sport s agenda Heeten heeft de beste recreatie-handbalsters Holten op karakter naast Reutum: 2-2 D Blauw Wit ruim langs Eversberg Remise Mintonette 2 helpt eerste team Middelink in halve finale interne beker TTCH 3 hoopt nog op titel BW ontvangt Daarle en Achilles E. Jan Aanstoot voorzitter SV-voetbal Dollekamp in finale Motocross op de Zuurberg HOLTENS NIEUWSBLAD W aterpolodames komen goed terug Vasters derde in Steenwijk Klootschieten bij de Homa DONDERDAG 31 MAART 1994 Blauw Wit heeft in Nijverdal tegen het laaggeklasseerde Eversberg de goede resultaten van de laatste we ken voortgezet. Na een 0-1 rust stand werd de thuisploeg in de tweede helft naar een 0-4 nederlaag gespeeld. In de eerste helft, waarin waren de teams aan elkaar ge waagd. De thuisclub was wat meer in de aanval, maar verder dan wat hoekschoppen en schoten van af stand kwam men niet. Blauw Wit probeerde met name over de vleu gels gevaarlijk te worden, maar de combinaties waren te onzuiver om het de Eversberg-defensie lastig te kunnen maken. De saaie eerste helft leek doelpuntloos te eindigen totdat enkele minuten voor rust de Holtenaren toch onverwacht scoorden. Een fraaie aanval over links via Gerald Jansen en de op gekomen linkerverdediger André Stam werd door Jacco Schuppert van dichtbij attent ingetikt (0-1). Een mooie opsteker voor de Holte naren, die vanaf de aftrap na rust met de wind in de rug meteen de aanval zochten. Eversberg moest terug en moest, weer na een goed opgezette aanval over links, na enkele minuten al een tweede tegentreffer incasse ren. Ditmaal was het Johan Bolink die goed voorbereidend werk van (weer) André Stam en Jacco be heerst afrondde (0-2). Jacco wist uit een scrimmage te scoren, doch zijn treffer werd door de goed lei dende scheidsrechter Bameveld wegens duwen afgekeurd. Evers berg probeerde wel wat terug te doen doch was aanvallend mach teloos tegen de goed spelende Blauw Wit-verdediging. Boven dien raakte de ploeg geïrriteerd door de opgelopen achterstand, hetgeen leidde tot wat opstootjes die door de scheidsrechter echter bekwaam werden opgelost. Hal verwege kreeg Blauw Wit dan toch de allesbeslissende derde treffer. De mee naar voren gekomen voor- stopper Henri Thalen legde be heerst de door Wim Barvelink voor het doel gebrachte bal terug op de inkomende middenvelder Gerwin de Velde Harsenhorst, die vanaf de rand van het strafschopgebied snoeihard raak knalde (0-3). Hier na kwamen Johan Bosschers en B- junior Marco Schuiterd in het veld voor de licht aangeslagen Jan Nij- kamp en Jacco Schuppert. Johan was na enkele minuten al succes vol toen hij vanaf eigen helft goed door ging en beheerst scoorde (0-4). In de slotfase kreeg Blauw Wit nog enkele mogelijkheden om de zege nog verder uit te bouwen doch Wim Barvelink en Johan Bolink strandden op de Eversberg-goalie. Volop actie tijdens de wedstrijd tussen Holten en Voorwaarts Foto Ten Velde) SV Holten SENIOREN: Maandag 4 april: Twenthe 3-Holten 3,10.45 uur (ver trek 09.45 uur); Holten 4-Enter 5, 10.45 uur; Haarle 3-Holten 7,10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Omhoog 5- Holten 9, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Haarle 7-Holten 10, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Hengelo 12- Holten 13, 09.00 uur (vertrek 8.00 uur). JUNIOREN: zaterdag 2 april: Vroomshoopse Boys Al-Holten Al, 14.30 uur; Vroomshoopse Boys Cl-Holten Cl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Den