Bezoekerscentrum moet wijken voor korhoen 13.95 Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag Afsluiting Toeristenweg Modeshow bij CPB Avond over dementie bij NBvP Dijkerhoek afgelast Dorkas-actie 250 gulden voor de Bejaardensociëteit I HQLTENS NIEUWSBLAD Brand-Up „De Biester" A.C.M. b.v. Trekkersiep BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Burgerlijke stand Verdeling van kosten riolering -1 a Ir v - - v .1 A.S.M.- A.C.M. b.v. DONDERDAG 28 OKTOBER 1993 - De Toeristenweg zo snel mogelijk afsluiten voor gemotoriseerd ver keer en het bezoekerscentrum van Staatsbosbeheer op de Noetseler- berg verplaatsen naar de rand van het gebied. Ter bescherming van flora en fauna op de Sallandse Heu velrug achten beide natuurbe schermingsorganisaties Natuur monumenten (NM) en Staatsbos beheer (SBB) dit van essentieel be lang. Dat werd onlangs duidelijk tijdens een districtsbijeenkomst van Natuurmonumenten in Nijver dal. Volgens inspecteur S. Algra van Natuurmonumenten had de avond bewust een wat breder ka rakter dan de gemiddelde bijeen komst: „Wij meenden dat het tijd was om de Overijsselse NM-leden (ruim 35.000) en degenen die be trokken zijn bij het overleg over de Sallandse Heuvelrug, ons stand punt mee te delen." Algra gebruik te bewust de term 'ons', daar NM en SBB het 'volstrekt eens zijn'. Gisteren werd in het provinciehuis een belangrijke vergadering ge houden van het twee jaar geleden gestarte BIB-overleg (Bestem ming, Inrichting en Beheer van de Sallandse Heuvelrug). Naast de provincie, zijn daarin afgevaardig den van de gemeenten Holten en Hellendoorn, de natuurbescher mingsorganisaties en particuliere grondeigenaren vertegenwoor digd. Volgens Algra betrof het een 'cruciale vergadering', waarin be sluiten moesten worden genomen over onder meer de toekomst van de Toeristenweg (afsluiting), het verplaatsen van het bezoekerscen trum, uitzichtpunten, parkeer voorzieningen en wat er ten behoe ve van de recratieve sector nog gedaan zou kunnen worden in het gebied zonder de kwaliteit daar van aan te tasten. Volgende week meer daarover. De twee organisaties willen het ge bied straks uitsluitend toeganke lijk maken voor de 'rustige recre ant'. In het broedseizoen van de met uitsterven bedreig-de kor- hoender is het echter ook voor hen verboden troef in het betrokken ge-bied op de Sprengenberg. Wat betreft het afsluiten van de Toeris tenweg gewezen op enkele gevol gen van het autoverkeer op 'de berg': luchtvervuiling, rustver-sto- ring en zwerfvuil. Het bezoekers centrum trekt jaarlijks zo'n 120.000 bezoe-kers. Volgens SBB-regio- hoofd ir. P. van den Tweel ligt het evenals het ernaast gelegen, regel matig overvolle parkeerterrein, vlak naast de plek waar de kor hoenders paren. Hun aantal neemt heel langzaam weer toe. NM en SBB streven naar een levensvat bare populatie van zo'n 100 kor hoenders. Daarvoor moet op de plek van het bezoekerscentrum bos of heide worden aangelegd. Als het aan SBB ligt verdwijnt het ernaast gelegen parkeerterrein eveneens. Van den Tweel: „Cen trum en terrein zijn als het ware gekoppeld." Over een alternatieve lokatie voor het bezoekerscentrum wil hij (nog) niet veel kwijt. Enkel dat er 'verschillende plekken in aanmerking komen, zowel op Nij- verdalse als op Holtense grond'. Die opties zullen ongetwijfeld be sproken worden tijdens de komen de vergadering in Zwolle. Het standpunt van NM en SBB viel in minder goede aarde bij wethouder Wim Dalhuisen, tevens voorzitter van de Stichting De Reuze Heuvel wachter. Hij benadrukte het eco nomische (recreatieve) belang van het gebied voor Holten. Inspecteur Algra benadrukte echter dat het zeker geen kwestie is van 'tegen over elkaar staan, eerder het vin den van elkaar'. En dat is naar zijn zeggen zonder enige twijfel moge lijk. Ruim 100 dames genoten van de modeshow door mannequins van A Hester's Mode eigen foto) J.YXx\. V— gratis 2 glazen per krat Vruggink Stationsstraat 10, Holten. Tel. 