Paco wint Nachtvoetbal in sporthal 't Mossink Holten verdient tegen Saasveldia punt Gedeeltelijke revanche voor Blauw Wit: 1-1 Handbaldames nog steeds ongeslagen Tweede winst voor SV-jeugdschakers Loopsucces voor Gijs Marissink Zwembokaal voor Twenhaarsveld ZPC Sportief en prima spelgehalte Gelijkspel voor BCH 4 Mintonette 1 nu koploper Trainer Stam weg bij Blauw Wit Blauw Wit naar DVO HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Eerste prijs voor Chantal Sluiter Klaverjassen DONDERDAG 16 DECEMBER 1993- Sportain Hotten Ook in de laatste thuiswedstrijd van dit jaar behield het dames I- team van SV Holten handbal de ongeslagen status. Van Broekland, een van de betere middenmoters, werd met 14-6 gewonnen. Vooral verdedigend klopte het prima bij Holten. Met afwisselend spel (bre ak outs en rustig opgezette aanval len) bereikte men een 6-3 voor sprong bij de rust, mede te danken aan doel vrouw Jolanda Paalman die o.a. twee strafworpen keerde. In de tweede helft kwam Broek land er nauwelijks meer aan te pas. Scores: Annemarie van de Maat 5; Judith Tiekink, Monique Plantin- ga 3; Margot ter Schure 2; Patty Schoemaker 1. De heren speelden uit tegen Ty foon 3. De eerste helft ging gelijk op resulterend in een 8-8 ruststand. Ook de tweede helft gaf dat beeld te zien waarna een ongelukkige handelwijze aan de wedstrijdtafel (te lang doortellen bij een Holtense twee minutenstraf) de ommekeer bracht. Tyfoon kon een kleine voorsprong nemen en daar kwam Holten niet meer over heen: 22-17. Een door blessures verzwakt da mes 2 leed tegen Overwetering veel balverlies en stond bij de rust dan ook met 4-1 achter. Daarna pakte Holten de zaken wat feller aan en kwam terug tot 4-3. In het laatste kwartier werd de wedstrijd rom meliger met veel tijdstraffen. Over wetering profiteerde daar het meest van: 11-5. Scores: Ineke Leeftink 2; Harriet Barvelink, An nemarie Wijnberg en Diny Heijda 1. Dames junioren moest thuis tegen Achilles keepster Wietske Schooi en missen. Hoewel Holten goed speelde en ook scoorde, stond Achilles bij de rust al met 5-12 voor. Daarna bleef Holten goed tegen spel bieden, maar waren de gasten te sterk: 8-19. Jeugd Meisjes A speelde uit tegen Haarle in de eerste helft te statisch. Haarle nam daardoor een 4-1 voorsprong. Weliswaar ging het na de rust be ter, maar meer dan een 8-2 neder laag zat er niet in. Meisjes B blijft winnen. Uit tegen Achilles werd prima verdedigd zo dat de tegenstander niet één keer aan scoren toe kwam. Via 0-3 bij de rust werd het een 0-7 overwinning. Jongens B boekte een regelmatige 16-11 overwinning na bij de rust met 7-5 te hebben geleid. De welpen wonnen hun eerste wed strijd van de competitie. Uit tegen Haarle werd het na een spannend duel 10-11. Ook de mini's wonnen hun eerste wedstrijdjes. Tegen HHZD werd hdt 4-0 en tegen Broekland 1-0. De jeugdschakers van de SV Hol ten wonnen voor de tweede achter eenvolgende keer een competitie wedstrijd. Met 3,5-0,5 werd Raalte verslagen. Bart Lubberdink, Rein IJmker en Paul Noordam haalden het volle punt binnen terwijl Roel Roele voor een remise zorgde. De oudere schaakcollega's deden het een stuk minder met een 5,5-2,5 nederlaag tegen Drienerlo I. Hol ten moest verzwakt aantreden. Er waren snelle nederlagen voor Theo van Lindenberg en Ton van Oyen terwijl Dinant van Beek en Gerrit Luggenhorst remise maakten. Toen ook Ben van der Griendt niet verder kwam dan remise en Hans van Oyen verloor, was het pleit al beslecht. Weliswaar was Henk van Beek nog bezig ijzer met handen te breken, maar uiteraard ging ook dat fout. Karl Heinz Leisten