Landdag SPGH voorziet in een grote behoefte Lochem wint nipt van \VV Holten Fietsvierdaagse gelukkig gered Erwincross bij Zuurbergcircuit Songfestival in dorpshuis Jansen wint zware vlucht uit Bourges Districtscompetitie bevalt atleten goed kroon op studie Recreatieve fietstocht Vergadering SV Holten Programma sporthal Zeskamp Vergadering gemeenteraad Hoge cijfers HOLTENS NIEUWSBLAD ■3 Hor fzminó - - DONDERDAG 23 JUNI 1994 9 De ééndaagse fondvlucht vanaf Bourges (643 kilometer) was voor de duiven van PV De Bergvliegers een zware klus. Het redelijke weer en de zuidwesten-wind zorgden er voor dat er toch hoge snelheden konden worden bereikt. Met een gemiddelde snelheid van ruim 85 km/u meldde de eerste duif zich na 7,5 uur vliegen op het hok van Henk Jansen, die voor de tweede keer dit jaar zijn prijswinnaar een half uur voor alle andere duiven zag aankomen. Ook in het rayon waarin Holten deelneemt, deed Jansen goed mee met een fraaie vierde plaats. De combinatie Jur- jens die het generale klassement aanvoert, klokten op tijd met de tweede en vierde duif. Gert Kwin- tenberg werd derde en klokte in totaal maar liefst vijf duiven bij de eerste elf. Gerrit Jansen wist zelfs 100% prijs te vliegen met als beste prestatie de vijfde prijs. De uitslag: 1. H. Jansen (2,4,15); 2. combinatie Juijens (3,7,8,10,11); 3. G.G. Kwintenberg (5,14,17,20); 4. J.G. Jansen (6,9); 5. G.J. Koetsier (12). Voor de eerste keer hielden de WV Holten en de Lochemse WV De Paasberg dit jaar een regionale tijdrittenstrijd. Het initiatief voor dit regionale gebeuren lag bij Reind Brouwer, lid van beide Wielerverenigingen. In twee tijdritten streden ruim 40 Lochemse en Holtense wielrenners om de Schipbeektrofee. De eerste rit op 1 juni speelde zich af op het heuvelachtig parcours van de Hol- terberg. Op 14 juni volgde een tijd rit over het vlakkere traject van de Helhuizerweg. Hoewel de indivi duele prestaties van sommige Hol tense coureurs er niet om logen, werd Lochem dit jaar winnaar. De Lochemse gemiddelde snelheid lag drie seconden hoger dan die van Holten. Bij de eerste rit werd iedere minuut gestart vanaf het Losse Hoes rich ting Nijverdal met onderweg de beklimming van de Diepe Hel. Nor maal gesproken geen groot pro bleem, maar doordat de coureurs meteen al erg snel startten vanwe ge de dreiging van de stopwatch, viel die klim deze keer voor velen knap tegen. Ook de plotseling hoge temperatuur van die avond deed sommigen naar adem hap pen. Bij het Bezoekerscentrum maakten de renners rechtsom keert richting Holten om gecon fronteerd te worden met een harde tegenwind. Tijdens de afdaling van de Diepe Hel -waar een snelheidsli miet van 50 km/u geldt- maakten sommigen met snelheden van 70 km/u of meer behoorlijke snel heidsovertredingen. Op 14 juni de tweede tijdrit. Dit maal over een vlakker en korter traject langs de Helhuizerweg. Het kostte het nodige rekenwerk om te bepalen welke vereniging met het snelste gemiddelde de Schipbeek trofee had gewonnen. Uiteindelijk kwam de volgende uitslag uit de bus: met drie seconden voorsprong mocht Wielervereniging de Paaschberg uit Lochem zich de winnaar noemen van de Schip beek- trofee. Individueel presteer den een aantal Holtenaren uitste kend, Joost Boetes, Bert Visser en Henk Beijers wisten zich telkens in de toptien van het individuele klassement te rijden. Uitslag (individuele klassement) tijdrit 1 juni 1994: 15 kilometer parcours Holter- berg: 1 J. Boetes (Holten) 23.30 (38,3 km/u); 2 W. Pasman (Lochem) op 11 secon den; 3 B. Visser(H) 0.29,4 A. Mol(L) 0.57; 5 B. Nijkamp(L) 1.01; 6 H. Beijers(H) 1.16; Uitslag (individuele klassement) tijdrit 14 juni 1994. 