opvallende reclame! Consument trekt massaal naar Scapino! Scapino in "Vrienden voor het leven"! fr:zi Scapino's gedurfde sss voorjaarsmode Volgende week: "100 Super Stunts!" WMrnWÊmwn Over goed opmeten en heldere voorlichting. Centraal magazijn van essentieel belang. Scapino reclame, Kinderschoenen bij Scapino: SCHOÖÜK KLEDING SPORT S (ADVERTENTIE) ge belijning is terug in het modebeeld. Als mate rialen treffen we leer. nubuck en suède aan. Kleuren: rood. blauw, cognac, coffee, zwart en off-white. De vlecht- pumps zijn volop aanwe zig in het geklede mode segment. Daarnaast is de plateau-pump met een bolle leestvorm een nieuwkomer waar veel van wordt verwacht. Ook zien we sandalets met plateauzolen. Gloednieuw is de "brei- schoen", de nieuwste vertaling van natuurlijk lopen. Een elastisch tri cot bovenwerk (in vele frisse kleuren) op een anatomisch voetbed zorgt voor een ongekend ple zierig loop-comfort. En ze zien er nog heel erg leuk uit ook! Scapino verkoopt de breischoen van het merk Pedi Natura voor 39 gulden. Deze merkschoen is een pres tatie van de eerste orde! Natuurlijk is de linnen schoen niet uit het mode beeld weg te denken. De varianten gaan van een voudig linnen tot aan stoere workers op ruige profielzolen. Het kleu- renpakket is uitgebreid. We zagen: zalm, ecru, groen, aqua, blauw, navy, zwart, bordo, off-white en geel. SCHOENEN VOOR MANNEN Stoere en robuuste schoe nen zijn dit voorjaar een hot item. Door het gebruik van verschillen de materialen (leer. nubuck, geolied nubuck, polido's of combinaties hiervan) wordt het stoere karakter nog eens extra benadrukt. Nieuw is de sportieve brogue. Een klassieke schoen die door een vlottere zool een robuuste uitstraling heeft. Western is dit voorjaar grote mode. Naast de 13 TP 101 seis. Met name vindt u dit terug in de huismer ken van Scapino: Kiddy- Kick en Pedi-Forma. De schoenen van het merk Pedi-Forma zijn SPORT door de consumentengids zelfs als de beste getest! SPORTERS KUNNEN NIET OM SCAPINO HEEN Wat deze zomer ook mag brengen, met de sport- vrijelijdspakken, de T- shirts, shorts, zwemkle- ding en zomerjacks van Scapino komt iedereen verrassend voor de dag. In flitsende kleurcombi naties of mooie basis- kleuren, Scapino heeft voor iedere smaak wat wils. We zagen zelfs complete sportpakken voor 29 gulden...! Voor hem en haar. Ook de beach-mode is net zo zonnig geprijsd als ze er uitziet. Zwembroeken en badpakken voor het hele gezin, leuke T-shirts met sportieve fun-prints voor weinig geld. De grote topmerken ziin volop vertegenwoordigd in de sportcollectie van Scapino: Arena zwem- kleding, Rucanor en Lotto met modische trai ningspakken, Nike en Adidas T-shirts met aktuele prints. Scapino komt ook zeer sterk voor de dag met een uitgeba lanceerde collectie sport- kleding van Fugazzi. Iedere tennisser kiest vast en zeker Scapino. Van top tot teen gekleed en voorzien van alle acces soires kan men Scapino verlaten. Nieuw in het tennis-assortiment zijn de Dutchy tennisballen. Officieel door de KNLTB goedgekeurd zijn deze tennisballen toegelaten voor alle offi ciële wedstrijden en tour- nooien. En de prijs: 3 stuks voor een tientje!! enkellaars en de hoge laars zijn westernschoe nen nu volop aanwezig in de Scapino-collectie. Ook de geklede schoenen zijn niet vergeten. Brogues, mocassins en vlecht zijn een belangrij ke groep.We zien in de herencollectie van Scapi no veel aandacht voor linnen schoenen. KINDEREN KIEZEN KLEUR Kleur is dit voorjaar het belangrijkste thema in de kinderschoenen, vrolijke