Goede kwaliteit op fokdag Holbatheo l a S-17.40 Drukke reünie van Het Kompas Kerkdiensten Medische diensten J van dag tot dag Reuze Heuvel biedt veel activteiten HOLTENS NIEUWSBLAD Uit het politierapport BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Burgerlijke stand Speelzaal zoekt vaste vrijwilligers kratje 24 flesjes n* naaIau^ DONDERDAG 15 JULI 1993 <mjk HitW^' Hoewel de publieke belangstel ling ietwat tegenviel, toonden de organisatoren van de 43ste fokdag van warmbloed paardenfokvere- niging Holbatheo zich zaterdag na afloop dik tevreden: prima weers omstandigheden en een goede kwaliteit van het aangevoerde materiaal. Vooral de categorie tuigpaarden liet een verbetering zien ten opzichte van vorig jaar. Het resulteerde al met al in waar dige kampioenen bij zowel de rij- als tuigpaarden. Een aantal veu lens verwisselde van eigenaar. De demonstratie voor de keuring in de weide naast Het Bonte Paard trok veel belangstelling. Vooral de hengst- en merrieveulens, vaak pal naast de betrokken merrie, waren goed voor een aandoenlijk plaatje. Alle dieren werden beoordeeld op 1 gang en exterieur. De fokdag van Holbatheo, een onderlinge wed strijd, werd zo'n vijf weken eerder gehouden dan normaal in augus tus. Volgens waamemend' vooi^itv- ter A. Podt hield dit verband'rnet de wens van veel paardenliefheb bers om het evenement ruim voor de centrale (provinciale) keuring in Ommen te houden. Holbatheo telt momenteel zo'm 150 actieve leden. Ofschoon wel huiswaarts gekeerd met een lintje, krijgen de winnaars van de verschillende rubrieken hun prijs op de traditionele feesta vond in het najaar uitgereikt. Uitslag premies: Hengstveulens,rijpaard: 1. Luctor, A.F. Haarman/Schalkhaar; Lyon, A v.d, Pol/Bathmen: Ladalko. J.G.M. Jan- sen;'Heeten, Ludo, H. Klein Koerkamp/Hee- ten; Leopart, H.J.M. Huis in 't Veld'Lettele. 2. Lévi, A.C.G. Harmelink-Flierman/Diepen- veen; Luctor, A.F. Haarman/Schalkhaar. Merrieveuelens, rijpaard: 1. NN, H. en G.H. Morsink/Rijssen; Lelian, W. Klein Koer- kamp/Heeten; Loes, J. Wichers Schreur- /Lettele; Larina, A.G. Ruiter/Heeten; Lady Bea, J.G.M. Jansen/Heeten; Lorina, T.H. Hondshorst/Lettele; Lucinda, M. Rietberg- /Holten; Lemante, H. Tepperik/Heeten; NN, A. v.d. Pol/Bathmen. 2. Lugana, M. Riet berg/Holten; Lizamunde, A. Schippers/Hol ten; Limit, G.J. Bronsvoort/Lettele; Lady, G. Morssink/Bathmen. Eenjarige rijpaar den: 1. Kendy, A.v.d. Pol/Bathmen; Kim- berly, H. Klein Koerkamp/Heeten. Tweejari ge rijpaarden: 1. Jalyminka, M.G.W. Beker- /Schalkhaar; Justy, A.v.d. Pol/Bathmen; Jackie, A.J. Nijland/Holten; Jasmijn, G.J.E. Rietman/Holten; Jasmijn, H.Klein Koer kamp/Heeten; Juliet, A. van Lies/Holten. Driejarige rijpaarden: 1. Innes, G. Mors sink/Bathmen; Iriena, H.J.M. Huis in 't Veld/Lettele; Imca, J. Stegeman/Holten; Iris, R. Renting/Haarle; llona Bouna, T.H.M. Hondshorst'Lettle; llonka, H.J. Deten/Hol- ten. Vier- tot zevenjarige niet-zogende rij paarden: 1. Heidi, A.v.d. Pol/Bathmen; Hit- tie, G.J.E. Rietman/Bathmen; Heidi, A.J. Nijland/Holten; Gonda, H.J. Schorfhaar- /Markelo. Vier- tot zevenjarige zogende rij paarden: 1. Evelien, A. Schippers/Holten; Evelien, H. Klein Koerkamp/Heeten; Goldy, A.v.d. Pol/Bathmen; Harina, A.G. Ruiter- /Heeten; Fransien,/j. Wichers Schreur/Let- tele; Fignon, A.F. Haarman/Schalkhaar. Acht jaar en