Leurink de beste en Brinks in 1993 Handbaldames te sterk voor HHZD Warrink/Meier is beste dartkoppel Veel invallers in BCH-teams Persoonlijk record Henri ten Brinke Mintonette 2 komt op karakter terug M-4 Bergruitertjes beste team Vergadering straatvoetbal Vergadering Blauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Blauw Wit BI tegen Go Ahead Uitslagen SV De Eendracht DONDERDAG 10 FEBRUARI 1994- Het eerste damesteam van de handbalafdeling van de SV Holten blijkt te sterk voor de concurrentie in de derde klasse A. Van nummer drie, HHZD 2 werd met 6-7 gewon nen. Aangezien ook SDOL won, gaat de strijd om de titel nu tussen Holten en de Luttenbergse ploeg. Een voortvarende start bezorgde Holten al snel een 0-3 voorsprong. Daarna stokte het en kwam HHZD terug tot 2-4 bij de rust. Ook daar na kwam Holten maar moeilijk tot scoren en was het aan doelvrouwe Jolanda Paalman te danken dat de rood-zwarten overeind bleven. Toch maakte Holten het zich on nodig moeilijk door o.a. drie straf- worpen te missen. Aangezien HHZD daar niet van profiteerde, resteerde toch een te krappe 6-7 overwinning. Scores: Annemarie van de Maat 3, Monique Plantinga 2; Wendy Wissink en Wendy Meer man 1. Dames 2 verrichtte een huzaren stukje door uit tegen rode lan taarndrager CVO een 6-2 achter stand toch nog in een 6-6 punten- deling om te buigen. Een door bles sures verzwakt Holten leek bij de rust op een kansloos verlies af te stevenen. Met veel inzet en de no dige peptalk van coach Bert Blie- kendaal pakten de Holtenaren in de tweede helft uit. Verdedigend werd geen fout meer gemaakt en uiteindelijk resteerde toch een punt. Scores: Diny Heijda 3; Marti Bar- velink 2; Annemarie Wijnberg 1. Jeugd Meisjes A kwam tegen Leerkes- /Haarle te kort. Lange tijd wist Holten na een 0-3 achterstand bij de rust, niet te scoren. In de slotfa se zorgden twee fraaie treffers er voor dat in ieder geval de hatelijke nul van het scorebord verdween: 2- 8. Jongens A speelde een oefenpartij tegen CVO in Vaassen. De gasthe ren waren vooral fysiek sterker. Na een 7-1 ruststand werd het 15-5. Meisjes B stevent recht op de titel af. Thuis tegen Schalkhaar werd flink gescoord. De gasten lukte dat niet: 11-0. Ook de Holtense welpen hebben volop kans op een eerste plaats. Thuis tegen het op de derde plaats staande Dalfsen werd met 15-6 ge wonnen. De mini's speelden een toernooi in Haarle waar twee maal werd ge wonnen en één keer verloren. SV Holten JUNIOREN: Holten Bl-Rood Zwart BI, 10.00 uur; ATC Cl-Hol- ten Cl, 12.00 uur (vertrek 11.00 uur); Omhoog Dl-Holten Dl, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Holten D2- De Zweef D2, 10.00 uur; De Zweef El-Holten El, 09.30 uur (vertrek 08.45 uur); Holten E2-De Zweef E4, 10.00 uur; De Zweef E5-Holten E3, 10.15 uur (vertrek 09.30 uur); Hol ten Fl-De Zweef F2,11.00 uur; Hol ten F2-Vesos F2, 10.15 uur; De Zweef F5-Holten F3,10.15 uur (ver trek 09.15 uur). Blauw Wit SENIOREN: Juliana 2-Blauw Wit 2, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Voorwaarts 4-Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 4-SVVN 5,14.30 uur; Blauw Wit 5- SWN 6,12.30 uur; SWN 8-Blauw Wit 6,12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit 7-Lemele 5,14.30 uur. JUNIOREN: Blauw Wit Bl-Om- hoog BI, 12.30 uur; Omhoog Cl- Holten Cl, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit Dl-Vesos Dl, 10.00 uur; Blauw Wit D2-MW '69 Dl, 10.0 uur; DES El-Blauw Wit El, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Blauw Wit E2-DES E2, 10.00 uur; Blauw WitFl-DES Fl, DES F2-Blauw Wit F2,11.00 uur (vertrek 10.15 uur). Woensdag 16 februari: Blauw Wit Het besloten Holtens dartkampi oenschap voor koppels kon zich afgelopen zondag in café t' Klavier verheugen in de belangstelling