Ter Stal presenteert: de nieuwe najaarsmode Hoe vals is uw kunstgebit? I VAnnINI CEVENDAM SHOES COLORADO Meer dan too winkels in heel Nederland! KWALITEIT GULDENS VOORDEEL DONDERDAG 28 OKTOBER 1993 HO 12 ZA 8 (ADVERTENTIE) Slul biedi op liet gebied van ovcrhcm- r elk w Een nieuwjaargetijde,een nieu we mode. Ook bij Ter Stal is het herfst. Met gepaste trots presen teert deze keten van 85 winkels de najaarscollectie. De lijn die enkele jaren geleden werd inge zet, blijkt te zijn doorgetrokken: betaalbare, kwalitatief volwaar dige, actuele mode. Vooral voor dames, meisjes, kleuters en baby's is het aanbod bij Ter Stal overweldigend. Maar ook jongens en heren komen er bepaald met bekaaid af dn nieuwe seizoen Speciale aan dacht gaat uit naar de uitgebreide col lectie overhemden, die inmiddels be faamd is om zijn perfecte pasvorm. Vooral de flanel, trouwens ook ge schikt voor dames, springt meteen in het oog. Het type houthakkersruit on derscheidt zich met alleen in diversi teit. maar ook in kwaliteit. Hij is ver vaardigd van 100 procent katoen. De geweven overhemden voor kinderen kosten 19.95. de bedrukte flanels voor mannen vanaf slechts 9,95. oud kunnen moderne en klassieke modellen. De regelmatige klant van Ter Stal weet dal hel huismerk. Peruzzi Men's Department, weer sterk vertegen woordigd in de na- jaarscollectie. garant staai voor een uitste kende pasvorm, een (ruitjes, streepjes, nopjes) en een aan trekkelijke prijs (van 14.95 tot 29.95). Een ieder die de win kel binnengaat kan een ruime keus aan truien verwachten. Voor heren betekent dat. van klassiek met ingebrcid patroon tot kabels, dé trend dit na jaar Voor dames is het assortiment pullo vers zo mogelijk nog ruimer Van traditio nele motieven tot en met ultramoderne pa tronen. Maar natuur lijk ook gangbare ef fen modellen of kleur: rijke exemplaren zijn te vinden. Truien zijn al verkrijgbaar vanaf 19.95. Lamswollen pullovers, in uni-kleuren of mêlee-garens. met op staand boord, een col of een ronde hals. vanaf 39,95. Het succes van de zogenaamde sets (gebreide legging plus pullover), waarvoor de afgelopen zomer over weldigende belangstelling bestond, wordt gecontinueerd. De truien har moniëren met de legging vanwege hun rechte model. Het aanbod rechte modellen is zeer gevarieerd. Veel stre pen. veel herftskleuren. veel antraciet naar het laatste modebeeld. De topper uit de najaarscollcctie is de gilette voor dames. Niet alleen de prijs is sensationeel (slechts 29.95). ook de kwaliteit! De suëaine gilette. ook met opengewerkt patroon, maar ook de be drukte, kan wedijveren met de mo dernste modische dessins uit de duur dere kledingzaken De rijke sortering blouses (van 29,95 tot en met 49.95) betekent dat veel succesvolle combi naties mogelijk zijn. RIJSSEN - Tandprotheticus G. J. W. Webbink voert sinds 1987 een tandprothetische praktijk in Rijssen. Een tandprotheticus heeft een beschermde titel en het beroep is bij Wet geregeld. Het bijzondere van een tandprotheticus is, dat hij niet alleen samen met u de gebitsprothese aanmeet, hij maakt hem zelf in het eigen laboratorium, waarbij alle inspraak mogelijk is. door pijn te veroorzaken en hij voorkomt dat men er uit gaat zien zoals men dat eigenlijk niet wil. Controle Het is een algemeen misverstand dat dragers van een kunstgebit niet meer behoeven te worden gecontroleerd. Omdat door een natuurlijk proces het inwendige van de mond verandert, is het nodig om van tijd tot tijd het gebit aan te passen of te vernieuwen om soms blijvende schade aan het weefsel te voorkomen. Controle om de twee jaar is geen overbodige luxe. Zelfcontrole Zonder de controle door een deskundige over te slaan, is het goed mogelijk om zelf het functioneren van tijd tot tijd na te kijken: Raadpleeg altijd een tandprotheticus of tandarts wanneer zich plotselinge veranderingen in uw mond voordoen. Wanneer uw prothese pijn doet of los zit, dient daar naar gekeken te worden. Het dagelijkse gebruik van plakmiddelen is absoluut niet normaal. Ook moet er wat worden gedaan wanneer bij het normaal dichtbijten de ondertanden vóór de boventanden komen te staan. Vaak ziet u dan ook dat de kiezen niet goed meer