oudere merries rijpaard: 1. Astra, A.F. Haarman/Schalkhaar; Berdy, A.v.d. Pol/Bathmen; Catroucholien, M. Rietberg/Hojten; Dabina, A.L.H. Holle- boom/Heeten. Stermerries rijpaard: 1. Ga- mara, H. en G.H. Morsink/Rijssen; Gabilan, A C.G. Harmelink-Flierman/Diepenveen; Golden Lady, M. Rietberg/Holten; Hester, - H.J.M.'Hü&tjï 'kVeld/Lettele. Ked(;mejries '-•rijpaard! "Tibia na, H. en G.H. Morstr1k/R1]s- sen; Elian, W. Klein Koerkamp/Heeten; Fransiska, H. Tepperik/Heeten. Hengstveu- lens tuigpaard: 1. Lex, G. Kloosterboer/Ep- se. Merrièveulens tuigpaard: 1. Lilian. A.E. Hondeveld-van Bemmel/Heeten; Larlina, 'A. Kogelman," Manënheem; LarisRa, FLW. de Brouwer/Lettele. Eenjarige tuigpaar den: Karlina, A. Kogelman/Mariënheem. De demonstraties voor de keuring trokken veel belangstelling Tweejarige tuigpaarden: 1. Jovanca, A.J. Leeftink/Holten. 2. Jasmijn, G. Klooster- boer/Epse. Driejarige tuigpaarden: 1. Ironi- ca, B Stegeman/Markelo; llona, G. Klóos- terboer/Epse; Irlina, A. Kogelman/Mariën heem. Stermerries tuigpaard: 1. Herma, A.E. Hondeveld-van Bemmel/Heeten; Do- Iand3, H Vrugteveen/Raalte. 2. Uranda, G. Kloosterboer/Epse; Cifria, G.H. Morsink- /Markelo. Keurmerries tuigpaard: 1. Saris- ka, R.W. de Brouwer/Lettle; Ziezolanda, A.J. Dirksen/Lettele; Arlina, A. Kogelman- /Mariënheem. Stermerries basis: 1. Darina, A.J. Leeftink/Holten; Bea, J.G.M. Jansen- /Heeten. Keurmerries basis: 1. Zoliante, J.G.M. Jansen/Heeten. Merries met min stens twee afstammdelingen rijpaard: 1. Evelien, H. Klein Koerkamp/Heeten. Berdy, A v.d. Pol/Bathmen; Catroucholien, M. Rietberg/Holten. Merries met minstens twee atstammelingen tuigpaard. 1. Uran da. G. Kloosterboer/Epse. Gewone prijzen zadelrubriek: 1. Astra, A F. Haarman- /Schalkhaar; 2 Hotboy. G.J E. Rietman- /Bathmen; 3. Hittie, G.J.E Rietman Bath- men. Aangespannen paard 1 Herma, A.E. Horideveld van Bemmel/Heeten; 2. Arlina, A Kogelman Mariënheem. Kampioenen: Rijpaard veulenkampioen: NN, H. en G.H. Mc^sfnkRijssen. Tyjgpaard veulenkampi oen: LStiska, R W: de Brouwer/Lettele. Jeugdkampioen rijpaard: Jalyminka, M.G.W. Beker/Schalkhaar. Jeugdkampi oen tuigpaard: Jovanca. A.J. Leeftink/Hol ten. Drie jaar en oudere merries rijpaard: Gamara, H en G.H Morsmk'Riissen, Drie jaar en oudere 'merries tuigpaard. Herma, A.E. Hondeveld-van Bemmel/Heeten. Ba- sispaard: Bea, J.G.M. Jansen/Heeten. Met het oog op de seizoensdrukte heeft de Stichting De Reuze Heu velwachter een aantal activiteiten op het programma staan. Het treintje Bello pendelt inmiddels weer wekelijks tot eind augustus volgens een vast schema over de berg tussen Holten en Nijverdal- Vakantie De vakantieperiode staat voor de deur van de SWOH. De projectleid ster zal van 19 juli t/m 15 augustus afwezig zijn. Gedurende deze 4 we ken is ons kantoor gesloten. In de 3 weken van 16 augustus t/m 5 sep tember is het kantoor van de SWOH beperkt open. U kunt dan telefonisch of persoonlijk op maan dag- en donderdagmorgen tussen 9.00 - 12.00 uur terecht. Vakantie en alarmering Voor een heel groot deel draait het alarmeringsproject ondanks de zo mervakanties gewoon door. Storing Heeft u te maken met storing aan uw alarmapparaat dan dient u te bellen naar Diessenplas en vragen naar iemand van de technische dienst. Dat kan van maandag t/m vrijdag van 8.00 - 17.00 uur. Het telefoonnummer van