SalSanders tevreden over de politie Schakers verrassen in de bekerstrijd Uit buiten Holten VW-Concertagenda Kring Holterberg officieel gestart Middenstandsbeurs toch in voorjaar Zakelijk BEKEKEN Onderzoek dorpswacht Holten Vergadering NBvP Holten Concert van Kapel Kon. Luchtmacht D66 maakt zich op voor verkiezingen 'Gemeente kan de pot op' Jaaragenda Weer bazaar van Welfare Resultaten Blauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Trage start van project Reuze Heuvel Koorscholing Winst voor dames van Twenhaarsveld Ingezonden DONDERDAG 18 NOVEMBER 1993- De a-capella groep Montezuma's Revenge op donderdag 25 november in de Lochemse Schouburg. Deventer Schouwburg Donderdag 18 november speelt Fo rum Philharmonisch (met soliste Theodora Geraets) werken van Rachmaninof en Sibelius. Om 19.00 uur is er een inleiding op het concert. Vrijdag 19 november is er om 12.30 uur een lunchconcert door studen ten van conservatoria uit de regio. Gratis toegang. De Toneelgroep Drentse Vereni ging Harm Smeenge speelt op vrij dag 19 en zaterdag 20 november het blijspel 'De Hoekse en Kabel jauwse Twisten'. Voor de jeugd vanaf zeven jaar danst Introdans Educatief op zon dagmiddag 21 november een voor stelling die om 14.30 uur begint. Maandag 22, dinsdag 23 en woens dag 24 november is Youp van 't Hek te gast in de Deventer Schouwburg. Deze voorstellingen zijn allemaal al uitverkocht. Kaartverkoop en inlichtingen: tel. 05700-83500. Lochemse Schouwburg Op donderdag 18 november treedt Introdans op met het nieuwe pro gramma II met choreografieën van Mirjam Diedrich, Graham Lustig, John Wisman en Mark Bruce. Vrijdag 19 november spelen Mary Dresselhuys en Carol van Herwij nen onder regie van Peter Oost hoek het toneelstuk 'Koningin Moederi van Manlio Santanelli. Donderdag 25 november brengt de a-capella groep Montezuma's Re venge het programma 'Blind Man's Dream'. Daarin veel eigen werk, maar ook covers van beken de artiesten. Jules Deelder komt op vrijdag 26 november naar Lochem met niet alleen taal, tekst en humor maar ook jazz met het Trio me Reet. Zelf speelt hij slagwerk, Ger van Voor den sax en Aad van Pijlen contra bas. Kaartverkoop en inlichtin gen: 05730-51081. Vroomshoopsa Boys 3 - Blauw Wit 2. BW 2 moest in Vroomshoop drie aanvallers en een middenvelder missen. Desondanks was sprake van een goede eerste helft. Langzaam maar zeker kwamen de gasten uit hun verdediging en kwamen voor rust drie maal alleen voor de doelman, maar telkens werd het net niet gevonden. In de tweede helft kwam BW ongelukkig op ach terstand door een van richting veranderd schot. Het noodlot bleef de groep ook verder niet bespaard. Wim Meilink en Ger- ben Smid moesten met zware blessures uitvallen, waardoor BW met tien man ver der moest. Vroomshoop kon eenmaal van deze meerderheid profiteren en de eind stand op 2-0 bepalen. Blauw Wit 5 - Vesos 7. Na de vele afgelas tingen kon het vijfde eindelijk weer eens aantreden. Tegen een Vesos dat maar met tien man kwam opdagen werd het een makkelijke zege. Al snel stond de ploeg met 4-0 voor. Voor rust liet het toch een steekje vallen 4-1. Na rust ging de ploeg sterk door en konden Martijn en Hans scoren. Ook toen Herny en Nippel 2x en Jaap Kruk 3x scoorden. Hierdoor kwam er een hoge score in de eerste thuiszege op het bord. 11-3. S.V.V.N. 10 - Blauw Wrt 6. De wedstrijd tegen S.V.V.N. werd twintig minuten te laat begonnen. Het zesde moest in Nijverdal zelf voor een