was de enige die een winstpartij op zijn naam bracht. Resultaat was een iets geflatteerde nederlaag omdat met name Ton van Oyen en Henk van Beek over minstens gelijk waardige stellingen beschikten. In de interne competitie viel een daverende verrassing te noteren doordat Erik Bosman met zwart eerste teamspeler Hans van Oyen naar de slachtbank voerde. Ton van Oyen won de topper tegen Joep Middelink, de eerste keer dat hij hem versloeg. Omdat ook Dick van der Knaap won (van Henk van Beek) blijven beide kemphanen aan de kop van de ranglijst. Verder viel er geen enkele remise te note ren. De overige uitslagen: Karl Heinz Leisten-Cees Olij 0-1; Ben van de Griendt-Bertus van Beek 1- 0; Jan ten Velde-Theo van Linden- berg 0-1; Eric Mondeel-Gerrit Ste vens 0-1; Jan van Calcar-Diane Aanstoot 1-0. Winnaar Paco in actie tegen De Zaagmolen Foto Ten Velde Blauw Wit SENIOREN: DVO-Blauw Wit, 14.30 uur (vertrek 12.45 uur); Blauw Wit 3-Vroomshoopse Boys 4,14.30 uur; Blauw Wit 4-Markvogels 2, 14.30 uur; Blauw Wit 5-Vrooms- hoopse Boys 7, 12.30 uur; Blauw Wit 7-Blauw Wit 6,14.30 uur. JUNIOREN: De Zweef Bl-Blauw Wit BI, 14.00 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit D2-Enter Vooruit D3,10.00 uur; Blauw Wit E2-Excel- sior E4, 10.00 uur. ZAALVOETBAL: donderdag 16 december: Blauw Wit 3-Rood Zwart 3, 22.00 uur. Maandag 20 december: De Zweef 1-Blauw Wit 1, 20.00 uur (vertrek 19.15 uur); ZW 2-Blauw Wit 2, 20.00 uur (vertrek 19.15 uur). SV Holten SENIOREN: Heracles-Holten 14.30 uur (vertrek 12.30 uur); Hol ten 2-SOS 2, 10.00 uur; MW 3- Holten 3, 10.00 uur (vertrek 08.45 uur); Holten 4-SDOL 2, 10.45 uur; Holten 5-Almelo 3, 09.00 uur; Hol ten 6-LAP 4,10.00 uur; Wierden 3- Holten 7, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); SOS 6-Holten 9, 09.30 uur (vertrek 08.15 uur; Holten 10-PH 17, 10.00 uur; Haarle 6-Holten 11, 10.45 uur (vertrek 09.30 uur); RV 3- Holten 12, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Holten 13-Twenthe 7, 10.45 uur. De uitwedstrijd van het vierde team van BCH tegen Trefzeker 4 werd een 4-4 gelijkspel. Thuis was er nog gewonnen met 6-2. Harry Knuiman verloor de eerste game met 17-16 en de tweede met 15-6. Harrie Menkhorst had geen grote problemen en won. Eugenie Roe- kevisch verloor de eerste game met 11-7, won de tweede met de zelfde cijfers. In de beslissende derde game werd een achterstand van 10- 3 omgebogen naar een voorsprong van 11-10, maar toen sprong de shuttle tot drie ker toe (op match point) uit, waardoor de dame uit Dalfsen alsnog won. Karin Lang kamp won de eerste game gemak kelijk, maar moest in de tweede game een achterstand ombuigen in een overwinning wat door een goede service lukte. De herendub- bel liep daarna slecht. De dames maakten dit weer goed door hun dubbel te winnen. Eugenie Roeke- visch en Harrie Menkhorst sloegen in hun gemengd dubbel te veel uit en verloren. Karin Langkamp en Harry Knuiman zorgden voor het vierde punt door in de beslissende derde game via een verlenging te winnen. Bij het indoorspringen van PC De Eschruitertjes in Wierden was er voor Chantal Sluiter van PC De Bergruitertjes een eerste prijs in de klass L, categorie C. Met Surprice behaalde ze tevens een derde prijs in het progressief springen klasse L, cat. C. JUNIOREN: Holten Al-Dos'37 Al, 14.30 uur. Handbal Zaterdag 18 december: MB thuis tegen Voorwaarts om 14.45 uur; JB thuis tegen Erix om 14.00 uur; mi ni's toernooi in Bathmen van 09.30 tot 11.30 uur (vertrek 08.45 uur). Zondag 19 december: Heren uit tegen Schalkhaar 2 om 16.40 uur (vertrek 15.55 uur); Dames 1 uit tegen Wesepe