Diessenplas is 62505. Bij storing 's avonds od in het weekend kunt u bellen naar dhr. Kolkman, telefoon 61368. Is hij niet thuis dan kunt u bellen naar dhr. Smit, telefoon 61609. Weghalen toestel Is het noodzakelijk dat uw toestel wordt weggehaald dan kunt u bel len naar Diessenplas en vragen naar de technische dienst. U kunt dan overleggen wanneer het toe stel wordt opgehaald. Dit kan al leen van maandag t/m vrijdag van 8.00 - 17.00 uur. Telefoon 62505. Nieuw toestel aanvragen In de periode van 19 juki t/m 15 augustus kan er geen nieuw toestel worden aangevraagd. Er is dan nie mand die bij u langs kan komen om uit te leggen hoe het alarme ringssysteem werkt, wat er voor nodig is, hoeveel het kost etc. U kunt daarvoor weer bellen naar het kantoor van de SWOH vanaf 16 augustus. In de periode van 16 au gustus t/m 5 september is er alleen op maandag - en donderdagmor gen iemand op kantoor. Ons tele foonnummer is 64910. /Hellendoom. Informatie over de dienstregeling is verkrijgbaar vbij de VW's. Daar kunnen ook de kaartjes worden aangeschaft. Op de dag van uitgifte geeft het boven dien recht op reductie bij diverse toeristische attracties. De prijs van een 'retourtje Bello' is exclu sief de toegangsprijs van deze at tracties. Op het programma staat ook een gezamenlijke demonstra tie van de brandweerkorpsen Hol ten en Hellendoom. De datum moet nog worden vastgesteld. Veel vakantiegangers reageren enthou siast op het Reuze Feits Arrange ment. Daarvoor kan men dagelijks om 10 uur opstappen bij de Bow ling Boerderij in Nijverdal. Het ar rangement is inclusief koffie met gebak en een picknick en biedt de pedalisten Reusachtige fietsrou tes van verschillende afstanden. Sallandse Korhoenda- gen De tien recreatieondememers die het succesvolle Tentenproject lanceerden, houden 10,11 en 12 au gustus in samenwerking met het de Stichting Recreatiewerk Over ijssel de Sallandse Korhoendagen. Iedere camping heeft hetzelfde programma dat draait rond het thema 'korhoen'. Jong en oud kan meedoen aan onder meer een kor- hoenspel of het maken van kor- hoenmaskers. De Sallandse Kor hoendagen worden afgesloten met de Nacht van de Dansende Kor hoen. Een soort dansmarathon, die om 20 uur van start gaat. Iedere recreatieondernemer zorgt daarbij naar eigen keuze voor muzikale omlijsting. Opzet is dat de deelne mers zich laten sponsoren voor de tijd dat er gedanst wordt. De op brengst komst ten goede aan de bescherming van de korhoenders op de Sallandse Heuvelrug. In na volging van half april, hielden de samenwerkende recreatiebedrij- ven gisteren hun tweede schoon maakactie op de berg, ditmaal in 't Ravijn. Woensdag 20 oktober volgt de derde en voor dit jaar tevens laatste actie. 6 juli: Op de kruising Keizers- weg-Reilinksweg ontstond een aanrijding tussen een personen auto en een fietsster. Beide voertuigen reden in dezelfde richting, waarbij de auto rechts af sloeg voor de fietser langs. De bestuurster van de fiets werd daarbij licht gewond. Een nog onbekende hond hield een ware slachting in een kip penhok aan de Larenseweg. Di verse kippen en kuikens werden doodgebeten. Het zou hier gaan om een soort herdershond (Hol landse herder). De eigenaar van de hond is tot op heden onbe kend. 9 juli: In de nacht van 8 op 9 juli werd er ingebroken bij de Chi nees aan de Dorpsstraat. Men