Huldiging Corrie 134 op fokveedag Espelo W<eer hoger niveau op fokdag Holbatheo 18.95 Vrachtwagen gekanteld Programma van recreatiewerk Kerkdiensten. Medische diensten van dag tot dag BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Orgelconcert in Kandelaar HOLTENS NIEUWSBLAD Heineken „De Biester" VRUGQINK pretje? pilsje! Brods Fjoes Burgerlijke stand DONDERDAG 7 JULI 1994 Voor de 34ste keer werd afgelopen zaterdag de Fokveedag gehouden. Ondanks het hete, bijna tropische weer kwam een redelijk aantal be zoekers naar het terrein van de maatschap Boode-Steegink aan de Okkenbroekseweg in Espelo. Ongeveer 160 koeien werden ge keurd in individuele keuringen, be drijfsgroepen keuringen en kampi oenskeuringen. Een huldiging was er voor Corrie 134, die de grens van de 100.000 kg melk was gepasseerd. Voor de tiende keer alweer werd tevens tijdens deze dag een kal ver keuring gehouden door de KOC Holten. Aan deze keuring namen bijna veertig kalveren deel. „Hier bij viel het ons op, dat de deelne mende jeugd zeer enthousiast was" vertelt voorzitter van de KOC Holten Jan Steegink. Aan het einde van de dag kon de vol gende uitslagen worden opge maakt: Uitslagen: Koeien: Rubriek 1: Bertha 181 (mts Veneklaas-Slots); Rubiek 2: Coba 259 (mts Beldman); Rubriek 3: Bertha 44 (mts Scheperboer); Rubriek 4: Rozette 40 (mts Volkerink); Rubriek 5: Janna 21 (mts Volke rink); Rubriek 6: Betsie 4 (J.H. Klein Teese- link); Rubriek 7: Derkje 59 (M en J.L. Riet berg); Rubriek 8: Bertha 67 (mts Scheper- boer); Rubriek 9: Dina 24 (M. en G. Meije- rink); Rubriek 10: Julia (F. en W. Veltkamp); Rubriek 11: Nolda 23 (L.H. Rensen); Ru briek 12: Leida 52 (M. en G. Meijerink); Rubriek 13: Marinda 2 (mts Boode-Stee- gink); Rubriek 14: Roza 35 (mts Volkerink); Rubriek 15: Marijke 87 (mts Stevens); Ru briek 16: Jannie 59 (M. en J. Rietberg); Rubriek 17: Bontje 108 (mts Stevens); Ru briek 18: Dora 18(mtsBronninkreef); Beste uier jonge koeien: Dora 14 (mts Bronnin- kreef); Beoordeling bedrijfsgroepen: 4 stuks: 1 Mts Marsman; 5 stuks: 1 Mts Volkerink; 6 stuks: 1 Mts Scheperboer; Kampioen: Pink Boutje 108 (mts Stevens); Kampioen Melkvaarzen: Jannie 59 (mts Rietberg); Kampioen Midden: Betsie 4 (J.H. Klein Teeselink); Kampioen Oude: Bertha 44 (mts Scheperboer). Kalveren: Rubriek 1: 1a. Isabella 2 (mts Boode-Stee gink), 1b. Rozetta 117 (mts Veneklaas); Rubriek 2: 1a. Dolly 20 (mts Steegink), 1b. Miranda 4 (mts Boode-Steegink); Rubriek 3: 1a. Willemien 31 (mts Boode-Steegink), 1b. Jaqueline 56 (mts Marsman); Rubriek 4- 1a. Dolly 21 (mts Steegink), 1b. Frieda 168 (mts Boode-Steegink); Rubriek 5: 1a. Elke 5 (mts Meijerman), 1b. Greta 11 (mts Meijerman); Rubriek 6: 1a. Hendrika 34 (L.Bronsvoort, 1b. Molendijk 8 (G.W. Ren sen); Bedrijfskeuring: Jun: Hetty Oolbek- kink. Sen: Annemiek Oolbekkink; Toilet: Jun: Sander Marsman, Sen: Henk Jan Markvoort, Zwartbont: Sandra Brons voort; Voorbrengen: Jun: Jos Steegink, Sen: Monique Podt, Zwartbont: Arno Meij erman; Exterieur Roodbont: Dolly 21 (mts Steegink); Exterieur Zwartbont: Hendrieka 34 (L. Bronsvoort); Algemeen Kampioen: Jun: Peter Wijnberg; Sen: Arno Meijer- Paardenbezitters uit de regio die leefden met de vraag 'Hoe goed is mijn paard?' konden afgelopen za terdag terecht in Dijkerhoek. Op het veld achter het Bonte Paard, waar vorig weekend nog feest werd gevierd, werd nu voor de 44e keer de jaarlijkse fokdag van Hol batheo gehouden. De opkomst was goed, het enthousiasme groot. Reden voor Holbatheo om tevre den te zijn. Voor de meeste deelnemers was het de laatste kans om hun paard aan een deskundige jury te onder werpen. Volgende week