ifoftso Gemeente werkt mee aan fusie 150ste lid bij de atletiekafdeling Schakers Holten zeer fortuinlijk Resultaten sv Holten Kaartavond Blauw Wit Informatie CNV over belastingen Bijeenkomst Snijmaiskern Gemeente HOLTENS NIEUWSBLAD Schakel en Kompas samen Bingomiddag van Bejaardensoos Blauw Wit thuis tegen Sp. Daarle Activiteiten bij Musky Openbare kennisgeving inzake ingediende aanvragen om vergunningen, verleende ontheffingen of vergunningen e.d. Spreekuur burgemeester Vaststelling bestemmingsplan „De Borkeld, herziening 1990" Rectificatie Openbare kennisgeving inzake verkeersmaatregel (aanwijzing tot onverplicht fietspad) gedeelte Patrijzenweg Aanvraag ontheffing verbod tot verkoop van ijs op particuliere grond Hinderwet Aanvragen jachtakte DONDERDAG 11 MAART 1993. 5 AtletiekvoorzitterJan Krooshofoverhandigt het 150e lid, Jorgen Wenne- mers, enkele presentjes. De atletieksport staat bij de Hol- tense gemeenschap goed aange schreven getuige de grote deelna me aan evenementen als de Bevrij dingsloop, de Diep Hel-Holterber- gloop, de Holterbergcross en niet te vergeten de Triahtlon. Deze be- langsteling vindt zijn positieve neerslag in het aantal leden van de atletiekafdeling van de SV Holten. Gedurende enkele jaren schoomel- de het ledental tussen de 130 en 140, maar nu is een nieuwe mijlpaal bereikt. Met het inschrijven van jeugdlid Jorgen Wennemers, kon het 150ste lid worden genoteerd. Op dit moment is dat zelfs alweer 154. De atletiekvereniging ziet de stijgende belangstelling als een di rect gevolg van de genoemde eve nementen en van de goede sfeer binnen de club. Daarop hebben Maijet Marissink, Meindert Koop man en Jac de Wildt tijdens de trainingen ook een positieve in vloed. Ook de leden zelf laten zich niet onbetuigd, zoals bij de medail lewedstrijden voor de jeugd. Tij dens de laatste series werden de volgende resultaten behaald, goud was er voor Jetske Markvoort, zil ver voor Jacomine Blokvoort en Bernadette Ongena en brons voor Kim Teeselink, Rianne Arfman, Esmeralda Udink en Bas Meer man. Een eervolle vermelding met herinnering ging naar Anne Mark voort, Marleen Otten, Elsbeth Wol- ters, Regine Kuipers, Sanne van de Spel en Jochem van de Spek. Dinsdagmiddag 16 maart houdt de Bejaardensociëteit de maandelijk se bijeenkomst. Aanvankelijk was het bedoeling dat er een spreekster zou komen, maar deze is verhin derd. Nu wordt er een bingomid dag gehouden. Dat gebeurt in ge bouw Irene, aanvang 14.30 uur. De commissie Onderwijs van de gemeente Holten had weinig moei te met het voornemen van de Ver eniging voor Protestants-Christe lijk Onderwijs om de basisscholen De Schakel en Het Kompas al per 1 augustus van dit jaar te doen fuse ren. Afgezien van A.J. Kevelam (WD) schaarden alle leden van de onderwijscommissie zich achter de door de PCO-vereniging opgestel de argumentatie om de fusie er zo snel mogelijk door te drukken. Uit eindelijk moet op het ministerie van Onderwijs worden beslist of de daarvoor noodzakelijke uitbrei ding van de schoollokalen aan de Schoolstraat er ook inderdaad zo snel komt. In feite had de commissie Onder wijs niet bijster weinig te advise ren, want de motieven voor fusie waren door het schoolbestuur al aangedragen. WD-er Kevelam wilde echter meer duidelijkheid over eventuele financiële gevolgen voor de gemeente van leegstand van het Kompas-schoolgebouw op De Kol (geen, aldus het antwoord van voorzitter Van Rappard). Het ministerie van Onderwijs vergoedt immers de jaarlijkse lasten daar van, zodat de gemeente