6,5 kilometer parcours Helhui zerweg. 1 J. Boetes(H) 9.29 (41.12 km/u); 2 B. Visser(H) op 4 seconden; 3 W. Pas mand) 0.16; 4 R. Rougoor(H) 0.20; 5 H. Beijers (H) 0.25. Uiteraard, nam ook de groep van de Stichting Paardrijden Gehandicapten Holten zelf deel aan de landdag Foto Ten Velde. vwo Balei Aytatj/Goor; Berends Ma thijs/Holten; Bieleman Anita- /Haarle; Boekhold Karin/Goor; Boerman Rick/Markelo; Brilman Mirjan/Bathmen; Dennebos Jac- co/Markelo; Dibbits Ame/Holten; van Dieten Sanne/Wier den; de Groot Corien/Holten; de Groot Rob/ Holten; Harmelink Manon- /Markelo; Heesen Jeroen/Bath- men; Hilbrink Petra/Markelo; Hoeve Maartenjan/Bathmen; Hoo- geveen Martijn/Goor; Huizingh Linda/Holten; de Jong Linde- /Goor; Klein Lankhorst Niels- /Bathmen; Klos Petra/Goor; Knobben Bas/Nieuw-Heeten; Kol- dewijn Raimond/Bathmen; van der Kolk Anneke/Markelo; Labor- dus Lykke/Goor; Linch William- /Holten; Makel Karen/ Holten; van der Meer Karlijn/Holten; van der Meij Foppe-Jan/ Markelo; Mulder Anne/Markelo; Mulder Judith/Nij- verdal; Muihof Kirsten/Rijssen; Ockeloen Nancy/Markelo; Oor- tgiesen Jeffrey/ Goor; Oosterbaan Taco/Bathmen; Osinga Niels- /Goor; Pongers Marita/Markelo; Post Marieke/Markelo; Rietman Jakko/Bathmen; Rump Saskia- /Bathmen; Sanders Niels/Nijver- dal; Schaap Marike/ Bathmen; Schutten Marianne/Goor; Smale Marije/Bathmen; Smit Jelle/Goor; Spanjar Bela/Rijssen; van der Spek Maaike/Holten; Speken- brink Iwan/Wierden; Stegeman Pietemel/Holten; Steidl Wouter- /Markelo; Tinga Sanne/Bathmen; ten Tusscher Kirsten/ Rijssen; Vaneman Jaco/Holten; Veltkamp Een kleine 220 deelnemers, onder wie ruim veertig kinderen. Dat aantal kan de Wielervereniging Holten bijschrijven in de boeken van de avondfietsvierdaagse, waarvan vrijdag de vijftiende edi tie op feestelijke wijze werd afge sloten. Meer dan ooit kregen de organisatoren lof toegezwaaid over de fraaie routes en de perfecte organisatie. Hoewel ach de laatste jaren niet alleen letterlijk, maar ook figuurlijk donkere wolken bo ven het evenement samenpakten, lijkt de fietsvierdaagse gelukkig gered. „Dit evenement moet abso luut blijven," zei woordvoerder Piet Bakker treffend. Bakker was er van overtuigd dat zich meerde ren hadden gemeld indien het weer wat beter was geweest. De enkele keer dat het wat zachter was, reden diverse Holtenaren overigens mee op een dagkaart. Ook de opzet om de jeugd te stimu leren tot deelname bleek geslaagd. Bakker: „Vorige jaren telden we amper tien kinderen, nu zeker het viervoudige. En met hen ook moe ders en iedereen even enthou siast." De laatste avond voerde de fietsers richting Bathmen. Naar keuze een route over 20 of 30 kilo meter. Bij het vertrek zorgde dwei lorkest De Braandheultjes voor een gezellige sfeer, terug in de sporthal waren het