om 10.45 uur (ver trek 09.45 uur); Dames jun. B uit tegen Zwolle om 10.00 uur (vertrek 09.00 uur). Volleybal Vrijdag 17 december: Dames 1- Flash 2,20.15 uur; Dames 2-RAC 2, 21.30 uur; Heren 2-HVC 2, 21.30 uur; Heren 3-Flash 6, 21.30 uur; Mixed C-Deve 2,18.45 uur; Meisjes A-Flash 1, 18.45 uur; Meisjes B- Flash 2 18.45 uur. Programma sporthal Programma voor de week van 18 december t/m 24 december. Zaterdag: 09.00-12.00 uur: Blauw Wit; 12.00-14.00 uur Blauw Wit; 14.00-15.30 uur NHV; 19.00-20.00 uur: Aanstoot; 20.00-21.00 uur Beu- seberg. Zondag: 20.00-21.00 uur: Biesters. Maandag: 16.00-18.30 uur: Hockey club Holten; 19.00-22.30 uur: BCH. Dinsdag: 16.30-17.30 uur: Minto- nette (halve hal); 17.30-22.30 uur Mintonette; 22.30-23.30 uur: Blauw Wit. Woensdag: 19.00-22.30 uur: BCH; 22.30-23.30 uur: J. Wegstapel. Donderdag: 16.00-22.00 uur SV Holten handbal; 22.00-23.30 uur: SV Holten All Stars. Vrijdag: gesloten vanaf 17.00 uur. Voor reserveringen van nog vrije uren in het genoemde weekeinde kan men zich vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666, tst. 722). Sportief en van zeer hoog gehalte. Zo kwalificeerde organisator Arie Ongena het Nachtvoetbaltoernooi dat van vrijdag op zaterdag ge houden werd in sporthal 't Mos sink. Na vele jaren als tweede, derde of vierde te zijn geëindigd, ging de ploeg Paco ditmaal met de eer strijken. De finale tegen De Wippert werd met 3-2 gewonnen. Derde werd De Zaagmolen, vierde de Dorpsstraat. Het toernooi was traditiegetrouw georganiseerd door Ongena en de familie Keulen van de sporthal. Negen ploegen wierpen zich in de strijd om de Mossink-beker. Per wedstrijd moesten de heren een klein kwartier 'aan de bak'. Vol gens Ongena werd niet alleen kwa litatief goed gevoetbald, ook het sportieve aspect werd hoog in het vaandel gehouden. In vierentwin tig wedstrijden werd slechts twee maal een speler voor twee minuten het veld uitgestuurd. „En zo hoort het ook. Ze moeten weten waar ze aan toe zijn," constateerde Onge na na afloop. Blessures deden zich niet voor. Met een 0-3 winst in de uitwed strijd tegen RAC 3 namen de heren van Mintonette 1 de koppositie over. In Almelo verliep de eerste set snel en soepel met flitsende aanvallen van alle zes spelers. Bin nen een kwartier was het 6-15. De tweede set werd zelfs nog sneller afgewerkt: 4-15. Pas in de derde set ging het wat moeizamer omdat ook de vermoeidheid toesloeg. Desondanks ging ook deze set naar de Holtenaren (5-15) die met twee belangrijke punten naar huis kon den. Het publiek, in grote getale aanwe zig, genoot van diverse spannende confrontaties. De eerste halve fina le ging tussen De Wippert en De Zaagmolen: 2-1. De tweede tussen de Dorpsstraat en Paco, die na 'dubbel blank' (0-0) via strafschop pen beslist moest worden. Paco won met 3-4. De strijd om de derde en vierde plaats, tussen De Zaag molen en de Dorpsstraat, eindigde na de reguliere speeltijd ook al in een gelijke stand: 2-2. Na een aan zienlijke hoeveelheid strafschop pen viel deze uiteindelijk in het voordeel uit voor de Dijkerhoe kers: 13-12. De heren van De Wip pert en Paco bestreden elkaar ten slotte om de hoogste eer in de fina le. Paco trok daarbij aan het lang ste eind en sloot de confrontatie af met een 2-3 winst. De wedstrijden stonden onder leiding van de scheidsrechters Henk Roverts uit Goor en Willy Boedhoe uit Ensche de. Ook na de prijsuitreiking rond de klok van drie, bleef het nog geruime tijd gezellig in de kantine van de sporthal. De totaaluitslag: 1. Paco; 2. Wippert; 3. Zaagmolen; 4. Dorpsstraat; 5. Eertjes; 6. F.C.; 7. PAP; 8. Borkeld; 