er niet bij inschiet. „Deze aanvraag is recht matig", zo luidde dan ook het neu trale commentaar van de commis- Zelfbeheer Tevens kon de onderwijscommis sie akkoord gaan met het voorne men van B en W om directeuren van basisscholen meer vrijheid te geven bij het financiële reilen en zeilen van hun school. Daarvoor is een zogenoemd contract zelfbe heer opgesteld waaraan beide par tijen zich verplichten. Voor het ge meentebestuur betekent dit dat voortaan niet meer tot in detail hoeft te worden gecontroleerd wat er met het beschikbaar gestelde overheidsgeld gebeurt. De direc teuren daarentegen hebben, wan neer ze daar de nodige tijd en in ventiviteit in steken, de mogelijk heid wat creatiever met de be schikbare budgetten om te gaan. Luctor A1 - Hotten A12-4 Een matig begin van Holten-zijde gaf Luc tor alle ruimte om direct al 2 x te scoren. Vlak voor de rust deed Holten nog iets terug door een magnifieke vrije trap van Aart Sletterink, 2-1. Na rust een heel ander Holten, opgepept door de trainer, kwamen ze gemotiveerd uit de kleedkamer. Holten gooide alles op alles en het voortreffelijke samenspel resulteerde in drie prachtige goals van Harry, Jeroen en Eelco. Holten A2 - PH A3: 4-3 Dit was één van de betere wedstrijden van A2 met als uitblinker MartijnTiekink. Voort varend ging PH van start, maar de Holtense verdediging hield stand en kon zelfs via Martijn Tiekink en Dinant Plekkenpol op 2-0 komen. PH bleef lastig en scoorde dan ook tegen, maar Mark Lammertink scoorde vlak voor rust al 3-1. Na rust was het weer de uitblinkende Martijn die Holten via een formidabele goal op 4-1 bracht. Hierna scoorde PH nog twee keer tegen, maar de winstpunten bleven in Holten. Holten B1 - Rietvogels B1: 2-2 De eerste wedstrijd na een langdurige win terstop bleek voor B1 zwaarder dan op papier mocht worden verondersteld. Te gen het laag geklasseerde Rietvogels wer den de vele kansen op een knullige wijze om zeep geholpen. Een versierde 11-meter leidde tot 1-0 door Maarten, maar na mis tasten van Bert was het al snel weer 1-1. Na rust hetzelfde beeld, een slordig voetbal lend Holten en een tegenstander, die uit één van de schaarse, doch gevaarlijke uit vallen, zelfs een voorsprong verkreeg 1-2. Gelukkig voor Holten kon even daarna Bas, op goed aangeven van Maarten, de gelijk maker produceren. Excelsior B3 - Holten B2: 7-1 Een matige wedstrijd met een hoofdzake lijk verdedigend Holten. Excelsior was hier zeker een maatje te groot voor Holten en kon voor rust al vijf keer scoren. Ondanks het feit dat Holten na rust met negen man verder moest, kreeg Holten nog de betere scoringskansen, waarvan Winand Haupt- meijer er één benutte. Holten C1-GFCC1: 1-0 Na enkele wedstrijden slecht gespeeld te hebben was deze wedstrijd hopelijk de ommekeer. Een hard werkend team, met twee invallers van C2, kwam al snel op de enige beslissende goal van deze wedstrijd, gescoord door Jacobs Pieffers. Na rust een goed verdedigend Holten, hield GFC goed in de tang, zodat de winst punten in Holten bleven. Holten C2 - Sp.Rijssen C12-2 Na een enerverend begin en een fraaie treffer van Coenman zakte het elftal diep terug, waardoor Sp. Rijssen voor rust 2x kon scoren. In de rust was er dan ook een donderspeech van het leidende duo nodig om het "spul" weer op de rails te krijgen. H C2-het team kon in de 2e helft het gras wel opeten. Benjamin "Pele" stelde de fans niet teleur en scoorde een schitterende gelijk maker. 