op de Delle' vervangt Schuredag 'M c Deventer zaterdag kinderparadijs wzrmm/rr/r 0 Drie bands op zaterdag 13 augustus VR|g MEDEWERKSTER de gehele dag gesloten Open kersenvlaai HOU 'M SCHOON! #fP Openbare kennisgeving inzake verleende ontheffingen of vergunningen Bouwaanvragen Spreekuur burgemeester Uitvoering rioleringswerken Waagweg en Industriestraat Wet milieubeheer Wet Milieubeheer. ukten diepvri 10.80 10.95 6.95 Logos-Reclame Kom nu kijken STEUNENBERG made üt dc&aectett Het Albert Heijn huismerkKwaliteit en voordeel Gezelligheid, kwaliteit, voordeel TYPISCH AH GALL GALL Alleen bij Albert Heijn aan de Dorpsstraat 17 te Holten DONDERDAG 11 AUGUSTUS 1994 HO 5 Leek de Schuredag: twee jaar gele den aan een tweede jeugd te zijn begonnen, de editie van vorig jaar met Captain Gumbo en de Tröcke- ner Kecks deed Jongerencafé De Schure weer in de rode cijfers be landen. Het siert de altijd actieve Schure-vrijwiHigers dat ze niet bij de pakken zijn gaan neerzitten, maar gewoon van voren af aan beginnen met een nieuw festival. 'Rock op de Delle' is de naam van dit binnenevenment. Komende za terdag de eerste editie met The Kilkenny Cats, Hookah en Noar de Bliksem. Juist in het 25e jubileumjaar had de Schure wellicht liever een spet terend buitenoptreden aangebo den, maar de financiële situatie laat dat niet. Desalniettemin wordt de regionaal opgebouwde faam voor wat betreft live muziek voortgezét. In de nieuwe formule (waarschijnlijk volgt in oktober nog een aflevering van 'Rock op de Delle') krijgen jonge, beginnende bands de kans zich aan het Schure- publiek voor te stellen. Vanaf 21.30 uur zullen drie bands een volledig optreden verzorgen. Allereerst is dat The Kilkenny Cats. Deze Larense groep trad al twee keer eerder op in de Schure en werd nog eens gevraagd vanwege hun 'prettig' in het gehoor liggende garagerock. Het repertoire bestaat uit eigen nummers en eigenzinnige covers waarbij het technisch ver nuftondergeschikt wordt gemaakt aan het spelplezier. Met name met die plezierige uitstraling bouwde de groep in de directe omgeving al een aardige live reputatie op. De Drontense groep Hookah werd in 1992 opgericht als trio maar groeide uittot een kwartet. Hun muziek laat zich het best omschrij ven als 'powerfunkrock'. Hookah is een verbastering van een aloude Indiaanse strijdkreet en de groep verzorgt dan ook een prima podiu mact waarbij de Indiaanse, vuur spuwende, overal inklimmende en prettig gestoorde zanger een hoofdrol speelt. Hookah won in 1993 de 'Zwolse Popfront Music Award en werd tweede tijdens Goeroepop '93, een talentenjacht met meer dan 660 deelnemers. Noar de Bliksem sluit de eerste Rock op de Delle af. Deze vijfmans formatie is een jaar bij elkaar en heeft o.a. twee ex-leden van Lanz Bulldog in haar midden, de groep die de Schure al eens eerder op stelten zetten. Noar de Bliksem speelt een mengeling van covers en eigen nummers met zelf geschre ven teksten in het dialect. Eén ding staat daarbij voorop: veel lol. Dankzij sponsoring kan de Schure de toegangsprijzen laag houden. In de voorverkoop betaalt men f 5,00 en aan de kassa f7,50. De voorver koop vindt plaats bij Eetcafé 't Klavier, de VW en bij de Schure zelf (tel. 64121). De delle aan de Beusebergerweg 35 gaat om 20.45 uur open terwijl The Kilkenny Cats om 21.30 uur beginnen. Noar de Bliksem sluit de eerste Rock op de Delle-avond af. Voor twee ex-leden van de groep Lam Bulldog is De Schure geen onbekend terrein. (Eigen foto). Over de hele wereld wor den miljoenen dieren met de dood bedreigd. Oorzaak: de lichtzinnige manier waarop we met onze natuur omgaan. We mogen de dieren en onze kinderen niet het slacht offer laten worden van onze "welvaartshonger". Doet u dus mee met die 340.000 andere Nederlanders? Doet u mee om onze aarde weer leefbaar te maken? Leefbaar voor onze dieren. Leefbaar voor onze kinderen.WWF GEEF OM DE TOEKOMST. 