05483-6 13 75. Volkswagen Groep ?l Marked) - Tel. 05476-16 1 9 >J.a.v. de brand, die op maandag 18 iktober te omstreeks 23.30 uur j.l. aitbrak in perceel 70a van de Dorpsstraat (naast de Chinees), telde de technische recherche een rader onderzoek in omtrent de Dorzaak van deze brand Uit dit onderzoek is gebleken dat de orand vermoedelijk is gesticht. De politie verzoekt dan ook getuigen die op die bewuste avond menen iets verdachts te hebben waarge nomen in de omgeving van het betreffende pand, zich te melden bij de politie. Niet uitgegoten moet worden geacht dat de brand reeds enkele uren voor de ontdek king is gesticht. Uw informatie zal strikt vertrouwelijk worden be handeld. Dinsdag 19 oktober werd een bromfiets aangetroffen langs de Beukenlaan. De bromfiets bleek te zijn ontvreemd bij het NS station. Dit was reeds de tweede keer dat een dergelijk voorval plaats vond. Waarom men de bromfietsen weg neemt en enkele honderden me ters verder weer achter laat is nog een raadsel. In de vroege ochtend liepen zeven koeien los op de parallelweg van de Markeloseweg. De politie kon voorkomen dat ze de hoofdrijbaan opliepen door de dieren in een wei land te drijven. Hoe de beesten waren uitgebroken, is niet bekend; de afrastering bleek deugdelijk te zijn. Diezelfde dag werd de plaatselijke brandweer omstreeks 20.30 uur ge alarmeerd omdat er brand zou zijn uitgebroken op de Holterberg. Van brand bleek geen sprake. De mel der had een rode gloed waargeno men aan de hemel. Bij nader inzien was dit laatste correct, doch werd de gloed veroorzaakt door de straatverlichting in Nijverdal. Woensdag 20 oktober werd op de S14 een hond doodgereden. Het betreft hier een bastaard hond, kleur zwart/grijs, teef, met korte staart. De eigenaar van de hond is tot heden onbekend. Hij kan zich voor nader informatie vervoegen bij de Holtense politie. Eveneens op 20 oktober verloor een vrachtwagen op de hoek La- renseweg-Pastoriestraat twee zak ken kunstmest. De eigenaar heeft zich nog niet gemeld. In de nacht van 20 op 21 oktober werd er ingebroken in een woning aan het Van Holtenserf. Men kwam binnen door een gat te boren in het kozijn. Men nam o.a. twee sleutel bossen weg. Toen de daders pro beerden om er met de auto van benadeelde van door te gaan, ging het autoalarm over, waarna men de benen nam. Donderdag 21 oktober werd op de kruising Rietmolenstraat-Pasto riestraat een fietser aangereden door een personenauto. De fietser, die ging voorrang verleende, kwam er met lichte verwondingen vanaf. Op de Landmansweg werd een ree aangetroffen met een gebroken rug. Het dier was kennelijk aange reden. De politie heeft het dier uit zijn lijden verlost. Het afgelopen weekend werd een muur van het gemeentehuis met verf bespoten. Vermoedelijk jonge lui hadden enkele namen met een spuitbus aangebracht. Dit soort ergerlijke graffiti brengt nogal wat schade teweeg, daar het moeilijk te verwijderen is. Maandag 25 oktober belandde een personenauto op de Landuwerweg in een sloot toen de bestuurster in een bocht de macht over het stuur verloor. Volgens de bestuurster was het wegdek besmeurd met zand. De auto werd behoorlijk be schadigd. 'Vergeetachtigheid is niet altijd dementie'. Dat was de boodschap die mevrouw Schutte van de Alz- heimerstichting en psycholoog Langendijk hun gehoor meegaven tijdens een avond over verschillen de vormen van vergeetachtigheid die de NBvP Dijkerhoek had be legd. Langendijk ging op die vor men in en vertelde dat gewone ver geetachtigheid vaak een psychi sche oorzaak heeft of gevolg is van een ongeval. Alzheimer is een ziek te die de hersens vervormt en de mentie is een 'ontgeesting' waar door je gedragspatroon verandert. Met verhalen uit de praktijk licht te hij zijn betoog toe. Alzheimer blijkt het meest voor te komen, ook al op jonge leeftijd. In de pauze konden de aanwezigen in de stand van de Alzheimerstich- ting informatie bekijken en daarna konden er vragen worden