'Man van de wedstrijd' was terecht Dieter Huiskens. Holten D1 - DES D1: 0-1 In een rommelige wedstrijd met zeer veel overtredingen was het DES dat door een omstreden penalty aan het langste eind trok. Holten probeerde nog wel de verdien de gelijkmaker te maken, maar dat lukte deze week net niet. D.E.S. D2 - Holten D2: 1-0 DES speelde de eerste helft iets sterker dan Holten, maar door prima verdedigings werk wist Holten een grote achterstand te voorkomen, slechts eenmaal wist DES te scoren. De tweede helft daarentegen was een hard werkend Holten goed bezig en werden goede kansen gecreëerd. Met name het Dijkerhoekse trio was goed op dreef, alleen de doelpunten ontbraken en daar gaat het nu eenmaal om in dit spelle tje. Omhoog E1 - Holten El1-4 Holten speelde een prima westrijd tegen een sterk spelend Omhoog. Na vijf minu ten scoorde Holten 0-1 door een doelpunt van Laurens. Bij een uitval maakte Om hoog gelijk, maar het was vlak voor rust weer Laurens die met een afstandsschot Holten opnieuw aan de leiding bracht. Na rust een fel startend Omhoog, maar de Holtense verdediging hield goed stand. Henk-Jan en Laurens scoorden hierna nog 2x, zodat de eindstand 1-4 werd. De Zweef E3 - Holten E2: 3-3 Holten begon de eerste helft zeer sterk en dat resulteerde, door een harde schuiver van Remco, in 1-0. Snel daarna was het Bas die uit een goede voorzet van R.J. 2-0 aantekende. Holten liet zich daarna in de verdediging drukken en dat resulteerde in een ruststand van 2-2. In de tweede helft werd er van keeper gewisseld zodat Tim de spits werd. Door goed doorlopen en handig de keeper te omzeilen scoorde hij 3-2. Ook daarna liet Holten zich in de verdediging drukken en weer de gelijkmaker als gevolg. Holten E3 - De Zweef E4: 0-4 Holten begon zeer gemotiveerd aan de wedstrijd en kreeg enkele goede kansen. Toch was het de Zweef die de kansen die ze kregen wel benutte. Ruststand 0-3. Door goed verdedigend werk van Coen lukte het de Zweef in de tweede helft slechts Ixom nog een doelpunt te maken. Holten E4 - SOS E2: 2-1 In een gelijk opgaande strijd was het Hol ten die de kansen beter wist te benutten dan SOS. Mede door uitstekend keepers werk van Michiel werd de uitslag 2-1 in het voordeel van Holten. Excelsior F2 - Holten F1:3-5 Na lange tijd stond er weer eens een echt Holten F1 op het veld. Al was de wedstrijd niet van hoog niveau, kon Holten d.m.v. Raymond Muller en Ruud Egberts voor rust 3x scoren, al moesten er ook twee tegendoelpunten worden toegestaan. Na de rust weer een beter spelend Holten en het was Raymond weer die 2x scoorde. Excelsior spartelde nog iets tegen en scoorde nog 1x. Excelsior F4 - Holten F2: 5-1 Voor rust was het een gelijk opgaande strijd, ondanks dat Excelsior 1x kon scoren. Na rust werd Holten iets minder, wat de mensen uit Rijssen motiveerde. 4x kon Excelsior scoren tegen slechts één tegen doelpunt van Stefan Koopman. Hotten F3 - Blauw Wit F2: 2-1 Blijkbaar waren alle spelers de avond voor de plaatselijke derby vroeg naar bed ge gaan, want ze waren allemaal goed wak ker. De Blauw-Witters waren dit trouwens ook. In deze zeer spannende, gelijk op gaande wedstrijd had iedereen kunnen winnen. Het werd Holten dat, door een geweldige inzet, aan het langste eind trok. totten 7-Luctor 5: 5-3 n een rommelige wedstrijd tegen de rode antaarndrager begon Holten met een /oorpsrong door Vlogtman. Nadat John de N. de spits van luctor onreglementair on deruit haalde, werd de strafschop benut. lak voor rust zorgde de meest begeerde /rijgezel H. te R. middels een prachtig jfstandsschot voor een verdiende 2-1 