1. Bouwvergunning is verleend voor: - verbouw woonhuis/boerderij Flisweg 4; - bouw carport bij Kolweg 71 2. Toestemming is verleend voor de navolgende meldingplichtige bouwwerken: - bouw aanbouw aan garage bij Burg. v.d. Borchstraat 23; 3. Kapvergunning is verleend voor: - 1 Amerikaanse eik en 1 den bij Vianenweg 59; Ingevolge de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden tegen één of meer van bovenvermelde besluiten binnen zes weken een bezwaarschrift Indienen bij burgemeester en wethouders, postbus 13, 7451 AA Holten. Burgemeester en wethouders van Holten maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend, dat aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend voor: - vergroten schuur bij Vonderschottenweg 12; - verbouw ijssalon met bovenwoning Smidsbelt 2; - vergroten woning Holterbergweg 19; - bouw zomerhuis Vianenweg 103; De bouwaanvragen liggen tijdens de openingsuren (van 9.00 tot 12.30 uur) ter inzage bij het bureau bouw- en woningtoezicht van de afdeling gemeentewerken, Smidsbelt 6 te Holten. De burgemeester is verhinderd op maandag 15, 22 en 29 augustus a.s. spreekuur te houden. In de week van 22 augustus a.s. zal er een begin worden gemaakt met het vervangen van de riolering in een gedeelte van de Waagweg - tussen de Pannenbakkersstraat en de Industriestraat - en een gedeelte van de Industriestraat - tussen de Waagweg en de Weversstraat. Dit werk vormt een onderdeel van het rioleringsstructuurplan van de gemeente Holten. De oude buizen in de Waagweg en de Industriestraat zullen vervangen worden door nieuwe buizen met een diameter van 60 cm. Tevens zullen de bestaande inspectieputten vervangen worden. Het werk zal in 4 fases uitgevoerd worden, en wel zodanig dat getracht wordt de aanliggende bedrijven c.q. woningen zoveel mogelijk bereik baar te houden. Tijdens deze werkzaamheden zal fase gewijs telkens een gedeelte van genoemde straten afgesloten worden voor doorgaande verkeer. In verband hiermede zal er een omleidingsroute gemaakt worden. De uitvoering zal geschieden door de firma Krekel Holten b.v., en zal ongeveer 8 weken duren. Hoewel er alles aan gedaan zal worden de hinder zoveel mogelijk te beperken, zal enige overlast onvermijdelijk zijn. Wij vragen hiervoor uw begrip. Voor eventuele vragen kunt u zich wenden tot de afdeling gemeentewerken (tel. 6 16 66). Burgemeester en wethouders van Holten. Ter inzage legging beschikking. Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voorwaarden, die de nadelige gevolgen voor het milieu moeten voorkomen of zoveel als mogelijk is moeten beperken, op 8 augustus 1994 vergunningen ingevolge de Wet Milieubeheer verleend aan: D. J. A. Podt, Maneschijnsweg 16 te Holten, tot een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee-, jongvee- en paardenopfokbedrijf, annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen gedurende vijf weken na de datum van ter inzage legging (vanaf 15 augustus 1994 tot 19 september 1994) op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, dagelijks van 9.00 tot 12.30 uur, ter inzage gedurende de hierboven genoemde termijn. Beroep tegen de beschikkingen kan worden ingediend door: a. de aanvrager B. de betrokken adviseurs. c. degenen, die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend. d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkenwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepsschrift moet worden gericht aan de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het moet in tweevoud worden ingediend bij deze Afdeling, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. (vóór 19 september 1994). Zij die beroep instellen kunnen bij een spoedeisend belang overeenkomstig artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek doen om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de Voorzitter van de Raad van State, wil de beschikking niet binnen een maand na de ter inzage legging van kracht worden. Een niet terstond van kracht verklaarde beschikking wordt pas van kracht als op dat verzoek door de Raad van State is beslist. Melding artikel 8.41 WMB. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat op grond van art. 8.41 Wet Milieubeheer melding is van het op de inrichting van toepassing worden van een Algemene Maatregel van Bestuur door Directeur Bejaardencentrum „Diessenplas", Vrijheidslaan 1 te Holten voor het van toepassing worden van het Besluit Woon- of Kantoorgebouwen Milieubeheer op een reeds opgericht bejaardencentrum aan de Vrijheidslaan 1 Eisen Deze inrichting dient te voldoen aan de eisen gesteld in de Algemene Maatregel van Bestuur (AMvB): - Besluit Woon- en Kantoorgebouwen Milieubeheer, Ter inzage De melding ligt vanaf heden gedurende 5 weken ter inzage bij de afdeling Algemene Zaken/Milieu tijdens kantooruren (8.30-12.30 uur). Nadere inlichtingen met betrekking tot deze melding kunt u verkrijgen op genoemde afdeling ter gemeentesecretarie. Holten, 15 augustus 1994. Op de vijfde Koggedag is Deventer zaterdag 13 augustus een speelpa- radijs voor kinderen. Vanaf elf urn 's morgens valt er voor de jeugd van alles te beleven in de binnen stad. Een luchtkussen-kasteel, tobbedansen, een stormbaan, een kleefwand, een klimtoren, een ou derwetse draaimolen en een kin derboerderij zijn nog maar enkele voorbeelden van al dat vermaak. Daarnaast kunnen de kinderen zich in een treintje door de stad laten rijden. Geldig t/ro 20 augustus Beierse braadworsten doos l?*6lukg, geschikt 4 A Of) j voor barbbcQe I U'bO'U' Barbecuepakket 4 personen. 5 soorten O O CA vlees 24-.50 fafcawv Aardappelschijfjes c nr zak 2V2 kilo - Champignons gesneden zak a 2'/2 kilo Bamischijven Elite doos 18x130, gram I I **J\J Schouder karbonades r\iI cfi doos 20x125-gram 27.50 fcT'aOw Appelpunten i doos 12 stuks 11.80 Roomijs speciaal bak a 2V6 liter Geopend elke vrijdag en zaterdag van 9 tot 12 uur en van 13 tot 17 uur Keizersweg 50, Holten (industrieterrein De Haar) is een onderneming die zich sinds 1959 bezighoudt met promotieaktiviteiten. Voor deze dienstverlening zoeken wij een Funktie inhoud; - Het aanbieden van geschenkpakketten aan personen ter gelegenheid van bijzondere gebeurtenissen. - Onderhouden van bestaande relaties en werven van nieuwe relaties. Functie eisen: - In bezit van auto en telefoon. - Enthousiasme, doorzettingsvermogen en zakelijk in zicht. - Leeftijd min. 25 jaar. - Woonachtig in Holten. Wij bieden: - Een zelfstandige baan op free-lance basis met een ei gen tijdsindeling. (8 uur per week) - Ondersteuning bij uw aktiviteiten. - Bij interesse kunt u schriftelijk solliciteren, liefst met recente pasfoto. Boulevard Heuvelink 201 6828 KN Arnhem LARENSEWEG 23. HOLTEN. TEL. 6 15 51 I.V.M. VAKANTIE, MA. 15 EN 22 AUG. 15 t/m 27 augustus Is onze REPARATIE-AFDELING GESLOTEN Rijssen - Elsenerstraat 2 (tegenover het gemeentehuis) Tel. 05480-2 11 84 - Fax. 05480-2 11 84 Dagelijks vers uit Limburg Keuze uit meer dan 60 soorten Vlaai v.d. week van 13.95 °f "f (§i| voor I I IWW Geldig: dinsdag 9 augustus t/m zaterdag 13 augustus S.v.p. bestel tijdig vóór 12.00 uur Op OP Oogverblindend resultaat AUTOMOBIELBEDRIJF Car-Wash - Holten - Larenseweg 78 Gezeilig en voordelig winkeien bij Albert Heijn: elke week originele reclames en geweldig voordeel. Deze week zetten we 's lands beste huismerk weer in de schijnwerpers. Kom winkelen bij Albert Heijn onder het genot van een gratis kopje koffie. AH zilvervliesrijst of snelkookrijst 400 gram 1.69 AH mie 500 gram 1.59 Exclusief bij AH; „Conimex helpt u aan een roerbakpan" AH beschuit 13 stuks 1.09 AH tissue toiletpapier 12 rollen 4.99 Nieuwe Oogst jams 450 gram 2.49 AH satésaus of hot-satésaus 350 gram 2.69 Robijn wasverzachter 500 ml. 2.69 AH vanille-roomijs liter 2.79 AH diepvries patat kilo 1.95 AH Goudse belegen 48+ kilo 11.90 Johma komkommersalade loogram 1.29 AH volkorenbrood grof p/stuk 2.39 AH Deense krakelingen, vers afgebakken p/stuk 1.29 Runder tartaar loogram 1.35 Kipfilet kilo 16.50 Mona Yoki drink liter 1.69 Perssinaasappels 2'A kg. 2.99 Kiwi-fruit uit Nieuw-Zeeland 500 gram 1.99 Hollandse sperziebonen 500 gram 0,69 Henkes jonge jenever Famous Grouse whisky Cockburn port Aanbiedingen geldig t/m 13 aug. 1994 liter 19.95 0.70 liter 27.95 0,75 liter 13.95

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5