kleuren worden volop gecombineerd en vaak nog voorzien van leuke applicaties en borduur- Een regelrechte "ace". In de omvangrijke collectie sportschoenen zijn niet alleen vrijwel alle takken van sport vertegenwoor digd, maar ook alle belangrijke topmerken zoals Nike, Reebok, Adidas en Dutchy om er maar eens een paar pro minente te noemen. Opvallend zijn de prijzen van de sportschoenen. Zo biedt Scapino Chicane jogging- en tennisschoe nen al aan voor 19 gul den in alle maten. Uniek is de compleetheid van de collectie voetbalschoe nen. Diadora, Puma, Rucanor e.a. merken zor gen ervoor dat iedereen Scapino bereikt met haar reclame vele miljoenen landgenoten. Niet alleen via kranten- advertenties en radio- en TV-commercials. maar ook via bill-boards die langs de snelwegen een bekende en opvallende verschijning zijn. Voeg daarbij de kleurrij ke folder die regelmatig bij miljoenen landgeno ten in de brievenbus valt en u begrijpt dat maar weinig mensen om de naam Scapino heen kun nen. Een belangrijk ele ment in bijna alle recla me-uitingen van Scapino is de clown die met een vrolijk en lachend ge zicht de klanten uitnodigt een bezoek te brengen aan één van de 105 filia len van Scapino. KLEDING Wie de stap naar Scapino nog niet heeft gezet, moet de folder die volgende week in het hele land in de brievenbus glijdt, maar eens goed in de gaten houden. Daarin wordt de aktie "100 Super Stunts" uit de doeken gedaan. Scapino biedt iedereen de kans om tegen werkelijk superlage prijzen aan trekkelijke artikelen uit de enorme kollektie aan te schaffen. Scapino pres teert het om een week lang nog eens ver onder zijn toch al scherpe prijzen te gaan zitten. Daarmee maakt Scapino z 'n slogan waar: OPMERKELIJK GROTE KEUS VOOR MANNEN Mannen kunnen bij Scapino volop combine ren, met T-shirts en hemden in zomers ge kleurde ruiten of all-over dessins. En natuurlijk zijn ook effen tinten ruim aanwe zig. Bij de wat sportieve re lijn valt het rugby-shirt in streepdessins op, al of niet voorzien van prints of borduursels. SCHOENEN Al voor het 2e seizoen sponsort Scapino de veelbekeken succesvolle RTL 4- serie "Vrienden voor het leven" met Mary-Lou van Steenis en Peter Lusse. In deze serie zien we regelmatig schoenen, kleding en sportartikelen zoals die ook gewoon in de Scapino winkels verkocht wor den. We kunnen u de serie van harte aanbevelen. misvormingen kan lei den. Voeten voelen zich het lekkerst als ze vrij kunnen bewegen. Ook tijdens het lopen. DE JUISTE SCHOEN VOOR UW KIND Koop kinderschoenen royaal op maat en voor kom dat ze te klein wor den. Bij Scapino weet men alles van kinder schoenen en krijgt u het juiste advies: De neus van de kin derschoen dient de vorm van een voet te hebben. Zo hebben de tenen ook opzij vol doende ruimte. Dit voorkomt dat de tenen tegen elkaar aan drukken of zelfs over elkaar heen groeien. Sedert de start van Scapino, zo 'n achttien jaar geleden, trekt de consument naar de winkels van Scapino. De succesformule werkt blijkbaar uitstekend. Scapino is een echte publiekstrekker. Voor de andere middenstanders, die hun zaken rond Scapino hebben, is dat mooi meegenomen, want ook in hun winkels is het door Scapino's aanwezigheid drukker. I - ^et ^erre Oosten en WÊmvfy Zuid-Amerika. ZELFBEDIENING Scapino is inmiddels een begrip geworden. Niet alleen de vriendelijke prijzen vormen een pu bliekstrekker. Maar zeker ook het semi-zelfbedie- muda's of de talloze an dere verkrijgbare shorts. VEEL NIEUWS IN DAMESSCHOENEN Dit seizoen zien we veel sportieve damesschoenen