rust stand. Na de thee kwam Luctor sterk opzat en. Wisselspeler Wechstapel bracht Hol en via een knappe omhaal echter op 3-1. Je strijd leek gestreden, echter Luctor scoorde 10 minuten voor tijd de verdiende 3-2. Zoetbrood en Snoek brachten Holten /veer op 5-2 en dankzij een discutabele oenalty kwam Luctor nog op 5-3. Holten 9-Wierden 5: 1-1 Holten 9 begon de tweede helft van de competitie op zeer merkwaardige wijze, namelijk met maar negen spelers. De rest was geblesseerd! De wel fitte spelers zorg den echter voor een goede wedstrijd. Erik Paalman scoorde reeds na een minuut de openingstreffer (1-0), maar na dertig minu ten werd de voorsprong door Wierden teniet gedaan (1-1). Het negende wist ech ter samen met Albert Boode en Erik Rensen de tegenstander goed vast te zetten, wat uiteindelijk resulteerde in dit gelijke spel, wat ook te danken was aan Krijn Dekker, die zowel verdedigend als aanvallend zijn mannetje stond. Holten 13-Holten 12: 5-1 Het allereerste competitieduel na de win terstop van het twaalfde werd uitgevoch ten tegen het dertiende. Pas tegen het eind van de eerste helft werd de score geopend en wel door Henk Vincent (van het dertien de) die Holten 12 op een 2-0 achterstand zette, mede door enkele verdedigingsfou- ten. Na de rust pakte Holten 12 de wedstrijd goed op en al gauw liet Jan Weyers 2-1 aantekenen. De wedstrijd lag weer open, maar veel overtuigingskracht zat er wat het twaalfde betrof niet in. De achterstand groeide dan ook snel uit tot 5-1Wel ging er een vrije trap van J.W. Balk net over, en kopte Jan Weyers nog een keer op de lat, maar dat kleine beetje geluk was het twaalfde niet gegund. Het eerste team van de Holtense schaakvereniging heeft met 5-3 ge wonnen Vriezenveen I. Voordat het zover was, ging het team door zeer diepe dalen. Na vier voltooide partijen was de stand 2-2, terwijl het toen eigenlijk al 4-0 voor Vrie zenveen had kunnen zijn. Hans van Oijen kreeg in een verloren staande stelling een toren cadeau, terwijl Henk van Beek in verloren positie een paard in de schoot ge worpen kreeg. Ton van Oijen en Dinant van Beek werden kansloos van het bord gemept. Alleen Joep Middelink had een duidelijk betere stelling en wist die ook te verzilver en. Toen Karl Heinz Leisten echter verloor, dreigde een gelijkspel. Ge lukkig wisten zowel Dick van der Knaap als Gerrit Luggenhorst door taai volhouden het volle punt binnen te halen. Op 2 april kan Holten kampioen worden, door de uitwedstrijd tegen Hardenberg n te winnen. In de interne competitie werden ook enkele partijen gespeeld. De uitslagen zijn: Gerrit Stevens-Hen- drie Koetsier: 1-0; Jan ten Velde- HanRomp: 0-1. Ton van Oijen wist na kranige tegenstand van Erik Bosman de kwartfinale van de in terne beker te bereiken. Jeugdschaken Afgelopen zaterdag deed een af vaardigingvan de Holtense jeugd- schakers mee aan het Jan Leije- naar jeugdschaaktoernooi in Bathmen. De prestaties van de Holtenaren waren alleszins rede lijk te noemen. Samen behaalden ze een score van vijftig procent. De beste individuele prestatie werd geleverd door Roel Roele, die in zijn categorie de derde plaats be haalde met vijf punten uit zeven Op vrijdagavond 12 maart houdt de activiteitencommissie van de ZW Blauw Wit '66 een kaart- en spelavond voor leden en dona teurs. Diegene die een kaartje wil len leggen kunnen zich aan het begin van de avond hiervoor mel den. Leden of donateurs die met het kaartspel minder uit de voeten kunnen hebben de kans om zich te bewijzen in allerlei door de activi