<4,50 Ledenvergadering van Mannenkoor MONUTA ARCADA Uit buiten Holten Resultaten Blauw Wit Nieuwe commissieleden bij NBvP Dijkerhoek Verkeersquiz met educatief karakter 3-vruchtenvlaai 649.- ^•stikaIn" Topper voor DickBeldman 'Speakers' voor de kerktelefoon Jubileum SV Holten voetbal Blauw Wit ontvangt Achilles E. verzekert en verzorgt de uitvaart betrouwbaar en betrokken 05483 - 6 32 37 Juniordressuur bij Stal De Eik VLAAI VAN GE WEEK Atleten actief op indoorstrijd Bergruitertjes DE BLAUWE ENGEL VOOR EEN ROESTVAST STALEN VERTROUWEN ATAG i Slaawe€yet ATAG, DOORBRAAK IN SCHONE VERWARMING \N II joldersma b.v. BESTAAT 2 JAAR Pedicuren Manicuren Bruids Make-Up Acné behandelingen Holten, Dorpsstr. 63. Tel. 6 10 14 A.C.M. B.V., Herikeresweg 2A, Markelo, 05476-3373, fax 05476-3473. DONDERDAG 27 JANUARI 1994 HO 10 Eigen antenne- technische dienst Meenemertje Schotelantenne aluminium inkl. RTL4 decoder 100 zenders vrij programmeerbaar Schild 9A vTel. 05480-1^ Dinsdag gesleten, donderdag koopavorvj Dinsdag 1 februari houdt het Hol- tens Mannenkoor vanaf 20.00 uur de algemene ledenvergadering in de repetieruimte bij Schuppert. Bij de bestuursverkiezing stelt aftre dend algemeen-adjunct Henk Schuppert zich herkiesbaar. On danks veel inspanningen steeg het ledental van het HMK vorig jaar slechts met één zanger. Samen met de dames werd het nieuwe jaar ingezet met een Nieuwjaarsborrel waarbij vooraf enkele canons werden ingestu deerd. Ook was Herman Koopman van de Oudheidkamer present met een dialezing. De leden van het Holtens Mannen koor studeren momenteel hard op nieuwe stukken, maar aangezien er ook volop ruimte is voor ont spanning (en dus niet bij elk con- Uitvaartcentrum: Reilinksweg 8, Holten dag en nacht bereikbaar eert een nieuw repertoire kan wor den gepresenteerd) is nu gekozen voor een frequentie van drie con certen/optredens in de twee jaar. Voor dit jaar betekent dat een voorjaars- en een kerstoptreden en in 1995 een najaarsconcert. Op vrij dag 29 april is er een koorzanga vond met medewerking van diver se andere koren. Bij manege Stal De Eik werd de tweede wedstrijd van de winter- dressuurcompetitie voor junioren gehouden. De opkomst was groot en er werd fanatiek om de punten gestreden. Uitslagen: klasse A: 1. Karlijn Hospersmet Polly (133 pnt.); 2. Petrie de Jong met Polly (129 pnt.); 3. Maurits Houck metWoldi(128 pnt.); 4. Roxanne de Leeuw met Woldi (125 pnt.). Klasse BI: 1. Chrissy Heimeriks met Sona te (127 pnt.); 2. Johan de Jong met Sonate en Joyce Beumer met Sanny (125 pnt.); 4. Annemiek Toorneman met Bento (124 pnt.). Klasse B2: 1. Mientje Elzinga met Bento (127 pnt.); 2. Marije Lares met Sonate (126 pnt.); Jenifer Pasop met Woldi en Dorien Lares met Bento (125 pnt.). Klasse verzorgponies in handicap: 1. Silke Hesse met Amber (128 pnt./M1); 2. Marije Spakman met Pukkie (121 pnt./L1). Blauw Wit C1 - SDOL Cl. In de eerste helft was S.D.O.L. de sterkere ploeg. De Lutten- bergers combineerden beter dan BW. Wat het meest opviel bij de thuisploeg, was het tekort aan inzet. Nadat de Luttenbergers aan de leiding kwamen deed BW het wat beter. Er werden betere combinaties op de mat gelegd en ook ging de inzet omhoog. De gelijkmaker was op dat moment dan ook zeker verdiend 1-1. Toch kwam SDOL. voor rust nog op voorsprong, na een goede aanval doeltreffend af te ronden. Na rust toonde BW de oude vorm weer en ging de strijd gelijk op. De tweede helft bleef echter doelpuntloos, waardoor de wedstrijd op basis van de eerste helft werd beslist. 