9. Beuseberg. Holten C1 - Tukkers C1. In deze gelijkop- gaande wedstrijd wist Holten zich in de eerste helft vele kansen te creëren. Toch werd voor de rust slechts eenmaal ge scoord (1-0). In de tweede helft begonnen de Tukkers iets feller waardoor de stand werd teruggebracht tot 1-1. Holten herstel de zaken door 2-1 aan te tekenen. Na de gelijkmaker van de Tukkers leek het er lange tijd op dat het 2-2 zou blijven, maar in de laatste minuut wist holten toch de over winning naar zich toe te trekken (3-2). Holten C2 - SWN C2. Holten C2 moest deze wedstrijd helaas met 10 spelers spe len. Invaller keeper Jan Maarten speelde een goede wedstrijd, maar kon niet verhel pen dat SWN erin slaagde om vlak voor rust een 0-1 voorsprong te nemen. De thee in de rust had Jan blijkbaar goed gedaan, want amper terug in de wei wist hij het mooiste doelpunt van de wedstrijd voor zijn rekening te nemen. Met de wind in de rug slaagde SWN er nog in om uitte lopen naar een 1-4 overwinning. Haarle D1 - Holten Dl. Holten begon deze wedstrijd goed. Door goed combinatie voetbal werd het vlak voor rust 0-1 door Jeroen. Na de rust zakte Haarle ver terug en werd het gemakkelijk 0-6 door doelpunten van Jeroen (2x), Eelco, Mark en Wilfred. Holten is door deze overwinning op een keurige 2e plaats gekomen. Holten D2 - Nijverdal D1. In deze rommeli ge wedstrijd bleek al snel dat Nijverdal een maatje te groot is voor Holten. Een wed strijd waarin Holten 90 minuten tot verde digen werd gedwongen resulteerde mede door een aantal eigen doelpunten in een 0- 16 nederlaaa. Holten E1 - DES E1De eerste helft van deze match gaf een goed voetballend Holten te zien in een gelijkopgaande wedstrijd. DES was met de afronding echter succesvoller dan Holten zodat er werd gerust met een 0- 2 stand. Na de rust kreeg Holten te doen met een sterker DES dat de voorsprong wist uit te bouwen tot 0-4. In de slotfase kwam Holten nog wel terug, maar de goe de inzet bracht niet het gewenste resultaat. Holten begon deze wedstrijd met keeper René Landeweerd die moest invallen voor de geblesseer de Erwin Stukker. In de vijfde mi nuut al kwam de eerste kans door dat Ep Boode na het onderschep pen van de bal voor de verdedigers langs kruisde. Het schot werd ech ter geweerd door de verdediging. Twee minuten later drong Holten opnieuw aan bij Saasveldia. Geert Brands werd echter in het zestien meter gebied neergelegd, maar kreeg geheel onterecht een vrije trap tegen in plaats van een penal ty. Al snel bleek dat Saasveldia moeite had met het goede spel van Holten. Een goede pass van Mark Nijland werd door Rob Somer niet benut. In de 28e minuut werd Saas veldia gevaarlijk, maar René Lan deweerd greep goed in. Holten gaf het initiatief uit handen waardoor Saasveldia enkele kansen kreeg. Een schot van Geerd Brands naast het goal leek Holten weer in de wedstrijd te brengen, terwijl een goede pass van René Bannink op Mark Nijland resulteerde in een schot op de paal. Erik Broekmaat lette goed op en tekende in de 38e min door een hard schot de 0-1 aan. Na de rust kwam Saasveldia sterk opzetten, maar René Landeweerd wist erger te voorkomen. Na 10 minuten kreeg Saasveldia een vrije trap. Holten stelde de muur incorrect, zodat P. Geerdink de bal dwars door de muur in het doel kon schieten(l-l). Door treuzelen in de achterhoede wistt M. Geerdink in de 60e minuut Saasveldia aan de leiding te brengen. Holten kwam echter weer sterk opzetten. Een vrije trap van Mark Nijland werd niet goed verwerkt door de keeper. Een zeer attente Rob Somers rea geerde snel, maar de keeper ver terugspeelbal