gesteld. Als dank kregen de sprekers een envelop met inhoud voor de Alz- heimerstichting. Tijdens de bijeenkomst kon men zich ook opgeven voor de boerin- nendag in Raalte op 9 november en de cursus politieke scholing die in februari in Holten wordt gegeven. Verder is er nog plaats op de yoga- lessen op maandagmiddag. De maandelijkse ledenvergade ring van de Christelijke Platte landsvrouwen Bond stond vorige week geheel in het teken van mode. In De Kandelaar bezochten ruim honderd dames de door Hes ter's Mode en Hester's Mode Plus georganiseerde modeshow. Daar toe was de kleine zaal omgebouwd tot een heuse showruimte en ver zorgde het modebedrijf met eigen mannequins een wervelende show. Zo werden de belangrijke 'mode items' voor dit namaar geshowd, in totaal ongeveer 50 verschillende combinaties. Zowel voor jongere als wat oudere dames. Opvallend was dat ook voor de grote maten (tot en met maat 58) vlotte kleding verkrijgbaar is. De bijpassende schoenen kwamen van Hans Steu nenberg Schoenen. Niet alleen de mannequins, maar ook alle bezoe kers werden na afloop in de bloe metjes gezet. Buro Rechtshulp Enkele weken stond in deze ru briek een artikeltje over de activi teiten van een buro voor rechts hulp. Deze buro's voor informatie en advies op het gebied van vooral huurrecht, consumentenrecht en sociale zekerheidsrecht vindt men in verschillende grotere steden. U werd toen alleen geïnformeerd over adres en openingstijden van het buro in Deventer. Voor recht spraak valt Holten echter onder het arrondissement Almelo. Daar om volgen hier voor u het adres en de openingstijden van het buro voor rechtshulp in Almelo. De ta ken van de buro's in Deventer en Almelo zijn gelijk. Het buro voor rechtshulp Almelo is gevestigd aan de Boompjes 24-26 te Almelo. Het postadres is postbus 402, 7600 AK Almelo. Het telefoonnummer luidt 05490 - 22855. Het buro is maandag t'm donderdag geopend van 9.00 - 12.00 en van 14.00 -17.00 uur. Op donderdagavond is het te vens nog van 18.00 - 20.00 uur ge opend. Op vrijdag is het buro al leen telefonisch bereikbaar. Geschiktheid eigen huis Wie wil er niet zo lang mogelijk blijven wonen in het eigen huis? Dat wil iedereen. Zo nodig laat men de noodzakelijke aanpassin gen aanbrengen om zelfstandig te kunnen blijven wonen. Nu biedt de huurwoning wat dit betreft minder mogelijkheden dan de koopwo ning. Speciaal voor de eigenaren van een koopwoning is er een han dig boekje verschenen om het hele huis eens door te lopen en te zien waar onderhoud, verbeteringen of aanpassingen nodig zijn, of moge lijk zijn. De vragenlijst waarmee u uw huis kunt onderzoeken werd een aantal jaren geleden door de Zeeuwse Raad voor Ouderen ont wikkeld. Het idee werd opgepakt door de PCOB opgepakt en zo lan delijk onder de belangstelling val alle landelijke oudere huiseigena ren gebracht. Het boekje geeft niet alleen aan waar in huis op onder houd moet worden gelet, of waar aanpassingen kunnen plaats vin den, het gaat ook in op deskundi gen die er bij zou moeten betrek ken en op diverse mogelijkheden die er zijn om subsidie te krijgen. U kunt het boekje zien als informa tieverstrekker, waarin u tips vindt om uw woning comfortabel en goed bewoonbaar te maken. U kunt het gebruiken als een wegwij zer. wanneer u knelpunten in huis ontdekt en de diverse oplossingen uit het boekje voor u overwegen. Tenslotte kunt u het boekje ge bruiken als aktieplan om uw wo ning de komende jaren te onder houden en aan te passen. Voor in formatie over dit boekje kunt u in eerste instantie terecht bij uw plaatselijke afdeling van de PCOB, t.w. dhr. C. de Voogd van der Stra ten, telefoon 65027. U kunt ook bellen naar het landelijk buro van de PCOB, Gr. Ottostraat74inRijs- sen, telefoon 05480 - 16916. Hier kunt u ook terecht met vragen die bij u zijn opgekomen na lezing van het boekj e. De kosten van dit boek je bedragen f 2,50, excl. verzend kosten. Daar de grond door de vele regen val nog te