1-2. Blauw Wit 6 - Hulzense Boys 5. Na de winterstop begon het zesde met frisse moed en met fris voetbal. Renger Veldhuis liet eerst Henk Smit met een prachtige volley scoren en deed dit hierna zelf in de korte hoek. De gasten gebruikten hun vrije man slecht, maar kwamen voor rust nog wel terug tot 2-1door een vrije trap binnen te schieten. Na de rust was BW wederom sterker. Hulzen probeerde aan te dringen en leek even het overwicht te pakken. De aanval van de ploeg smoorde echter in de sterke BW verdediging. BW bestookte met snelle gevaarlijke uitvallen het Hulzen doel en wist hieruit ook tot scoren te komen. Eerst zette Martin Kerkdijk twee man en de keeper op het verkeerde been 3-1. Jan Geerlings wist de bal even later tussen een Tijdens de eerste bijeenkomst in het nieuwe jaar koos de afdeling Dijkerhoek van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen een aantal nieuwe commissieleden, in de kascommissie wordt Willy Stukker opgevolgd door Gerda Nekkers terwijl Geertje Holmer in de excursiecommissie de plaats in neemt van Ina Zandvoort. Uit de stel benen door te kriigen en bepaalde de reiscommissie vertrekken Johan- eindstand op 4-1. TTT na Wechstapel en Alie Klein-Tee- selink voor wie Jantje Koops en Thea Willemink in de plaats ko men. Als dank kregen de vertrek kende commissieleden een plantje aangeboden. RIJSSEN, ELSENERSTRAAT 2 Tel. 05480-2 11 84 Fax. 05480-211 84 Dagelijks vers uit Limburg Keuze uit meer dan 60 soorten Off. PFAFF dealer: Rijssensestraat 80 Nijverdal tel. 05486-1 30 30 abrikoos-ananas-kersen normaal 15.95 nu Maandag 7 februari houdt de afde ling Holten van Veilig Verkeer Ne derland weer de jaarlijkse ver keersquiz in zaal Vosman. Tradi tiegetrouw heeft die een educatief karakter, maar ook is er weer voor ontspanning gezorgd. Daarvoor zijn de Braandheultjes ingehuurd die ongetwijfeld voor een carnava leske stemming zullen zorgen. Teams van verenigingen, bedrij ven of buurten kunnen zich nog tot donderdag 3 februari opgeven bij P.B. Müller, Köllingserf 29, tel. 63803. De teams moeten uit drie personen bestaan. De deelname kosten zijn f 15,00 per team (te voldoen voor aanvang van de quiz in zaal Vosman). De avond begint om 20.00 uur precies, maar de deel nemers moeten voor die tijd aan wezig zijn. De quiz bestaat uit een vragenron de en een diaronde. Aan die diaron de kunnen ook individuele toe schouwers meedoen. De beste prestatie wordt beloond met de Huub Brands-wisselbeker. Ter dekking van de kosten wordt een verloting gehouden met aantrek kelijke prijzen. Overigens is WN Holten nog steeds op zoek naar een voorzitter en een penningmeester. Ook daar voor kan men tijdens de avond contact opnemen. Lochemse Schouwburg In 1990 won Reinder van der Naait de Wim Sonneveld-prijs en de pu blieksprijs op het Amsterdamse Kleinkunst Festival. Zaterdag 29 januari is deze cabaretier in Lo- chem met zijn programma 'Volg de pijlen'. Woensdag 2 februari staat de muzi kale komedie Little Voice van de