van Saasveldia, om speelde de keeper en scoorde be heerst 2-2. In de 80e minuut bracht Rob Somer Holten bijna aan de leiding, maar het houtwerk hield de tegenstander nog op de been. In de slotfase drong Saasveldia aan. Enkele hachelijke momenten vol gen, maar Holten bleef op de been en nam verdiend een punt mee naar huis. Holten E2 - SDOL E2. Een speler van SDOL die ongetwijfeld met zijn voortreffelijk voetbalkunsten menig scout langs de zijlijn liet genieten wist met enkele solo acties maar liefst 8x te scoren. Holten probeerde weliswaar wat terug te doen, maar kon tegen dit voetbalgeweld geen vuist maken. Holten E3 - Excelsior E5. Een sterk aanval lend Holten wist tegen Excelsior voor de rust slechts eenmaal te scoren door Rob. Na de rust wist Excelsior zelfs nog tegen te scoren. Mede door de goede inzet aan de kant van Holten werd dit gelijkspel al snel ongedaan gemaakt door doelpunten van Egberts, Arjan, Rencon, Kevin en Paul. Holten F2 - De Zweef F4. Een goede wed strijd van Holten, waarbij Marcel de ope nings treffer voor zijn rekening nam. Na deze openingstreffer was het hek van de dam, Roelf-Jan scoorde tweemaal en Rick nam wist maar liefst driemaal te scoren. In de tweede helft demonstreerde nieuweling Thijs zijn voetbalkunsten door op een pri ma manier te scoren. Hierna namen Rick en Diederik ook nog ieders een doelpunt voor hun rekening, zodat de eindstand 9-1 werd. De jeugdafdeling van Blauw Wit moet op zoek naar een nieuwe jeugdtrainer. De laatste seizoenen was Henry Stam jeugdtrainer bij Blauw Wit. Wegens werkomstan digheden moet hij het trainer schap evenwel even laten voor wat hetis. Hierdoor is de jeugdcommis sie gedwongen om uit te zien naar vervanging. Vrijdagavond 17 december is er voor leden en donateurs van Blauw Wit een klaveijasavond. De activiteitencommissie rekent op een vol clubhuis, omdat velen te kennen hebben gegeven dat ze aan het eind van het jaar nog graag een keer willen 'jassen'. Aan de voora vond van Kerst, zal deze avond dan ook in het teken staan van dit feest. De meest gelukkige loters kunnen zelfs hun kaartje leggen onder de kerstboom. De clubhuis- groep zal de kaarters ondersteu nen met een hartige hap. de avond begint om 20.00 uur in 't clubhuis op 't Vletgoor. Voor SV-Holten jeugdatleet Gijs Marissink was er bij de jongens pupillen-B in Losser weer succes. Hij won onbedreigd de 1000 meter werkte de bal tot hoekschop. In de *n een tijd van 4.10 min. Dit bete- Blauw Wit heeft zich in Hellen- doorn tegen Vesos slechts gedeel telijk kunnen revancheren voor de forse nederlaag eerder dit sei zoen op eigen terrein. In een meer spannende dan goede wedstrijd werd door beide teams met veel inzet gestreden om de volle winst, maar het bleef 1-1. Blauw Wit moest wegens blessu res, naast Hans en André Stam, ook Wim Barvelink en Jan Nij- kamp missen. Johan Bosschers en John-Paul Akkerman namen hun plaatsen in, terwijl voorts de jeug dige Dirk-J an Beldman als back de voorkeur had gekregen boven Ger- ben Beldman. In de beginfase de den zich geen kansen voor. De weer goed op dreef zijnde Leo Aanstoot probeerde het met een hard af standsschot, doch de Vesos-doel- man reageerde attent De eerste goede kans was voor Johan Bolink, doch hij mikte na goed voorberei dend werd van John-Paul Akker man uit vrije positie over. Kort daarna kwam Johan Bosschers on verwacht in vrije positie, hij strandde echter op de uitgekomen keeper, waarna Johan Bolink de terugspringende bal naast schoot. In de laatste fase van de eerste helft waren de beste kansen voor de thuisclub. Doelman Uilko Spij ker