beginnen de regionale keuringen van de KWPN, het landelijke orgaan van de warmbloedpaardenfokkerij. Onder toeziend oog van burge meester Verhoeven kwamen er zo'n tachtig paarden in de ring. Organisator Jan Meijer, voorzitter van Holbatheo, sprak van een goed niveau. „Landelijk gezien is dit een belangrijk fokgebied, het niveau verbetert met de jaren." Toch vond hij het niveau van vorig jaar nog beter. De paarden werden in ver schillende rubrieken beoordeeld op twee belangrijke dingen. De eer ste was het exterieur, dat is het uiterlijk van het paard, de belij ning, het beenwerk en de uitstra ling. Het andere criterium was de manier van bewegen van het dier. Toch was het niet alleen de keu ring van de paarden die de mensen naar Dijkerhoek trok. Jan Meijer: „De mensen komen hier om elkaar weer eens te zien en informatie uit te wisselen. Ze komen niet voor de spanning, maar voor het gezellig samenzijn." In die opzet was men zaterdag geslaagd. Doordat op het terrein een tent aanwezig was waar men wat kon drinken bleven de mensen op het terrein. Daarnaast vond de prijsuitreiking direct na de wedstrijden plaats en niet pas 's-avonds. Meijer is tevreden: „Het is jammer dat de deelname in sommige ru brieken wat tegenviel, maar het enthousiasme was er niet minder om. Hopelijk is er voor de tegenval lende rubrieken volgend jaar meer animo." De uitslagen: Rijpaarden: veulenkampioe ne: Mondeo, vader Haarlem, eigenaar/fok ker H. en G.H. Morsink, Rijssen. Jeugdkam pioene: Kiona, vader Voltaire, eigenaar- /fokker H. en G.H Morsink, Rijssen. Kampi oene 3 jaar e.o.: Jallerina, vader Katell, eigenaar W. Klein Koerkamp, Heeten. Tuig- paarden: Veulenkampioene: Menzo, vader Cinovo, fokker/eigenaar A.J. Dirksen Lette- le. Jeugdkampioene: Karlina, vader Indi aan pref, eigenaar A.W. Kogelman, Ma- riënheem. Kampioene 3 jaar e.o. Furoza, PLUS Informatieboekje Binnenkort te verwachten in ie ders brievenbus, het PLUS Infor matieboekje. Het is al weer de 3e druk van dit handige naslagwerkje voor iedereen, met vooral een dui delijk overzicht van alle voorzie ningen, activiteiten en regelgeving die voor de wat ouderen onder ons van belang kunnen zijn. Het boek je is ten opzichte van de vorige druk uitgebreid met informatie over diverse onderwerpen. Aller eerst is er de Wet voorzieningen gehandicapten, met informatie over subsidiemogelijkheden om uw huis aan te passen, met infor matie over het verkrijgen van een rolstoel en het indien nodig krijgen van een vervoerskostenvergoe ding. Dan is er de informatie over ouderentelefoons voor informatie en hulpverlening, informatie over nog meer vormen van vrijwillige hulpverlening en informatie over mogelijkheden voor juridische hulp, Wij hopen zo nog beter tege moet te komen aan ieders wens aan informatie op allerlei terrei nen. Dit boekje zal huis aan huis worden verspreid. Rolstoelen Op grond van de nieuwe Wet Voor zieningen Gehandicapten kunnen nu ook ouderen in aanmerking ko men voor een rolstoel. Voor 1 april werden rolstoelen alleen verstrekt aan mensen niet ouder dan 65 jaar. Ouderen die hun dag bijna geheel zittend doorbrengen omdat lopen niet meer of zeer moeilijk gaat kun nen nu een rolstoel aanvragen. Hiervoor moet men zich wenden tot de gemeente. Men moet zijn bij de afdeling Sociale Zaken die be last is met de uitvoering van deze wet. Wanneer u slecht ter been bent is het natuurlijk moeilijk naar het gemeentehuis te gaan. U zult dan ongetwijfeld een afspraak kunnen maken voor een bezoek aan huis. De afdeling is bereikbaar met het algemene telefoonnum mer 61666. U kunt bellen tussen 8.30 - 12.30 uur. Storing