verzadigd is, heeft MAC De Holterberg de aanvankelijk voor zondag geplande trekkersiep- wedstrijden op een terrein aan de Raalterweg (ter hoogte van de kruising met de provinciale weg Lochem-Raalte) afgelast. Gezien het gewicht van de trekkers is de kans op wegzakken in de grond te groot. De Erwincross, die traditie getrouw een dag eerder gehouden wordt, gaat wel door. Het evene ment, dat zich op hetzelfde terrein afspeelt, is echter van zaterdag naar zondag verplaatst. Het start schot voor de eerste manche valt om 12.00 uur. De cross wordt aan het eind van de middag op specta culaire wijze besloten met de afval- De fracties van WD, PvdA en Ge meentebelang maken een voorbe houd ten aanzien van de door B en W voorgestelde verhouding 85:15 ten aanzien van de financiering van riolering in het buitengebied. Vijfentachtig procent daarvan moet bekostigd worden door der den en eigenaren, vijftien procent komt uit de gemeentelijke pot al gemene middelen. Wethouder W. J. Dalhuisen: „Die verhouding is er al jarenlang. We hebben de beleids lijn daarom doorgetrokken. Zou de gemeenteraad anders beslissen, dan verlaten we die." Jan Soepnel (GB) en Jan Kevelam (WD) bena drukten dat vaststellen van die verhouding in feite pas kan gebeu ren als er meer inzicht is over be dragen. PvdA'er Jan Metsemakers noemde de landelijke norm van 75:25. Volgende week woensdag (Dank dag voor gewas en arbeid) houdt de plaatselijke werkgroep Dorkas weer een voedselactie, ditmaal ge combineerd met een bijbelactie. In Overijssel en Drente zetten alle 19 werkgroepen zich in voor Albanië: een ziekenhuis en kraamkliniek in de Zuidalbanese stad Korea, voor een op te starten Bijbelschool en zo'n 200 arme boeren. Op de eerste plaats is er behoefte aan koffie, thee, meelprodukten, margarine (in blik), suiker, babyvoeding, ca cao, gedroogde groenten, rijst, soep, melkpoeder, zonnebloemo lie, tandpasta, vitamines, waspoe- der, zeep en kaarsen. Zondag wor den in de kerken tijdens de ocht- tenddienst voedselbonnen uit- greikt. De goederen kunnen woensdagmiddag tussen 14 en 16 uur worden ingeleverd in De Kan delaar, gebouw Irene, gebouw Bet- hanië (Dijkerhoek), gebouw Het Trefpunt (Espelo) en de hervormde kerk in Okkenbroek. Een half uur voor aanvang van de Dankdienst (19 uur) kan men eveneens terecht in de dorpskerk. Daarnaast kan men één of meerde re Albanese bijbels voor zijn reke ning nemen: een stripbijbel (6 gul den), een gewone bijbel (10 gulden) of een verhalenbijbel (15 gulden). De bijdrage kan met ingevulde bon in de via de kerkbladen of zondag in de kerk verkregen envelop in de speciale bus in de kerken worden gedeponeerd. Naast deze acties blijven goede kleding en schoeisel nodig. Voor de kraamkliniek, on derdeel van een ziekenhuis in Kor ea, is bovendien dringend behoefte aan lakens en dekens, handdoe ken, luiers, zuigflessen en sham poo. Bij voorkeur verpakt in vuil niszakken kunnen deze te allen tij de gebracht worden bij Ben en An neke van Doorn, Burg. van de Borchstraat 29. Occasions-centrum 1700 m2 showroom Tel. 05476-1619 Uit handen van mevrouw Van Rappard ontvangt mevrouw Langenbarg (links) de envelop met inhoud (eigen foto) Tijdens de vorige week gehouden bijeenkomst van de Bejaardenso ciëteit ontving presidente me vrouw Langenbarg uit handen van de mevrouw D.D. van Rappard- Buitenhuis een bedrag van 250 gul den. De opbrengst van de Zomer- zegels, die dit jaar uitkwamen als Ouderenzegels. Ook kaarten wer den verkocht. Na aftrek van onkos ten kwam de helft van die op brengst ten goede aan de 30 jaar 'oude' Bejaardensociëteit, die slechts een gering bedrag aan sub sidie ontvangt en uitsluitend met vrijwilligers werkt. Mevrouw Lan genbarg dankte mevrouw Van Rappard voor dit fraaie gebaar en zegde toe het bedrag goed te zullen besteden. Het laatste uurtje van de soos werd besloten met bingo. /X\ NED.HERV. KERK 10 uur: 10 uur, ds. A. Sjollema, Apeldoorn. Nevendiensten. 