Extra Kerst-koopavon DEELNAMEFORMÜLIER WAARDEBONNEN van de Holtense handels vereniging t.w.v. 100 - 75.- en 50.- van die 10 heerlijke taarten. of één I Het werkt als volgt: woensdag 21 en donderdag 22 december tot 21.00 uur Vrijdag 24 en 31 december om 16.00 uur gesloten. Op de koopavond rijdt de kerstman door het dorp. DONDERDAG 16 DECEMBER 1993' Kans op 50% gratis kopen in Holten 27 28 29 30 De spreuk luidt dus: Ingeleuerd door: Naam: Adres: Woonplaats Postcode: Telefoon: Naam adverteerder: 1 Letter: Deelnameformulieren inleveren voor 30 december a.s. De prijswinnaars worden bekendgemaakt in deze krant van 6 januari a.s. en ontvangen bovendien schriftelijk bericht. Winkeliers en medewerkers van deze krant zijn uitgesloten van deel name. Een onafhankelijke jury zal bepalen wie voor een priis in aan merking komt. Deze week vindt u in deze krant in een groot aantal advertenties een blokje met een genummerde letter. Bijvoorbeeld: De bedoeling is dat u de gevonden letters combineert tot een spreuk die betrekking heeft op winkelen in Holten. Moeilijk is het in geen geval, want de nummers geven de volgorde van de letters aan. Maak vervolgens de slagzin zo origineel mogelijk af en u maakt kans op een prijs. Kijk dus de advertenties in deze krant goed na en vul de gevonden letters in, in onderstaand formulier. Vergeet niet uw naam, adres, etc. te vermelden en lever het deelnameformulier voor 30 december in bij het kantoor v/h Holtens Nieuwsblad, Kerkhofsweg 18, Holten. VEEL PUZZELPLEZIER Winnaars worden bekendgemaakt in het Holtens Nieuwsblad, en elke na de trekking bij de winkels, waar de rode bussen staan. 1). De kerstaktie duurt van donderdag 16 t/m donderdag 23 december 1993. 2). Bij aankoop van 10 - ontvangt u een bon. 3). Deelnemerskaart invullen en samen met de bonnen in de enveloppe doen. (enveloppe en deelnemerskaarten verkrijgbaar bij de winkeliers). 4). Enveloppe sluiten en voor winkelsluitingstijd in de rode bussen deponeren. Kontrolestrook bewaren. 5). Voor ten minste 10.- en max. 2000.- aan bonnen in één enveloppe. 6). Trekkingsdata: 20, 22 en 27 december. 7). Vroeg ingeleverde bonnen dingen elke trekking mee. 8). Bent u winnaar, dan wordt uw deelnemerskaart veranderd in een waardecoupon: ter waarde van 50% van het vermelde bedrag.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 10