scheidsrechter zorgen. Door te laat ingrijpen van de verdediging was het de ploeg uit Nijverdal die het eerst scoorde 1-0. BW liet het hier niet bij zitten In het algemeen is er sprake van een redelijke tevredenheid over het optreden van de politie bij de inwoners van Sail and. Dat is één van de voorlopige conclusies uit de enquête door de ministeries van justitie en binnenlandse zaken en de politieregio IJsselland. Het on derzoek maakte anderzijds duide lijk dat de publieksbenadering en afhandelen van zaken moet veran deren en verbeteren. „De politie taak koppelen aan klantvriende lijk werken," constateerde pers voorlichter W.P.M. Rabelink van het districtsbureau Raalte. Ten slotte zullen de bereikbaarheid en aanspreekmogelijkheid waar mo gelijk worden uitgebouwd. De telefonische enquête moest een betrouwbaar beeld opleveren van de huidige politie. Een middel voor politie en bevolking om op aange sproken te worden. In totaal wer- De oorspronkelijk vastgestelde aanloopperiode voor het Reuze Heuvelwachter Project van de ge meenten Holten en Hellendoom zal zeker langer zijn dan de beoog de drie jaar. Dat gaf voorzitter W. Dalhuisen van de Stichting Reuze Heuvelwachter te kennen tijdens de ledenvergadering van de VW Holten. „Hoewel het project nu echt op gang is gekomen, is de afgesproken drie jaar te kort om financieel zelfstandig te kunnen draaien" aldus Dalhuisen. Hij prees met name de gezamenlijke inzet van de recreatiebedrijven („dat kan niet meer kapot"), gaf ook aan dat de horeca nu op gang komt, maar bevestigde dat met name de middenstand in Holten en Hellendoom nog tijd nodig heeft, voor gezamenlijke initiatieven. Al met al beoordeelde Dalhuisen de initiatieven zo positief dat „we dit echt niet meer verloren mogen la- ten gaan". 21 november: Noabem in De Bosc hkamp 22 november: raadsvergadering 24 november: leerlingenconcert MOC Holten in hervormde kerk; bazaar Welfare in Diessenplas 27 november: najaarsconcert HMV; feestavond MAC De Holter- berg 28 november: bierbrouwdag in JC De Schure DECEMBER 10 december: Nachtvoetbaltoer nooi 15 december: volkskerstzang 20 december: raadsvergadering 30 december: Keunestatjesoamd Fienpreuvers JANUARI 1994 9 januari: Beemd- en Bergtoer wie lervereniging 22 januari: Prinsenbal in Het Bon te Paard 29 januari: Prinsenbal bij De Pop- pe den 50.000 personen benaderd, 1000 per politieregio. De politiere gio IJsselland achtte dat te weinig en breidde het onderzoek, in het bijzonder voor de districten uit. Zo ook voor het district Salland waar toe Holten behoort. De resultaten van het onderzoek dienden tevens als voor het politie concept-be leidsplan. Voor Salland geldt dat extra aandacht zal uitgaan naar onder meer woninginbraken, in braakpreventie, slachtofferhulp en specifieke misdrijven als bedrei ging en het plegen van geweld. Het algemene veiligheidsgevoel staat enigszins in tegenstelling tot de ook in Holten veel gehoorde opmerking dat de politie zich te weinig laat zien, hetgeen een pre ventief effect zou kunnen hebben. Met het oog op de aanspreekbaar heid en de mogelijkheid om zaken te melden, is het ook zeer de vraag of het bureau aan de Reilinksweg gehandhaafd blijft. Als aanspreek- In de tweede ronde om de SBO- Cup verraste Holten het sterke HSC uit Hengelo. Na de eerste se rie partijen stond het 2-2. Dick van der Knaap verloor, maar Ton van Oijen won zeer knap. Remises wa ren er voor Ben van den Griendt en Gerrit Luggenhorst