van maar liefst 44 koppels. De Holtense koppels werden verdeeld in zes poules waarna de groepswinnaars in een knock-out-systeem uit maakten wie zich Holtens kam pioen darten 1994 mocht noemen. Dat het koppel Warrink/Meier hoge ogen zou gooien, bleek al na de eerste partij. Daarin werden de kampioenen van 1993 afgedroogd. Aan het eind van een zeer lange middag werden de prijzen uitge- De leiders van buurtschappen en straten die willen deelnemen aan het achttiende Straatvoetbaltoer nooi worden uitgenodigd voor een vergadering op maandag 21 febru ari om 20.00 uur in de kantine van Blauw Wit op sportpark ;t Vlet- goor. Het toernooi wordt ditmaal (onder voorbehoud) gehouden op zaterdag 4 juni. In geval van deel name wordt verzocht reeds tijdens de komende vergadering het in schrijfgeld te voldoen. Het bedrag is afhankelij k van het totaal aantal deelnemende ploegen, maar zal ze ker niet meer zijn dan 75 gulden. Bij voldoende deelname wordt die avond tevens een poule-indeling gemaakt. „Heren leiders, laat het niet op elkaar aankomen, anders moet u een jaar wachten om weer mee te kunnen doen aan het straatvoetbaltoernooi!," aldus or ganisator Arie Ongena. reikt door niemand minder dan Nederlands kampioen en wereld kampioen singles Ronald Schol ten uit Den Haag die in het schnab belcircuit even tijd had vrijge maakt om Holten aan te doen. De combinatie Warrink/Meier ver sloeg in de finale het koppel Blauw/Schuppert. Bl-Go Ahead BI, 19.00 uur. ZAALVOETBAL: donderdag 10 fe bruari: Blauw Wit 1-Enter 1, 22.00 uur. Vrijdag 11 februari: Rood Zwart 2- Blauw Wit 2, 21.00 uur (vertrek 20.15 uur). Programma sporthal Programma voor de week van 12 t/m 18 februari. Zaterdag: 09.00-17.00 uur: TTV; 19.00-20.00 uur: AanstQOt. Zondag: 20.00-21.00 uur: Biesters. Maandag: 16.00-18.30 uur: Hockey club Holten; 18.30-23.00 uur: BCH. Dinsdag: 16.30-17.30 uur: Minto- nette (halve hal); 17.30-22.30 uur: Mintonette; 22.30-23.30 uur Blauw Wit. Woensdag: 18.30-22.30 uur BCH; 22.30-23.30 uur: J. Wegstapel. Donderdag: 16.00-22.00 uur SV Holten handbal; 22.00-23.30 uur: SV Holten All Stars. Vrijdag: 17.00-18.00 uur: Hockey club Holten; 18.00-23.30 uur: Min tonette. Voor reserveringen van nog vrije uren in het genoemde weekeinde kan men zich vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666, tst. 722). Erwin Leurink, Jeanet Brinks en het M-viertal van ponyclub De Bergruitertjes zijn respectieve lijk Sportman, Sportvrouw en Sportploeg van Holten 1993. Hun uitverkiezing werd vorige week bekend gemaakt tijdens de jaar vergadering van de sportcommis- sie in het clubhuis van Blauw Wit. Het was de elfde maal dat de sportprijzen werden overhan digd. De eerste maal was in 1983, toen motorcoryfee August Muller tot Sportman van Holten werd uitgeroepen. De feestelijke en pri ma georganiseerde gebeurtenis werd omlijst met een inleiding door Klaas Wilting, voorzitter van de Stichting Triathlon Almere, bij velen beter bekend als persvoor lichter van de hoofstedelijke poli tie. Sportcommissie-voorzitter Jan Schuchard wees onder meer op de aanzienlijk inzet van tal van vrij willigere bij kleine(re) en grotefre) sportevenementen. Jaarlijks hoog tepunt daarin noemde hij de tri athlon. Voorts wees hij op de nood zakelijke verbetering van het hoofdveld van 't Vletgoor, de in standhouding van zwembad Twenhaarsveld, de terugloop van het aantal jeugdleden van sport verenigingen en de mogelijkheid voor groepen om tegen een geredu ceerde prijs gebruik te maken van de fitnessruimte in de sporthal. Schuchard haalde een wit voetje bij seniorzwemmere, door aan te geven dat alle 65-plussere een gra tis seizoenabonnement voor zwembad Twenhaarsveld aange boden krijgen. Voordat de sport prijzen werden uitgereikt, gaf Klaas