ham C3-Holten C2, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hol ten Dl-Spc. Rijssen Dl, 10.00 uur; Omhoog D2-Holten D2, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten El- Blauw Wit El, 11.00 uur; Holten E2-SOS El, 10.00 uur; Holten E3- SWN E2,10.00 uur; Excelsior E5- Holten E4,10.15 uur (vertrek 09.30 uur); Excelsior F2-Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten F2- Enter F2, 11.00 uur; De Zweef F6- Holten F3,11.00 uur. Donderdag 6 april: Luctor Al-Hol ten Al, 18.30 uur (vertrek 17.30 uur). Blauw Wit SENIOREN: Blauw Wit-Spc. Daarle, 14.30 uur; Blauw Wit 2- SVZW 3, 12.30 uur; Blauw Wit 3- Voorwaarts 3,14.30 uur; Drienerlo 4-Blauw Wit 4, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 5-Excelsior 11, 12.30 uur; Hulzense Boys 5- Blauw Wit 6, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); SWN 10-Blauw Wit 7, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur). Dinsdag 5 april: Blauw Wit 2- SWN 4, 18.30 uur; Blauw Wit 3- SWN 5, 18.30 uur; Blauw Wit 4- SVZW 4, 18.30 uur. Woensdag 6 april: Blauw Wit 1- Achilles Enschede 1,18.30 uur. JUNIOREN: ONB2-BlauwWitBl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit Cl-Voorwaarts Cl, 11.00 uur; Blauw Wit Dl-Enter Vooruit Dl, Blauw Wit D2-Haarle D2, 10.00 uur; Holten El-Blauw Wit El, 11.00 uur; Vesos E2-Blauw Wit E2,10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Enter Fl- Blauw Wit Fl, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Blauw Wit F2-Vesos F2, 11.00 uur. ZAALVOETBAL: woensdag 6 april: UDEET 2-Blauw Wit 2, 20.00 uur (vertrek 18.45 uur); donderdag 7 april: Blauw Wit 1-LAP 2, 22.00 uur. Programma sporthal Programma voor de week van 5 t/m 11 maart. Zaterdag: 19.00-20.00 uur: Saal- mink. Dinsdag: 16.30-17.30 uur: Minto- nette (halve hal); 17.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur Blauw Wit. In de vijftiende aflevering van het competitie. Ingedeeld met twee recreatieve Kemperkamp-hand- eerskteklassser en het altijd lasti- baltoernooi bleek Heeten over de ge Achilles waren de verwachtin- beste handbalsters te beschikken, gen niet hoog gespannen, temeer Dit iniatief van de handbalafde- daar enkele basisspelers ontbra- ling van de SV Holten kende ook ken. Van Achilles werd met 5-10 dit jaar weer een sportief en span- verloren, maar tegen Schalkhaar nend verloop. De organiserende leidde Holten tot vlak voor de rust. vereniging moest door een iets Toen de tegenstander een tandje minder doelsaldo genoegen ne- hoger schakelde, werd toch nog een men met een vierde plaats. ruim (17-8) verloren. De laatste Bij de opening van het toernooi wedstrijd tegen DSC werden de werd even teruggeblikt op het ont- Diepenveners met goed spel naar staan en werd ook naamgeefster een ruime 11-4 nederlaag gespeeld. Mini Kemperkamp (zelf nog steeds Eindstand: 1. Schalkhaar 3-6, 2. actief bij de recreanten) in het zon- Achilles 3-2 (+3), 3. Holten (-7), 4. netje gezet. Zij was een van de DSC (-8). initiatiefnemers van de oprichting Dames 2 speelde de laatste zaal- spannende wedstrijden deden de de eerste helft gaf Holten goed par- zes teams vervolgens weinig voor tij, maar toen de ploeg uit Olst wat elkaar onder. Uiteindelijk bleek meer fysiek geweld in de strijd Heeten met acht punten uit vijf gooide, was het gedaan: 5-10. Sco- staan, wedstrijden de beste op de voet gevolgd door Markelo. Gezien de belangstelling zal het toernooi ook volgend jaar weer op de handbala genda staan. De