die het moest opnemen tegen oud-Holtenspeler Erik Gervedink Nijhuis, nog altijd een zeer geziene gast op de Meer manskamp. In de noodzakelijke barrage bleken de Holtenaren be ter bestand tegen de spanning. De 'vluggertjes' werden met een 3-1 eindstand succesvol afgewerkt. Ook in de interne competitie werd er gespeeld. Voor de beker won Karl Heinz Leisten van Cees Olij terwijl in de zevende interne ronde de uitslagen als volgt waren: Ber- tus van Beek-Eric Mondeel 1-0; Theo van Lindenberg-Henk van 2 februari: jaarvergadering sport- commissie in kantine Blauw Wit (uitreiking sportprijzen 1993) 5 februari: mindervaliden carna val 7 februari: Verkeersquiz zaal Vos man Bij het Muziek Onderwijs Centrum is onlangs de cursus koorscholing weer van start gegaan. De lessen worden gegeven op dinsdagavond en staan onder leiding van zangpe dagoge Heieen Postema. De bij eenkomsten zijn enerzijds theore tisch, anderzijds praktisch gericht. Er wordt onder meer aandacht be steed aan het treffen van tonen, notenschrift, stemvorming en ademtechniek. Ook wordt geoe fend op de vorming van een homo gene klank in een koor. Op dit moment zijn nog plaatsen vrij. Wie er meer over weer weten kan te recht op het MOC-spreekuur (iede re maandag van 18 tot 18.25 uur). Een telefoontje mag ook (tel. 61412, na 12 uur). punt zou de dienstdoende agent ook halve dagen (zoals nu al het geval) vanuit het kunnen gemeen tehuis werken. Het aantal politie mensen in het district Sallend is nu nog ruim 90, dat worden er echter 86. Volgens Rabelink krijgt de poli tie straks meer een spilfunctie: Een goed geoutilleerd, professio neel korps, dat centraal functio neert in een veel groter netwerk met mensen die bijvoorbeeld con trolerende taken (zoals parkeer wachten) overnemen." Daarbij gaan de gedachten uit naar vrijwil lige politie, boswachters en ook stads- en dorpswachten. Rabelink liet weten dat er plannen zijn om in Raalte een proef te starten met stadswachten. In andere districts gemeenten, waaronder Holten, wordt de mogelijkheid en nood zaak tot de aanstelling van derge lijke mensen nog onderzocht. Ge zien de omvang van de gemeente Holten zou hier sprake zijn van een dorpswacht. Beek remise; Dinant van Beek- Han Romp 1-0; Jan ten Velde-Jan van Calcar 1-0; Erik Bosman-Dia- ne Aanstoot remise; Ab Moddejon- ge-Gerrit Stevens 0-1. Op maandag 22 november vindt in zaal Vosman de afdelingsavond van de NBvP Holten plaats. Vanaf 19.30 uur is er gelegenheid koffie te drinken, waarna na het officiële gedeelte van de vergadering de heer M. van de Berg uit Almelo een lezing houdt over dementie in de familie. De VW Holten verkoopt kaarten voor de volgende (en meer) concer ten en evenementen. Deze zijn al leen verkrijgbaar tegen contante betaling aan de balie van het VW- kantoor aan de Dorpsstraat 27 (tel. 61533). The Scene (Arnhem, 28 november); Rob de Nijs (Beek en Donk, 20 november); Crowded House (Eind hoven, 5 december); Musical Hair (Groningen, 10 december); The Young Christmas (Leeuwarden, 17 december); Pinkpop Binnen (Maastricht, 12 december); Motör- head (Nijmegen, 13 december); 4 In sporthal De Uutvlog in Bath- men geeft de Kapel van de Konink lijke Luchtmacht vanavond een 'relatieconcert'. Het orkest telt cir ca 55 beroepsmusici en staat onder leiding van kapitein Heins. Voor de puaze is het programma licht klas siek getint, daarna volgt een non stop showprogramma met specia le lichteffecten. Het concert is gra