Sint vindt in elke prijsklasse een leuk kado if? m tfilll Horloge nog altijd een prima Sinterklaaskado TP 47.12 Kolossale kado-katalo Pakjesavond hoeft niet duur te zijn Met het nog steeds groeiende aanbod van verschillende soorten speelgoed wordt de taak van de Sint steeds zwaarder. Fabrikanten en leveranciers hebben hier ech ter rekening mee gehouden en geven de Goedheiligman de gelegenheid om in elke prijsklasse een leuk kado te vinden. ging waarneembaar wat betreft spelcomputers. Bijvoorbeeld de draagbare spelcomputer Mega Duck. Het apparaatje komt voort uit de al enige jaren bekende Game Boys, spelcomputers die je overal mee naar toe kunt nemen om er spelletjes op te kunnen spe len zonder dat je daarvoor een tv- toestel nodig hebt. De Mega Duck is er al in een eenvoudige uitvoe ring, incl. 2 spellen, voor f49,-. Een meer geavanceerde uitvoe ring met stereogeluid, volume- en contrastregelaar, oortele foon, incl. de spelcassette Brickwall kost f 79,-. Een bezoek aan de speelgoedza ken en warenhuizen zal snel duidelijk maken dat het aan bod èn verschil in prijs zeer groot is. Het eigen budget zal hierbij natuurlijk de doorslag gevende rol spelen. Voor kinderen vanaf 4 jaar is voor slechts f 4,95 de magische trilpen te koop. In deze pen zijn 5 kleur- vullingen opgeborgen. Door een schuifje over te zetten begint de pen zachtjes te trillen. Wie dan bijv. zijn naam schrijft, ziet die in prachtige kriebeltjes verschijnen. Hobbyset De Rubber Hobbyset biedt vol doende mogelijkheden om kinde ren geruime tijd op een leuke ma nier bezig te houden. Deze doos bevat materiaal om allerlei leuke sieraden te maken. Kleurige haar spelden, maar ook broches en oor bellen behoren tot de mogelijkhe den. Deze hobbydoos is voor zo'n f 10,- op de markt. Educatief Voorbespeelde kindervideobanden maken een enorme ontwikkeling door. Naast teken- en kinderfilms komt de nadruk steeds meer te lig gen op de educatieve waarde. Allerlei hedendaagse zaken wor den op een leuke en onderhouden de manier aan de orde gesteld. Spelcomputers Er is een tendens van prijsverla- Speelgoed in verschillende prijsklassen, zoals de Rubber Hobbyset. een voorbespeelde kinderx'ideoband, de trilpen en een spelcomputer. Het horloge blijft een ge wild geschenk. Op menig verlanglijstje van volwas sen vrienden van de kin dervriend prijkt dit prakti sche sieraad op de eerste plaats. Voor de Goedhei ligman niet altijd een ge makkelijke opgave om het juiste klokje te vinden, want het aanbod is enorm en smaken verschillen. Wie de voorkeur geeft aan meer klassieke modellen zou bij het samenstellen van het verlanglijstje eens moeten kijken naar het Vaugirard horloge uit de Yves Saint Laurent Collection. Evenals Horlogemodel Vaugirard van Yves Saint Laurent de modellen Boetie en Louisiane is dit horloge sober en elegant. Het is uitgevoerd in de trend van de jaren negentig-filosofie van de ontwerper. Zwitserse maketij Kenmerkend voor het horloge zijn de vergulde horlogekast, de mat- witte wijzerplaat, waarop het YSL-logo in beige is afgebeeld en de Romeinse cijfers of Arabische cijfers. Het herenmodel heefteen secondenwijzer. Het damesmodel heeft er geen. Het model voor de man is tevens voorzien van een datum aanduiding. De horlo ges hebben een hage disband in zwart of bruin, een quartz uurwerk en zijn waterdicht tot op dertig meter te. Het Vaugi rard horloge is van Zwit serse ma- kei ij.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 11