uitslag: 1. Heeten (5-8), 2. Markelo (5-7), 3. Raalte (5- 6), 4. Holten (5-6), 5. Voorwaarts (5- 3), 6. Swift (5-0). Woensdag: 18.30-22.30 uur: BCH* van een afdeünS handbal. In vaak wedstrijd tegen Overwetering. In 9 cnQDnAnHo nroHctrii/lan rlaHnt, /In Ha aarpfa hAlff J 22.30-23.30 uur: J. Wegstapel. Donderdag: 20.30-22.00 uur: SV Holten All Stars. Vrijdag: 18.00-23.30 uur: Mintonet te. Voor reserveringen van nog vrije uren in het genoemde weekeinde kan men zich vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666, tst. 722). Ondanks het 2-8 verlies thuis tegen DSC 4, hoopt het derde team van de Tafeltennisclub Holten nog op de titel. Bert Kreuwel kreeg in zijn eerste partij geen greep op de diepenvee- nase tegenstander en verloor daar na ook de twee andere partijen. Mark Poortman deed het heel wat beter en won van zijn drie duels er twee. Al dansend begon Hans Bekercompetitie De heren van Holten namen deel aan de voorronde van de beker- In de uitwedstrijd tegen Losser kwamen de dames van ZPC Twen- haarsveld al snel op achterstand, maar dat werd even snel teniet gedaan. Tot aan het vierde en laat ste kwart bleef die 1-1 stand op het scorebord staan, waarna het nog erg spannend werd. Na een 2-1 ach terstand kwam Twenhaarsveld ij- zersterk terug en trok alsnog de Schöppers aan zijn wedstrijd, volle winst naar zich toe: 2-3. maar dat bracht zijn tegenstander De volgende wedstrijd is op zater- niet uit de concentratie. Ook dag 16 april in Rijssen tegen Swol Schöppers verloor al zijn partijen. 1894, aanvang 14.45 uur. Holten herstelde zich thuis tegen Reutum enigszins van de teleur stellende resultaten van de afgelo pen weken. Tot twee keer toe werd een achterstand wegge werkt: 2-2. Na een kwartier aftastend voetbal wist Reutum zich de eerste kans te creëren. De buitenspelval werd ontlopen, maar doelman Stukker wist erger te voorkomen. Holten nam hierna het initiatief over en kreeg enkele schietkansen. In de twintigste minuut kreeg Hans Wis- sink vanuit een ingooi een kans. Vervolgens kwam ook Rob Somer vrij voor open doel, maar hij faalde. In de 26e minuut werd Ep Boode gewisseld voor Wilfred van der Pluym, die na 's ochtends met het tweede te hebben gevoetbald een Omhoog B1-Hotten 81: 0-5. Mede door de harde wind betrof het hier oen matige wedstrijd. Al snel bleek dat Holten duidelijk een maatje te groot was voor Omhoog. Holten wist vele doelrijpe kansen te cree- ren maar kon gedurende de gehele wed strijd maar vijf keer tot scoren komen. In de eerste helft namen Harmen, Michel en Rob de doelpunten voor hun rekening. De res terende twee werden gescoord door Mar- tijn en Robin. Holten B2-Excels!or B3: 3-3. In een harde westrijd waarbij Holten overwegend in de aanval was nam Exclesior de leiding. Door goed knokken wisten de jingens van Holten de stand elke keer weer recht te trekken. In de eerste helft nam Ard de 1-1 voor zij rekening. Een 1-2 achterstand in de tweede helft werd weggewerkt door Dieter en Ard zorgde ervoor dat Holten uiteindelijk toch nog 1 punt behaalde. Holten C2 - Excelsior C5: 5-2. Op een goed bespeelbaar veld was het Excelsior die Holten goed wakker schudde. Na vier mi nuten was de stand reeds 0-2. Door een boogbal over de keeper maakte Gerben de aansluittreffer. Halverwege de eerste helft maakte Dinant uit een goede pass van Jan Maarten de gelijkmaker. Enkele minuten voor rust zette Roy goed door en was het Dinant die uit de scrimmage Holten op voorsprong