tis toegankelijk en begint om 20 uur. De zaal gaat een half uur eer der open. Non Blondes (Utrecht, 22 novem ber); Lee Towers; (Rotterdam, 10, 11 en 12 december); Iggy Pop (Am sterdam, 9 december); The Bob Co- lor Band (Apeldoorn, 18 decem ber); La Traviata (België, 29 janua ri); BZN (Goes, 27 november); Ant hrax (Nijmegen, 25 november); René Froger (Den Haag, 8 decem ber); Sting (Londen, 12 januari); UB 40 (Parijs, 13 december). De afdeling Holten van D66 houdt woensdagavond 24 november een besloten ledenvergadering in café De Bies ter. Aanvang 19.30 uur. Op deze bijeenkomst zal een aantal zaken betreffende de komende ge meenteraadsverkiezingen aan de orde worden gesteld, zoals de vast stelling van de definitieve kandi datenlijst en het verkiezingspro gramma. Aan dat programma heeft een enthousiaste groep leden gedurende ruim driekwart jaar ge werkt. Op de vergadering worden de puntjes op de i gezet. In een aantal openbare bijeenkomsten zal D66 vervolgens opening van zaken geven over haar denkbeel den en de Holtenaren informeren hoe over een aantal aspecten ge dacht wordt. Openheid en duide lijkheid staan daarbij hoog in 't vaandel. De dames van Twenhaarsveld speelden afgelopen zondag een thuiswedstrijd in Raalte tegen Losser. Hoewel de stand aanvan kelijk gelijk opging, scoorde Twen haarsveld in het tweede kwart nog tweemaal. Aan het eind van het derde kwart kwam de score op 5-2 te staan. Losser had toen eigenlijk al het nakijken, maar er was nog een kwart te gaan. De tegenpartij kwam niet meer echt terug, waar door Twenhaarsveld met een 6-3 overwinning opnieuw 2 punten in de wacht sleepte. Zaterdag volgt een wedstrijd in RJjssen. Blauw Wit B1 - VESOS BI. Na twee mon steroverwinningen tegen M.V.V. '69 en S.O.S. deze keer opnieuw een zege voor B1. Vanaf de aftrap had BW een veldover- wicht maar een viertal goede kansen wer den verprutst. Aan de overzijde deden de gasten het beter door met snelle uitvallen twee keer te scoren. Nog voor de pauze kwam BW tot 1-2 terug Na rust hetzelfde spelbeeld, maar nu benutte de thuisclub de kansen beter en liep uit tot 4-2. In de slotminuten scoorde VESOS nog een maal, maar verder liet BW het niet komen. Zater dag de topper tegen medekoploper O.N. op 't Vletgoor. 4-2. Blauw Wit C1 - De Zweef C2. BW heeft tegen de Zweef een goede wedstrijd ge speeld. Alleen het afwerken was in deze wedstrijd onder de maat. In de eerste helft was BW sterker en had moeten scoren uit de goede kansen. Na rust stroopte BW de mouwen extra op, om de winst te pakken. Uit een corner was het de Zweef dat de score in de slotfase opende. Voor BW was de resterende tijd te kort om nog gelijk te komen 0-1. Blauw Wit Dl Enter D1. BW speelde de replay van vorige week niet zo best. Voor rust liet de ploeg het initiatief aan Enter. Hierdoor kwam de ploeg met 1-3 achter. Na een peptalk in de rust kwam de ploeg de tweede helft wel gemotiveerd binnen de lijnen. Dit leverde ook twee doelpunten op en een punt. Dl toonde hierdoor aan dat bij een inzet als in de tweede helft ook de volle winst behaald had kunnen worden. De doelpunten kwamen van Jurrian, Niek en Hussiar 3-3. Blauw Wit D2 - Almelo D2. D2 begon goed tegen dit compleet andere team als dat van Wat betreft het openbaar toilet mag het gemeentebestuur van mij de pot op. Wanneer 100.000 gulden geïnvesteerd wordt, heeft men per dag circa 20 be zoekers a 1 gulden nodig om enkel maar de rente over dit bedrag te verantwoorden. Om in deze tijd voor zo'n project via de belastingbetaler dit bedrag te investeren, vind ik op z'n zachtst uitgedrukt: onzorgvul dig omgaan met geld. Als geste bied ik het Hoüense winkelpu bliek ons zakelijk toilet aan voor vrij gebruik. 