alarmtoestel Het u een draagbaar personena larm en treedt er een storing op dan kunt u overdag altijd bellen naar Diessenplas. De medewer kers van de technische dienst zul len dan zo snel mogelijk proberen de storing aan uw toestel te verhel pen. Treedt de storing 's avonds of in het weekend op dan kunt u bel len naar dhr. Kolkman tel. 61368, of dhr. Smit tel. 61609. Kratje Stationsstraat 10, Holten Tel. 05483-613 75 Op woensdag 29 juni werd op klaarlichte dag ingebroken in drie vakantiebungalows. Uit de wonin gen werden drie tassen vermist met daarin waardepapieren, zoals rijbewijzen, kentekenbewijzen en betaalpassen, alsmede een video camera. Men kwam binnen door een deur open te breken en een bovenlicht. In de nacht van 29 op 30 juni werd op de Oranjestraat een automobi list aangehouden, die teveel aan Bacchus had geofferd. Deze hoe veelheid was zo groot, dat het rijbe wijs onmiddellijk werd ingevor derd. Dezelfde nacht werd een zak hy- drokorrels ontvreemd bij de bloe- menzaak Helma aan de Larense- weg. In de vroege ochtend van de 1ste juli vond een nogal spectaculaire aanrijding plaats op de kruising Dorpsstraat-Larenseweg-Sta- tionsstraat. Een vrachtwagenbe stuurder komende uit de richting Markelo verleende geen voorrang aan een vrachtwagen komende vanaf de Stationsstraat. Eerstge noemde bestuurder was ter plaat se onbekend en realiseerde zich niet dat hij met een voorrangskrui sing te maken kreeg. De vrachtwa gen komende uit de Stationsstraat kantelde door de klap waardoor tevens een lantaarnpaal werd ver nield. De bestuurder van de vrachtauto komende uit de rich ting Markelo, moest door de brandweer uit de kabine worden bevrijd. Hij liep een gebroken en kel op. Het ongeval had niets te maken met het nu reeds omstre den terrasmuurtje van "Jos". Toen een vrouw op de Smidsbelt op 1 juli even ging bellen in de telefooncel aldaar, ontdekte ze dat haar rugzak die ze even onbeheerd had achtergelaten onder een bank, was verdwenen. Bij de politie heeft zich nog niemand gemeld die deze rugzak heeft "gevonden" De inhoud van de rugzak had niet veel waar de. Op de Gaardenstraat botsten vrij dagmiddag, 1 juli twee personen auto's op elkaar. Beide voertuigen reden elkaar tegemoet, doch toen een van de bestuurders linksaf sloeg ging het mis. Beide auto wer den ernstig beschadigd. Eveneens op 1 juli werd er langs de AI getankt zonder te betalen. Het kenteken kon echter worden opge nomen. De betreffende auto hoor de thuis in Hooghalen. De eigenaar van de auto zal nader worden ge hoord. Op 2 juli werd er aangifte gedaan van vernieling van twee ruitjes van de Ned. Herv. Kerk. Deze vernie ling moet hebben plaatsgevonden tussen 30 juni en 2 juli. In de nacht van 2 op 3 juli werd vanuit een toilet van een tanksta tion aan de AI een groot deel van de inventaris meegenomen. Ont vreemd werden drie handdrogers, enkele toiletrolhouders en 2 con tactdozen. Op 4 juli werd er aangifte gedaan van diefstal en vernieling van een reclamezuil van McDonald's aan de AI. Souvenirjagers namen de letter M mee van deze lichtbak. Schade enkele duizenden guldens. Op 4 juli werd tegen een drietal bewoners van zomerhuisjes op De Borkeld proces-verbaal opge maakt, terzake het kappen van bo men zonder vergunning. De bomen werden ondermeer gekapt voor het aanleggen van een parkeerplaats. Ook werden bomen gekapt i.v.m. de bouw van een zomerhuisje. Dit kappen was echter niet noodzake lijk voor de bouw daarvan. vader: Allegro, eigenaar H. Vrugteveen/H. Rosenkamp, Raalte. Basispaarden: kampi oene 3 jaar en ouder: zadelrubriek, kampi oene Astra, vader Schalkhaar, eigenaar