zette. De tweede helft was Holten heer en meester op het veld. Op goed aangeven van Gerben was het Jan Maarten die de voorspring vergrootte naar 4-2. Vlak voor het eind wist Dinant, door goed doorzetten van Jan de eindstand op 5-2 te brengen. Holten D2 - Enter Vooruit: 1-8. Omdat de wedstrijd van de C en B junioren in Enter was afgelast mochten de D pupillen van Holten aantreden tegen een fysiek sterker Enter. Het was dan ook Holten die het betere voetbal liet zien, maar Enter liep duwend door de verdediging en wist slechts 8 maal te scoren. Holten wist door goed samen te spelen gevaarlijk dicht bij doelpunten te komen. Slechts eenmaal wisten ze daarvan te profiteren, via Bas van Beek die fraai in de touwen schoot. Enter Vooruit E1 - Holten E1: 1-3. Tegen koploper Enter Vooruit ging Holten E1 goed van start. Met goed combinatiespel werd pal tegen de harde wind in de tegen- Uit eehaald wanrnn oon Stander gelijkonderdruk gezet. Enter Voor- vilo-H» mS 2, P penalty ui, bood ech,er goede tegenstand zodat de volgde die koelbloedig door hem- stand met rust gelijk was. Na de rust, met zelf werd ingeschoten (1-1). de wind in de rug, scoorde Artur 2 maal Holten bleef na dit doelpunt aan- 9°ed-jinter Y?oruit k^am n°9 ,eru9 tot 1- rJrino-pn ar» orQs.,j. 2- Eart niaakte aan de onzekerheid een dringen en creeerde nog enkele einde door uit een goede combinatie 1 -3 te kansjes. In de 75e minuut werd scoren. goede invalsbeurt had. Holten kreeg in de rest van de eerste helft nog enkele kleine kans jes die allen niets opleverden. De tweede helft begon voor Holten wat onfortuinlijk. In de derde mi- nuut werd bij het uitverdedigen de Rob Somers geblesserd gewisseld De Zweef E3 Holten E2: °"3 Holten E2 bal twee maal tegen een tegenstan- voor Dik Altena. Een aantal minu- IT'bf "tn sn„hard xeT"' der geschoten, waarbij de tweede ten later kreeg Reutum een vrije door een vegende 3 0 ^ëStehele"'" maal stukker kansloos moest toe- trap na een overtreding van Marco Excelsior E<* - Holten E3: 1-5. Holten ver zien dat Reutum een 0-1 voor- Spekreyse. De bal werd in het diende deze overwinning door de hele sprong nam. Twee minuten later strafschopgebied gegooid, waar kreeg Holten alweer een goede Erik Broekmaat een speler vast- maar liefst 4 van de 5 doelpunten voor zijn kans nadat waarbij een der Reu- hield. Door de benutte strafschop rekenin9 nam. Ondanks het feit dat een van tum-spelers de bal met de hand kwam Holten weer op achterstand sPflers n°9 van huis gehaaid wegtikte in het strafschopgebied. Holten liet het koppie er ditmaal maak,, Hoton'ïï'miiï'Si'tgïï™"!, 1 De scheidrechter nam dit tafereel niet bij hangen. In de 94e minuut druk- Vooral ook de verdediging met Rei- echter niet waar en liet doorvoetr kwam de bal bij Gerrit Klaassen nier lette 9°ed op- Mark maakte het 5a laf,kref? die verwoestend uithaalde en de «"Ïwn'b0^"HoCTpëeTde Holten uiteindelijk waar het recht keeper van Reutum kansloos liet een goede wedstrijd waarin voornamelijk op had. RenéBannink werd onder- (2-2). aanvallend voetbal was te zien. Inde eerste helft wisten Remin en Kevin beiden te scoren zodat er gerust werd een een 2-0 voorsprong. In de tweede helft ging Holten goed door. Met een beetje hulp van een speler van SWN liep Holten uit naar 3-0. Uiteindelijk bracht Kevin de stand op 4-0. Holten F1 - SWN F10-3. In de eerste helft was het een gelijkopgaande wedstrijd met kansen aan beide kanten. Omdat de keeper van Holten ziek was moest