teitencommissie opgezette spel len. De avond wordt gehouden in het clubhuis op 't Vletgoor en de aanvang is 20.00 uur. De kosten bedragen f 3,00 per persoon. Zaterdag staat voor Blauw Wit de thuiswedstrijd tegen het laagge- klaseerde Sp. Daarle op het pro gramma. De Blauwwitters hebben met deze tegenstander nog een ap peltje te schillen omdat in de uit wedstrijd na een 0-2 voorsprong een 2-2 gelijkspel moest worden toegestaan. Dit is voor Blauw Wit de eerste wedstrijd in de derde pe riode. De tweede periode werd za terdag j.l. verrassend gewonnen door Vesos en ging op doelsaldo aan de neus van Blauw Wit voorbij. In de totaalstand neemt Blauw Wit nu met 19 uit 13 een derde plaats in met een achterstand van twee pun ten op SW '56 (21 uit 13). Daar tussen in staat Sp. Denekamp met 20 uit 14. De wedstrijd tegen Daar le begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Sidhoe uit Enschede. wedstrijden. Paul Noordam werd in dezelfde categorie zevende, met 3,5 punten uit zeven wedstrijden. Ook Rein Ymker wist goed van zich af te bijten; met vier punten uit zeven wedstrijden behaalde hij een zesde plaats. Indien Rein wat beter was omgesprongen met zijn tijd, was een plaats bij de eerste drie niet uitgesloten geweest. Bart Lubberdink presteerde wat min der, maar scoorde nog altijd twee punten. Ook Emile Snippert wist zich in zijn groep met drie punten goed te handhaven. Het CNV afdeling Holten houdt ook dit jaar weer een belastingzit ting voor haar leden, op donderdag 25 maart. Dat gebeurt in zaal Vos man. Wie lang wachten wil voorko men, kan een afspraak maken via telefoonnummer 05483-62682 (Na- gelhoutstraat 23). De belastingzit ting start om 19.00 uur. Tienersoos Musky heeft de komen de weken een serie uiteenlopende activiteiten. Vrijdagavond 12 maart is Huub Schoorlemmer te gast in de kelder van De Bosc hkamp. Aan de hand van een de monstratie vertelt hij het een en ander over tatoueren en airbrush. Vrijdagavond 19 maart is er voor de Holtense tieners met medewer king van de plaatselijke dartclub uit eetcafé 't Klavier een dartkam pioenschap op touw gezet. De week erna wordt een videofilm ge draaid. De jongeren kunnen tij dens de eerstvolgende soosavon- den zelf aangeven welke film hun voorkeur heeft. De eerste bijeen komst in april staat in het teken van een avondtocht. Tienrsoos Musky staat open voor jongeren tussen 12 en 15 jaar. De soos komt iedere vrijdagavond tussen 19 en 21 uur bijeen in de kelder van het dorpshuis. De toe gang bedraagt twee gulden, vanaf 20 uur een gulden. De snijmaiskern Holten hield on langs de jaarlijkse bijeenkomst en daaruit bleek, dat er het afgelopen jaar 207 hectare mais is verbouwd door in totaal 39 telers. Het gemid deld aantal punten is vastgesteld op 110,6; door de periode van droogte viel de zogenaamde half- zetting op sommige percelen wat tegen. De adviesprijs voor 1993 is met f50,- verhoogd tot £2800,- per hectare. In het bestuur werden herkozen de heren L.H.Rensen en G.Ooster- veld. Na de pauze hield ing. L. de Boer zijn inleiding over het werk van het bedrijfslaboratorium voor Grond en Gewasonderzoek en ging met name in op de verschillen in kubie ke meters gewicht, die kunnen ont staan door de manier van vastrij- den, het drogestof-percentage, de hoogte van de kuil en de wijze van afdekken. 