donderdag 13 oktober: toer nooi om Zaagmolentrofee/club gebouw Dijkerhoek Vrijdag 14 oktober: toernooi om Zaagmolentrofee/clubge bouw Dijkerhoek; 20.00 uur, blijspel COC in De Kandelaar Geboren: Joeri, zoon van D.A. Smale en G. Wessels; Sanne, dochter van G.W. Schoneveld en W.J. Boode; Lea, dochter van M.J. Koopman en G.F. Ophof Overleden: H. J. Jeurlink-Blan- kena (86); G.M. Kettelarij-Gra- ven (75); H. Stam (99). Getrouwd: G.J.J. Scheperman (30) en J.G. Vorkink (31); J.J. Kievits (25) en J. ten Brinke (20); J.G. Jansen (29) en A. Alink (28). het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE- J REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 08-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: NV Regionaal Energiebedrijf IJsselmij Salland, Deventer. Tel. 05700-91100, tijdens kan tooruren. Storingen gas/elektra (dag en nacht) 06 - 8 99 88 89. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 10.0Q- 12.00 uur en 14.00-17.30 uur; za terdag van 10.00-12.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3