er steeds gewis seld worden van kepper, wat Holten in de tweede helft opbrak. SWN wist drie maal te scoren en ontnam Holten twee punten. Holten F3 - VESOS: 0-8. Een zeer aanval lend damesteam VESOS was zker door hun leeftijd en fysieke kracht te sterk voor het jonge F3. Toch bleef Holten er voor vech ten. Met name Tjeerd v/d Laan was goed op dreef. Tol nu toe zit een tweede plaats er nog steeds in. Holten 3-Hector 4: 2-2. Weer kwam het 'Holten 3-syndroom' bovendrijven. On danks vele prachtige scoringskansen wist Holten het net niet te vinden. Pas na een half uur schitterend voetbal was Alwie de eerste gelukkige. Vlak voor rust sloeg ech ter het noodlot toe. De linksbuiten van Hector strafte een moment van onacht zaamheid genadeloos af: 1-1. Na de rust werd de wedstrijd geheel op zijn kop gezet. Na een aanval van Holten counterde Hec tor succesvol: 1-2. Holten wist echter via een goed uitgevoerde hoekschop door Wil- co gelijk te maken. Wierden 4-Holten 6:2-2. Holten ging tegen koploper Wierden goed van start. Met name dankzij prima keeperswerk van Theo en een ijzersterke Pette wist Holten het tot de rust op 0-0 te houden, Ondanks het zwakke optreden van de rechtsbuiten en het ontbreken van Casper kwam Holten in de tweede helft op voorsprong. Na goed voorbereidend werk van Snoek en nog iemand, zorgde Rob-Jaap voor 1-0. Later wist Snoek Holten nog naar 2-0 te stiften. Na domme acties van de aanvoerder kon Wierden toch nog terug komen tot 2-2. Een prima uitslag tegen de koploper. Holten 9-RKSV 3: 3-2. Tegen de rode lan taarndrager miste Mans al gelijk een terug speelbal, maar gelukkig werd de daarop volgende goal afgekeurd wegens buiten spel. Er werden vele kansen voor het RKSV doel gecreeerd, maar pas na een razende actie van Ep werd het 1-0. Mans had weinig te doen, mede omdat de buitenspelval uitstekend werkte en Jan Tuitert prima stond te vlaggen. Aan de andere kant was het wel raak toen Paul doel trof met een kopbal: 2-0. De tweede helft gaf een heel ander beeld en al snel kreeg RKSV aansluiting: 2-1. De verdediging moest alle zeilen bijzetten, wat met nogal wat lawaai gepaard ging. Geluk kig was het even later John die de marge weer op twee doelpunten zette (3-1RKSV bleef aanvallen en na een misverstand in de defensie kwamen de Rijssenaren op 2-3. Daarna hervond Holten de vechtlust en Kaatje kwam gevaarlijk dicht bij een nog ruimere marge, maar het bleef bij 3-2 waar door de marge met RKSV op vier punten werd gesteld. Omhoog 6-Holten 11: 0-1. In een goede wedstrijd van Holten, met uitstekend kee perswerk van Jan Wissink, wist Adri Nij- land in een sterke tweede helft van Holten de bal achter de Omhoog-goalie te prikken. Dit was het maximale wat Holten 11 uit deze gelijkopgaande strijd wist te behalen: 0-1. In een gevecht om een van de bo venste plaatsen kwamen Minto nette 2 en HVC 2 na een krankzin nige wedstrijd nit op een remise: 2-2. Lachende derde was Minto nette 1 dat morgenavond de na- competitie kan bereiken. In de eerste set speelde HVC sterk aanvallend. Dankzij sterk serveren van Herman Scholten kon Minto nette de boot nog even afhouden, maar uiteindelijk ging de set toch met 15-7 naar de thuisclub. Spelin zicht en inzet zorgden ervoor dat HVC niet verder uitliep. Na tal van emotionele ralleys haalde Minto nette de tweede set binnen: 11-15. De derde set was wel heel bijzon der. Binnen tien minuten had HVC de buit binnen dankzij een ijzer- sterk blok: 15-2. Hoe bizar