Wilting zijn gehoor enig in zicht in 'Sportsponsoring en sport- evenementen'. „Sponsoring is best moeilijk en keiharde business," zo verzekerde Wilting, die een flink aantal tips gaf, maar tegelijkertijd toegaf als bekende Nederlander 'gemakkelijker binnen te komen' bij bedrijven dan lokale vereni- gingsvoorzittere. Over de behan deling van sponsors door de Stich ting Triathlon Holten op de dag van de triathlon, had hij enkel lof. Voor de titel Sportvrouw waren behalve Jenaet ook Netty van Dijk (atlete) en Jannie Vastere (triatle te) genomineerd. Dat OKIA- touwtrekster Jeanet Brinks (26) als winnares uit de bus kwam, werd door de jury als volgt gemotiveerd: „De meest aansprekende touwt rekresultaten van 1993 staan op naam van Jeanet Brinks. Na enke le jaren geleden al eens deel uitge maakt te hebben van een 'gouden team', won ze in het afgelopen jaar tijdens de wereldkampioenschap pen touwtrekken in Wales met het Nederlandse damesteam gouden plakken in de 480- en in de 520 kg klasse." Naast Erwin Leurink (21) waren ook voetbalscheidsrechter Dick Beldman en voetballer Arno Knapen genomineerd voor de titeL Leurink werd de gelukkige. „Hij werd als 14-jarige lid van de SV Holten, komende van de SV Wijhe. Bij de SV Holten werd zijn voetbal talent snel opgemerkt, wat onder meer blijkt uit het feit dat hij als B- speler bij de A-jeugd speelde. Het wekte dan ook geen verbazing dat Erwin zich na enkele seizoenen in de kijker speelde bij de scouts van FC Twente en het rood-zwarte shirt voor het Twente-shirt werd verruild. Ondanks blessures, is Er win er in geslaagd zich in 1993 een vaste plaats te verwerven in de Twente-selectie. Daarmee is hij op dit moment de enige Holtense Het tweede team van de Holtense Badmintonclub speelde tegen het derde team van BC Deventer met twee vaste spelers, Pieter Aarsen en Hermanna Boode en twee inval lers, Peter Daane en Diny Broek- mate. Aareen won zijn enkelspel in drie games en Boode had haar winstpunt al na twee games op eenvoudige wijze gepakt. Peter Daane bood flinke tegenstand, maar na 15-5 en 15-9 ging het winst punt naar Deventer. Diny Broek- mate verloor haar partij, zodat de tussenstand 2-2 werd. In de dub bels verloren de heren en wonnen de dames. Pieter Aareen en Her manna Boode lieten in hun ge mengde dubbel duidelijk zien dat zij geen vast koppel waren en zij verloren hun partij dan ook in twee games. Peter Daane en Diny Broekmate, die altijd samen mixen, verloren hun partij na een flinke strijd in drie games. Eind stand 5-3 voor Deventer 3. Het vierde team was ook te gast in Deventer en speelde tegen Deven ter 5. Eerste heer Jan Jacobs ver loor met 4-15 en 7-15 en ook de tweede heer, Evert Wetering, ein digde met een bijna zelfde score (3- 15 en 7-15). Marijke Offenberg was ook niet opgewassen tegen de ster ke invalster van Deventer. Euge nie Roekevisch verloor de eerste game in de verlenging met 11-12, de tweede werd wederom in de verlenging beslist, maar nu in het voordeel van Holten, 12-9. De der de beslissende game won Roeke visch heel verassend met 11-0. Het winstpunt van de heren- en dames- dubbel ging vervolgens weer naar Deventer. In het gemengde dubbel van Evert Wetering en Marijke Of fenberg verzette Wetering werke lijk ontzettend veel (loop)werk, maar helaas mocht dit niet baten, 4-15 en 3-15. Ook Jan Jacobs en Eugenie Roekevisch maakten wei nig tegenpunten, zodat deze mid dag eindigde in een forse nederlaag voor het vierde team: 7-1. Zaterdag was het voor Blauw Wit 6 een bijzondere dag. Het was één van de teamgenoten Jan Geerlings) gelukt om via zijn werkgever Enkco aan prachtige shirts, broeken en kousen te komen. Wan algemeen directeur F.W.Noor dam werd het tenue in bijzijn van voorzitter Gerhard Kolkman ('Osje') in ontvangst genomen. Hopelijk inspireert de nieuwe outfit de spelers zodanig dat ze mede daardoor hun sponsor in het zonnetje zetten en tevens de punten behalen welke nodig zijn om de bovenste helft van de ranglijst te bereiken. Het complete elftal dankt Enkco voor het beschik baar stellen van de prachtige tenues. Op de foto v.l.n.r. staand: Freek Burgers, Dinand Kolkman, Rikus Kremer, Henk Smit, Renger Veldhuis, René Kolkman, Richard Verveda, namens de sponsor de algemeen directeur de heer W.F. Noordam en voorzitter Gerhard Kolkman. Voor ste rij v.l.n.r. Gerhard Meyerink, Henk Smit (2), Joost Boer, Maarten Brand, Gerrit Paalman, Martin Kerkdijk en Jan Geerlings. Henri ten Brinke leverde tijdens de Win termarathon van Apeldoorn een uitstekende prestatie door zijn •ersoonlijk record met maar liefet ±1 minuten te verbeteren. Zijn nieuwe 'PR' staat nu op 2 uur 56.30 min. Op het Asselse ronde (26,8 km) was er een prima tijd voor Leo Marissink 1.52.00) en ook Ap Koet sier deed het goed in 2.11.02. Op de mini-marathon (18,6 km) ging het wat minder met de Hol tense toplopers Egbert Veneklaas (1.04.52) en Meindert Koopman (1.09.55). Verbazend daarentegen was de eindtijd van veteraan Henk Mulder (1.07.40). Uitstekende ver richtingen waren er verder van Rob van Zoelen (1.19.24), Jos van de Spek (1.21.03) en Jan Schut (1.26.50). Daarna volgende al de eerste dames, natuurlijk Netty van Dijk (1.26.17), Joke Nijland in 1.27.51 en Diny Pasman in 1.28.05. Harry Heuvelmans en Evert Wes- sels maakte er een gezellige keu- velronde van en finlshden beide in 1.28.10. Wim Brinks deed het beter in 1.25.02. Marjet Marissink (1.31.22), Diny Arfman (1.38.17), Jet Moed, nauwe lijks trainend maar toch 1.35.18 en tenslotte de op wedstrijdniveau debuterende Francien van Ros- sum die na 1.49.32 heel erg moe, maar o zo voldaan binnenkwam. Voor zaterdag 12 februari staat de eerste wedstrijd van de PJGO- crosscompetitie in Bathmen op het programma. Zondag 13 februa ri is er een indoorwedstrijd in En schede. Tegen een sterk Markelup 1 toon de Mintonette 2 karakter door zich na een uitzichtsloze achterstand terug te knokken naar een 2-2 pun- tendeling. Aanvankelijk ging het van een leien dakje voor de Holten se mannen. Maar Markelup kwam na een 0-6 achterstand terug tot 10- 10 en stoomde door naar 15-11. De tweede set kende eenzelfde beel: een 5-8 voorsprong die door de aan- valskracht van de ploeg van trai ner Gerben Kuiper teniet werd ge daan: 15-10. Pas op het randje van de afgrond, bij een 13-6 voorsprong van de Mar- keloërs, kwam de grote ommekeer. Harrie ten Wolthuis en Aard Borg huis verrichtten verdedigend grote daden en aan het net was Jos Kamphuis op beslissende momen ten erg scherp. Dat was ook wel nodig want na een eindeloze ralley bij 13-13 zorgden Pim Gruitere en Jan Voogt voor de beslissende twee punten die Markelup moreel een flinke tik bezorgden die in de vierde set nog nadreunde. Minto nette nam daarin meteen vijf pun ten voorsprong en alleen in de slot fase kwam de Markelose ploeg nog even terug. Voor setwinst was die oprisping niet voldoende. Die ging met 12-15 naar Mintonette. voetballer met een volledige profs- tatus," aldus de jury. Van de drie genomineerde ploegen: SV Holten schaken (wegens inzet voor de jeugd), het kampioens OKIA- jeugdteam en het viertal Bergrui tertjes, werd de laatste tot Sport ploeg van 1993 verkozen. Het team bestaat uit Hens Janssen, Daniëlle van der Kaap, Brenda Kappert, Erwin Rietberg en Cindy Vossel- man. Instructrice Ineke Tijhaar- Kerkhoff sleepte de titel in 1988 met het achttal eveneens in de wacht. De motivatie voor de ver kiezing luidde: „Het M viertal van ponyclub De Bergruitertjes heeft op het onderdeel afdelingsdres- suur in 1993 eerste