Engelse schrijver Jim Cartwright op het programma. In dit door Ju les Deelder vertaalde (en naar het Rotterdams overgezette) stuk spe len Pleuni Touw, uiteraard Hugo Metsers en Vera Mann de hoofdrol len. Deventer Schouwburg Donderdag 27 januari wordt de voorstelling 'De Reiziger" van het Folkloristisch Danstheater inge leid door de regisseur Maurits van Geel en orkestleider Floor Min- naert. The Deep River Quartet komt vrij dag 28 januari naar Deventer met de theatershow Portrait. Zondag 30 januari is er een folklo- refestival uitgaande van Folk- stichting De Strijkstok, aanvang 13.30 uur. Jos Brink doet op dinsdag 1 febru ari de Deventer Schouwburg aan met het zelf geschreven blijspel 'Non Actief. Naast hem is er een hoofdrol voor Lucie de Lange. Donderdag 3 februari speelt het Vogler Quartet werken van Haydn, Kurtag en Schumann. Hans Liberg verzorgt vrijdag 4 fe bruari een avond vol vrolijke onzin met zijn programma 'Nu ook voor vrouwen'. Bestel tijdig om teleurstelling te voorkomen op op geldig t/m zaterdag 29 januari Voetbalscheidsrechter Dick Bel- dman, momenteel kandidaat voor de titel Sportman van Holten 1993, kreeg tot zijn verrassing begin deze week de derby toegewezen tussen DOVO en GVW, beide afkomstig uit Veenendaal. Het duel geldt tel kens als een spannende topont moeting. Diverse regionale omroe pen doen live verslag van de wed strijd, evenals het radioprogram ma 'Langs de lijn'. Het duel wordt gespeeld op het DOVO-terrein en begint om 14.30 uur. Omdat de radio geen geschikte aansluiting heeft of omdat er geen goede aansluitkabel voorhanden is, doen zich in Holten nogal eens problemen voor bij de ontvangst van de kerktelefoon. Vaak wordt een draagbare radio gebruikt met alle storingen vandien. De appara tuur is ook vaak moeilijk te bedie nen door bejaarden en invaliden. Speciaal voor kerktelefoon-abon nees is een luidsprekerbox te koop, die voorzien is van een ingebouwde versterker met luidspreker. De 'speaker' is onafhankelijk van een bestaande radioinstallatie en de geluidsweergave is goed regelbaar middels een draaiknop. De luid sprekerbox kost 175 gulden (inclu sief btw). Mocht dit bedrag een probleem vormen, dan kan in over leg met de diaconie van de her vormde kerk een betalingsregeling worden getroffen. Voor meer infor matie en aanschaf kan men zich wenden tot G. Vorkink, tel. 61590. Begin 1996 bestaat de afdeling voetbal van de SV Holten 75 jaar. Begonnen als HVC, later doorge gaan als W Holten en sinds enige tijd SV Holten. Het voetbaljubi leum wordt vanzelfsprekend met de nodige luister omgeven. Met het oog op de voorbereidende werk- zaaniieden is de vereniging op zoek naar voornamelijk oudere le den ('met een verleden'), die bereid zijn om zitting te nemen in een speciale jubileumcommissie. De voorbereidingen voor de te organi seren activiteiten kunnen niet al leen door het voetbalbestuur wor den verwezenlijkt. Belangstellen den kunnen zich melden bij Wim Klein Velderman (tel. 61399) of Freek ter Hoeven (tel. 61707). Na het officiële gedeelte kwam de heer Hofstede uit Bathmen aan het woord. Hij bracht in de streektaal op humoristische wijze gedichten van andere schrijvers, maar las ook voor uit eigen werk. Zaterdag staat voor Blauw Wit de thuiswedstrijd