vernielde een ruit door middel van een tegel. Een speelauto maat werd opengebroken en daaruit werden enkele honder den guldens ontvreemd. Tevens nam men voor ongeveer f 1000,- aan rookartikelen weg. Op de Beusebergerweg vlak voor de rotonde botsten twee auto's op elkaar. Beide voertui gen reden achter elkaar, toen de eerste plotseling moest afrem men. De tweede auto botste ver volgens op de voorligger. Enige schade was het gevolg. Omstreeks middernacht van 9 op 10 juli vond een vechtpartij plaats bij de Waag. De juiste oorzaak is niet duidelijk gewor den. Er vielen links en rechts rake klappen tussen een groep Deventernaren en Holtense be zoekers. Aangifte van mishan deling werd niet gedaan. Wel werd aangifte gedaan van ver nieling van een fiets, die volgens de eigenaar van de fiets, door een ruit was gegooid. 10 juli: Op klaarlichte dag von den in het dorp drie inbraken plaats. Er werd ingebroken in een woning aan de Hoffestraat. Aldaar kwam men binnen door een achterdeur te forceren. Weggenomen werden enig geld en enige sieraden. De tweede inbraak bleek een poging te zijn aan de Reilinksweg. Ook daar probeerde men de achterdeur te forceren, maar twee extra slui tingen op die deur hebben dit kennelijk verhinderd. De politie heeft deze zaken nog in onderzoek. Iedere tip in de zen is natuurlijk van harte wel kom. Bij een andere woning aan de Reilinksweg gelukte het wel om binnen te komendoor ook weer de achterdeur te forceren. Hier werden enkele Engelse ponden weggenomen. 11 juli: Op de Deventerweg bot sten twee auto's op elkaar. Bei de voertuigen reden in de rich ting Deventer. De eerste auto trok een caravan voort. Dit voertuig wilde rechtsaf slaan en remde daartoe af. De tweede autobestuurder had dit te laat in de gaten en botste tegen zijn voorganger. Ook hier was alleen materiële schade. Directeur Joop van Engbrink begroette ook Karin Cents, die Het Kom pas destijds mocht openen. Ruim 250 oud-leerlingen kwamen vorige week vrijdag een kijkje ne men in hun 'oude' lagere school Het Kompas. Over amper twee we ken sluit de school die in septem ber '74 startte, definitief haar deu ren. Begin volgende maand is de fusie met De Schakel een feit. Van af dat moment telt Holten één nieuwe protestants christelijke ba sisschool De Regenboog, met do micilie aan de Schoolstraat. Was er 's middags al feest voor de leerlingen en waren hun ouders eveneens te gast op school, in de avonduren is het een drukte van belang in en rond school door het bezoek van oud-leerlingen, die van heinde en ver voor de reünie naar De Kol zijn gekomen. „Een bijzon der leuk initiatief," menen Gerben Meijerink en Rita Stroeve. Beiden verlieten Het Kompas in '80 en constateren dat bijna twee decen nia weinig verandering toont. Het gebouw ademt volgens hen nog altijd dezelfde sfeer. „En ook Berg huis is er nog steeds!," lachte Rita, inmiddels groepsleidster en woon achtig in Doom. Gerben zocht zijn heil in het voortgezet onderwijs en doceert geschiedenis en aardrijks kunde in Almelo. De twee denken met veel genoegen terug aan de bij bel vertellingen van meester Van Engbrink: „Hij ging er totaal in op!" Ook Elbert ten Elshof, Wou ter Jansen, Herwin Meijerink en Marja Mekenkamp steken de lof trompet over hun Kompas-tijd. Schoolverlaters van '82. Dwalend door de gangen en lokalen komen tal van