het duel in Den Ham was, bleek pas goed in de laatste set die met 2-15(!) naar de Holtenaren ging. Met nog twee wedstrijden te gaan, is het vrijwel zeker dat Flash 5 met de titel gaat strijken. Om een plaats in de nacompetitie strijden nog Mintonette 1 en 2 en HVC 2. Wanneer Mintonette 1 morgen avond thuis van HVC 2 wint, is die plaats in de nacompetitie zo goed als zeker. Die wedstrijd begint om 20.15 uur. In de strijd om de interne schaak- beker behaalde Joep Middelink de halve finale door winst op Gerrit Stevens. Die speelde zijn vertrouw de 'Orang Oetan'-variant maar maakte in het middenspel een foutje dat meedogenloos werd af gestraft. De loting voor de halve finales leverde de volgende partij en op: Karl Heinz Leisten-Joep Middelink en Bertus van Beek- Dick van der Knaap. In de achttiende ronde van de in terne competitie stond de broeder strijd tussen Dinant en Bertus van Beek op het programma. In de Franse opening won Dinant een pion en kwam hij gewonnen te staan, maar hij kon het niet afina ken. Cees Olij kon het niet bolwer ken tegen Ton van Oyen, de voor naamste titelkandidaat bij ont stentenis van Dick van der Knaap. Henk van Beek won van karl Heinz Leisten en Han Romp onder streepte zijn vooruitgang met een remise tegen Teun Scheurwater. res: Joke Brummelman, Marti Bar velink, Harriet Barvelink, Diny Heijda en Ellen Leeftink: 1. Dames junioren speelde om een degradatieplaats tegen ABS. Hol ten moest winnen om in de eerste klasse te blijven en de inzet werd ook beloond. Na een 4-2 voor sprong bij de rust, werd ABS op 5 nederlaag getracteerd. Jeugd Meisjes B speelde in toernooivorm in Haarle. Van de thuisclub werd verloren maar van SDOL gewon nen. De welpen werden in Dalfsen kam pioen door een 8-4 overwinning op de thuisploeg en uiteindelijk een beter doelsaldo. In de competitie werden slechts drie punten afge- Dos '37 3 - Blauw Wit 2. Na twee zware nederlagen tegen de beide koplopers was nu de uitbeurt tegen nummer drie Dos. Thuis was ook tegen deze ploeg een zware nederlaag geleden. Het was opvallend te zien hoe makkelijk de ploeg zich in deze wedstrijd staande hield tegen de fysiek veel sterkere thuisploeg. BW kwam na 25 minuten op voorsprong na een goed steek- pasje op Gerrit Norder die ietwat gelukkig afrondde. Dos moest komen en deed dit ook. De ploeg kreeg ook enkele kansjes en één grote kans. Het was echter de Enterse scheidsrechter die niet wilde fluiten voor drie man op rij buitenspel, waardoor Dos simpel gelijk kon maken. Na rust kreeg BW twee levensgrote kansen om beide punten te pakken. Dos zette hier één echte kans tegenover. In de laatste fase stond BW onder druk, maar hield stand. 1-1. Jaap Kruk was de winst geen moment in gevaar. 2-6. Omhoog D1 - Blauw Wit D1. De velden bij Omhoog waren heel goed bespeelbaar on danks de hevige regenval. In de eerste helft met de felle wind tegen wist BW de schade beperkt te houden tot 1-0. In de tweede helft kwam het via Marnix en Jurrian op een 1-2 voorsprong. Door onvoldoende inzet en een slechte wedstrijdmentaliteit werd deze voorsprong uit handen gege ven. Jammer dat op deze manier de wed strijd uit handen werd gegeven. De kans op beide punten was namelijk zeer groot. 