de Swinging Strings die voor muzikale omlijs ting zorgden. Voor de basisschool kinderen waren drie kinderpartij tjes (voor 8 personen) te winnen bij McDonald's Holten. De drie geluk kigen waren Mark Achterkamp, Nic Bosman en Pim ten Brinke. Diverse jonge pedalisten wonnen ook enkele leuke fietsprijsjes door deelname aan kilometerloterij. Mooie prijzen waren er ook voor de volwassenen, na terugkeer in sporthal 't Mossink uitgereikt door burgemeester D. J. Verhoeven. Een diner voor twee personen ging naar Sandra Bannink (restaurant Vos man), Rorije Kappert (Altamura) en de familie Hulsman (AC-restau- rant). Saillant detail was dat de Hulsmans diezelfde dag hun trouwdag vierden. Een gezellige drukte heerste afge lopen zaterdag op de landdag van de Stichting Paardrijden Gehan dicapten. Het parkeerterrein dat bij manege Snorrewind gereser veerd was voor de deelnemers en bezoekers van dit evenement was dan ook 's ochtends al vol. De Stichting Paardrijden Gehan dicapten Holten organiseerde dit jaar voor de derde keer de Oostelij ke Landdag. Dat dit initiatief aan slaat blijkt wel uit de enorme be langstelling. De organisatie mocht zich op een kleine vijfhonderd deel nemers verheugen, waarbij ook de publieke belangstelling niets te wensen overliet. Mede dankzij het schitterende weer heerste er een gezellige sfeer bij de manege op de Borkeld. En wanneer de stemming al eens dreigde in te zakken, zorgde dwei lorkest De Braandheultjes van CV De Fienpreuvers ervoor dat die binnen de kortste keren weer op perbest was. Het ochtendprogramma was gere serveerd voor de dressuurproeven, terwijl de middag gebruikt werd om in teamverband schitterende figuren uit te voeren. Bij de dres suur ging de eerste prijs naar Erik Hollander van SPG Kampen, ter wijl SPG Avereest de prijs voor de discipline Paard en Muziek in de wacht sleepte die door wethouder Bertus Rensen persoonlijk werd Onder auspiciën van de Stichting overhandigd. Regiocontact Vecht-Veluwe en Als de ruiters-tussendoor even rust IJsselstreek in Ermelo wordt op hadden, konden ze, evenals het pu- zaterdag 9 juli in de omgeving van bliek, geheel in stijl een rondrit Holten een recreatieve fietstocht over de Borkeld maken in een van gehouden. De start daarvan is van- de vele koetsen die klaarstonden. Natuurijk moesten ook dreigende honger en dorst gestild worden. Daarin voorzagen een eetkraam en de tent van de MAC de Holterberg. Voor eventuele gewonden was de EHBO Holten aanwezig, die geluk kig niet in actie hoefde te komen. Ook Scouting Holten was ter plek ke om op diverse terreinen hulp te verlenen. Aan het einde van de dag kon de Stichting Paardrijden Gehandi capten Holten dan ook terugkij ken op een zeer geslaagde landdag, Marcel/Holten; Vink Karen/Goor; Vogelzang Peter/Goor; Vos Peter- /Markelo; Vrielink Karin/Goor; de Vries Maaike/Holten; van de Waal Joost/Goor; Wansink Anj a/Holten; Wassink René/Bathmen; Wezen berg Muriel/Twello; van Wijck Mark/Goor; Willems Dick/Holten. Altena Miranda/Markelo; Bannink Monique/Holten; van de Berg Ani- ta/Markelo; Beumer Rob/Holten; Borkent Geralda/Rijssen; den Bouwmeester Michelle/Holten; ten Brinke Ewart/Holten; Brink man Tom/Goor; Brinkmans An- dré/Markelo; Bronsvoord