herinneringen boven en is er de hernieuwde kennismaking met vroegere klasgenoten. Wouter verwisselde Holten voor Zeewolde. Wellicht in navolging van zijn va der (boswachter) is hij in de polder actief als bosbouwer. Marja is ver koopster, Elbert agrariër en in Zwolle bekwaamt Meijerink zich in het schildersvak. Tussen de reünie-bezoekers ook oud-leerkracht André Berens, te genwoordig directeur van een ba sisschool op Schiermonnikoog. Ook de invalsters Geertje van Zeijts en Ineke Kopinga-Kamp- huis zijn van de partij. Onder het genot van een hapje en een drankje worden talloze herinneringen op gehaald. Velen genieten daarnaast van de oude films en videobeelden over schoolverlaters en een aantal schoolkampen. Vermaak ook bij enkele spelletjes in het schoolge bouw. Rond de MAC-tent op het schoolplein, waar disco Tony Tur ner voor de onontbeerlijke muzika le omlijsting zorgt, blijft het uitno digende terras matig bezet. De en thousiaste reüniegangers geven de voorkeur aan een staande receptie. Hoewel Het Kompas voor velen al bijna iets van 'grijs verleden' heeft, wordt de sluiting toch als jammer ervaren. Het (school)boek wordt daarmee definitief gesloten. Peuterspeelzaal Dribbel en peuter- speelgroep Kruimeltje zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die met ingang van september een ochtend en een middag willen hel pen. De speelzaal is gevestigd in het dorpshuis (5 groepen) en in de Kolschool (3 groepen). Elke groep telt circa 15 peuters en wordt bege leid door een vaste leidster, even tueel een stagiaire en een vaste vrijwilligster. Op enkele groepen is momenteel geen vrijwilligster be schikbaar. In verband met de va kantie worden belangstellenden verzocht zo spoedig mogelijk con tact opnemen met stafmedewerk ster Inge Scharrenberg van de Stichting Socuwe in De Bosc hkamp, tel. 62755. /A\ NED.HERV. KERK 9.30 uur: ds. A.J. Leerink 19 uur: ds. S.M. Roozenboom Collecte in dienst: diaconie. Uit gangscollecte: Kerkinterieur Oppasdienst: Mevrouw Olden- menger, Martijn Faneman Diessenplas: woensdag 21 juli, Leger des Heils GEREF.KERK 09.30 uur: ds. A.E.N. de Bruin, Krimpen a/d IJssel 19.15 uur: ds. A.E.N. do Bruin, Krimpen a/d IJssel Kindemevendienst: grc ?p 3 en 4 o.l.v. H. Hulsman-Zwiers, groep 5 en 6 o.l.v. H. Paalman Oppasdienst 0-3 jaar: Wilma van Doom-Jansen, Petra Dijk- ink-Koning, Ans Meijerink- Kolkman. 4-6 jaar: Alida Ban- nink-Ehrens, Gerry Beidman- ter Brake, Marga Harbers-Bel- dman Koffieschenken vakantiegas ten: mevr. G. Stam-Stam, mevr. M. Bosman-Manenschijn R.K KERK Gebouw Irene: 10.00 uur, H. Mis EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; 10.00 uur, Samenkomst; 19.00 uur, Bidstond. DIJKERHOEK 09.00 uur: S.M. Roozenboom Collecte in de dienst: diaconie. Uitgangscollecte: kerkinterieur OKKENBROEK 09.30 uur: dhr. J.M. Peschar. Af scheid zondagsschoolkinderen. Uitgangscollecte: kindemeven dienst NIEUW HEETEN Zaterdag: 19.00 uur, H. Mis. Zondag: 10.00 uur, Hoogmis. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 39 75. Za terdag en zondag voor spoedre- cepten geopend om 11.00 uur en 16.00 uur, tijdens het spreekuur van de huisartsen. Buiten deze uren eerst bellen: tel. 6 39 75. TANDARTS: 17 en 18 juli: J. Went, Marcus Samuelstraat 3, Enter. Tel. 05478-1653. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8.00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04. Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema, Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. THUISZORG ZUIDWEST OVERIJSSEL: Kraamzorg: Diepenveenseweg 6, Deventer, tel. 05700-32095; voor informatie ma t/m vr. 09.00- 12.00 en 14.00-16.00 uur. -Wijkverpleging: Gaardenstraat 31, spreekuur en uitleen m t/m vr. 13.30-14.30 uur, tel 05483- 61436; 24-uurs bereikbaarheid noodgevallen: tel 05700-15297. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Gaardenstraat 29-31, tel 6 27 84. Thuiszorg: gezinsverzorging. Algemeen Maatschappelijk Werk. Spreekuur: maandag t/m vrijdag van 8.30-9.30 uur en vol gens afspraak. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10. SLACHTOFFERHULP Elke eerste dinsdag van de maand van 9.30-10.30 uur in het rijkspolitiebureau, Reilinksweg 2, tel. 6 44 44. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). DIERENBESCHERMING: E. Ras, regio-inspecteur, tel. 05480-14448; werkgroep Holten: E. Grootewal/H. Schoorlem- mer, tel 05483-64844. ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur-Holten in gemeente-, huis: iedere le dinsdag van de' maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK: Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. OUDHEIDKAMER HOOLT'N: Dorpsstraat 27. Geopend elke vrijdag en zaterdag van 13.30 tot 16.00 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 63012); AB VA/KAB O (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64467); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Donderdag 15 juli: 19.30 uur, afscheidsreceptie J.H. van Eng brink in De Wielen Maandag 19 juli: 19.30 uur, raadsvergadering Dinsdag 20 juli: leerlingen Kompas bezoeken Schakel; 19 uur, Hoolter Oamd met zes kamp OKIA Woensdag 21 juli: 19.30 uur, re ceptie afscheid kleuterjuf Dine- ke De Schakel; Dinsdag 27 juli: 13.30 uur, ope ning dorpsfeest; 14-24 uur ker mis; 14,15,16,17 uur kinderprop- petheater naast de NH kerk Woensdag 28 juli: 10-12 uur, kleinvee- en rommelmarkt Kalfstermansweide; 19 uur, bantamrace MAC De Holter- berg Dorpsstraat; 14-24 uur, kermis Donderdag 29 juli: 14-17 kin- dersehminken in Fienpreuver- stent; 21.30 uur, trekking verlo ting dorpsfeest in kermisattrac tie bij gebouw Irene; 14-24 uur, kermis Vrijdag 30 juli: 20 uur, filma vond Bos Dierenwereld; 14-17 uur, warenmarkt Boschkamp straat; 13.30-21.30 uur, elastiek- springen Kalfstermansweide; 14-24 uur, kermis Zaterdag 31 juli: 13-16 uur, Hol- tens kampioenschappen touw trekken Kalfstermansweide Donderdag 5 augustus: Dagje De Boer op Vrijdag 6 augustus: 20 uur, film avond Bos Dierenwereld Donderdag 12 augustus: 20 uur, Nacht van de Dansende Kor hoen op recreatibedrijven De Prins, De Holterberg, De Zuur- berg en De Sallandshoeve Vrijdag 13 augustus: 20 uur, filmavond Bos Dierenwereld Zaterdag 14 augustus: 21 uur, Schuredag Donderdag 9 september: 19-22 uur, wijnavond Smidsbelt Woensdag 22 september: 20 uur, gemeenteavond hervormde kerk in Irene Zaterdag 9 oktober: 20 uur, Twents kamerorkest in De Kan delaar Woensdag 20 oktober: schoon maakactie Stichting Reuze Heuvel Recreatie Overleden: H. Beldman-Hen- ï-ünk. oud 90 jaar; M Paasse- Rudnick, oud 78 jaar; H. Dik kers, oud 88 jaar; E.A. Teese- link, oud 71 jaar.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 3