op profielzolen. Ook de mocassin met eenvoudi- ningskarakter van de A -wj gr* -w direkt door een verkoop- alle rust een paar schoe- ®jgf Een modisch detail is de polokraag met ritsslui ting. Melée-kleuren ecru en grijs bepalen bepalen ook voor de man het modebeeld. Ook presen teert Scapino frisse kleu ren als geel, rood en marine. We zagen volop jeans-broeken in blue of gekleurd denim. Scapino biedt de nieuwe sand- washed 5-pocket jeans voor de scherpste prijs. Mannen kunnen hun kui ten verantwoord tonen onder uni bandplooi ber- Het loopt nog steeds storm. Het concern met haar hoofdkantoor en centraal distributiecen trum in Assen, maakt de laatste jaren een enorme groei door. De slogan "Scapino, op naar de 100 winkels", die een aantal jaren geleden werd geïntroduceerd, behoort inmiddels totu verleden, want die 100 filialen zijn inmiddels bereikt. Tijdens een bezoekje aan één van de 105 winkels wordt veel duidelijk. De consument vindt een compleet mode-assortiment. Dat betekent een enorme keuze in schoenen voor het hele gezin. Volop keuze ook op de afdelingen vrijetijds- en sportkleding. Bovendien biedt Scapino veel extra artikelen aan, zoals bal len, rackets, shuttles, caps, sokken, kniebe schermers en dergelijke. Zo kunnen de diverse sporten optimaal worden beoefend met Scapino- artikelen. Het schoeisel komt uit vele Europese landen, zoals Italië, Spanje, Portugal en natuurlijk Nederland, maar ook uit Opmerkelijke Mode voor Mensen die ongestoord willen neuzen Dat Scapino durft merkt u direkt als u binnenkomt. Scapino presenteert een kleurige veelheid aan modieuze voorjaarskleding, -schoenen en sportartikelen waardoor u bijna overweldigd wordt. U zult zich snel op uw gemak voelen. Niet in het minst omdat die verrassende veelheid opvallend overzichtelijk wordt aangeboden in de winkel. Bovendien hangen overal kaarten met informatie over de juiste maten, kwaliteiten en prijzen. Scapino medewerkers laten u rus tig rondneuzen en helpen u graag wanneer u dat wenst. Kinderschoenen kopen is geen probleem bij Scapino. Kinderschoenen heb je tegenwoordig in allerlei soorten, model len, kleuren en maten. U moet er wel voor zor gen dat uw kind de juiste -maat draagt. Uw kind klaagt niet als de schoen te krap zit. Kindervoeten bestaan namelijk uit zacht en kneedbaar kraakbeen, beschermd door een dikke vetlaag, die zich gemakkelijk zonder pijn laat insnoeren. Dit belemmert de groei van de voet. wat zelfs tot De grote teen dient in de lengte zo'n 1,5 centi meter speling te heb ben. De hielen mogen niet heen en weer kunnen bewegen.. Anders is er onvoldoende steun en de kans op verzwikking is groot. SCHOENMATEN De voeten van kinderen groeien ongeveer tot hun 15e jaar. Het is voor de voeten van uw kind en uw eigen portemonnee van belang dat u de schoenen ruim koopt. Daarom kunt u het best TERE KINDERVOE TEN BEHOEVEN GEEN STEUNZOOL! Artsen zijn lang van mening geweest dat de kindervoet zwak is en ondersteund moet wor den. Sommige artsen denken er nog zo over. Voor gezonde, zich nor maal ontwikkelende kin dervoeten zijn steunzolen echter totaal overbodig. Een neiging tot platvoe ten kan worden bestreden door het kind zoveel mogelijk blootsvoets te laten lopen, of door voet- gymnastiek. Zijn steun zolen wel aangewezen dan zult u die op maat moeten laten maken. Kant-en-Klare "medi sche" schoenen, die met een verhoogd voetbed geleverd worden, zijn zinloos, want de verho ging zit nagenoeg nooit op de ideale plaats. Er is nu eenmaal geen tweede paar voeten aan elkaar