Gerrit- /Bathmen; Bronsvoort Inge/Bath- men; van Coeverden Marleen/Mar- kelo; ten Dam Hans/Holten; Ebbekink Karin/Markelo; Eektim merman Leonie/ Holten; Elkink Wilco/Markelo; den Elzen Masha- /Rijssen; van Gortel Luuk-Jan- /Markelo; Grave Marieke/Holten; Hollander Agnes/Deventer; Huis ken Gerbrand/Holten; Hulshof Ti- mo/Markelo; Hurenkamp Erwin- /Bathmen; Jansen Maijon/Holten; Kloots Annemieke/Markelo; Lig- tenberg Amo/Rijssen; Luby Ilona- /Rijssen; Meijering Denise/Bath- men; Meijerink Ann/Holten; Meij- erman Bertine/Holten; Moolebeek Debbie/Bathmen; Mulder Caro- lien/Bathmen; Nieuwenhuis Mir- De afdeling voetbal van de SV Hol- jam/Bathmen; Nijland Christe- ten houdt donderdag 30 juni de 1/Okkenbroek; Noordam Mariska- waaraan twaalf stichtingen deel namen. af café De Biester aan de Station straat tussen 10.30 en 13.30 uur. Informatie: tel. 03417-67212 (dhr. Aalderink). Driemaal is scheepsrecht. Na twee- twee Erwincrossen, een motocross maal te zijn afgelast wegens water- en een uitwisselingscross met overlast, houdt MAC De Holter- eventueel een keer een extra acti- berg zondag 3 juli de eerste Erwin- viteit moet dat kunnen." Bijko- cross van het seizoen. Een zeer mend aspekt is dat de vereniging populaire cross voor sloopauto's, op die manier terreinhuur in de die enkel openstaat voor MAC-le- knip houdt, den. De cross speelt zich af'aan de Op dit moment staan al zo'n 60 jaarlijkse ledenvergadering in het clubhuis op sportcomplex De Meermanskamp. Aanvang 20.00 uur. Naast de bespreking van huis houdelijke zaken en de bestuurs verkiezing worden onder meer ne gen erespelden uitgereikt aan rrod-zwarten die 25 jaar lid zijn. Voor vijftien jeugdige vocalisten is het morgenavond in het dorpshuis erop of eronder. Op de voorronde van het VARA Kindersongfestival zullen zij in eerste instantie strij den om deelname aan de provinci ale finale in de hoop ook die te 'overleven' om uiteindelijk te kun nen deelnemen aan de landelijke televisiefinale. Stagiaire Ellen Ar- dens van de Stichting Socuwe, die de voorronde organiseert, laat we ten dat nog 20 kaarten beschik baar zijn. Wie de avond alsnog wil bezoeken wordt gevraagd even te bellen om kaarten te reserveren (tel. 62755). De kosten zijn een rijksdaalder. De kandidaten heb ben zich intussen goed voorbereid op hun optreden, onder meer op speciale oefenmiddagen in De Boschkamp. Allen brengen een nummer uit het bekende Kinderen voor Kinderen-repertoire. Sommi gen passend gekleed, anderen in eigen kleding. Ze worden beoor- deeeld door een driekoppige jury op zangkwaliteit, uitspraak/tekst- beheersing en presentatie. In die jury onder anderen een zangdo cent en een vertegenwoordiger van het Holtens Nieuwsblad. Schoon heidsspecialiste Cora Achterkamp ziet toe op de deskundige opmaak van de deelnemers. Het songfesti val begint om 19.00 uur. Het programma van de sporthal voor de week van 19 juni t/m 1 juli is als volgt: zaterdag: 09.00-12.00 uur: BCH; donderdag: 20.30-22.00 uur: SV Holten All Stars. Voor reserveringen van nog vrije uren in het bovengenoemde week einde kan men ach rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666 tst. 722). voet' van het Zuurbergcircuit. Or ganisator Harry van