A.F. Haarman, Schalkhaar, berijdster Wen dy Haarman. Tweede plaats zadelrubriek: Berdy, vader Due de Normande, eigenaar A. van de Pol, Bathmen, rijder G.J. van de Pol. Kampioene merries met minstens twee afstammelingen: rijpaard: Berdy, eigenaar A. van de Pol, Bathmen; bij de tuigpaar- den: Uranda, eigenaar G. Kloosterboer, Epse. Zaterdag 9 juli verzorgt Harm Hoe ve uit Rouveen een concert op het orgel van De Kandelaar. Het pro gramma draagt een romantisch karakter en omvat onder meer werken van Handel, Bach, Young, Wesley, Asma en koraal- en liedbe werkingen van de organist zelf. Harm Hoeve studeerde orgel aan het Zwolse conservatorium bij Harm Jansen en is gediplomeerd docerend en uitvoerend musicus en heeft bovendien het diploma kerkmuziek. In 1989 won hij de eerste prijs op het Internationaal Albert Schweitzer Orgelfestival in Deventer. Twee jaar later werd hij uitgenodigd voor een serie van acht orgelconcerten in Canada. Naast zijn werkzaamheden als or ganist is Harm Hoeve tevens aktief als koordirigent en leraar. Het con cert in De Kandelaar begint om 20.00 uur, de toegang is gratis. In de vroege ochtend van vorige week woensdag op donderdag bot sten twee vrachtwagens op elkaar op de inmiddels beruchte kruising Dorpsstraat, Stationsstraat, La- renseweg. De botsing ontstond rond half vijf en werd veroorzaakt door een vrachtwagenchauffeur uit Tuil en 't Waal. Komende van uit het dorpscentrum verleende hij geen voorrang aan een vanuit de Stationsstraat komende vleeswa gen van Hogeslag. Deze koelwagen werd van achteren geraakt en kan telde spontaan. Ook een lantaarn paal werd vernield. De 20-jarige chauffeur van de vrachtwagen uit Tuil en 't Waal kwam als gevolg van de botsing bekneld te zitten en moest met behulp van de Hol tense bradnweer worden bevrijd. De jon geman had tijdens het ongeval zijn enkel gebroken en moest worden overgebracht naar het Deventer ziekenhuis. De brandweer moest tevens in aktie komen voor het opruimen van lekkende olie en koelvloeistof uit de gekantelde koelwagen. Ook het vlees moest worden verwijderd. Menigeen verbaasde zich er niet over: het zat er wél in dat het een keer flink mis moest gaan. In hoeverre, dat is hier wel zichtbaar (Foto Ten Velde) De eerste week van het interkerke lijk recreatiewerk zit er op. Ko mende week verzorgen de teamle den Titia, Gerwin, Ankie, Ebert en Jan Piebe een gevrarieerd pro gramma rond het thema 'Vroeger en Nu'. Zaterdagavond 9 juli is er open avond en wordt vanaf 20.00 uur een kampvuur gestookt en worden appels gepoft. Zondagoch tend om 10.00 uur gaat ds. H.P. Mulder voor in de wekelijkse kampdienst, toegankelijk voor ie dereen. De dienst staat in het te ken van 'Weer'. Maandag 11 juli kunnen kinderen tot en met 12 jaar zich uitleven met nostalgische spelletjes (kosten 1 gulden), terwijl in de avonduren plezier kan wor den beleefd aan karaoke (alle leef tijden, kosten 2,50 gulden). Dins dagmiddag 12 juli is gereserveerd voor een leuk boskwartet (kinde ren t/m 12 jaar, kosten 1 gulden). Woensdag 13 juli wordt voor vroe ge vogels om 6.00 uur een aantrek kelijke ochtendwandeling gehou den (alle leeftijden, kosten 2 gul den). Om 18.00 uur 's avonds brandt de barbecue (kinderen t/m 12 jaar 5 gulden, volwassenen 7,50 gulden). Wie zich tegoed wil doen aan alle heerlijkheden moet zich opgeven voor 12.00 uur. Klokke 22.00 uur begint het dierengelui- denspel (kinderen t/m 12 jaar, kos ten 1 gulden). Donderdagavond 14 juli wordt om 22.00 uur de eerste spooktocht gehouden. Een immer populair onderdeel uit het pro gramma (volwassenen, kosten 2 gulden). Kinderen t/m 12 jaar kun nen vrijdagmiddag 15 juli deelne men aan Levend Triviant (kosten 1 gulden). Van maandag t/m vrijdag is er dagelijks tussen 10.00 en 12.00 uur kinderochtend en tussen 19.00 en 19.15 uur kleuterkwartiertje. Restaurant-Partycentrum Bouwstroot <31 ^?462 AX Rijssen Telefoon 05480-13888 /X\ NED.HERV. KERK 9.30 uur: ds. G.W. Marchal, Hel- lendoorn, jeugddienst m.m.v. The Gospelsingers. 