'Bie Schup- pert op'n hook veur niks uut de brook' Johan Schuppert de vorige week. Vooral achterin werd sterk gespeeld. Toch kon de verdediging niet voorkomen dat Almelo op voorsprong kwam. Hierna kwam de thuisploeg sterk opzetten en scoorde via de sterk spelende Jurrian 1-1. Na rust was de thuisploeg sterker, maar voorin werden de kansen niet benut. Uit een uitval scoorde Almelo on verwacht 1-2. De hele ploeg liet het hierna afweten, waardoor Almelo makkelijk over eind bleef 1-2. Excelsior E4 - Blauw WH E2. BW begon sterk in Rijssen. In de vijfde minuut scoorde Gert-Jan 0-1 na verdedigers en keeper ge passeerd te hebben. Jurgen had de kans op 0-2 uit een corner, maar de bal verdween net niet in het doel. Excelsior kwam hierna sterk terug, maar scoorde voor rust niet 0- 1Na rust kwam Excelsior sterk opzetten en keeper Arjen liet zien dat hij goed is als doelverdediger. Een van richting veran derd schot werd prima tegengehouden door hem. Voorin kreeg BW geen kansen en in de laatste minuut was het opnieuw Arjen die E2 beide punten bezorgde door op de lijn redding te brengen 0-1. Vesos F2 - Blauw Wit F1. Ook in de replay van vorige week bleek F1 veel te sterk voor Vesos. Via Leon Scheurwater, Merijn Tro- mop, Arian Vorkink 2x, Stefan Aanstoot en Jasper Lahuis werd een 0-6 ruststand be reikt. In de tweede helft gaf Vesos de moed helemaal op en kon F1 door doelpunten van Merijn 2x, Stefan en Jasper uitlopen naar 0-10. Toen was de beurt aan Arian Vorkink die met vijf treffers de eindstand op 0-15 bepaalde. (Overige uitslagen Vesos E1- Blauw Wit E1 7-0, Blauw Wit F2 - Excelsior F3 0-4.) en scoorde uit de drie daarop volgende aanvallen evenzovele malen 1-3, via Mar tin, Renger Veldhuis en Henk Smit. Na rust liepen de aanvallen wat minder. De ploeg moest duidelijk wennen aan de omzettin gen die de wissels tot gevolg hadden. De gasten konden hier niet van profiteren Het werd 1-4 door Henk Smit die van afstand hard via de lat inschoot. Kort voor tijd bepaalde S.V.V.N. de eindstand door een half weggewerkte corner alsnog goed af te ronden op 4-2. (De overige wedstrijden werden afgelast). HoHen A1-DOS'37 Al: 1-1. Holten keek na de eerste helft van deze rommelige wed strijd tegen een 0-1 achterstand aan. Door de goede inzet wist Jacky de gelijkmaker voor Holten A1 aan te tekenen. De jongens gingen hierna door en kregen nog enkele kansen die door Ivo en Bas niet benut werden. Haarfe B1-Holten B1: 1-8. Een wedstrijd waarin Holten duidelijk een paar maten te groot bleek voor het vooral fysiek zwakke Haarle. Met de wind mee werd reeds in de eerste helft via Martijn (4x), Rob (3x) en Ramon (lx) fluitend een 0-8 voorsprong verkregen. Balverlies op het middenveld leidde zowaar nog tot een tegengoal. In de tweede helft verzuimde Holten een mon sterscore te bewerkstelligen en mocht kee per Victor totaal verkleumd de warme dou che opzoeken. HoHen B2-Markvogels BI: 6-3. In een wed strijd die qua hardheid te vergelijken was met Porto-Feyenoord was Holten B2 ontke tend. Een 0-1 achterstand werd snel weg gewerkt door Winand. Toch liet Holten zich intimideren door het felle spel van de te genstander. Een 1-3 achterstand was het gevolg. Het koppie werd er