Coeverden: „Het crosscircuit is uitgezet op het gedeelte waar normaal gestart wordt voor motocross. Het was toch al de bedoeling om de MAC- tent, die daar altijd vlak naast staat, te verplaatsen. Het lukt pri ma, er is geen boom voor gewe ken." Volgens Van Coeverden is het de bedoeling dat de autocross in principe daar blijvend plaats heeft: „In het bestemmingsplan staan zes geluidsdagen per jaar bij het terrein genoteerd. Naast de MAC'ers ingeschreven voor de Er wincross, die enkele maanden ge leden geschrapt werd: circa 40 he ren, 12 dames en 6 veteranen. Van Coeverden benadrukt dat MA C'ers die alsnog willen meedoen, zich nog steeds kunnen aanmel den. De inschrijvingskosten bedra gen een tientje. Wie zich wil opge ven kan bij hem terecht (tel. 63789) of Reinder Schooien (tel. 63583). De Erwincross begint om 13.00 uur. Na de verschillende manches volgt aan het eind van de middag de spectaculaire afvalrace. /Holten; Oostervelt Rianne/Hol- ten; Oostervelt Anita/Holten; Ponsteen Esther/Nijverdal; Prot- zmann Caroline/Holten; Reilink Sandra/Holten; Rensen Wilco/Hol- ten; Ribbink Marieke/Holten; Roe- terdink Thijs/Bathmen; Rottink Yvette/Bathmen; Schooien Maria- na/Holten; van Schooten Edwin- /Holten; van Schooten Liesbeth- /Holten; Slinkman Danielle/ Bath men; Spoelstra Helke/Rijssen; Ste geman Sandra/Markelo; Valk Bas/Holten; van der Velde Martijn- /Bathmen; Vincent Marcha/Hol- ten; Visser Jedidja/Holten; Vree Egberts Nicole/Nieuw-Heeten; de Vries Sonj a/Holten; Vros Andrea- /Holten; Vruggink Nienke/Bath- men; Wassink Diana/Bathmen; Wegstapel Leonie/Holten; Willems Karin/Rijssen; de Wit Maarten- /Bathmen; Withaar Marita/Holten; Zuethoff Maaike/Holten. MAVO Aaftink Martijn/Holten; Aanstoot Irene/Markelo; Albers Monique- /Bathmen; Albers Renate/Bath- men; Assink Nienke/Goor; Bakker Marien/Markelo; Bekkemens Es- ther/Holten; Bielderman Patrick- /Goor; Bieleman Hester/Goor; Boonstra Jelle/Almelo; Bosma Onder ideale weersomstandighe den werd in Eibergen de tweede medaillewedstrijd voor de atle- tiekjeugd gehouden. Op de onder delen balwerpen, kogelstoten, sprint, hoog- en verspringen en op de duizend meter werden er ver schillende persoonlijke records ge broken. Opvallend was de presta tie van Gijs Marissink die de dui zend meter in 3.48 min. liep. Een dag later was het de beurt aan de senioren voor hun tweede dis trictswedstrijd in competitiever band. Het is voor het eerst dat de atletiekafdeling van de SV Holten meteen senioren team meedoet. Ie dereen was dan ook benieuwd hoe de over het algemeen geschoolde lopers het er af zouden brengen. De vrouwen behaalden een verdien stelijke zevende plaats van de elf ploegen. Bij de mannen moet de prestatie van Wim Brinks worden genoemd die zich na een feestelijke gebeurtenis op de avond ervoor knap handhaafde in het sprinters- geweld op de 100 meter. Na afloop werd alweer voorzichtig geopperd om ook volgend seizoen mee te doen. Op de Smidsbelt houdt touwtrek vereniging OKIA dinsdagavond 3 juli vanaf 19.00 uur de traditionele zeskamp, voorheen onderdeel van de Hoolter Daage. De zeskamp be vat zoals gebruikelijk veel spekta kel, waaronder een waterspel. Ploegen kunnen zich tot zaterdag 16 juli opgeven bij