op elkaar staan. Ontstoken en kapotte mondhoeken, regelmatige breuk, het niet meer zichtbaar zijn van boven- of ondertanden, een gebit dat klappert, een ingevallen gezicht, het zijn allemaal symptorpen die er op wijzen dat er door een deskundige naar gekeken moet worden. Stiefkind De kunstgebitdrager is lang het stiefkind van de tandheelkunde geweest. Meestal was er van voorlichting geen sprake. De komst van de tandprotheticus brengt hierin verandering. Hij neemt de tijd voor u en is speciaal opgeleid om samen met u te zoeken naar oplossingen voor problemen met uw prothese, zonder dat een verwijzing nodig is. Hij kan u tevens informeren over de vergoedingen van ziekenfonds en particuliere verzekeringen. De tandprothetische praktijk G. J. W. Webbink is gevestigd aan de Huttenwal 40 te Rijssen, tel. 05480-2 0029. Neemt u eens geheel vrijblijvend contact op! Tandprothetische praktijk G. J. W. Webbink L'dOg Ned Tandproiheiici G J W WEBBINK Tandprotheticus Huttenwal 40 7462 AC Riissen Tel 05480 - 20029 Press Service 05496-76525 Het uitgebreide assor timent leggings, ski pantalons (in sweat- stof) en paardrijbroc- ken completeren het modieuze aanbod van dit najaar. Het accent ligt op slank gesneden broeken en de smalle paardrijbroeken Uiter aard ontbreekt ook de klassieke rok (39.95) niet in de collectie. En dames: let u bij het be treden van een winkel van Ter Stal vooral even op de wandpre- sentatie. U zult een collectie lingerie aan treffen met een zeer luxueus en smaakvol karakter. meerde jeansmerken moeiteloos door staat Die spijkerbroek, ook voor de allerkleinsten voorradig, met een écht labelkomt slechts op 29.95 Voor jong en oud, dames en heren, zijn er tenslotte een grote hoeveel heid jacks te vinden. In alle kleuren en prints, met warme en bedrukte binncnvoering, enkel- of dubbelge- voerd, of met imitatie-bontcapu chon, vanaf 59,95, baby's vanaf 29,95. Ook nu al voorradig: ski handschoenen. haarbanden, sjaals. Een bezoekje aan Ter Stal en u bent klaar voor herfst en winter! Ter Stal zou zijn ka rakter verloochenen als het aanbod kinder kleding zou achterblij ven. Dat is ook geens zins het geval. Een rui me collectie speelpakken vanaf 14.95. baby corduroy broekjes, leggings, ski broekjes - het kan niet op. De sweater- collectie. met basis- en uitgewerktere (bijvoorbeeld met capuchon en prints) modellen, is compleet vanwege de aanwezigheid van bijna alle kleuren die denkbaar zijn. Van stoere jongens- tinten 14.95 tot en met 29.95) tot en met lieve baby-kleuren (9,95). Voor de tieners wordt de Polo Fleece getipt, de hippe sweater die aan de binnen- en buitenkant geruwd is. Zij kunnen daarbij ook een Innocent spij kerbroek aantrekken, een basic five die de vergelijking met de gerenom- Een kunstgebit - de naam zegt het al - functioneert niet als een natuurlijk gebit en is altijd een hulpmiddel dat nooit de natuur kan vervangen. De tandprotheticus kan er toe bijdragen dat een kunstgebit geen vals gebit wordt O pmomtii Elegante pump In bruin leer. Maten 36-41. HiVEfMDAM model Invention C.T. Cï-intTQ Modieuze sport- en vrijetijdsschoen; Maten. 34-46. ^EVEflylDAM Modieuze jeugdbootie SHOES Met gebreide kraag. In bruin of zwam gevet nubuck. Maten 28-42. Sportieve modeschoen Ook in veteruitvoering. In zWart leer. Maten 28- 42. Damesbootie In mooi bruin en coffee leer. Maten 37-42. western enkellaars In aktuele modekleuren. Maten 36-46. "Bij u in de omgeving: Almelo Schqpwbü''gplejh^edemsvaaft Marktstraat Enschede (3x) Lage Bóthhofstraat f59; Van Loen'shof (hóek Zuiderhagen]; Högelandsingel Goor Grotestraat Haaksbergen Spoorstraat Hardenberg Wmkelcentr.um De.Spinde Hengelo Stationsplein Lichtenvoorde Dijkstraat (ingang,bij Su'peri Neede Ruwenhofstraat Nijverdal Aiexapderstraat Oldenzaal Ootmarsumsestraat (boven de Aldn Rijssen Noachpassage Vroömshoop Linderflier Wierden Binnenhof Winterswijk Ratumsestraat iedereen luest jacks vi LSCMMO a Super donsjack S-XXL. jack Met lederlook schouderstukken. M-XL. jack Met uitritsbare mouwen. S-XXL. Meisjes parka 128-176. Baseball jack Winterwarm gevoerd. 128 -176 29.-. M-XL JVHK 39.-.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 12