echter bijge houden en met doelpunten van Arnout, Winand (2x), R. Bierman en A. ter Stal werd het 6-3. HoHen C1-Enter Cl7-1. Holten C1 wist de toeschouwers te vermaken met prima combinatievoetbal en schitterende duels. Dit resulteerde al snel in een doelpunt van Jacob. Voor de rust wisten Jacob en Lau rens beiden nog een keer te scoren. In de tweede helft ging Holten op dezelfde voet verder en een ontketende Jacob wist nog twee keer te scoren. Met doelpunten van Lee en Frank liep Holten uit naar 7-1. SWN C2-HoHen C2: 3-0. Een wedstrijd om snel te vergeten. Ondanks een gelijkwaar dige tegenstander lukte het Holten niet om gevaarlijk te worden. Door goed verdedi gend werk van Roy werd een grotere ne derlaag voorkomen. De tweede helft werd goed gestart, maar een doelpunt bleef uit voor Holten. HoHen F2-HoHen F3:3-3. In dit onderonsje, waarin op het scherpst van de snede ge speeld werd kwam F3 door twee doelpun ten van de ingehuurde speler Diederik van F2 snel op voorsprong. In de laatste minuut van de eerste helft scoorde Roelf Jan voor F2. Na de rust werd het 2-2 door weer Roelf-Jan. Niek bracht de stand met een goed schot op 3-2. Uiteindelijk zorgde Rick voor de terechte 3-3 eindstand. Na een tweetal voorbereidende bij eenkomsten is Kring Bewoners de Holterberg officieel van start ge gaan. Het aantal aanmeldingen was dermate groot, dat gesproken kan worden van een representatie ve vertegenwoordiging van Holter- berg-bewoners. De nieuwe belan gengroep zet zich in voor het be houd en verbetering van het leef milieu op de Holterberg. Het bestuur bestaat uit Max Wille, Fred Does, Will van Haren, Eline Zoet, Henk den Herder, Dirk Jan sen en Geeske Hagen. Inmiddels is de ledenvergadering van de VW bezocht, heeft het bestuur zich door bedrijfsleider Johan Neppe- lenbroek laten informeren over de uitbreidingsplannen van bistro De Holterberg en hotel-restaurant Hoog Holten en was ook een af vaardiging aanwezig bij de dis- trictsbijeenomst van Natuurmo numenten in Nijverdal, waar af sluiting van de Toeristenweg ter sprake kwam. Op die bewuste bij eenkomst zijn tevens contacten gelegd met Staatsbosbeheer (SBB). Dinsdag 30 november heeft een be- stuursdelegatie een gesprek met B en W. Daarbij zal onder meer infor matie worden ingewonnen over de riolering buitengebied, fiets-- en wandelpaden op de Holterberg en de regulering van verkeer op de Holterberg, zoals de kruisingen Holterberg-Forthaarsweg, Motie- weg-Sparrenweg alsmede de krui sing Koninginnelaan-Burgemees- ter van de Borchstraat. Tijdens de volgende bijeenkomst van Kring Bewoners de Holterberg (zaterdag 11 of 18 december), zal een mede werker van Staatsbosbeheer het één en ander vertellen over de SBB-visie op het leefmilieu op de Holterberg. Aansluitend wordt een wandeling gemaakt door het ge bied. Wie zich alsnog wil aanslui ten bij de nieuwe groepering kan dat doen door 75 gulden te storten op rekeningnummer 45.55.07.567 t.n.v. Kring Bewoners de Holter berg van de ABN/Amrobank. Het gironummer van de bank is 80.42.07. Voor meer informatie kan men zich wenden tot de woord voerders Max Wille (tel. 62415) en Will van Haren (tel. 62927). NOVEMBER 20 november: intocht Sint Nico- laas Verder geeft de NBvP Holten op de dinsdagmiddagen 30 november, 7 december, 11 en 25 januari en 8 en 22 februari een cursus Houding Verbeteren o.l.v. Ria Kolkman. Dinsdagmiddag 14 december is er een doemiddag voor de Kerst o.l.v Jennie van Ulzen. Voor