G. Sluiter, Kwintenweg 10, tel. 63402. In schrijfgeld is niet verschuldigd. Mochten zich teveel teams hebben aangemeld, dan wordt uitgeloot. De gemeenteraad zal maandag avond 27 juni onder meer een oor deel moeten vellen over het beno- Paulien/Holten; Bosman Fieke- digde krediet van 480.000 gulden /Bathmen; Bosschers Erik Holten; voor rioleringswerkzaamheden in Brands Gerben/Holten; Brinkman een deel van de Waagweg en Indus- Joanne/Bathmen; Bronsvoord triestraat. Volgens B en W urgen- Joost/Bathmen; Caliskan Malla ter dan de vervanging van een ge- /Goor; Dennebos Rosetta/ Marke- deelte van de riolering in de Kol- lo; van der Does Marlies/Almelo; weg. De werkzaamheden in de Doomink Vincent/Holten; Dren- Waagweg/Industriestraat moeten then Lisette/Goor; van Driel Ellen de klachten over wateroverlast op /Nijverdal; van Egmond Elske- de tennisvelden van sportcomplex /Bathmen; Elkink Robert/Marke- De Meermanskamp en in het 10Freriksen Carolien/Goor; Ger- noordwestelijk gedeelte van De ritsen Anique/Rijssen; Gerritsen Kol een definitief halft toeroepen. Gerrit-Jan/ Rijssen: Goorman Afgelopen najaar werden in dat Bert-Jan/Holten; van Haersma verband al maatregelen getroffen Buma Wolter/Markelo; Hagen Su- door de aanleg van een nieuw ber- zan/Rijssen; Hauptmeijer Winand- gingsriool in de Lageweg en een /Holten; Heimerink Jêron/Goor; nieuwe overstortput bij de daar van der Hoek Serge/Bathmen; Hof- gelegen vijver. De raad buigt zich huis Marlien/Goor; Hogeslag Jorri- tevens over kredieten voor respec- t/Holten; Hommes Bert'Bathmen; tievelijk werkzaamheden aan de Hopman Jules/Bathmen; Huiskes Dijkerhoekse school en meubilair Rob/Rijssen; Izaks Adriënne/Mar- en vloerbedekking in de pc basis- kelo; Jansen Jan-Wouter/Nijver school De Regenboog. Ook een dal; Kappert Jodie/Holten; ten voorstel inzake huurverhoging van Kate Andrea/Bathmen; ten Katen gemeentepanden per 1 juli komt Matthijs/Bathmen; Keijzer Tho- ter tafel. De vergadering in het rn as/Goor; Kettelarij Jannie/Hol- gemeentehuis begint om 19.30 uur. ten; Kettelarij Maaike/Markelo: Kolkman Jolanda/Markelo; Kraaneveld NandaTIolten; Krik- kink Chantal'Holten; Kunst Mar- lien/Enter; van Laer Jan Willem- /Kring van Dorth; Lee tink Marjon- /Goor; Lichtenberg Agnes/Holten; Linch Jan-Peter/Holten; Linde Bastiaan/Markelo; Louws Martijn- /Holten; Ludwig Frederike/Goor; Man in 't Veld Edit/Holten; Mans veld Judith/Goor; Maris Ber t/Goor; Markvoort LeonieBath- men; Meerdink Veldboom Wouter- Jan/Bathmen; van Meggelen Leó- nie/Bathmen; Metzelaar Wouter/Bathmen; Müller Bertine- /Holten; Neurink Richard/Holten; Paalman Erik Jan/Holten; Paal man Melanie/Markelo; Perdon Er- win/Goor; Pijnappel Pascal- /Nieuw-Heeten; Poon Chun-Ning- /Holten; Reefman Erik/Rijssen; Reefman Marleen/Rijssen; Rensen Geert/Holten; Reurink Use/Marke- lo; van Riemsdijk Victor/Holten; Rohaan Rianne/Markelo; van Ros- sum Kyra/Holten; Rouweler An- net/Goor; Rustebiel Björn/Holten; Sanchez van Til Carmen/Goor; Sanders Kim/Nijverdal; Scholten Fiona/Holten; Schooien Wietske- /Holten; Schothuis Frank/Wier den; Smets Christie/Goor; Spanjar Ilja/Rijssen; Spijkerman Daan/De venter; Stam Cindy/Markelo; Stam Lianne/Holten; Stegeman Dinande/Holten; Stegeman