prijzen gewon nen op wedstrijden in Holten, Goor, Hellendoorn, Nieuw Heeten en Markelo. In Rijssen werd de Rabo-competitie gewonnen en als hoogtepunt in het seizoen werd in ,een toernooi met 16 andere vereni gingen het Overijssels kampioen schap behaald." Van wethouder Henk Westerik (sport) kregen de winnaars een oorkonde uitgereikt, Klaas Wilting bood hen de bijbeho rende plaquette aan. Menig sport bestuurder en sporter maakte van de gelegenheid gebruik om daarna in een prettige en ongedwongen sfeer een babbeltje met elkaar te maken. Woensdag 16 februari komt de be taalde jeugd van Go Ahead Eagles naar 't Vletgoor om daar een oefen wedstrijd te spelen tegen Blauw Wit BI. Voor de Blauw Wit jeugd een goede gelegenheid om zich in de kijker te spelen bij de scouts van de Eagles. De wedstrijd begint 's avonds om 19.00 uur. SOS5-Holten7. Na een te lange winterstop kwamen de 'Gaike-Tijgers' weer zeer goed gemutst te veld en het schrikbewind van voor de winterstop werd direct weer ge hanteerd. SOS had dus geen poot om op te staan. Onder leiding van Gaike de Souza Faria en good old Gerrit Markvoort speelde Holten 7 een zeer goede en geconcentreer de pot voetbal, waardoor de twee punten door evenzoveel doelpunten van Gaike, terecht voor Holten waren: 0-2 Wierden 5 - Holten 9. Het negende vertrok met een zeergrote spelersgroep naar Wier- den. Evenwel lukte het niet erg om tot scoren te komen en was het Wierden dat voor de rust twee maal keeper Jan Tuitert wist te passeren, mede omdat Mans van wege disciplinaire redenen één helft aan de kant moest blijven. In de rust werden de spelers opgeschrikt door de melding dat een van de spelers van Wierden onwel was geworden. Besloten werd toch door te spelen wat een geluk was voor Paul en Gerard, vanwege dezelfde disciplinaire maatregelen. Keeper Jan moest wegens een blessure in de rust het doel overlaten aan Mans. De tweede helft liet een iets gestructureer- der voetbal zien, maar door wat zelfzuch tigheid kwam het niet vlot tot scoren. Door dat de tegenstander nu erg veel ruimte kreeg voor de goal, wisten ze door goed uitgespeelde (en netjes klaargelegde bal len) uit te lopen tot 5-0. Toen redde John met een verwoestende knal de eer: 7-1. Rood Zwart 8 - Hotten 13. Eindelijk was het zover, de eerste punten voor Holten 13 en hoe!. Uit tactisch oogpunt werd N.L. disci plinair geschorst. Hierdoor kon Holten zeer voortvarend van start gaan. Binnen dertrg minuten stond Holten op een 3-0 voor sprong. Dankzij een aanvaring van de Hoolter spits en de stopper kon Hans vlak voor rust zelfs de 4-0 binnen tikken. Na rust begon voor Holten het moeilijkste deel van de wedstrijd. Binnen tien minuten scoorde Rood Zwart twee maal tegen. Holten pakte de draad weer op en dat betekende na een half uur 3-5. Vlak voor tijd kon Holten zelfs het zesde doelpunt scoren. Het wachten is nu op een ronde van o.a. Lucas voor de eerste ovenwinning. Blauw Wit 5 - Den Ham 6 Na drie maanden stilstand trad BW 5 aan voor de zesde wedstrijd deze competitie! De Den Ham doelman was echter de grote sta in de weg. Halverwege de eerste helft was het toch raak, toen Jaap Kruk vrij voor de keeper werd gezet en beheerst scoorde. Den Ham was echter niet geslagen en wist voor rust gelijk te maken: 1-1. Na rust bleef BW de ietwat sterkere ploeg. Werner Stam scoor de 2-1, waarna Gerke Stam met een fraai lob de score naar 3-1 tilde. De thuisploeg kreeg hierna veel kansen om de wedstrijd definitief te beslissen. Deels door pech en door onkunde lukte dit. Den Ham kreeg hierdoor nog uitzicht op een beter resultaat en wist 3-2 te scoren. Het vijfde behaalde hierdoor een krappe, maar toch ook knap pe zege. 3-2. Daarlerveen 5 - Blauw Wit 6 In het nieuwe tenue van Enkco speelde BW een goede eerste helft. De thuiswedstrijd was destijds met 3-4 nipt verloren. Ondanks het goede spel van BW was de koploper te sterk. Daarlerveen kwam met 2-0 aan de leiding. Via Martin Kerkdijk en Henk Smit (p) kwam BW knap terug. Voor rust maakte Daarler veen echter nog 3-2. Na rust met drie invallers toog BW te optimistisch naar vo ren. De score werd makkelijk opgevoerd tot 2-8. BW kreeg wel veel kansen, maar de afwerking was minimaal. Alleen Martin Kerkdijk wist nog voor een tegentreffer te zorgen. 