behoedde zijn ploeg voor een achterstand. Na de rust was er een agressiever Blauw Wit te zien. Vesos werd in de verdediging gedrongen. Johan Bo link kreeg echter ook zijn derde kans er niet in. De moegestreden John-Paul Akkerman werd gewis seld voor Gerben Beldman. In de zestigste minuut kwam Blauw Wit op voorsprong. Na een goed opge zette aanval wist Gerwin de Velde Harsenhorst de door Jan Vrugte- veen vanaf rechts laag voorgege ven bal, beheerst en onhoudbaar af te ronden (0-1). Vesos kreeg het door tegenslag even moeilijk, doch de Holtenaren wisten daarvan niet te profiteren. Geleidelijk aan nam de thuisclub het initiatief over en werd Blauw Wit in de verdediging gedrongen. Vijf minuten voor af loop leek dat de gelijkmaker op te leveren, doch Dirk-Jan Beldman wist met geluk via de paal de bal van de doellijn te halen. Bij de volgende aanval viel echter toch de gelijkmaker, toen de bal in een onoverzichtelijke situatie voor de voeten van de getructe linksbuiten Bernard Heerink caramboleerde die van dichtbij geen moeite had de bal in het doel te werken (1-1). 72e minuut was het wel raak. Geert kende zijn derde overwinning in de Brands reageerde attent op een Twentse crosscompetitie. Eerder Met een derde plaats achter De Tippe uit Heino en Het Ravijn uit Nijverdal behaalden de zwemmers en zwemsters van ZPC Twenhaars veld in Nijverdal een eervolle derde plaats in de strijd om de 'Van Buur- en-bokaal'. Aangezien volgend jaar om een andere bokaal wordt gezwommen, ging deze fraaie be ker naar de vereniging die hem de laatste jaren het vaakst had ge wonnen. Dat bleek ZPC Twen haarsveld die dus op een fraaie aanwinst voor de prijzenkast kan rekenen. De Holtense delegatie bestond in Nijverdal uit zestien personen. In dividueel waren er eerste prijzen voor Michel de Vries (50 meter schoolslag tot 14 jaar) en Sander Stoevenbelt (25 meter schoolslag keer derde. tot8jaaren25 meter vrij e slag tot 8 jaar). Tweede plaatsen waren er voor Lars van Zon (50 meter schoolslag tot 12 jaar, Lesley Mul ler (25 meter schoolslag en 25 me ter vrije slag tot 10 jaar), Arjan Bouwman (25 meter schoolslag en 25 meter vrije slag tot 10 jaar), Michel de Vries (50 meter rugslag tot 14 jaar) en Jolanda Beusink (50 meter vrije slag tot 14 jaar). Derde tenslotte werden Kim Kortlever (50 meter schoolslag vanaf 14 jaar), Martin Podt (50 meter schoolslag, 50 meter vrije slag en 50 meter rugslag vanaf 14 jaar) en Anne Doorninck (50 meter vrije slag tot 12 jaar). Twenhaarsveld werd in de estafettes twee keer tweede en een won hij al de Pingelloop in Haaks bergen en de Herikerbergcross in Markelo. Ook andere Holtenaren namen deel aan deze Kerstcross op het rulle Zandbergen-parcours. De hele familie Marissink deed het so wieso prima in het verre Losser. Zowel Leo bij de heren veteranen over 10 kilometer als Marjet Maris sink bij de dames veteranen pak ten de derde plaats. Voor zaterdag 18 december staat in Almen de Berkelloop op het pro gramma over 2,5-5-10 en 21 kilome ter. Ook op zaterdag is er in Rijssen de Schwarzwaldcross over 1,5-2,5- 6 en 10 kilometer. Zondag 19 de cember wordt in Luttenberg de Wintercrossloop gehouden over 2, 4 en 10 kilometer. Zaterdag 18 december staat voor Blauw Wit nog een inhaalduel te gen DVO in Almelo op het pro gramma. Het is Blauw Wit zelden gelukt op het kleine DVO-veld de volle winst te behalen. De ploeg is er echter alles aan gelegen deze laatste competitiewedstrijd voor de winterstop met de volle winst af te sluiten. De wedstrijd in Almelo begint om 14.30

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 7