gelijk. Per jaar worden er vanuit het hoofdkantoor en centraal magazijn te Assen via tienduizenden rolcontainers miljoenen artikelen verstuurd naar de meer dan 100 winkels van Scapino. Cijfers die aangeven dat het distri butiecentrum in Assen tot de grote re in Nederland behoort. ROMANTISCHE "LINGERIELOOK" Een nieuwe trend. Tops gedragen als bovenkle ding en vaak vervaardigd in ribbreisels, strak van lijn met fantasie-stiksels of kant. Vooral het romantische uiterlijk is kenmerkend Belangrijke kleuren: grijs-melée, ecru-melée, marine en rood. KINDERKLEDING Scapino kinderkleding kenmerkt zich door felle kleuren en diverse mate rialen. Zo zijn er voor de jongens te gekke jeans- bermuda's met bijpassen de rugbyshirts of stoere bedrukte T-shirts. Na tuurlijk heeft Scapino ook voor de meisjes een uitgebreid assortiment met heel veel vrolijk gekleurde T-shirts en bijpassende leggings, wielrenbroekjes of shorts. We hebben ons verbaasd over de lage prijzen! bij het kopen van nieuwe schoenen voor uw kind een beetje dikke sokken (laten) aantrekken. Scapino beschikt over een voetmeetapparaat, dat de lengte én de breed te van de voeten zeer nauwkeurig meet, zodat u van de hiervoor ge noemde problemen geen last zult hebben. In het centraal magazijn werken tientallen mede werkers. Velen van hen hebben de ontwikkeling van de distributie tot wat het nu is vanaf het begin meegemaakt. Een enthousiaste groep mensen die in de afgelo pen jaren menig huzaren stukje heeft uitgehaald en niet onbelangrijk, flexi- aan al die artikelen die in een folder staan vermeld. Deze artikelen moeten werkelijk stipt op tijd in de winkels zijn. nen passen, het verplicht hem of haar tot niets. Wil men geholpen worden om een goeie keuze te maken, dan is een vlotte en vriendelijke bediening vanzelfsprekend. Zo is het winkelen in de Scapino-winkels een ple zier. Scapino's slogan "Kwaliteit Guldens Voordeel" blijkt succes vol. De groei is er nog niet uit, dat is duidelijk. DAMESMODE VOOR VOORJAAR ZOMER Het modebeeld is voor de zelfbewuste vrouw zowel in het voorjaar als in de zomer een uitkomst. Er kan en mag veel, zo tonen ons de ontwerpers. Wat vooral opvalt is de keus in kleur, afgestemd op rode. blauwe, groene en gele tinten. De blouse is weer terug in het modebeeld. We zagen vele variaties. O.a. de wat langere modellen met figuratieve, felge kleurde dessins spreken heel erg aan. Beslist zeer modieus zijn de blouses zonder mouw. Kort en gedragen op een jeans of paardrijbroek. DE PAARDRIJBROEK De paardrijbroek is in dit modeseizoen een opval lende verschijning. Spor tief, jeugdig en een tik keltje brutaal. Te koop in allerlei variaties en kwa liteiten. Bijvoorbeeld in linnen of 100% katoen. Ook bij de leggings vin den we de uiterlijke ken merken van de paardrij broek terug. Bovendien zijn de leggings en de paardrijbroeken vriende lijk geprijsd. T-SHIRTS TE KUST EN TE KEUR Er is in dit seizoen op nieuw een overweldigend aanbod van T-shirts in allerlei modellen, mate rialen en kleuren. We hebben bijna elke denk bare kleur bij Scapino aangetroffen. Zo kan de klant zelf combineren met leggings, bermuda's, paardrijbroeken of een keuze maken uit de tallo ze modellen jeans. Ook diverse shorts en gilets (korte, mouwloze vestjes) worden in aller lei variaties aangeboden. bel weet te reage ren op dat wat de winkels nodig hebben. Er gaat veel aan vooraf voordat de schoenen, kle ding en sportartikelen in de winkels van Scapino liggen. Denk maar eens

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 15