3-8 Den Ham 7 - Blauw Wit 7 Tegen het hoog geklasseerde Den Ham kon BW voor rust weinig teweeg brengen. De te sterke vleu gelaanvallers scoorden 2-0, waarna Nico Beldman voor 2-1 zorgde. Hierna liep Den Ham uit naar 4-1. De score had veel hoger kunnen zijn, maar Henk Aanstoot stond verrassend goed te keepen, waardoor de schade nogal beperkt bleef. In de tweede In de onderlinge schietcompetitie van SV De Eendracht waren er de volgende uitslagen. Geweer klasse A: 1. D. Vincent (165); 2. G. Koopman (155); 3. G.J. Schuppert (154); 4. F. Hoes (141); 5. G.J. van Aefet (138). Geweer klasse B: 1. W. Paalman (163); 2. D. Jansen (153); 3. JA. Paalman (150); 4. A. Paalman (145). Geweer klasseC: l.B. Oplaat(152); 2. G. Jansen (147); 3. B. Tromop (139); 4. B. Kappert (137); 5. P. Kna- pe (125). Pistool: 1. G.H. Paalman (178); 2. H. Nekkers (168); 3. GA. Haverslag (162). Vuurbuks: 1. G. Jansen (85); 2. H. Nekkers (82); 3. G.H. Paalman (80); 4. D. Overmeen (81); 5. P. Knape (73). helft ging het bij BW beter, maar Den Ham scoorde 5-1BW vocht sterk terug en scoor de via opnieuw Nico 5-2. Uit een fraaie voorzet kopte Henk Deijk net naast het doel van Den Ham. De eindstand bleef hierdoor 5-2. Wierden B1 - Blauw Wit B1 In een doel puntrijke wedstrijd is BW erin geslaagd zich te revancheren voor de thuisnederlaag tegen de Wierdense ploeg. Weliswaar had den de Holtenaren het betere veldspel, maar Wierden vocht steeds goed terug. Tweemaal kwam BW op voorsprong, maar evenzovele male kwam de thuisploeg te rug. Rust 2-2. Na de rust hetzelfde beeid. Na een prachtige aanval werd het 2-3, maar ook nu hadden de gastheren een antwoord klaar 3-3. Ook een 3-4 voorsprong en een 4- 5 voorsprong voor BW wisten de Wierde- naren onschadelijk te maken, waardoor met een 5-5 eindstand een prachtige wed strijd gelijk werd afgesloten. 5-5. Blauw Wit C1 - Excelsior C3 BW kwam goed uit de startblokken in deze wedstrijd. De thuisploeg kwam via Nisander op een 1 - 0 voorsprong. Hierna vocht Excelsior sterk terug en wist voor rust gelijk te maken. Rust 1-1. Na rust kwam Excelsior al snel op voorsprong. BW begon hierna beter te voetballen en kreeg een groot overwicht. De thuisploeg kreeg veel goede kansen, maar wist het net niet te vinden, een gelijk spel zou zeker verdiend geweest zijn, maar de gescoorde goals brachten excelsior uit eindelijk toch de volle winst. Maandag 14 februari houdt Blauw Wit een extra ledenvergadering. Het bestuur vraagt op deze avond aan de leden toestemming en me dewerking om aan het bestaande clubgebouw een jeugdhonk te rea liseren. Hoe het één en ander in zijn werk gaat zal op deze avond uit de doeken worden gedaan. Hiervoor is inmiddels een aantal leden bena derd die zitting hebben genomen in de bouwcommissie en de techni sche aspecten duidelijk kunnen toelichten. De penningmeester zal deze avond het financiële plaatje toelichten. Ook is deze avond de activiteiten commissie nadrukke lijk aanwezig. De voorzitter van deze groep heeft ook enkele bijzon dere mededelingen aan de leden. Alle leden worden derhalve ver zocht om deze avond aanwezig te zijn. Op deze manier kunnen de leden hun eerste bijdrage aan een actief nevenseizoen leveren.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 9