3-2. Eversberg 2 - Blauw Wit 3 BW had deze wedstrijd Jaap Kruk van het vijfde geleend en dit was vooral voorin te merken. Voorde gastheren het in de gaten hadden stond het al 0-3 via een echte hattrick. Ook in het resterende deel, waarin de wedstrijd in feite al gespeeld was bleef BW via vooral Jaap Kruk gevaarlijk. Door te nonchalant handelen kon Eversberg twee maal tegen- scoren, maar met nog drie treffers van De komende weken staan er voor Blauw Wit veel wedstrijden op het programma. Na de inhaalwed strijd gisteravond bij DVO wordt vier keer op rij thuisgespeeld: za terdag tegen Sp. Daarle, woensdag 6 april de inhaalwedstrijd tegen koploper Achilles E. zaterdag 9 april tegen P.W. en woensdag 13 april nog een inhaalwedstrijd te gen De Esch. Voor Blauw Wit wordt in deze wedstrijdenreeks duidelijk of tot het eind van de competitie een rol van betekenis kan worden gespeeld. Het team rekent daarbij op de steun - ook in de midweekse wedstrijden - van haar supporters. Hopelijk is voor deze wedstrijden het hoofdveld eindelijk weer bespeelbaar. Zater dag tegen Sp. Daarle wordt begon nen om 14.30 uur. Deze wedstrijd staat onder leiding van scheids rechter Baars uit Hengelo (O). Woensdag 6 april wordt in de top per tegen Achilles Enschede, die zal worden geleid door scheids rechter Gottemaker uit Hellen- doorn, afgetrapt om 18-30 uur. De voetbalafdeling van de SV Hol ten heeft weer een voorzitter. Na dat Wim Brinks vorig jaar in de zomer afscheid nam en Freek Ter Hoeven als interim-voorzitter bij na neggn maanden de voorzitters hamer hanteerde, werd in de bui tengewonen ledenvergadering van vorige week woensdag Jan Aan stoot ('de Grieze') als praeses geko zen. Aanstoot draaide al een tijdje in het nieuwe voetbalbestuur mee. Daarin vervult Henk Hoefman de functie van secretaris en is Meivin van Asselt penningmeester. Freek ter Hoeven blijft tweede voorzitter. Na twee selectiewedstrijden in Krimpen a/d IJssel en Weert is het Marie-Elise Dollekamp met haar schimmel Attend gelukt zich te plaatsen vor de finale van het in doorkampioenschap van Neder land van de NVDR. Tijdens de Indoor Brabant zullen twintig finalisten in de klasse ZZ- zwaar om de titel rijden. Op vrijdag 15 april wordt er een klassieke proef gereden. De beste acht com binaties besluiten op zondag 17 april met een kür op muziek de strijd om het Nederlands kam pioenschap. Ter voorbereiding op het triathlon- seizoen deed Jannie Vasters mee aan een Run-Bike-Run wedstrijd in Steenwijk. Eerst moest er 7 kilo meter worden gelopen, vervolgens 30 kilometer gefietst en tenslotte weer 3,5 kilometer gelopen. In een tijd van 1.44,26 werd Vasters derde. Voordat in mei het triathlonsei- zoen van start gaat, zullen er nog meer van deze RBR-wedstrijden worden gehouden. Op het Zuurbergcircuit houdt MAC De Holterberg zondag 10 april een nationale motocross. Het programma omvat wedstrijden in de klassen viertakt, 250 cc nationa- len/senioren, 500 cc nationalen/se- nioren tweetakt. De trainingen be ginnen om 10.00 uur, de wedstrij den starten om 13.30 uur. Het jaarlijkse recreanten-kloot- schiettoernooi van de Trimclub Homa staat weer op de agenda voor zondag 17 april. Families, buurten, bedrijven enz. kunnen zich daarvoor inschrijven bij Ger- da Wibbelink (tel. 05731-1413). Een team moet uit twee dames en twee heren bestaan en men mag géén lid zijn van een klootschietvereniging. Voor de jeugd tot en met vijftien jaar is er een aparte klasse. Het inschrijfgeld is f 10,00 per team. Er wordt om de Poppe-trofee gestre den. Op de dag zelf is inschrijving mogelijk vóór 13.00 uur bij café restaurant De Poppe in Markelo. De aanvang is 13.30 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 5