woensdag 15 december heeft de reiscommis sie een tochtje naar .de kerstshow bij tuincentrum Kuipers in Goor op het programma staan, 's Mid dags wordt dat vervolgd met een excursie naar Trés Schique Bruidsmode in Hengevelde. De afdeling Welfare van het Rode Kruis houdt woensdag 24 novem ber een grote bazaar in de recrea tiezaal van woon- en zorgcentrum Diessenplas. Zoals gebruikelijk kan men er terecht voor de aan schaf van uiteenlopende, fraaie handwerken. Bij het Rad van Avontuur kunnen prachtige prij zen worden verdiend. Tot de tradi tie behoort ook de jaarlijkse ver koop van overheerlijke erwten soep en oliebollen, afkomstig uit de Diessenplas-keuken. De bazaar is geopend van 14 tot 17 uur. Met de opbrengst worden materialen als wol en dergelijke gekocht, die weer gebruikt wordt bij de Welfare- bijeenkomsten in het verzorgings- 1 huis. De middenstandsbeurs van de Holtense Handelsvereniging gaat definitief door. De data zijn vastge steld op woensdag 13, donderdag 14 en vrijdag 15 april. Nadat het bestuur de leden nogmaals per brief benaderd had met de vraag of zij wel of niet deelnemen, werd de positieve uitkomst vorige week be kend gemaakt. Op dit moment hebben zich 42 ondernemers aan gemeld. Gelet op de matige reactie en ook de afmeldingen van enige tijd geleden, benadrukte secreta ris/penningmeester Hans van Win gerden nog eens dat aanmelding als definitief beschouwd wordt. Af melden betekent annuleringskos ten: „Niet alleen om organisatori sche redenen, maar hier komt te vens een stuk collegialiteit bij kij ken. Als zo'n beurs daardoor wordt afgeblazen hebben diverse colle ga's al voorbereidingskosten ge maakt." De moeizame wijze waarop de aan melding voor de oorspronkelijk voorgenomen najaarsbeurs verlie pen, leidden vorige maand tot af gelasting. Tijdens de najaarsleden vergadering bleken bij handopste ken al zo'n 25 leden mee te willen doen. De voorjaarsbeurs wordt zo als altijd gehouden in een tent op de Kalfstermansweide. Met de beurs willen de ondernemers zich als collectief presenteren, opdat de bezoekers er van overtuigd raken dat winkelen in Holten zo gek niet is. Er is reeds een reservering ge maakt voor een modeshow als pu bliekstrekker. Sinds kort is Holten een onderneming rijker. Elisabeth's Schoonheidssalon, mevrouw L. Kors-Van Dijk, opende haar niewe salon aan het Erve Joost 25, tel. 63328. Mevrouw Kors werkt al vele jaren in de cosmetica-branche. Door haar prakti sche ervaring weet zij heel goed wat een goed verzorgde huid betekent. Zij voert produkten van Medex (hoogwaardig Neder lands fabrikaat, op natuurlijke basis en professionele begelei ding) en van Henriëtte Faroche (professioneel Frans merk en zeer betrouwbare produkten). Mevrouw Kors is gespecialiseerd iirde ouder wordende huid, temeer daar dit huidtype juist meer verzorging nodig heeft. De produkten worden daarnaast steeds beter, dus een goede verzorging van Je wat oudere huid hoeft geen probleem meer te zijn. Voor optimale verzorging van haar cliënten heeft zij zorgvuldig een keuze gedaan uit professionele apparatuur. Naast huidverzorging is zij verder gespecialiseerd in de cosmetica-branche en weet zij als geen ander te adviseren in een goed verzorgd uiterlijk met de juiste make-up, zowel voor vrouwen als mannen. Beter verzorgd, betekent veel meer zelfvertrouwen. Haar advies: uitstraling begint bij een goed verzorgd uiterlijk.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 17