1. Aanvragen om bouwvergunning zijn Ingediend voor: - het vernieuwen v.e. garage bij Pasopsweg 7; - het bouwen v.e. hotel bij Langstraat 22; - het bouwen v.e. fietsenberging bij Oranjestraat 14; - het uitbreiden van de woning Menumsweg 3; 2. Bouwvergunning Is verleend voor: - het verbouwen van de boerderij Broensweg 4; - het bouwen van een magazijn-berging bij Deventerweg 85; - het bouwen van een kap op de garage bij Liezenweg 20; 3. Toestemming Is verleend voor de navolgende meldingpllchtlge bouwwerken: - het plaatsen v.e. transformatorruimte Vonderschottenweg 7; - het plaatsen v.e. tuinhuisje bij Kolweg 36; - het plaatsen v.e. transformatorruimte Beumersteeg 8a; 4. Kapvergunnlng Is verleend voor: - dunning bij het perceel Oude Deventerweg 2; - 19 grove dennen en 1 Amerikaanse eik bij Vianenweg 58; - 1 eik op het perceel sectie G nr. 552; 5. Overige verleende vergunningen, ontheffingen e.d.: - vrijstelling bestemmingsplan/kampeerwet t.b.v. houden kampeerplaats (kamperen bij de boer) bij Helhuizerweg 22; - het aanbrengen lichtreclame aan Dorpsstraat 24; - het plaatsen reclameborden t.b.v. open dag arbeidsbureau Deventer; - het aanbrengen van lichtreclame aan Stationsstraat 9. Voor het Inwinnen van Informatie over een zaak of over eventuele mogelijkheden tot het In dienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie. De burgemeester is verhinderd op maandag 15 maart a.s. spreekuur te houden. De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruim telijke Ordening bekend, dat met ingang van 15 maart 1993 gedurende één maand ter ge meentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage zal liggen het bestem mingsplan „De Borkeld, herziening 1990", vastgesteld door de raad van die gemeente bij zijn be sluit van 22 februari 1993 nr. 268/IJm/ra. Dit bestemmingsplan heeft betrekking op het gebied dat globaal wordt begrensd door de Landu- werweg, de Borkeldsweg, de Postweg, de Winkelbergweg, de Heideweg en het agrarisch gebied ten noordoosten van de Markeloseweg, gelegen tussen de Heideweg en de Landuwer- weg. Bij de vaststelling zijn enkele wijzigingen in het ontwerp aangebracht welke betrekkinq hebben op: de bebouwingsgrens langs een gedeelte van de Pannenweg; de bestemming van het perceel Borkeldsweg 17; het opnemen en het bestemmen van het perceel sectie B nr. 3222, gelegen ten noorden van de Borkeldsweg, in het plan; de bestemming van een gedeelte van het bij het perceel Vianenweg 3 behorende kadastrale perceel; de bestemming van een strook grond tussen de percelen Heideweg 67 en 69; het wijzigen van een verwijzing in artikel 3, lid D, sub 2 van de voorschriften. Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kunnen zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bezwaren indienen tegen het bestemmingsplan. Gelijke be voegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen wijzigingen, welke bij de vaststel ling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. De bezwaarschriften dienen te worden ingediend bij gedeputeerde staten van Overijssel Post bus 10078, 8000 GB Zwolle Holten, 11 maart 1993. De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij op 3 november 1992 hebben be sloten het gedeelte van de Patrijzenweg, lopende vanaf de Reebokkenweg tot aan de Valkenweg inclusief zijtak richting Fazantenwea, door plaatsing van borden G13 van bijlage I van het Regle ment verkeersregels en verkeerstekens 1990 aan te wijzen als onverplicht fietspad. Het besluit inzake vaststelling van deze verkeersmaatregel ligt ter gemeentesecretarie, kamer 6 (blibliothee- k/leeszaal) voor een ieder ter inzage. Binnen dertig dagen na de dag waarop dit besluitter openbare kennis is gebracht, kan iedere be langhebbende hiertegen beroep instellen. Daarbij dienen de redenen te worden vermeld waarom men het met de beslissing niet eens is. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch worden ingediend bij de Commissaris der Koningin in de provincie Overijssel, Postbus 10078, 8000 GB Zwolle. In bepaalde gevallen kan schorsing of een voorlopige voorziening worden verzocht bij de Voor zitter van de Afdeling vrpor de geschillen van bestuur van de Raad van State. In de regel wordt van de indiener van een beroep of schorsingsverzoek c.q. verzoek om voorlopi- kWjjt" (telefoonnr.: 070- 3 62 48 71). Holten, 11 maart 1993 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. Burgemeester en wethouders van Holten vestigen de aandacht van belanghebbenden op het bepaalde in artikel 13, lid 2, van de Algemene Politieverordening, waarbij het verboden is zonder ontheffing van hun college standplaats in te nemen op particuliere grond voor de ver koop van ijs en kleine eetwaren. Belanghebbenden kunnen daartoe ontheffing aanvragen wóór 1 april 1993. Bij de beoordeling van de verzoeken om ontheffing zal onder meer nauwlettend worden nage gaan of door het innemen van de standplaats de verkeersveiligheid in het geding is. Terinzagelegging aanvragen om vergunning. Op de Afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten liggen vanaf 15 maart 1993 tot 15 april 1993 op werkdagen van 9.00 uur tot 12.30 uur ter inzage de verzoeken om ver gunning ingevolge de Hinderwet van: 1. A. Paalman, Deventerweg 87 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een horecabedrijf (café- en restaurantbedrijf) met dansgelegenheid 2. H. J. A. Brands, Oranjestraat 38 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een horecabedrijf (café- en restaurantbedrijf) met dansgelegenheid 3. Enkco Holten B.V., Waagweg 5 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (vleesverwerkende industrie) omvattende vergunning. De aanvragen om vergunning liggen voorts gedurende genoemde periode van 1 maand iedere dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter inzage in de sporthal 't Mossink, Keizersweq 22 te Holten (kantoor beheerder). Schriftelijk kunnen tot 15 april 1993 gemotiveerde bezwaren worden ingediend bij het Col legevan Burgemeester en Wethouders van Holten, Smidsbelt 6,7451 BL Holten. De persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaarschrift heeft ingediend worden, indien daarom uitdrukke lijk wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op verzoek tot 8 april 1993. Men gelieve daarvoor een afspraak te maken met de Afdelinq Alqemene Zaken ter gemeentesecretarie (tel. 6 16 66). Het aanvragen c.q. verlengen van een jachtakte voor het seizoen 1993/1994 moet qeschieden vóór 18 maart 1993. Overgelegd moeten worden de volgende stukken: a. de reeds per 1 april 1992 verleende jachtakte; b. het verzekeringsbewijs, geldig voor het nieuwe seizoen; c. het bewijsstuk uit hoofde waarvan de gelegenheid tot jagen bestaat, zoals: - huurovereenkomsten (na 1 april 1992 gesloten nieuwe overeenkomsten); - vergunning ex. artikel 7, eerste lid onder a of b, tot het beoefenen van de jacht al dan niet in tegenwoordigheid van de jachtaktehouder; - eventueel een copie van het jachtexamen, indien het een aanvraag van een nieuwe (eerste) jachtakte betreft. De stukken dienen te worden ingediend bij de Afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Het Hoofd van Plaatselijke Politie W. L. F. C. van Rappard.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 5