San ti er/Mar kelo; Stevens Jeroen- /Goor; Straalman Astrid/Markelo; Stukker Victor/Holten; Timmer huis Wendy/Goor; Tromop Esther- /Holten; Valeton Hubert/Nijver- dal; van der Veen Jelle/Goor; Ve- hof Rutger/Goor; Veneklaas Fre- derik/Markelo; Vincent Jaap/Holten; Visser Anne Marie- /Goor; Vooren Martine/Markelo; Werger Raoul/Rijssen; Westra Wouter/Bathmen; Wichers Ger- ben/Bathmen; van Wieringen Niek/Holten; Wilgenhof Gert/La ren; Wissink Rianne/Markelo; Wis- sink Leonie/Goor; van Witzenburg Olga/Bathmen; Wognum Kim- /Goor; Zendman Ferry/Goor. HAVO Aanstoot Diane/Holten; Acker- mann Floris/Bathmen: Agteres Marscha/Markelo; Alberts Cynthi a/Holten; Alferink Willyande/Ok- kenbroek; Assink Bastiaan/Mar kelo; Averink Maaike/Markelo; Beekhof Henrieke/Bathmen; Bek huis Marieke/Rijssen; Berendsen Peter/Bathmen; Beunk Sander- /Bathmen; Beusink Bianca/Hol- ten; Beuwer Chantal/Holten; Bis schop Riétte/Goor; Bloemen Cas- per/Rijssen; Boode Mark/Markeio; Borgman Marloes/Nieuw-Heeten; Bominkhof Cilia/Bathmen; Bruijns Frederike/Bathmen; Cox Monika/Enter; Damink Martine- /Holten; Deumink Kim/Goor; Dijkerman Ruud/Goor; Dijker man Ivo/Holten; Drent Anniek- /Holten; Duvaloois Melanie/Rijs- sen; van Egmond Joost/Nijverdal; Elfers Wesley/Goor; van Elk Es- ther/Kring van Dorth; Exterkate Sebastiaan/Goor; Frankot Den- nis/Markelo; Gervedink-Nijhuis Frank/Bathmen; Groeneweg Ron- nie/Goor; Groothaar Harriët/Mar- kelo; Hauptmeijer Karin/Holten; Haverkate Esther/Ambt Delden; Herder Sjoerd/Bathmen; Hesse El- ze/Holten; Hutten Dennis/Nieuw- Heeten; de Jager Merïjn/Rijssen; Jansen Maureen/Holten; Kempers Marlous/Holten; Koedijk Leonie- /Rijssen; Kok Jasper/Goor; Kooi- stra Pieter/Holten; Koole Rube- n/Enter; Krabbendam Wilfred/ Goor; Kuipers Thirza/Holten; Kwakemaak Thijs/Markelo; Lui- dens Manon/Goor; Luth Wouter- /Goor; van der Meer Tim/Holten; Muil Alfons/Bathmen; Müller Ger- hard/Rijssen; v.Nieuwenhoven Sa- bine/Holten; Nijland Rutger/Hol- ten; Olden Geijan/Lettele; Ool- bekkink Rik/Holten; Oolbekkink Leontien/Holten; Oonk Mariska- /Holten; Paalman Erika/Markelo; Penders Jeordie/Holten; Pinkert Betsie/Holten; Pinkert Berdien- /Holten; Pongers Helga/Markelo; Rattink Gerwert/Lettele; Rechter schot Ilse/Nieuw-Heeten; Regoort Omar/Holten; Rietberg Erwin/Hol- ten; Rietman Bert/Bathmen; Rus tebiel Vincent/Holten; Sandmann Arend-Jan/Holten; Sarkin Ónder- /Rijssen; Scholte in 't Hoff Esther- /Goor; Slik Judith/Hellendoom; Snel Brenda/Okkenbroek; Steur Marije/ Bathmen; Stevens Dianne- /Holten; Stijntjes Raymond/Hel- lendoom; Udink Pascalle/Holten; van Ulden Walter/Bathmen; Vas- ters Janette/Holten; de Veer Sie- men/Markelo; Vink Johan Christi- aan/Bathmen; Vrielink Sander- /Rijssen; Wiegant Job/Goor; van Wijck Lonneke/Goor; van Winger den Pieter-Jan/Holten; de Winkel Sigrid'Goor; van Zeijts Sandra- /Markelo; Zendman Wendy/Mar- kelo Een eclatant succes was er voor Kirsten ten Tusscher uit Rijs sen. De vwo-leerling slaagde met een schitterende cijferlijst, waarop één tien en zeven ne gens prijkten. Een 10 voor Eco nomie en een 9 voor de vakken Nederlands, Duits, Engels, Scheikunde, Wiskunde B, Bio logie en Natuurkunde.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 9