tegen koploper Achilles Enschede op het program ma. De ploegen troffe elkaar dit seizoen nog niet eerder. Afgelopen zaterdag moesten de Enschedeërs op eigen terrein genoegen nemen met een 1-1 gelijkspel tegen him naaste belager Vesos. Blauw Wit heeft met één wedstrijd minder ge speeld zes punten achterstand op Achilles. Willen de Holtenaren na de matige competitiestart dit sei zoen nog een rol van betekenis gaan spelen dan is daarvoor de volle winst vereist. Daarbij kan het team de steun van vele supporters goed gebruiken. 'IJs en weder die nende' begint de wedstrijd op 't Vletgoor om 14.30 uur en staat on der leiding van scheidsrechter Gottemaker uit Hellendoom. Op de open oostelijke indoorkam pioenschappen in Zwolle presteer de Niels Momberg goed op de 60 meter horden en het kogelstoten. Ook Bernadette Ogena deed het goed bij het kogelstoten en de 50 meter sprint (8.1 sec.). Zondags was het de beurt aan Pieter van Wieringen op de 60 meter sprint (8.2 sec.). Bij het kogelstoten viel hij net buiten de acht finaleplaat sen met een afstand van 11 meter, een persoonlijk record. Zaterdag 29 januari wordt de Sisu- loop gehouden in Almelo. Deze telt mee voor de Twentse crosscompe titie. Zondag 30 januari kan in Ma liënheem worden megedaan aan de Schalmloop over 2,5-5-10 en 21 kilometer. PC De Bergruitertjes nam deel aan een wedstrijd in manege Meen- drikboer in Markelo. Voor Nanda Kraaneveld was er een eerste prijs met Leto in de klasse B, cat. D. Tweede in deze klasse werd Henk- Jan Markvoort met Sharim. In de klasse B.B. was er ook een tweede prijs voor Wendy Kraaneveld met Leto. Tenslotte werd ook Marjan Nooteboom tweede met Amigo in de klasse L, cat.C. Brenda Kappert ging met Beauti ful Tiffany naar het indoorsprin- gen in Hellendoom en behaalde daar de zesde prijs in de klasse M, cat. D. De Blauwe Engel van Atag is een uitgebreid programma Super VR en Inox HR cv-ketels met en zonder warmwatervoorziening. Schoon, comfortabel, en met15 jaar 11 III garantie op de roestvast - stalen warmtewisselaar, j Zuinig met energie. Goed I j voor uw portemonnee en I i goed voor ons milieu. I Bel voor meer informatie of kom vrijblijvend even langs. T.T.L DENTAL C0MB Vennekesgaarden 67 7462 EA Rijssen Tel. 05480-2 00 30 Even fraai als veelzijdig. De nieuwe Seat Ibiza 1.3 CL. Met z'n 1.3 liter injectiemotor voelt-ie zich in de stad net zo goed thuis als op de snelweg. En dankzij z'n neerklapbare achterbank maakt u van de ruime vier persoons Ibiza in luttele seconden een bestelwagen van formaat. Terwijl z'n prijs daarentegen weer alles Gespecialiseerd in het vervaardigen van protheses. Reparaties klaar ter wijl u wacht. Vraag vrij blijvend inlich zins bescheiden genoemd mag worden. SCHOONHEIDSSALON service en onderhoud rijssen 05480 -14341 Op vrijdag 4 febr. wordt het gevierd met een grandioze korting van 25% op producten en behandeling. Ook als u deze dag een afspraak maakt voor een behandeling geldt 25% korting. Dus noteer het alvast in uw agenda. Tevens eleclrisch ontharen. (Ook via ziekenfonds) Consumentenprijzen inclusief BTW. exclusief kosten rijklaar maken, afgebeeld Ibiza GTI. Wijzigingen voorbehouden. Importeur Pon Car b.v.. Leusden. tel.: 033-951550.

Holtens Nieuwsblad | 1994 | | pagina 10