19.00 uur: ds. S.M Roozenboom Oppasdienst: mevr. Oldenmen- ger, Martijn Faneman Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij. Diessenplas: woensdag 3 no vember: geen wijdingsdienst i.v.m. Dankdag Woensdag 3 november: 19 uur: gezamenlijke dienst in NH kerk i.v.m. Dankdag, voorganger ds. Estié. Collecte in dienst: CSHG Dorkas GEREF.KERK 09.30 uur: ds. S. Poelman, Nij verdal 19 uur: ds. A. van Asselt, Nijkerk Kindernevendienst groep 3 en 4 o.l.v. Hans Paalman, groep 7 en 8 o.l.v. Ria Kolkman. De eerste collecte is voor de Kerk, de tweede voor rente en aflossing. Oppasdienst: 0-3 jaar: Annie Kolkman-Hofenk, Trijnet Over- kempe-Locht, Erna Kolkman- Hallink; 4-6 jaar: Henriëtte Schipper-Beldman, Fenny Rietman, Ria Dij kink-Rietman R.K KERK 10.00 uur: H. Mis in gebouw Ire ne. Wereldmissiedag. DIJKERHOEK 9.30 uur: ds. S.M. Roozenboom, gezins- en oogstdienst Collecte in dienst: Diaconie. Uitgangscollecte: Kerkvoogdij ESPELO 10.45 uur: ds. S.M. Roozen boom, gezins- en oogstdienst EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00. OKKENBROEK 10.00 uur: dhr. J.M. Peschar Uitgangscollecte: Kerkvoogdij Woensdag 3 november (Dank dag voor Gewas en Arbeid) 19.30 uur: dhr. J.M. Peschar. Uitgangscollecte: Stichting Oe cumenische Hulp NIEUW HEETEN Zaterdag: 19.00 uur: H.Mis. Zondag 8.00 uur: H. Mis; 10.00 uur: gebedsdienst. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 39 75. Za terdag en zondag voor spoedre- cepten geopend om 11.00 uur en 16.00 uur, tijdens het spreekuur van de huisartsen. Buiten deze uren eerst bellen: tel. 6 39 75. TANDARTS: 30 en 31 oktober: K. van Aken, Keizersweg 28, Holten. Tel. 05483-61787 Behandeling na telefonische af spraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Kraamzorg: Ceintuurbaan 11, Deventer, tel. 05700-32095; voor informatie ma fm vr. 08.30- 16.30 uur. Wijkverpleging: Gaardenstraat 31, spreekuur en uitleen m fm vr. 13.30-14.30 uur, tel 05483- 61436; 24-uurs bereikbaarheid noodgevallen: tel 05700-15297. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen maatschappelijk werk. Spreekuur: maandag fm vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Voor praktische en emotionele hulp aan slachtoffers van mis drijven en verkeersongevallen. Het Buro Slachtofferhulp is 24 uur per dag bereikbaar (tel. 05720-60922). Buiten spreeku ren worden met doorgescha keld naar Buro Slachtofferhulp Deventer of Telefonische Hulp dienst. De spreekuren zijn op woensdag van 9-11 uur in het politiebureau te Raalte. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. OUDHEIDKAMER HOOLT'N: Dorpsstraat 27, Holten. Ge opend vrijdag- en zaterdagmid dag van 13.30-16.00 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 63012); ABVAKABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64467); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Vrijdag 29 oktober: Chr.OC met Wie Kaatst die Wint Zaterdag 30 oktober: v.a. 13 uur, Diepe Hel Holterbergloop, start Toeristenweg nabij na tuurmuseum Bos Dierenwe reld; 20 uur, Chr.OC met Wie Kaatst die Wint in De Kande laar; 14 uur en 20 uur, Filmdag Sploder super 8 Filmclub in het Trefpunt Zondag 31 oktober: 12 uur, MAC-Erwineross op terrein Raalterweg. Woensdag 3 november: tussen 14 en 16 uur, inzameling hulp goederen voor Albanië door Dorkas Holten in gebouw Irene, De Kandelaar, Bethanië, Tref punt en NH kerk Okkenbroek. Donderdag 4 november: 16.30 uur, opening nieuwe paviljoen bibliotheek Rörikstraat Dinsdag 9 november: jaarver gadering Hervormde Vrouwen groep Dijkerhoek, 20.00 uur Bethanië. Geboren: Daniël Yannick, zoon van A.J. Nijkamp en H. Bel- dman (geboren te Deventer) Overleden: W. Boode, (80, overl. te Raalte); P. van der Meulen (96); G.J. Aanstoot (76, overl. te Deventer) Gehuwd: R.A.A. Otte (24, Goor) en R. Krikkink (25); M. Kamp man (24, Raalte) en G.A. Florijn (27, Raalte); G.W. Siemerink (41, Rijssen) en A.M. Esenbrink (38, Deventer).

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 3