19.00 uur: ds. A.J. Leerink, m.m.v. Campanella Oppasdienst: mw. Steunen berg, Bertine Müller Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Interkerke lijk Recreatiewerk. Diessenplas: woensdag 13 juli 19.00 uur, Leger des Heils. GEREF.KERK 9.30 uur: ds. H.J. J. Witte, Voorts huizen 19.00 uur, ds. H.P. Mulder Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Ciska van Engbrink; groep 7 en 8 o.l.v. Jenny Wieldraayer. Oppasdienst 0-3 jaar: Henny Saalmink-Stam, Dorien Saal- mink, Jolanda Baerends; 4-6 jaar: Joke Beldman-Nijkamp, Janny Lande weerd-Dij kink Eerste collecte: Interkerkelijk Recreatiewerk. Tweede collec te: rente en aflossing (m.u.v. in terkerkelijke diensten). R.K KERK 10.00 uur: Woord- en communie dienst Nieuw Heeten; Zaterdag: 19.00 uur, H. Mis; Zondag 8.00 uur, H. Mis, 10.00 uur gebedsdienst. Tent IKR (Borkeld) 10.00 uur, ds. H.P. Mulder DIJKERHOEK 9.00 uur, ds. A.J. Leerink. Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Interkerke lijk Recreatiewerk. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur: ds. J.G. Beerthuis, Bathmen. Uitgangscollecte: Zendingsbussen. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 1111. Ge opend op werkdagen van 8.30 tot 18.30 uur, zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur, zon- en feestdagen van 11.00 tot 11.30 uur en van 16.00 tot 16.30 uur. Buiten ope ningstijden eerst bellen om af te spreken wanneer de assistente in de apotheek is. TANDARTS: J. Webbink, Huttenwal 40, Rijs sen. Tel. 05480-14140. Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Centrale Thuiszorgtelefoon voor vragen, advies of aanmel ding over kraamzorg, ouder- en kindzorg en verzorging en ver pleging: 05700-86000; maandag t/m vrijdag bereikbaar van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds, 's nachts en in het weekeinde uit sluitend voor spoedeisende za ken. Thuiszorg-hulpmiddelen centrum: Gaardenstraat 31, uit leen maandag t/m vrijdag 13.00- 13.30 uur. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. GASTOUDERBUREAU Tuinstraat 1, tel. 62755. Spreek uur: dinsdag van 9.00 tot 10.00 uur, donderdag van 13.00 tot 14.00 uur. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Voor praktische en emotionele hulp aan slachtoffers van mis drijven en verkeersongevallen. Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 64146); ABVAKABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64487); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Donderdag 7 juli: Kledingactie Stichting Paardrijden Gehan dicapten. Woensdag 6 juli: 19.00 clubcross MAC De Holterberg Inmhofcir- cuit Vrijdag 8 juli: overdag school feest obs De Holterenk voor leerlingen, vanaf 20.30 uur voor leerkrachten en genodigden. Zaterdag 9 juli: 9.30-17.00 uur, folkloredag op en rond Smids belt; recreatieve fietstocht, start vanaf café De Biester tus sen 10.30 en 13.30 uur; 20.00 uur, orgelconcert Harm Hoeve in De Kandelaar. Maandag 11 juli: bootreisje Rode Kruis Geboren: Niek, zoon van H.J. Stam en J.H. ten Dam; Sjors, zoon van W.J.M. Kamphuis en K. Kroeze Overleden: J. Baltes-Volkerink (65) Ondertrouwd: A.J. van Eerten (32) en H.A.A. Wilbers (24). Gehuwd: J. Beunk (24) en G.W. Jansen (24)

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 3